PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 [109] 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

HESAM_5700
27-08-2011, 20:55
اگر کینکت رو از جایی که لق میزنه بگیریم، چه مشکلی به وجود میاد؟

برا ما که مشکلی نداشته اما دوستان میگن محض اطمینان نگیرین از اونجا ممکنه در بیاد از جا : دی

-----

جدیدا خبری نیس ؟!‌

این بازی جدید که میگن آپدیت توشه چجوریه ؟!‌برا کینکت ه ؟!‌

ال تی - داشبوردی چیزی نیومده ؟!‌ امن و امانه :دی ؟

shab_2008
27-08-2011, 21:24
سلام

میخواستم بدونم بازی GTA IV روی x360 گیر میکنه ؟؟ (وسط های بازی)

سلام

نه ! برای چی گیر کنه!:31: فقط یه مشکلی داره بازیش و اون هم دیر لود شدن تکسچر هاست که با ریختن بازی روی هارد طور کامل حل میشه!

Leon-117
27-08-2011, 21:31
ببینید کلا خاصیت این دو داشبرد آخر فلش کردنه زیاد هم بعد قضیه13146دنبالش نکردن مردم صاف رفتن1.91ریختن...شما هم خب چی کار داری اول فرم ور اصل بعد13599بهد1.91بریز دیگه...چون به احتمال خیلی خیلی زیاد با این کار شما فلگ و فلش میشه به فرم ور اصل میخوام بدونم اگه یه نفر 1.91 با داشبورد 13146 داشته باشه و از رو دیسک Bodycount آپدیت(13599)کنه تکلیفش چیه!

ال تی - داشبوردی چیزی نیومده ؟!‌ امن و امانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟ Bodycount هست که برا کینکت نیست!یه بازی اکشن اول شخصه از سازنده های Black.......
احتمالا بقیه بازی های جدید هم(Driver-Spacemarine-GeoW3)هم داشبورد جدید بخوان که در این صورت LT 1.91 اجبازی میشه!

ویرایش:

میخوام بدونم اگه یه نفر 1.91 با داشبورد 13146 داشته باشه و از رو دیسک Bodycount آپدیت(13599)کنه تکلیفش چیه!
یه سرچ کردم مثل اینکه مشکلی بوجود نمیاره ولی بازم 100% مطمئن نیستم!

S.J-REZ2
27-08-2011, 22:37
اگر کینکت رو از جایی که لق میزنه بگیریم، چه مشکلی به وجود میاد؟
نه خداییش این گه سوالیه..:دی
من اصلا قصط بی احترامی ندارم فقط خواهش میکنم از این جور پست ها ندید فرقی نداره که از کجا بگیرید ولی خب چی کار دارید از کلش بگیرید یا.......خب چه کاریه این سوال آخ

S.J-REZ2
27-08-2011, 22:42
میخوام بدونم اگه یه نفر 1.91 با داشبورد 13146 داشته باشه و از رو دیسک Bodycount آپدیت(13599)کنه تکلیفش چیه!

Bodycount هست که برا کینکت نیست!یه بازی اکشن اول شخصه از سازنده های Black.......
احتمالا بقیه بازی های جدید هم(Driver-Spacemarine-GeoW3)هم داشبورد جدید بخوان که در این صورت LT 1.91 اجبازی میشه!

ویرایش:

یه سرچ کردم مثل اینکه مشکلی بوجود نمیاره ولی بازم 100% مطمئن نیستم!
ببینید 1.91حتی با13599هم واجب نمیشه با1.9هم میشه13599رو ریخت چیزی هم نمیشه.....
----------
بعد 1.91ریختن آپدیت داشبرد(به احتمال خیلی زیاد فلش مشکلی پیش نمیاد)ولی شما حتما دویاره این پروسه رو انجام بده...ولی با این حال فکر نمیکنم کسی با1.91داشبرد13146 داشته باشه چون کلا1.91برای13599اومد که اون6بازی اجرا بشه دوباره........
حالا من چرا میگم فردی با همچین موقعیتی(1.91با13146)دوباره بریزه:خب چون احتمال فلگ شدنم هست و اینم باید در نظر گرفت......
در کل فکر نمیکنم همچین چیزی بوده باشه)))

S.J-REZ2
27-08-2011, 22:58
برا ما که مشکلی نداشته اما دوستان میگن محض اطمینان نگیرین از اونجا ممکنه در بیاد از جا : دی

-----

جدیدا خبری نیس ؟!‌

ال تی - داشبوردی چیزی نیومده ؟!‌ امن و امانه :دی ؟
نه داشبردی نه فرم وری فعلا امن و امانه ولی ماکروسافت داشت بد میکوبید ها شاید آرامش قبل طوفانه یهو دیدی یه آپدیت دادc4evaموند توش..:دی

h!dden
28-08-2011, 00:52
سلام
من تو فکر خرید Xbox هستم ! کاری هم با Live ندارم ! لطفا راهنمایی کنید که کدوم مدل ارزش خریدن داره و دردسرش کمتره !

a-0852
28-08-2011, 01:14
سلام دوستان
من توی فکر زدن یه گیم نت هستم و چند تا سوال داشتم از دوستان خواهش میکنم سوالاتم رو جواب بدن
1 : کدوم مدل ایکس باکس به درد گیم نت میخوره؟
2: قیمت مدل اسلیم و ارکید کپی شده چقدر هستش؟
3: برای گیم نت ایکس باکس رو ترجیح میدید یا PC رو؟
4 : ایا ایکس باکس مثل پی سی برای بازی هایی مثل کانتر شبکه میشه؟
5 : قیمت ها بعد از تموم شدن تابستون پایین میاد؟
پیشاپیش ازتون ممنونم:40:

soheilnouri
28-08-2011, 01:31
واسه ان لاین لایو فیفا بوینت میخوام؟

behexen
28-08-2011, 02:08
واقعا متاسفم برای این تاپیک که داره به کجا کشیده میشه!!!
هرچه اسپمره ریخته اینجا همش سوال های تکراری می کنن / جواب های تکراری میدن
طرف اکانت قبلیش به خاطر اسپم بن شده یه اکانت دیگه با همو اسم ساخته یه 2 ام آخرش تو یه روز 26 تا پست ؟ به خاطر اینکه لولت بره بالاتر یه پروفشنال بزنن کناره اکانتت تاپیک رو به گند می کشی.
روزی 10 صفحه این تاپیک باید بره جلو ؟ واقعا این همه سوال پیش میاد برات ؟
از 10 تا پست یه پیج 5 تاش اسپم که همشم مربوط به یه یوزه ! مراجعه شود به صفحات قبل !
report داده شد

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اینکه پست اسپم نشه :

سلام دوستان
من توی فکر زدن یه گیم نت هستم و چند تا سوال داشتم از دوستان خواهش میکنم سوالاتم رو جواب بدن
1 : کدوم مدل ایکس باکس به درد گیم نت میخوره؟
2: قیمت مدل اسلیم و ارکید کپی شده چقدر هستش؟
3: برای گیم نت ایکس باکس رو ترجیح میدید یا PC رو؟
4 : ایا ایکس باکس مثل پی سی برای بازی هایی مثل کانتر شبکه میشه؟
5 : قیمت ها بعد از تموم شدن تابستون پایین میاد؟
پیشاپیش ازتون ممنونم:40:

1 : آرکید
2: به این تاپیک مراجعه شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3: اگه محد.دیت بودجه نداری مسلما pc بهتره
4:برای کانتر نه!
5:بله پایین میاد البته نه زیاد! شما رو 20 تومن حساب باز کن

A.N.A.P
28-08-2011, 04:02
سلام

میخواستم بدونم بازی GTA IV روی x360 گیر میکنه ؟؟ (وسط های بازی)

نه واسه چی ؟

koolooche
28-08-2011, 05:26
سلام بروبچ خسته گیمر . آقا این داستان که میگن دستگاه که کپی خور شده اگه باهاش بازی ارجینال انجام بدیم کپی خورش میپره ثابت شده س ؟ اگه نه چه دلایلی میتونه داشته باشه که بازیهای کپی رو اجرا نکنه . من ایکس باکس اسلیم دارم با کینکت ولی هیچ بازی چه کینکت چه ایکس باکس کپی اجرا نمیکنه. ممنون که زود راهنمایی میکنید .

میدونم سؤالم تکراریه ولی خداییش 2700 صفحه تو عمر تحصیلیم نخوندم ببخشید:31:

sony_W810i
28-08-2011, 08:00
سلام بروبچ خسته گیمر . آقا این داستان که میگن دستگاه که کپی خور شده اگه باهاش بازی ارجینال انجام بدیم کپی خورش میپره ثابت شده س ؟ اگه نه چه دلایلی میتونه داشته باشه که بازیهای کپی رو اجرا نکنه . من ایکس باکس اسلیم دارم با کینکت ولی هیچ بازی چه کینکت چه ایکس باکس کپی اجرا نمیکنه. ممنون که زود راهنمایی میکنید .

میدونم سؤالم تکراریه ولی خداییش 2700 صفحه تو عمر تحصیلیم نخوندم ببخشید:31:

دوست عزیز اگه قبلاً اجرا میکرده و دیگه نمیکنه و فقط الان بازی اصل اجرا میکنه مسلماً پریده. ولی نه با بازی کردن بازی اصل. بلکه با آپدیت این اتفاق افتاده باشه. شما ورژن داشبوردتو بگو و اینکه اگه update کردی قبل از update چند بوده.

به هر حال حالا که پریده و برگشته به فیرم ویر اصلی، شما به آخرین داشبورد اگه update نیستی دوباره update کن ( باید 13599 بشی ) و بعد LT 1.91 بریز و تمام.

mr_peyman5623
28-08-2011, 08:51
بازی Bodycount رو که میخوام اجراش کنم میخواد آپدیت کنه
چیکار کنم؟

S.J-REZ2
28-08-2011, 08:54
سلام
من تو فکر خرید Xbox هستم ! کاری هم با Live ندارم ! لطفا راهنمایی کنید که کدوم مدل ارزش خریدن داره و دردسرش کمتره !
شما باید اینجارو ببینید ولی اینو بگم که بستگی به بودجتون مدل4گیگ و250خوبه
4=470
250=520

HO3IN-Life
28-08-2011, 08:59
سلام

نه ! برای چی گیر کنه!:31: فقط یه مشکلی داره بازیش و اون هم دیر لود شدن تکسچر هاست که با ریختن بازی روی هارد طور کامل حل میشه!

نه واسه چی ؟

سلام

آخه چند بار دارم میرم داخل بازی بعد از 5 دقیقه قفل میکنه مثل ps2

نمیدونم مشکل از بازی یا کنسول ؟؟

وقتی گیر میکنه دیگه مجبورم کنسول رو با دکمه خاموش کنم ..

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:57 AM ----------

نه بابا چه گیری خیلی هم خوشگل و روان اجرا میشه گرافیکشم ازps3خیلی سرتره

نمیدونم مال بازیه یا کنسول های sony همه با این سری بازی مشکل دارن؟ ..

Leon-117
28-08-2011, 09:09
بازی Bodycount رو که میخوام اجراش کنم میخواد آپدیت کنه
چیکار کنم؟
شما LT 1.91 داری؟
اگه ندارید نباید آپدیت کنید...........
(توی تاپیک خود بازی و یکی دو صفحه قبل همین جا هم گفتم.)

shab_2008
28-08-2011, 09:11
طرف اکانت قبلیش به خاطر اسپم بن شده یه اکانت دیگه با همو اسم ساخته یه 2 ام آخرش تو یه روز 26 تا پست ؟ به خاطر اینکه لولت بره بالاتر یه پروفشنال بزنن کناره اکانتت تاپیک رو به گند می کشی.
روزی 10 صفحه این تاپیک باید بره جلو ؟ واقعا این همه سوال پیش میاد برات ؟
از 10 تا پست یه پیج 5 تاش اسپم که همشم مربوط به یه یوزه ! مراجعه شود به صفحات قبل !
report داده شد

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست من این حرف رو دو سالی هست که من دارم هر از چند گاهی تکرار میکنم! ولی کو گوش شنوا !!

هیچ تنوع خاصی توی انجمن کنسول ها وجود نداره! بحث درست و درمون هم که میخوایم بکنیم رو سرمون خراب میشن و تهدید میکنن! خیلی ها از جمله منو شما دوست دارن این وضعیت نباشه! ولی چه میشه کرد!؟ همه انجمن ها دارن روز به روز پیشرفت میکنن ولی ما داریم پسرفت میکنیم! بعد هم که مدیر و ناظم و ... میگیم انجمن فلانه میگن واقعا!!؟ چه میشه گفت! کسی گوشش بدهکار نیست!!

یه سری هم که از ترس اخطار و بن و ... به روی خودشون نمیارنو خودشون رو زدن به خواب غفلت و هیچی نمیگن!

در این به نظر شما در این شرایط ما چیکار میتونیم کنیم!؟

جواب دادن به سوالات فوق تکراری فقط برای اینه که انجمن رو پا باشه! وگرنه ما خودمونم میدونیم فلان سوال تو 5 صفحه پیش 10 بار پرسیدن!!

L.A.M.P.A.R.D
28-08-2011, 10:07
سلام دوستان....بچه ها یه مشکل ....بازی fifa 11 واسه ی کنسول من خیلی تند هست...توی تنظیمات رو normal ولی توی بازی که میری از fast هم fast تره !!!!!

yee_pesare
28-08-2011, 10:25
سلام دوستان, من یه ٣٦۰ اسلیم ٤ گیگ خریدم با گارانتی بانیان پرتو با یک سال بیمه ایران و کپی خور ٥۰۰ تومن خوب گرفتم ,
فقط یه سوال من نمیدونم lt 1.9. داره یا نه, فقط اینو بگم من بازیهای
Cal of juarez cartel. capitan americaa .deus x. خریدم بدون هیچ مشکلی بازی کردم الان میتونم بادی کانت هم بازی کنم یا نه. ,اون سه تارو وقتی میذاشتم تو درایو میگفت اپدیت میخام منم yes زدم ادامه دادم بعد این سه تارو اجرا کرد,,ولی بادی کانتو میگن ال تی میخاد......

a-0852
28-08-2011, 12:32

برای اینکه پست اسپم نشه :

1 : آرکید
2: به این تاپیک مراجعه شود

3: اگه محد.دیت بودجه نداری مسلما pc بهتره
4:برای کانتر نه!
5:بله پایین میاد البته نه زیاد! شما رو 20 تومن حساب باز کن

سلام دوست عزیز
والا من که فکر میکنم اخرین باری که توی این تاپیک یه مقداری فعال بودم بر میگرده به حدود دو سال پیش و دیروز بعد دو سال اولین پستم رو گذاشتم که شما لطف کردید و جواب دادین . امیدوارم پستم اسپم نبوده باشه
1. دوست عزیز ارکید برای گیم نت مدام باید دروایورش کار بکنه . و باعث خراب شدن درایور دستگاه میشه . منظور شما اینه که ارکید رو با یه دونه هارد بگیرم ؟ هارد چند بگیرم برای گیم نت؟
2 : اگه یه زمانی بخوام کینکت بگیرم روی ارکید نصب میشه؟
3:ببخشید منظورتون از برای کانتر نه چیه؟ یعنی برای بازی های دیگه شبکه میشه؟ و تفاوت شبکه شدنش با کامپیوتر چی هست؟

behexen
28-08-2011, 13:33
سلام دوست عزیز
والا من که فکر میکنم اخرین باری که توی این تاپیک یه مقداری فعال بودم بر میگرده به حدود دو سال پیش و دیروز بعد دو سال اولین پستم رو گذاشتم که شما لطف کردید و جواب دادین . امیدوارم پستم اسپم نبوده باشه
1. دوست عزیز ارکید برای گیم نت مدام باید دروایورش کار بکنه . و باعث خراب شدن درایور دستگاه میشه . منظور شما اینه که ارکید رو با یه دونه هارد بگیرم ؟ هارد چند بگیرم برای گیم نت؟
2 : اگه یه زمانی بخوام کینکت بگیرم روی ارکید نصب میشه؟
3:ببخشید منظورتون از برای کانتر نه چیه؟ یعنی برای بازی های دیگه شبکه میشه؟ و تفاوت شبکه شدنش با کامپیوتر چی هست؟

1 . نه عزیزم اینطور هم که فکر می کنی حساس نیست ممکنه در دراز مدت خراب شه!
2 . بله مشکلی نداره رو آرکید هم نصب میشه
3. منظورم خود کانتر بود ولی بازی های fps دیگه ای مثل cod شبکه میشن

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

دوست من این حرف رو دو سالی هست که من دارم هر از چند گاهی تکرار میکنم! ولی کو گوش شنوا !!

هیچ تنوع خاصی توی انجمن کنسول ها وجود نداره! بحث درست و درمون هم که میخوایم بکنیم رو سرمون خراب میشن و تهدید میکنن! خیلی ها از جمله منو شما دوست دارن این وضعیت نباشه! ولی چه میشه کرد!؟ همه انجمن ها دارن روز به روز پیشرفت میکنن ولی ما داریم پسرفت میکنیم! بعد هم که مدیر و ناظم و ... میگیم انجمن فلانه میگن واقعا!!؟ چه میشه گفت! کسی گوشش بدهکار نیست!!

یه سری هم که از ترس اخطار و بن و ... به روی خودشون نمیارنو خودشون رو زدن به خواب غفلت و هیچی نمیگن!

در این به نظر شما در این شرایط ما چیکار میتونیم کنیم!؟

جواب دادن به سوالات فوق تکراری فقط برای اینه که انجمن رو پا باشه! وگرنه ما خودمونم میدونیم فلان سوال تو 5 صفحه پیش 10 بار پرسیدن!!
بهترین راه همون report دادنه
ادمین ها رسیدگی می کنن نمونشم اکانت s-j.rz بود که به 24 ساعت نرسید بن کردن!

اگه استارتر عزیز که با اعتماد به نفس تمام تایتل تاپیک نوشته پست خوانده شود (که هیچ محتوای مفیدی هم نداره) هر از چند گاهی پست اول رو آپدیت کنه اطلاعاتی در رابطه با قیمت و فریمویر و آپدیت و .... خیلی چیز های دیگه که اینجا هر روز عنوان میشه رو بزاره مشکل بسیار کمتر میشه
یکی هم لطف کنه یه تعریف از وظایف ناظم انجمن به من بده که روشن شم!

farzin_silver
28-08-2011, 15:41
ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻼ ﻡ.
ﻣﻦ ﺍﻃﻼ ﻋﺎﺕ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻧﺪﺍﺭﻡ.ﻭﻟﻲ ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﻓﺎﻣﻴﻼ ﻳﻪ xbox360 ﺩﺍﺷﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ.ﺳﻔﻴﺪ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺑﺰﺭﮔﺎ.ﻣﻴﮕﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺎﺯﻱ ﻫﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﺭﻭ ﺟﻠﺪﺷﻮﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ free ﺭﻭﺵ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﻴﺸﻦ.ﻗﻀﻴﻪ ﭼﻴﻪ؟ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻴﺪ

ase_pase
28-08-2011, 18:11
ریجن بازی ها به کنسول نمیخوره.روی
واسه همین اجرا نمیشه. شما ببین ریجن دستگاه چیه. روی جعبه دستگاه نوشته.

farzin_silver
28-08-2011, 19:19
ﺟﻌﺒﺶ ﻧﻴﺴﺖ.ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪ؟

shab_2008
28-08-2011, 22:11
1

بهترین راه همون report دادنه
ادمین ها رسیدگی می کنن نمونشم اکانت s-j.rz بود که به 24 ساعت نرسید بن کردن!

اگه استارتر عزیز که با اعتماد به نفس تمام تایتل تاپیک نوشته پست خوانده شود (که هیچ محتوای مفیدی هم نداره) هر از چند گاهی پست اول رو آپدیت کنه اطلاعاتی در رابطه با قیمت و فریمویر و آپدیت و .... خیلی چیز های دیگه که اینجا هر روز عنوان میشه رو بزاره مشکل بسیار کمتر میشه
یکی هم لطف کنه یه تعریف از وظایف ناظم انجمن به من بده که روشن شم!

نه دوست من این گزارش دادن ها به ادمین ها هیچ فایده ای نداره!!

مدیر و ناظرا بار ها به من گفتن بعد از تفکیک انجمن تمام این محدودیت و ها و تکرار ها حل میشه!! البته اگه تفکیکی در کار باشه! اگر هم باشه بعیده که شاهد تغییر آنچنانی باشیم! خدا میدونه این تفکیک قراره چه گلی به سر و روی هممون بزنه که همه مشکلاتبه وسیله اون حل میشه!؟

سامان هم (s-j.rz) به خاطر این موضوع تا جایی که من میدونم بن نشده!! چون حرفی اصلا ازین موضوع نزد ! تنها کسی که این مسائل رو همیشه بیان میکنه منم غیر از همکاری نکردن بقیه رو هم دلیلش رو قبلا گفتم !

S.J-REZ2
28-08-2011, 22:28
ﺟﻌﺒﺶ ﻧﻴﺴﺖ.ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪ؟
ببین من اول قضیه رو میگم بعد راه چاره
مان چند جور ریجن داریم مثلا اگه بازی که میخری ریجنشpalباشه رو کنسولntscخونده نمیشه........
خب شما باید یه کاری کنید برید یه بازی بخرید وقتی میخرید حتما حتما یگسد ریجنشpalباشه حتما اینو بگید......بگیدfreeنباشهpalباشه اگه اجراشد ریجن کنسولpalهست و شما همه ی بازی های تو ایرانو میتونی اجرا کنی ولی اگه اجرا نشد کنسول شماntscهست و فقط باید بازیfreeیاntscبخرید همین....:10:

leecher
28-08-2011, 23:39
دوستان call of duty black ops روی 360 من اجرا نمی شه
باید فرمویر آپدیت کنم؟

برای آپدیت اسلیم
باید از همین آموزش استفاده کنیم:؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد داشبورد من چجوری بفهمم برای من کدوم نسخست؟
آخریش همینه:؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو سوال سوم

ترتیب نصب داشبورد و فرمویر مهمه؟!
اصلا می تونم داشبورد تنها رو بریزم ؟ همون لینک بالایی؟

DJ_EBI
29-08-2011, 00:38
سلام دوستان یه خبر خوب :31:
مثل اینکه همه ی مدل ها اسلیم و فت jtag شدن

منبع

راست و دروغشو نمی دونم دوستانی که زبانشون خوبه تایید کنن

A.N.A.P
29-08-2011, 04:23
سلام دوستان....بچه ها یه مشکل ....بازی fifa 11 واسه ی کنسول من خیلی تند هست...توی تنظیمات رو normal ولی توی بازی که میری از fast هم fast تره !!!!!

