PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

phoenix_666
24-06-2011, 16:19
آقا این دی وی دی ها که میگین همینا نیستند که خود مایکروسافت اعلام کرد ؟

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

صفحه ی 2525 هستیم عدد جواب بالایی 25252 هست ؟!؟!؟!؟!
نه عزیز اینا DVD9 معمولی هستن که مثل همین DVD5 خودمون عمل می کنن با این تغییر که 9 گیگ جا دارن .

pouya_1631
24-06-2011, 16:22
نه عزیز اینا DVD9 معمولی هستن که مثل همین DVD5 خودمون عمل می کنن با این تغییر که 9 گیگ جا دارن .
کنسول هم میتونه اونا بخونه ؟ دی وی دی رایتر کامپیوتر اینا را میتونه کپی کنه یا بخونه ؟

phoenix_666
24-06-2011, 16:25
کنسول هم میتونه اونا بخونه ؟ دی وی دی رایتر کامپیوتر اینا را میتونه کپی کنه یا بخونه ؟

بله بازی های xbox dvd9 هستن اگه اشتباه نکنم چون با حجمی که دارن رو 4.7 گیگ جا نمیشن . اینا با همین درایوهای معمولی dvd رایت میشن و هم ساپورت میشن (DVD9 رو می خونه و اجرا می کنه )

pouya_1631
24-06-2011, 16:29
وااااااااااااااااااااااای من چند روز پیش یه پک پنجاه تایی DVD5 گرفتم 18 هزار تومن !!!!!!!!!!

MITAJOON
24-06-2011, 16:30
من X-Data گرفتم و با DVD Decrypter که میلاد جان معرفی کردن رایت می کنم... ولی سر سکتور دو تا ارور داد :-?
کیفیت می خوام چیکار :دی مهم قیمته :دی خیلی نامردیه آخه بازی می خرم 2 تومن دی وی دی هم 1000 و خورده ای :دی اینم شد زندگی؟؟؟ :دی

اما بنظر من کیفیت خیلی مهمتره!لااقل در مورد بازیهای کنسول XBOX مهمه.دیسک بی کیفیت میتونه لنز درایو رو ضعیف کنه و درایو رو مرخص کنه.بنظر من 1000 تومن بیشتر هزینه کردن می ارزه تا اینکه بخوایم درایو رو عوض کنیم و ....حالا خود دانید.
گمونم سرعت رایت شما بالاست.حتی الامکان با سرعت 2 یا 4 رایت کنید.

phoenix_666
24-06-2011, 16:33
وااااااااااااااااااااااای من چند روز پیش یه پک پنجاه تایی DVD5 گرفتم 18 هزار تومن !!!!!!!!!!
الان dvd 5 پک 50 تاییش 8 تومن هست .
دوستان اگه می شه یه راهنمایی درست بکنن بدونیم این بازیهای پچ شده از چه نوع دیسکی هست .dvd9 - dvd5 ?

HESAM_5700
24-06-2011, 16:36
الان dvd 5 پک 50 تاییش 8 تومن هست .
دوستان اگه می شه یه راهنمایی درست بکنن بدونیم این بازیهای پچ شده از چه نوع دیسکی هست .dvd9 - dvd5 ?

بازي پچ شده چيزه خاصي نداره رو همون dvd9 رايت ميشه !!

MITAJOON
24-06-2011, 16:40
بازیهای XBOX بخاطر عمدتا ً حجم بالاشون فقط رو DVD9 رایت میشن.(بعضی بازیها حجمشون از 4 گیگ هم کمتره!!!)
پچ هم یه قفل امنیتیه!رو حجم بازی زیاد موثر نیست!رو 6 تا بازی فعلاً قرار داره و احتمال به یقیت در بازیهای آینده هم خواهد بود به همین خاطر پیشنهاد میشه که بازی های جدید قبل از نصب و اجرا توسط برنامه ABGX چک بشه تا از سلامت بازی مطمئن شیم و به مشکل نخوریم.پک 50 تایی DVD 5 هم برای رایت فیلم و موزیک و باز PC بدرتون میخوره ولی برای بازیه XBOX کاربردی نداره.

City 17
24-06-2011, 17:42
سلام به دوستان گل.
می خواستم بدونم قیمت هارد واسه اسلیم چنده؟

.:PAR3A:.
24-06-2011, 17:44
با دی وی دی دیکریپتر معمولا سرعت مشکلی بوجود نمیاره... یعنی این طوری شنیدم...
بازیای ایکس باکس هم همه (البته فک کنم یه سری بازی درب و داغون استثناء باشن :دی) روی دی وی دی 9 هستن...

24-06-2011, 17:54
سلام به دوستان گل.
می خواستم بدونم قیمت هارد واسه اسلیم چنده؟
هارد اصلی 250 فک کنم 120 تومنه...
ولی این تاپیک رو بخونین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با این روش می تونین مدل هایی از هارد لپتاپ WD رو هــک کنین و به اسلیم بزنین...

amaranth_silent
24-06-2011, 18:22
دوست گرامی ، اول از همه اینکه GPU و CPU ذوب نمیشند و میتونند تا 250 درجه سانتی گراد رو تحمل کنند ، دمای ذوب قلع هم 505 درجه سانتی گراد هستش ، پس نه چیپست ذوب میشه و نه اتصالاتش - چیزی که مشکل پیدا میکنه و جا افتاده که ذوب میشه خود مدار هست - مدار های الکترونیکی از نوع خاصی فیبر استفاده میکنند که در 170-180 درجه سانتی گراد میسوزه (یعنی کربن میشه) و این باعث میشه اتصالات فوق العاده ریز در لایه میانی (نازکتر از تار مو) به خاطر از هم گسستگی ماده نگهدارنده پاره بشه و به همین خاطر هستش که وقتی کنسول شما سه چراغه میشه قابل تعمیر نیست .
درست به همین دلیل هستش که میگند موقع لحیم کاری از هویه مناسب استفاده کنید تا یک وقتی حرارت بیش از حد نزنه خود بردتون رو بسوزونه و باعث کنده شدن مدار ها از روش بشه .

در مورد قدرت بیشتر مادربورد فالکون ! بله درسته که طراحی مادربورد در پرفورمنس یک مدار منطقی خیلی تاثیر داره ! ولی در مورد کنسول 360 این مساله صدق نمیکنه .
ما در حال برسی لپتاپ لنوو با لپتاپ سونی با سخت افزار یکسان نیستیم که بگیم دلیل پرفورمنس بیشتر لنوو مادربوردش هست !
ما داریم در مورد کنسول 360 با یک تکنولوژی مشخص صحبت میکنیم ، و اگر بگیم کمپانی سازنده (شرکت بیلی و دوستان) از تکنولوژی مادربورد قبلی خودش خبر نداشته و در نتیجه مادربوردی که ساخته پرفورمنس کمتری نسبت به قبلی داره حرف درستی نزدیم .
در ضمن این رو هم باید اضافه کنم که کوچکتر شدن به معنی ضعیف تر شدن نیست ! روزگاری مردم با چرتکه های خیلی گنده حساب میکردند ! پس چون اونها بزرگترند کارایی بیشتری نسبت به ماشین حساب دارند ؟
و اگر بخواهیم با تکنولوژی روز حساب کنیم ، آیا سی پی یو های چندین سال پیش با سی پی یو های امروزی که کوچکتر شده اند قابل مقایسه هستند ؟!
در ضمن این رو هم مد نظر بگیرید که گرمای کمتر = پرفورمنس بیشتر .

یعنی عالیی جواب دادیم من که لذت بردم مرسیییی:10:

A.N.A.P
24-06-2011, 19:41
بازیهای XBOX بخاطر عمدتا ً حجم بالاشون فقط رو DVD9 رایت میشن.(بعضی بازیها حجمشون از 4 گیگ هم کمتره!!!)
پچ هم یه قفل امنیتیه!رو حجم بازی زیاد موثر نیست!رو 6 تا بازی فعلاً قرار داره و احتمال به یقیت در بازیهای آینده هم خواهد بود به همین خاطر پیشنهاد میشه که بازی های جدید قبل از نصب و اجرا توسط برنامه ABGX چک بشه تا از سلامت بازی مطمئن شیم و به مشکل نخوریم.پک 50 تایی DVD 5 هم برای رایت فیلم و موزیک و باز PC بدرتون میخوره ولی برای بازیه XBOX کاربردی نداره.
اوه من قیل از اینکه NFS HP رو پچ کنم DVD رو گذاشتم تو دستگاه ولی اجرا نشد . الان چی شدم ؟

akharwarbaz
24-06-2011, 20:13
وقتی وسط یه بازی شارژ یه دسته تموم بشه و بخوام از اون یکی دسته استفاده کنم باید چی کار کنم؟..یعنی اون یکی دسته رو بر میدارم هر چی باهاش میزنم کار نمیکنه ..مجبور میشم برم داشبورد دوباره بازی رو پلی کنم

panther99
24-06-2011, 20:22
اوه من قیل از اینکه NFS HP رو پچ کنم DVD رو گذاشتم تو دستگاه ولی اجرا نشد . الان چی شدم ؟

آقا منظورتون از پچ چیه ؟؟؟؟ به خاطر همون آپدیت داشبورد پچ کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه برنامه ای این کار رو انجام دادید ؟؟؟
چون من دو تا Call Of Duty ها رو یعنیMW2 و BLACK OPS رو الان میذارم تو کنسول میگه Unreadable Disc ! که بچه ها میگن از آپدیت داشبورده . باید بازی پچ شده بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیشه این بازی رو الان خودم پچ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه راهش چیه ؟؟؟؟؟؟

HESAM_5700
24-06-2011, 20:37
آقا منظورتون از پچ چیه ؟؟؟؟ به خاطر همون آپدیت داشبورد پچ کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه برنامه ای این کار رو انجام دادید ؟؟؟
چون من دو تا Call Of Duty ها رو یعنیMW2 و BLACK OPS رو الان میذارم تو کنسول میگه Unreadable Disc ! که بچه ها میگن از آپدیت داشبورده . باید بازی پچ شده بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیشه این بازی رو الان خودم پچ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه راهش چیه ؟؟؟؟؟؟

بخاطر اومدن یک پچ امنیتی از سوی مایکروساف روی دی وی دی ها ( AP 2.5 ) که روی بازیهای : NFS:HP - AC: BO - اون یکیش یادم نیس :دی هست این هکرا اومدن ال تی + رو زدن که وقتی شما ال تی + ( که همون فریموریه که میریزن روی درایو و باید بدید بیرون ) رو میریزی دیگه بازیهای هالو و کال آف دیوتی و .. رو باید پچ شده بخری‌! پچشم تو نت هست میتونی بگیری با بازی رایتش کنی ... در باره پچش اطلاعاتی ندارم اما شما مشکلت داشبورد نیست : دی منم داشبوردم مثل شماست با لا تی + ۱.۹ اما CoD : Bo رو راحت اجرا کردم ! :21:
:40:

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

وقتی وسط یه بازی شارژ یه دسته تموم بشه و بخوام از اون یکی دسته استفاده کنم باید چی کار کنم؟..یعنی اون یکی دسته رو بر میدارم هر چی باهاش میزنم کار نمیکنه ..مجبور میشم برم داشبورد دوباره بازی رو پلی کنم

وقتی میخوای یه دسته دیگه وصل کنی دسته رو روشن کن .. اگه کنسولو شناخت که مشکلی نباید باشه اگه نه یه دکمه ریز پشت دسته هست اونو نگه دار بعد یه دکمه دیگه هم روی کنسول هست ( اگه فت دارید زیر اون جاهای مموریشه اگه اسلیم دارید یه دکمه مربع بزرگ بالای اون تیکه یو اس بی های جلوشه : دی ) بزنید و بعدش با هم مچ میشن دسته و کنسول ! ( البته برا من بار اول این کارو کردم بار دوم و ... دیگه همینجوری میزدم میومد اون یکی دسته ! )‌

-------

مگه دسته باطری نداره ؟ باطری اونی که پره رو بنداز رو دسته ای که باطریش تموم شده !‌:8:
:10:

phoenix_666
24-06-2011, 21:02
دوستان من که با windows media center اسلیم فیلم از روی pc میبینم مشکلی برای دستگاه بوجود نمیاد که ؟
share می کنم از pc به xbox

A.N.A.P
24-06-2011, 21:20

برای پچ کافیه از دیسک ایمج بگیری ، ایمیج رو تو برنامه abgx360 اجرا کنی ، ایمیج خود به خود تعمیر میشه و همون فایل ایمیج رو دوباره بریزی تو یه DVD دیگه !

