PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

amaranth_silent
14-11-2011, 21:27
خیر:دی............................

خب تکلیف چیه؟
در ضمن من اون زمونم که میرفتم سرعت پینگم تو cod کم میاورد نمیدونم بچه های دیگه چطور میگن ما راحت بازی میکنیم اینم تست اینترنتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s.j-rez
14-11-2011, 21:35
خب تکلیف چیه؟
در ضمن من اون زمونم که میرفتم سرعت پینگم تو cod کم میاورد نمیدونم بچه های دیگه چطور میگن ما راحت بازی میکنیم اینم تست اینترنتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما دیگه نمیتونی مجاری بری باید کارتlIVEبخری تا بتونی بری لایو.
سرعتتم تو یه سرور دیگه بگیر تو آمریکا باکو که به درد نمیخوره اگه میخوای درست حسابی بازی کنی باید زیر250و یا یکم بیشتر باشه و سرعت دانلودت هم خوب باشه تو یه سرور دیگه بگیر

amaranth_silent
14-11-2011, 21:54
بفرمایید اینم از یه سرور در usa

خب بنظر شما من راحت متونم بازی کنم بدون اینکه تو بازی نقش کتک خور نباشم؟؟

s.j-rez
14-11-2011, 21:55
بفرمایید اینم از یه سرور در usa

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب بنظر شما من راحت متونم بازی کنم بدون اینکه تو بازی نقش کتک خور نباشم؟؟
بله خوبه تقریبا میتونی بازی کنی.ولی بعضی وقتا احتمالا یکمی مشکل ساز بشه

amaranth_silent
14-11-2011, 22:02
بله خوبه تقریبا میتونی بازی کنی.ولی بعضی وقتا احتمالا یکمی مشکل ساز بشه

داداش میگم من وقتی بازی میکردم تا دشمنو میدیدم بهش تیرم میزدم ولی میمردم بعدش تو تکرار صحنه میدیدم که حدودا نیم ثانیه عقبم و رسما فقط نقش شهدا رو بازی میکردم مگه میشه با این پینگ 250 تایی با کسی که پینگش 5 تاس رقابت کرد؟؟

s.j-rez
14-11-2011, 22:27
داداش میگم من وقتی بازی میکردم تا دشمنو میدیدم بهش تیرم میزدم ولی میمردم بعدش تو تکرار صحنه میدیدم که حدودا نیم ثانیه عقبم و رسما فقط نقش شهدا رو بازی میکردم مگه میشه با این پینگ 250 تایی با کسی که پینگش 5 تاس رقابت کرد؟؟
پینگ یه طرف دانلود و آپلود هم یه طرف من خودم با پینگ300هم بازی مکیردم توصبه میکنم بری سراغ بازی هایی که سرور قوی دارن

sina818
15-11-2011, 00:31
میشه بدون اینکه به Live وصل شد Multiplayer بازی کنیم؟
مثلا دو نفر که XBOX دارن با اینترنت 2 نفری یه جوی دستگاه هاشون رو شبکه کنن!

hamidcr
15-11-2011, 01:44
سلام دوستان
من دستگاهمو تازه lt2+ ریختم. گرز اف وار3 و همچنین کالاف رو نصب کردم ولی وقتی میارم تو بازی دی وی دی رام کار میکنه!(انگار که اصلا بازیو رو هارد نصب نکرده باشی ) . ولی بازی های قدیمی که ال تی 2 نمیخاد اینطوری نیست وهنگام اجرای بازی دی وی دی رام کار نمیکنه .
مشکل از دیسک هاست یا دستگاه؟

s.j-rez
15-11-2011, 10:56
میشه بدون اینکه به Live وصل شد Multiplayer بازی کنیم؟
مثلا دو نفر که XBOX دارن با اینترنت 2 نفری یه جوی دستگاه هاشون رو شبکه کنن!
خوب بدون اینترنت و لایو که نمیشه اصلا.مگر اینکه تو خونه خودت و با جوی استیک مولتی بزنی همین.
نه نمیشه
----------------------------------------

سلام دوستان
من دستگاهمو تازه lt2+ ریختم. گرز اف وار3 و همچنین کالاف رو نصب کردم ولی وقتی میارم تو بازی دی وی دی رام کار میکنه!(انگار که اصلا بازیو رو هارد نصب نکرده باشی ) . ولی بازی های قدیمی که ال تی 2 نمیخاد اینطوری نیست وهنگام اجرای بازی دی وی دی رام کار نمیکنه .
مشکل از دیسک هاست یا دستگاه؟
نه این دیسک هایxgd3دیر چک های امنیتیشون چک میشه چون زیاده.پس وقتی بازی رو اجرا میکنه طبیعیه که درایو بیشتر بچرخه ولی بعد1یا دو دیقه باید تموم بشه نه تا آخر بازی و کاملا طبیعیه

CRIS Joon CR7
15-11-2011, 11:42
ارور که میگه دیسک خرابه مطمءن بشید که از دیسک اصلی استفاده میکنید . بعد از بازی میاد بیرون !
اینو از قول دوستمون میگم مال من که ارور نمیده خواهشا جوابشو بدید
بازی Forza motor 4 رو میگه.:11:

behexen
15-11-2011, 13:57
Bf3 رو میشه با رایتر سامسونگ رایت زد ؟
تا 97% رایت شه چه مشکلی توی اجرای بازی بوجود میاد ؟

s.j-rez
15-11-2011, 14:01
Bf3 رو میشه با رایتر سامسونگ رایت زد ؟
تا 97% رایت شه چه مشکلی توی اجرای بازی بوجود میاد ؟
شدنش به احتمال90%میشه ولی بازی100%رایت نمیشه
خوب ممکنه بازی ناقص رایت بشه و اجرا نشه.یا بازی تا آخر اجرا نشه.ویا بعضی جاهاش با مشکل اجرا بشه و به خصوص امنیتش توlive صفر درصد هم نیست و....

behexen
15-11-2011, 14:07
شدنش به احتمال90%میشه ولی بازی100%رایت نمیشه
خوب ممکنه بازی ناقص رایت بشه و اجرا نشه.یا بازی تا آخر اجرا نشه.ویا بعضی جاهاش با مشکل اجرا بشه و به خصوص امنیتش توlive صفر درصد هم نیست و....
مشکل امنیت تو لایو رو ندارم اصلا وصل نمیشم لایو
فقط می خوام بتلفید 3 رو بازی کنم !
دانلود img تقریبا تموم شده مشکلم رایت زدنشه رایترم سامسونگه!

.:PAR3A:.
15-11-2011, 14:13
مشکلی نیست و هیچ ایرادی جز لایو ایجاد نمیکنه...

behexen
15-11-2011, 14:18
حتما باید روی ورباتیم رایت کنم ؟
با استفاده از همین آموزش انجام بدم اوکیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15-11-2011, 14:57
نه روی هر دیسکی میشه...
از همین آموزش میتونین برین...

BMW.M3_E46
15-11-2011, 17:39
با بازیای کپی رایت میشه لایو بازی کرد ؟ یا باید حتما بازی اوریج باشه؟!

s.j-rez
15-11-2011, 17:58
با بازیای کپی رایت میشه لایو بازی کرد ؟ یا باید حتما بازی اوریج باشه؟!
همه بازی هایی که xgd3نباشن و با برنامهabgx360پچ شده باشن میشه رفت لایو بدون مشکل.البته لازم ذکره که نباید از قبل فلگ شده باشی و همچنین باید آخرین ورژنlt+رو داشته باشی.
برای بازی هایxgd3هم کلا الان خیلی بی امنیته و برای حل این مشکلc4داره ورژن جدیدabgx360رو میده که با اون راحت میشه این بازی هارو پچ کرد.
--------------------------------

دوست عزیز دیده شده که به خاطر رایت نشدن ناقص بازی اجرا نمیشه و یا با مشکل اجرا میشه و وسط بازی گیر میکنه.

SuperSt@r
16-11-2011, 00:37
سلام به همه دوستان قیمت ایکس باکس در حال حاضر چنده؟

aha2012
16-11-2011, 01:29
سلام به همه دوستان قیمت ایکس باکس در حال حاضر چنده؟
سلام
4 گیگش 370 تومن
250 گیگش 440 تومن

sony_W810i
16-11-2011, 07:37

دوست من Forza4 این همه پیغام میده که دیسک مشکل داره و رسمی نیست، GOW3 هم همینطور و خیلی بازی های XGD3 دیگه. من Assassins creed revelations هم گرفتم 1 بار وسط بازی error داد اومد بیرون. اما این BF3 که خودم با آموزش خودم و با رایتر مخصوص رایت کردم اصلاً همیچین مشکلی نداره.

Reza31001
16-11-2011, 09:42
سلام به برو بچ
این سایت پیناتا بازیهاش مشکلی نداره؟
اول میخواستم از game360 بازی بگیرم ولی یکی دوتا از بازیام تو لیستش نیست( قبلا گیرز3 و فورزا4 رو گرفتم که هیچ مشکلی نداره)
حالا می خوام ببینم پیناتا هم کیفیت بازیهاش درست درمون هست یا نه؟
کسی بازی گرفته ازش؟ مخصوصا بازیهای جدید

SuperSt@r
16-11-2011, 11:26
سلام
4 گیگش 370 تومن
250 گیگش 440 تومن

ممنون دوست عزیز
میشه بگید منظور از 4 گیگ و 250 گیگ چیه؟ مگه مثه Pc هست که هارد داشته باشه؟نکنه منظور اینه که مثلا 4 گیگش رو میتونی تا 4 گیگ بازی روش بریزی مثل Pc و بقیه بازیها رو باید با دیسک اجرا کنی؟

Reza31001
16-11-2011, 11:34
ممنون دوست عزیز
میشه بگید منظور از 4 گیگ و 250 گیگ چیه؟ مگه مثه Pc هست که هارد داشته باشه؟نکنه منظور اینه که مثلا 4 گیگش رو میتونی تا 4 گیگ بازی روش بریزی مثل Pc و بقیه بازیها رو باید با دیسک اجرا کنی؟
4 و 250 همون هارد دستگاه هست
البته 4 گیگ دیگه به نصب بازی نمیکشه چون معمولا بازیها بیشتر از این فضا لازم دارن
از 4 گیگ برای سیو بازیها و چیزای دیگه میشه استفاده کرد
مزیت 250 گیگ هم یکی نصب بازی و اجرای اون از روی هارده که باعث میشه فشار کمتری به دستگاه بیاد یکی هم لودینگ سریع تر بازیه

CRIS Joon CR7
16-11-2011, 21:18
بچه ها کنسول هایی که دریواشون کپی خور نمیشده اصلی نیستن یعنی درایوشون عوض شده بعد کپی خور شدن مشکل دارن یا میشه بهشون اعتماد کرد ?

aha2012
16-11-2011, 22:31
بچه ها کنسول هایی که دریواشون کپی خور نمیشده اصلی نیستن یعنی درایوشون عوض شده بعد کپی خور شدن مشکل دارن یا میشه بهشون اعتماد کرد ?
میخوای یه دست دوم بخری؟
مبارکت باشه ولی من اگه جای تو بودم به این نوع درایوها اعتماد نمیکردم.بعدا برات مشکل ساز میشه:20:

CRIS Joon CR7
16-11-2011, 23:07
میخوای یه دست دوم بخری؟ نه
مبارکت باشه ولی من اگه جای تو بودم به این نوع درایوها اعتماد نمیکردم.بعدا برات مشکل ساز میشه:20:
نه جیگر نو فرق قیمت هم پنجاه تا ست
میگه فقط کپی خور نمیشده درایوشو عوض کردیم شد
حالا درایو فابریک بگیرم یا از همین تعویضیا
بعد مشکل ساز بودنشو هم بهم بگو که مثلا چه مشکلی پیش میاد:11:

CRIS Joon CR7
16-11-2011, 23:38
سلام ببین شهرمون چار گیگ اسلیم رو میده 370 مطمئن هست قبولشم دارم تنها جاییکه میدونم حتی فریم ور استوک هم میزنه و همه مشتریاش راضین
من همینو تهران دیدم 335 حالا به نظرت همینو که نسبت به لباف خیلی گرون تره ولی تو شهرمونه بخرم یا از تهران همون 335 تومنی رو بخرم
بعدش این همشهریمون کنسول با درایو تعویضی هم داره میده 325 به نظرت کلا تعویضی یا فابریک اگه از نظر کیفی فرق زیادی ندارن من پولم میرسه یه دویست پنجا گیگ با
درایو تعویضی بخرم بخرم یا نه
پس اینطور شد سوال اول مربوط به خرید ارزون و ریسکی از تهران یا خرید مطمئن اما گرون از شهر خودمون
سوال دوم هم خرید یه چار گیگ با درایو فابریک یا خرید یه 250 گیگ با درایو تعویضی

s.j-rez
17-11-2011, 07:56
دوست عزیز cris joon 007اولا شما باید اینجور سوالاتوو تو تاپیک مربوط به راهنمای خرید بپرسید ولی چون اینجا پرسیدید منم جواب میدم.
ببینید این تعویض درایوی ها خیلی مشکل ساز میشن مثلا مایکروسافت خیلی سریع تو لایو شناساییشون میکنه و یا با آپدیت های جدید سریع شناسایی میشن و پشتیبانی رسمی چندانی از طرفc4نداره اون در واقع درایوfatهارو پشتیبانی میکنه که روی اونslimهست. در کل توصیه نمیکنم اصلا به هیچ وجه.
بازم میگم تعویضی ها مال قدیم بود که با این روش کپی خور میکردن و اصلا اصلا توصیه نمیشه.50تومن نمیارزه یه عمر خودتو معطل کنی.
من توصیه میکنم از شهر خودت همون درایو اصلی هارو بخری چون اگه بیای تهران باید همونقدر پول سفرتو بدی یا بیشتر
درایو تعویضی هم که به درد نمیخوره.
و در مورد سوال آخرت اگه پولت میرسه250گیگ درایو اصلی بخر ولی اگه نه4گیگ درایو اصلی بخر .

Leon-117
17-11-2011, 09:50
دوستانی که میرن لایو آپدیت جدید MW3 رو به هیچ وجه قبول نکنن!اگه آپدیت کنید دیگه نمیتونید هیچ بازی XGD 3 رو اجرا کنید.......
فعلا باید آفلاین بمونید..........

First and foremost, a warning — at this current time it is advised that you stay offline and avoid playing any AP2.5/XGD3 backups. It has been confirmed by the team that the dae.bin is now being silently updated on all LIVE-connected boxes.

This update is not being deployed via a SystemUpdate or TitleUpdate, but rather occurs in the background without any visual indication or prompt to the user. As such, there is no means by which it can be cancelled or avoided, other than not connecting to LIVE. If you’ve connected to LIVE in the past 24 hours, your system has likely already been updated with a changed dae.bin.
All AP2.5/XGD3 backups that contain the now older AP25 replay data will fail the system’s AP2.5 challenges and indeed flag your system (the flagging has also been confirmed by the team).
Like our news a few days ago, the dae.bin is now being changed by way of an appended challenge table in the same manner on current retail dashes (13604) as it is on the preview dash (14686), however the content of the challenge tables differ. The team has determined that the appended challenge table appears to be unique per console and contains indentifying information. This means that everyone’s dae.bin is different, and can potentially be traced back to your specific console. Therefore, sharing your dae.bin with others it not advisable.
More info to come.
source:C4evaspeaks

BMW.M3_E46
17-11-2011, 13:26
همه بازی هایی که xgd3نباشن و با برنامهabgx360پچ شده باشن میشه رفت لایو بدون مشکل.البته لازم ذکره که نباید از قبل فلگ شده باشی و همچنین باید آخرین ورژنlt+رو داشته باشی.
برای بازی هایxgd3هم کلا الان خیلی بی امنیته و برای حل این مشکلc4داره ورژن جدیدabgx360رو میده که با اون راحت میشه این بازی هارو پچ کرد.

یعنی این DVD های که بیرون میدن با abgx360 پچ شده یا باید خودم دان کنم پچش کنم؟

CRIS Joon CR7
17-11-2011, 13:33
یعنی این DVD های که بیرون میدن با abgx360 پچ شده یا باید خودم دان کنم پچش کنم؟
بستگی داره به فروشگاهی که ازش میخری
از یه جای مطمئن بخر:27:

mineworld
17-11-2011, 15:24
خواهشا ارزش قائل شید , جواب بدید !!!!

دوستان گل !

سلام ...

چند تا سوال خیلی مهم دارم . امیدوارم تا جایی که میتونید منو راهنمایی کنید . باور کنید سوالا خیلی مبهمه ولی سعی میکنم منظورم رو خلاصه برسونم .

راستش من تو این چند سال همش با pc میکردم . خوبم بود راضیم بودم . شاید تنها دلیلم واسه کنسول نخریدن نداشتن پولش بود . به هر حال ما شرایط رو گذروندیم تا اینکه تو این اواخر شرایط کلی عوض شد و اگه خدا بخواد قرار ما هم کنسولی شیم . اما قبل هر چیز باید بگم که ما ازوناش نیستم . یعنی چی ؟ یعنی این شاید اولین و اخرین کنسول من باشه . یعنی قرار نیست واسه مدتی یکی بگیرم بعد واسه تنوع برم یکی دیگه بگریم . نه ! پس خواهشا درک کنید که من باید با نهایت دقت بخرم چونکه اگه خوب انتخاب نشه دیگه باید برم بمیرم ... پس به خاطر داشته باشید یه بار واسه همیشه . در ضم در مرد کنسول تا دلت بخواد نمیدونم ! نکتش اینجاس " نمیدونم" خب ؟!

با این توضیحات قصدم اینه که xbox 360 بگیرم . ولی کلی سوال دارم که میخوام منت بذارید جواب بدید .