بستگی به نوع تلویزیون داره ! واسه دوستم وقتی میذاره رو Fast میشه Normal من !

A.N.A.P
29-08-2011, 04:24
سلام

آخه چند بار دارم میرم داخل بازی بعد از 5 دقیقه قفل میکنه مثل ps2

نمیدونم مشکل از بازی یا کنسول ؟؟

وقتی گیر میکنه دیگه مجبورم کنسول رو با دکمه خاموش کنم ..

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:57 AM ----------

نمیدونم مال بازیه یا کنسول های sony همه با این سری بازی مشکل دارن؟ ..

اگه با بقبه بازی ها چنین مشکلی نداری به احتمال زیاد اشکال بازی هست !

amirpers
29-08-2011, 06:42
سلام دوستان یه خبر خوب :31:
مثل اینکه همه ی مدل ها اسلیم و فت jtag شدن

منبع

راست و دروغشو نمی دونم دوستانی که زبانشون خوبه تایید کنن

ممنون دوست عزيز فقط اين jtag يعني چي ؟
آيا ربطي به هك شدن و راه هاي جديد داره ؟

sony_W810i
29-08-2011, 08:15
ممنون دوست عزيز فقط اين jtag يعني چي ؟
آيا ربطي به هك شدن و راه هاي جديد داره ؟

دوست عزیز JTAG حرکتی هست که شما روی کنسول میزنی تا بتونی مثل PS3 که الان ه ک شده و برنامه هایی که مورد تایید سونی نیستند روش نصب میشه و اجرا میشه . روی xbox360 (همه مدل هاش به جز Xenon ) هم برنامه هایی که هکر ها نوشتند رو اجرا کنی. مثلاً برنامه ای بنویسن که بتونه بازی هارو از روی هارد اکسترنال مثل PS3 اجرا کنه. دقیقاً مثل PS3.

البته فعلاً یکسری مشکلات داره. برای اینکار به یک چیب نیاز هست. همچنین سرعت اجرای برنامه های نوشته شده تو xbox فعلاً خیلی پایین هست و گفتن بعضی هاش تا 1-2 دقیقه هم واسه اجرا طول کشیده.

اها در ضمن. JTAG=BAN :31:

:10:

Advantages of this ---- :

- All the 360 expect the Xenons will be compatible.
- It's unpatchable, in fact the CB is involved so early in the console boot process that it can't be revoked

Drawbacks:

- A chip is needed.
- The boot time varies and it can take up to a few minutes to run unsigned code.
- Even in the glitch we found is pretty reliable (25% success rate per try on average), it can take up to a few minutes to boot to unsigned code

Leon-117
29-08-2011, 08:36
برنامه های لازم و روشش هم پخش کردن فقط باید صبر کنیم تا چند نفر تست کنن......

Squall Leonhart
29-08-2011, 08:46
خب به نظر میرسه که هکرها دارن یه انقلابی میکنن :

GliGli released a new ---- to boot the Xbox360 into XeLL and thus run homebrew software on your console. It's is compatible with ALL dashboard version and ALL Slim and Fat (expect Xenon, Falcon support will follow later) models and is unpatchable via software updates by Microsoft.

خیلی دوست دارم بازی های میکرو رو روی ایکس باکس بازی بکنم! :31:

Leon-117
29-08-2011, 08:55
اینم از مزایای JTag(:31:)

-Snes/nes/genesis/n64 etc Games
-Boot Xbox360 games from an external HDD, no disc required
-Free DLC
-Custom Dashboard
-Play any video files natively, not just avi/wmv
-region free
-Works on any dashboard, including Slim hardware

روشش سخت افزار خاصي نياز داره ؟! كسي تست نكرده ؟!
زودتر بياد بريم گيرز ليك شده بزنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی-دو روزه ویدئو و روشش پخش شده........
من زیاد اهل هـــک و اینا نیستم ولی توی روشش گفته cpu clock رو پایین بیاریم که اگه اینطور باشه با یه چیپ hana میشه این کارو کرد.

S.J-REZ2
29-08-2011, 09:04
دوستان call of duty black ops روی 360 من اجرا نمی شه
باید فرمویر آپدیت کنم؟

برای آپدیت اسلیم
باید از همین آموزش استفاده کنیم:؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد داشبورد من چجوری بفهمم برای من کدوم نسخست؟
آخریش همینه:؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو سوال سوم

ترتیب نصب داشبورد و فرمویر مهمه؟!
اصلا می تونم داشبورد تنها رو بریزم ؟ همون لینک بالایی؟
اگه صفحه سیاه میشه بله......البته با ماس مالی کردنم شاید درست میشه ولی من کلا میگم آپدیت کنید برای همیشه راحت شید
نه اون آموزش نوشته که واسه فت هست از اون آموزش نمیشه برای اسلیم استفاده کرد..
برای فهمیدن ورژن داشبرد یه همچین مسیری رو طی کنید:
system setting-console setting-system info
اون کدی که جلوdنوشته....
آخرین ورژن13599هست من به اون لینکی که شمادادید نتونستم برم سرعتم کنده خودتون چک کنید
ترتیب هم اینه:
اول فرم ور اصل بعد داشبرد13599بعدLT+1.91بله تنها میتونید داشبرد بریزید به جز یک اثتثنا اونم اینکه باید1.9یا1.91داشته باشید اگه نداشته باشید نباید با13146یا13599آپدیت کنید...
والسلام
مشکلی بود بپرسید

HESAM_5700
29-08-2011, 09:09
روشش سخت افزار خاصي نياز داره ؟! كسي تست نكرده ؟!
زودتر بياد بريم گيرز ليك شده بزنيم :31:

Sent from my iPod touch using Tapatalk .

mr_peyman5623
29-08-2011, 09:44
این JTag دوباره سوژه میشه برای بالا رفتن قیمت XBOX ؟ (مثل هــک شدنش 3-4 ماه پیش)

گفتم صبر کنم بعد از تابستون بگیرم مثل اینکه بازم ممکنه بره بالا، نه؟

sony_W810i
29-08-2011, 09:48
اینم از مزایای JTag(:31:)

-Snes/nes/genesis/n64 etc Games
-Boot Xbox360 games from an external HDD, no disc required
-Free DLC
-Custom Dashboard
-Play any video files natively, not just avi/wmv
-region free
-Works on any dashboard, including Slim hardware

یکی-دو روزه ویدئو و روشش پخش شده........
من زیاد اهل هـــک و اینا نیستم ولی توی روشش گفته cpu clock رو پایین بیاریم که اگه اینطور باشه با یه چیپ hana میشه این کارو کرد.

اوه free DLC خیلی باید حال بده:31:
حالا منظورش از free اینه که میتونیم فایل هاشو مجانی دانلود کنیم ( که بعید میدونم ) یا اینکه یکی دیگه که DL کرده ازش بگیریم Spoof کنیم؟

در ضمن یکی دیگه از مزایاش اینه که بچه هایی که Key درایوشون رو ندارن و زدن فیرم ویر درایوشونو پاک کردن و فعلاً بی استفاده شده xbox شون میتونن با این بیان اون KEY رو از تو mainboard بخونن و دوباره درایو رو راه بندازن:31:

این JTag دوباره سوژه میشه برای بالا رفتن قیمت XBOX ؟ (مثل هــک شدنش 3-4 ماه پیش)

گفتم صبر کنم بعد از تابستون بگیرم مثل اینکه بازم ممکنه بره بالا، نه؟

راستش بعید میدونم. چون همه مدلها JTAG میشن نه بعضی مدل ها. واسه همین رقابتی بین مدل های مختلف مثل وقتی که فقط 9504 کپی خور میشد بقیه نمیشدن ایجاد نمیشه. اگرم بالا ببرن فروش PS3 میره بالا چون کسی xbox نمیخره دیگه میره PS3 ارزون میخره:46:
البته از این فروشنده ها هیچی بعید نیست.

Leon-117
29-08-2011, 09:55
اوه free DLC خیلی باید حال بده:31:
حالا منظورش از free اینه که میتونیم فایل هاشو مجانی دانلود کنیم ( که بعید میدونم ) یا اینکه یکی دیگه که DL کرده ازش بگیریم Spoof کنیم؟

در ضمن یکی دیگه از مزایاش اینه که بچه هایی که Key درایوشون رو ندارن و زدن فیرم ویر درایوشونو پاک کردن و فعلاً بی استفاده شده xbox شون میتونن با این بیان اون KEY رو از تو mainboard بخونن و دوباره درایو رو راه بندازن:31:

راستش بعید میدونم. چون همه مدلا JTAG میشن نه بعضی مدل ها. واسه همین رقابتی بین مدل های مختلف مثل وقتی که فقط 9504 کپی خور میشد بقیه نمیشدن ایجاد نمیشه. اگرم بالا ببرم فروش PS3 میره بالا چون کسی xbox نمیخره دیگه میره PS3 ارزون میخره:46:
البته از این فروشنده ها چیزی بعید نیست.
sفکرکنم اینجوی باشه که dlc و بازی های آرکید رو میریزی تو هارد یعد میزنی به 360......
+

هــــک برای هردو مدل Fat و اسلیم هستش.

برای انجامش احتیاج به چند قطعه هستش که من نداشتم که خودم تست کنم و سفارش دادم. ولی دونفر از دوستانم انجام دادند و با موفقیت انجام شده.

متاسفانه (فعلا) درصد انجام کار فقط 25% هستش و اگر هم بشه حدود 30 تا 40 ثانیه طول میکشه تا دستگاه بالا بیاد. زیاد عجله نکنید، از عرضه -- هنوز چندساعت میگذره و فعلا در حد اینه که برنامه های Homebrew رو اجرا کنه و یک Rebooter مثل Freeboot هنوز براش وجود نداره. از بازی سنتر

Squall Leonhart
29-08-2011, 14:21
این فایل تورنت آموزش به صورت PDF هست :

hosein ati
29-08-2011, 14:34
دوستان.این j-tag اجباری هست برای بازی های جدید ؟
اگه اجباری باشه خیلی بده چون 2 مزیت xbox که نصبت به ps3 تو ایران داره ازش میگیره.1-انلاین بازی کردن با بازی کپی.2-مثل ps3  مجبور نیستی 2 ساعت سر پا وایستی تا بازی کپی شه تو هارد.اگه اجباری باشه که دیگه خیلی خیلی بد میشه. 

leecher
29-08-2011, 15:09
اگه صفحه سیاه میشه بله......البته با ماس مالی کردنم شاید درست میشه ولی من کلا میگم آپدیت کنید برای همیشه راحت شید
نه اون آموزش نوشته که واسه فت هست از اون آموزش نمیشه برای اسلیم استفاده کرد..
برای فهمیدن ورژن داشبرد یه همچین مسیری رو طی کنید:
system setting-console setting-system info
اون کدی که جلوdنوشته....
آخرین ورژن13599هست من به اون لینکی که شمادادید نتونستم برم سرعتم کنده خودتون چک کنید
ترتیب هم اینه:
اول فرم ور اصل بعد داشبرد13599بعدLT+1.91بله تنها میتونید داشبرد بریزید به جز یک اثتثنا اونم اینکه باید1.9یا1.91داشته باشید اگه نداشته باشید نباید با13146یا13599آپدیت کنید...
والسلام
مشکلی بود بپرسید

برای آپدیت فرمویر راهی نیست که بشه بدون باز کردن دستگاه آپدیت رو انجام داد؟
فرمویر اصل رو از کجا گیر بیارم؟

Leon-117
29-08-2011, 15:38
اگه اجباری باشه خیلی بده چون 2 مزیت xbox که نصبت به ps3 تو ایران داره ازش میگیره.1-انلاین بازی کردن با بازی کپی.2-مثل ps3 مجبور نیستی 2 ساعت سر پا وایستی تا بازی کپی شه تو هارد.اگه اجباری باشه که دیگه خیلی خیلی بد میشه.
نه اجباری نیست،اگه کسی نخواد میتونه مثل سابق Firmware هارو نصب کنه.........
ولی برای ما خیلی خوبه،چون به لایو که دسترسی کامل نداریم(منشورم خرید DLC ها و بازی های آرکید هست)با Jtag میتونیم دی ال سی ها و بازی های آرکید رو راحت اجرا کنیم،بازی هارو بدون دیسک بازی کنیم،همه ی فرمت های ویدئویی رو بتونیم اجرا کنیم و ..............

Squall Leonhart
29-08-2011, 15:40
اگه اجباری باشه خیلی بده چون 2 مزیت xbox که نصبت به ps3 تو ایران داره ازش میگیره.1-انلاین بازی کردن با بازی کپی.2-مثل ps3 مجبور نیستی 2 ساعت سر پا وایستی تا بازی کپی شه تو هارد.اگه اجباری باشه که دیگه خیلی خیلی بد میشه.

نه نگران نباش اجباری نیست ولی به درد کسایی که ایکس باکس مرده دارن خیلی میخوره! :31:

دوستان این قطعه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ یا باید درستش بکنیم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.J-REZ2
29-08-2011, 15:43
برای آپدیت فرمویر راهی نیست که بشه بدون باز کردن دستگاه آپدیت رو انجام داد؟
فرمویر اصل رو از کجا گیر بیارم؟
نه نمیشه اصلا.......
اون فایلی که1.91رو دانلود میکنید کلا همه جور فرم وری توش هست اصل هم کنارش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html

S.J-REZ2
29-08-2011, 21:29
راستی ما که درایو رو میزنم به کامپیوتر و جانگل رو اجرا میکنیم از کجای اون باید بفهمیم فرم ور چیه؟

khelane
29-08-2011, 21:56
نه نگران نباش اجباری نیست ولی به درد کسایی که ایکس باکس مرده دارن خیلی میخوره! :31:

دوستان این قطعه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ یا باید درستش بکنیم؟

منظورت از ایکس باکس نرده همونیه که دیگه به درد بازی کردن نمیخوره یعنی نمیتونه بازی رو اجرا کنه پس میشه با هاش چه کارهای کرد منظورم کنسول مرده است

legolas 224
30-08-2011, 01:02
منظورشون از کنسول مرده کنسولیه که فرمویرش پاک شده :دی
دوستان این جی تگ چه جوریاست؟ آموزشی چیزی :دی مثل اینکه قطعه ای چیزی میخواد؟
پارسا بیچاره بن شده سوالاشو تو یاهو میپرسه من باید بیام اینور بپرسم :دی

S.J-REZ2
30-08-2011, 08:17
منظورشون از کنسول مرده کنسولیه که فرمویرش پاک شده :دی
دوستان این جی تگ چه جوریاست؟ آموزشی چیزی :دی مثل اینکه قطعه ای چیزی میخواد؟
پارسا بیچاره بن شده سوالاشو تو یاهو میپرسه من باید بیام اینور بپرسم :دی
بابا خیلی تازست...صبر کنید دوستان ترجمه کنند بعد انشاالله میزارن برامون...
آره یکسری قطعات میخواد...

HESAM_5700
30-08-2011, 09:45
فعلا تنها بدي اين جي تگ بن شدنه !! اول بريم ٣ ماه لايو رو بزنيم تموم شد بريم جي تگ :31:

S.J-REZ2
30-08-2011, 10:13
فعلا تنها بدي اين جي تگ بن شدنه !! اول بريم ٣ ماه لايو رو بزنيم تموم شد بريم جي تگ :31:

البته من بازم اینو میگم برای کاربران عدی اصلا توصیه نمیشه این کار چون هم سخته هم اینکه تو لایو رفتن دچار مشکل میشن البته این jtagهم احتمالا بعد از یه آپدیت ماروسافت از بین میره......و بازی های جدید هم اون آپدیت رو خواهن خواست برای همین من توصیه نمیکنم.....
این jtagبیشتر برای هکر ها کاربرد داره و کسانی که میخوان کنسول مردشونو نجات بدن ویا...
از دوستان خواهش میشه از این به بعد بحث های مربوط بهjtagرو اینجا ادامه بدند

Squall Leonhart
30-08-2011, 11:06
البته من بازم اینو میگم برای کاربران عدی اصلا توصیه نمیشه این کار چون هم سخته هم اینکه تو لایو رفتن دچار مشکل میشن البته این jtagهم احتمالا بعد از یه آپدیت ماروسافت از بین میره......و بازی های جدید هم اون آپدیت رو خواهن خواست برای همین من توصیه نمیکنم.....
این jtagبیشتر برای هکر ها کاربرد داره و کسانی که میخوان کنسول مردشونو نجات بدن ویا...

دوستان عریز فقط محض اطلاع عرض کنم که این جی تگ دیگه قابل حل به وسیله هیچ نوع آپدیتی از طرف ماکروسافت نیست! :21:چون داره از نقطه ضعفی استفاده میکنه که از طرف خود شخص اول CPU هست! و فقط ماکروسافت باید یه CPU جدید تولید بکنه تا بتونه جلوی این جی تگ رو بگیره!

and is unpatchable via software updates by Microsoft.

و به قول یکی از دوستان :

It's interesting how something's biggest strength can become it's greatest weakness overnight, don't u think?

ترجمه کنم یا واضع هست؟! :31:

واسه بازی های جدید هم یه فکری میکنن نگران اون نباشین. فقط مسئله اصلی همون لایو هست که به هیچ عنوان نمیشه کاریش کرد و صد در صد قابل شناسایی و بن شدن هست! :27:

hosein ati
30-08-2011, 12:40
سلام.دوستان میه سوال ساده دارم ازتون.
من داشتم توی wikipedia لیست بازی های انحصاری xbox رو نگاه میکردم که دیدم 5 بازی با نام halo شروع میشوند ولی نفهمیدم اون بازی halo ای که همه دوسش دارن و همه از اون خوششون میاد کدومه.میشه شما بگین؟

S.J-REZ2
30-08-2011, 12:44
من داشتم توی wikipedia لیست بازی های انحصاری xbox رو نگاه میکردم که دیدم 5 بازی با نام halo شروع میشوند ولی نفهمیدم اون بازی halo ای که همه دوسش دارن و همه از اون خوششون میاد کدومه.میشه شما بگین؟
دقیقا همه ی اونhaloهارو مردم دوست دارن به جز من:دی
البته جای سوالتون اینجا نبود ها.................
من توصیه میکنم برای بازی از مجله بازی رایانه و سایت بازی سنتر استفاده کنید

halflife g
30-08-2011, 13:00

من بهت میگم داداش......... .

بازی halo 1 و halo 2 روی xbox 1 منتشر شدن..... .

بازی halo 3 هم روی xbox 360 منتشر شده..... .و 3 نسخه فرعی که شامل odst و reach و wars هستن هم برای xbox 360 منتشر شدن....... .

تمام این بازیهایی که نام بردم همشون فوق العاده محبوب هستن و تمامی نسخه ها فروش چند میلیونی دارن برای مثال halo3 حدود 11 میلیون و halo reach حدود 8 میلیون فروش کرده .......

هیچ بازی انحصاری بین دو کنسول x360 و ps3 اینقدر فروش نداشته و این بازی در این زمینه رکوردار فروش هست...

.
.
.

legolas 224
30-08-2011, 13:01

مساله به پاور یوزر مربوط نیست اصلا. جی تگ قدیمیا فرق داشتن با این جدیدا. همون طور که Squall عزیز گفت این جی تگ دقیقا از سی پی یو استفاده میکنه و توسط هیچ آپدیتی هیچیش نمیشه. این جی تگه کلا خیلی بهبود پیدا کرده واس همین طوری نیست که فقط پاوریوزر ها باهاش حال کنن.
+
این جی تگ از اون جایی که باگ هاش خیلی کمه و برای تمام کنسول ها هست ، مسلما خیلی فراگیر خواهد شد و از LT+ هم مصرفش بالاتر خواهد رفت یه روزی و به همین دلیل روز به روز نرم افزار ها و از این جور چیزای بیشتری واسش میاد.

Leon-117
30-08-2011, 13:15
مساله به پاور یوزر مربوط نیست اصلا. جی تگ قدیمیا فرق داشتن با این جدیدا. همون طور که Squall عزیز گفت این جی تگ دقیقا از سی پی یو استفاده میکنه و توسط هیچ آپدیتی هیچیش نمیشه. این جی تگه کلا خیلی بهبود پیدا کرده واس همین طوری نیست که فقط پاوریوزر ها باهاش حال کنن.
+
این جی تگ از اون جایی که باگ هاش خیلی کمه و برای تمام کنسول ها هست ، مسلما خیلی فراگیر خواهد شد و از LT+ هم مصرفش بالاتر خواهد رفت یه روزی و به همین دلیل روز به روز نرم افزار ها و از این جور چیزای بیشتری واسش میاد.
حتی ممکنه یه شبکه براش درست کنن مثل لایو که همه اونایی که jtag کردن بتونن توش بازی کنن!(البته منظروم این نیست امکانات لایو رو داشته بشه فقط بشه آنلاین بازی کرد)
در کل برای ما خیلی چیز خوبیه!:31:دیگه برای بازی های آرکید و DLC ها مشکلی نداریم.........