اگه اون اروری که قرمز کردم رو میده اشکال از پچ نیست اشکال از یه جای دیگست !

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

اگه دسته دومی روشن شده باشه دوباره خاموش شده باشه ، برای استفاده از دسته دوم باید پروفایل دسته اول رو SignOut کنی بعد دسته دوم رو روشن کنی و پروفایل دسته اول رو SignIn کنی !

phoenix_666
24-06-2011, 21:45
من آهنگ با فرمت audio زدم رو cd گذاشتم تو کنسول نوشته rip cd ولی خاموشه نمی تونم ریپش کنم چرا ؟
یعنی ممکنه نشه آهنگ بریزم روی کنسولم ؟
یاداوری کنم کنسولم اسلیم 4گیگ 0225 هست حتی فلش رو هم به کنسول زدم مثل هارد و شناختمشون به همدیگه بازم نشد .

اگه کسی می دونه لطفا کمکم کنه . ممنون می شم
یعنی تو این فروم یکی نیست بیاد جواب منو بده ؟
4 روزه دارم این سوال رو می پرسم .
با cd اورجینال Audio که شرکت ها بیرون می دن هم امتحان کردم بازم نشد .

panther99
24-06-2011, 21:51
نه دوست عزیز این مشکل و ارور الان رو اون دو تا بازی که گفتم هست و همه میگن باید بازی پچ شده بگیرم !
این مشکل بعد از آپدیت داشبوردم اتفاق افتاد !!!!!

MITAJOON
24-06-2011, 22:51
نه دوست عزیز این مشکل و ارور الان رو اون دو تا بازی که گفتم هست و همه میگن باید بازی پچ شده بگیرم !
این مشکل بعد از آپدیت داشبوردم اتفاق افتاد !!!!!

سلام.
شما یبار دیگه این پست رو با دقت بخونید و اون لینک مربوط به آموزش استفاده از برنامه رو هم مطالعه کنید.مطمئن باشید مشکلتون حل میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

24-06-2011, 22:55

حتما کسی نمی دونه که جواب نمیده... شما هم بهتره هی سوالتو تکرار نکنی اگه کسی بدونه به همون یکی جواب میده ;)
منم مشکلم حل شد ، واس منم کلا سی دیه مشکل داشت ، یک دقیقه اول آهنگ اول درست بود بقیش رو نمی خوند اصلا ، ولی دیده می شد... ایکس باکس هم می فهمید نمی زاشت ریپ کنم... مشکل از رایتر بود که با رایتر خراب رایت کرده بودم...
ولی مشکل شما :-?

panther99
24-06-2011, 23:19
آقا من بازی Call Of Duty MW2 رو با این بازی پچ کردم !!!! اولش یه پیغام قرمز رنگ میومد که برای AP25 بود !!!! ولی بعد که پچ کرد و دوباره چک کرد دیدم اون پیغام در مورد ap25 که این بود :AP25 replay sector is currently verified !!! این پیغام به رنگ سبز دراومده بود .البته به اینترنت وصل بودم .
یعنی الان بازی پچ شده ست ؟؟؟؟ البته برای لایو نه ! من چون داشبوردم رو آپدیت کردم و این بازی جزو بازیهای پچ نشده بود ( طبق گفته دوستان ) خواستم یه امتحانی بکنم !!!!! حالا تنها کار اینه که بریزم رو dvd و ببینم اجرا میشه دیگه ؟؟ نــــــه ؟؟؟؟؟

البته تو این عکس که مشاهده میکنید اون سه تای اولی به رنگ قرمز هست برای من !!!!! بقیه موارد همه سبزن !

yadam.nemiad
25-06-2011, 07:33
دوستان من یک کابل HDMI به VGA گرفتم برای وصل کردن ایکس باکس به مانیتور ولی به هیچ عنوان تصویر نمیده ارور check signal cable میده انگار که اصلا کابلی بهش وصل نیست همه رزولیشنهای موجود رو کنسول و مانیتور امتحان کردم تصویر نمیده لطفا راهنمایی کنید.....:41:

sadeq.ronaldo
25-06-2011, 10:39
سلام...
به رنگ قرمز نوشتم تا جوابمو بدين ...
نيگا كنين آپديت داشبورد من 2.0.9199.0 هستش...ميخوام آپديت كنم ؟
آپديت جديد چنده ؟
اگه از طريق وايرلس بكنم آپديت مشكلي پيش نمياد ؟؟
كپي خور دستگاه كاري نميشه ؟؟
آپديت بكنم يا نه ؟؟؟
راهنماييم كنين..آخه بازي nfs hot prosit و چندتا ديگه اجرا نميكنه ميگه بايد آپديت كني...راهنماييم كنين..ميخوام بدونم از طريق خود كنسول آپديت كنم خوبه ؟؟؟

hamed17n
25-06-2011, 10:47
دوستان من یک کابل HDMI به VGA گرفتم برای وصل کردن ایکس باکس به مانیتور ولی به هیچ عنوان تصویر نمیده ارور check signal cable میده انگار که اصلا کابلی بهش وصل نیست همه رزولیشنهای موجود رو کنسول و مانیتور امتحان کردم تصویر نمیده لطفا راهنمایی کنید.....:41:

آقا اصلا همچین چیزی وجود نداره
بهت انداختن
نمی شه که دیجیتال hdmi رو به آنالوگ vga وصل کرد که.
شما باید این تبدیل رو می گرفتید:

yadam.nemiad
25-06-2011, 11:45
آقا اصلا همچین چیزی وجود نداره
بهت انداختن
نمی شه که دیجیتال hdmi رو به آنالوگ vga وصل کرد که.
شما باید این تبدیل رو می گرفتید:

ممنون یعنی برم بزنم تو سرش کابلو پس این به چه دردی میخوره آخه.....

25-06-2011, 11:58
این کابلا رو خیلیا خریدن و در هیچ موردی هم کار نکرده :دی

hamed17n
25-06-2011, 12:01
ممنون یعنی برم بزنم تو سرش کابلو پس این به چه دردی میخوره آخه.....

قطعا بزنید تو سرش
کلا از نظر عقلی چنین چیزی درست در نمی یاد چجوری دیجیتال بدون کیت که 200 هزار تومن پولشه می شه آنالوگ؟

MITAJOON
25-06-2011, 13:42

سلام.
بنظر من اگه حتی بشه و تصویر بیاد انقدر افت کیفیت دارین که میخوره تو ذوقتون و در اون صورت هم کابل رو میکوبین تو سر فروشنده:31:
کابل کامپوزیت به vga دیده بودم که اون هم بی کیفیت بود!میتونید کابلشو از مغازه ها تهیه کنید تقریبا ً 13-14 تومنه ولی میگم واقعا ً کیفیت نداره.

سلام...
آپديت جديد چنده ؟
آپديت بكنم يا نه ؟؟؟
راهنماييم كنين..آخه بازي nfs hot prosit و چندتا ديگه اجرا نميكنه ميگه بايد آپديت كني...راهنماييم كنين..ميخوام بدونم از طريق خود كنسول آپديت كنم خوبه ؟؟؟

سلام هرچند قرمزته:40::27: ولی مشکی جواب میدم که چشات صدمه نبینه:5:
اشتباه میکنی.آپدیت نکن.مشکل بازیه شما بخهطر اینه که پچ نشده!هیچ ربطی به آپدیت داشبورد نداره!اول بازی رو با abgx چک کن اگه ارور داد مطمئنا ً پچ نشده ست و اگخ پچش کنی رو همین داشبورد هم اجرا میشه.الان اگه داشبورد رو آپیدت کنی کنسولت کپی خورشو از دست میده و حتی بعضا ً دیده شده که دوستان فلگ شدن!:41:
برو به پست قبلیم نگاه کن لینک آموزش abgx هست . اول بازی رو چک کن.ضرر نمیکنی.

HESAM_5700
25-06-2011, 14:01
سلام...
آپديت جديد چنده ؟
آپديت بكنم يا نه ؟؟؟

شما رو كنسولت Lt+ ريختي ؟؟ ( همون كه بايد بدي بيرون بريزن رو كنسول !)
اگه نه كه اجرا نشدن اين بازي و assassins creed brother hood از نداشتن lt+ روي درايو كنسوله ...
اگر فت داريد ببريد بيرون بگين LT+1.9 بريزن .. اگرم اسليم داريد بگيد LT+ بريزن ...

اگرم LT+ داري كه دوستان راهنمايي كردن !

A.N.A.P
25-06-2011, 15:50
آقا من بازی Call Of Duty MW2 رو با این بازی پچ کردم !!!! اولش یه پیغام قرمز رنگ میومد که برای AP25 بود !!!! ولی بعد که پچ کرد و دوباره چک کرد دیدم اون پیغام در مورد ap25 که این بود :AP25 replay sector is currently verified !!! این پیغام به رنگ سبز دراومده بود .البته به اینترنت وصل بودم .
یعنی الان بازی پچ شده ست ؟؟؟؟ البته برای لایو نه ! من چون داشبوردم رو آپدیت کردم و این بازی جزو بازیهای پچ نشده بود ( طبق گفته دوستان ) خواستم یه امتحانی بکنم !!!!! حالا تنها کار اینه که بریزم رو dvd و ببینم اجرا میشه دیگه ؟؟ نــــــه ؟؟؟؟؟

البته تو این عکس که مشاهده میکنید اون سه تای اولی به رنگ قرمز هست برای من !!!!! بقیه موارد همه سبزن !

یه فول اسکرین عکس بذار !

SamGun
25-06-2011, 15:58
من یه DVD گرفتم نه میدونم مارکش چیه اصلا روش چیزی نوشته نیست . یارو گفت واسه Label هست . 900 تومن !