سوال اول : خودم فکر میکردم اصولا xbox سه طرح بیشتر نداره arcade , elite , slim . اما نمیدونم فرقشون چیه . قبلا تو سایت رسمی وقتی میرفتی تو انواع کنسول ها نوشته بود : ارکید با جزئیات سخت افزاری . بعد الیت با جزئیات سخت افزاری . اما امروز که نگاه کردم دیدم تو همون قسمت نوشته : استاندارد و مخصوص . خواهشا اول این قضیه رو مشخص کنید الان ایکس باکس چی داریم اونم به ترتیب خوبی !

سوال دوم : ایا الان خرید xbox کار درستیه ؟ منظورم اینه که الان خدای نکرده تو یه برهه زمانی نیستم که ماکروسافت بخواد چه میدونم چند سال دیگه خط تولیدشو قطع کنه یا مثلا تا چند سال اینده فقط واسش بازی بیاد یا همچین خطراتی ؟ میتونم با خیال راحت بگیرم ؟ تو pc که همچین مشکلاتی بود ..

سوال سوم : ایا حذف ارکید و الیت میتونه معنیش این باشه که دیگه تولید نمیشه ؟ اخه تو سایت دیجی کالا زده

ارکید : توقف تولید
الیت : توقف تولید

سوال چهارم : چه سایتی بزرگترین سایته در مورد کنسول ؟ از نظر به روزی قیمت ها و درستی اطلاعات و ... ؟

سوال پنجم : لطفا قیمت اون مدلها که قرار بود تو سوال اول تفکیک کنید رو مشخص کنید . نمیخوام سرم کلا بذارن همچین .

سوال شیشم : میدنم سخته در مورد مقایسه کوتاه صحبت کرد اما شما که خبر دارید سایت های بزرگ دنیا کارشناسا xbox رو بهتر میدونن یا پلی استیشن رو ؟ میتونیم یکی رو مطلقا بهتر بدونیم یا هر کدوم تو چیزی بهترن ؟ حالا روی هم رفته چی ؟

و اخرین سوال : میترسم این مغازه ای که میرم جنساش قدیدم باشه . لطفا بگید جدیدا چی اومده xbox جدید ؟ یعنی جدیدترین مدل بازار ایران ؟ چطور میتونم ببینم قدیمیه یا جدید ؟ راستی چینی و اصل داره یا نه ؟

میدونم زیاده سوالا ولی خدا شاهده تنها امیدم شماید . من تا شنبه وقت دارم . هر جا بلدم تو فروم میذارم به این امید که جواب بگیرم . خواهش میکنم ...

واقعا ممنونم :40::40::40::40::40::40::11::11::11::11::11::11:

s.j-rez
17-11-2011, 16:02
خواهشا ارزش قائل شید , جواب بدید !!!!

دوستان گل !

سلام ...

چند تا سوال خیلی مهم دارم . امیدوارم تا جایی که میتونید منو راهنمایی کنید . باور کنید سوالا خیلی مبهمه ولی سعی میکنم منظورم رو خلاصه برسونم .

راستش من تو این چند سال همش با pc میکردم . خوبم بود راضیم بودم . شاید تنها دلیلم واسه کنسول نخریدن نداشتن پولش بود . به هر حال ما شرایط رو گذروندیم تا اینکه تو این اواخر شرایط کلی عوض شد و اگه خدا بخواد قرار ما هم کنسولی شیم . اما قبل هر چیز باید بگم که ما ازوناش نیستم . یعنی چی ؟ یعنی این شاید اولین و اخرین کنسول من باشه . یعنی قرار نیست واسه مدتی یکی بگیرم بعد واسه تنوع برم یکی دیگه بگریم . نه ! پس خواهشا درک کنید که من باید با نهایت دقت بخرم چونکه اگه خوب انتخاب نشه دیگه باید برم بمیرم ... پس به خاطر داشته باشید یه بار واسه همیشه . در ضم در مرد کنسول تا دلت بخواد نمیدونم ! نکتش اینجاس " نمیدونم" خب ؟!

با این توضیحات قصدم اینه که xbox 360 بگیرم . ولی کلی سوال دارم که میخوام منت بذارید جواب بدید .

سوال اول : خودم فکر میکردم اصولا xbox سه طرح بیشتر نداره arcade , elite , slim . اما نمیدونم فرقشون چیه . قبلا تو سایت رسمی وقتی میرفتی تو انواع کنسول ها نوشته بود : ارکید با جزئیات سخت افزاری . بعد الیت با جزئیات سخت افزاری . اما امروز که نگاه کردم دیدم تو همون قسمت نوشته : استاندارد و مخصوص . خواهشا اول این قضیه رو مشخص کنید الان ایکس باکس چی داریم اونم به ترتیب خوبی !

سوال دوم : ایا الان خرید xbox کار درستیه ؟ منظورم اینه که الان خدای نکرده تو یه برهه زمانی نیستم که ماکروسافت بخواد چه میدونم چند سال دیگه خط تولیدشو قطع کنه یا مثلا تا چند سال اینده فقط واسش بازی بیاد یا همچین خطراتی ؟ میتونم با خیال راحت بگیرم ؟ تو pc که همچین مشکلاتی بود ..

سوال سوم : ایا حذف ارکید و الیت میتونه معنیش این باشه که دیگه تولید نمیشه ؟ اخه تو سایت دیجی کالا زده

ارکید : توقف تولید
الیت : توقف تولید

سوال چهارم : چه سایتی بزرگترین سایته در مورد کنسول ؟ از نظر به روزی قیمت ها و درستی اطلاعات و ... ؟

سوال پنجم : لطفا قیمت اون مدلها که قرار بود تو سوال اول تفکیک کنید رو مشخص کنید . نمیخوام سرم کلا بذارن همچین .

سوال شیشم : میدنم سخته در مورد مقایسه کوتاه صحبت کرد اما شما که خبر دارید سایت های بزرگ دنیا کارشناسا xbox رو بهتر میدونن یا پلی استیشن رو ؟ میتونیم یکی رو مطلقا بهتر بدونیم یا هر کدوم تو چیزی بهترن ؟ حالا روی هم رفته چی ؟

و اخرین سوال : میترسم این مغازه ای که میرم جنساش قدیدم باشه . لطفا بگید جدیدا چی اومده xbox جدید ؟ یعنی جدیدترین مدل بازار ایران ؟ چطور میتونم ببینم قدیمیه یا جدید ؟ راستی چینی و اصل داره یا نه ؟

میدونم زیاده سوالا ولی خدا شاهده تنها امیدم شماید . من تا شنبه وقت دارم . هر جا بلدم تو فروم میذارم به این امید که جواب بگیرم . خواهش میکنم ...

واقعا ممنونم :40::40::40::40::40::40::11::11::11::11::11::11:
دوست عزیز تو پست اول همین جا همه چی توضیح داده شده بود ولی من بیشتر توضیح میدم.

سوال1:ببینید اون الایت و آرکید الان دیگه تولید نمیشه الایت و آرکید جزو سری فت بودن الان یه سری جدید ساخته شده به نام اسلیم الان کلا اسلیم هست.اسلیم ها هم سه نوعه 4گیگو250گیگ و باندل ها
4گیگ و 250گیگ هیچ فرقی با هم ندارن جز یه چیز اونم مقدار هاردشون هست همین
و اما باندل ها باندل ها یه چیزای اضافی هم دارن مثلا یه بازی و دسته اضافی ویا... که واسه ایران توصیه نمیشه.به نظرم مدل 4گیگ بخرید یا250.

سوال2:تو کنسول ها هم این مشکلات هست.ببین الان به طور رسمی مایکروسافت نگقته که کنسول جدید رو کی میده ولی اگه فرضا دوسال بعد عرضه کنه 1یا2سال طول میکشه کپی خور بشه و بعد یه سال هم طول میکشه قیمت ها ارزون بشه.و در عین حال قطعا ماکروسافت کنسول قدیمی شو هم پشتیبانی میکنه مثلps2برای همین توصیه میکنم عمرتو هدر نده الان بگیر.ولی خوب خودتم میگی آخرین کنسول پس فکراتو بکن.

سوال3:خوب این سری یه مشکلاتی داشت برای همین توقف تولید شد به جاش هم همونطور که گفتم سری اسلیم رو دادن که مشکلات رو برطرف کرده و خوشگل تره جز این دلیل دیگه ای نداره.

سوال4:والا چون قیمت های ایران فرق میکنه با کل دنیا باید بری سراغ سایت ایرانی به روز ترین سایت هم اینه تو ایرانxboxworld.ir

سوال5: خوب این قیمت ها که میگم برای تهرانه شهرستان یکمی فرق داره:
این لینک آخرین قیمت تهران:

سوال6:تو ایران منxboxرو توصیه چون همه ی بازی ها روش اجرا میشه هم قیمت خوبی داره هم کنسول خوبیه.
ولیps3سریع کپی خور نمیشه در نتیجه بازی های جدید براش به صورت کپی خور نمیاد و کلا توصیه نمیشه.
هر دو کنسول از نظر سخت افزار و بازی ها تقریبا برابرند.فقط برای ما ایرانی ها کپی خور مهمه و در این جهتxboxبهرته

سوال7:جدید ترین مدل همون سری اسلیم هست مدل4گیگ و همچنین مدل250گیگ
همه جنس ها هم چینیه ولی خوب این چینی ها از اون چینی ها نیست چیز خوبیه کلا تو آسیا فقط چین میزنه.
فقط این نکته هارو خریدنی رعایت بکن
1-به فروشنده بگو کنسول ریجن پال باشه.
2-به فروشنده بگو کپی خور شده باشه و بازی کپی رو جلو خودت تست بکنه
3-دستگاه به هیچ عنوان کار نکرده باشه.
4-دستگاه جلوی خودتون تست بشه.
راستی دیدی اگه پلمپ بازی مشکلی نداره به خاطر اینه که کپی خورش کردن.

ممنون از شما دوست عزیز.
فقط دیگه تو بقیه تاپیک ها نزارید که اسپم نشه.

Reza31001
17-11-2011, 16:07
اول اینکه تو برو بچ این فروم هنوز افراد با معرفت زیادن که فقط یه جا سوالت رو بپرسی جوابت رو بدن
دومم اینکه منم تا 6 ماه پیش هیچی نمیدونستم (البته الانم زیاد بارم نیست)
انی وی

1- xbox360 کلا در دو سری تولید شد و میشه یکی سری fat یکی هم سری slim حالا سری fat که دیگه تولید نمیشه و دیگه در موردش بحث نمیکنیم دو مدل داشت: arcade و elite که فرقشون هم تو آپشن های اضافی بود که elite داشت مثل هارد و البته arcade سفید و elite مشکیه
بعد از چند سال از تولید سری fat سری slim اومد تو کار که تفاوتش تو ظاهر و البته یه سری موارد جزئی دیگس که اگه پست زیر رو بخونی تا ته می فهمی قضیه چیه:

2- اتفاقا میشه گفت تو همچین برهه ای از زمان هستیم!
البته تا حالا هیچ چیز قطعی و رسمی نیست ولی چیزی که من فهمیدم اینه:
ایکس باکس جدید ممکنه تا دو سال دیگه رونمایی بشه البته فقط ممکنه
و رو نمایی هم با ورود به بازار چندماه فاصله داره
البته ماکرو گفته که xbox360 رو تا سال 2015 ساپورت میکنه و این یعنی بازیهای جدید آپدیت ها و غیره تا سال 2015 رو کنسول حال حاضر میاد ولی اینکه کنسول جدید سال 2012 یا 2013 یا 2014 و یا حتی 2015 رونمایی بشه هیچ خبر موثقی نیست

نکته: چون تو ایران شرایط یکم استثنایی هست هر وقت کنسول جدید بیاد که ما نمیتونیم بخریم!
اول کنسول وارد بازار جهانی میشه بعد از چند هفته هم تو ایران میاد البته چند صد هزار بالای قیمت جهانیش! بعد یه مدت قیمتش میاد پایین ولی بازم ما نمیتونیم بخریم چرا؟ چون هنوز کپی خور نشده و باید براش بازیهای 70-80 تومنی بخریم که از توان ما خارجه بعد باید یه مدت صبر کنیم کپی خور بشه (چند ماه شاید هم یکی دو سال!) بعد که کپی شد باز قیمتش سر به فلک میذاره و بالاخره بعد یه مدت دیگه ما میتونیم کنسول جدید رو داشته باشیم!
رو همین حساب هر وقت کنسول جدید بیاد حداقل حداقل یک سال و شاید هم 2-3 سال طول میکشه تا من و شما بتونیم اون رو بخریم
اینم در نظر داشته باش

3- آره دیگه دور الایت و ارکید رو خط بکش

4- سایت زیاده
ولی معتبر تر از سایت ها بچه های همین جا هستن فعلا slim 4gig دور و بر 350 و slim250gig هم 70-80 تومن گرونتره
250 , 4 ? -->>

5- قیمتا رو که گفتم ولی قیمت کنسول کاملا رو هواست ممکنه ظرف یه هفته 40-50 تومن این ور اون ور بشه!

6- اون چیزی که من فهمیدم اینه که خداییش نمیشه گفت کدوم بهتره
سخت افزار ps3 قویتره ولی میگن تا حالا بازی ای نیومده که بتونه این تفاوت رو نشون بده
بازیهای انحصاری رو میگن ps3 بهتره( ما که ندیدیم :31:)
از اون ور میگن بازیهای مولتی رو ایکس باکس بهتره
ولی دلیلی که باعث شد خود من ایکس باکس رو به پی اس ترجیح بدم قضیه کپی خورشون بود که در شرایط حاضر ایکس باکس راحت تره

7- کنسول چیزی نیست که بشه از روش کپی زد یعنی درجه دوم و سوم نداره
البته ایکس باکس ها همه made in china هستن ولی خوب اونجا خط تولیدشون هست یعنی قطعات رو سر هم میکنن
چیزی که باید مواظبش باشی گرگ بازی فروشنده های هم وطن هست که ممکنه درایو دستگاه رو عوض کنن و این جور چیزا

Pulse90
17-11-2011, 16:07
سلام
قیمت به روز 360 رو کسی نداره الایت 120 گیگ جاسپر رو میگم

mineworld
17-11-2011, 16:29
s.j-rez جون گل کاشتی ! به خودت افتخار کن . واقعا خیلی مدیونتم ...

sadboy012 خودمون که تو تاپیک کنکور ارادت داشتیم خدمتشون . دوست قدیمی ! میگفتی تا یه راس میومدم سراغ خودت ! با تمام وجود ازت ممنونم مرد ..

راستی یکی بهم گفت که از نروژ واسم اوردن راسته ؟ میشه گفت جنس اون بهتره لزوما ؟ اگه اینطوریه که بریم از اون بگیریم . دیگه بقیه خورده سوالا تو pm خدمت شما میپرسم .

s.j-rez
17-11-2011, 16:37
s.j-rez جون گل کاشتی ! به خودت افتخار کن . واقعا خیلی مدیونتم ...

sadboy012 خودمون که تو تاپیک کنکور ارادت داشتیم خدمتشون . دوست قدیمی ! میگفتی تا یه راس میومدم سراغ خودت ! با تمام وجود ازت ممنونم مرد ..

راستی یکی بهم گفت که از نروژ واسم اوردن راسته ؟ میشه گفت جنس اون بهتره لزوما ؟ اگه اینطوریه که بریم از اون بگیریم . دیگه بقیه خورده سوالا تو pm خدمت شما میپرسم .
ممنون عزیز شما لطف داری
خوب بله درست گفته ولی اون احتمالا به خاطر قیمت این کارو کرده.
نه خیر جنس اونا بهتر نیست چین هم خودش بد نیست و کنسول هاش خیلی عالیه چون زیر نظر مایکروسافت میزنه و از روی جنسی کپی نکرده.

Sn@pe
17-11-2011, 20:32
سوال چهارم : چه سایتی بزرگترین سایته در مورد کنسول ؟ از نظر به روزی قیمت ها و درستی اطلاعات و ... ؟ بنظره من تاپیک فروشگاه سونی بهتر از xbox world
هم قیمتاش پلایینتره هم همایون که یکی از با اعتماد ترین فروشنده های توپخونه است بارفقاش اونجان ( قبلا فروشگاه بسیار معروف فتحی رو داشته که من ایکس باکسمو ازش خریدم اونم با پیک برام فرستاد انقدر اعتماد داشتم بهش و به دلایلی جمعش کرد و رفت تو سونی )
فروشگاهشم بغل پاساژ لباف تو توپخونه است
اینم تاپیکش تو پی تی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه خواستی بخری حتام از اینجا بگیر

ben_2000
17-11-2011, 23:04
اقا من این بازی ها assasin ,skyrim, need for speed , saint رو که میزارم ارور میده میگه نمیتونه دیسک رو بخونه ولی بقیه بازی های جدید رو میخونه تو ایکس باکس دوستم که با هم اپدیت کردم ولی همرو میخونه چیکار کنم :( ممنون

ben_2000
17-11-2011, 23:42
دوستانی که میرن لایو آپدیت جدید MW3 رو به هیچ وجه قبول نکنن!اگه آپدیت کنید دیگه نمیتونید هیچ بازی XGD 3 رو اجرا کنید.......
فعلا باید آفلاین بمونید..........
source:C4evaspeaks

مرسی ولی پیامتو دیر دیدم
الان skyrim,,need for speed run و بازی هایی که با اینا اومدنو هیچکدومو نمیاره
کاریش میشه کرد؟
ممنون میشم

Pulse90
18-11-2011, 00:07
مرسی ولی پیامتو دیر دیدم
الان skyrim,,need for speed run و بازی هایی که با اینا اومدنو هیچکدومو نمیاره
کاریش میشه کرد؟
ممنون میشم
داداش شما فریمور دستگاتون چیه؟ورژن داشبوردتون چنده؟

A.N.A.P
18-11-2011, 00:29
دوستان الان کنسولم هیچ کدوم از بازی های XGD3 رو نمیاره . جریان چیه ؟

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

دیشب لایو رفتم ولی هیچ آپدیتی انجام ندادم !