S.J-REZ2
30-08-2011, 13:22
+
بله بعید نیست چون ما باlt+فقط درایو رو -- میکنیم ولیjtagکل کنسول رو -- میکنه

legolas 224
30-08-2011, 13:48
بله بعید نیست چون ما باlt+فقط درایو رو -- میکنیم ولیjtagکل کنسول رو -- میکنه

با جی تگ حتی میشه لینوکس ریخت :دی
من ترجیح میدم تا جی تگ رایج تر که شد ، انجامش بدم :دی که تا اون موقع سرور های کامل تر واسه لایو و اپلیکیشن و اینا بیان :دی

mehdi30nema
30-08-2011, 15:26
بچه ها من داشبوردم 20.12625 هست و LT+ هم نصب نکردم .
الان با توجه به این آپدیتی که برای بازی BODYCOUNT اومده اگه بخام بدم بیرون آپدیتش کنند باید بگم چه آپدیتی بریزن روش ؟

S.J-REZ2
30-08-2011, 15:56
بچه ها من داشبوردم 20.12625 هست و LT+ هم نصب نکردم .
الان با توجه به این آپدیتی که برای بازی BODYCOUNT اومده اگه بخام بدم بیرون آپدیتش کنند باید بگم چه آپدیتی بریزن روش ؟
باید بگی فرم ورlt+1.91رو با داشبرد13599 بریزن واست.........
من توصیه میکنم خودت بریزی

i!i!i!
30-08-2011, 17:10
اون درایور اسلیم که سخت افزاری -- میشن مشکلی واسه فریمور های بعدی ندارن؟!(10 ضفحه اخرُ خوندم چیزی پیدا نشد:دی)

HO3IN-Life
30-08-2011, 17:43
سلام دوستان

من شهرستانم رفتم پاساژ پرسیدم قیمت xbox 360 slim 4gb چنده ؟؟؟ (خواستم ببینم چقدر نامردن)

به من گفت داریم 520 تومان !!!!

نامرد تر از خودشون ندیدم ..

بازی های ps3 شون هم همه خراب !!!

sin_A73
30-08-2011, 20:14
بله مشکلی نیست همه ی این بازی ها اجرا میشن بیشترشون توسط خود من تست شده فقط بایدمتناسببا1.9پچ شده باشن

برنامه ای هست واسه پچ کردن این بازیا؟

S.J-REZ2
30-08-2011, 20:19
برنامه ای هست واسه کردن این بازیا؟
ببینید باید LT+1.91داشته باشید اگه داشته باشید باید آخرین ورژنABGX360رو دانلود کنید و طبق این آموزش چک و پچ کنید ولی من توصیه میکنم کلا بازی پچ شده بخرید:

a-0852
31-08-2011, 01:29
سلام دوستان
ببخشید اگه این پست اسپم شد ولی دلم نیومد به بچه های این تاپیک که دوسشون دارم عید و تبریک نگم
عید همتون مبارک
امیدوارم هزار سال دیگه عید رو ببینید
بدرود

aha2012
31-08-2011, 03:13
سلام دوستان
ببخشید اگه این پست اسپم شد ولی دلم نیومد به بچه های این تاپیک که دوسشون دارم عید و تبریک نگم
عید همتون مبارک
بدرود
سلام
اساسی حال دادی.عید تو و عید تمام بچه های فروم هم مبارک باشه
.
.
.
lt+ v1.92 کی عرضه میشه؟

A.N.A.P
31-08-2011, 03:30
سلام دوستان
عید همتون مبارک
بدرود

سلام اسپم که تا دلت بخواد ریختن این اسپمر های عزیز که این اسپم حساب نمیشه :دی
در کل عید شما هم مبارک دوست عزیز !

abbasghaderi2010
31-08-2011, 11:35
سلام
میخوام برای کامپیوتر ، یه دسته بازی خوب خریداری کنم
دسته مشترک XBox 360 و PC به رنگ مشکی (که بین 40 تا 45 هزار تومان و با سیم هست) ، در اجرای انواع بازی های کامپیوتر و در ویندوز 7 مشکلی نداره !؟
با تشکر

S.J-REZ2
31-08-2011, 12:41
سلام
دسته مشترک XBox 360 و PC به رنگ مشکی (که بین 40 تا 45 هزار تومان و با سیم هست) ، در اجرای انواع بازی های کامپیوتر و در ویندوز 7 مشکلی نداره !؟
با تشکر

ما در کل دسته مشترک نداریم اینا با طرحx360هستند من توصیه میکنم یا با سیمشو بخرید یا بیسم رو وصل کنید البته باید یه وسییله ای هم کنارش برای مچ شدن بخری...
البته یکی از دوستان هم یه روشی داشتند که با یه درایور میشد وصل کرد

HESAM_5700
31-08-2011, 13:51
سلام .

امروز رفتم xbl ، پسر عجب چيزيه :31:
الانم دارم فان لبز ميگيرم ٨٠٠ مگ :||

فقط بلد نيستم انلاين بزنم بازي !! گيرز ٢ رو گزاشتم تو درايو اجرا ميكنم بعد برم كجاش ؟! :31:

پ.ن ( دوستان لايو باز گيمر تگ منو اد كنن : HesaMGaMEr ، گيمر تگتونم برام پي ام كنين اينجا :31: )

S.J-REZ2
31-08-2011, 14:16
سلام .

امروز رفتم xbl ، پسر عجب چيزيه :31:
الانم دارم فان لبز ميگيرم ٨٠٠ مگ :||

فقط بلد نيستم انلاين بزنم بازي !! گيرز ٢ رو گزاشتم تو درايو اجرا ميكنم بعد برم كجاش ؟! :31:

پ.ن ( دوستان لايو باز گيمر تگ منو اد كنن : HesaMGaMEr ، گيمر تگتونم برام پي ام كنين اينجا :31: )

باید بری تو قسمت مولتی پلیر و اونجا بری بازی تو انتخاب کنی......
بابا بیاblack ops:31:

Leon-117
31-08-2011, 14:26
اولین بازی XBox360 دارای قفل XGD3 به بازار عرضه شد ~ غیرقابل کپی!

بازی Driver San Fransisco به عنوان اولین بازی دارای قفل XGD3 امروز به بازار آمد که متاسفانه تستهای اولیه نشان داد که هم خواندن و هم نوشتن بازی در حال حاضر غیر ممکن است. حتی در صورتیکه بازی قابل خواندن شود، رایت آن برروی دیسک به علت بزرگ بودن ایمیج بازی امکانپذیر نیست و نشان میدهد که مایکروسافت یکبار دیگه تکنولوژی جدیدی را برضد کپی خورها بکار بسته.

در حال حاضر برای کسانی که از کپی استفاده میکنند تنها سه راه برای بازی کردن وجود دارد:

1. یک دستگاه JTAG دار بخرند.
2. XKey360, Wasabi360 و یا BoxZii بخرند (که هنوز معلوم نیست چطوری کار میکنند)
3. به -- جدید (reset glitch ----) امیدوار باشند.

با تمامی درایوهای فلش شده در حال حاضر امکان بازی کردن کپی وجود نداره، هرچند که آخرین فیرم ویر به خوبی بازی های اصلی دارای XGD3 را اجرا میکند.

البته خواندن بازیها به زودی بدون مشکل امکان پذیر خواهد بود، چون Redline99 برنامه XBox Backup Creator خود را برای خواندن این مدل بازیهای جدید تغییر داده است و منتظر تغییراتی در دیتابیسهای ABGX360 هستش که برنامه را بیرون بدهد، که البته هنوز هیچ تاریخی برای آن مشخص نشده است. ولی خودش گفت که نوشتن بازیها در حال حاضر به علت بزرگ بودن ایمیج ها ممکن نیست.

بهرحال باید منتظر بود و دید که این قفل چقدر دوام خواهد آورد.

از بازی سنتر......

HO3IN-Life
31-08-2011, 17:16
چه عجب !!...

مایکروسافت بالاخره یکم کار هکر ها رو سخت کرد !!! :27:

sony_W810i
31-08-2011, 17:23
ما در کل دسته مشترک نداریم اینا با طرحx360هستند من توصیه میکنم یا با سیمشو بخرید یا بیسم رو وصل کنید البته باید یه وسییله ای هم کنارش برای مچ شدن بخری...

مهندس جان خیلی از دسته های PC که با طرح xbox هستند و واسه ویندوز vista و یا 7 ساخته شدند تو xbox360 هم کار میکنند.

کی گفته دسته مشترک نداریم؟؟؟؟؟؟

اون تصویری که دوستمون گذاشته هم یکی از همین دسته هاست و تو مشخصاتش هم هست قابل استفاده برای Xbox360 و PC

S.J-REZ2
31-08-2011, 21:08
یه خبر خوش برای همه یx360داران گل................با یه آپدیت که ماکروسافت قراره به زودی بده این کنسول میتونه3dرو پشتیبانی کنه فقط بدیختی واس ما کپی باز هاست که نمیدونم قراره چه بلایی سرمون بیاد:دی
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازیسنتر....
راستی اینجا آرکید داره میفروشه

کسی از اینجا خریده معتبره سرمون کلاه نزارن؟

shab_2008
31-08-2011, 21:56
یه خبر خوش برای همه یx360داران گل................با یه آپدیت که ماکروسافت قراره به زودی بده این کنسول میتونه3dرو پشتیبانی کنه فقط بدیختی واس ما کپی باز هاست که نمیدونم قراره چه بلایی سرمون بیاد:دی
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازیسنتر....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی از اینجا خریده معتبره سرمون کلاه نزارن؟

البته قابلیت 3D در X360 از قبل بود! فقط $M اومده یه آپشن اضافه کرده که این قابلیت رو بشه فعال و غیر فعالش کرد!! یعنی مثلا اگه شما TV سه بعدی دارین و نمیخواین از قابلیت سه بعدی استفاده کنید میتونید با استفاده از این آپشن قبلیت سه بعدی رو غیر فعال کنید! به علاوه این یه جور پاسخ به طرفداران PS3 هم هست!!

حالا باید ببینیم فیلم سه بعدی رو هم میتونه پشتیبانی کنه یا نه!

hamhami_333
31-08-2011, 22:04
بچه ها من یه مدتی نبودم کلا چه خبر ؟:31: ایند دستگاهی که اومده میگن دیگه میشه بازیهارو کپی کرد رو هارد بدون جی تگ چیه
؟

a-0852
01-09-2011, 01:19

کسی از اینجا خریده معتبره سرمون کلاه نزارن؟

داداش قیمت زده 579000 تومان !!!!!!!!
خوب با این قیمت یه اسلیم بخر راحت

abbasghaderi2010
01-09-2011, 01:50

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی از اینجا خریده معتبره سرمون کلاه نزارن؟
سلام
یعنی این دسته که مثلا در سایت orado هست ، تقلبی یا کیفیت دسته ی اصلی Xbox 360 را نداره ؟
ملاک من ، استفاده در Pc هست . کسی این دسته را توصیه میکنه ؟
با تشکر

A.N.A.P
01-09-2011, 02:41
اولین بازی XBox360 دارای قفل XGD3 به بازار عرضه شد ~ غیرقابل کپی!

بازی Driver San Fransisco به عنوان اولین بازی دارای قفل XGD3 امروز به بازار آمد که متاسفانه تستهای اولیه نشان داد که هم خواندن و هم نوشتن بازی در حال حاضر غیر ممکن است. حتی در صورتیکه بازی قابل خواندن شود، رایت آن برروی دیسک به علت بزرگ بودن ایمیج بازی امکانپذیر نیست و نشان میدهد که مایکروسافت یکبار دیگه تکنولوژی جدیدی را برضد کپی خورها بکار بسته.

در حال حاضر برای کسانی که از کپی استفاده میکنند تنها سه راه برای بازی کردن وجود دارد:

1. یک دستگاه JTAG دار بخرند.
2. XKey360, Wasabi360 و یا BoxZii بخرند (که هنوز معلوم نیست چطوری کار میکنند)
3. به -- جدید (reset glitch ----) امیدوار باشند.

با تمامی درایوهای فلش شده در حال حاضر امکان بازی کردن کپی وجود نداره، هرچند که آخرین فیرم ویر به خوبی بازی های اصلی دارای XGD3 را اجرا میکند.

البته خواندن بازیها به زودی بدون مشکل امکان پذیر خواهد بود، چون Redline99 برنامه XBox Backup Creator خود را برای خواندن این مدل بازیهای جدید تغییر داده است و منتظر تغییراتی در دیتابیسهای ABGX360 هستش که برنامه را بیرون بدهد، که البته هنوز هیچ تاریخی برای آن مشخص نشده است. ولی خودش گفت که نوشتن بازیها در حال حاضر به علت بزرگ بودن ایمیج ها ممکن نیست.

بهرحال باید منتظر بود و دید که این قفل چقدر دوام خواهد آورد.

از بازی سنتر......

اوه نکنه گیرز 3 اینجوری باشه !

shahin_mp3
01-09-2011, 06:15
سلام
با تشکر

من رفيقم چند وقت پيش بيسيم خريد خود مايكرسافت هم زده براي كامپيوتر كه همون دسته xbox كه چون بيسيم

هست يه دستگاه كوچك ديگه هم همراهشه چون بيسيم كار كنه :31:

S.J-REZ2
01-09-2011, 08:14
سلام
یعنی این دسته که مثلا در سایت orado هست ، تقلبی یا کیفیت دسته ی اصلی Xbox 360 را نداره ؟
ملاک من ، استفاده در Pc هست . کسی این دسته را توصیه میکنه ؟
با تشکر
نه من که نمیگم کار نمیکنه خوبم کار میکنم فقط کلمه اشتباه بود من بازم میگم دسته مشترک نداریم دستهpcداریم که بهx360میخوره و برعکس...حالا هر چی این جور دسته ها کار میکنه ولی من میگم تو دسته معمولی ایکس باکس رو به همراه اون دستگاه برای وصل کردن به کامپیوتر بخر بهتره

Milad4171
01-09-2011, 09:09
من توصیه میکنم هیچ جنسی رو از ارادو نخرید! چون هم قیمتش فوق العاده گرونه هم اینکه جنسهاش چون خرید اینترنتی هست تضمین 100 درصد نداره! بهتره بری در مغازه. هنوز خیلی جاها هستن که آرکید دارن و داره خاک میخوره!!!!

moslem.b
01-09-2011, 19:13
برای اینکه بازی های xbox رو رایت کنم چه نوع دی وی دی باید بخرم ؟

Leon-117
01-09-2011, 19:18
اوه نکنه گیرز 3 اینجوری باشه ! به احتمال خیلی زیاد گیرز 3(و بقیه بازی های جدید که میان) هم همینطوره!
باید بریم دعا کنیم LT 2 بیاد و از اون مهم تر redline99 این Xbox Backup Creator جدید رو منتشر کنه!

HESAM_5700
01-09-2011, 19:30
برای اینکه بازی های xbox رو رایت کنم چه نوع دی وی دی باید بخرم ؟

باید DVD9 مرغوب ( مارک T-Gate یا Verbatim ) بگیرید !

---------

دوستان ایکس باکسی که فن هاش 12 ولت شده چجوری میشه کابل پاورش رو برای ال تی ریختن سوزن و کلید زد ؟؟!
یه سیمش وصله به یه جایی دیگه :دی

Alex Fera
01-09-2011, 20:50
حالا باید ببینیم فیلم سه بعدی رو هم میتونه پشتیبانی کنه یا نه!

شهاب جان فکر نکنم فیلم های 3 بعدی رویه DVD از کیفیت خوبی برخوردار باشن.....................
تلفیق کیفیت بلو-ری با تکنولوژی 3D یه چیز دیگس به نظر من.................

HO3IN-Life
01-09-2011, 21:21
به احتمال خیلی زیاد گیرز 3(و بقیه بازی های جدید که میان) هم همینطوره!
باید بریم دعا کنیم LT 2 بیاد و از اون مهم تر redline99 این Xbox Backup Creator جدید رو منتشر کنه!

پس اینطور که معلومه اگه LT 2 نیاد x360 ]م تغریباً مثل ps3 میشه ...

از نظر نیومدن بازی های جدید ...

Leon-117
01-09-2011, 21:39
پس اینطور که معلومه اگه LT 2 نیاد x360 ]م تغریباً مثل ps3 میشه ...

از نظر نیومدن بازی های جدید ...
اومدن که میاد،زمانش مهمه الان!
تازه اگه ال تی نیاد X360key,Jtag و این روش جدیدی که یمشه jtag کرد هستن!

mehrdadmatin
01-09-2011, 22:03
دوستان عزیز من کنسولم الیت هست و دو روز پیش دادم فرم ورlt+1.91رو با داشبرد13599 ریختن روش.به نظرتون تا کی نیازی به ریختن فرم ور جدید نخواهد بود؟ و بازیهایی که میان رو پشتیبانی خواهد کرد؟

HESAM_5700
01-09-2011, 22:22
دوستان عزیز من کنسولم الیت هست و دو روز پیش دادم فرم ورlt+1.91رو با داشبرد13599 ریختن روش.به نظرتون تا کی نیازی به ریختن فرم ور جدید نخواهد بود؟ و بازیهایی که میان رو پشتیبانی خواهد کرد؟

فعلاً که آپدیت جدید خبری نیس ! اما بازی های جدید یکم دارن مشکل درست میکنن که صفحه های قبل رو بخونید متوجه میشید...

soheilnouri
02-09-2011, 11:15
من ده روز قبل به توصیه بچه ها رفتم lt191 و داشبورد جدید رو ابدیت کردم اما دیروز موقعی که تو محیط لایو فیفا 11 بودم دیدم دستگام بن شده...........من 3 ساعت تو لایو بودم و تو یه فاصله ی 1 ساعته ایی رفتم حموم.......اون موقع هم هنوز تو محیط لایو فیفا بودم.........الانم از ناراحتی فقط نمردم.........باید چیکار کنم؟

amin n & i series
02-09-2011, 11:21
سلام دوستان
من قصد داشتم شنبه برم ایکس باکس بخرم ولی مثل اینکه بازی های جدید رو نمیشه بازی کد؟؟؟درسته؟؟؟؟
یعنی فورزا 4 و rage و gears 3 رو نمیشه بازی کرد؟؟؟
یعنی فعلا ایکس باکس نخرم.اخه به خاطر بازی های انحصاریش میخواستم بخرم و میخواستم همه بازی هارو راحت اجرا کنم!!!؟؟؟<<البته من لایو بازی نمیکنما>>

soheilnouri
02-09-2011, 11:37
اقا من دارم دیوونه میشم........یکی یه کاری واسم بکنه........به من میگتن که اخرین ابدیت رو بذازی هیچ مشکلی نیست....الان اما دیشب کنسولم بن شد؟واسه چی اخه..........

bigbos
02-09-2011, 14:08
سلام
من آخرین آپدیت فریمور و داشبورد را دارم
بازی nfs hot را پچ کردم ولی وقتی میزارم تو دستگاه صفخه سیاه میاد
میشه کمک کنید؟

legolas 224
02-09-2011, 15:15
من ده روز قبل به توصیه بچه ها رفتم lt191 و داشبورد جدید رو ابدیت کردم اما دیروز موقعی که تو محیط لایو فیفا 11 بودم دیدم دستگام بن شده...........من 3 ساعت تو لایو بودم و تو یه فاصله ی 1 ساعته ایی رفتم حموم.......اون موقع هم هنوز تو محیط لایو فیفا بودم.........الانم از ناراحتی فقط نمردم.........باید چیکار کنم؟
هیچ کاریش نمیتونین بکنین... هر وقت کیت که واس روش جدید جی تگ اومد تو ایران ، بخرینش ، جی تگ کنین ، بعد میتونین به یه سری شبکه های جایگزین لایو که احتمالا تا اون موقع واس کنسولای جی تگ میان وصل بشین...

سلام دوستان
من قصد داشتم شنبه برم ایکس باکس بخرم ولی مثل اینکه بازی های جدید رو نمیشه بازی کد؟؟؟درسته؟؟؟؟
یعنی فورزا 4 و rage و gears 3 رو نمیشه بازی کرد؟؟؟
یعنی فعلا ایکس باکس نخرم.اخه به خاطر بازی های انحصاریش میخواستم بخرم و میخواستم همه بازی هارو راحت اجرا کنم!!!؟؟؟<<البته من لایو بازی نمیکنما>>
اندکی صبر ، XBC جدید و LT+2.0 و کیت واسه Reset Glitch نزدیک است :دی
کنسول رو بخرین ، هکرا از پس مایکرو و سوسول بازیاش بر میان...0

سلام
میشه کمک کنید؟

بازی که خریدین پچ AP2.5 نشده ، برین به فروشنده پس بدین و بگین پچ شده نیست... یا اینکه خودتون ایمیج بگیرین ، پچ کنین ، دوباره رایت کنین (آموزش ایمیج گرفتن و رایت توی تاپیک آموزش رایت بازی های 360ــه ، آموزش پچ کردن هم توی تاپیک آموزش پچ :دی)

HESAM_5700
02-09-2011, 17:31
عجیبه ! :دی

من از دیروز دارم با گیرز که احتمالا پچ هم نیس لایو میزنم اما مشکلی پیش نیومده ! بـــن هم بشم خیالی نیس :دی

جـــی تــگ میکنیم حال مایکی گرفته بــشه : دی

bigbos
02-09-2011, 17:57
سلام
میشه کمک کنید؟

کسی نیس کمک کنه؟
من پچ کردم و دباره رایت کردم ولی باز صفه سیاهه

S.J-REZ2
02-09-2011, 18:26
کسی نیس کمک کنه؟
من پچ کردم و دباره رایت کردم ولی باز صفه سیاهه
یعنی امکان نداره مطمینی1.91رو ریختی؟
اهان راستی یکی از بچه ها هم این مشکلو داشت نمیدونم چه دردیه ولی توصیه میکنم مطمین شید کار درست انجام شده برید به طرف بگه بازی رو متناسب با1.9پچ کنه براتون..........این مهمه کلا هر کی این مشکلو داره بره یه بازی بخره و بگه با1.9پچ شده باشه................اگه هم نه باید به نحوه فرم ور ریختنش شک کنه و دوباره بریزه.....اگه هم بازم نشد بدونید یه دردیه که روی بعضی کنسول ها اینجوری میشه

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

هیچ کاریش نمیتونین بکنین... هر وقت کیت که واس روش جدید جی تگ اومد تو ایران ، بخرینش ، جی تگ کنین ، بعد میتونین به یه سری شبکه های جایگزین لایو که احتمالا تا اون موقع واس کنسولای جی تگ میان وصل بشین...