علی جان به اینا DVD های Printable میگن برای Write کردن Cover بازی روی DVD به کار میره. بدرده کسانی میخوره که Printer این CD هارو داشته باشن.

Samsung یه مدل داره که با 180 تومن این قابلیت رو تو خودش داشت.

سلام
samgun جان من هنوز منتظر اون فرمول شارژ باطریها هستم تا بذاری:20:
مرسی.
:whistle:
سلام عزیزم
مدل و نوع باطریتون چیه براتون میگم چقدر زمان میبره. اونو هم سره فرصت دوباره توضیح میدم.

دوستان من که با windows media center اسلیم فیلم از روی pc میبینم مشکلی برای دستگاه بوجود نمیاد که ؟
share می کنم از pc به xbox

نه هیچ مشکلی نداره خیالتون راحت باشه

اگه آهنگ Audio باشه همچین مشکلی نباید داشته باشه . آهنگ رو روی Flash بریز و از اون راه امتحان کن. احتمال داره موزیک شما Code شده باشه.

اینجا مطرح میکردی خیلی بهتر بود عزیز :

[آموزش] Stealth Patch کردن دیسک‌ها با برنامه‌ی abgx360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام...
آپديت جديد چنده ؟
آپديت بكنم يا نه ؟؟؟

جدیده 2.0.12625.0 هست اینم لینک دانلود :

اینجا مطرح کن عزیزم زود به جوابت میرسی :

[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 و PS3 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن پست اول رو کامل مطالعه بفرمائید !

A.N.A.P
25-06-2011, 16:15
سعید جان لینک دانلودی که دادی چیزی توش نیست ! همون آپدیته.

panther99
25-06-2011, 16:44
یه فول اسکرین عکس بذار ![/
دوست عزیز تنها موارد قرمز همون سه تای اولیه که تو عکس براتون گذاشتم !!QUOTE]
[QUOTE=samgun;6209356]

اینجا مطرح میکردی خیلی بهتر بود عزیز :

[آموزش] Stealth Patch کردن دیسک‌ها با برنامه‌ی abgx360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله اونجا هم همزمان با اینجا مطرح کردم ! :31: منتها مثل اینکه حسش نیست کسی سر بزنه !!! فکر کنم از گرمای هواست !!!!! :2:

[/B]

SamGun
25-06-2011, 18:28
سعید جان لینک دانلودی که دادی چیزی توش نیست ! همون آپدیته.

یعنی چیزی توش نیست ؟!

بله اونجا هم همزمان با اینجا مطرح کردم ! :31: منتها مثل اینکه حسش نیست کسی سر بزنه !!! فکر کنم از گرمای هواست !!!!! :2:

خب عزیزم شما لینک سوالت رو بده هرکی بتونه جواب میده.

بعدش هم الان هنوز امتحانات دوستان تموم نشده اکثرا وقتشون پره.

alishahvali
25-06-2011, 18:32
سلام به همه دوستان
پس از رایزنی های بسیار به این نتیجه رسیدم که باید X360 بگیرم
یه سری سوال(خیلی تکراری) داشتم

- قصد دارم مدل slim 250GB را بگیرم فرقش با 4GB چیه؟
- اگه میشه عیب ها و خرابی های احتمالیش را بگین.
- میگن توی این نسخه خبری از سه چراغه شدن نیست.درسته؟
- میشه هارد های اکسترنال معمولی را به کنسول وصل کرد?(از طریق USB)
- برای چی داشبورد باید آپدیت بشه؟
- یه توضیحی در مورد کپی خور بودن یا نبودن بدین و از کجا باید بفهمم دستگاهی که میخرم کپی خوره؟
- تمام بازی هایی که میخرم را باید خودم پچ کنم؟
- چند صفحه قبل با یه کد(درایو 0225) برخورد کردم چیه؟
- و اگه میشه لطف کنید مدل ها و قیمت SLIM را بهم بدین
- جریان بن شدن چیه؟

ممنون میشم
یا علی

MITAJOON
25-06-2011, 19:14
سلام به همه دوستان

- یه توضیحی در مورد کپی خور بودن یا نبودن بدین و از کجا باید بفهمم دستگاهی که میخرم کپی خوره؟
- جریان بن شدن چیه؟

ممنون میشم
یا علی

سلام.
درست رایزنی کردی دوست من:11:
قبل از هر چیز پیشنهاد میکنم پست اول این تاپیک رو حتما ً حتما ً بخونی.
فرق 250 با 4 تو اینه که اولی 250 گیگ هارد داره و میشه بازی روش نصب کرد!دومی فقط حافظه داخلی داره(4 گیگ) برای بازی هم باید دی وی دی رو اجرا کنی کنسولی که هارد داره بهتره چون نصب بازی رو هارد باعث میشه به درایو(همون DVD Rom)فشار نیاد.
عیبی نداره به اون صورت!در واقع از سال 2009 مشکل سه چراغه شدن رفع شده و در حال حاضر هم اگه کسی به این مشکل بربخوره!میشه یه جورایی برطرفش کرد!(اصلا ً به سه چراغه شدن فکر نکن)
من در مورد نصب هارد اکسترنال به کنسول اطلاعی ندارم!میدونم بعضی هارد های لپ تاپی رو میشه با اندک تغییراتی به کنسول شناسوند!هارد اکسترنال رو دیگر دوستان محبت میکنند میگن.
برای ارتقاء محیط کنسول و حتی اجرای روانتر بعضی بازیها نیازه داشبورد کنسول و فریمور درایو کنسول آپدیت بشه!در مواقعی که بحث کپی خور کردن کنسول مطرح میشه(این امر در تمام دنیا هست و پیش قراولان امر کپی خور کردن از کشور های پیشرفته هستن و مربوط به فقط ایران نیست)باید از فریموری برای درایو استفاده کرد تا بشه اونو کپی خور کرد!در حال حاضر آپدیت چیزی نیست که بخواین بهش فکر کنید.
شما چون نظرتون رو کنسول اسلیم هست باید بدونید که اسلیم چند نوع درایو مختلف روش هست!اسلیم های اول کد درایوشون 9504 بود و الان براحتی کپی خورشدن این مدل الان تو بازار گیر نمیاد!مگر اینکه با عالم غیب سر و سری داشته باشید:31:!نوع دوم 0225 بود که شما هم بهش اشاره کردین و این هنوز کپی خور نشد!ولی گویا تا یک ماه آینده بحث هایی شده که به امید خدا کپی خور بشه:27:)خب این مسئله باعث شده که الان این نوع درایو هم کمیاب بشه!(ملت ایرانه دیگه:19:)(بحث احتکار و همین ارزشهای اخلاقی!!)
درایو های دیگش هم که هنوز کپی خور نشده!0500 و .....اینها ارزون هستن!تو بازار راحت گیر میان!بازی هاشون باید حتما ً ارجینال باشه!که گرونه!تو محیط Live راحت میتونن کار کنن)
قبل از سری اسلیم مدلهایی بنام آرکید و الایت بود که الان دیگه عالم غیب هم دنبال پارتی میگرده تا بتونه ازشون پیدا کنه:42:
قیمت هم که دیگه از روز هم گذشته!ساعتی تغییر میکنه!معمولا ً اخرین قیمت هارو تو تاپیک زیر میتونید پیدا کنید.
خوبه که با تحقیق و مطالعه دست به خرید اینچینینی میزنید.موفق باشید.یا علی.

aha2012
25-06-2011, 19:19
این قیمتهایی که دادی برای زمان شاهه.الان دوبرابره

legolas 224
25-06-2011, 19:22
سلام:دی
دیگه دارم کفری میشم :دی
یعنی چی 8 روز نبودم 50 صفحه تایپک جلو رفته :13:
منیکه میخوام اطلاعات این 8 روز رو بخونم باید 50 صفحه رو لود کنم؟:13:
اخه یعنی چی ؟
بابا بیان چن تا تایپک دیگه بزنین ما رو خلاص کنید دیگه (یه تایپک کینکت و مسائلش یه تایپک دیگه واسه سوالات قبل از خرید ایکس باکس و.......)
خواهش میکن از ناظم ها و مدیران که یه فکری برای این مسئله بکنند :11:
(کسانی که حرف من رو قبول دارند برای تائید تشکر یادشون نره )
ممنون

flasher_for_nokia
25-06-2011, 19:23
سلام به همه دوستان

- جریان بن شدن چیه؟

ممنون میشم
یا علی
مبارک باشه سریع بگیر پس
1- مدل 250 و 4 اولین تفاوتشون در ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات هست که که مدل 250 از این نظر برتری داری دوم رنگ کنسول هست که مدل 250 براق و مدل 4 مات هست یک سری لوازم در مدل 250 وجود داره نظیر هدست لایو که در مدل 4 موجود نیست
2- عیب و خرابی خاصی دیده نشده اما خوب وسیله برقی هست همیشه امکان خراب شدن رو داره مثلا با نوسان برق
3- بله خبری نیست
4- هارد معمولی که نه نسخه 250 که هارد داره اما 4 هارد نداره میشه هار ارجینال یا هارد -- شده رو استفاده کرد البته من که نتونستم هارد -- شده رو بهش بشناسونم هارد 250 ارجینال هم حدود 120 تومن
5- ماکروسافت هر چند ماه یک بار داشبورد جدیدی میده عمدتا برای بهبود عملکرد کنسول اجرای بازی جدید و مقابله با هکرها اگه مشکلی ندارین و بازی آنلاین نخواین انجام بدین نیازی به آپدیت نیست
6- در ایکس باکس با تغییر نرم افزار داریو اون رو -- می کنن تا بشه بازی کپی اجرا کرد حالا واسه هر درایو و ورژن خاص اون باید اون -- موجود باشه الان واسه مدل اسلیم تنها درایو لایت وان 9504 موجود هست هکش و بفیه درایو ها فعلا -- نشده
7- تنها تعدا اندکی بازی باید پچ بشه می تونین با توجه به هکتون بازی پچ شده رو از جاهای مطمئن تهیه کنید
8- کد 0225 یک از ورژن های فرم ور درایو لایت وان واسه ایکس باکس اسلیم هست که هنوز هکش نیومده اما در دست -- هست
9- اسلیم تنها دو مدل 250 و 4 گیگ داره اما درایو هاشون میتونه انواع مختلف 9504و 0225و 0500و 0800و 0401و 1071 باشه که تنها 9504 -- شده و این دستگاه قیمتش فک کنم حدود 650 باشه
10- بن یعنی اینکه کنسول شما به دلیل کپی خور شدن استفاده از بازی کپی جریمه میشه و دیگه برای همیشه نمیشه باهاش بازی آنلاین کرد اما آفلاین میشه باهاش بازی کنین
ژ

sonixax
25-06-2011, 19:28
اگه من بلد باشم دوچرخه سواری کنم , قرار نیست به این خاطر برم شکایت کنم که چرا به من پایه یک نمیدن !!

هر چیزی راهکار و شرایط و مطالعات خودش رو طلب میکنه .

منطق رو شما باید آماده سازی کنی , تا بقیه ازش استفاده کنن .