A.N.A.P
18-11-2011, 00:48
دوستان راهنمایی کنید چکار کنم ؟ c4eva گفته این آپدیت خود به خود بدون اینکه متوجه بشید انجام میشه .

ben_2000
18-11-2011, 15:51
داداش شما فریمور دستگاتون چیه؟ورژن داشبوردتون چنده؟

نمیدونم داداش از کجا میشه فهمید داداش؟

ben_2000
18-11-2011, 16:15
اقا لطفا یکی کمک کنه چرا کسی چیزی نمیگه

s.j-rez
18-11-2011, 16:55
دوستان راهنمایی کنید چکار کنم ؟ c4eva گفته این آپدیت خود به خود بدون اینکه متوجه بشید انجام میشه .
آره این دیگه عند پدر سوختگی مایکروسافت بود.
فعلا هیچ کاری نمیتونی بکنی صبر کت تاc4یه فریم ویر جدید بده یا یه کاری بکنه

دوست عزیز برای اجرای این بازی ها نیاز بهlt+2داری اگه با هم آبدیت کردید پس هر دوتونlt+2دارید داشبرد هم ربطی نداره.
من توصیه میکنم همون بازی که دوستتون اجرا میکنه قرض بگیرید ببینید اجرا میشه یا نه اگه نشدlt+2براتون نریخته

ben_2000
18-11-2011, 17:04
فعلا هیچ کاری نمیتونی بکنی صبر کت تاc4یه فریم ویر جدید بده یا یه کاری بکنه

دوست عزیز برای اجرای این بازی ها نیاز بهlt+2داری اگه با هم آبدیت کردید پس هر دوتونlt+2دارید داشبرد هم ربطی نداره.
من توصیه میکنم همون بازی که دوستتون اجرا میکنه قرض بگیرید ببینید اجرا میشه یا نه اگه نشدlt+2براتون نریخته

هر دو یک دیسک هست تنها فرق اینه که اون لیو نمیره من میرم

A.N.A.P
18-11-2011, 18:17
فعلا هیچ کاری نمیتونی بکنی صبر کت تاc4یه فریم ویر جدید بده
مایکروسافت اگه ما رو ول میکرد الان ویندوز 8 اومده بود :دی

ای خدا خسته شدم اینقدر فرمور ریختم :((

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

خب شما هم مشکلت مثل منه دیگه . الان نه بازی های XGD3 اجرا میشه نه بازی های AP 2.5 .

Ali.Mirzaie
18-11-2011, 18:18
سلام.
آقا توروخدا یکی بگه چجوری باید هارد ایکس باکس و فرمت کرد زمانی که سریال نامبر میخواد

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

shahin_mp3
18-11-2011, 18:42
اين مايكروسافت كه انگار از سوني بدتر شده :21:

خود به خود اپديت مي كنه ؟ اين ديگه كيه :21:

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 19:40
آره دوستمم همین جوری شده
هم وصل شده و دیگه هیچی:19:
من که از مایکروسافت فقط گیتس رو میشناسم:27:
هرچی بد و بیراه هم بخوام بگم به اون میگم:21:

ben_2000
18-11-2011, 19:40
مایکروسافت اگه ما رو ول میکرد الان ویندوز 8 اومده بود :دی

ای خدا خسته شدم اینقدر فرمور ریختم :((

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

خب شما هم مشکلت مثل منه دیگه . الان نه بازی های XGD3 اجرا میشه نه بازی های AP 2.5 .

خب چیکار باید کرد الان باید بازی ها رو پچ بخرم؟ XGD3 چیه من تازه واردم

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 20:08
خب چیکار باید کرد الان باید بازی ها رو پچ بخرم؟ XGD3 چیه من تازه واردم
یه قفله خفنه (آره ارواح عمشون:31:) که یه خورده تو رایت و چیزای دیگه سخت تر شده
در کل هیچی نیست:27:(مثل این خدای حکر ها)

m_r1986
18-11-2011, 20:13
جون من یکی جوابم و بده ممنون میشم

الان جدیدترین آپدیت سخت افزاری چیه اسمش ؟؟؟ جدیدترین LT که باید ریخته بشه چیه؟ من نمیدونم این LT چیه یه توضیح مختصر میدین!

اجرای بازی به آپدیت داشبورد هم ربط داره؟؟؟
الان من بخوام battelfield 3 را اجرا بگیرم باید چه آپدیت هایی رو بدم بریزن؟

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 20:25
جون من یکی جوابم و بده ممنون میشم

الان جدیدترین آپدیت سخت افزاری چیه اسمش ؟؟؟ جدیدترین LT که باید ریخته بشه چیه؟ من نمیدونم این LT چیه یه توضیح مختصر میدین!

اجرای بازی به آپدیت داشبورد هم ربط داره؟؟؟
الان من بخوام battelfield 3 را اجرا بگیرم باید چه آپدیت هایی رو بدم بریزن؟
شما واس LT+2 بریزی
حله:46:
چی میگی چیه خب بش میگن FrimeWare یا کپی خور
منم همینو میدونم :27:

Vahid67
18-11-2011, 21:01
عجب اشتباهی کردم 2 - 3 هفته پیش کنسول نخریدم همینجوری داره گرون میشه !!! به نظرتون امکان داره دوباره بیاد پایین ؟

CRIS Joon CR7
18-11-2011, 21:13
عجب اشتباهی کردم 2 - 3 هفته پیش کنسول نخریدم همینجوری داره گرون میشه !!! به نظرتون امکان داره دوباره بیاد پایین ؟
امکان داره چار پنج سال دیگه ایشالله:31:
ولی بی شوخی این جنس دست توش زیاده
بعضی اشخاص هم از سر معده قیمت میدن:27:
حالا که داره میره بالا:18:

ben_2000
18-11-2011, 21:21
یه قفله خفنه (آره ارواح عمشون:31:) که یه خورده تو رایت و چیزای دیگه سخت تر شده
در کل هیچی نیست:27:(مثل این خدای حکر ها)

خوب من الان چیکار باید کنم با این که lt2 رو دارم بازم باید اپدیت کنم ؟

A.N.A.P
19-11-2011, 02:23
ﺧﻮﺏ ﻣﻦ ﺍﻻﻥ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ lt2 ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺍ~ﺩﯾﺖ ﮐﻨﻢ ؟

ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﻭﺭﮊﻥ ﺟﺪﯾﺪ LT ﺑﯿﺎﺩ .

ben_2000
19-11-2011, 02:35
ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﻭﺭﮊﻥ ﺟﺪﯾﺪ LT ﺑﯿﺎﺩ .

دمش گرم .حا لا حالا ها که نمیاد تازه اومده بود دهنمون سرویسه پس.متمعنی که راه دیگه ای نیست؟:41:

yadam.nemiad
19-11-2011, 09:19
اخطار جدید در مورد آنلاین
از دیروز مایکروسافت اقدام به ریلیز آپدیت v2.0.14692.0 برای کنسولهایی که برای آپدیت پائیز 2011 ثبت نام کرده بودن کرده که کسانی هم که آپدیت پیشین v2.0.14686.0 (علی رقم اینکه فایل DAE.bin کنسول تغییر کرده بود) روی سیستم داشتن و میتونستن بازی های ap2.5/XGD3 رو بازی کنند بعد از نصب آپدیت 14692 این چالش افزوده شده فعال میشه و بازی کردن بازی های AP2.5/XGD3 حتی بازیهایی که چ شده باشند با LT2 باعث فلگ شدن و بلوکه شدن بازی های میشه.(کاملا توسط تیم C4 تایید شده)
تمام دوستانی که آپدیت رسمی 13604 و همچنین آپدیت پیش نمایش 14692 دارند به هیچ عنوان بازی های کپی AP2.5/XGD3 رو آنلاین بازی نکنند.

نکته دیگه ای که باید حتما مورد توجه قرار بگیره اینکه این آپدیتی که این چند روز اخیر باعث تغییر در فایل DAE.bin میشه بصورت نامحسوس تغییر میکنه یعنی اینکه با وصل شدن به لایو بدون اینکه پیغامی برای آپدیت سیستم ظاهر بشه بصورت کاملا مخفیانه از دید کاربر انجام میشه. و خبر دیگه راجع به این موضوع اینه که فایل DAE.bin برای هر کنسول بصورت منحصر بفرد هست و حاوی اطلاعات شناسایی کنسول خواهد بود .

نتیجه اینکه کسانی آپدیت داشبورد 13604 و 14686 دارند به هیچ عنوان به لایو وصل نشن تا اطلاعات کامل تری راجع به این ضدحال مایکروسافت منتشر بشه.

نقل از c4evaspeaks.com

Pulse90
19-11-2011, 10:31
نمیدونم داداش از کجا میشه فهمید داداش؟
داداش فریمور ال تی 2 رو که با اجرا کردن بازی های از گیرز 3 به اونور میشه فهمید ولی ورژن داشبورد رو از تو خود دشبورد میشه فهمید

سلام.
آقا توروخدا یکی بگه چجوری باید هارد ایکس باکس و فرمت کرد زمانی که سریال نامبر میخواد

داداش یه سریال نامبر تو داشبورد قسمت سیستم اینفو هست اونو بزن امتحان کن

Pulse90
19-11-2011, 10:34
خوب الان گروه c4 نگفته که داره روی این موضوع کار میکنه؟

Vahid67
19-11-2011, 11:45
امکان داره چار پنج سال دیگه ایشالله:31:
ولی بی شوخی این جنس دست توش زیاده
بعضی اشخاص هم از سر معده قیمت میدن:27:
حالا که داره میره بالا:18:

ایشالا این هفته برم بگیرم اگر شانس بیارم دوباره بالا نره ....:21:

jr07
19-11-2011, 13:52
دوستان می دونید این xbox 720 کی میاد؟؟

A.N.A.P
19-11-2011, 15:01
اوه مایکرو کولاک کرده :دی
من دیشب وصل شدم و فقط FIFA 12بازی کردم . الان مشکلی که نداره ؟

yadam.nemiad
19-11-2011, 15:48
اوه مایکرو کولاک کرده :دی
من دیشب وصل شدم و فقط FIFA 12بازی کردم . الان مشکلی که نداره ؟

دوست من این خبر از 2 جهت مطرح شده بیشتر روی آنلاین دیسکهای AP2.5/XGD3 بحث شده و همینطور آپدیت و تغییر نامحسوس Dae.bin درصورت اتصال به لایو .
چون فیفا نه جز بازیهای AP2.5 , XGD3 نیست امیدوارم فلگ نشده باشی دوست عزیز. :20:

alireza_sun72
19-11-2011, 15:50
به به تاپیک 360 دلم واسش تنگ شده بود:31:
از وقتی نیومدم 800 صفحه میگذره
اقا قضیه این xbox10 چیه؟ میگن مایکرو معرفی کرده
manoto tv داشت در بارش تو manoto+ حرف میزد

ben_2000
19-11-2011, 16:33
داداش فریمور ال تی 2 رو که با اجرا کردن بازی های از گیرز 3 به اونور میشه فهمید ولی ورژن داشبورد رو از تو خود دشبورد میشه فهمید

داذاش lt2 دارم گیرز 3 هم اجرا میشه

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

اخطار جدید در مورد آنلاین
از دیروز مایکروسافت اقدام به ریلیز آپدیت v2.0.14692.0 برای کنسولهایی که برای آپدیت پائیز 2011 ثبت نام کرده بودن کرده که کسانی هم که آپدیت پیشین v2.0.14686.0 (علی رقم اینکه فایل DAE.bin کنسول تغییر کرده بود) روی سیستم داشتن و میتونستن بازی های ap2.5/XGD3 رو بازی کنند بعد از نصب آپدیت 14692 این چالش افزوده شده فعال میشه و بازی کردن بازی های AP2.5/XGD3 حتی بازیهایی که چ شده باشند با LT2 باعث فلگ شدن و بلوکه شدن بازی های میشه.(کاملا توسط تیم C4 تایید شده)
تمام دوستانی که آپدیت رسمی 13604 و همچنین آپدیت پیش نمایش 14692 دارند به هیچ عنوان بازی های کپی AP2.5/XGD3 رو آنلاین بازی نکنند.

نکته دیگه ای که باید حتما مورد توجه قرار بگیره اینکه این آپدیتی که این چند روز اخیر باعث تغییر در فایل DAE.bin میشه بصورت نامحسوس تغییر میکنه یعنی اینکه با وصل شدن به لایو بدون اینکه پیغامی برای آپدیت سیستم ظاهر بشه بصورت کاملا مخفیانه از دید کاربر انجام میشه. و خبر دیگه راجع به این موضوع اینه که فایل DAE.bin برای هر کنسول بصورت منحصر بفرد هست و حاوی اطلاعات شناسایی کنسول خواهد بود .

نتیجه اینکه کسانی آپدیت داشبورد 13604 و 14686 دارند به هیچ عنوان به لایو وصل نشن تا اطلاعات کامل تری راجع به این ضدحال مایکروسافت منتشر بشه.

نقل از c4evaspeaks.com
اقا حالا کسایی مثل من که نمی دونستن انلاین شدن نمیتونن کاری کنن؟

yadam.nemiad
19-11-2011, 16:49
داذاش lt2 دارم گیرز 3 هم اجرا میشه

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

اقا حالا کسایی مثل من که نمی دونستن انلاین شدن نمیتونن کاری کنن؟

خیر دوست من اگه فلگ شده باشین راه حلی سراغ ندارم که از بن شدن جلوگیری کنید ولی اگه فلگ نشده باشین فعلا لایو نرین تا راه حلی واسش بدن این برادران شاید خواهران هکر ... فعلا فقط این مشکلات شناسایی و مطرح شدن راه حلی گفته نشده

موفق باشین

اقا قضیه این xbox10 چیه؟ میگن مایکرو معرفی کرده

هنوز چیز قطعی نیست تو 2 3 تا سایت دیدم این xbox 1080 رو ولی هرکدوم یه چیزای تخیلی از خودشون فعلا گفتن منبع موثق ندارم.
این یک گفته بلوری داره 2تا cou 4هسته ای داره 2 گیگ مموری بلوتوث و 500gb هارد و.....

اینم گفته پرتابل هست یه عکسم گذاشته این دیگه ته خلاقیتو بخرج داده

دوستان راه حل استفاده مجدد دیسکهایی که بعد از مشکل آپدیت نامحسوس بلوکه میشن و دیگه بوت نمیشن آمد
راه حل ساده س نقل از ادمین سایت xecuter

The recent silent DAE update stopped all AP2.5 / XGD3 backups from booting. Until a solid solution is released, here is a simple workaround

Thanks to Dattran over at XPGamesaves.com for discovering this simple work around.

For this example we are going to use MW3.

1. Get a USB flash drive, At least 1GB in size and format it (FAT)

2. Insert into Xbox and goto memory devices. Select USB and configure it as a storage device.

3. Download this MW3 Title Update. Click here.

4. Download Horizon (Great game modding app btw - JTAG / Glitchers should be using the shit out of this - you can use other apps but this is my tool of choice). Click here

5. Select Tools > Device Explorer

6. Plug in USB device to PC

7. Device will be detected. Select Inject File

8. Load the the MW3 TU that you downloaded.

9. Connect the USB stick to your Xbox. Restart and boot your MW3 backup.

Notes: You may have to delete the system cache after every time you do a fresh boot of the game. But hey, it works.

You can get other title updates from here:

Nothing is ever live safe. It may work, it may not. I'm not your mom make your own choice.

Please report if you have any success / links to TU's / better methods.
پست اصلی

hosiyar
19-11-2011, 17:57
آقا ما هم به فنا رفتیم . دیگه اجرا نمیشن بازی های xgd3 !!!!!!!!!! :41:

jr07
19-11-2011, 18:05
کسی نمی دونه xbox 720 چه موقع میاد؟
می خوام یه 360 بگیرم گفتم اگه 720 به این زودی ها بیاد منصرف شم

CRIS Joon CR7
19-11-2011, 18:37
کسی نمی دونه xbox 720 چه موقع میاد؟
می خوام یه 360 بگیرم گفتم اگه 720 به این زودی ها بیاد منصرف شم
حالا حالا ها نمیاد
طبق آخرین شایعات موثق :31: مایکروسافت میخواد تو 2012 معرفی کند
حالا فرض کنیم معرفی کرد
عرضه میشه سال 2013
چند ماه بعدش میاد تو ایران با چندتا بازی اوریجینال
چون هنوز ه-ک نشده قیمت هم اون موقع نجومیه بعد یه چنماه قیمتش شاید بیاد پایین
بعد ه-ک میشه دوباره قیمتش میره هوا
پس ما تا بتونیم بخریم احتمالا میشه 2014
پس تا میتونی فکر الان باش :8:

sonixax
19-11-2011, 18:39
حالا حالا ها نمیاد
طبق آخرین شایعات موثق :31: مایکروسافت میخواد تو 2012 معرفی کند
حالا فرض کنیم معرفی کرد
عرضه میشه سال 2013
پس تا میتونی فکر الان باش :8:

بستگی داره کی معرفی میکنه ، اگر نیمه اول ۲۰۱۲ معرفی کنه نیمه دومش میاد ، اگر نیمه دومش معرفی کنه سال بعدش میاد .