)
آقا چرا میپیچونی اگه جی تک بکنه شبکه جایگزین و این جور چیزا نمیخواد میتونه از بن شدن دراره همین شبکه دیگه نمیخواد......
راستی امیدوار به یه شبکه جدید نباشید بعید میدونم یه همچین چیزی رو

S.J-REZ2
02-09-2011, 18:44
یا خدا این دیگه چه بلایی بود رو سرم خراب شد دوستان این ارور بن شدنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان نرید لایو باز این ماکروسافت بیشرف داره میکوبه خیلی ها بن شدن......................اه گور باباشون:دی
راستی الان که بن شدم فقط نمیتونم برم لایو یا چیز های دیگه هم هست؟

HESAM_5700
02-09-2011, 18:50
یــــــا خـــدا !

بــن ویو نبود کـــه !!!! ( بود ؟ : دی )

جرات ندارم کانکت کنم که چک کنم بن شدم یانه :-ss

این فعلا 2 نفر از این فروم :||

آقا چرا میپیچونی اگه جی تک بکنه شبکه جایگزین و این جور چیزا نمیخواد میتونه از بن شدن دراره همین شبکه دیگه نمیخواد......
راستی امیدوار به یه شبکه جدید نباشید بعید میدونم یه همچین چیزی رو

برعکس ! با جـــی تگ که قراره بیاد اولین کاری که میکنه میزنه کنسول رو از بیخ بــن میکنه :دی ، به خاطر همین هم ممکنه شبکه جایگزین بسازن براش

S.J-REZ2
02-09-2011, 19:09
یــــــا خـــدا !

بــن ویو نبود کـــه !!!! ( بود ؟ : دی )

جرات ندارم کانکت کنم که چک کنم بن شدم یانه :-ss

این فعلا 2 نفر از این فروم :||

برعکس ! با جـــی تگ که قراره بیاد اولین کاری که میکنه میزنه کنسول رو از بیخ بــن میکنه :دی ، به خاطر همین هم ممکنه شبکه جایگزین بسازن براش
نه ببین حرف من اینه جی تگ میکنه بن رو برمیداره دوباره جی تگ رو برمیداره بعد هم تشریف میبره لایو

mehdi30nema
02-09-2011, 19:44
بچه ها با این وضعیتی که الان با اومدن بازی DRIVER شروع شده و نیاز به LT+2.0 داره به نظرتون دستگاه را بدم بیرون LT+ 1.91 را بریزه یا صبر کنم تا LT+2.0 بیاد ؟
اصلا فکر میکنید LT+ 2.0 کی بیاد ؟

HESAM_5700
02-09-2011, 20:24
بچه ها با این وضعیتی که الان با اومدن بازی DRIVER شروع شده و نیاز به LT+2.0 داره به نظرتون دستگاه را بدم بیرون LT+ 1.91 را بریزه یا صبر کنم تا LT+2.0 بیاد ؟
اصلا فکر میکنید LT+ 2.0 کی بیاد ؟

نه دیگه چه کاریه 15تومن بدی!

الان ال تی 1.91 فقط برا اینه که اگه داشبورد رو به 13599 آپدیت کردی دوباره بتونی بازی های AP25 رو اجرا کنی !
اگه آپدیت نکردی که آپدیت نکن لازم نیس ! اگرم کردی ، حالا یه مدت AP25 ها رو بازی نکن :دی

معلوم نیست کی میاد اما هــکر ها دارن رو این مشکل کار میکنن !

Leon-117
02-09-2011, 21:48
2 تا بازی دیگه هم لیک شدن که متاسفانه جفتشون دارای قفل امنیتی XGD3 هستند.
بازی ها:
Dead Island
Warhammer 40K:Spacemarine
+
این c4 هم یه صدایی چیزی از خودش در نمیاره ببینیم در چه حاله![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
02-09-2011, 22:32
دوستان الان لایو امنه یا نه بریم ؟

bigbos
02-09-2011, 22:34
اگه این وضع ادامه پیدا کنه همه میرن سراغ ps3 چون من یکی از دوستام 3 روز نبود اومده لایو بن شد

SAMCRO
02-09-2011, 22:40
این مایکروسافت هم چه قدر وحشیه ! :دي
فک کنم توی اکس باکس بعدی سی 4 بزاره هرکی بازی کپی گزاشت توش بترکه ! :دي

A.N.A.P
02-09-2011, 22:40
دوستان الان من COD BO رو گذاشتم دیدم میگه Unsupported disc . فک کردم اشکال از کنسوله بعد Halo Reach هم تست کردم باز هم همون ارور رو میده .بعد فهمیدم اشکال از پچ و این چیزاس .بازی های دیگه اومد . من امروز 1.91 ریختم ولی قبل از اون و قبل از این که آپدیت جدید لایو رو انجام بدم این بازی ها میومد . یعنی فک کنم پچ شده بود ! الان این ارور واسه پچ هست ؟

Fenix.
02-09-2011, 23:12
این LT+1.91 شاسکول میزنه ، همه بازی ها رو درست جرا نمی کنه :|

shahin_mp3
03-09-2011, 00:15
مثل اينكه خبرايي مايكروسافت هم ديگه جو گير شده :31:

soheilnouri
03-09-2011, 01:13
من بابایی از این مایکروسافت در بیارم...از لجم که شده میرم PS 3 میگیرم...منی که 99 درصد بازیام فیفا 11 هستش همینکه اورجینال خور داشته باشم کافیه....راستی منی که دیشب بن شدم دیگه هیچ راهی ندارم که از بن بودن خارج کنم؟بازی که داشتم STEALTH نبود...یعنی دوستان نگفته بودن این نکته رو....من هر چی کشیدم از این
فروم بود.........

میشه اینارو توضیح بدین....سی 4 کیه؟STEALTH PATCH چیه؟JTAG چیه؟

و اینکه منی که الان بن شدم فقط نمی تونم لایو برم؟

pouya_1631
03-09-2011, 01:28
ایکس باکس از Directx 11 پشتیبانی میکنه ؟ این PC ها پدر منا دراوردن و میگن ایکس باکس آشغاله چون از directx 9 پشتیبانی میکنه وکامپییوتر ما عالیه چون از directx 11 پشتیبانی میکنه ! یه سری حرفا بچه گونه . میخواستم یه سری اطلاعات بگیرم و پوزشونا به خاک بمالونم . میشه یکم راهنمایی کنید ؟

A.N.A.P
03-09-2011, 01:49
ایکس باکس از Directx 11 پشتیبانی میکنه ؟ این PC ها پدر منا دراوردن و میگن ایکس باکس آشغاله چون از directx 9 پشتیبانی میکنه وکامپییوتر ما عالیه چون از directx 11 پشتیبانی میکنه ! یه سری حرفا بچه گونه . میخواستم یه سری اطلاعات بگیرم و پوزشونا به خاک بمالونم . میشه یکم راهنمایی کنید ؟

به احتمال زیاد مایکروسافت تو آپدیت هاش این رو اضافه کرده !

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

در ضمن دوستای من هم همین رو میگن که من میذارم رو حساب بی عقلیشوت . ولی این نکته رو باید توجه کرد که الان سخت افزار PC هر روز داره تقویت میشه و اگه مقایسه ای کنید بهتره !

shab_2008
03-09-2011, 06:05

نه دوست من این کنسول فقط از DX 9 پشتیبانی میکنه!

Leon-117
03-09-2011, 07:38
دوستان الان لایو امنه یا نه بریم ؟
نه!
2 نفر از همین فروم خودمون بن شدن و چندنفر دیگه هم از بازی سنتر!
بن ویو نیست ولی یه خبرای هست!

HO3IN-Life
03-09-2011, 08:27
این مایکروسافت هم چه قدر وحشیه ! :دي
فک کنم توی اکس باکس بعدی سی 4 بزاره هرکی بازی کپی گزاشت توش بترکه ! :دي

روی شرکت سونی رو سفید کرده !!! :31: ...............

S.J-REZ2
03-09-2011, 08:58
نه!
2 نفر از همین فروم خودمون بن شدن و چندنفر دیگه هم از بازی سنتر!
بن ویو نیست ولی یه خبرای هست!
آخ بابا یه جورایی بن ویو دیگه خودشون نزاشتن بیرون درز کنه پدر همه رو دراوردن در ظمن این1.91امن نیست گور بابایc4evaمن همه ی بازی هام پچ شده و فرم ور ام1.91بود ماکروسافت احتمالا راه شکاف پیدا کرده همه رو بچزونه دارم تو فکر خریدps3میوفتم:دی چون دیگه ماکروسافت حالمو بهم زد نه دیگه لایو هست نه بازی های خیلی شاخی........
نمیشه حالا ماکروسافت مارو یه جوری ببخشه؟فقط باjtagمیتونم درست کنم؟

HO3IN-Life
03-09-2011, 10:51
آخ بابا یه جورایی بن ویو دیگه خودشون نزاشتن بیرون درز کنه پدر همه رو دراوردن در ظمن این1.91امن نیست گور بابایc4evaمن همه ی بازی هام پچ شده و فرم ور ام1.91بود ماکروسافت احتمالا راه شکاف پیدا کرده همه رو بچزونه دارم تو فکر خریدps3میوفتم:دی چون دیگه ماکروسافت حالمو بهم زد نه دیگه لایو هست نه بازی های خیلی شاخی........
نمیشه حالا ماکروسافت مارو یه جوری ببخشه؟فقط باjtagمیتونم درست کنم؟

خدا رو شکر که مایکروسافت زودتر چهره واقعیش رو نشون داد .........:27:

اگه یکم دیرتر نشون میداد الان ps3 رو فروخته بودم و یک x360 گرفته بودم ها :31:...............

خدا رو شکر .................

Fenix.
03-09-2011, 11:42

چنین بحثی رو واردش نشید ، چون ببخشید ولی سوسک میشین :-"
چون :
360 ، پدر یه سیستم 500 تومنی (هم قیمت 360) رو در میاره... پدر یه سیستم 700 تومنی هم در میاره : دی مثلا با یه سیستم 800-900 تومنی برابره شاید یه کم قوی تر...
اما از یه سیستم 1.5 میلیونی به شدت کم میاره...
اینه فرقشون : دی

HESAM_5700
03-09-2011, 12:09
بـــا اینکه احتمالاً بـــــن شدم اما بازم PS3 و SoNY رو قبول ندارم : دی

به دلایلی ! که یکی از مهم تریناش اینه فریموراش هر چند قـــــــــــرن یک بار هـــــک میشه :27: و دردسر های ریختن بازی و اینا هم که بماند :دی

الان داغین حالیتون نیس: دی C4 + بقیه هــکر ها 100% دارن رو این مسائل کار میکنن ! مــگه 0225 نبود ؟! درسته دیر هـــک شد ولی درست هــک شد : دی حالا این یــارو XGD3 یــکمی شــاخ بازی درآورده دلیل نمیشه که هـــکرا کــم بیارن :دی جــــی تـــگ هم که تو راه ــه اون بیاد دیگه کار و کاسبی C4 و مـــایکی تعطیل ــه :دی

moslem.b
03-09-2011, 12:12
اگه کابل برق و دیتای درایو کنسول رو بخوام از کجا میتونم تهیه کنم ؟

A.N.A.P
03-09-2011, 12:30
نه دوست من این کنسول فقط از DX 9 پشتیبانی میکنه!
همین میلاد بود میگفت استفاده میکنه به همین دلیل تو بازی های مالتی 360 بهتره !

shab_2008
03-09-2011, 12:54
همین میلاد بود میگفت استفاده میکنه به همین دلیل تو بازی های مالتی 360 بهتره !

نه علی جون پشتیبانی نمیکنه! یعنی نبایدم بکنه! کنسول مال 6 ساله پیشه و اون موقع DX11 که نبود هیچ DX10 هم یک سال بعد از عرضه X360 منتشر شد! DX11 هم سال 2009 منتشر شد. پس این نشون میده که احتمال پشتیبانی X360 از DX10 و DX11 صفر هست! البته X360 تعداد بسیار کمی از بازی هاش از تسلیشن به صورت ابتدایی استفاده کرده ( که در تاپیک مربوطه کامل دربارش توضیح دادم). یعنی همون تکنیکی که مهمترین خصیصه DX11 هست! ولی خوب استفاده از یک تکنیک اون هم به نحو ابتدایی دلیل بر پشتیبانی این کنسول از DX11 نیست.

برتری X360 در بازی های مالتی نسبت به PS3 بیشتر همون بحث لید پلتفرم بودنه!

pouya_1631
03-09-2011, 13:32
یعنی ممکنه که توی آپدیتهاش کاری کنه که از Directx 11 پشتیبانی کنه ؟؟؟؟؟؟؟

Amin4All
03-09-2011, 13:44
دوستان الایت جدید تره یا اسلیم یا ارکید؟
میشه ترتیب و سال تولیدشون رو بگید؟
اسلیم 250 گیگ هاردش رو میشه به کامپیوتر وصل و توش خرت و پرتای دیگه ریخت؟:31:

HESAM_5700
03-09-2011, 13:53
دوستان الایت جدید تره یا اسلیم یا ارکید؟
میشه ترتیب و سال تولیدشون رو بگید؟
اسلیم 250 گیگ هاردش رو میشه به کامپیوتر وصل و توش خرت و پرتای دیگه ریخت؟:31:

اسلیم جدید ترینه !

تاریخ ساخت رو نمیشه دقیق گفت چون اینا هر چند وقت یک بار با برد های جدید تولید میشدن تا اینکه آخرش ( فکر کنم تو سال 2009 و این حدودا ! ) آخرین برد ، جاسپر ، تولید شد و بعدش هم که اسلیم ....

هــارد رو با روش هایی میشه وصل کرد به PC ولی یه زمانی یادمه میگفتن که اگه از رو PC فایل اضافه کپی بشه هارد میپکه :دی

با فلش و سی دی میشه کپی کرد توش :40:

S.J-REZ2
03-09-2011, 14:35
اگه کابل برق و دیتای درایو کنسول رو بخوام از کجا میتونم تهیه کنم ؟
کابل دیتا که همونsataهست و بیرونم میشه فقط ماله بیرون خیلی درازه کابل برق هم نمیدونم شاید پیدا نکنی اطلاع دقیق ندارم

arvinivra
03-09-2011, 14:40
سلام . من یه اسلیم دارم بازی شیفت رو روش گذاشتم آپدیتش کردم . الان روش می شه ای ارور رو میاره
cant read update from disk

soheilnouri
03-09-2011, 15:05
c4 چیه؟jtag یعنی چی؟stealth patch نکرده بودم بازیه فیفامو اما چند روز قبلش رفتم ای تی 191 و داشبورد جدید رو ریختم....3 ساعت لایو بودم رفتم حموم اومدم اتاق دیدم دارم console ban رو میبینم.....اما هاردم مشکلی نداره...شاید بروفایلمو عوض کنم درست بشه...راستی الان من بن شدم فقط لایو نمی تونم برم؟با ابدیت کردن حل نمیشه؟

S.J-REZ2
03-09-2011, 15:18
c4 چیه؟jtag یعنی چی؟stealth patch نکرده بودم بازیه فیفامو اما چند روز قبلش رفتم ای تی 191 و داشبورد جدید رو ریختم....3 ساعت لایو بودم رفتم حموم اومدم اتاق دیدم دارم console ban رو میبینم.....اما هاردم مشکلی نداره...شاید بروفایلمو عوض کنم درست بشه...راستی الان من بن شدم فقط لایو نمی تونم برم؟با ابدیت کردن حل نمیشه؟
گروه هکی که روx360کار میکنه........کاری که باعث میشه برنامه های دست نویس روx360اجرا بشه.......
آره فقط لایو نیست از هارد میشه استفاده کرد......بعضی وثت ها مثلا بعد یه سال ماکروسافت یه آپدیت میده اونایی که الان بن شدن آزاد میکنه اینججوری ها....باjtagهم حل میشه.....
الان کلا کنسولت بن شده نه پروفایل خیلی وقت دیگه بن شدنی هارد از کار نمیفته

HESAM_5700
03-09-2011, 15:23
اما هاردم مشکلی نداره..

آقا چرا اینچیزا رو تو ذهن مردم میکنن آخه :دی

این مسئله از کار افتادن هــارد برا خیلی وقت پیشه ! مایکی هم خودش پشیمون شد گفت غلط کردم ، آپدیت داد همه هارد ها رو کار انداخت دوباره :دی ، الان اگه کسی بن بشه هیچ مشکلی نداره ( هارد و اینا ! ) فقط دیگه لـــایـــو بـی لــایــــو !

:40:

shab_2008
03-09-2011, 16:38

پشتیبانی از DX11 که ما در بازی ها منظورمونه یه قابلیت نرم افزاری نیست که بشه با آپدیت حلش کرد. البته DX11 فقط تا الان فقط توی کرایسیس 2 تونسته خودش رو به خوبی نشون بده و البته سیستمهای قدرتمند رو به چالش بکشه! کلا DX11 ممکنه در نسل بعد کنسول ها هم با توجه به سخت افزار قدرتمندی که میطلبه خیلی در بازی ها ازش استفاده نشه!

soheilnouri
03-09-2011, 16:56
راجع به جی تک بیشتر توضیح میخوام........یعنی چی برنامه های دست نویس؟

یه مغازه ایی که اینو ابدیت کرده بودم گفت که اگه صبر کنی ال تی 192 بیاد میتونی باز بری لایو

Fenix.
03-09-2011, 17:09

یه مغازه ایی که اینو ابدیت کرده بودم گفت که اگه صبر کنی ال تی 192 بیاد میتونی باز بری لایو
جی تگ داشته باشین یعنی هر کاری میشه رو کنسول کرد... حتی میشه لینوکس نصب کرد... میشه مث PS3 از رو هارد بدون دیسک بازی اجرا کرد...

طرف به شدت دروغ گفته... کنسول که بن بشه ، بنه ، هیچ کاریشم نمیشه کرد...

براي بازي ريختنم هاردتو ميبري ميريزت توش نه ميخواي هي بزاري تو اون XBOX پدر لنزش دراد بد بري پول بدي عوضش

كنن

هر وقت هك كردن اون موقه برو به مايكي بگو

تازه 3.7 به 3.55 دانگرد كردن حالا تو ايران نيومده ايشا الله 3.7 هك ميكنن ببينم اون موقع چي ميگين
عزیزم هنوز تازه کار تر از اون حرفایی مث که :-" اگه اطلاعات نداری ، خیلی راحت میتونی روی دکمه ی ارسال جواب سریع کلیک نکنی :-؟؟

تو شهرستانا که بازیاش خیلی خیلی کم گیر میاد... توی شهر ما فقط یه یارو هست که هر بازی رو میده 7 تومن : دی تو تهران هم آیا بازی هاش این طور مث 360 ریخته یا نه؟؟؟
واسه همینه میگم روی دکمه ارسال جواب سریع کلیک نکن دیگه :| حتی اگه نه سی 4 بتونه ایکس جی دی 3 رو باز کنه نه سازنده اکس بی سی بتونه رایتش کنه ، هیچ اهمیتی نداره... چرا؟؟؟ چون تا چند وقت دیگه برد مورد نیاز واسه ریست گلیچ میاد بیرون و اون موقعس که 360 کلا همه کار میکنه :-" : دی
داونگرید کرده باشن ، که چی دقیقا؟؟؟ : دی داونگرید مگه اهمیتی داره؟؟؟ به هر حال که فعلا بازی های 3.70 مثل XGD3 های ما هستن...

+
خودت گفتی هر وخ هــک کردن به مایکی بگو ، پس تو هم هر وخ تونستن 3.70 رو هـــک کنن بیا ما رو از اطلاعات سرشارت بهره مند بساز :-" چون هنوز خبر 100%ــی از هــک 3.70 نیست ، ولی خبر 100% از ریست گلیچ هست...
کپی 360 خیلی راحت تر و کم دردسر تره ، اینو باید قبول کرد... پس بیخیال و راجع به کپی کل کل نکن :-" : دی

S.J-REZ2
03-09-2011, 19:15

مثلا یعنی اینکه هکرها یه سری بزنامه غیر قانونی از نظر ماکروسافت رو میتونن روx360اجرا کنن مثلا برنامه ای که بشه باهاش بازی رو از هارد اجرا کرد یا بازی آرکید ریخت یا نسخه لیک شده بازی هارو انجام داد و یا....
حالا قضیه این بن ها معلوم نیست با فرم ور نمیشه رفت لایو باید اول بن برداشته بشه بعد

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

چه دردسرسي ريجن داره :27:

براي بازي ريختنم هاردتو ميبري ميريزت توش نه ميخواي هي بزاري تو اون XBOX پدر لنزش دراد بد بري پول بدي عوضش

كنن :31:

هر وقت هك كردن اون موقه برو به مايكي بگو :31:

تازه 3.7 به 3.55 دانگرد كردن حالا تو ايران نيومده ايشا الله 3.7 هك ميكنن ببينم اون موقع چي ميگين :31:
شما کلا جز اسپم چیز دیگه ای بلدی؟؟؟بابا همش میای این تاپیک اسپم میکنی

mehdi30nema
03-09-2011, 20:00
بچه ها میشه یه نفر یه مقدار شفاف سازی بکنه که بالاخره من بدم بیرون روی کنسولم lt+ 1.91 بریزن یا صبر کنم تا lt+2.0 بیاد .؟

بعد تا زمانی که lt+2.0 نیامده بازی های جدید را نمیشه بازی کرد؟

از کجا معلوم که lt+2.0 زود بیاد ؟ نکنه بره مثلا سه ماهه بعد -- بشه ؟

S.J-REZ2
03-09-2011, 20:07
بچه ها میشه یه نفر یه مقدار شفاف سازی بکنه که بالاخره من بدم بیرون روی کنسولم lt+ 1.91 بریزن یا صبر کنم تا lt+2.0 بیاد .؟

ببینی1.91دارای یه سری مشکلاته برای بعضی ها بازی هارو اجرا نمیکنه و برای من بدبختم باعث شد بن شدم اگه میتونی خودت بریز ولی اگه میخوای بدی بیرون به نظر من نده.....البته اگه خیلی معطل بازی هستی میتوونی بدی ولی من توصیه نمیکنم.......
برای همین من میگم صبر کن2 بیاد چون وقتی این مشکلات باشه حتما مشکلات دیگه ای هم هست چون ماکروسافت اصلا کارش ملوم نیست
نمیدونم شاید هم تا سه ماه نیاد شایدم فردا بیاد معلوم نیست
به نظر من خودت بریز تموم شه بره.......
اگه هم خیلی میخوای بازی کنی میتونی بدی ولی بدون لازم میشه که آپدیت کنی و پولت هدر میشه

Leon-117
03-09-2011, 20:10

به نظر من اگه اهل لایو نیستید(که الانم لایو نا امن شده!)صبر کردن برای LT 2 بهتره.
الان تنها بازی که 1.91 میخواد Bodycount هست که بازی جالبی هم نیست ولی بقیه بازی های جدید که لیک شدن(مثل Driver,Spacemarine,Dead Island)همگی XGD 3 هستند و فعلا روی کنسول عادی نمیشه اجرا کرد.
اما در مورد سوال سوم فکر کنم هیچ کسی جوابی نداشته باشه!معلوم نیست!
+
بازی های XGD 3 فعلا حتی با X360key هم قابل اجرا نیستند!چون ایمیج های این بازی ها با یه کنسول Jtag شده گرفته شدن و فقط توی کنسول های Jtag قابل اجرا هستند.(با کامپیوتر فعلا نیمشه از این دیسک ها ایمیج گرفت)

amirfrang
03-09-2011, 21:34
سلام
برای بازی bodycontایکس باکسوآپدیت کردم .ولی بازی call of duty:mw2وچندتابازی دیگه اجرانمیشن.ممنون میشم جوابموبدین

S.J-REZ2
03-09-2011, 21:43
سلام
برای بازی bodycontایکس باکسوآپدیت کردم .ولی بازی call of duty:mw2وچندتابازی دیگه اجرانمیشن.ممنون میشم جوابموبدین
در واقع الان شما قفلap2.5رو فعال کردی اگه میخوای اونارو اجرا کنی باید1.91بریزی و بازی هات پچ شده باشن..........
وقتی بازی رو اجرا میکنی صفحه سیاه میشه دیگه نه؟

SamGun
03-09-2011, 21:54
x360key تو لیست Work in progress اش حرف از image گیری زده بود که اگه حل بشه میشه باهاش این بازی هارو هم back up گرفت.