بهتره هرچیزی در جای خودش سنجیده بشه , اگه جای دیگه ای با کاربران خشک رفتار میشه قرار نیست اینجا هم همون دلایل رو داشته باشه .

ما تو این چند ماه اخیر به حدی کاربران فعال و با سابقمون رو از دست دادیم که واقعا کنترل انجمن برامون سخت شده .

دوستانی که اینجا هستن کاملا منو میشناسن و و از اخلاق و رفتار من با خبر هستن .
سعید جان من یکی قرص و محکم سر جامم :31: اگر میبینی کم میام به خاطر اینه که دارم یه برنامه حسابداری مینویسم تموم شه دوباره اکتیور میشم :31:

aha2012
25-06-2011, 19:37
اخه یعنی چی ؟
بابا بیان چن تا تایپک دیگه بزنین ما رو خلاص کنید دیگه (یه تایپک کینکت و مسائلش یه تایپک دیگه واسه سوالات قبل از خرید ایکس باکس و.......)
ممنون
داوود منم 3 روز نبودم کلی صفحه خوندم هیچی نبود.همش شرو ور:31:.مربوط میشد به جنگ بین فالکون و جاسپر.نخونی بهتره

سعید جان من یکی قرص و محکم سر جامم :31: اگر میبینی کم میام به خاطر اینه که دارم یه برنامه حسابداری مینویسم تموم شه دوباره اکتیور میشم :31:
چه از خود راضی:31::31::31:
هه هه هه :31::31::31:ناراحت نشو میلاد:46:
منم کم میام بخاطر امتحاناته:13:

SamGun
25-06-2011, 19:40
اخه یعنی چی ؟
ممنون

داوود جان لینک های پست اول همین تاپیک رو نگاه کن شما ببین ما چقدر تاپیک جور واجور داریم !!

ولی متاصفانه دوستان کمی بی توجهی میکنن.

بابا میلاد جون توام مثل خودم پایه ثابته اینجایی :31:

خوشحالم که حداقل تو هستی اینجا. واقعا بهت احتیاج داریم.

legolas 224
25-06-2011, 20:08
داوود منم 3 روز نبودم کلی صفحه خوندم هیچی نبود.همش شرو ور:31:.مربوط میشد به جنگ بین فالکون و جاسپر.نخونی بهتره

خب اگه ادم نخونه بهتره چرا نباید پاک بشه؟ الان اونایی که این پست هارو دادن(و بدر جواب من) میگن که عدالت رعایت نمیشه ! باید بهشون بگم بقیه جوابتون رو دادند !

داوود جان لینک های پست اول همین تاپیک رو نگاه کن شما ببین ما چقدر تاپیک جور واجور داریم !!

ولی متاصفانه دوستان کمی بی توجهی میکنن.این یه عکس که تعدای از تایپک های انجمن رو نشون میده

سعید جان منظور من فقط سوالات و اینا نبود ! شما نیگا کن ببین کسی به یه تایپک در مورد بازی ها و اشکال بازی ها و اینا نیاز نداره؟ (و غیره) مثلا بحث در بارهی بازی های کینکت نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تایپک که توش بحث سر قیمت و اومدن تو ایران و اینا شده!
اینم بگم که نظر من با یه تایپک جدید با نام مثلا تمامی مباحث در مورد بازی های کینکت ،حل نمیشه .
این مشکل نیاز به تفکیک شدن و ایجاد یه انجمن های جدید زیر انجمن کنسول برای xobx و ps و nintendo و نیز ایجاد ریز انجمن هایی برای هر سه را دارد !
امید واریم هر چه زود تر با کمک ناظم ها و مدیران انجمن تفکیک بشه :40:

panther99
25-06-2011, 20:16
سلام به همه دوستان

- جریان بن شدن چیه؟

ممنون میشم
یا علی

آقا شما یه پیغام خصوصی بده به من ، من بهت میگم تو Xbox بازار ایران چه خبره ؟؟!!!! :27:

khelane
25-06-2011, 21:35
سلام با قیمتی حدود 400 تومن اونم با زور میتونم چه مدلی رو بخرم

aha2012
25-06-2011, 21:45
سلام
اسلیم 4 گیگ با درایو 0225.که البته فکر کنم قیمتش حدود 420-430 تومن باشه البته هنوز حکش نیومده که تا چند روز آینده میاد
اوضاع کنسول بدجوری خراب شده.

HESAM_5700
25-06-2011, 21:46

میشه گفت هیچی !!!!!!!!!!!!!

مگر یه ارکید یا الایت دسته دوم نو کلاْ هیچی نمیتونید بخرید ! (‌PSP هم رفته بالای ۳۴۰ ! )‌

:18::19::19:

flasher_for_nokia
25-06-2011, 21:47

نو هیچی نمی تونی بگیری شاید 4 اسلیم 0500 که حالا حالا ها -- نمیشه اونم اگه گیر بیاد
500 به بالا باید بودجه داشته باشی

25-06-2011, 21:56
یه آرکید یا الایت دسته دوم واس شما عالیه...
اگه اسلیم 0225 هم بخواین بگیرین 4 گیگ نوش 430-440 هست و هکش هم بالای 100 تومن آب می خوره...

SamGun
25-06-2011, 22:02
خب اگه ادم نخونه بهتره چرا نباید پاک بشه؟ الان اونایی که این پست هارو دادن(و بدر جواب من) میگن که عدالت رعایت نمیشه ! باید بهشون بگم بقیه جوابتون رو دادند !

این یه عکس که تعدای از تایپک های انجمن رو نشون میده

سعید جان منظور من فقط سوالات و اینا نبود ! شما نیگا کن ببین کسی به یه تایپک در مورد بازی ها و اشکال بازی ها و اینا نیاز نداره؟ (و غیره) مثلا بحث در بارهی بازی های کینکت نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تایپک که توش بحث سر قیمت و اومدن تو ایران و اینا شده!
اینم بگم که نظر من با یه تایپک جدید با نام مثلا تمامی مباحث در مورد بازی های کینکت ،حل نمیشه .
این مشکل نیاز به تفکیک شدن و ایجاد یه انجمن های جدید زیر انجمن کنسول برای xobx و ps و nintendo و نیز ایجاد ریز انجمن هایی برای هر سه را دارد !
امید واریم هر چه زود تر با کمک ناظم ها و مدیران انجمن تفکیک بشه :40:

تاپیک ها همیشه refresh میشن یعنی پست های نامربوط و Spam پاک میشن حالا یه موقع میبی هروز یه موقع هم هفته ای 1بار .

این مطالبی که میگی داوود جان الان چندین ماهه تو حوضه ی بررسی هست و داره اعمال میشه.

ایشالا این تابستون تغییرات اساسی رو خواهیم داشت (البته اگه مشکل غیر قابل پیش بینی بوجود نیاد)

HESAM_5700
25-06-2011, 22:10
دوستان این تاپیک هم یه عنایتی داشته باشید صواب داره :دی

phoenix_666
25-06-2011, 23:01
اگه آهنگ Audio باشه همچین مشکلی نباید داشته باشه . آهنگ رو روی Flash بریز و از اون راه امتحان کن. احتمال داره موزیک شما Code شده باشه.
با فلش هم نشد .
یعنی چی موزیک کد شده ؟ باید چطوری درستش کنم ؟

ممنون

MITAJOON
25-06-2011, 23:38
با فلش هم نشد .

ممنون

یعنی روی CD قفل گذاشتن جلوی کپی شدنش رو بگیرن.با یه Audio CD دیگه امتحان کنید.شاید اصلا ً سی دی خراب بوده!

SamGun
26-06-2011, 00:06
با فلش هم نشد .

ممنون

شما CD آهنگی که داری اوریج هست ؟

phoenix_666
26-06-2011, 00:08
یعنی روی CD قفل گذاشتن جلوی کپی شدنش رو بگیرن.با یه Audio CD دیگه امتحان کنید.شاید اصلا ً سی دی خراب بوده!
نه چون خودمم یک CD Audio رایت کردم بازم نشد .
یعنی ممکنه مشکل از کنسول باشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phoenix_666
26-06-2011, 00:15
شما CD آهنگی که داری اوریج هست ؟
اورجینال نقره ای ایران هستش

phoenix_666
26-06-2011, 00:25
کنسول دوستم تاریخش 2011/2/3 هست (اسلیم ) درایوش چیه ؟ 0401 ؟

flasher_for_nokia
26-06-2011, 07:47
کنسول دوستم تاریخش 2011/2/3 هست (اسلیم ) درایوش چیه ؟ 0401 ؟

یه عکس از لیبل پشت دستگاه بزارین سریال لات نامبر نیاز هست

HESAM_5700
26-06-2011, 07:53
راستي همه جا اموزش تشخيص درايو هاي 9504&0225&0500 هست براي 0401 و1071 چيزي نيست؟؟

s.j-rez
26-06-2011, 09:07
سلام
ببخشید راهی نیست که کینکت عکس واقعی خودمونو تو پروفایل نشون بده؟

s.j-rez
26-06-2011, 09:25
راستی کینکت هاب من 6تا منو داره ولی تو عکس ها دیده بودم8تا منو داره قضیه چیه؟
راستی رو جلد بازی همراه کینکتntscنوشته بود ولی من پال بودم و اجرا کردم؟چرا اینجوریه؟

aha2012
26-06-2011, 09:43
سلام
چرا راهی هست ولی نه الان.با آپدیتی که بعدا مایکروسافت میده بیرون میشه این کارو کرد

راستی کینکت هاب من 6تا منو داره ولی تو عکس ها دیده بودم8تا منو داره قضیه چیه؟
راستی رو جلد بازی همراه کینکتntscنوشته بود ولی من پال بودم و اجرا کردم؟چرا اینجوریه؟
برای همه 6 تاست.وقتی به لایو وصل بشی گزینه هاش بیشتر میشه
نمیدونم.اجرا شد دیگه

راستی یه سوال ازت دارم؟
چرا آخر بازیه l.a noire و لو دادی؟؟؟؟؟خیلی دلخور شدم ازت.الان دیگه هیچ علاقه ای به ادامه ی بازی ندارم.تازه رفته بودم دیسک 3.
چرا از اسپویلر استفاده نکردی؟؟؟:13:

26-06-2011, 11:46
شانسه ما داریم... تازه LA Noire رو گرفتم هم این لو داد آخرشو هم توی فیسبوک 2 نفر گذاشتن... خوشبختانه هنو کنجکاوم ببینم چه جوری اتفاق خاصی نیافتاد:دی
آنتی :
می گم خود کینکت هم ریجن داره؟؟؟

HESAM_5700
26-06-2011, 11:50
نه نداره ..

پارسا پستتو اسپويلر بزار خواهشا !!!

/--------

اين geow1 چه چيز خوووفناكيه :31:
ولي دشمناش خيلي قوي تر از مان !!