CRIS Joon CR7
19-11-2011, 19:18
بستگی داره کی معرفی میکنه ، اگر نیمه اول ۲۰۱۲ معرفی کنه نیمه دومش میاد ، اگر نیمه دومش معرفی کنه سال بعدش میاد .
تنهایی گفتی برادر
الان مگه ویتا معرفی نشده
ولی کو چرا تو بازار نیست حرفتو قبول دارم ولی
حالا حالا ها نمیاد
طبق آخرین شایعات موثق مایکروسافت میخواد تو 2012 معرفی کند
حالا فرض کنیم معرفی کرد
عرضه میشه سال 2013
پس تا میتونی فکر الان باش

Pulse90
19-11-2011, 20:49
حالا شاید این بحث به این تاپیک مربوط نباشه ولی اگر ایکس باکس 720 بیاد و بازیهای موجود 360 رو اجرا کنه ارزش خریدن داره وگرنه که همین 360 حداقل تا 2 سال دیگه ساپورت میکنه حداقل من یکیرو

Vahid67
19-11-2011, 23:31
بابا صد رحمت به دلار و سکه حداقل کم کم میرن بالا ... این لامصب جهشی میره بالا !!!!!!!:18:
عجب اشتباهی کردم 3 هفته پیش نخریدم اون موقع 400 بود الان شده 485 کینکت 190 بود شده 230 دسته 50 بود شده 65 آخه این چه وضعیتیه ؟؟؟:2:

ben_2000
20-11-2011, 00:28
دوستان راه حل استفاده مجدد دیسکهایی که بعد از مشکل آپدیت نامحسوس بلوکه میشن و دیگه بوت نمیشن آمد

پست اصلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

یعنی الان ببریم توپ خونه اپدیت کنن درست مشه؟ بازی های جدیدو میاره؟

sonixax
20-11-2011, 00:54
تنهایی گفتی برادر
الان مگه ویتا معرفی نشده
ولی کو چرا تو بازار نیست حرفتو قبول دارم ولی
حالا حالا ها نمیاد
طبق آخرین شایعات موثق مایکروسافت میخواد تو 2012 معرفی کند
حالا فرض کنیم معرفی کرد
عرضه میشه سال 2013
پس تا میتونی فکر الان باش

سونی رو نباید با مایکروسافت مقایسه کنید ، قیاس مع الفارق هستش - این دو تا شرکت دو تا سیاست جدا از هم رو دارند .
توی ایران هم نگران نباشید من خودم براتون میخرم میفرستم :46:

S0R3N4
20-11-2011, 04:42
دوستان
یه سوال فنی
میشه اینترنت کامپیوتر رو برای کنسولم share کنم تا بتونم live بازی کنم؟؟
من adsl دارم...
میشه یا نه؟

ali gamma
20-11-2011, 07:39
دوستان من یه اکسباکس اسلیم 4 گیگ گرفتم با LT 2 ریختم روش.

الان میخوام بازی های مثل MW3 یا گیرز 3 بازی کنم به صورت افلاین فقط. ایا اگه اینارو بازی کنم کنسو از کپی خور در میاد؟

A.N.A.P
20-11-2011, 11:30
دوستان من یه اکسباکس اسلیم 4 گیگ گرفتم با LT 2 ریختم روش.

الان میخوام بازی های مثل MW3 یا گیرز 3 بازی کنم به صورت افلاین فقط. ایا اگه اینارو بازی کنم کنسو از کپی خور در میاد؟

آنلاین نشی مثل من بد بخت نمیشی . یعنی نع برو حال کن !

behexen
20-11-2011, 13:52
برای رایت بازی های xdg3 به صورت 97% میشه از دی وی دی خام های به جز تی گیت یا ورباتیم استفاده کرد ؟
مثلا دی وی دی خام مارک dvx

Pulse90
20-11-2011, 15:04
دوستان
یه سوال فنی
میشه اینترنت کامپیوتر رو برای کنسولم share کنم تا بتونم live بازی کنم؟؟
من adsl دارم...
میشه یا نه؟
بله هم میشه اینترنت کامپیوتر رو share کرد و هم میشه کابل لنی که از مودم میاد رو مستقیم زد به ایکس باکس

برای رایت بازی های xdg3 به صورت 97% میشه از دی وی دی خام های به جز تی گیت یا ورباتیم استفاده کرد ؟
مثلا دی وی دی خام مارک dvx
دیسک دیسکه فرقی نمیکنه اقا .امتحانش ریسک 1000 تومنی داره دیگه!

pesare1404
20-11-2011, 15:59
یه سوال ایا همه ی مدل های اسلیم قابل کپی خور شد هستن اگه نه چه مدل هایی میشن و از کجا بفهمیم ؟

Pulse90
20-11-2011, 16:57
یه سوال ایا همه ی مدل های اسلیم قابل کپی خور شد هستن اگه نه چه مدل هایی میشن و از کجا بفهمیم ؟
اره دیگه تقریبا همشون کپی خور شدن بعضی هاشون فقط کمی مشکل تره کپی خورش
از تاریخ ساخت دستگاه و دیدن پشت درایو میشه مدل درایو رو فهمید

hyesteghlal
20-11-2011, 20:36
سلام.دستگاه من چند وقته كه يه مشكلي پدا كرده كه چند تا سيدي بازي هست كه ميذلرم توش مثل ac brotherhood و nfs hotpersuit و call of duty blackops اصلا پخش نميكنه و ارور ميده سيدي ها هم تميز هستن و خش ندارن و چند تا بازي هم مثل gears of war 2 و gears of war3 وقتي ميذارم پخش ميشه اما گير ميكنه.مشكل چيه؟؟؟

CRIS Joon CR7
20-11-2011, 21:14
اره دیگه تقریبا همشون کپی خور شدن بعضی هاشون فقط کمی مشکل تره کپی خورش
از تاریخ ساخت دستگاه و دیدن پشت درایو میشه مدل درایو رو فهمید
همشون ه-ک میشن
یه سری نرم افزاری اند
بعضیا نیاز یه لحیم کاری و کارای دیگه داره
مثل وصل کرد قطعه ای سیم و یه دو نه مقاومت
و راه های دیگه
اگه دیگه هیچ کدوم نشه درایواشونو تعویض میکنن
در کل هیچ مدلی نیس که ه-ک نشه:8:

aha2012
20-11-2011, 22:33
سلام.دستگاه من چند وقته كه يه مشكلي پدا كرده كه چند تا سيدي بازي هست كه ميذلرم توش مثل ac brotherhood و nfs hotpersuit و call of duty blackops اصلا پخش نميكنه و ارور ميده سيدي ها هم تميز هستن و خش ندارن و چند تا بازي هم مثل gears of war 2 و gears of war3 وقتي ميذارم پخش ميشه اما گير ميكنه.مشكل چيه؟؟؟
احتمالا اون بازیهایی که ران نمیشه پچ نشدس.اگه پچ شدشونو تهیه کنی حتما ران میشن:20:

Pulse90
20-11-2011, 22:44
بله همونطور که دوستومن گفتن اون بازی هارو باید پچ کنید برای اجرا با ال تی 1.9 به بالا

همشون ه-ک میشن
یه سری نرم افزاری اند
بعضیا نیاز یه لحیم کاری و کارای دیگه داره
مثل وصل کرد قطعه ای سیم و یه دو نه مقاومت
و راه های دیگه
اگه دیگه هیچ کدوم نشه درایواشونو تعویض میکنن
در کل هیچ مدلی نیس که ه-ک نشه:8:
منم همینو گفتم دیگه رفیق گفتم بعضیهاش مشکل تره.من خودم میتونم این کارو کنم تقریبا فقط خیلی دقت میخواد مخصوصا اون قسمت مته زدن و سوراخ کردن

S0R3N4
21-11-2011, 03:43
بله هم میشه اینترنت کامپیوتر رو share کرد و هم میشه کابل لنی که از مودم میاد رو مستقیم زد به ایکس باکس

دیسک دیسکه فرقی نمیکنه اقا .امتحانش ریسک 1000 تومنی داره دیگه!

میشه بگید چه کارایی لازمه که بن نشم؟؟؟و البته چطور به اینرنت متصل شم؟؟

Pulse90
21-11-2011, 06:14
میشه بگید چه کارایی لازمه که بن نشم؟؟؟و البته چطور به اینرنت متصل شم؟؟
الان که یکمی اوضاع لایو قاراشمیشه:31:
در کل باید از دیسک های استیلث پچ و با امنیت بالا استفاده کنید برا لایو

yadam.nemiad
21-11-2011, 08:28

پست اصلی

یعنی الان ببریم توپ خونه اپدیت کنن درست مشه؟ بازی های جدیدو میاره؟[/QUOTE]

دوست من اگه به جزئیات راه حل توجه کنی لازمه این کار یه فلش دیسک و برنامه horizone و آپدیت مخصوص هر بازیست خودت به راحتی میتونی انجام بدی عزیز .. لازم نییت هزینه اضافی کنی . من فعلا این مشکل برنخوردم خودم تستش نکردم ولی از منبع موثق هست و مطمئنا کار میده
موفق باشی.

آموزش دوم (تو فروم همسایه نوشتم اون رو هم ببینید بدک نیست)

نقطه چین بازی سنتر هست
دوستان منتظر LT3 باشین ...... مشکل بازیهای AP2.5 حل شده توسط C4 اعلام شده که راه حل پیدا شده و یک سری تست هم زده و خوب توصیف کرده کارشو ولی گفته نیازمند زمان و تغییراتی خواهد بود، بنابراین باید منتظر ورژن جدیدی از برنامه های iXtreme LT+, Xbox Backup Creator, and abgx360 باشیم. ریلیز LT2 برای هیتاچی فت تغییری نمیکنه و تو زمان کوتاهی ریلیز میشه.

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 09:55
دوستان منتظر LT3 باشین
واسه خبرت منبع هم داری؟
کی میاد؟:20:

yadam.nemiad
21-11-2011, 09:59
دوستان منتظر LT3 باشین
واسه خبرت منبع هم داری؟
کی میاد؟:20:

بله دوست من کل پست های بنده موثق هست
این منبع و نقل قول هیچ اشاره ای به زمان عرضه نشده !!

iXtreme LT+ v3.0 On The Way — AP2.5 Defeated
203
Posted on 2011-11-20 by admin | Translate

iXtreme LT+ v3.0 is on the way! Yesterday, having revealed to the team an idea for countering the recent dae.bin/AP2.5 update, c4eva has today confirmed that he has in fact completely done away with the need for dae.bin/AP2.5 data. Although it’s early stages, c4eva has successfully completed several tests which validate this new method and classified his solution as the “silver bullet” for AP2.5. Rather than using captured challenge results each time the dae.bin changes, the new method builds a complete set of profile data for each disc and works for all AP2.5 challenges, regardless of how the dae.bin is changed. As a result, the format of backup ISOs will be changing as the AP25 replay sector will no longer be included and the profile data will instead take its place. Though c4eva noted that it will take some development time as it’s not a quick fix, both he and the team will now be putting their full efforts behind bringing this solution to life in the form of new versions of iXtreme LT+, Xbox Backup Creator, and abgx360.

abbasgh66
21-11-2011, 15:16
آقا این LT رو از کجا بفهمیم چنده ؟
ــــــــــــــــــــــــ
یه چیز دیگه این که این XGD3 چیه ماجراش ؟

ben_2000
21-11-2011, 16:29
یعنی الان ببریم توپ خونه اپدیت کنن درست مشه؟ بازی های جدیدو میاره؟

دوست من اگه به جزئیات راه حل توجه کنی لازمه این کار یه فلش دیسک و برنامه horizone و آپدیت مخصوص هر بازیست خودت به راحتی میتونی انجام بدی عزیز .. لازم نییت هزینه اضافی کنی . من فعلا این مشکل برنخوردم خودم تستش نکردم ولی از منبع موثق هست و مطمئنا کار میده
موفق باشی

من که از خدامه ولی هر کاری کردم نشد :41:

Pulse90
21-11-2011, 17:02
آقا این LT رو از کجا بفهمیم چنده ؟
ــــــــــــــــــــــــ
یه چیز دیگه این که این XGD3 چیه ماجراش ؟
با اجرای بازیهای جدید میتونی بفهمی ال تی 2 رو دستگاته
این XGD3 هم یجورایی قفلی هست که رو بازیهای جدید هست و نیاز به ال تی 2 داره

abbasgh66
21-11-2011, 19:14
با اجرای بازیهای جدید میتونی بفهمی ال تی 2 رو دستگاته
این XGD3 هم یجورایی قفلی هست که رو بازیهای جدید هست و نیاز به ال تی 2 داره

تنها راهه ؟ یعنی فقط با اجرای بازیهای جدید میشه ؟

aha2012
21-11-2011, 19:47
تنها راه که نه ،یه راه دیگه هم داره که دنگو فنگ داره:باید کنسول باز بشه وصلش کنی به pc و با برنامه های مخصوصش بفهمی lt ات چه ورژنیه:20:

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 19:54
داداش هارد واسه اسلیم چنده؟
هم قیمت 120 و سایزای دیگه رو بی زحمت بگین

aha2012
21-11-2011, 20:08
250 گیگ=95 تومن
120 گیگ=70 تومن

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 20:42
250 گیگ=95 تومن
120 گیگ=70 تومن
به نظرتون 120 میتونه کارم رو را بندازه؟

aha2012
21-11-2011, 20:51
به نظرتون 120 میتونه کارم رو را بندازه؟
راه که میندازه ولی خب تو که داری 70 تومن میدی یه 25 تومن بذار روش یه 250 گیگشو بخر دیگه
به نظرم به صرفه تره 250 گیگ:20::5:

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 20:59
250 گیگ=95 تومن
120 گیگ=70 تومن

راه که میندازه ولی خب تو که داری 70 تومن میدی یه 25 تومن بذار روش یه 250 گیگشو بخر دیگه
به نظرم به صرفه تره 250 گیگ:20::5:
خب اسپم دیگه بسه
مامور بودم تاپیکو یه صفحه ببرم جلو:31:

Pulse90
21-11-2011, 21:00
همونطور که دوستمون گفتن باید درایو ایکس باکس رو با کابل ساتا بزنید به کامپیوتر و با استفاده از برنامه جانگل فلشر ببیند چه ورژنی هست فریمورتون

داداش فک نکنم هارد اسلیم ارجینال بفروشن!من یه اسلیم 4 گیگ داشتم که یه هارد 160 گیگ لبتابی انداخته بودم روش و -- شده بود و فقط هم برای لایو مشکل ساز هست
قیمت هم من تای همون 160 گیگ رو فروختم 30 هزار تومن که راحت میشه هکش کرد(فرمت مخصوص9 و انداخت روی 360 اسلیم

hosiyar
21-11-2011, 21:08
LT3 ؟؟؟؟؟ بازم خرج ؟ در عرض یه ماه دو بار lt ریختم . دیگه جدیدا این xbox افتاده رو خرج . باید یه فکری به حالش بکنم . شاید ps3 ...

Pulse90
21-11-2011, 21:11
LT3 ؟؟؟؟؟ بازم خرج ؟ در عرض یه ماه دو بار lt ریختم . دیگه جدیدا این xbox افتاده رو خرج . باید یه فکری به حالش بکنم . شاید ps3 ...

حالا معلوم نیس که کِی بیاد!
نمیخواد زیاد خرج کنی بیار شهر ما برات ارزون تر میریزم:31:

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 21:11
دیگه یه جوری یه عده واس نون بخورن:13:

Vahid67
21-11-2011, 21:29
دوستان جریان این درایو های هیتاچی که -- نشدن چیه؟

aha2012
21-11-2011, 21:57
ps3که دنگو فنگش بیشتره.الان بچه های پلی 3 دار هنوز نتونستن batman یا MW3 یا به عبارتی بازیهای جدیدو بازی کنن.باید منتظر هـکش باشن :20::5:

Reza31001
21-11-2011, 22:40
دوستان جریان این درایو های هیتاچی که -- نشدن چیه؟

چیز خاصی نیست
یه سری از کنسول ها رو با درایو هیتاچی دادن بیرون ( فکر کنم ساخت LG باشه) که هکر ها حس و حال -- کردنشو رو نداشتن همین :27:
البته هیتاچی رو سری فت -- شده ولی سری اسلیم خبری از هکش نیست!

CRIS Joon CR7
21-11-2011, 22:55
داداش فک نکنم هارد اسلیم ارجینال بفروشن!من یه اسلیم 4 گیگ داشتم که یه هارد 160 گیگ لبتابی انداخته بودم روش و -- شده بود و فقط هم برای لایو مشکل ساز هست
قیمت هم من تای همون 160 گیگ رو فروختم 30 هزار تومن که راحت میشه هکش کرد(فرمت مخصوص9 و انداخت روی 360 اسلیم
[/QUOTE]
میشه بیشتر درمورد اینکه هارد واسه اسلیم ه-ک میکنن توضیح بدی؟

sina818
21-11-2011, 23:22
منظور از بازی های LT 2 چیه؟

ben_2000
21-11-2011, 23:52
دوستان میشه دقیق تر توضیح بدین؟

من ال تی 2 رو دارم و بازی های mw3,rage, gears of war 3, batman و......... رو میاره اما بازی های جدید ترو نمیاره

مثل need for speed run,skyrimو.....

الان من باید چیکار کنم؟ :41::19::13::18:

behexen
22-11-2011, 00:32
Resident Evil Code Veronica رو کسی بازی کرده ؟
فقط نسخه ntsc هست ؟ میشه نسخه ntsc رو رو کنسول های رجیون PAL اجرا کرد ؟
اگه لینکیم برای دانلودش بدید چه بهتر !

hosein ati
22-11-2011, 01:00

داداش اگه xbox داری به هیچ وجه به فکر خریدن ps3 نباش.چون من الان ps3 خریدم.هیچ کدوم از بازی هایی که از 2 ماه پیش به بعد اومدن رو نمیتونم بازی کنم.به جز 2 تاش که اونم شانس اوردیم وگرنه رو هوا بودیم.بازی های جدید رو دارم روی pc بازی میکنم .خیر سرم رفتم کنسول خریدم.الان دارم میفروشمش که xbox بخرم.حالا چه 4 گیگ چه 250 گیگ.فقط میخوام از این قضیه ه-ک راحت بشم.داره رو اعصابم راه میره..
خلاصه به هیچ وجه به فکر خریدن ps3 نباشین که اشتباهه.