احتمالا با یه نرم افزار یا با Update نرم افزار XDVDMulleter موضوع حل میشه.

فعلا توصیه میشه صبر کنید همگی برای هر کاری . از update داشبورد گرفته تا LT و ...

من تاحالا آمار نداشتم کسی با بازی نکردن جونش رو از دست بده !

SamGun
03-09-2011, 22:08

Directx نیاز به تعداد واحد سایه زنی (shader) داره و این میزان بسته به ظرفیت سخت افزاری هست .

یه سری بازه اعدادی داره که الان یادم نیست ولی فکر میکنم تو سایه زنی عمودی بیش تر از 110 واحد یکپارچه رو Directx 10 حساب میکردن.

تو آپدیت هایی که صورت میگیره فقط بهبود روند هماهنگ سازی Engine بازی ها با داشبورد و Rendering هست وگرنه چیزی Next نمیشه.

ایشالا تو نسل بعدی کنسول شاهد DirectX های بالای 12 (حتی 13) خواهیم بود. اون موقع ببینم کی حرف از PC میزنه.

soheilnouri
03-09-2011, 23:29
ببینی1.91دارای یه سری مشکلاته برای بعضی ها بازی هارو اجرا نمیکنه و برای من بدبختم باعث شد بن شدم اگه میتونی خودت بریز ولی اگه میخوای بدی بیرون به نظر من نده.....البته اگه خیلی معطل بازی هستی میتوونی بدی ولی من توصیه نمیکنم.......
برای همین من میگم صبر کن2 بیاد چون وقتی این مشکلات باشه حتما مشکلات دیگه ای هم هست چون ماکروسافت اصلا کارش ملوم نیست
نمیدونم شاید هم تا سه ماه نیاد شایدم فردا بیاد معلوم نیست
به نظر من خودت بریز تموم شه بره.......
اگه هم خیلی میخوای بازی کنی میتونی بدی ولی بدون لازم میشه که آپدیت کنی و پولت هدر میشه

=================================

من الیت دارم بن شدم از محیط لایو....تو میخوای چیکار کنی؟

airmaxwisp
03-09-2011, 23:54
Directx نیاز به تعداد واحد سایه زنی (shader) داره و این میزان بسته به ظرفیت سخت افزاری هست .

یه سری بازه اعدادی داره که الان یادم نیست ولی فکر میکنم تو سایه زنی عمودی بیش تر از 110 واحد یکپارچه رو Directx 10 حساب میکردن.

تو آپدیت هایی که صورت میگیره فقط بهبود روند هماهنگ سازی Engine بازی ها با داشبورد و Rendering هست وگرنه چیزی Next نمیشه.

ایشالا تو نسل بعدی کنسول شاهد DirectX های بالای 12 (حتی 13) خواهیم بود. اون موقع ببینم کی حرف از PC میزنه.

شماره ی DirectX نشان دهنده ی گرافیک بالاتر نیست!! مهم اینه بازی ساز از تمام امکانات سخت افزار و بانک DirectX به خوبی استفاده بکنه....

یرای مثال شاهکار Crysis که از نسخه ی DirectX9.c استفاده میکنه...ولی هنوزم گرافیکش در حد بالایی قرار داره.

در پناه حق تعالی باشید

ABEL
04-09-2011, 00:28
سلام خدمت همه دوستان شاید سوالم تکراری باشه اما میخوام بدونم کدوم یکی از کنسول ها ی XBOX OR PS3 خوب هستن ممنون میشم راهنمایی کنید البته با ذکر دلبل!

a-0852
04-09-2011, 01:16
سلام خدمت همه دوستان شاید سوالم تکراری باشه اما میخوام بدونم کدوم یکی از کنسول ها ی XBOX OR PS3 خوب هستن ممنون میشم راهنمایی کنید البته با ذکر دلبل!

به نظر من XboX دلیل اصلیم هم به خاطر بازی های گرون PS3هستش چون هنوز کاملا -- نشده و مشکل داره
دوم اینکه ایکس باکس قابلیت بازی با کینکت رو داراست این خودش خیلی مزیته
از نظر قدرت گرافیکی هم که XBOX بهتره
و چون کاملا -- شده بازی هاش رو میتونی بین 2 تا پنج هزار تومن بخری
اما بابت هر بازی پلی استیشن باید حدود 100 هزار تومن بدی

HESAM_5700
04-09-2011, 01:23
EdiTed ! :10:

اینجا میپرسیدی بهتر بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما به هر حال :

کلاً نمیشه اینا رو مقایسه کرد !

به چند دلیل :

1. تفاوت چندانی ندارن !

2. بخوایم شروع کنیم مقایسه کردن کلاً تاپیک و عده ای از دوستان به فنا میرن :دی

-----

حالا من نظر خودم رو میگم :

XBOX !

1. تهیه راحت بازیها ! ( کاری ندارم PS3 چجوریه بازیاش! )

3. هـــکر ها بیشتر روش کار میکنن از هر لحاظ !

4. اکس باکس لایو ! ( البته بحث بن و ایناش رو نباید فراموش کرد ! )

5. بازم میگم نظر منه ! ( و عده ای دیگر :دی ) گــرافیک بازی های مولتی پلتفرم ( که برای جفت کنسول ها هست ) توی اکس باکس قوی تره !

6. بازیهای انحصاری PS3 بیشتره امــا همین تعداد بازی انحصاری 360 خیلی قشنگه !

7. کـــیــنکــت !

8. دسته اکس باکس ( اصن یه وعضی : دی ) خیلی جالب تره طراحیش ! من راحت ترم باهاش نسبت به ps !

همینا دیگه !

شــــــادبــــاشـــید !

HO3IN-Life
04-09-2011, 07:27
بابا جان واسه چی اوناییکه ps3 دارن میان داخل این تایپک . تایپک رو بهم میزنن ...

نمیگم اومدن ps3 دار ها به این تایپک ممنوع اما میگم که، نیاین و بدون دلیل کنسول ها رو بکوبید ...

اینجا تایپک x360 اصلاً کسی نباید از ps3 چیزی بگه یعنی ربطی به تایپک نداره ...

(چه برسه به اینکه بیاد و ازش تعریف کنه)

اگر هم یکم پست های خودتون رو با دقت بدید عالی میشه ...

بعضیا طوری پست میدن انگار زبان english رو با دیگشنری به فارسی تبدیل کردن !!!

حالا دیگه من گفتم خود دانید

S.J-REZ2
04-09-2011, 08:50
=================================

من الیت دارم بن شدم از محیط لایو....تو میخوای چیکار کنی؟
ببینید بعضی وقتا ماکروسافت بعد یک یا دوسال با یه آپدیت داشبرد کسایی که یک یا دوسال پیش بن شدن رو میبخشه.....یا باید امید به اون داشته باشیم یا همم بایدjtagکنیم بن رو برداریم و دوبارهjtagرو برداریم...

SamGun
04-09-2011, 09:36
شماره ی DirectX نشان دهنده ی گرافیک بالاتر نیست!! مهم اینه بازی ساز از تمام امکانات سخت افزار و بانک DirectX به خوبی استفاده بکنه....

یرای مثال شاهکار Crysis که از نسخه ی DirectX9.c استفاده میکنه...ولی هنوزم گرافیکش در حد بالایی قرار داره.

در پناه حق تعالی باشید

روح ا... جان ورژن DirectX نشان دهنده ی تکنولوژِی قابل استاده در یک بازی هست ! مثلا همانطور که شهاب در تاپیک Tessellationکامل توضیح داده بود یکی از امکانات اصلی DirectX 11 همین قابلیت بود .

وقتی یک ورژن از DirectX معرفی میشه همه منتظر Engine هایی هستن که از قابلیت های این ورژن استفاده بهینه رو ببرن !

تا الان که هر ورژنی از DX اومده جلوه های جدید رو به همراه داشته.

بازیه 1 Crysis رو اتفاقا همین تازگی ها تموم کردم به قل یکی از دوستان بازی ساز , بازی کمی الکی سنگین هست !

mr_peyman5623
04-09-2011, 10:27
من یدونه ایکس باکس دست دوم گیر آوردم با این مشخصات:
Xbox 360 slim 250 GB
Kinect
یک دسته اورجینال اضافی
15 عدد بازی
کپی خور

طرف میگه اسفند پارسال خریده و زیاد باهاش بازی نکرده
چند بردارم ازش خوبه؟
از کجا میتونم بفهمم چقدر دستگاه روشن بوده و چقدر کار کرده؟

SamGun
04-09-2011, 10:33
من یدونه ایکس باکس دست دوم گیر آوردم با این مشخصات:
Xbox 360 slim 250 GB
Kinect
یک دسته اورجینال اضافی
15 عدد بازی
کپی خور

طرف میگه اسفند پارسال خریده و زیاد باهاش بازی نکرده
چند بردارم ازش خوبه؟
از کجا میتونم بفهمم چقدر دستگاه روشن بوده و چقدر کار کرده؟

مشاوره برای خرید کنسول فقط و فقط در تاپیک زیر :

راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shab_2008
04-09-2011, 11:58
Directx

سخت افزار کنسول ها از فضا که نمیان!!

هنگام ساخت کنسول ها هیچ گاه از قطعات High End قطعا استفاده نمیشه!! حالا به دلایل مختلف که مهمترینش بحث قیمت هست! اگر گیریم که در سال بعد در نمایشگاه E3 کنسول نسل بعدی مایکرو معرفی بشه و با توجه به قطعاتی که در اون زمان وجود داره ( که مشخصه چه قطعاتی در سال آینده عرضه خواهد شد) و قدرت سخت افزاری کنسول ها در اون زمان و نبود DX12 در زمان ساخت کنسول ها و همچنین استفاده نکردن به طور کامل از قدرت DX11 تا به الان باید گفت بسیار بعیده که کنسول های نسل آینده بتونن چیزی فراتر از DX11 رو ساپرت کنن!!

البته احتمالا باز در نسل بعد هم بیشتر موتور های بازی ها بر پایه DX9 خواهند بود و تنها از چند افکت DX11 استفاده میکنن! کرای انجین 3 با این ابهتش هنوز بر پایه DX11 طراحی نشده چه برسه به بقیه موتور ها !

پس انتظار معجزه از کننسول های نسل بعد و قدرت ماورالطبیعه اونها نسبت به یک PC نداشته باشید!:31:

SamGun
04-09-2011, 12:57
سخت افزار کنسول ها از فضا که نمیان!!

هنگام ساخت کنسول ها هیچ گاه از قطعات High End قطعا استفاده نمیشه!! حالا به دلایل مختلف که مهمترینش بحث قیمت هست! اگر گیریم که در سال بعد در نمایشگاه E3 کنسول نسل بعدی مایکرو معرفی بشه و با توجه به قطعاتی که در اون زمان وجود داره ( که مشخصه چه قطعاتی در سال آینده عرضه خواهد شد) و قدرت سخت افزاری کنسول ها در اون زمان و نبود DX12 در زمان ساخت کنسول ها و همچنین استفاده نکردن به طور کامل از قدرت DX11 تا به الان باید گفت بسیار بعیده که کنسول های نسل آینده بتونن چیزی فراتر از DX11 رو ساپرت کنن!!

البته احتمالا باز در نسل بعد هم بیشتر موتور های بازی ها بر پایه DX9 خواهند بود و تنها از چند افکت DX11 استفاده میکنن! کرای انجین 3 با این ابهتش هنوز بر پایه DX11 طراحی نشده چه برسه به بقیه موتور ها !

پس انتظار معجزه از کننسول های نسل بعد و قدرت ماورالطبیعه اونها نسبت به یک PC نداشته باشید!:31:

شهاب میدونستی هر کنسول PS3 برای Sony حداد 640$ تموم شد ! که البته خودش اعلام کرد این ضرر هنگفت رو رو بازی هاش جبران میکنه .

کسی از HIGH END اصلا حرفی نزد که عزیزم !

در ضمن ما الان سیر تصائدی رو داریم طی میکنیم و اینکه بخوایم فواصل زمانی تکونولوژی های عرضه شده رو نسبت به 10 سال قبل بسنجیم اصلا درست نیست !

در مورد DX هم اصلاح میکنم که ورژن در کنسول ها اهمیتی نداره چون هم کلا عملکردشون با PC متفاوته و هم اینکه ورژن دهی دست برنامه نویسانه ! ممکن هست یکسری تغییرات رو به 11.2& DX 11.1 ختم کنن یا اینکه کلا بشه 12 .

بله کاملا تأیید میشه حرفت شهاب جان , DX 11 هنوز جا زیاد داره ولی مطمئنا روی کنسول ها نمیشه فقط با این ورژن مانوور داد .

انقدر المان های متفاوت و پیچیده ای مد نظر بازی سازان مثل eye AI و ear AI و زیر شاخه های اون هست که مطمئنا DX 11 هم جواب نخواهد داد.

در مورد E3 2012 هم یه مقدار داستان 50-50 میزنه چون هنوز مدت زیادی از دعوت به همکاری SONY و MS نگذشته و دیگه اینکه

کنسول Wii U معرفی شده و این خودش بد ککی تو جون این 2 شرکت میندازه که زودتر خودشون رو بالا بکشن.

خلاصه که بد وضعیتی هست هیچی قابل پیش بینی نیست !

arashpr9
04-09-2011, 13:02
سلام داداش
ببخشید بحث به انحراف کشیده نشه اما مگه DX 11 چقدر میتونه تفاوت ایجاد کنه ؟ آیا بازی ها ریالیسم خواهند شد؟ حالا شما بحث کرای انجین رو وسط کشیدید مگه Unreal engine از DX9 استفاده نمیکنه ؟ مگه Frostbite 2 از DX 9 استفاده نمیکنه؟ شاید در بعضی از مواقع اونم نسخه PC از DX 11 استفاده کنه مگه اختلافش به اختلاف بین PS2 , PS3 میرسه؟
پس فعلا (به نظر من البته ) تا 2 سال یا شایدم 3 سال دیگه منتظر انقلاب گرافیکی ( فکر کردم این کلمه خیلی بهش میخوره :31: ) نباشید .
دوستان ببخشید اینو میگم اما به نظرات همدیگه احترام بزاریم تا نه ناراحتی پیش بیاد نه سطح فروم پایین بیاد
مخلص همتونم

shab_2008
04-09-2011, 13:25
شهاب میدونستی هر کنسول PS3 برای Sony حداد 640$ تموم شد ! که البته خودش اعلام کرد این ضرر هنگفت رو رو بازی هاش جبران میکنه .

کسی از HIGH END اصلا حرفی نزد که عزیزم !

در ضمن ما الان سیر تصائدی رو داریم طی میکنیم و اینکه بخوایم فواصل زمانی تکونولوژی های عرضه شده رو نسبت به 10 سال قبل بسنجیم اصلا درست نیست !

در مورد DX هم اصلاح میکنم که ورژن در کنسول ها اهمیتی نداره چون هم کلا عملکردشون با PC متفاوته و هم اینکه ورژن دهی دست برنامه نویسانه ! ممکن هست یکسری تغییرات رو به 11.2& DX 11.1 ختم کنن یا اینکه کلا بشه 12 .

بله کاملا تأیید میشه حرفت شهاب جان , DX 11 هنوز جا زیاد داره ولی مطمئنا روی کنسول ها نمیشه فقط با این ورژن مانوور داد .

انقدر المان های متفاوت و پیچیده ای مد نظر بازی سازان مثل eye AI و ear AI و زیر شاخه های اون هست که مطمئنا DX 11 هم جواب نخواهد داد.

در مورد E3 2012 هم یه مقدار داستان 50-50 میزنه چون هنوز مدت زیادی از دعوت به همکاری SONY و MS نگذشته و دیگه اینکه

کنسول Wii U معرفی شده و این خودش بد ککی تو جون این 2 شرکت میندازه که زودتر خودشون رو بالا بکشن.

خلاصه که بد وضعیتی هست هیچی قابل پیش بینی نیست !

در مورد ساخت PS3 با اون قیمت من تا حالا همچین چیزی نشنیدم! و بعیده که همچین چیزی امکان داشته باشه! چون فروش بازی های انحصاری به هیچ وجه جبران اون ضرر رو که مگی نمکنه! حالا اگه میشه منبع حرف رو رو کن تا ما هم ببینیم!!:31:

در مورد عرضه کنسول نسل بعدی مایکرو هم حرف های زیادی این چند وقت اخیر و همچنین انتقاد های متعددی از سوی بازی سازان به گوش رسیده که با احتمال فراوان باید شاهد معرفی این کنسول در E3 سال بعد باشیم!!
از جمله بارزترین این صحبت ها هم میشه با گزارش اخیر کرایتک در مورد معرفی کنسول نسل بعد مایکرو به احتمال زیاد در E3 سال 2012 میشه اشاره کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد DX هم یه بحث سخت افزاری مطرحه و یه بحث نرم افزاری! نرم افزاری همون بود که خودت هم یه شاره ای بهش کردی ولی بحث سخت افزاریش هم هست که باید سخت افزار مورد نظر از باید از DX مثلا 11 پشتیبانی کنن و تا زمانی که پشتیبانی نکنن نمیشه DX11 رو به هیچ عنوان روی اون سخت افزار اجرا کرد!! در مورد DX12 هم تا زمانی که عرضه نشه نمیشه چیزی گفت! چون اگر قبل از عرضه اون کنسول نسل بعدی عرضه بشه به هیچ وجه اون کنسول از DX12 شتیبانی نمکنه! البته DX12 بعیده به این زودی ها عرضه بشه! چون DX11 واقعا افکت های فوق العاده ای داره که غیر قابل مقایسه با DX های قبلیه و مثل DX10 نیست که تفاوت چندانی با DX9 نداشته باشه!

سلام داداش
ببخشید بحث به انحراف کشیده نشه اما مگه DX 11 چقدر میتونه تفاوت ایجاد کنه ؟ آیا بازی ها ریالیسم خواهند شد؟ حالا شما بحث کرای انجین رو وسط کشیدید مگه Unreal engine از DX9 استفاده نمیکنه ؟ مگه Frostbite 2 از DX 9 استفاده نمیکنه؟ شاید در بعضی از مواقع اونم نسخه PC از DX 11 استفاده کنه مگه اختلافش به اختلاف بین PS2 , PS3 میرسه؟
پس فعلا (به نظر من البته ) تا 2 سال یا شایدم 3 سال دیگه منتظر انقلاب گرافیکی ( فکر کردم این کلمه خیلی بهش میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نباشید .
دوستان ببخشید اینو میگم اما به نظرات همدیگه احترام بزاریم تا نه ناراحتی پیش بیاد نه سطح فروم پایین بیاد
مخلص همتونم

سلام

البته نمیدونم با من بودین یا با سعید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به هر حال ...

سوال جالبی بود!

شما بحث ورژن DX رو نباید با تفاوت گرافیکی دو نسل کنسول مقایسه کنید! بحث پیشرفت گرافیکی به دو چیز بیشتر از همه بستگی داره :

1:قدرت سخت افزار

2:موتور های گرافیکی

اما در موردFrostbite 2 باید بگم که این موتور اصلا DX 9 رو ساپرت نمیکنه!! و زمانی که بازی Battlefield 3 عرضه بشه شما نمیتونین روی PC اون رو در ویندوز XP اجرا کنید! چون ویندوز + کارت گرافیکتون باید هر دو حداقل DX10 رو پشتیبانی کنن!

Frostbite 2 is primarily developed for DX11. XP & DX9 is _not_ supported, 64-bit OS is recommended. Lots of time to upgrade if you havent!

اما تفاوت DX9 با DX11 رو بار ها در تاپیک های مختلف گفته شده!

مثلا :
Tessellation
Multithreaded rendering
Compute shaders

و همچنین الگوریتم های جدیدی برای texture compression و ... !