Alex Fera
26-06-2011, 12:10
آنتی :

آره داره...........
اما تو ایران بیشتر پال هستش،چون بیشتر دستگاها پال هستن.............

tommy vercetti
26-06-2011, 12:20
شانسه ما داریم... تازه LA Noire رو گرفتم هم این لو داد آخرشو هم توی فیسبوک 2 نفر گذاشتن... خوشبختانه هنو کنجکاوم ببینم چه جوری ---- :دی
آنتی :
در ابتدای صحبتتون باید بگم که ...
آخر بازی شاید با مرگ کل همراه باشه. ولی اون قدر اتفاقات دیگه هم میفته که حتی با دونستن آخر بازی هم از لطفشون کم نمی شه. البته خودتون هم که آخرش رو گفتید!! ( از اسپویلر بهره گیرید.)
ریجن های کینکت تفاوتی نداره
فقط پالش انگلیسیه و j ژاپنی نوشته روی جعبش.

اين geow1 چه چيز خوووفناكيه :31:
ولي دشمناش خيلي قوي تر از مان !!

ابتدای بازی یکم احساس می کنید سخته.
بعدش کم کم عادت می کنید ...
(البته من آخرای بازی با بالاترین درجه ی سختی کلی اشک ریختم.):31:

Danitondar
26-06-2011, 12:44
سلام
فعلا که نه فعلا وقتی میرم صورتم رو تشخیص میده اگه match نباشه نمیشناسه یکم سر و صورت رو مرتب میکنیم میگه Welcome Back:31:

parviz85
26-06-2011, 12:50
سلام
یه برنامه به اسم kinect me هست که قرار توی Fun labs تو آپدیت جدید عرضه بشه اون میتونه ازتون آواتار بسازه.
فکر کنم fun labs منتشر شده باشه.

flasher_for_nokia
26-06-2011, 14:17
یه برنامه به اسم kinect me هست که قرار توی Fun labs تو آپدیت جدید عرضه بشه اون میتونه ازتون آواتار بسازه.
فکر کنم fun labs منتشر شده باشه.

من امتحان کردم fun lab رو کارش رو ایجاد آواتار جالب بود

26-06-2011, 14:51
آره داره...........
اما تو ایران بیشتر پال هستش،چون بیشتر دستگاها پال هستن.............
آخه بازی که توی کینکت من بود ، ان تی اس سی بود... و دو شاخه دستگاه هم مث مناطق NTSC بود... اما هم بازی پال هم بازی ان تی اس سی (که همون ادونچرز خودش بود) با کینکت اجرا کردم...
جریانش چیه؟؟؟ ریجن کینکت به چه درد میخوره؟؟؟ مگه خود کنسول نباید بازی رو اجرا کنه و کینکت فقط کنترلر باشه؟؟؟

flasher_for_nokia
26-06-2011, 15:05
آخه بازی که توی کینکت من بود ، ان تی اس سی بود... و دو شاخه دستگاه هم مث مناطق NTSC بود... اما هم بازی پال هم بازی ان تی اس سی (که همون ادونچرز خودش بود) با کینکت اجرا کردم...
جریانش چیه؟؟؟ ریجن کینکت به چه درد میخوره؟؟؟ مگه خود کنسول نباید بازی رو اجرا کنه و کینکت فقط کنترلر باشه؟؟؟

دوست عزیز خود کینکت رجیونی نداره صرفا بازی که توش هست بر حسب محل فروش پال یا ان تی اس هست. منظورتون از دو شاخه رو متوجه نشدم اون سه شاخه هایی که منظورتون هست و بزرگ هستن برای هر دو رجیول پال و ان تی اس سی وجود دارن مثلا اگر کنسول سفارش انگلیس باشه سه شاخه داره و پال هست اما اگر سفارش سنگاپور باشه باز همسن سه شاخه رو داره ولی ان تی اس سی هست.
ضمنا برخی از بازیها به صورت فری رجیون هستن و روی هر دو رجیون پال و ان تی اس سی اجرا می شن

Danitondar
26-06-2011, 15:13
من امتحان کردم fun lab رو کارش رو ایجاد آواتار جالب بود
میشه بگین چطوری و چگونه تهیه کردید!یکم بیشتر توضیح بدید!:11:

flasher_for_nokia
26-06-2011, 15:23
میشه بگین چطوری و چگونه تهیه کردید!یکم بیشتر توضیح بدید!:11:

من از لایو دانلود کردم اما فکر کنم نسخه اصلی و کامل هنوز ارائه نشده می تونین از لایو دانلود کنین

HESAM_5700
26-06-2011, 15:40
سلام

Pes11 روگرفتم اما مشكل نسخه pc روداره تيماش اپديت نيس تركيباش قديميه!!!

تو تاپيك بازيم گفتم كسي جواب نداد !!

كمك كنيد !!

hasankachal
26-06-2011, 15:57
باید وصل بشی به لایو و آپدیت جدید رو dl کنی

sonixax
26-06-2011, 16:29
تاپیک ها همیشه refresh میشن یعنی پست های نامربوط و Spam پاک میشن حالا یه موقع میبی هروز یه موقع هم هفته ای 1بار .

این مطالبی که میگی داوود جان الان چندین ماهه تو حوضه ی بررسی هست و داره اعمال میشه.

ایشالا این تابستون تغییرات اساسی رو خواهیم داشت (البته اگه مشکل غیر قابل پیش بینی بوجود نیاد)

من هم با ایشون موافقم - الان توی بازی سنتر اصلا یک انجمن مخصوص 360 دارند که خودش باز چند تا زیر انجمن داره و پیدا کردن یک مطلبی توش خیلی راحته .

26-06-2011, 17:02
دوست عزیز خود کینکت رجیونی نداره صرفا بازی که توش هست بر حسب محل فروش پال یا ان تی اس هست. منظورتون از دو شاخه رو متوجه نشدم اون سه شاخه هایی که منظورتون هست و بزرگ هستن برای هر دو رجیول پال و ان تی اس سی وجود دارن مثلا اگر کنسول سفارش انگلیس باشه سه شاخه داره و پال هست اما اگر سفارش سنگاپور باشه باز همسن سه شاخه رو داره ولی ان تی اس سی هست.
ضمنا برخی از بازیها به صورت فری رجیون هستن و روی هر دو رجیون پال و ان تی اس سی اجرا می شن
تمام نکاتی که گفتین رو میدونم دوست عزیز... اما یه سری از مناطق یه دوشاخه های خاصی دارن (3 تایی نیس) که اون مناطق NTSC هستن... و مال من از هموناس :دی
دوستان الان می خوام برم اینا رو بخرم :
Virtua Tennis 4 - Fighters Uncaged - Alan Wake...
ویرچوا تنیس که نزده مخصوص کینکت و گفته با کینکت بهتره ، یعنی اینکه با کینکت میشه همه ی حرکات راکت رو کنترل کرد؟؟؟
فایترز آنکیجد جالبه؟؟؟ ارزش خرید داره؟؟؟
TNX ;)

aha2012
26-06-2011, 17:10
تمام نکاتی که گفتین رو میدونم دوست عزیز... اما یه سری از مناطق یه دوشاخه های خاصی دارن (3 تایی نیس) که اون مناطق NTSC هستن... و مال من از هموناس :دی
ویرچوا تنیس که نزده مخصوص کینکت و گفته با کینکت بهتره ، یعنی اینکه با کینکت میشه همه ی حرکات راکت رو کنترل کرد؟؟؟
TNX ;)
دومی بدرد نمیخوره
ولی تنیسه آره با کینکت میشه بازی کرد.

sonixax
26-06-2011, 18:12
TNX ;)

الان اینی که گفتید یعنی چی ؟ :31:

ما کلا 4 مدل سوکت برای برق داریم :

آمریکایی

ژاپنی

انگلیسی

بین المللی

حالا مال شما کدومشه ؟

sam_sami_2000
26-06-2011, 18:39
آقا یک سوال
دستگاه من قدیمیه و ال تی پلاس روش هست اومدم بعد از 2-3 ماه La.Noir بازی کنم و میگه باید داشبرد رو آپدیت کنید.
میتونم داشبرد جدید رو دانلود کنم و بریزم یا باید قبلش فرم ور رو هم بکنم ال تی 1.9 ؟

s.j-rez
26-06-2011, 19:08
آقا یک سوال
دستگاه من قدیمیه و ال تی پلاس روش هست اومدم بعد از 2-3 ماه La.Noir بازی کنم و میگه باید داشبرد رو آپدیت کنید.
میتونم داشبرد جدید رو دانلود کنم و بریزم یا باید قبلش فرم ور رو هم بکنم ال تی 1.9 ؟.
نه شما با آپدیتی که تو دیسک هست آپ کن مشکلی نداره
اگه داشبرد13146میخوای آره1.9 لازمه
راستی برو بکس دوستان زحمت کشیدن آموزش1.9 رو گزاشتن
راستی از کجا بفهمم درایوم چیه و ورژن اش چی هست؟

HESAM_5700
26-06-2011, 19:35
ای بابا !!!

نمیخوام برم لایو !!

راهی نداره آفلاین DLC ها رو بریزم ؟ ؟‌

دوستان کمک کنین خواشاْ .. چند روز دیگه مسابقات داریم ضایع میشم اگه این درست نشه :دی
:41:

hasankachal
26-06-2011, 19:47
ای بابا !!!

نمیخوام برم لایو !!

راهی نداره آفلاین DLC ها رو بریزم ؟ ؟‌

دوستان کمک کنین خواشاْ .. چند روز دیگه مسابقات داریم ضایع میشم اگه این درست نشه :دی
:41:
توی بازی سنتر آموزشش هست. از اونجا کمک بگیر:8::8:

haa
26-06-2011, 20:16
lt+ 1.9 جدید اومده؟
دیسک بازی و نمایشگر و کابل hdmi می تونند باعث افت فریم بشند؟

Alex Fera
26-06-2011, 20:18
بله اومده..............
هر 3 تاش ممکنه باعث افت فریم بشن..........

26-06-2011, 20:53
الان اینی که گفتید یعنی چی ؟ :31:

ما کلا 4 مدل سوکت برای برق داریم :

آمریکایی

ژاپنی

انگلیسی

بین المللی

حالا مال شما کدومشه ؟
مال من سری اوله ;)

sonixax
26-06-2011, 20:55
مال من سری اوله ;)

خوب اون آمریکایی هست و فقط توی کشور آمریکا ازش استفاده میشه - میتونید یک کانورترش رو بخرید خلاص .
فقط دقت کنید که برق آمریکا 110 هست و مثل ایران و اروپا 220 نیست .

HESAM_5700
26-06-2011, 21:00
مال من از همین بین المللی اس ! :دی ولی خیلی ضایعس ! انگار ایرانیه :دی

حالا ما یه آیفون خریده بودیم برا یکی چند وقت پیش شارژش که به برق میخوره هیچ کدوم از اینا نبود !‌تبدیلشم پیدا نشد !‌فروختیمش :دی

flasher_for_nokia
26-06-2011, 21:21
اون دو شاخه آمریکایی تو شرق آسیا حتی در کشورهایی که برق 220 هم دارن استفاده میشه اما رجیون آنها ان تی اس سی هست
این پلاگ هم هست که در شرق آسیا نظیر چین استفاده میشه
این تبدیل ها همه نوع پلاگ رو پشتیبانی میکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mb.jpg

این هم عمده پلاگ های که تو دنیا استفاده میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$plug_types.jpg

sadeq.ronaldo
26-06-2011, 21:30
بچه ها سلام..
يه سوال دارم خيلي مهمه واسم...پس لطف كنين كامل جواب بدين...واقعا مرسي....
ببينين من nfs hp رو گذاشتم گفت بايد آپديت كني...همين جا پرسيدم گفتن بايد full steal بشه با agbox .,...
كه بعد اجرا شه...
حالا من ميخوام بگم من از قيد اين بازي گذاشتم ...
با اين كه آپديت داشبوردم 2.0.19199.0 هست بايد برا بازيا ديگم همين كارو بكنم ؟؟؟يعني اونا هم همين پيغام رو ميدن ؟؟؟شما هم كه گفتين آپديت نكنم داشبوردو چون كپي خور دستگاهم بهم ميخوره...پس آپديت نكردم...