Pulse90
22-11-2011, 01:49
میشه بیشتر درمورد اینکه هارد واسه اسلیم ه-ک میکنن توضیح بدی؟[/QUOTE]
مثلا چه توضیحی؟
هارد لبتاب هست میخری با کابل ساتا ولش میکنی به پی سی و توسط یه برنامه که اسمشو یادم نیس فرمتش میکنی و بعد وصلش میکنی به 360 خیلی راحت(مثل زدن فلش به کامپیوتر)

S0R3N4
22-11-2011, 02:40
اقا تو رو خدا یکی یاد ما بده چطوری این کنسول لعنتیمونو به اینترنت وصل کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کابل مودم رو وصل کردم به کنسول و اینترنت وصل نشد
کابل شبکه وصل کردم به ایکس باکس و کامپیوتر که ببینم کنسول به کامپیوتر وصل میشه یا نه...ولی بازم نشد...چکار کنم؟؟

sony_W810i
22-11-2011, 08:25
اقا تو رو خدا یکی یاد ما بده چطوری این کنسول لعنتیمونو به اینترنت وصل کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کابل مودم رو وصل کردم به کنسول و اینترنت وصل نشد
کابل شبکه وصل کردم به ایکس باکس و کامپیوتر که ببینم کنسول به کامپیوتر وصل میشه یا نه...ولی بازم نشد...چکار کنم؟؟

دوست عزیز شما اگه ADSL داشته باشی 2 حالت داره. یا وقتی کابل شبکه رو از مودم میزنی به PC ، PC مستقیم خودش به اینترنت وصل میشه. و نیازی به کانکت کردن هیچ کانکشنی روی PC نداره. به این میگن حالت PPPOE
که اگه اینجور باشه شما کافیه همون کابل شبکه رو به Xbox وصل کنی خودش کانکت میشه و نیازی به هیچ تنظیمی نداره.

حالت دوم حالتی هست که مودم شما وقتی به PC وصل میشه روی PC و تو ویندوز باید یک کانکشنی رو کانکت کنید تا به اینترنت وصل بشی. به این حالت میگن حالت Bridge که اینجا باید یا تنظیمات مودم رو با کمک ISP ت مثل حالت اول کنی، یا اینکه اینترنت PC رو share کنی به xbox که یکمی پیچیدست. بهش میگن ICS یا Internet Connection Sharing:10:
اول بگو کدومشی تا ببینیم چه باید بکنی:5:

omega123
22-11-2011, 10:58
سلام بچه ها دیروز دستگاهم رو دادم که واسم LT2 بریزن فروشنده هم علاوه بر این کار دستگاهم رو با 13599 آپدیت کرد
خونه که اومدم دیدم یه آپدیت جدیدتری هستش 13604 منم رو usb ریختم و آپدیت جدید کردم ،مشکلم هم از اینجا شروع شد چون دیگه بازی های جدید مثل GoW3 و Driver و حتی NFS HP اجرا نمیشن و با ایرور Unsupported disc مواجه میشم .

چیکار می تونم بکنم ،اگر بدم بیرون می تونن واسم درستش کنن

با تشکر از همه

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 11:02
میشه بیشتر درمورد اینکه هارد واسه اسلیم ه-ک میکنن توضیح بدی؟
مثلا چه توضیحی؟
هارد لبتاب هست میخری با کابل ساتا ولش میکنی به پی سی و توسط یه برنامه که اسمشو یادم نیس فرمتش میکنی و بعد وصلش میکنی به 360 خیلی راحت(مثل زدن فلش به کامپیوتر)[/QUOTE]
یعنی حتی بیشتر از 16 گیگ میشه ازش استفاده کرد؟
خب چقدره مثلا یه هارد 80 یا 120 لبتابی:18:

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

سلام بچه ها دیروز دستگاهم رو دادم که واسم LT2 بریزن فروشنده هم علاوه بر این کار دستگاهم رو با 13599 آپدیت کرد
خونه که اومدم دیدم یه آپدیت جدیدتری هستش 13604 منم رو usb ریختم و آپدیت جدید کردم ،مشکلم هم از اینجا شروع شد چون دیگه بازی های جدید مثل GoW3 و Driver و حتی NFS HP اجرا نمیشن و با ایرور Unsupported disc مواجه میشم .

با تشکر از همه
فکر کنم واس صبر کنی تا بعدی بیاد
بیکاری مگه هر کاری که خواستی بکنی بیا اینجا بگو:21:

aha2012
22-11-2011, 12:17

با تشکر از همه
salam
کاش قبلش میومدی اینجا سوال میکردی بعدش آپدیت میکردی
تو دیگه نمیتونی بازیهای جدیدو بازی کنی ولی با این روش میتونی:

Milo.Metallboy
22-11-2011, 13:22
من 2 تا از دستگاهام یا بزور دی وی دی رو میخونه یا وسط بازی ارور میده میاد میرون. ارورو کلین دیسک میده در صورتی که دی وی دی نو هست و تو دستگاه دیگه راحت میخونه. باید چکار کنم. لنز باید عوض بشه ؟ یا کثیف شده ؟ در کل خودم میتونم کارزی بکنم یا باید ببرم بیرون. زنگ زدم گفتن یا از لنز هست که 30 تومن هزینش میشه یا سرویس میخواد که 15 تومن میشه. مثلا چطور سرویسش میکنن ؟ خودم نمیتونم ؟

Pulse90
22-11-2011, 13:46
من 2 تا از دستگاهام یا بزور دی وی دی رو میخونه یا وسط بازی ارور میده میاد میرون. ارورو کلین دیسک میده در صورتی که دی وی دی نو هست و تو دستگاه دیگه راحت میخونه. باید چکار کنم. لنز باید عوض بشه ؟ یا کثیف شده ؟ در کل خودم میتونم کارزی بکنم یا باید ببرم بیرون. زنگ زدم گفتن یا از لنز هست که 30 تومن هزینش میشه یا سرویس میخواد که 15 تومن میشه. مثلا چطور سرویسش میکنن ؟ خودم نمیتونم ؟
داداش دیشب واس منم همچین اروری داد بازیو از تو هارد پاک کردم درست شد.
اره دسکه منم نو بود شک کردم گفتم لنز خرابه که دیدم نه دیسکم نو هست و بعد بازیو از هارد پاک کرد و ....

یعنی حتی بیشتر از 16 گیگ میشه ازش استفاده کرد؟
خب چقدره مثلا یه هارد 80 یا 120 لبتابی

رفیق منظورت چیه؟
هر هاردی با هر ظرفیتی بزاری رو ایکس باکس میخونه دیگه
شما اصلا یه هارد 500 لبتابی 2.5 اینچی بگیر فرمت (-- کن) کن بنداز رو اسلیمت

smallfrank
22-11-2011, 13:52

تا جایی که من میدونم از 250 گیگ بیشتر نمیشه استفاده کرد ......

Milo.Metallboy
22-11-2011, 13:57
ممنون که جواب دادین ولی مشکلم اینه که دستگاه من بدون هارد هست دوست عزیز. آرکید هست. راهی نداره ؟

gfxaf
22-11-2011, 14:00
خیلی جالب بود

S0R3N4
22-11-2011, 14:24
دوست عزیز شما اگه ADSL داشته باشی 2 حالت داره. یا وقتی کابل شبکه رو از مودم میزنی به PC ، PC مستقیم خودش به اینترنت وصل میشه. و نیازی به کانکت کردن هیچ کانکشنی روی PC نداره. به این میگن حالت PPPOE
که اگه اینجور باشه شما کافیه همون کابل شبکه رو به Xbox وصل کنی خودش کانکت میشه و نیازی به هیچ تنظیمی نداره.

حالت دوم حالتی هست که مودم شما وقتی به PC وصل میشه روی PC و تو ویندوز باید یک کانکشنی رو کانکت کنید تا به اینترنت وصل بشی. به این حالت میگن حالت Bridge که اینجا باید یا تنظیمات مودم رو با کمک ISP ت مثل حالت اول کنی، یا اینکه اینترنت PC رو share کنی به xbox که یکمی پیچیدست. بهش میگن ICS یا Internet Connection Sharing:10:
اول بگو کدومشی تا ببینیم چه باید بکنی:5:

بازم مرام شما...
دستت درست...
من حالت اولی رو دارم...ولی کابلی که از مودم میاد رو زد به ایکس باکس اینترنت نداشتم...

aha2012
22-11-2011, 16:24
ممنون که جواب دادین ولی مشکلم اینه که دستگاه من بدون هارد هست دوست عزیز. آرکید هست. راهی نداره ؟
به احتمال زیاد مشکل از لنز درایوت باید باشه.ببر بیرون یه نگاهی بندازن:20:

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 16:27
رفیق منظورت چیه؟
شما اصلا یه هارد 500 لبتابی 2.5 اینچی بگیر فرمت (-- کن) کن بنداز رو اسلیمت[/QUOTE]
خب بیشتر توضیح بده چجوری ه-ک میشه لینکی آموزشی چیزی بزار:18::19:

smallfrank
22-11-2011, 16:34
رفیق منظورت چیه؟
خب بیشتر توضیح بده چجوری ه-ک میشه لینکی آموزشی چیزی بزار:18::19:[/QUOTE]

آموزش استفاده از هارد ه ک شده و هارد X360 Fat در X360 Slim

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 17:34
آموزش استفاده از هارد ه ک شده و هارد X360 Fat در X360 Slim

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]
یعنی با این دیگه نیاز نیست من هارد مخصوص اسلیم بگیرم
کارمو را میندازه
من لایو هم نمیرم:41:

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 17:50
ممنون ولی خیلی دنگ و فنگ داره
فلش وصل کنم چقدرشو میشناسه؟
فلشم 64 اصله یو اس بی 3 هم هست:46:

arashpr9
22-11-2011, 18:32

نه خیلی سخت نیست
16 گیگ رو فقط میتونه بشناسه . ولی با اموزش لینک زیر میتونی از همه ظرفیتش اسفاده کنی

sony_W810i
22-11-2011, 21:50
نه خیلی سخت نیست
16 گیگ رو فقط میتونه بشناسه . ولی با اموزش لینک زیر میتونی از همه ظرفیتش اسفاده کنی

دوست عزیز اینم باز فقط همون 16 گیگ هست فرقی نداره. اینجوری باید برای استفاده از 16 گیگ دوم هارد باید به PC وصل بشه فولدرش rename بشه. نمیشه همزمان از همش استفاده کرد که اصلاً به دنگ و فنگش نمی ارزه

بازم مرام شما...
دستت درست...
من حالت اولی رو دارم...ولی کابلی که از مودم میاد رو زد به ایکس باکس اینترنت نداشتم...

نمیدونم والا. منم همینطوریم و فقط کابل رو به xbox وصل میکنم و کانکت میشه:13:

عزیزم فعلاً فقط هارد های دیگه رو میشه تا 250 گیگ -- کرد و بافیش غیر قابل استفاده میمونه. البته شنیدم فایل هم 320 گیگ هم قراره بیاد. این واسه هارد داخلی xbox هست
اما اتصال هارد به صورت اکسترنال و با USB فقط میشه از 16گیگش به صورت همزمان استفاده کرد.

CRIS Joon CR7
22-11-2011, 23:37
ممنون از همه بچه ها
alex fera- smallfrank-arashpr9-sony w810
و بقیه برو بچ:11:
چیز یادم رفت
Aha 2012 sub zero:11:

sina818
22-11-2011, 23:55
LT 2 چیه ؟

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 00:14
LT 2 چیه ؟
تو که میدونی بیخودی اسپم نده!!!!!!!!!!!!!

Pulse90
23-11-2011, 01:23
LT 2 چیه ؟
حالا چه میدونی یا نه:
یکی از ورژن های فریمور های درایو هست

A.N.A.P
23-11-2011, 01:26
LT 2 چیه ؟

خب اگه واقعا نمیدونید توضیح میدم : فرمور یا به طور ساده تر بگم یه فایلی که توسط گروه های هکر ( ه.ک که میدونی چیه) منتشر میشه تا با ریختن اون تو درایو کنسول بتونیم بازی های کپی شده رو اجرا کنیم .

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

تو که میدونی بیخودی اسپم نده!!!!!!!!!!!!!

پست تو که اسپمی تر بود !

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 01:34
MXIC بودن رو از کجا میشه فهمید؟
درایو تعویضی هست هم از کجا میشه فهمید؟
بازی با کنسول شده یا نشده هم بگید
کلا بگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pulse90
23-11-2011, 06:33
MXIC بودن رو از کجا میشه فهمید؟
درایو تعویضی هست هم از کجا میشه فهمید؟
بازی با کنسول شده یا نشده هم بگید
کلا بگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی چیپ بورد درایو یه سری عدد هست از انا میشه فهمید MXIC هست یا وینباند
بقیه چیزایی هم که پرسیدی بستگی به خودت داره!

sajjadsa
23-11-2011, 07:57
MXIC یعنی چی؟ میشه توضیح بدین لطفا؟

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 11:04
روی چیپ بورد درایو یه سری عدد هست از انا میشه فهمید MXIC هست یا وینباند
بقیه چیزایی هم که پرسیدی بستگی به خودت داره!
نمیدونی بی خودی پست نده
واجب که نیست یا میدونی درست توضیح میدی
یا نمیدونی رد میشی میری:2:
به خودت بستگی داره یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی :2:

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 11:10
MXIC یعنی چی؟ میشه توضیح بدین لطفا؟
میشه گفت این نوع چیپست نرم افزاری ه-ک میشه و نیاز به سوراخ کاری نداره
عمر دستگاه هم بیشتره به مراتب:11:

hosiyar
23-11-2011, 14:37
داداش اگه xbox داری به هیچ وجه به فکر خریدن ps3 نباش.چون من الان ps3 خریدم.هیچ کدوم از بازی هایی که از 2 ماه پیش به بعد اومدن رو نمیتونم بازی کنم.به جز 2 تاش که اونم شانس اوردیم وگرنه رو هوا بودیم.بازی های جدید رو دارم روی pc بازی میکنم .خیر سرم رفتم کنسول خریدم.الان دارم میفروشمش که xbox بخرم.حالا چه 4 گیگ چه 250 گیگ.فقط میخوام از این قضیه ه-ک راحت بشم.داره رو اعصابم راه میره..
خلاصه به هیچ وجه به فکر خریدن ps3 نباشین که اشتباهه.

ps3که دنگو فنگش بیشتره.الان بچه های پلی 3 دار هنوز نتونستن batman یا MW3 یا به عبارتی بازیهای جدیدو بازی کنن.باید منتظر هـکش باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه یه جوری یه عده واس نون بخورن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداییش با این تفاسیر چیزی نمی تونم بگم جز : مـــــمــــــلـــــکـــــ ـتــــــه داریم ؟
اه.

omega123
23-11-2011, 15:58
salam
کاش قبلش میومدی اینجا سوال میکردی بعدش آپدیت میکردی
تو دیگه نمیتونی بازیهای جدیدو بازی کنی ولی با این روش میتونی:

دمت گرم راهنمایی کردی
کلا واسه حل این مشکل باید صبر کنم آره ؟ LT 3 بیاد این مشکل حل میشه ؟

aha2012
23-11-2011, 16:16
دمت گرم راهنمایی کردی
نه دیگه صبر نمیخواد.با این روش میتونی بازی کنی دیگه
البته حالا حالاها نباید بری لایو
LT3هم برای بازیهایی میاد که قفل امنیتی ap2.5 دارن
یعنی بازهایی مثل:MW2-black ops0AC BH-..........................
الان با این روشی که گذاشتم برات میتونی بازیهای جدیدو بازی کنی و لذتشو ببری:20::20::20:

underworld
23-11-2011, 16:32
سلام بچه ها
میخواستم بپرسم برای بازی کردن بازیهای سه بعدی چه نوع تلویزیون سه بعدی رو پیشنهاد میکنین؟...مارک SONY خوبه؟

بعدش اینکه آیا میشه با کنسول فیلم سه بعدی هم تماشا کرد؟

Alex Fera
23-11-2011, 18:40
بهترین از نظر کیفیت تصویر Sony PlayStation 3D display هستش................
با 360 و PS3 هم میشه 3D بازی کرد.........

omega123
23-11-2011, 20:26
نه دیگه صبر نمیخواد.با این روش میتونی بازی کنی دیگه
البته حالا حالاها نباید بری لایو
LT3هم برای بازیهایی میاد که قفل امنیتی ap2.5 دارن
یعنی بازهایی مثل:MW2-black ops0AC BH-..........................
الان با این روشی که گذاشتم برات میتونی بازیهای جدیدو بازی کنی و لذتشو ببری:20::20::20:

دوست عزیز الان بازی کردن من جوری شده که حتما باید با فلش بازی کنم ! این سوال رو دارم که می تونم کاری کنم که مثل قبل بدون دردسر (بدون اینکه از اون روشی که گفتی) بازی رو اجرا کنم ؟

aha2012
23-11-2011, 22:15
دوست عزیز الان بازی کردن من جوری شده که حتما باید با فلش بازی کنم ! این سوال رو دارم که می تونم کاری کنم که مثل قبل بدون دردسر (بدون اینکه از اون روشی که گفتی) بازی رو اجرا کنم ؟
راهش همینه دیگه.اگه این راهو نمیخوای باید صبر کنی بینیم هکرها چی میگن.که فعلا همین روشو گفتن:20:

CRIS Joon CR7
23-11-2011, 22:38
کاریه که شده باید پای لرزش بشینی حالا من یه راهکار دارم این زیر نوشتم:11:

ٌWait............................................ ..................wait:27:
:27:

adel.alizadeh1994
24-11-2011, 09:46
سلام دوستان من ایکس باکس 360 قیمت گرفتم میگن از 280 هست تا 380 کدومشو بگیرم بهتره یعنی چه مدلیشو بگیرم من خیلی به لوازم جانبیش نیاز ندارم
اصلا فرق ایکس باکس با پلی 3 چیه؟

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 10:50
سلام دوستان من ایکس باکس 360 قیمت گرفتم میگن از 280 هست تا 380 کدومشو بگیرم بهتره یعنی چه مدلیشو بگیرم من خیلی به لوازم جانبیش نیاز ندارم
هیچ فرقی ندارن:31:
خب این سلیقه ای هستش
منم از امضام معلومه کدوم وری ام :27:

behexen
24-11-2011, 12:15
فرقش تو بازی های انحصاریشه
بازی های انحصاری ps3 از xbox بیشتر و قشنگتره
ولی تو بازی های multi ایکس باکس یه مقدار از ps3 سر تره
از من میشنوی آرکید دست دوم بگیر حدود 250 تومنه

هیچ فرقی ندارن:31:
خب این سلیقه ای هستش
منم از امضام معلومه کدوم وری ام :27:
شما تنها چیزی که از امضات معلومه اسپمر بودنته:11:
king of spam!