یه سری ازین افکت ها در DX10 در سطح بسیار پایین تری وجود داشته ولی خوب به صورت کاملا پیشرفته در DX11 شاهد اون هستیم!

در ضمن من با شما موافقم که نباید منتظر انقلاب گرافیکی تا یکی دو سال آینده باشیم!

SamGun
04-09-2011, 13:30
در مورد ساخت PS3 با اون قیمت من تا حالا همچین چیزی نشنیدم! و بعیده که همچین چیزی امکان داشته باشه! چون فروش بازی های انحصاری به هیچ وجه جبران اون ضرر رو که مگی نمکنه! حالا اگه میشه منبع حرف رو رو کن تا ما هم ببینیم!!:31:

در مورد عرضه کنسول نسل بعدی مایکرو هم حرف های زیادی این چند وقت اخیر و همچنین انتقاد های متعددی از سوی بازی سازان به گوش رسیده که با احتمال فراوان باید شاهد معرفی این کنسول در E3 سال بعد باشیم!!
از جمله بارزترین این صحبت ها هم میشه با گزارش اخیر کرایتک در مورد معرفی کنسول نسل بعد مایکرو به احتمال زیاد در E3 سال 2012 میشه اشاره کرد :

در مورد DX هم یه بحث سخت افزاری مطرحه و یه بحث نرم افزاری! نرم افزاری همون بود که خودت هم یه شاره ای بهش کردی ولی بحث سخت افزاریش هم هست که باید سخت افزار مورد نظر از باید از DX مثلا 11 پشتیبانی کنن و تا زمانی که پشتیبانی نکنن نمیشه DX11 رو به هیچ عنوان روی اون سخت افزار اجرا کرد!! در مورد DX12 هم تا زمانی که عرضه نشه نمیشه چیزی گفت! چون اگر قبل از عرضه اون کنسول نسل بعدی عرضه بشه به هیچ وجه اون کنسول از DX12 شتیبانی نمکنه! البته DX12 بعیده به این زودی ها عرضه بشه! چون DX11 واقعا افکت های فوق العاده ای داره که غیر قابل مقایسه با DX های قبلیه و مثل DX10 نیست که تفاوت چندانی با DX9 نداشته باشه!

آخه AGE OF GOLABI :31: من الان لینک این خبر رو که ماله سال 2005-2006 هست رو از کجام بیارم ! :31: بعدش شهاب این مورد با عقل جور در میاد چون قطعاتی که SONY استفاده کرده بود تو سال خودش خیلی گزاف بود که تو 1 سال بعدش به شدت کاهش پیدا کرد ولی باز هم sony تا حدودی با ضرر کنسول فروخت . الان شاید 2 سالی باشه که کنسول هاش شدن سوده خالص :31:

خب اگه اینطوری باشه شهاب اون 50% ای که گفتم قدرتش بیشتر شد :31:

در مورد DX هم من هم سخت افزاریش رو توضیح دادم هم نرم افزاریشو پسرم :31: همین صفحه ی قبل بود فکر کنم.

آره کاملا درسته شهاب هنوز نیومده واقا نمیشه حرفی زد .

راستی در مورد OPEN GL و تفاوت ورژن هاش مقاله میخوام گیر آوردی بهم بده داداش.

S.J-REZ2
04-09-2011, 13:43
به به قراره باندلmw3بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]__shot_firestorm.JPG
پکیج شامل دو دسته باطرحmw3و کنسول با طرحmw3هست و خود بازی ظاهرا..............
قیمت حدود400$هست
البته مثل اینکه نسخه محدود بازی هست.............هارد هم320و یه هدست باسیم...سیاه و سفید و یک ماه گلد رایگان
اطلاعات بیشتر

SamGun
04-09-2011, 14:04
اتفاقا یکی از منتقدین اعلام کرده بود به احتمال زیاد حتی با ورود PS4 ما شاهد تغییر گرافیکی خاصی نخواهیم بود !

(الان شهاب میگه منبع بده :31:)

منبع اش اگه اشتباه نکنم playstation4.net بود.

فعلا تمام سعی طراحان Engine ها کار روی جزئیات هست تا گرافیک

=====================

بچه ها خواهشا این بحث های کودکانه رو تموم کنید !!

امشب میام پست های بی مورد رو پاک میکنم که دیگه بحثی نباشه خواهشا ادامه ندید دیگه.

shab_2008
04-09-2011, 14:25
آخه AGE OF GOLABI [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من الان لینک این خبر رو که ماله سال 2005-2006 هست رو از کجام بیارم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش شهاب این مورد با عقل جور در میاد چون قطعاتی که SONY استفاده کرده بود تو سال خودش خیلی گزاف بود که تو 1 سال بعدش به شدت کاهش پیدا کرد ولی باز هم sony تا حدودی با ضرر کنسول فروخت . الان شاید 2 سالی باشه که کنسول هاش شدن سوده خالص [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من نمیدونم تو چند سال پیش از کدوم منبع اون خبر رو خوندی ولی حدس میزنم اون خبر یه شایعه قبل از عرضه PS3 بوده. چیزی که الان هم در مورد کنسول های نسل بعدی داریم میبینیم!

اما چیزی که مشخصه بعیده که سونی با این همه تجربه و موفقیت در مورد PS1 و PS2 بیاد و اینجوری ضرر کنه!

اتفاقا یکی از منتقدین اعلام کرده بود به احتمال زیاد حتی با ورود PS4 ما شاهد تغییر گرافیکی خاصی نخواهیم بود !

(الان شهاب میگه منبع بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع اش اگه اشتباه نکنم playstation4.net بود.

فعلا تمام سعی طراحان Engine ها کار روی جزئیات هست تا گرافیک

خوب منم که گفتم شاهد پیشرفت گرافیکی خاصی نخواهیم بود!!:31:

اما در مورد PS4 من خودم منبع حرفت رو میزارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما خوب این حرف رو یه منتقد نزده! بلکه James Armstrong که معاون SCEE هست گفته.

اما برعکس PS4 مثل اینکه XBOX بعدی قدرت زیادی داره!! چون چند وقت پیش AMD یه صحبت جالب کرد و گفته بود که کنسول نسل بعدی مایکروسافت قادر به نمایش جزئیات گرافیکی در سطح فیلم آواتار خواهد بود!!

S.J-REZ2
04-09-2011, 14:40
خوب من نمیدونم تو چند سال پیش از کدوم منبع اون خبر رو خوندی ولی حدس میزنم اون خبر یه شایعه قبل از عرضه PS3 بوده. چیزی که الان هم در مورد کنسول های نسل بعدی داریم میبینیم!

اما چیزی که مشخصه بعیده که سونی با این همه تجربه و موفقیت در مورد PS1 و PS2 بیاد و اینجوری ضرر کنه!

ببخشید اومدم وسط بحثتون ولی کدوم ضرر کلا سوده که؟درسته اول براش ضرر داشته ولی خوب باعث میشده مشتری هاش زیاد بشه و کنسول های بیشتری فروخته شه و در نتیجه سود خیلی بیشتر...........البته ممکنه شایعه هم بوده باشه چون به قول تو در مورد نسل بعد هم هست مثلا همینps vita

HESAM_5700
04-09-2011, 14:43

امشب میام پست های بی مورد رو پاک میکنم که دیگه بحثی نباشه خواهشا ادامه ندید دیگه.

سعیید جون ما میگیم ، ولی کو گوش شنوا ؟!

shab_2008
04-09-2011, 14:54
ببخشید اومدم وسط بحثتون ولی کدوم ضرر کلا سوده که؟درسته اول براش ضرر داشته ولی خوب باعث میشده مشتری هاش زیاد بشه و کنسول های بیشتری فروخته شه و در نتیجه سود خیلی بیشتر...........البته ممکنه شایعه هم بوده باشه چون به قول تو در مورد نسل بعد هم هست مثلا همینps vita

نه بابا همه میتونن توی بحث شرکت کنن!!:31:

ببین اگه در نظر بگیریم سونی داره کنسولی که مثلا 600 دلار پای خودش دراومده (به قول سعید) رو مثلا میفروشه 400 دلار ، چه یه دونه بفروشه چه 1 میلیون آخرش هیچ سودی نمیکنه هیچ تازه داره بالای هر کنسول 200 دلار هم ضرر میده!!:31: آیا این به نظر شما عاقلانه هست!؟ اونم چه کمپانی ! سونی!! من بیشتر در مورد این کنسول صحبت نمیکنم چون جاش اینجا نیست و نظم تاپیک به هم میخوره.

arashpr9
04-09-2011, 15:44
سلام

البته نمیدونم با من بودین یا با سعید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به هر حال ...

سوال جالبی بود!

شما بحث ورژن DX رو نباید با تفاوت گرافیکی دو نسل کنسول مقایسه کنید! بحث پیشرفت گرافیکی به دو چیز بیشتر از همه بستگی داره :

1:قدرت سخت افزار

2:موتور های گرافیکی

اما در موردFrostbite 2 باید بگم که این موتور اصلا DX 9 رو ساپرت نمیکنه!! و زمانی که بازی Battlefield 3 عرضه بشه شما نمیتونین روی PC اون رو در ویندوز XP اجرا کنید! چون ویندوز + کارت گرافیکتون باید هر دو حداقل DX10 رو پشتیبانی کنن!

Frostbite 2 is primarily developed for DX11. XP & DX9 is _not_ supported, 64-bit OS is recommended. Lots of time to upgrade if you havent!

اما تفاوت DX9 با DX11 رو بار ها در تاپیک های مختلف گفته شده!

مثلا :
Tessellation
Multithreaded rendering
Compute shaders

و همچنین الگوریتم های جدیدی برای texture compression و ... !

یه سری ازین افکت ها در DX10 در سطح بسیار پایین تری وجود داشته ولی خوب به صورت کاملا پیشرفته در DX11 شاهد اون هستیم!

در ضمن من با شما موافقم که نباید منتظر انقلاب گرافیکی تا یکی دو سال آینده باشیم!

نه عزیز منظورم شما بود من حرف آقا سعید کاملا موافقم .
اگه Frostbite 2 از DX 9 پشتیبانی نمیکنه پس چه جوری میخوان BF3 و NFS THE RUN رو واسه کنسول عرضه کنن . من سوالم یان بود آیا تفاوتش اینقدر فاحش هستش ؟ منم بحثم سر این بود که دو نسل رو باهم مقایسه کردم که شما pc و console رو با هم مقایسه کردید تازه کنسول هم خوب داره جلو میاد با اینکه سخت افزارش مربوط به 5 سال پیشه اما pc هر دقیقه یه کارت گرافیک جدید با قیمت های سرسام آور براش میاد

arashpr9
04-09-2011, 15:52
ببخشید دوستان اکس باکسی
لطفا دیگه جواب ترول های انجمن رو ندید . هیچی اطلاعات علمی ندارن و ترول بازی در میارن . دو سه بار بی محلشون کنید دیگه پاشونو به اینجا هم نمیزارن

HO3IN-Life
04-09-2011, 16:37

سلام سعید جان

بعضیا میان بحث های جدا از تایپک شروع میکنن و باعث میشن یه عده دیگه هم این وسط بسوزن

خواهشاً یک تذکر بدبد. :46:

خیلی ممنونم :11:

soheilnouri
04-09-2011, 16:46
[یا باید امید به اون داشته باشیم یا همم بایدjtagکنیم بن رو برداریم و دوبارهjtagرو برداریم...[/QUOTE]

=============================

این یعنی چی دقیقا؟j tag چیه و اینکه جی تک کنین بن رو بردداریم و دوباره جی تک کنیم یعنی چی

shab_2008
04-09-2011, 17:24
نه عزیز منظورم شما بود من حرف آقا سعید کاملا موافقم .
اگه Frostbite 2 از DX 9 پشتیبانی نمیکنه پس چه جوری میخوان BF3 و NFS THE RUN رو واسه کنسول عرضه کنن . من سوالم یان بود آیا تفاوتش اینقدر فاحش هستش ؟ منم بحثم سر این بود که دو نسل رو باهم مقایسه کردم که شما pc و console رو با هم مقایسه کردید تازه کنسول هم خوب داره جلو میاد با اینکه سخت افزارش مربوط به 5 سال پیشه اما pc هر دقیقه یه کارت گرافیک جدید با قیمت های سرسام آور براش میاد

در مورد Battlefield 3و تفاوت اون در PC و کنسول تا زمانی که بازی نیاد و مقایسه بین پلتفرم ها صورت نگیره نمیشه صحبت کرد!! اما در مورد اینکه اون دو بازی رو چجوری بر روی کنسول هایی که از DX10 و DX11 پشتیبانی نمیکنن اجرا میکنن باید گفت که قطعا افکت های DX11 رو حذف کرده و بازی رو پورت میکنن روی کنسول ها ! البته من بازی ساز نیستم که بگم دقیقا اینا چیکار میکنن ولی میدونم که شعبده بازی نمیکنن و فکر نکنین که چون بازی در PC از DX9 پشتیبانی نمیکنه پس در کنسول هم همینطوره! هر چی باشه BF3 لید پلتفرمش PC هست و باید بهترین کیفیت رو قطعا در PC داشته باشه دیگه!

اما در مورد تفاوت DX9 با DX11 من با چند عکس شما رو رجوع میدم به کرایسیس 2 در PC !

شما میتونید عکس های بیشتر و با کیفیت تر رو از لینک های زیر مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط اینو بدونین که وقتی پچ DX11 برای این بازی به همراه High Resolution Textures عرضه شد همه از گرافیک بازی کف کرده بودن!!:31:

البته هنوز هم DX11 به طور کامل قدرت نمایی نکرده چون موتور ها هنوز بر پایه DX9 هست! باید ببینیم Battlefield 3 چیکارس!

منم بحثم سر این بود که دو نسل رو باهم مقایسه کردم که شما pc و console رو با هم مقایسه کردید تازه کنسول هم خوب داره جلو میاد با اینکه سخت افزارش مربوط به 5 سال پیشه اما pc هر دقیقه یه کارت گرافیک جدید با قیمت های سرسام آور براش میاددوست من میشه بفرمایید من توی کدوم یکی از پست هام PC رو با کنسول مقایسه کردم!؟

من خودم همیشه میگم هیچ وقت نباید کنسول رو با PC مقایسه کنیم چون همیشه در حال پیشرفته بعد اونوقت شما به من میگید دارین PC رو با کنسول مقایسه میکنید!؟

بعدش هم قیمت های کارت های گرافیک نسبتا قوی همچین هم سر سام آور نیست! مثلا شما با حدود 500 تومن میتونید یه سیستم جم و جور کنید که بازی های فعلی بازار رو با رزلوشن 1080p و تقریبا بالاترین تنظیمات بین 30 تا 60 فریم اجرا کنید! پس میبینید که قیمت ها همچین هم سرسام آور نیست!

S.J-REZ2
04-09-2011, 18:07
[یا باید امید به اون داشته باشیم یا همم بایدjtagکنیم بن رو برداریم و دوبارهjtagرو برداریم...

=============================

این یعنی چی دقیقا؟j tag چیه و اینکه جی تک کنین بن رو بردداریم و دوباره جی تک کنیم یعنی چی[/QUOTE]
jtagیه چیزی که باعث میشه برنامه های دست نویس رو کنسول اجرا بشه وقتی جی تگ کردی روشی هست که میشه ین رو برداشت ما از اون روش استفاده میکنیم بعد هم خود جی تگ رو از کنسول برمیداریم تا دوباره بن نشیم

hosein ati
04-09-2011, 19:04
سلام.بچه ها یه کاره فوری دارم.به این عکس نگاه کنید ببینید این xbox جاسپره یا نه ؟

Amin4All
04-09-2011, 19:07
خب اگه داشبوردت اپدیت شده به 13599 باید LT1.91 بریزی

این داشبورت چی هستش؟
مثل برا ماشینه؟:31:
ورژنش چند باید باشه؟
بعد برای اینکه به LIVE وصل بشی رمز میخاد؟از کجا باید گرفت؟سیم تلفن (اینترنت) باید به دستگاه وصل بشه؟
تنظیمات اضافی داره؟
الان که اوضاعش خرابه امکانش هست کلا خود دستگاه رو هم از کار بندازه و دستگاه کلا کار نکنه و بازی رو هم اجرا نکنه؟

HO3IN-Life
04-09-2011, 19:35
سلام.بچه ها یه کاره فوری دارم.به این عکس نگاه کنید ببینید این xbox جاسپره یا نه ؟

رنگ سفیدش میگه که arcade حالا دیگه نمیدونم

الان که اوضاعش خرابه امکانش هست کلا خود دستگاه رو هم از کار بندازه و دستگاه کلا کار نکنه و بازی رو هم اجرا نکنه؟

3 نفر فکر کنم داخل انجمن خودمون دستگاشون بن شد :41:

S.J-REZ2
04-09-2011, 19:43

جاسپر هست ولی ما یه تایک در این مورد داریم ها

hosein ati
04-09-2011, 19:43
رنگ سفیدش میگه که arcade حالا دیگه نمیدونم

3 نفر فکر کنم داخل انجمن خودمون دستگاشون بن شد :41:

داداش میدونم ارکید هست.

S.J-REZ2
04-09-2011, 19:45
این داشبورت چی هستش؟
مثل برا ماشینه؟:31:
ورژنش چند باید باشه؟
بعد برای اینکه به LIVE وصل بشی رمز میخاد؟از کجا باید گرفت؟سیم تلفن (اینترنت) باید به دستگاه وصل بشه؟
تنظیمات اضافی داره؟
اون محیطی که کنسول رو روشن میکنی میبینی میگن داشبرد
نه باو:دی
کلا یه آموزش داره واسه خودش مال خوده فروم آموزشش قدیمیه الان میگردم برات پیدا میکنم....
هی بگی نگی
آره اوضاع خرابه کلا از خیرش بگزری بهتره من خودم بن شدم بن شدن اینه که فقط دیگه نمیتونی بری لایو.........نه کنسول خرای میشه نه چیز دیگه
آهان پیدا کردم لینک آموزش لایو رو اینه دنبالش کن

hosein ati
04-09-2011, 19:45
جاسپر هست ولی ما یه تایک در این مورد داریم ها

پس جاسپره .خیلی ممنون.
چطور میتونم مطمئن بشم که دستگاه بن نشده؟
چطور میتونم مطمئن بشم که دستگاه سالمه؟

S.J-REZ2
04-09-2011, 19:55
پس جاسپره .خیلی ممنون.
آره جسپره اینم آموزش کلی خودتم میتونی انجام بدی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن دو مورد رو چک کردم جسپر بود....
فقط باید وصل بشی لایو یا از کدzاستفاده کنی:
حالا کدzچیه:
برو توconsole settingبعد برو توnetwork settingبعدtest xbox live conectionباید یه کاری کنی که نره اینترنت یعنی تو سیم مودم رو باید وصل کنی ولی سیم خود تلفن که به مودم میره رو وصل نکنه بعد پیغام خطا بعدmore infoرو بزن بعدyرو بزن تا برو روstatusاگه جلو zاین عدد بود کنسول بن شده:
Z: 8015 - 190D

خووب برای اینکه بفهمی سالمه بشین باهاش کار کن دیگه راه خاصی نداره
من کلا میگم24ساعت مهلت تست بگیر هم بن رو خودت امتحان کن هم خود کنسول رو

LiverBarca
04-09-2011, 19:59

اره جاسپره چون تاریخ ساختش 2009/8 هستش...
اگه از 2009 پایین تر بود فالکون میشه که نیست.....
ویرایش:پست بالایی رو ندیده بودم!

پس جاسپره .خیلی ممنون.
از کسی که خریدی بپرس...(اگه انلاین بشی با دستگاه هم میفهمی)
+اینکه یه راه دیگه هم داره که دقیق یادم نیست چیه!!!با استفاده از کدها بود فکر کنم....
برای اطمینان از سلامت دستگاه هم 24 ساعت مهلت تست بگیر...

Pessimist
04-09-2011, 20:23
سلام دوستان تا چند روز دیگه بازی gears of war 3 میاد میخوام بدونم برای اجرای این بازی باید کنسول رو آپدیت کنیم؟
فکر کنم آخرین بازی که من کنسول خودم رو آپدیت کردم مال قبل از عید پارسال بود.

ممنون بابت جواب هایی که خواهید داد

flasher_for_nokia
04-09-2011, 20:31
فعلا بازیهای جدید به دلیل استفاده از کدهای امنیتی جدید قابل کپی کردن نیستن یا باید ارجینال بخرین یا فعلا صبر کنین ضمنا لایو هم فعلا به دلیل سیستم جدید مایکروسافت کاملا نا ایمن هست و وصل شدن مساوی با بن شدن خواهد بود.

behexen
04-09-2011, 20:33
اررور 0022 با روش X clamp قابل تعمیره؟

HO3IN-Life
04-09-2011, 20:51
سلام دوستان تا چند روز دیگه بازی gears of war 3 میاد میخوام بدونم برای اجرای این بازی باید کنسول رو آپدیت کنیم؟
فکر کنم آخرین بازی که من کنسول خودم رو آپدیت کردم مال قبل از عید پارسال بود.

ممنون بابت جواب هایی که خواهید داد

بازی های جدیدی که واسه X360 میاد دارای قفله

که این قفل از اجرا بازی ها روی دستگاه های کپی خور جلوگیری میکنه

البته این قفل موقتیه چون بعد از اومدن LT 2 مشکل رفع میشه .

Amin4All
04-09-2011, 22:14
اره جاسپره چون تاریخ ساختش 2009/8 هستش...
اگه از 2009 پایین تر بود فالکون میشه که نیست.....
این جاسپر که میگین چی هستش؟
در مورد تاریخ ساخت کنسول هم چیزی میدونین بگین.
چند باشه خوبه؟
مثلا اسلیم 250 گیگ چند به پایین نباید باشه؟

flasher_for_nokia
04-09-2011, 22:15
بازی های جدیدی که واسه X360 میاد دارای قفله

که این قفل از اجرا بازی ها روی دستگاه های کپی خور جلوگیری میکنه

البته این قفل موقتیه چون بعد از اومدن LT 2 مشکل رفع میشه .