سوال دومم اينه كه اگه با agbox بازي رو پچ كنم بعد با همين dvd ها 4 گيگ معمولي ميتونم رايتش كنم ؟؟؟
همين سوالامو جواب بدين ممنون ميشم عزيزان...

HESAM_5700
26-06-2011, 21:54
اها اینی که من گفتم این آخریس : دی

---------------

کجای باری سنتر رو بگردم برا اون پچ ؟!؟!؟‌(‌اینقدر اونجا شلوغه که نمیشه چیزی پیدا کرد !! :13: )

26-06-2011, 22:40
خوب اون آمریکایی هست و فقط توی کشور آمریکا ازش استفاده میشه - میتونید یک کانورترش رو بخرید خلاص .
فقط دقت کنید که برق آمریکا 110 هست و مثل ایران و اروپا 220 نیست .
میلاد جان من خیلی وقته از این کینکت دارم استفاده می کنم :دی و اینکه تا جایی که می دونم کشور های شرق دور دارن از این دوشاخ استفاده می کنن... و این اولین چیزی نبود که این پریزو داشت... من شارژر لپتاپ وایو بابام و همینطور یه MP3ـم همینو داشتن و تبدیلش هم توی بازار هست... و تا همین چند وقت پیش فکر می کردم اینا مال شرق دورن... حالا که خود کینکت ریجن خاصی نداره خو مشکلی نیس :دی حله :دی

بچه ها سلام..
يه سوال دارم خيلي مهمه واسم...پس لطف كنين كامل جواب بدين...واقعا مرسي....
ببينين من nfs hp رو گذاشتم گفت بايد آپديت كني...همين جا پرسيدم گفتن بايد full steal بشه با agbox .,...
كه بعد اجرا شه...
حالا من ميخوام بگم من از قيد اين بازي گذاشتم ...
با اين كه آپديت داشبوردم 2.0.19199.0 هست بايد برا بازيا ديگم همين كارو بكنم ؟؟؟يعني اونا هم همين پيغام رو ميدن ؟؟؟شما هم كه گفتين آپديت نكنم داشبوردو چون كپي خور دستگاهم بهم ميخوره...پس آپديت نكردم...

سوال دومم اينه كه اگه با agbox بازي رو پچ كنم بعد با همين dvd ها 4 گيگ معمولي ميتونم رايتش كنم ؟؟؟
همين سوالامو جواب بدين ممنون ميشم عزيزان...
درست گفتن... بازیایی مث همین NFS : HP و AC : BH و COD : BO و COD : MW2 از قفل AP2.5 استفاده می کنن...
دوست عزیز بازی های معدودی مث این بالاییا و 3-4 تا دیگه هستن که این قفلو دارن که با هیچ آپدیتی (حسام گفت LT 1.9 نمیشه اگه میشه حسامو بزنین نه من :دی) نمیشه بازشون کرد فقط راهش پچ کردنه...
واسه ی اینکه اینا رو فول استلث کنین ، برین توی تاپیک میلاد جان (sonixax) در رابطه با رایت بازی های ایکس باکس ، توی روش دوم ، ایشون ایمیج گرفتن از بازی ایکس باکسو توضیح دادن...
بعد از اون برین توی اون تاپیکی که پچ کردن با AGBX360 بازی رو توضیح داده... عنوانش یه چیزی تو مایه های آموزش Stealth یا پچ کردن بازی ها بود...
از اون آموزش فایل ایمیجتون رو پچ کنین... راستی لینک اون صفحه خرابه از این لینک استفاده کنین :

و بعد از پچ کردن برنامه خودش یه فایل .dvd میسازه... ولی آموزش ساختن فایل .dvd آخر روش سوم اون آموزش رایت بازی هست...
بعد از اینکه بازی رو پچ کردین ، طبق آموزش میلاد جان (به نظر من روش اول بهتره) بازی رو رایت کنین...
دی وی دی هم حتما باید 8.5 گیگ باشه...

flasher_for_nokia
26-06-2011, 23:33
اگه بازی ارجینال MGS 2 رو برای ایکس باکس داشته باشیم میشه اون رو رو 360 slim اجرا کرد؟

HESAM_5700
26-06-2011, 23:33
دوستان ايني كه من الان ميگم اشتباهه يا درست ؟؟

وقتي رو كنسول lt+ نباشه بازي هاي ap2.5 ( nfs: hp - ac: bh ) و چند تا ديگه اجرا نميشن !! بعد از ريختن lt+ روي دستگاه ميشه بازي هاي ap2.5 رو اجرا كرد اما بازيهاي cod : bo - cod mw كه ap2.5 نيستند اجرا نميشن!! بايد نسخه پچ شده رو تهيه كرد !
تا اينجا درسته ؟ :31:

پچي كه روي بازيهاي cod ميزنن كه بعد از ريختن lt+اجرا بشه بازي همون اسليت هست ؟؟(sleath ? )

پ.ن : زير اون تيكه هم كه خط كشيدم درسته ؟!؟

تنكس : دى

sonixax
26-06-2011, 23:49
میلاد جان من خیلی وقته از این کینکت دارم استفاده می کنم :دی و اینکه تا جایی که می دونم کشور های شرق دور دارن از این دوشاخ استفاده می کنن... و این اولین چیزی نبود که این پریزو داشت... من شارژر لپتاپ وایو بابام و همینطور یه MP3ـم همینو داشتن و تبدیلش هم توی بازار هست... و تا همین چند وقت پیش فکر می کردم اینا مال شرق دورن... حالا که خود کینکت ریجن خاصی نداره خو مشکلی نیس :دی حله :دی
.

مال شرق دور شکل همون مال آمریکاست ولی یه اتصال به زمین اضافی هم داره :31:

A.N.A.P
27-06-2011, 00:03
دوستان کسی لینک دانلود آپدیتی که Firmware رو میپرونه رو داره ؟ همونی که میخوای وصل شی لایو میگه حتما باید آپدیت کنی و بعد آپدیت هیچ بازی دیگه ای اجرا نمیشه !

sonixax
27-06-2011, 00:08
دوستان کسی لینک دانلود آپدیتی که Firmware رو میپرونه رو داره ؟ همونی که میخوای وصل شی لایو میگه حتما باید آپدیت کنی و بعد آپدیت هیچ بازی دیگه ای اجرا نمیشه !

MITAJOON
27-06-2011, 00:39

وقتي رو كنسول lt+ نباشه بازي هاي ap2.5 ( nfs: hp - ac: bh ) و چند تا ديگه اجرا نميشن !! بعد از ريختن lt+ روي دستگاه ميشه بازي هاي ap2.5 رو اجرا كرد اما بازيهاي cod : bo - cod mw كه ap2.5 نيستند اجرا نميشن!! بايد نسخه پچ شده رو تهيه كرد !
تا اينجا درسته ؟

پچي كه روي بازيهاي cod ميزنن كه بعد از ريختن lt+اجرا بشه بازي همون اسليت هست ؟؟(sleath ? )

پ.ن : زير اون تيكه هم كه خط كشيدم درسته ؟!؟

سلام.
جواب هر قسمت رو با رنگ همون قسمت میدم تا مشخص باشه!!!
اگه بازی پچ شده نباشه بله درست گفتی اجرا نمیشه ولی اگه پچ کنینشون، اجرا میشن.ربطی به فریمور ندارن یعنی اگه فریمور رو تغییر بدین بازم اجرا نمیشن تا زمانیکه پچ کنید بازی رو ap2.5 یه قفل امنیتیه رو دی وی دی بازی!
همه بازی هایی که نام بردی این قفل رو دارن پس چه با lt+1.1 چه با 1.9 و .... اجرا نمیشن بشرطی که آخرین پچ های بازی رو به dvd توسط برنامه abgx اضافه کنید.
بله باید یا نسخه پچ شده رو تهیه کنید و یا خودتون پچ کنید که گمونم لینک آموزش و .. رو قبلا ً براتون گذاشتم.
تا اینجا بعضی درست بود بعضی غلط:20:
بازی اگه non stealth باشه بعد از اضافه کردن پچ دیگه این ارور رو نمیده و البته بازی از چند لحاظ چک و آپدیت میشه.شما وقتی با برنامه ارور هارو فیکس میکنید 3 مرحله فیکس داره،پیشنهاد میشه هر 3 مرحله رو پشت سر هم فیکس و اجرا کنید تا بازی از هر لحاظ و سطحی چک و آپدیت بشه.
شما حتما ً تاپیک آموزش کار با abgx رو کامل بخون و سعی کن همونجا سوالاتو بپرسی تا زودتر بجواب برسی.
یبار دیگه اسم بازیهایی که قفل ap2.5 رو دارن رو میذارم اگه خواستین تهیه کنین حتما ً از فروشنده بپرسین که بازی پچ شده هست؟و عموما ً سعی کنید بازیهاتونو از جایی بگیرین که فرق پچ و گچ رو بدونن!!!!خیلی از فروشنده های مولتی مدیا یه سری جنس از اینور اونور تهیه میکنن، برای فروش و حتی نمیدونن تو اون سی دی یا دی ودی دی چی هست!!!!فروشنده های معتبر یا مکانهایی که تجمع خدمات از یک نوع دارن بهترین انتخابن.(مثلا ً تو تهران پشت شهرداری یا مجتمع تجاری غرب تو شهرک غرب) اینا چون در حال رغابت و فروش محصولات مشابه هستن اعتبار بیشتری دارن تا فروشنده های سی دی تو میدون انقلاب!!!!)
بازیهایی که قفل امنتی دارن اینا هستن اگه کسی بازیه دیگه ای هم میدونه لطف کنه اعلام کنه!
Assasin Creed:Brother Hood
Halo:Rech
Need For Speed:Hot Porsuit
Call OF Duty:Modern Warfar 2
Call OF Duty:Black Oops
Fable3
اگه مدیریت صلاح بدونه بد نیست اسم این بازیها تو پست اول بعنوان راهنما ادیت و اضافه بشه تا کسانی که تو جریان نیست بدونن این 6 تا بازی رو موقع خرید به فروشنده چی بگن!!!!!!