MITAJOON
24-11-2011, 14:19
دمت گرم راهنمایی کردی

سلام:
این بحث صبر کردن برای اومدن LT+3 یک کم بحث عجیب و غریبیه:))تجربه نشون داده وعده های C4EVA برای ارائه فریمور های جدید همیشه با تاخیر همراه بوده،به نوعی از 8-9 ماه پیش صحبت اومدن LT+2 بود ولی دیدیم که نهایتاً 40-50 روز پیش اومد.زیاد با این اخبار جلو نرید چون فقط کنسولتون خاک میخوره تا اومدنش که اونم مثل قضیه شاید این جمعه بیاید شاید... شده:))
فکر کردم اینو بگم تا دوستان وقتشون تلف نشه.موفق باشید.:40:

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 14:25
شما تنها چیزی که از امضات معلومه اسپمر بودنته:11:
king of spam![/QUOTE]
منظورم فورزا هست که انحصاری 360 هستش:21:

Abolfazl3007
24-11-2011, 15:15
سلام دوستان من باطری شارژی با مارک سونی خریدم .

یه شارژر معمولی هم دارم .

چه مدت زمانی طول میکشه دو تا باطری کاملا شاژ بشه ؟ میزان شارژ اولیه فرق داره ؟ اگه زیادی تو شارژر بمونه میترکه ؟

aha2012
24-11-2011, 15:29
سلام دوستان من باطری شارژی با مارک سونی خریدم .
یه شارژر معمولی هم دارم .

چه مدت زمانی طول میکشه دو تا باطری کاملا شاژ بشه ؟ میزان شارژ اولیه فرق داره ؟ اگه زیادی تو شارژر بمونه میترکه ؟
salam
حدودا 11-12 ساعت
نه نمیترکه.دیگه شارژ نمیکنه باتریو.:20::5:

Abolfazl3007
24-11-2011, 15:44
استاد من شنیدم زیاد بمونه دشارژ میشه و خالی میکنه ؟ درسته ؟

بعدش شارژر من هم از این 3 تومنی هاست مثل گاو شارژ میکنه نه چراغ سبزی نه چیزی ....!:31: مشکلی پیش نمیاد ؟

باتری هم sony 4600 amh

با شارژ کاملش 20 ساعت میشه بازی کرد ؟

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 15:56

بعدش شارژر من هم از این 3 تومنی هاست مثل گاو شارژ میکنه نه چراغ سبزی نه چیزی ....!:31: مشکلی پیش نمیاد ؟

باتری هم sony 4600 amh

یه شارژر خوب با مارک خوب باطری شارژی بگید بریم بخریم حد اکثر 25 تومن

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

باتری هم sony 4600 amh

یه شارژر خوب با یه مارک خوب باطری شارژی هم بگید حداکثر دیگه 25 تومن:11:

24-11-2011, 16:09
باتری هم sony 4600 amh
سلام...
ببخشید به خاطر نامربوطی بحث و به خاطر یه کم ناامید کردن :دی ، ولی فکر میکنم باطریتون تقلبی باشه... تقریبا چنین باطری غیر ممکنه و باطری چینی این شکلی زیاد تولید میشه که تقلبیه... البته فکر میکنم :)

arashpr9
24-11-2011, 17:13

باتری هم sony 4600 amh

بله همونجوری که دوستمون گفت چنین باتری وجود نداره
باتری های SONY حداکثر تا 2700 میلی امپر ساعت داره

kamran2000
24-11-2011, 17:47
يكي از بهترين باتري هاي قابل شارژ در بازار الان camelion هست.
من از اين مدل always ready گرفتم كه واقعاً عالي هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MITAJOON
24-11-2011, 18:42
از باطری های قابل شارژ خود ایکس باکس تهیه کنید.یک باطری + کیت شارژ + رابط یو اس بی برای اتصال دسته با سیم به کنسول روی هم حدود 25 تومن.خیلی خوب جواب میده.شارژ رو 6-7 ساعت نگه میداره و 1 ساعته هم فول میشه.زمانی هم که شارژ تموم شد.کابل رو به دسته وصل کنید و بازی کنید و باطری رو بذارید رو شارژش تا شارژ کنه.
بنظر من برای صرفاً بازی کردن اینها بهتره.

Abolfazl3007
24-11-2011, 19:04
شوخی نکنید !! عجب شانسی داریم ما !! من دیگه ترک بازی با xbox میکنم ! :31: نمیشه یه چیزی بگیریم بهمون نندازن !!

دوستان این باطریهای سبز قابل شارژ camelion هم الکی هستن ؟؟

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 19:07
از باطری های قابل شارژ خود ایکس باکس تهیه کنید.یک باطری + کیت شارژ + رابط یو اس بی برای اتصال دسته با سیم به کنسول روی هم حدود 25 تومن.خیلی خوب جواب میده.شارژ رو 6-7 ساعت نگه میداره و 1 ساعته هم فول میشه.زمانی هم که شارژ تموم شد.کابل رو به دسته وصل کنید و بازی کنید و باطری رو بذارید رو شارژش تا شارژ کنه.
بنظر من برای صرفاً بازی کردن اینها بهتره.
هست ازینا من عکساشو دیدم
کجا دارن؟

MITAJOON
24-11-2011, 19:07
تو ایران انتظار ننداختن دارید؟:27:
سونی با تمام اعتبارش شده چینی:2:
بقیه برند ها هم ....
خدا لعنت کنه این برادران چینی رو:10:

هست ازینا من عکساشو دیدم
کجا دارن؟

تمام مغازه های فروش کنسول و تجهیزات جانبیش دارن.دو رنگ مشکی و سفید.اصلش مطمئناً گیر نمیاد و اگه بیاد قیمتش خیلی بالاست.ولی متفرقه هاشم چیزای خوبی هستن.حدود 20-25 تومن میفروشنش.

aha2012
24-11-2011, 19:59
این عکسی که دوستمون گذاشتن اسمش play & charge kitه
باید بگم یکی از مزخرفترین وسایل جانبی هست.هرکس خریده پشیمون شده.منم پیشنهاد میکنم سمتش نرید:20:

Reza31001
24-11-2011, 20:19
با اجازه دوستان پست بالا به شدت تایید میشه
منم گرفتم ولی فقط میتونم play کنم و هیچ شارژی در میون نیست
یعنی وقتی usb رو جدا میکنم بعد چند لحظه دسته خاموش میشه

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 20:22
این عکسی که دوستمون گذاشتن اسمش play & charge kitه
باید بگم یکی از مزخرفترین وسایل جانبی هست.هرکس خریده پشیمون شده.منم پیشنهاد میکنم سمتش نرید:20:
WHY??xxx
یعنی میگی شارژر معمولی باطری و باطریهای قابل شارژ ازین بهتره؟:41:

s.j-rez
24-11-2011, 20:27
WHY??xxx
یعنی میگی شارژر معمولی باطری و باطریهای قابل شارژ ازین بهتره؟:41:
بله بهتره خیلی خیلی هم بهتره!!!!!!!!!!!!!!
من توصیه میکنم ازenergizerو اینا استفاده کنید.مثلا2500میلی آمپر کلا باطری شارژی جدا برایx360بهتره

sony_W810i
24-11-2011, 20:57
اقا ما این Battlefield 3 رو نصب کردیم اما اصلاً از گرافیکش راضی نبودم. تا اینکه فهمیدم این بازی یک مشکلی داره و اونم اینه که نباید هم خود دیسک بازی ها و هم HD Texture Pack تو 1 درایو نصب بشه و اینکار باعث میشه درایو نتونه همه چیو به سرعت Load کنه.
به قول اون سایت :

Nothing installed – Lowest Quality (Bad Textures, Massive Pop-ins)
Everything Installed – Good Quality (Some HD Textures are missing and\or less Sharp)
Only HD Installed – Highest Quality (Walls, Floors, and entities have a sharper appearance)

آخرشم گفته واسه گرفتن بهترین کیفیت بازی رو تو یک درایو USB نصب کنبد و اون HD Texture Pack رو تو هارد خود xbox. منم الان دارم همینو تست میکنم.

منبع:

smallfrank
24-11-2011, 21:28
منم یه جفت باتری Duracell گرفتم 2650 میلی آمپر
یه شارژر هم گرفتم
خیلی به صرفه تره از این P&Charge ها.
شارژ هم خوب نگه میداره

CRIS Joon CR7
24-11-2011, 21:29
اقا ما این Battlefield 3 رو نصب کردیم اما اصلاً از گرافیکش راضی نبودم. تا اینکه فهمیدم این بازی یک مشکلی داره و اونم اینه که نباید هم خود دیسک بازی ها و هم HD Texture Pack تو 1 درایو نصب بشه و اینکار باعث میشه درایو نتونه همه چیو به سرعت Load کنه.
به قول اون سایت :

آخرشم گفته واسه گرفتن بهترین کیفیت بازی رو تو یک درایو USB نصب کنبد و اون HD Texture Pack رو تو هارد خود xbox. منم الان دارم همینو تست میکنم.

منبع:

تست کردی جوابشو هم بگو با تشکر:11:

sony_W810i
24-11-2011, 21:32
[SPOILER="oooooooo"]
تست کردی جوابشو هم بگو با تشکر:11:

جواب داد. texture هاش خیلی سریع تر load میشه

CRIS Joon CR7
25-11-2011, 00:36
آقا یه سوال بی ربط تو اسپویلر هم گذاشتم که کمترین جارو بگیره
من حدودا هفت هشت سال پیش مکس پین 3 رو بازی کردم
اونوقت الان تو خبرا هست که میخواد بیاد چه طور ممکنه؟

25-11-2011, 01:02
یه سری از بازی های قدیمی رو میگیرن و روی کنسول ها پورت میکنن و کیفیت تکسچر ها و مدل ها و گاها گیم پلی رو بهتر میکنن...

smallfrank
25-11-2011, 10:31
یه سری از بازی های قدیمی رو میگیرن و روی کنسول ها پورت میکنن و کیفیت تکسچر ها و مدل ها و گاها گیم پلی رو بهتر میکنن...

فک کنم منظور شما کالکشنها باشه
ولی این دوستمون گفتم Max Payne 3 که خودش تاپیک داره

واقعا امضاشون برازندشونه:31::31:

Reza31001
25-11-2011, 12:00
کسی از game360.ir اینترنتی خرید کرده؟
من 5 روزه چندتا بازی سفارش دادم ولی هیچ خبری نیست :19:

CRIS Joon CR7
25-11-2011, 12:03
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا امضاشون برازندشونه:31::31:[/QUOTE]
همه میگن :27::31:

underworld
25-11-2011, 20:02
سلام بچه ها

ما آخرش نفهمیدیم آیا میشه با ایکس باکس به غیر از بازی, فیلمهای سه بعدی هم تماشا کرد؟

HORROR
25-11-2011, 20:49
سلام
کسی میدونه این قطعه واسه کدوم بخش x360 هست؟ راستش موقع بستن دستگاه این جاموند!

ariaei_tabar
25-11-2011, 21:06
سلام دوستان من برگشتم قیمت کینکت الا ن چنده؟
نسل جدید ایکس باکس داره میااااااد؟

Milad4171
25-11-2011, 21:07
من میخوام بازی درایور : سانفرانسیسکو رو اجرا کنم. کنسولم آپدیت مال 5 ماه پیشه . الان تنها بازی که د ارم روش اجرا میکنم fe3r هست و AC-BH وMortal combat.
میخوام ببینم واسه اینکه بازی های جدید و درایور رو اجرا کنم باید چه آپدیتهایی رو انجام بدم و کلا چقدر هزینه داره واسم.
یه جای مطمعن هم اگه سراغ دارین بگین

A.N.A.P
25-11-2011, 21:21
سلام
کسی میدونه این قطعه واسه کدوم بخش x360 هست؟ راستش موقع بستن دستگاه این جاموند!

راستش تاثیری نداره بودنش . واسه قسمت پاور هست . همون 4 تا چراغه .

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

سلام بچه ها

ما آخرش نفهمیدیم آیا میشه با ایکس باکس به غیر از بازی, فیلمهای سه بعدی هم تماشا کرد؟

بعید میدونم . چون بیشتر فیلم های 3D رو Blue-Ray هستن . خب Xbox فقط DVD CD میخونه !

CRIS Joon CR7
25-11-2011, 22:32
اینجا لینک آموزش نداره
هی هر روز نریم در بقالی واسه فریم ور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش ریختن LT2+ رو میگم رو اسلیم :27:

arashpr9
25-11-2011, 22:34
سلام دوستان من برگشتم قیمت کینکت الا ن چنده؟
نسل جدید ایکس باکس داره میااااااد؟

کینکت ۲۴۰ تومان

شایعات میگه تا 2013 یا 14 میاد

من میخوام بازی درایور : سانفرانسیسکو رو اجرا کنم. کنسولم آپدیت مال 5 ماه پیشه . الان تنها بازی که د ارم روش اجرا میکنم fe3r هست و AC-BH وMortal combat.
میخوام ببینم واسه اینکه بازی های جدید و درایور رو اجرا کنم باید چه آپدیتهایی رو انجام بدم و کلا چقدر هزینه داره واسم.
یه جای مطمعن هم اگه سراغ دارین بگین

شما واسه اجرای بازی های جدید به LT2 احتیاج دارید ولی اگه میخواید هزینه زیاد نکنید فعلا دست نگه دارید چون LT 2 هم به مشکل برخورده و تا مدتی دیگه LT 3 یا ورژن بالاتر میاد
هزینه اش هم بستگی داره فت یا اسلیم داشته باشی
فت ها از 6 تا 15 تومن داره
اسلیم ها از 15 تا 30 داره . بستگی به انصاف مغازه دار داره

underworld
25-11-2011, 23:33
بعید میدونم . چون بیشتر فیلم های 3D رو Blue-Ray هستن . خب Xbox فقط DVD CD میخونه !
نه این رو که خودم میدونم که ایکس باکس نمیتونه بلوری پخش کنه
منظورم این بود که اگر فیلم سه بعدی رو روی یک یا دو DVD 8.5Gb بریزم یا مثلا روی فلش مموری بریزم اونوقت میشه باهاش سه بعدی نگاه کرد؟...یعنی کلا میتونه مثل بازی ها , فیلم ها رو هم سه بعدی نشون بده؟

CRIS Joon CR7
25-11-2011, 23:46
منظورم این بود که اگر فیلم سه بعدی رو روی یک یا دو DVD 8.5Gb بریزم یا مثلا روی فلش مموری بریزم اونوقت میشه باهاش سه بعدی نگاه کرد؟...یعنی کلا میتونه مثل بازی ها , فیلم ها رو هم سه بعدی نشون بده؟
برادر منظورت کدوم نوع سه بعدیه؟
ازونا که با عینک قرمز و آبی هست یا انواع دیگه؟

HORROR
26-11-2011, 02:43
تاثیری نداره بودنش . واسه قسمت پاور هست . همون 4 تا چراغه [
ممنون از جوابت میتونی بگی کجا باید وصلش کنم؟ از وقتی که این دراومد مشکل دیر خاموش شدن رو دارم:13: تشکر

A.N.A.P
26-11-2011, 12:44

نه . نمیشه . کلا پخش 3D نداره Xbox . فقط بازی هاش دارن. یعنی شما اونو به عنوان سیستم پخش 3D نمیتونید استفاده کنید !