حل این مشکل بیشتر از این حرفا کار میبره و صرفا ال تی جدید مشکل رو حل نخواهد کرد و نیاز به زمان خواهد داشت

S.J-REZ2
04-09-2011, 22:23
این جاسپر که میگین چی هستش؟
در مورد تاریخ ساخت کنسول هم چیزی میدونین بگین.
چند باشه خوبه؟
مثلا اسلیم 250 گیگ چند به پایین نباید باشه؟
نه ببین کلا ما تو اسلیم ها این بحثو نداریم این ماله فت هاست که3چراغه میشدن تو اگه اسلیم بخری هیچ مشکلی نیست

jabarsink2000
04-09-2011, 22:59
با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز :
می خواستم چند تا کنسول همراه کینکت وارد کنم از این سایت:(یکی از دوستان زحمت این کار را میکشه)

تنها سوال این هست ایا این مدل ها را میشه کپی خور کرد و....... و با مدل های بازار فرقی نمیکنه.؟
با تشکر.
هادی

Fenix.
04-09-2011, 23:15
خـــیر... به صورت معمولی کــپی نمیشه...
کمـــی دســت نگه داریــن تا کیتِ Reset Glitch وارد بشه ، بعدش میتونین جی تگ کنین کنسول ها رو... خیلی از کپی خور کردن معمولی بهتره... چون این روش ریست گلیچ واسه ی جی تگ با هیچ داشبوردی نمیپره و امکانات خیلی بیشتری بهتون میده... اما از لایو بن میکنه کنسول رو :|

HESAM_5700
04-09-2011, 23:39
پس جاسپره .خیلی ممنون.

از رو تاریخ قاب دستگاه نمیشه مطمئن شد دوستان !

ممکنه قاب مال این کنسول نباشه ! ( مثل مال من :دی ) باید جای سوکت پاور رو چک کنید !

A.N.A.P
05-09-2011, 00:13
دوستان راهی هست که بفهمیم کنسول فلگ شده یا نه ؟

A.N.A.P
05-09-2011, 00:18
دوستان به این متن دقت کنید دوستم تو لایو اینو فرستاده :

dadash goftam 2 roz pish 216 irani ban shodam 5 6 tashonam refigham bodan

Fenix.
05-09-2011, 00:40
دوستان به این متن دقت کنید دوستم تو لایو اینو فرستاده :

dadash goftam 2 roz pish 216 irani ban shodam 5 6 tashonam refigham bodan
قضیه بودار شد :-؟ (یکی یه اسپری به به بیاد بزنه :-": دی)
شاید به خاطر تحریم ها مایکی زده تمام آی پی های ایرانی رو بن کرده :|

S.J-REZ2
05-09-2011, 07:42
پس جاسپره .خیلی ممنون.
ببین مثل اینکه یکی از دوستان میگن ممکنه قابم عوض کننن اینم چک کن کانکتور برق هست رو کنسول

arashpr9
05-09-2011, 07:52
در مورد Battlefield 3و تفاوت اون در PC و کنسول تا زمانی که بازی نیاد و مقایسه بین پلتفرم ها صورت نگیره نمیشه صحبت کرد!! اما در مورد اینکه اون دو بازی رو چجوری بر روی کنسول هایی که از DX10 و DX11 پشتیبانی نمیکنن اجرا میکنن باید گفت که قطعا افکت های DX11 رو حذف کرده و بازی رو پورت میکنن روی کنسول ها ! البته من بازی ساز نیستم که بگم دقیقا اینا چیکار میکنن ولی میدونم که شعبده بازی نمیکنن و فکر نکنین که چون بازی در PC از DX9 پشتیبانی نمیکنه پس در کنسول هم همینطوره! هر چی باشه BF3 لید پلتفرمش PC هست و باید بهترین کیفیت رو قطعا در PC داشته باشه دیگه!

اما در مورد تفاوت DX9 با DX11 من با چند عکس شما رو رجوع میدم به کرایسیس 2 در PC !

شما میتونید عکس های بیشتر و با کیفیت تر رو از لینک های زیر مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط اینو بدونین که وقتی پچ DX11 برای این بازی به همراه High Resolution Textures عرضه شد همه از گرافیک بازی کف کرده بودن!!:31:

البته هنوز هم DX11 به طور کامل قدرت نمایی نکرده چون موتور ها هنوز بر پایه DX9 هست! باید ببینیم Battlefield 3 چیکارس!

دوست من میشه بفرمایید من توی کدوم یکی از پست هام PC رو با کنسول مقایسه کردم!؟

من خودم همیشه میگم هیچ وقت نباید کنسول رو با PC مقایسه کنیم چون همیشه در حال پیشرفته بعد اونوقت شما به من میگید دارین PC رو با کنسول مقایسه میکنید!؟

بعدش هم قیمت های کارت های گرافیک نسبتا قوی همچین هم سر سام آور نیست! مثلا شما با حدود 500 تومن میتونید یه سیستم جم و جور کنید که بازی های فعلی بازار رو با رزلوشن 1080p و تقریبا بالاترین تنظیمات بین 30 تا 60 فریم اجرا کنید! پس میبینید که قیمت ها همچین هم سرسام آور نیست!

ممنون اما این بهغیر از بلور چیز دیگه ای نداشت فکر نکنم Tessellatin هم تاثیر داشته البته قبول دارم کهDX11 پتانسیل بیشتری داره ولی بازم نمیتونن ازش کامل استفاده کنن پس میره تا دو سه سال دیگه واسه نسل آینده
راستی قیمت nvidia geforce gtx 590 حدود 1 میلیون 30 هزار تومان میباشد

HESAM_5700
05-09-2011, 09:16
ببین مثل اینکه یکی از دوستان میگن ممکنه قابم عوض کننن اینم چک کن کانکتور برق هست رو کنسول

اره داداش تو شهر ما اين ملايين (:31:) كنسولو كه كپي خور ميكنن قاب اينو ميزنن به يكي ديگه همينجوري ديمي :||
كمتر كنسولي اينجا پيدا ميشه كه قاب ماله خودش باشه !

Amin4All
05-09-2011, 10:32
دوستان این دسته های XBOX بعضی هاشون بدون سیم هستن.
سیم رو میشه به همون اضافه کرد یا دسته سیم دار و بدون سیم جدا هستن؟
قیمت باطری هاش چنده؟شارژ هم میشه باطریهاش؟

S.J-REZ2
05-09-2011, 10:37
دوستان این دسته های XBOX بعضی هاشون بدون سیم هستن.
سیم رو میشه به همون اضافه کرد یا دسته سیم دار و بدون سیم جدا هستن؟
قیمت باطری هاش چنده؟شارژ هم میشه باطریهاش؟

ببین الان همه ی دسته هاش بی سیم هستن....بی سیم بهتره..
ببین قضیه اون سیمplay and ket chargeهست که هم یه باتری کلی بهت میده هم یه سیم برای شارژ
باتری خاصی جز همون که بالا گفتم نداره و همین باتری شارژی های معمولی استفاده میکنن اکثرا اولین باطری که روشه نه شارژنمیشه ولی هم میتونی باتری شارژ بگیری و هم اونی که گفتم ولی باطری شارژی بهتره

Amin4All
05-09-2011, 11:00
ببین قضیه اون سیمplay and ket chargeهست که هم یه باتری کلی بهت میده هم یه سیم برای شارژ

یعنی باطریش شارژیه و شارژر هم میدن؟
یا نه باطری رو هر دفعه که تموم شد باید بخریم.؟اینطوری که کلی پول باید برای شارژ دسته خرج کنیم.
همون با سیم بهتر نیست؟
---------------------------------------------------------
+++++یک کنسول اکبند کامل چه چیزایی باید توش باشه؟

A.N.A.P
05-09-2011, 11:13
قضیه بودار شد :-؟ (یکی یه اسپری به به بیاد بزنه :-": دی)
شاید به خاطر تحریم ها مایکی زده تمام آی پی های ایرانی رو بن کرده :|

نه من و 3 4 تا از دوستام هنوز بن نشدیم ! فقط باید این مورد استلث پچ بودن رو خوب رعایت کرد ! دوستم میگه یه نرم افزار هست شماره سریال کنسول رو بهش بدی واست معلوم میکنه که بن شدی یا فلگ شدی یا پاکی !

HO3IN-Life
05-09-2011, 11:41
یعنی باطریش شارژیه و شارژر هم میدن؟
یا نه باطری رو هر دفعه که تموم شد باید بخریم.؟اینطوری که کلی پول باید برای شارژ دسته خرج کنیم.
همون با سیم بهتر نیست؟

نه بابا

من سال پیش واسه x360 آم یه باتری شارژی (نوع مرغوب) گرفتم 7 هزار تومان +

یک شارژر 6 تومان .

باتری رو میندازی روی دسته هر 1 هفته یک بار (بستگی به نوع باتری داره SONY خوبه )

باتری رو از رو دسته در میاری 2 ساعت میزاری شارژ .

همین.

HO3IN-Life
05-09-2011, 11:54
+++++یک کنسول اکبند کامل چه چیزایی باید توش باشه؟

Xbox Live headset , Wireless controller , Component HD AV cable , Ethernet network cable

hirsababak
05-09-2011, 11:55
پست اول بسیار مفیده و می تونه سوالات بسیاری از دوستان رو بر طرف کنه
همچین پستی هم واسه ps3 هست که به این کاملی توضیح داده شده باشه؟

shab_2008
05-09-2011, 11:56
ممنون اما این بهغیر از بلور چیز دیگه ای نداشت فکر نکنم Tessellatin هم تاثیر داشته البته قبول دارم کهDX11 پتانسیل بیشتری داره ولی بازم نمیتونن ازش کامل استفاده کنن پس میره تا دو سه سال دیگه واسه نسل آینده

اتفاقا تسلیشن خیلی خوب توی کرایسیس 2 به کار رفته و فعلا بهترین بازی از لحاظ تکنیک همین کرایسیس 2 هست! ولی خوب هنوز هم جای پیشرفت داره!

راستی قیمت nvidia geforce gtx 590 حدود 1 میلیون 30 هزار تومان میباشدGTX 460 هم 220 تومنه!!:31: شما با این کارت میتونین اکثر بازی ها رو با بالاترین تنظیمات بین 40 تا 60 فریم باهاش اجرا کنین!! این کارت های High End به درد کسایی میخوره که فوق حرفه ای هستن و میخواین از رزلوشن های بالای 1080p استفاده کنن! پس فکر نکنید کنسول هایی که میرین میخرین قیمتش به مراتب بهتر از یک PC هست!

jabarsink2000
05-09-2011, 11:59
خـــیر... به صورت معمولی کــپی نمیشه...
کمـــی دســت نگه داریــن تا کیتِ Reset Glitch وارد بشه ، بعدش میتونین جی تگ کنین کنسول ها رو... خیلی از کپی خور کردن معمولی بهتره... چون این روش ریست گلیچ واسه ی جی تگ با هیچ داشبوردی نمیپره و امکانات خیلی بیشتری بهتون میده... اما از لایو بن میکنه کنسول رو :|
مگر این مدل ها با مدل هایی که داخل ایران است فرق میکند.؟
با تشکر.
هادی

Fenix.
05-09-2011, 12:11
GTX 460 هم 220 تومنه!! شما با این کارت میتونین اکثر بازی ها رو با بالاترین تنظیمات بین 40 تا 60 فریم باهاش اجرا کنین!! این کارت های High End به درد کسایی میخوره که فوق حرفه ای هستن و میخواین از رزلوشن های بالای 1080p استفاده کنن! پس فکر نکنید کنسول هایی که میرین میخرین قیمتش به مراتب بهتر از یک PC هست!
اکثر :-" بازی ای مثل Metro 2033 رو با آخرین تنظیمات روی 1080p این کارت به زور 20 فریم بده فک کنم : دی 460 در اون حد نیست :| GTX 570 رو میشه در حدی حساب کرد که اکثر بازی ها رو با بالاترین تنظیمات رو 1080 40 تا 60 بده ، ولی 460 اصــلا : دی

مگر این مدل ها با مدل هایی که داخل ایران است فرق میکند.؟
با تشکر.
هادی
بله... کنسول های باندل درایو Hitachi 0500 دارن که هنوز هـــک نشده...

hawck
05-09-2011, 12:25
سلام-- من چن روزon نبودم خبر ندارم که lt جدید اومده یا نه؟:20:
بازی های جدید رو کی میتونیم پ بازی کنیم؟:41:

قربان شما

jabarsink2000
05-09-2011, 13:01
اکثر :-" بازی ای مثل Metro 2033 رو با آخرین تنظیمات روی 1080p این کارت به زور 20 فریم بده فک کنم : دی 460 در اون حد نیست :| GTX 570 رو میشه در حدی حساب کرد که اکثر بازی ها رو با بالاترین تنظیمات رو 1080 40 تا 60 بده ، ولی 460 اصــلا : دی

بله... کنسول های باندل درایو Hitachi 0500 دارن که هنوز هـــک نشده...
با تشکر از پاسخ شما
متوجه شدم این مدل ها درایولیتیون ندارن و هیتاچی دارن که هنوز -- نشده.
فقط دو سوال دیگه :
این مدل که باندل نیست هم درایو هیتاچی دارد؟

فکر میکنید تا کی -- می شود ؟تا 1 ماه دیگه ؟
با تشکر.
هادی

HO3IN-Life
05-09-2011, 13:06
فقط دو سوال دیگه :

با تشکر.
هادی

سلام

hitachi 0500 تنها درایوری هست که هنوز ه-ک نشده معلوم هم نیست کی ه-ک شه ..

ممکنه فردا یا ممکنه 6 ماه دیگه

شما اگه میخوای X360 بهتره که 0225 بگیری چون ه-ک شده

اگر هم میخوای از خارج از کشور بگیری که اطمینانی نیست ممکنه هر درایوری بهتون بچسبه

اما دوستان یه کد هایی گذاشتن که نشانگر درایور های کنسول هست ...

mehdi30nema
05-09-2011, 13:40
بچه ها خبری از اجرای بازی درایور نشده ؟
کسی خبره جدیدی نداره ؟

sonixax
05-09-2011, 13:44
اما دوستان یه کد هایی گذاشتن که نش.نگر درایور های کنسول هست ...

این کدها برای کنسول های قدیمی هست :

این هم برای کنسول های اسلیم هست :

Fenix.
05-09-2011, 13:51
فقط دو سوال دیگه :
کد:

با تشکر.
هادی
(تایید کنین زودتر دیگه :| : دی)
مدل های غیر باندل معمولا لایت آن هستن که فکر میکنم ساختارشون با 0225 یکی باشه و بشه هـــک کرد ، نهایتش باید از برد PCB استفاده کنین...
بهترین کار اینه که تا مشخص شدن وضعیت ریست گلیچ صب کنین...

halflife g
05-09-2011, 14:16
بچه ها خبری از اجرای بازی درایور نشده ؟
کسی خبره جدیدی نداره ؟

چون از قفل جدیدی واسه dvd هاش استفاده کرده در نتیجه علاوه بر اینکه نیاز به یه LT جدید برای فریمور دارین باید نحوه backup یا image گرفتن از این dvd های فرمت جدید رو هم بلد باشین....... .

LT اش چیز شاخی نیس به زودی میاد........ولی نحوه image گکرفتن از فرمت های جدید فکر نکنم به زودی ها انجام بشه...... .
باید در خوش بینانه ترین حالت دو سه هفته ای صبر کرد.... .:13:(و شاید هم بیشتر)
.
.
.
.

shab_2008
05-09-2011, 14:32

من گفتم اکثر بازیا !:31: مگه ما چند تا بازی مثل مترو داریم!؟ من خودم 460 دارم و توی خیلی از بازی ها با حداکثر تنظیمات حداقل فریمم 40 هست!! و تا 130 یا 140 هم بالا میره! تازه اورش هم نکردم!:31:

Fenix.
05-09-2011, 15:09
فقط مترو نیس که :| کلا 460 در حدی نیس که بگیم اکثر بازی ها رو 40-60 میده... البته خوب 40 رو میده ، اما 60 دیگه میمونه واس 570 که 80% گیم ها رو 50-60 میده و 580 که همه ر 50-60 میده و 590 که کلا هر چند تا فریم بگی میده : دی

چون از قفل جدیدی واسه dvd هاش استفاده کرده در نتیجه علاوه بر اینکه نیاز به یه LT جدید برای فریمور دارین باید نحوه backup یا image گرفتن از این dvd های فرمت جدید رو هم بلد باشین....... .

LT اش چیز شاخی نیس به زودی میاد........ولی نحوه image گکرفتن از فرمت های جدید فکر نکنم به زودی ها انجام بشه...... .
باید در خوش بینانه ترین حالت دو سه هفته ای صبر کرد.... .(و شاید هم بیشتر)
نتیجه اخلاقی :
خدایا ، زودتر کیت ریست گلیچ رو بر ما نازل فرما ، که دیگه این قد از دست مایکرو نکشیم :|

arashpr9
05-09-2011, 15:16
اتفاقا تسلیشن خیلی خوب توی کرایسیس 2 به کار رفته و فعلا بهترین بازی از لحاظ تکنیک همین کرایسیس 2 هست! ولی خوب هنوز هم جای پیشرفت داره!

GTX 460 هم 220 تومنه!!:31: شما با این کارت میتونین اکثر بازی ها رو با بالاترین تنظیمات بین 40 تا 60 فریم باهاش اجرا کنین!! این کارت های High End به درد کسایی میخوره که فوق حرفه ای هستن و میخواین از رزلوشن های بالای 1080p استفاده کنن! پس فکر نکنید کنسول هایی که میرین میخرین قیمتش به مراتب بهتر از یک PC هست!

ببین شهاب جون کرایسیس رو نمیدونم چون هنوز وقت نکردم بازیش کنم . اما من وقتی میخوام با PC بازی کنم میخوام با 70 تا 72 فریم باهاش بازی کنم نه 60 فریم . این کارت هم فکر کنم تنها چیزی باشه که باب میل من یا امثال من تو گرافیک باشه اما قیمتش مغز رو میترکونه . تازه خودت خوبتر میدونی کنسول GPU داره تا VGA واین باعث اختلاف بین این دو میشه .
در کل ممنونم از اطلاعاتی که بهم دادی . زنده باشی

m64m64
05-09-2011, 15:20

باید در خوش بینانه ترین حالت دو سه هفته ای صبر کرد.... .:13:(و شاید هم بیشتر)
.
.
.
.
البته این c4eva داره یه حرکت هایی هم واسه image گرفتن این DVD ها میکنه و گفته که حل شدنی هست.

Amin4All
05-09-2011, 15:29
با تلویزیونی شبیه این یکم قدیمی تر میشه بازی کرد؟
یعنی سیم 3 رنگه داره وصل بشه به این تلویزیون؟
کابل HDMI هم میخوره دیگه نه؟
NEC 17 OR 20 INCH

shab_2008
05-09-2011, 15:34
ببین شهاب جون کرایسیس رو نمیدونم چون هنوز وقت نکردم بازیش کنم . اما من وقتی میخوام با PC بازی کنم میخوام با 70 تا 72 فریم باهاش بازی کنم نه 60 فریم . این کارت هم فکر کنم تنها چیزی باشه که باب میل من یا امثال من تو گرافیک باشه اما قیمتش مغز رو میترکونه .

عملا چشم قادر به تشخیص 60 فریم به بالا نیست! یعنی چه 60 فریم چه 150 فریم در بازی برای چشم هیچ فرقی نداره و افزایش سرعتی رو ما نمیتونیم شاهد باشیم!

تازه خودت خوبتر میدونی کنسول GPU داره تا VGA واین باعث اختلاف بین این دو میشه .من منظورتون رو متوجه نشدم!

میشه لطفا بیشتر در این مورد توضیح بدین؟

ممنون

S.J-REZ2
05-09-2011, 15:44
NEC 17 OR 20 INCH

بله سه رنگ وصل میشه به این تلویزیون ولی دیگهhdmiنه که

HO3IN-Life
05-09-2011, 17:56

NEC 17 OR 20 INCH

آخه این تلویزیون 3 فیش هم به زور ساپورت میکنه

حالا ذیگه قدیمی ترو خودت حساب کن ..

Fenix.
05-09-2011, 18:05
یه چنین چیزی (خییییلیییییی کار درست تره :)) ) 26 اینچ اگه اشتباه نکنم NEC خونه یکی از فامیلا بود... کنسولو بردیم اونجا با اون حالا یه کاری بکنیم... پـــسر فاجعه ای بود واس خودش : دی رنگ ها رو نمیتونست نشون بده... نارنجی رو قهوه ای فاجعه نشون میداد ، سبز رو زرد ، قهوه ای رو زرد ، اصلا یه وضی : دی بعد 20 دقیقه کنسولو کشیدم :))

halflife g
05-09-2011, 18:06
البته این c4eva داره یه حرکت هایی هم واسه image گرفتن این DVD ها میکنه و گفته که حل شدنی هست.
فعلا که فقط در مورد LT جدید فعالیت هایی کردن..... .و فکر کنم فقط واسه درایو های بنکیو LT جدید ساختن.....ولی واسه هیچکدوم IMAGE گرفتن رو انجام ندادن....... .

بالاخره انجامش خواهند داد انشالله:31:ولی مثه LT دادن ساده نیس و به نظر میرسه زمان خواهد برد تا نحوه IMAGE گیری رو عرضه کنن....... .
.
.

SamGun
05-09-2011, 19:00

خوب منم که گفتم شاهد پیشرفت گرافیکی خاصی نخواهیم بود!!:31:

اما در مورد PS4 من خودم منبع حرفت رو میزارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما خوب این حرف رو یه منتقد نزده! بلکه James Armstrong که معاون SCEE هست گفته.

اما برعکس PS4 مثل اینکه XBOX بعدی قدرت زیادی داره!! چون چند وقت پیش AMD یه صحبت جالب کرد و گفته بود که کنسول نسل بعدی مایکروسافت قادر به نمایش جزئیات گرافیکی در سطح فیلم آواتار خواهد بود!!

والا شایعه اش رو نمیدونم ولی خبر بعد از عرضه بود .