CRIS Joon CR7
26-11-2011, 20:04
سلام امروز داشتم وبگردی میکردم یه چیزی دیدم میزارمش شاخ در بیارید

s.j-rez
26-11-2011, 22:49
سلام امروز داشتم وبگردی میکردم یه چیزی دیدم میزارمش شاخ در بیارید
ایشون به قول گفتنی کار شاخی نکرده مادر بورد کنسول رو کم حجم تر کرده و قاب رو برداشته و گزاشته تو یه جعبه لپ تاپی.
مورد های مشابه زیادی هم هست یا مثلا ادقام دو کنسول با هم و یا یه همچین کارایی

CRIS Joon CR7
26-11-2011, 23:16
ایشون به قول گفتنی کار شاخی نکرده مادر بورد کنسول رو کم حجم تر کرده و قاب رو برداشته و گزاشته تو یه جعبه لپ تاپی.
مورد های مشابه زیادی هم هست یا مثلا ادقام دو کنسول با هم و یا یه همچین کارایی
به شما که نمی رسن
راستی یه سوال میشه هارد ساتا اینترنال که مال پی سی هست رو انداخت بش؟
آخه رو مادر بوردش فیش ساتا داره:41:

s.j-rez
27-11-2011, 00:13
به شما که نمی رسن
راستی یه سوال میشه هارد ساتا اینترنال که مال پی سی هست رو انداخت بش؟
آخه رو مادر بوردش فیش ساتا داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم بهتره پست دادنی بعضب چیزارو ننویسید.
بگزریم اون کابل ساتا که دیدید برایdriverکنسول هست نه هارد.برای استفاده از هارد های غیر اصل یه راهx360keyهست که میشه با هارد اکسترنال کار کرد و باJtagهم تقریبا میشه یه کارایی کرد.با بعضی از هارد های خاص هم میشه این کارو کرد.
البته این کار به طور رسمی انجام نمیشه و با -- کردن این کار صورت میگیره.

lampard_1368
27-11-2011, 18:35
سلام من تازهxbox خریدم.مدلشم slim 250 gig هستش.میخواستم بدونم این install کردن بازی تو هارد خود xbox چطوری انجام میشه. من فقط تنها dvd رو توی دستگاه میذارمو بازی میکنم .اما شنیدم وقتی بازیو نصب کنم تو هارد دیگه فقط یه بار اول بازی دستگاه با dvd لود میکنه و دیگه وسط بازی احتیاجی به چرخش dvd نیست.اگه میشه برام توضیح بدید ممنونتون میشم

s.j-rez
27-11-2011, 18:44
سلام من تازهxbox خریدم.مدلشم slim 250 gig هستش.میخواستم بدونم این install کردن بازی تو هارد خود xbox چطوری انجام میشه. من فقط تنها dvd رو توی دستگاه میذارمو بازی میکنم .اما شنیدم وقتی بازیو نصب کنم تو هارد دیگه فقط یه بار اول بازی دستگاه با dvd لود میکنه و دیگه وسط بازی احتیاجی به چرخش dvd نیست.اگه میشه برام توضیح بدید ممنونتون میشم
بله درست گفتن بهتون.
ببینید این بدین منظور نیست که دیگه بازی رو اجرا کنید و دیسک رو درارید تو کل جریان بازی دیسک باید باشه ولی خوب درایو بعد اولش دیگه کار نمیکنه که برای عمر کنسول و گرما و انرژی خیلی خوبه.
برای این کار وقتی بازی رو میزاری تو همون قسمت که بازی رو اجرا میکنی دکمهyیا همون زرد رو بزن بعدش هم گزینهhnstall gameبعد شروع میکنه به نصب کردن که البته معمولا زیاد طول میکشه و طول کشیدن جای نگرانی نداره

lampard_1368
27-11-2011, 21:24
بله درست گفتن بهتون.
ببینید این بدین منظور نیست که دیگه بازی رو اجرا کنید و دیسک رو درارید تو کل جریان بازی دیسک باید باشه ولی خوب درایو بعد اولش دیگه کار نمیکنه که برای عمر کنسول و گرما و انرژی خیلی خوبه.
برای این کار وقتی بازی رو میزاری تو همون قسمت که بازی رو اجرا میکنی دکمهyیا همون زرد رو بزن بعدش هم گزینهhnstall gameبعد شروع میکنه به نصب کردن که البته معمولا زیاد طول میکشه و طول کشیدن جای نگرانی نداره
مرسی داداش.انجام دادم

CRIS Joon CR7
27-11-2011, 23:29
میشه یه جایی رو بگید واسه دانلود دموها و بازی های کوچک و DLC که بشه با فلش ریخت رو دستگاه:11:
تو روخدا هرکدوم شد بگید:11:

soheilnouri
28-11-2011, 15:24
بچه ها چند ماهه دستگاهه من از لایو بن شده...اخرین ابدیت و داشبوردم ریختم یه ماه بیش....کاری نمیشه کرد که از حالت بن در بیام؟

A.N.A.P
28-11-2011, 18:01
بچه ها چند ماهه دستگاهه من از لایو بن شده...اخرین ابدیت و داشبوردم ریختم یه ماه بیش....کاری نمیشه کرد که از حالت بن در بیام؟
فک کنم 20 بار این سوالتو خودم فقط جواب دادم !
تازه قراره همگی (کل ایرانی ها) با هم بن شیم .

kami2
28-11-2011, 21:49
با سلام
من تازه یه xbox 4 گیگ خریدم فکر کنم مدلش Slim اکثر بازیهای جدید : Run : Need for speed ، Driver ، call of duty mw3 رو اجرا میکنه اما دو تا بازی Resident evil 4 HD و مورال کومبات رو که تو کنسول میزارم با پیغام unrecognized Disc مواجه میشم لطفا راهنمایی کنین با تشکر

aha2012
28-11-2011, 22:46
سلام
احتمال زیاد دیسکت مورد داره یا بد رایت شده.ببر عوضش کن.

Vahid67
28-11-2011, 23:53
درایو های هیتاچی هم هکیده شد!!!:11:

Assassins creed II
29-11-2011, 00:32
با سلام
من تازه یه xbox 4 گیگ خریدم فکر کنم مدلش Slim اکثر بازیهای جدید : Run : Need for speed ، Driver ، call of duty mw3 رو اجرا میکنه اما دو تا بازی Resident evil 4 HD و مورال کومبات رو که تو کنسول میزارم با پیغام unrecognized Disc مواجه میشم لطفا راهنمایی کنین با تشکر
دوست عزیزدیسکی که رایت شده خراب بوده وقتی این پیغام میده در هنگام رایت لایه امنیتی بازی مورد پیدا کرده یا از DVD هایی به جز پرینت ایبل و تیگت برای لایت استفاده کرده که این مورد مشکل یرمیگرده به DVD های خام سونی دیتا لایف ودیتا رایت, کنسول شما موردی نداره , بازی ببر عوض کن
بهترین دیسک برای رایت بازی تیگت و پرینت ایبل و رباتیم است به جز این دی وی دی هیچ دی وی دی دیگری را ایکس باکس توانایی خواندن ندارد

smallfrank
29-11-2011, 07:17
من خودم با رایتر پایونر و DVD خام Flash جیمز باندو رایت کردم
100% رایت شد.
100% هم نصب شد.

حالا میشه بگین از کجا بفهمم بازی کامل رایت شده و مشکلی نداره ؟

blu1351
29-11-2011, 09:08
دوستان درود بر شما ،
اخیرا من مشکلی برام پیش اومد به این شکل که یه بازی رو روی سیستم گذاشتیم و آپدیت خواست و Yes ردیم و صفحه سیاه شد و گفت باید آپدیتش کنی و هیچ چی نمی آورد. بعد با راهنمایی دوستان سایت فایل آپدیت مناسبش رو پیدا کردم و آپدیتش کردم.الان سیستم بالا می آید ولی دیگه سی دی می گذاریم سی دی را نمی خونه و می نویسه : Open Tray
ممنون میشم راهنمایی کنید.

MITAJOON
29-11-2011, 09:46
دوستان درود بر شما ،
اخیرا من مشکلی برام پیش اومد به این شکل که یه بازی رو روی سیستم گذاشتیم و آپدیت خواست و Yes ردیم و صفحه سیاه شد و گفت باید آپدیتش کنی و هیچ چی نمی آورد. بعد با راهنمایی دوستان سایت فایل آپدیت مناسبش رو پیدا کردم و آپدیتش کردم.الان سیستم بالا می آید ولی دیگه سی دی می گذاریم سی دی را نمی خونه و می نویسه : Open Tray
ممنون میشم راهنمایی کنید.

شما داشبورد رو آپدیت کردید.و حالا کپی خور بودن کنسولتون رو پروندین.باید دوباره کپی خورش کنید.چون تازه واردین،2 راه دارین.یا آموزش های مجود رو بخونید و بر اساس مدل و نوع درایو کنسول خودتون کپی خورش کنید که اگه تجربه نداشته باشید برا بار اول مشکله.راه دوم اینه که ببرید بیرون و بگین براتون LT+2 بریزن رو کنسول که هزینش از 10000-25000 تومن بنا به انصاف مغازه دار متغیره.بهترین جا همونجاییه که کنسول رو خریدین.چون DVD Key رو داره و کارتون سریعتر انجام میشه.
(یادتون باشه،آپدیت ایکس باکس دو جوره.یکی آپدیت داشبورد که عمدتاً با اجرای اون کپی خور دستگاه میپره و باید دوباره کپی خورش کنید.دوم آپدیت فریمور درایو کنسول برای کپی خور کردن کنسول، تا بازی های جدید رو اجرا کنه.برای این آپدیت،یا باید آموزش هارو بخونید،و خودتون انجام بدین،یا بدین بیرون)

blu1351
29-11-2011, 09:56
شما داشبورد رو آپدیت کردید.و حالا کپی خور بودن کنسولتون رو پروندین.باید دوباره کپی خورش کنید.چون تازه واردین،2 راه دارین.یا آموزش های مجود رو بخونید و بر اساس مدل و نوع درایو کنسول خودتون کپی خورش کنید که اگه تجربه نداشته باشید برا بار اول مشکله.راه دوم اینه که ببرید بیرون و بگین براتون LT+2 بریزن رو کنسول که هزینش از 10000-25000 تومن بنا به انصاف مغازه دار متغیره.بهترین جا همونجاییه که کنسول رو خریدین.چون DVD Key رو داره و کارتون سریعتر انجام میشه.
(یادتون باشه،آپدیت ایکس باکس دو جوره.یکی آپدیت داشبورد که عمدتاً با اجرای اون کپی خور دستگاه میپره و باید دوباره کپی خورش کنید.دوم آپدیت فریمور درایو کنسول برای کپی خور کردن کنسول، تا بازی های جدید رو اجرا کنه.برای این آپدیت،یا باید آموزش هارو بخونید،و خودتون انجام بدین،یا بدین بیرون)

ابتدا از پاسخ سریعتون از شما سپاسگزارم دوست عزیز
ولی من برای همه بازیها مشکل دارم نه فقط بازیهای جدید. سی دی که قبلا باز مس کرد و قدیمیه باز نمی کنه .
کپی خور سیستم بپره هیچ بازی رو نمی آره یا فقط بازی های جدید را باز نمی کنه ؟
در ضمن هر بار که بخوام آپدیت کنم این بلا سرش می آد و کپی خورش خواهد پرید ؟ و باید دوباره کپیخور کنیم ؟
با سپاس مجدد

blu1351
29-11-2011, 10:10
ضمنا ، ممنون میشم بفرمایید کجا دنبال حل این مشکل بگردم

sony_W810i
29-11-2011, 10:47
ابتدا از پاسخ سریعتون از شما سپاسگزارم دوست عزیز
ولی من برای همه بازیها مشکل دارم نه فقط بازیهای جدید. سی دی که قبلا باز مس کرد و قدیمیه باز نمی کنه .
کپی خور سیستم بپره هیچ بازی رو نمی آره یا فقط بازی های جدید را باز نمی کنه ؟
در ضمن هر بار که بخوام آپدیت کنم این بلا سرش می آد و کپی خورش خواهد پرید ؟ و باید دوباره کپیخور کنیم ؟
با سپاس مجدد

عزیز کپی خور وقتی بپره یعنی فقط میتونی بازی های اصل رو بازی کنی و هیچ بازی کپی رو اجرا نمیکنه.

MITAJOON
29-11-2011, 11:31
بله وقتی کپی خور دستگاه بپره هیچ بازی رو اجرا نمیکنه،در حالیکه قبلاً اجرا میکرد،به نوعی دستگاه ارجینال شده،(البته این نوع آپدیت کردنم این امکان رو داره که شما فلگ بشید،یعنی توسط مایکروسافت شناسایی بشید و اگه به محیط لایو وصل بشید ممکنه مایکرو شما رو بن کنه،یعنی از نعمت لایو گردی محروم بشید که جای توضیحش اینجا نیست)
شما نیازی نست هربار آپدیت کنید فقط کافیه در جریان روز آپدیت ها از طریق همین سایت قرار بگیریدهربار که مایکرو یه آپدیت جدید ارائه میده و من و شما و .. رو به درد سر میندازه،ه-ک-رهایی مثل تیم C4EAV اقدام به ساخت فریمور جدید میکنن و اثرات تخریبی اون آپدیت رو برطرف میکنن.بهترین کار اینه تا از ماهیت آپدیتی با خبر نشدین اونرو قبول نکنید.آخرین اخبار رو از سایت های مشابه پیگیر بشین.محل مناسب که زیاده من تو پیام خصوصی بهتون عرض کردم کجا میونید کنسول رو ببرید.بر اساس مدل کنسول قیمت کپی خور کردن متفاوته.اگه تو همین سایت هم بگردین و کمی دست به آچار و کارهای الکتریکی تون خوب باشه.خودتونم میتونید انجامش بدید.

blu1351
29-11-2011, 14:17
بعد از آپ دیت که کپی خوری سیستم می پره آیا امکان کپی خور کردن سیستم با لپ تاپی که win7 شصت و چهار بیتی داره هستش ؟

s.j-rez
29-11-2011, 14:29
بعد از آپ دیت که کپی خوری سیستم می پره آیا امکان کپی خور کردن سیستم با لپ تاپی که win7 شصت و چهار بیتی داره هستش ؟
والا امکانش هست ولی لپ تاپت بایدsataداشته باشه و یا تبدیلشو بخری.و در شمن نرم افزار های -- با مشکل کار میکنن خلاصه مشکل ساز میشه ولی غیر ممکن نیست

blu1351
29-11-2011, 14:54
بسیار ممنون
فکر کنم بیخیال کار با لپ تاپ بشم ( حداقل فعلا ) . با اجازتون یه سوال دیگه بپرسم:
Dummy.bin و DVD Key با هم فرق دارند و دو فایل جداند. تو فایل آموزش واضح نیست که دو تا فایل جدا بنام های Dummy.bin و DVDkey داریم یا یه فایلند و دو تا اسم عین همند؟
پاینده باشید.

abbasgh66
29-11-2011, 15:18
آقا این LT 2 ریختن سخته ؟
خودمون نمیتونیم بریزیم ؟

A.N.A.P
29-11-2011, 16:36
ﻧﻪ ﺯﯾﺎﺩ ....

MITAJOON
29-11-2011, 17:18
آقا این LT 2 ریختن سخته ؟
خودمون نمیتونیم بریزیم ؟

بسیار ساده ست و در عین حال بسیار دقت لازم داره!!!!!!:46:مخصوصاً زمانی که میخواین DVD KEY رو بدست بیارین،حواستون رو جمع کنید.:18:مهمترین بخش بدست آوردن همین dvd key هست.بقیش دیگه از رایت سی دی راحت تر و کوتاهتره!:5:

بسیار ممنون
فکر کنم بیخیال کار با لپ تاپ بشم ( حداقل فعلا ) . با اجازتون یه سوال دیگه بپرسم:
Dummy.bin و DVD Key با هم فرق دارند و دو فایل جداند. تو فایل آموزش واضح نیست که دو تا فایل جدا بنام های Dummy.bin و DVDkey داریم یا یه فایلند و دو تا اسم عین همند؟
پاینده باشید.

معمولاً مود ساتای لب تاپ در تنظیمات بایوس قابل تغییر نیست ولی بایوس پی سی قابل تغییره.اکثراً با لب تاپ به نتیجه نرسیدن،بعضاً مشاهده میشه کامپیوتر هم قادر به شناسایی درایو نیست.بهتره با یک پی سی سالم،بدون ویروس،ترجیحاً ویندوز ایکس پی و با مادربورد مجهز به درگاه ساتا کار کنید)
زمانی که کار ها برای بازیابی DVD KEY درست انجام بشه،5 تا فایل مجزا با پسوند bin.** به شما میده به اسم های Dummy.bin و Identify.bin و Inquiry.bin و Key.bin و Serial.bin (تو بعضی شرایط ممکنه 4 تا از این فایل ها استخراج بشه)ولی دقت کنید فقط به یک یا دو فایل بسنده نکنید و اگه موقع استخراج یک فایل بهتون داد عملیات رو دوباره انجام بدین.تو بین اینها مهمترینشون Dummy هست معمولاً با حجم 256 کیلو بایت.که بعنوان سورس هم همین فایل رو لود میکنید.
در کل با کمی دقت خودتون براحتی میتونید آپدیت کنید.فقط آموزش ها رو بقدری بخونید تا حفظ بشید.بنظر من سخت ترین کار باز کردن قاب کنسوله:27::27::2:

A.N.A.P جان نمیدونم چرا نوشته های شما برای من بر عکس قابل رویت میشه:13: زیاد نه ... رو " ه ن د ا ی ز..." نشون میده:31:

sony_W810i
29-11-2011, 20:09

والا امکانش هست ولی لپ تاپت بایدsataداشته باشه و یا تبدیلشو بخری.و در شمن نرم افزار های -- با مشکل کار میکنن خلاصه مشکل ساز میشه ولی غیر ممکن نیست

بسیار ممنون
پاینده باشید.

من xbox م رو فقط با laptop کپی خور کردم تا حالا چون PC ندارم. ویندوز 7 x64 هم دارم. خیلی ساده هست. تنها چیزی که مهم هست اینه که Laptop شما یک پورت E-Sata باید داشته باشه که اکثر Laptop ها دارند. نکته بعدی اینه که چیپست ساتا کنترلر مادربورد لپتاپ شما باید از انواعی باشه که با برنامه jungle flasher همخونی داشته باشه. مثلاً مدل ICH9M همخونی داره که واسه منم همی مدل هست. تو Device Manager و زیر قسمت IDE ATA/ATAPI Controllers میتونید مدل لپتاپ خودتون رو ببینید.

چیزی که نیاز دارید یک کابل هست که یک طرفش پورت E-Sata باشه و یک طرف دیگش SATA.