خب دستت درد نکنه :31: خدا خیرت بده

ههه بازم اغراق های توهی این شرکت ها شروع شد !! مثل حرفی که SONY تو کنفراس معرفی PS2 زده بود در مورد بازی هاش که گفته بود گرافیک Toy Story رو واسه بازی ها توسط پردازش این کنسول تداعی خواهیم کرد !! در صورتی که هنوز PS3 هم به اون حد نرسیده !!

البته تا الان هرچیزی که از MS دیدیم واقعا عملی بوده , من خودم به شخصه کمتر دیدم MS حرف بزنه , بیشتر عملش رو نشون میده.

حالا ایشالا تو E3 2012 ببینیم چی به چی میشه .

دوستان راهی هست که بفهمیم کنسول فلگ شده یا نه ؟

آره علی جان هست تا حالا 3 بار آموزشش رو نوشتم :31: یه سرچ تو نت بکن

ببین شهاب جون کرایسیس رو نمیدونم چون هنوز وقت نکردم بازیش کنم . اما من وقتی میخوام با PC بازی کنم میخوام با 70 تا 72 فریم باهاش بازی کنم نه 60 فریم . این کارت هم فکر کنم تنها چیزی باشه که باب میل من یا امثال من تو گرافیک باشه اما قیمتش مغز رو میترکونه . تازه خودت خوبتر میدونی کنسول GPU داره تا VGA واین باعث اختلاف بین این دو میشه .

آرش جان چشم انسان بین 30 الی 60 fps (بسته به قدرت دید) یا همون Frames Per Second رو میتونه تشخیص بده !! شما چطوری فرق بین 60 و 72 رو میخوای تشخیص بدی و از این فرق لذت ببری !!؟؟ :31:

arashpr9
05-09-2011, 19:53
عملا چشم قادر به تشخیص 60 فریم به بالا نیست! یعنی چه 60 فریم چه 150 فریم در بازی برای چشم هیچ فرقی نداره و افزایش سرعتی رو ما نمیتونیم شاهد باشیم!

من منظورتون رو متوجه نشدم!

میشه لطفا بیشتر در این مورد توضیح بدین؟

ممنون

اتفاقا منم باورم شده بود تا یکی از دوستام دونسخه batman the dark knight رو واسم آورد یکیش بلوری با رزولیشن 1200*1900 (70 فریم ) و یکی DVD 9 با رزولیشن 1080*1920 به طور محسوسی اختلاف جزییات معلوم بود . تازه DVD 9 هم اصل WB بود
منظورم از Gpu اینه که به دلیل اینکه فقط یه چیپه و قابل ارتقا نیست تا DX11 رو ساپورت کنه البته از این مهندسین مایکرو هیچی بعید نیست

arashpr9
05-09-2011, 19:59
آرش جان چشم انسان بین 30 الی 60 fps (بسته به قدرت دید) یا همون Frames Per Second رو میتونه تشخیص بده !! شما چطوری فرق بین 60 و 72 رو میخوای تشخیص بدی و از این فرق لذت ببری !!؟؟ :31:

والا من از روی جزیئات میگم پست بالا هم توضیح دادم البته رو این زیاد پا فشاری نمیکنم . چون دلیل علمی ندارم و نمیتونم ثابت کنم اما من تفاوت رو احساس کردم . نمیگم چشمم دوربین 1000 فریم هستش اما ....

hawck
05-09-2011, 20:33
این فرم ها تو سرعت پایین قابله مشاهده هستن... ,و تاثیری که داره اینه که باعث میشه حرکات نرم تر و طبیعی تر دیده بشن

sony_W810i
05-09-2011, 20:54
اتفاقا منم باورم شده بود تا یکی از دوستام دونسخه batman the dark knight رو واسم آورد یکیش بلوری با رزولیشن 1200*1900 (70 فریم ) و یکی DVD 9 با رزولیشن 1080*1920 به طور محسوسی اختلاف جزییات معلوم بود . تازه DVD 9 هم اصل WB بود
منظورم از Gpu اینه که به دلیل اینکه فقط یه چیپه و قابل ارتقا نیست تا DX11 رو ساپورت کنه البته از این مهندسین مایکرو هیچی بعید نیست

خب اون VGA هم درواقع یک GPU هست و یکم حافظه گرافیکی. که کنسول هم همون حافظه رو به صورت دیگه ای داره به هر حال.

اما منظورت رو از قابل Upgrade بودن VGA متوجه نشدم:31:
همه VGA ها ورژن های ثابتی از shader model , DirectX,OpenGL,OpenCL,Shadowing و غیره رو پشتیبانی میکنن و VGA ی که maximum از DirectX 9 پشتیبانی میکنه نمیشه کاری کرد که از DirectX 10 و 11 بعدا پشتیبانی کنه همونطور که خودت گقتی کنسول هم از این قضیه جدا نیست:10:

HESAM_5700
05-09-2011, 21:31
حالا از این بحثا که بگزریم خداییش همین که کنسول دردسر کــرک بازی ها و نصب و اجرا و 1000 جور بدبختی دیگه رو نسبت به PC نداره ، خودش یه نعمتیه :دی منم PC گیمر بودم یه زمانی اما اینقدر دردسر کشیدم سر کرک و کمبودن قدرت سیستم و اینا رو آوردیم به کنسول :21: ( حالا درسته با ارتقا و اینا میشه مشکل سخت افزاری سیستم رو حل کردم اما نر افزاریش دیگه راهی نیس: دی )
+ همین گرافیکی که الان بازی های x360 داره به نظر من گرافیک خوبی داره ! کمبودی احساس نمیشه ! حالا مثلاً جزییات بیشتر باشه ، مگه میخواین چیکار کنین ؟ :دی وایسین مثلاً رو به دیوار مارمولک ببینین از در و دیوار بالا بره ، شکاف دیوار و خط های ریز تو برگ درختا رو ببینین ؟ :دی ( مثلاً تو FPS همینجوری باید باز یکرد رفت جلو دیگه : دی هیجان باید اینقدر باشه که جزییات از یاد آدم بره ! من خودم اصلاً گرافیک برام مهم نیس : دی فقط گیم پلی و داستان مهمه ! )

:40:

--------

shab_2008
05-09-2011, 21:32
خب اون VGA هم درواقع یک GPU هست و یکم حافظه گرافیکی. که کنسول هم همون حافظه رو به صورت دیگه ای داره به هر حال.

اما منظورت رو از قابل Upgrade بودن VGA متوجه نشدم:31:
همه VGA ها ورژن های ثابتی از shader model , DirectX,OpenGL,OpenCL,Shadowing و غیره رو پشتیبانی میکنن و VGA ی که از DirectX 9 پشتیبانی میکنه نمیشه کاری کرد که از DirectX 10 و 11 بعدا پشتیبانی کنه همونطور که خودت گقتی کنسول هم از این قضیه جدا نیست:10:
البته اینو بگم که OpenGL ثابت نیست و میشه آپگریدش کرد! به تازگی هم شاهد بودیم که OpenGL 4.2 برای کارت های گرافیک هر دو برند صنعت گرافیک عرضه شد!

SamGun
05-09-2011, 21:58
البته اینو بگم که OpenGL ثابت نیست و میشه آپگریدش کرد! به تازگی هم شاهد بودیم که OpenGL 4.2 برای کارت های گرافیک هر دو برند صنعت گرافیک عرضه شد!

open source دیگه

یکی از موفقیت های PS3 به خاطر همین API هست شهاب جون.

pooria83
05-09-2011, 22:02
سلام
هزینه کپی خور کردن یه دستگاه اسلیم تازیخ 2011/1 چقدر میشه؟کجا ببرمش؟

HO3IN-Life
05-09-2011, 22:31
ماکروسافت اعلام کرد که دوسال پیش ساخت Halo 4 را اغاز کرده است. هیلو 4 نخستین بازی از سری های هیلو است که ساخت ان را استودیوی Bungie برعهده ندارد و شرکت Industries تیم جدید برای ساخت هیلو 4 است. ساختن این بازی تا هیلو 6 ادامه دارد هیلو 4 در سال2012 به طور اختصاصی برای xbox360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه بازی سازی هیلو 1 به خاطر دهمین سالگرد تولد هیلو 15 نوامبر 2011 منتشر خواهد شد.

----------------------------------
EA استرالیا اعلام کرد که دموی قابل بازی عنوان FIFA 12 در تاریخ 14 سپتامبر راهی بازار خواهد شد. این دمو یک روز بعد برای اروپا و آمریکا نیز عرضه خواهد شد. بازی FIFA 12 در تاریخ 27 سپتامبر راهی بازار خواهد شد.

----------------------------------

HORROR
06-09-2011, 03:28
من مدتیه هاردم مشکل داره .موقعی که بازی رو از هارد اجرا میکنم افت فریم و لگ داره ولی با دیسک اصلا مشکلی نداره!! از کسی پرسیدم گفتش باید cache هارد رو پاک کنی منم امتحان کردم ولی هیچی! لطفا پاسخ بدید داره اذیت میکنه

S0R3N4
06-09-2011, 03:45
دوستان
تو رو خدا سریعا راهنمایی کنید منو!!!!
امروز بازی NFL 12 رو خریدم
اومدم نصب کنم گفت که برای اجرای بازی باید داشبورد رو آپدیت کنیم!قبلا هم این موضوع در چندبازی قبل هم پیش اومده بود و بدون دردسر آپدیت شده بود داشبوردم!!!ولی این سری وسط کار یهو یه پیغام ارور اومده:
Can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update
if the problem persists,visit
status code:3151-335a-b800-0f00-c0000-0034
نه راه پس دارم.نه راه پیش.نه میاد بیرون.نه ادامه میده.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه!!چکار کنم الان؟؟؟؟؟تورو خدا سریعا به دادم برسید

zadis
06-09-2011, 07:26
سلام دوستان .
من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟
با اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید
که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست
یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin4All
06-09-2011, 07:53
بله سه رنگ وصل میشه به این تلویزیون ولی دیگهhdmiنه که

منظور من همون 3 رنگه بود.:27:
تلویزیون که میدونم hdmi نمیخوره.:31:
منظورم کنسول بود میخوره یا نه که 100% میخوره.:46:

ببین الان همه ی دسته هاش بی سیم هستن....بی سیم بهتره..
باتری خاصی جز همون که بالا گفتم نداره و همین باتری شارژی های معمولی استفاده میکنن اکثرا اولین باطری که روشه نه شارژنمیشه ولی هم میتونی باتری شارژ بگیری و هم اونی که گفتم ولی باطری شارژی بهتره

نه بابا

من سال پیش واسه x360 آم یه باتری شارژی (نوع مرغوب) گرفتم 7 هزار تومان +

یک شارژر 6 تومان .

باتری رو میندازی روی دسته هر 1 هفته یک بار (بستگی به نوع باتری داره SONY خوبه )

باتری رو از رو دسته در میاری 2 ساعت میزاری شارژ .

همین.

توی گیم نت میدونین که هر رقم جونور پیدا میشه :31:(بلا نسبت شما دوستان)
البته بچه های اینجا رو رام کردیم.:21:
ولی باز شیطون یکی رو گول میزنه میگه: این دسته وایر لس رو بزار تو جیبت 50 تومن کاسب میشی:31:
البته باید بیشتر مراقب باشم.
حالا سوالم اینه:
کلا دسته سیم دار نداره این اسلیم ها؟
نمیشه به همین بی سیم ها هر موقع خاستی سیم وصل کنی هر موقع خاستی بیسیمش کنی؟
دسته بیسیم با با سیم قیمت و مرغوبیتش فرق داره؟

S.J-REZ2
06-09-2011, 07:55
سلام دوستان .
من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟
با اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید
که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست
یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا جاش نبود اینجا بپرسی دوما من میگم وضعیت این دو کنسول از نظر -- با هم فرق داره مالهx360به زودی حل میشه...ولی مالps3کلا قضیه فرق داره.......چون اون اصلا آپدیت میخواد و اون اپدیت ها کپی خور نشده ولی x360نه مثل همیشه فقط یه قفل تو دیسک گزاشتن اونم با ترفندهایی مثلap2,5میره خونه باباش همین.......
دیگه بدون اون به خودت بستگی داره و ....اگه میخوای من و دوستان درست و حسابی راهنماییت کنیم اینجا مطرح کن خواهشا:

S.J-REZ2
06-09-2011, 08:03
منظور من همون 3 رنگه بود.:27:
تلویزیون که میدونم hdmi نمیخوره.:31:
منظورم کنسول بود میخوره یا نه که 100% میخوره.:46:

توی گیم نت میدونین که هر رقم جونور پیدا میشه :31:(بلا نسبت شما دوستان)
البته بچه های اینجا رو رام کردیم.:21:
ولی باز شیطون یکی رو گول میزنه میگه: این دسته وایر لس رو بزار تو جیبت 50 تومن کاسب میشی:31:
البته باید بیشتر مراقب باشم.
حالا سوالم اینه:
کلا دسته سیم دار نداره این اسلیم ها؟
نمیشه به همین بی سیم ها هر موقع خاستی سیم وصل کنی هر موقع خاستی بیسیمش کنی؟
دسته بیسیم با با سیم قیمت و مرغوبیتش فرق داره؟

آره سه رنگه داره ولی میدونی که کیفیت اش خیلی بد میشه و یجورایی دیگه به درد نمیخوره ککلا حیفه کنسول رو به یه تلویزیون خوب و بزرگ وصل نکنید...............
نه ببین کلا دسته دستست اگه بتونی از اون سیم دار ها پیدا کنی میخوره.....البته بعید میدون.......
گفتم که با اینplay&ket charge میشه البته اشتب تایپ شد::دی
اینم عکسشه اون قسمت سفید رو میزاری جای باطری که کلا راحت بشی با اون سیمم سیم دارش میکنی.....البته بگم بازم میشه دزدید ها چون جدا میشه از کنسول و دسته:دی ولی سر در نمیارن راحت باش:دی
این کیت هم سارژره هم این که دسته رو سیم دارش کردی///////////////
دسته بیسیم که کلا گیر نمیاد....ولی اکثرا که گیر میاد اصل نبست و بی کیفیت

S.J-REZ2
06-09-2011, 09:04
دوستان خبرهای جدید ازc4:

مثل اینکه اون دیسک های جدید هم دارن یه کاری میکنن

shab_2008
06-09-2011, 09:21
من مدتیه هاردم مشکل داره .موقعی که بازی رو از هارد اجرا میکنم افت فریم و لگ داره ولی با دیسک اصلا مشکلی نداره!! از کسی پرسیدم گفتش باید cache هارد رو پاک کنی منم امتحان کردم ولی هیچی! لطفا پاسخ بدید داره اذیت میکنه

سه تا لینک در زیر قرار دادم که به ترتیب کارهایی که گفته رو انجام بدین.اول لینک اول رو امتحان کنید اگه مشکلتون حل نشد لینک دوم و اگه باز هم مشکل پا بر جا بود از آموزش لینک سوم استفاده کنید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه یا نه :

دوستان
تو رو خدا سریعا راهنمایی کنید منو!!!!
امروز بازی NFL 12 رو خریدم
اومدم نصب کنم گفت که برای اجرای بازی باید داشبورد رو آپدیت کنیم!قبلا هم این موضوع در چندبازی قبل هم پیش اومده بود و بدون دردسر آپدیت شده بود داشبوردم!!!ولی این سری وسط کار یهو یه پیغام ارور اومده:
Can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update
if the problem persists,visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدstatus code:3151-335a-b800-0f00-c0000-0034
نه راه پس دارم.نه راه پیش.نه میاد بیرون.نه ادامه میده.هیچ کلیدی هم کار نمیکنه!!چکار کنم الان؟؟؟؟؟تورو خدا سریعا به دادم برسید

شما باید کش رو Flush کنید تا مشکلتون حل بشه

این Flush با اون Flash فرق فوکوله و منظور پاک کردن قسمتی از حافظه و مرتب سازی اونه !

برای این منظور این کارو که میگم انجام بدین تا کنسول یه بار flush بشه بعد ببینن مشکلتون حل میشه :

1:کنسول رو خاموش کنید

2: دکمه SYNC ( این دکمه بر روی کنسول ودر نزدیکی اسلات مموری کارت قرار داره) رو نگه دارید. منظور این دکمه هست :

3: در حالی که دکمه SYNC رو نگه داشتین دکمه پاور کنسول رو بزنید تا کنسول روشن بشه.

4: دکمه SYNC رو بازهم نگه دارین تا کنسول کاملا بوت بشه

5:زمانی که برای اولین بار کنسول بوت شده اگر فایل ناقصی (آپدیت) یا اطلاعات مشکل داری بر روی کنسول بوده باشه و باعث مشکل دار شدنش شده باشه بایدflush شده باشه و کنسول به راحتی بالا بیاد!

فقط این مورد رو دوباره تاکید کنم که از مرحله 1 که دکمه SYNC تا مرحله 5 که کاملا کنسول بالا میاد باید دکمه SYNC رو نگه دارین!

HO3IN-Life
06-09-2011, 11:06
یه تریلر از بازی battlefield 3 :

HO3IN-Life
06-09-2011, 11:12
کاربری با نام Timofiend در سایت reddit تصاویری از یک کیس منحصر به فرد را قرار داده است. این شخص در گالری عکس خود تصاویری از این کیس را گذاشته که گویا Xbox و PS3 را با هم پیوند زده اند.

Fenix.
06-09-2011, 12:09
خو چه کاریه بده منم میسازم :-w برد هر 2 تا رو ور میدارم ، چسب میزنم ، میزارم توی یه کیس :| : دی

legolas 224
06-09-2011, 12:23
کاربری با نام Timofiend در سایت reddit تصاویری از یک کیس منحصر به فرد را قرار داده است. این شخص در گالری عکس خود تصاویری از این کیس را گذاشته که گویا Xbox و PS3 را با هم پیوند زده اند.

از زحمت کپی ، پیست کردنتون از بازی سنتر واقعا ممنون!

(بازی سنتر )

HO3IN-Life
06-09-2011, 12:27
از زحمت کپی ، پیست کردنتون از بازی سنتر واقعا ممنون!

(بازی سنتر )

خواهش میکنم قابلی نداشت!! :31:

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

خو چه کاریه بده منم میسازم :-w برد هر 2 تا رو ور میدارم ، چسب میزنم ، میزارم توی یه کیس :| : دی

آره درسته

فقط این یارو یه زحمت کشیده دورشو دیوار کشیده (کیس)!! :31:

S0R3N4
06-09-2011, 13:06
سه تا لینک در زیر قرار دادم که به ترتیب کارهایی که گفته رو انجام بدین.اول لینک اول رو امتحان کنید اگه مشکلتون حل نشد لینک دوم و اگه باز هم مشکل پا بر جا بود از آموزش لینک سوم استفاده کنید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه یا نه :

شما باید کش رو Flush کنید تا مشکلتون حل بشه

این Flush با اون Flash فرق فوکوله و منظور پاک کردن قسمتی از حافظه و مرتب سازی اونه !

برای این منظور این کارو که میگم انجام بدین تا کنسول یه بار flush بشه بعد ببینن مشکلتون حل میشه :

1:کنسول رو خاموش کنید

2: دکمه SYNC ( این دکمه بر روی کنسول ودر نزدیکی اسلات مموری کارت قرار داره) رو نگه دارید. منظور این دکمه هست :

3: در حالی که دکمه SYNC رو نگه داشتین دکمه پاور کنسول رو بزنید تا کنسول روشن بشه.

4: دکمه SYNC رو بازهم نگه دارین تا کنسول کاملا بوت بشه

5:زمانی که برای اولین بار کنسول بوت شده اگر فایل ناقصی (آپدیت) یا اطلاعات مشکل داری بر روی کنسول بوده باشه و باعث مشکل دار شدنش شده باشه بایدflush شده باشه و کنسول به راحتی بالا بیاد!

فقط این مورد رو دوباره تاکید کنم که از مرحله 1 که دکمه SYNC تا مرحله 5 که کاملا کنسول بالا میاد باید دکمه SYNC رو نگه دارین!

اصلا حل نشده........

SamGun
06-09-2011, 13:21
من بابایی از این مایکروسافت در بیارم...از لجم که شده میرم PS 3 میگیرم...منی که 99 درصد بازیام فیفا 11 هستش همینکه اورجینال خور داشته باشم کافیه....راستی منی که دیشب بن شدم دیگه هیچ راهی ندارم که از بن بودن خارج کنم؟بازی که داشتم STEALTH نبود...یعنی دوستان نگفته بودن این نکته رو....من هر چی کشیدم از این
فروم بود.........

میشه اینارو توضیح بدین....سی 4 کیه؟STEALTH PATCH چیه؟JTAG چیه؟

و اینکه منی که الان بن شدم فقط نمی تونم لایو برم؟

عزیزم چرا ندونم کاریه خودتون رو به ما میچسبونید !! تو این فروم 1 میلیون بار در مورد دیسک ها و Patch های Stealth صحبت شده !

ما اینجا تاپیک مخصوص هم براش داریم که پیمان جان رحمتشو کشیده :

[آموزش] Stealth Patch کردن دیسک‌ها با برنامه‌ی abgx360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست اول بسیار مفیده و می تونه سوالات بسیاری از دوستان رو بر طرف کنه
همچین پستی هم واسه ps3 هست که به این کاملی توضیح داده شده باشه؟

در برنامه Update های سایت هست عزیز

والا من از روی جزیئات میگم پست بالا هم توضیح دادم البته رو این زیاد پا فشاری نمیکنم . چون دلیل علمی ندارم و نمیتونم ثابت کنم اما من تفاوت رو احساس کردم . نمیگم چشمم دوربین 1000 فریم هستش اما ....

تعداد محدودی از افراد قادر به تشخیص تصویر در فریم ریت های بالای 60 (تا حدود 100) و تعداد نادری هم تا مرز 250 هستن .

شاید شما جزو اون دسته اول باشی .

در ضمن آرش جان من فیلم با رزولیشن 1200×1900 ندیدم تا حالا !! اونم رو Blu-Ray اصل که برای پخش در دستگاه های 1080P هست !