و برای اینکه تو ویندوز 7 درایو شما شناسایی بشه باید تو تنظیمات بایوس laptop مود ساتا رو رو حالت Compatible قرار بدید و از رو Enhanced بر دارید. ( تو بعضیا گزینه هاش متفاوت هست - به هر حال نباید رو حالت Enhanced یا AHCI باشه ) که قبل از تغییرش باید یک سری کار انجام بدید تا ویندوزتون موقع بالا اومدن ارور صفحه آبی نده:

و نکته آخر اینکه وقتی ویندوز رو restart کردید موقع بالا اومدنش F8 رو بزنید و گزینهDisable Driver Signature Enforcement رو انتخاب کنید تا Jungle Flasher بتونه درایو رو شناسایی کنه.

باقیش مثل PC هست.:10:

HORROR
30-11-2011, 01:41
سلام... شنیدم تیم C4eva میخواد یه فریمور بده که برای همیشه دستگاه کپی خور بمونه و آپدیتهای microsoft دیگه اثری نداره! ولی امکان داشتن یا نداشتن این موضوع و بعد این موضوع واقعا سرگیجه براه میندازه!:31:

خدایی خیلی راحت میشیم:46:

CRIS Joon CR7
30-11-2011, 10:12
سلام... شنیدم تیم C4eva میخواد یه فریمور بده که برای همیشه دستگاه کپی خور بمونه و آپدیتهای microsoft دیگه اثری نداره! ولی امکان داشتن یا نداشتن این موضوع و بعد این موضوع واقعا سرگیجه براه میندازه!:31:

تا اون بخواد بیاد این نسل هم تموم شده و واس منتظر بعدی باشیم:41:

MITAJOON
30-11-2011, 10:19

تا اون بخواد بیاد این نسل هم تموم شده و واس منتظر بعدی باشیم:41:

نه اینطوریام نیست.هر فریمور عمر کوتاهی داره.معمولاً عمرش تا زمان ارائه آپدیت بعدی از طرف مایکرو سافته!!!شاید بتونن فریموری ارائه بدن که از آپدیت های مایکروسافت خیلی تاثیر نگیره ولی مطلقاً کپی خور نپره ممکن نیست.بازی ساز ها و مایکرو دست رو دست نمیذارن و تمهیدات خودشونو اتخاذ میکنن.
آخرین اخبار راجع به LT+3 که بنظر من تا وقتی ارائه نشه همش شایعست!!!اینه که میخوان کاری کنن تا قفل AP2.5 که رو اون 6 تا بازی معروف بود بی اثر بشه و نیازی نباشه مدام بازی رو مجدد پچ کنید!!!اونا هم که خیلی وقته قدیمی شدن و دیگه کسی سراغشون نمیره!هرچند من خودم هنوز COD:BO میزنم:27:

CRIS Joon CR7
30-11-2011, 10:59
بچه ها کسی تا حالا ازین جا خرید داشته؟ چجوریاست؟
مطمئنه؟
آخه خیلی تعریف کرده:18::19:

Arian_albertini
30-11-2011, 12:18
دوستان قیمتا چه جوریه ؟! تو رشت یه مغازه ۴ گیگ اسلیم و می ده ۴۶۰ با ۳ماه آپدیت رایگان!! من فکر می کردم حدود ۳۵۰ قیمتش!

CRIS Joon CR7
30-11-2011, 12:23
دوستان قیمتا چه جوریه ؟! تو رشت یه مغازه ۴ گیگ اسلیم و می ده ۴۶۰ با ۳ماه آپدیت رایگان!! من فکر می کردم حدود ۳۵۰ قیمتش!
نه همین حدودا میباشد:27:
دلار گرون شده یه سری اجناس هم گمرک آزاد نکرده
البته دست های پشت پرده هم دخیل میباشد:27::21:

blu1351
30-11-2011, 12:44
من xbox م رو فقط با laptop کپی خور کردم تا حالا چون PC ندارم. ویندوز 7 x64 هم دارم. خیلی ساده هست. تنها چیزی که مهم هست اینه که Laptop شما یک پورت E-Sata باید داشته باشه که اکثر Laptop ها دارند. نکته بعدی اینه که چیپست ساتا کنترلر مادربورد لپتاپ شما باید از انواعی باشه که با برنامه jungle flasher همخونی داشته باشه. مثلاً مدل ICH9M همخونی داره که واسه منم همی مدل هست. تو Device Manager و زیر قسمت IDE ATA/ATAPI Controllers میتونید مدل لپتاپ خودتون رو ببینید.

چیزی که نیاز دارید یک کابل هست که یک طرفش پورت E-Sata باشه و یک طرف دیگش SATA.

و برای اینکه تو ویندوز 7 درایو شما شناسایی بشه باید تو تنظیمات بایوس laptop مود ساتا رو رو حالت Compatible قرار بدید و از رو Enhanced بر دارید. ( تو بعضیا گزینه هاش متفاوت هست - به هر حال نباید رو حالت Enhanced یا AHCI باشه ) که قبل از تغییرش باید یک سری کار انجام بدید تا ویندوزتون موقع بالا اومدن ارور صفحه آبی نده:

و نکته آخر اینکه وقتی ویندوز رو restart کردید موقع بالا اومدنش F8 رو بزنید و گزینهDisable Driver Signature Enforcement رو انتخاب کنید تا Jungle Flasher بتونه درایو رو شناسایی کنه.

باقیش مثل PC هست.:10:
درود بر شما
و ممنون از راهنماییتون
مادربرد لپ تاپ من هم ساتا کنترلرش ، ICH9M ( مثل مال شما ) است ولی متاسفانه پورت E-SATA نداره. من لپ تاپم VAIO FW 520 F هستش. شنیدم که یه سری پرت های USB لپ تاپ های امروزی ترکیبی با E-SATA هستش نمی دونم برای لپ تاپم اینجوری هست یا نه . یعنی پرت USB و E-SATA اش یک پورتند
سپاسگزارم

sony_W810i
30-11-2011, 15:13
درود بر شما
و ممنون از راهنماییتون
مادربرد لپ تاپ من هم ساتا کنترلرش ، ICH9M ( مثل مال شما ) است ولی متاسفانه پورت E-SATA نداره. من لپ تاپم VAIO FW 520 F هستش. شنیدم که یه سری پرت های USB لپ تاپ های امروزی ترکیبی با E-SATA هستش نمی دونم برای لپ تاپم اینجوری هست یا نه . یعنی پرت USB و E-SATA اش یک پورتند
سپاسگزارم

درسته بعضی laptop ها یک پورت 2 کاره دارند که هم فیش E-Sata میخوره بهشون هم USB3. اما نمیدونم میشه با اونا کار کرد یا نه

CRIS Joon CR7
30-11-2011, 15:30
خب بسه دیگه هر چی بحث در مورد ه-ک دارین تشریف ببرین تو تاپیک خودش بی زحمت:31:
با تشکر از همه:11:

CRIS Joon CR7
30-11-2011, 20:35
یه سوال خیلی خیلی فوری
کنسول رو با کابل hdmi وصل میکنم کنسول رو هم روشن میکنم
با مانیتور سوییچ میکنم رو hdmi
تصویر نمیاد
چکار کنم؟:41:

Reza31001
30-11-2011, 20:53
بچه ها کسی تا حالا ازین جا خرید داشته؟ چجوریاست؟
مطمئنه؟
آخه خیلی تعریف کرده:18::19:

از game360.ir بگیر مشتری میشی :31: ( البته از پیاناتا خرید نکردم ببینم چجوریه)

حالا تو اون سه ماه ماکرو آپدیت نده ... :31:
امروز از سعدی رد میشدم رو جعبه کنسولا برچسب زده بودن با یک سال گارانتی!

sony_W810i
30-11-2011, 22:19
امروز تصادفی یک 3-4 مین به لایو وصل شدما دیدم بله ما هم گرفتار حقه کثیف microsoft شدیم و دیگه بازی های AP2.5 و XGD3 اجر ا نمی شه :41:

البته با روش جدید و ریختن Title Update اون بازی ها تو هارد USB تونستم همشونو دوباره اجرا کنم اما BF3 نشد که نشد:41:

منتظر LT3 باید باشم

ben_2000
30-11-2011, 23:13
امروز تصادفی یک 3-4 مین به لایو وصل شدما دیدم بله ما هم گرفتار حقه کثیف microsoft شدیم و دیگه بازی های AP2.5 و XGD3 اجر ا نمی شه :41:

البته با روش جدید و ریختن Title Update اون بازی ها تو هارد USB تونستم همشونو دوباره اجرا کنم اما BF3 نشد که نشد:41:

منتظر LT3 باید باشم

الان اگه لایو برم مشکل پش نمیاد؟ با اپدیت usb حله؟
بن نشیم

aha2012
30-11-2011, 23:39
امروز از سعدی رد میشدم رو جعبه کنسولا برچسب زده بودن با یک سال گارانتی!
خیلی زرنگن.
چون میدونن کنسولا خراب نمیشن الکی یه گارانتی میندازن تنگش که یه پولی هم از رو گارانتی بخورن.:20:

منتظر LT3 باید باشم
پسر تو میدونستیو رفتی؟
کارت خیلی درسته :دی
حالا باید صبر کنی تا LT3 بیاد و ...................

بن نشیم
چرا مشکل پیش میاد
فعلا تا میتونی لایو نرو.
تو که هیچ وقت نمیرفتی حالا میخوای بری که دیگه نتونی بازیهای جدیدو بازی کنی:31::31::31:
.
.
.
.
.
.
امروز کنسولمو برای اولین بار باز کردم.چقدر فاز داد:31:
توشو تمیز کردم و .......
کلا دنگو فنگی داشت این باز کردن قاب:31:
به امید خدا ریختن LT هم یاد میگیریمو دیگه خودمون دست به کار میشیم و دیگه به این بازاریا کنسولمو نمیدم که گند بزنن توش:5:

sony_W810i
01-12-2011, 08:15
بن نشیم

بحث بن شدن نیست. شما اگه فقط به لایو واسه چند دقیقه وصل بشی مایکروسافت یک فایل inject میکنه تو کنسولت و ازون به بعد موقع اجرای همه بازی های XGD3 و AP2.5 پیغام this disk not Supported میاد و اجرا نمیشه. با ریختن Tile Update آون بازیا تو درایو USB با برنامه Horizon میشه اجرا کرد اما بعضی بازیا Title Update ندارند. مثلاً من واسه Just Dance 3 پیدا نکردم. همچنین واسه Battlefield 3

خیلی زرنگن.
چون میدونن کنسولا خراب نمیشن الکی یه گارانتی میندازن تنگش که یه پولی هم از رو گارانتی بخورن.:20:

پسر تو میدونستیو رفتی؟
کارت خیلی درسته :دی
حالا باید صبر کنی تا LT3 بیاد و ...................

چرا مشکل پیش میاد
فعلا تا میتونی لایو نرو.
تو که هیچ وقت نمیرفتی حالا میخوای بری که دیگه نتونی بازیهای جدیدو بازی کنی:31::31::31:
.
.
.
.
.
.
امروز کنسولمو برای اولین بار باز کردم.چقدر فاز داد:31:
توشو تمیز کردم و .......
کلا دنگو فنگی داشت این باز کردن قاب:31:
به امید خدا ریختن LT هم یاد میگیریمو دیگه خودمون دست به کار میشیم و دیگه به این بازاریا کنسولمو نمیدم که گند بزنن توش:5:

والا اینترنتم قطع بود. واسه همین کنسولو زدم تو شبکه که موزیک Stream کنم روش. یادم رفت بکشمش. اینترنتم که وصل شد و کنسول رو روشن کردم دیدم وصله. قطعش کردم اما دیدم کار از کار گذشته.

CRIS Joon CR7
01-12-2011, 14:57
عجب گیری افتادیم
تو رو خدا کمک کنید
مانیتورم هستش w2261vp LG
کنسول رو با HDMI وصل کردم ولی سورس رو که سوییچ میکنم رو HDMI میگه هیچ سیگنالی دریافت نمیشه
تو مغازه تست کردم ردیف بود
اما حالا
با اون فیش سه تاییه میزنمش به یه تلوزیون قدیم CRT کار میکنه ولی به این تصویر نمیده
تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا:13:

MITAJOON
01-12-2011, 15:03
عجب گیری افتادیم
تو رو خدا کمک کنید
مانیتورم هستش w2261vp LG
کنسول رو با HDMI وصل کردم ولی سورس رو که سوییچ میکنم رو HDMI میگه هیچ سیگنالی دریافت نمیشه
اما حالا
با اون فیش سه تاییه میزنمش به یه تلوزیون قدیم CRT کار میکنه ولی به این تصویر نمیده
تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا:13:

شاید کابلت خرابه؟!رو یه دستگاه دیگه چک کن ببین کار میده؟

CRIS Joon CR7
01-12-2011, 15:25
آخه من تا یه هفته پیش داشتم با و همین کابل بازی اسمشو نیار 3 رو بازی میکردم:41:
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alex Fera
01-12-2011, 18:54
عجب گیری افتادیم
تو رو خدا کمک کنید
مانیتورم هستش w2261vp LG
اما حالا
مانیتورت 1080 رو پشتیبانی میکنه؟
شاید تنظیمات کنسول رو 1080 هستش و مانیتورت پشتیبانی نمیکنه................

Milad4171
01-12-2011, 19:08
یه سوال ! فرق 1080i با 1080p چیه؟
رو تنظیمات Xbox من روی تلویویزونمون این دوتا دور داره. آیا ازنظر کیفیت با هم فرق داره!؟
البته از نظر من که فرقی نداشت. حالا دقیقا نمیدونم!

CRIS Joon CR7
01-12-2011, 19:39
حالا فرضا پشتیبانی نمیکنه خب چجوری بیارمش پایین تر؟
مثلا بزارمش رو 720p بعد تصویر داد ببرمش بالاتر:41:

sajjadsa
01-12-2011, 20:14

من خودم این مانیتور رو دارم و 1080p رو پشتیبانی میکنه. اتفاقا این از مدل های ال جی هست که اصلا برای بازی ساخته شده. امکانات جالبی داره. البته من با ps3 باهاش کار میکنم. فکر کنم ایراد از کابلتون هست.

یه سوال ! فرق 1080i با 1080p چیه؟
رو تنظیمات Xbox من روی تلویویزونمون این دوتا دور داره. آیا ازنظر کیفیت با هم فرق داره!؟
البته از نظر من که فرقی نداشت. حالا دقیقا نمیدونم!

از نظر کیفیت نهایی فرقی نداره. فرقش توی نوع اسکن تصویر هست.

حالا فرضا پشتیبانی نمیکنه خب چجوری بیارمش پایین تر؟
مثلا بزارمش رو 720p بعد تصویر داد ببرمش بالاتر:41:

نیازی نیست مانیتور شما پشتیبانی میکنه.

Reza31001
01-12-2011, 21:34
دوستان میشه برای اجرا بعضی بازیها رمزی چیزی گذاشت هر کسی نتونه بازی کنه؟
در مورد این family setting یه توضیحی بدین ممنون میشم زیاد نفهمیدم چجوریاس
:11:

s.j-rez
01-12-2011, 21:39
دوستان میشه برای اجرا بعضی بازیها رمزی چیزی گذاشت هر کسی نتونه بازی کنه؟
در مورد این family setting یه توضیحی بدین ممنون میشم زیاد نفهمیدم چجوریاس
:11:
خوب دقیقا با همون فمیلی ستینگ میتونی این کارو بکنی.
ببین برو تو تو داشبرد و قسمتFAMILY SETTINGبعدش یه رمز تعریف کن(با کلید های کنترلر)
بعد هم رده سنی بازی هایی که میخوای رمز دار باشن رو تعریف بکن.
از اون به بعد هر بازی رو که اجرا کنی رمز میخواد ازت.
البته بعد اجرای بازی و دادن رمز میتونی بعضی بازی های دلخواه ات رو رمزشو برداری تا همه بازی کنن.
اگه جای خاصی مشکل داری بگو

Reza31001
01-12-2011, 21:48
این قسمت ها رو رفتم ولی نفهمیدم چطوری باید بازیهایی رو که می خوام انتخاب کنم تا رمز فقط برای اونا باشه
یاخودش شناسایی میکنه و مثلا من رده +17 رو رمز دار بکنم فقط موقع اجرا اون بازیها رمز میخواد؟

s.j-rez
01-12-2011, 21:51
این قسمت ها رو رفتم ولی نفهمیدم چطوری باید بازیهایی رو که می خوام انتخاب کنم تا رمز فقط برای اونا باشه
یاخودش شناسایی میکنه و مثلا من رده +17 رو رمز دار بکنم فقط موقع اجرا اون بازیها رمز میخواد؟
آره درسته اگه از رده بازی ها مثلا+17رو انتخاب بکنی اون رده سنی رمز دار میشه.
البته من توصیه میکنم کمترین رده سنی رو انتخاب کنی که همه بازی هارو شامل بشه بعد اون بازی هارو که میخوای بدون رمز بشن رو اجرا بکن و بعد رمزو بزن بعد یه سوال میپرسه که این بازی رو بزارم تو لیست استسنا ها تا رمز رو نپرسه تو هم بایدYESرو بزنی.اونموقع اون بازی ها بدون رمز اجرا میشه برات

Reza31001
01-12-2011, 21:56
گرفتم ممنون :11: :40:

دوستان ناظر و مدیر لطفا سرعت عمل رو ببینید ( البته حتما میبینید برای تاکید بیشتر گفتم!)
این آقا ساجد یه جورایی مثل اورژانس کنسول تو این انجمن فعالیت داره و ماشالله همه چیز بلدم هست
فکر کنم فعالی تشکر کوچیکی باشه برای زحمتاشون