27-06-2011, 01:14

1.وقتي رو كنسول lt+ نباشه بازي هاي ap2.5 ( nfs: hp - ac: bh ) و چند تا ديگه اجرا نميشن !! بعد از ريختن lt+ روي دستگاه ميشه بازي هاي ap2.5 رو اجرا كرد اما بازيهاي cod : bo - cod mw كه ap2.5 نيستند اجرا نميشن!! بايد نسخه پچ شده رو تهيه كرد !
2.تا اينجا درسته ؟ :31:

3.پچي كه روي بازيهاي cod ميزنن كه بعد از ريختن lt+اجرا بشه بازي همون اسليت هست ؟؟(sleath ? )

4.پ.ن : زير اون تيكه هم كه خط كشيدم درسته ؟!؟

ببین ap2.5 یه قفل جدیده که هم AC : BH هم NFS : HP هم COD : BO هم COD : MW2 دارنشون... و به عبارتی همه ی اینا ap2.5 هستن...
و برای همشون ، باید با آخرین نسخه agbx360 که مشکل ap2.5 replay رو شناسایی می کنه و حل می کنه پچ شن...
مثلا من الان MW2 و BO گرفتم که پچ شدن ، ولی چون با ورژن آخر AGBX360 نبوده AP2.5 Replay رو فیکس نکرده... واسه ی همشون باید پچ شده بگیری...
چه lt+ باشه چه نباشه هیچکدوم در صورتی که پچ نشن اجرا نمی شن...
2. درست نبود :دی
3.حسام جان دلبندم Stealth هست نه Sleath :20: ببین این طوری که من میدونم ، Stealth همون پچ هست... یعنی وقتی بازی رو پچ می کنی می گن Stealth کردی... (اینو 100% نیستم یکی بیاد بگه درسته یا نه :دی)
4. طبق نتیجه گیری که کردیم نچ :13: همشون AP2.5 دارن...

phoenix_666
27-06-2011, 01:15
سلام.
اگه بازی پچ شده نباشه بله درست گفتی اجرا نمیشه ولی اگه پچ کنینشون، اجرا میشن.ربطی به فریمور ندارن یعنی اگه فریمور رو تغییر بدین بازم اجرا نمیشن تا زمانیکه پچ کنید بازی رو ap2.5 یه قفل امنیتیه رو دی وی دی بازی!
همه بازی هایی که نام بردی این قفل رو دارن پس چه با lt+1.1 چه با 1.9 و .... اجرا نمیشن بشرطی که آخرین پچ های بازی رو به dvd توسط برنامه abgx اضافه کنید.
بله باید یا نسخه پچ شده رو تهیه کنید و یا خودتون پچ کنید که گمونم لینک آموزش و .. رو قبلا ً براتون گذاشتم.
تا اینجا بعضی درست بود بعضی غلط:46:
بازی اگه non stealth باشه بعد از اضافه کردن پچ دیگه این ارور رو نمیده و البته بازی از چند لحاظ چک و آپدیت میشه.شما وقتی با برنامه ارور هارو فیکس میکنید 3 مرحله فیکس داره،پیشنهاد میشه هر 3 مرحله رو پشت سر هم فیکس و اجرا کنید تا بازی از هر لحاظ و سطحی چک و آپدیت بشه.
شما حتما ً تاپیک آموزش کار با abgx رو کامل بخون و سعی کن همونجا سوالاتو بپرسی تا زودتر بجواب برسی.
یبار دیگه اسم بازیهایی که قفل ap2.5 رو دارن رو میذارم اگه خواستین تهیه کنین حتما ً از فروشنده بپرسین که بازی پچ شده هست؟و عموما ً سعی کنید بازیهاتونو از جایی بگیرین که فرق پچ و گچ رو بدونن!!!!خیلی از فروشنده های مولتی مدیا یه سری جنس از اینور اونور تهیه میکنن، برای فروش و حتی نمیدونن تو اون سی دی یا دی ودی دی چی هست!!!!فروشنده های معتبر یا مکانهایی که تجمع خدمات از یک نوع دارن بهترین انتخابن.(مثلا ً تو تهران پشت شهرداری یا مجتمع تجاری غرب تو شهرک غرب) اینا چون در حال رغابت و فروش محصولات مشابه هستن اعتبار بیشتری دارن تا فروشنده های سی دی تو میدون انقلاب!!!!)
بازیهایی که قفل امنتی دارن اینا هستن اگه کسی بازیه دیگه ای هم میدونه لطف کنه اعلام کنه!
Fable3
اگه مدیریت صلاح بدونه بد نیست اسم این بازیها تو پست اول بعنوان راهنما ادیت و اضافه بشه تا کسانی که تو جریان نیست بدونن این 6 تا بازی رو موقع خرید به فروشنده چی بگن!!!!!!
من که چشمم کور شد از رنگ سبز فسفوری.
یک سوال یعنی هر بار که آپدیت داشبورد میاد باید بازی هایی که پچ شده داریم رو دوباره با ورژن جدید ABGX پچ کنیم یا نه ؟

27-06-2011, 01:25
یک سوال یعنی هر بار که آپدیت داشبورد میاد باید بازی هایی که پچ شده داریم رو دوباره با ورژن جدید ABGX پچ کنیم یا نه ؟
نه عزیز تا جایی که من میدونم نه...
ویرایش :
داشبورد رو نخوندم ساری...
در صورتی که من الان رو کنسولم LT 1.9 بریزم ، باید همه ی بازی هام دوباره پچ بشن؟؟؟

MITAJOON
27-06-2011, 01:52

بابت فسفری شرمنده!رو پس زمینه سفید که تایپ میکردم!فکر کردم!خوانا میشه!پس از Save کردن متن!دیدم رو پس زمینه خاکستری فقط نویسنده رو ضایع میکنه!:19:
در مورد سوالتونم من مثل پارسای عزیز فکر نمیکنم!:46:
تا قبل از ارائه ی آخرین داشبورد(13146) میشد جواب داد که خیر!!!با آپدیت داشبورد نیازی به پچ مجدد بازی نیست!
ولی از اونجایی که آپدیت آخری منجر به تغییر فریمور میشد!و بر اون اساس ماها که کنسولمون کپی خور شده!باید فریمور کپی خور بریزیم به دستگاه!احتمال داره از این به بعد با آپدیت داشبورد!(که منجر به تغییر فریمور بشه) لازمه پچ بازی دوباره صورت بگیره!!!
این بشرطیه که مایکرو سافت از این به بعد آپدیت داشبوردشو جوری ارائه کنه که فریمور رو هم تغییر بده!!!!!!!!!!
اینم از عواقب و مضررات پیشرفت تکنولوژی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه عزیز تا جایی که من میدونم نه...
ویرایش :
داشبورد رو نخوندم ساری...
در صورتی که من الان رو کنسولم LT 1.9 بریزم ، باید همه ی بازی هام دوباره پچ بشن؟؟؟

پاسخ قسمت ویرایش شده تون بله هست!
پچ بازی متناسب با LT1.9 باید بشه!یعنی باید دوباره بازی هاتونو پچ کنید.

A.N.A.P
27-06-2011, 02:34
سلام.
تا اینجا بعضی درست بود بعضی غلط:20:
Fable3
آقا من ایمیج NFS HP رو آوردم تو abgx360 بعد خودش تعمیر شد . درسته این جوری ؟ دوباره ریختم تو DVD !

MITAJOON
27-06-2011, 03:10
خودش که........نیدونم!:46:
باید به اینترنت وصل باشید و بعد از تب Auto Fix و با تعیین Level که معمولا ً رو 2 میذارن!ارور ها رو برطرف کنید.اگه ایمیج بازی رو لانچ کردین و پیغام Verification Was Successful رو برنگ سبز مشاهده کردین.کار تمومه!باید پیغامهای SS Look Valid و DMI Looks Valid و PFI Matches Known Data بعد از پچ شدن برنگ سبز بشن!اگه بازی پچ نشده و اصطلاحا ً Non Stealth باشه این ها ارور قرمز و یا زرد میدن و پیغام not Valid میده!!!!شما اگه عکس از صفحه پیغام بذارین بهتر میشه راهنمایی کرد!

راهنمایی برای گرفتن عکس از صفحه مانیتور:اینو شاید بدونید برای اون دسته از دوستانی که نمیدونن عرض میکنم!از صفحه ای که میخواین عکس بگیرین رو بیارین و بعد از رو کیبورد کلید Print Screen SysRq رو که بالای دکمه های Insert وHome و Page Up و .... هستن!!فشار بدین و حالا به برنامه Paint ویندوز برید و حالا از بین ابزرا ها اون علامت ستاره یا مستطیل هاشور خورده رو انتخاب کنید و روی صفحه سفید کلیک راست و Past رو بزنید!تصویر گرفته شده ظاهر میشه حالا با Paint ادیتش کنید و ذخیرش کنید و تو سایت آپلودش کنید.بهمین راحتی!!!!:31:

HESAM_5700
27-06-2011, 09:12
هاا الان فهميدم :31:

اطلاعاتم كامل شد .. ممنون ..

ولي يه مورد : شما گفتي اگه lt+ نباشه ( حالا ورژنش فرقي نداره ) بازيهاي ap2.5 اگر پچ بشن اجرا ميشن !!
اما :31: من كنسولمو كه خريدم براي تست كپي خورش يه nfs: hp دادم گزاشتيم توش اجرا نشد ! بعد دادم ال تي ريخت همونو گزاشتم توش اجرا شد :31:

sadeq.ronaldo
27-06-2011, 09:42
سلام...بچه ها اول بگين از كجا بفهمم كنسولم benq يا lite on و ازينجور چيزاست ؟؟
اصلا اينا كدومشون خوبه و مال چي هستن ؟؟؟
بعد بگين از كجا بفهمم مال من iXtreme1.4 هست يا نه ؟؟
اصلا همين iXtreme رو از كجا بايد بفهميم ؟؟؟
در ضمن آپديت داشبورد من 2.0.9991.0 هستش...كمك كنيد///

Danitondar
27-06-2011, 10:45

یه سری به پست اول بزن فکر کنم نوشته:8:

MITAJOON
27-06-2011, 11:22

سلام.
سرعت رشد ایت تاپیک مثل سرعت رشد قیمت کنسول نجومی شده!واسه همین پستی که 10 روز پیش در همین مورد نوشتم!60 صفحه ازش گذشته!
در این باره زیاد بحث شده یکی از راه های تشخیص نوع درایو عکس زیره.
اینکه کدومشون خوبه و یا مال چی هستن؟!!خب اینا هون به اصطلاح عموم (DVD Rom) دستگاه هستن و مثلا ً بگیم رایتر کامپوتر من سونی یا سامسونگه!!!!!!!!!!!!!!!!بهرت بودنشونم در حال حاضر میشه گفت اونی که کپی خور بشه بهتره:27:اما خب اکثرا ً درایو لایت آن دارن.
ixtream فریموره درایوه.هر کدوم از این دریاوها یه رابط نرم افزاری دارن تا با مادر بودر کنسول در ارتباط باشن راه ه---ک کردن کنسول Xbox تغییر تو همین رابط نرم افزاریه که بهش فریمور میگن.
بمرور که آپدیت های مختلف برای کنسول اومد و هرکدوم به نوعی کپی خور شدن دستگاه رو تشخیص و یا سد کرد!(Flag و Bann شدن) تیم هایی که کارشون ه--ک کردن این آپدیت هاست فریمور های جدیدی رو ارائه کردن تا جلوی بن شدن رو بگیره!ixtream یکی از این فریمور هایی بود که در زمان خودش هم خوب کار کرد.و بعد از اون سری LT اومد که در حال حاضر ورژن 1.9 اون آخرین ورژنه.
برای فهمیدن نوع فریمور چون یه چیز قابل مشاهده نیست و نرم افزاریه!باید کنسول رو باز کنید و درایو رو به کامپوتر متصل کنید (درست مصل زمانی که میخواین dvd key رو بدست بیارین یا تغییر فریمور بدین!!،با استفاده از برنامه جانگل فلشر و عموماً بروش معروف به Half Open Door میشه به نوع فریمور دست پیدا کرد)البته گمونم بروش سوزنی که برای بدست آوردن DvdKey انجام میشه هم بشه پیداش کرد.راه تشخیص چشمی و ... نداره!آموزشش رو میگردم اگه توسایت بود لینک میدوم اگرم نه یا ذکر منبع میکنم یا حالا نقل قولی چیزی ...:31:

sadeq.ronaldo
27-06-2011, 11:50
واقعا واقعا ممنونم از MITAJOON ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز كه فوق العاده كامل جواب ميده ..كاش همه مثل شما بودن...
يه سوال داشتم فقط يك جواب بدين و راحتم كنين ...
من داشبوردم 2.0.9199.0 هستش...
از ixtream و lt اينجور چيزام سر در نميارم...
از خير اون بازيا كه ap.25 دارنم گذشتم...
حالا من بازيا ديگرو ميتونم اجرا كنم ؟؟؟
همين جديدا ؟؟؟
يا اونام باز مشكل دارن حين بازي يا اولش ؟؟
پس بگين اگه مشكل ندارن كه دست نزنم به كنسول و آپديت و اينجور چيزا و تا آخر همينجور راحت بازي كنم./...
مرسي...

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

سلام.
سرعت رشد ایت تاپیک مثل سرعت رشد قیمت کنسول نجومی شده!واسه همین پستی که 10 روز پیش در همین مورد نوشتم!60 صفحه ازش گذشته!
در این باره زیاد بحث شده یکی از راه های تشخیص نوع درایو عکس زیره.
اینکه کدومشون خوبه و یا مال چی هستن؟!!خب اینا هون به اصطلاح عموم (DVD Rom) دستگاه هستن و مثلا ً بگیم رایتر کامپوتر من سونی یا سامسونگه!!!!!!!!!!!!!!!!بهرت بودنشونم در حال حاضر میشه گفت اونی که کپی خور بشه بهتره:27:اما خب اکثرا ً درایو لایت آن دارن.
ixtream فریموره درایوه.هر کدوم از این دریاوها یه رابط نرم افزاری دارن تا با مادر بودر کنسول در ارتباط باشن راه ه---ک کردن کنسول Xbox تغییر تو همین رابط نرم افزاریه که بهش فریمور میگن.
بمرور که آپدیت های مختلف برای کنسول اومد و هرکدوم به نوعی کپی خور شدن دستگاه رو تشخیص و یا سد کرد!(Flag و Bann شدن) تیم هایی که کارشون ه--ک کردن این آپدیت هاست فریمور های جدیدی رو ارائه کردن تا جلوی بن شدن رو بگیره!ixtream یکی از این فریمور هایی بود که در زمان خودش هم خوب کار کرد.و بعد از اون سری LT اومد که در حال حاضر ورژن 1.9 اون آخرین ورژنه.
برای فهمیدن نوع فریمور چون یه چیز قابل مشاهده نیست و نرم افزاریه!باید کنسول رو باز کنید و درایو رو به کامپوتر متصل کنید (درست مصل زمانی که میخواین dvd key رو بدست بیارین یا تغییر فریمور بدین!!،با استفاده از برنامه جانگل فلشر و عموماً بروش معروف به Half Open Door میشه به نوع فریمور دست پیدا کرد)البته گمونم بروش سوزنی که برای بدست آوردن DvdKey انجام میشه هم بشه پیداش کرد.راه تشخیص چشمی و ... نداره!آموزشش رو میگردم اگه توسایت بود لینک میدوم اگرم نه یا ذکر منبع میکنم یا حالا نقل قولی چیزی ...:31:

واقعا واقعا ممنونم كه فوق العاده كامل جواب دادين ..كاش همه مثل شما بودن...
يه سوال داشتم فقط يك جواب بدين و راحتم كنين ...
من داشبوردم 2.0.9199.0 هستش...
از ixtream و lt اينجور چيزام سر در نميارم...
از خير اون بازيا كه ap.25 دارنم گذشتم...
حالا من بازيا ديگرو ميتونم اجرا كنم ؟؟؟
همين جديدا ؟؟؟
يا اونام باز مشكل دارن حين بازي يا اولش ؟؟
پس بگين اگه مشكل ندارن كه دست نزنم به كنسول و آپديت و اينجور چيزا و تا آخر همينجور راحت بازي كنم./...
مرسي...

MITAJOON
27-06-2011, 11:59
سلام.
لطف دارین شما.من پیش اساتید این فروم درس پس میدم.منتهی گویا سرشون شلوغه!در غیابشون جسارت میکنم.
باید عرض کنم اگر قصد دارید به XBOX Live وصل بشید و آنلاین بازی کنید راهی ندارید جز اینکه LT1.9 بریزید.غیر از اون خطر بن شدن دارید.هیچ کس از آینده خبر نداره!ممکنه بازیهای جدید با قفل هایی ارائه بشه که فریمور ها و داشبورد های قدیمی رو ساپورت نکنه!البته جای نگرانی نداره و مطمئنا ً همیشه یه راهی هست!
منتهی اگه خیلی حساس شدین میتونید با هزینه ای در حدود 15-20 تومن(بسته به کرم مغازه دار) کنسولتون رو بیرون آپدیت کنید و آخرین فریمور رو داشته باشید و با خیال راحت(البته برای چند مدت) به Live هم وصل بشید.در هر حال اگر تا حالا شخصا ً چنین کاری رو نکردین بهتره یا بدین بیرون یا بدین به کسی که بلده جلوتون این کار رو بکنه و شما هم یاد بگیرین.حقیقتش نمیشه راحت گفت کدوم بازی اجرا میشه و کدوم نمیشه!ولی بنظرم بجز اون 6 تا بازی که قبلاً گفتم بقیه مشکلی نداشته باشه.باید امتحان کرد.

A.N.A.P
27-06-2011, 12:07
سلام.
لطف دارین شما.من پیش اساتید این فروم درس پس میدم.منتهی گویا سرشون شلوغه!در غیابشون جسارت میکنم.
باید عرض کنم اگر قصد دارید به XBOX Live وصل بشید و آنلاین بازی کنید راهی ندارید جز اینکه LT1.9 بریزید.غیر از اون خطر بن شدن دارید.هیچ کس از آینده خبر نداره!ممکنه بازیهای جدید با قفل هایی ارائه بشه که فریمور ها و داشبورد های قدیمی رو ساپورت نکنه!البته جای نگرانی نداره و مطمئنا ً همیشه یه راهی هست!
منتهی اگه خیلی حساس شدین میتونید با هزینه ای در حدود 15-20 تومن(بسته به کرم مغازه دار) کنسولتون رو بیرون آپدیت کنید و آخرین فریمور رو داشته باشید و با خیال راحت(البته برای چند مدت) به Live هم وصل بشید.در هر حال اگر تا حالا شخصا ً چنین کاری رو نکردین بهتره یا بدین بیرون یا بدین به کسی که بلده جلوتون این کار رو بکنه و شما هم یاد بگیرین.حقیقتش نمیشه راحت گفت کدوم بازی اجرا میشه و کدوم نمیشه!ولی بنظرم بجز اون 6 تا بازی که قبلاً گفتم بقیه مشکلی نداشته باشه.باید امتحان کرد.
بی خودی پول نریزین تو جیب این مغازه دار ها ، خودتون کپی کنید به خدا خیلی راحته !

sadeq.ronaldo
27-06-2011, 12:20
سلام.

دوست عزيز من خودم با انترنت وايرلس كه به كنسول وصل ميكنم ميتونم آپديت كنم...
اما ميگن آپديت جديد نكنيد چون كپي خور به هم ميخوره ...
اگه بهم نخوره كپي خور دستگاهم من خودم همين الان فورا آپديت ميكنم...پس نبايد آپديت كنم ...نه ؟؟؟
در ضمن اينم بگم من از xbox live به هيچ عنوان استفاده اي نكردم و نميكنم...چون لازم ندارم...

MITAJOON
27-06-2011, 12:27
بله راحته.ولی خب آدما مثل هم فکر نمیکنن. من هم اوایل که کامپیوتر خریدم هر 3-4 ماه میبردم بیرون برام ویندوز عوض کنن:46:
الان سیستم جمع میکنم:31:
باید کار رو اصولی یاد گرفت!وقتی مطمئن شدیم که بلدیم بعد اقدام کنیم.اینطوری لااقل در صورت بروز یه حادثه یا اشکال، فقط و فقط خودمون مسئولیم.هنوزم مشاهده میشه که حتی حرفه ای ها DVD Key رو درست ذخیره نکردن یا بعد از ذخیره کردن فایل پاک شده و ....و به مشکل خوردن.
نمیخوام کسی رو نگران کنم.ولی بنظرم تحقیق و مطالعه کامل خیلی خوبه.بعد از آمادگی میشه حتی کنسول ساخت:27:!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

دوست عزيز من خودم با انترنت وايرلس كه به كنسول وصل ميكنم ميتونم آپديت كنم...
اما ميگن آپديت جديد نكنيد چون كپي خور به هم ميخوره ...
اگه بهم نخوره كپي خور دستگاهم من خودم همين الان فورا آپديت ميكنم...پس نبايد آپديت كنم ...نه ؟؟؟
در ضمن اينم بگم من از xbox live به هيچ عنوان استفاده اي نكردم و نميكنم...چون لازم ندارم...
دقیقا ً درسته.الان اگه آپدیت کنید فریمورتون (حالا هر چی باشه) میپره!!!منظور از میپره نه اینکه پاک بشه!بجای اون یه فریمور ارجینال و جدید نصب میشه و در این صورت شما فقط میتونید بازی های ارجینال بازی کنید:21:
پس آپدیت نکنید.چون فقط داشبوردتون به این شکل آپدیت میشه و باز هم شما باید کنسول رو بدین بیرون یا خودتون زحمت ریختن LT1.9 رو بکشین!البته آموزش کاملش هست.بچه ها زحمتشو کشیدن.منتهی یادتون باشه اگر خواستین خودتون اقدام کنید حتما ً و حتما ً قسمت اول آموزش که در خصوص بدست آوردن dvd Key هست رو کامل یاد بگیرین و حتما ً اجرا کنید و فایل Dummy.Bin رو یه جای مطمئن ذخیره کنید.بدون این فایل شما قادر به کاری نیستین.

phoenix_666
27-06-2011, 12:39
بی خودی پول نریزین تو جیب این مغازه دار ها ، خودتون کپی کنید به خدا خیلی راحته !
آخه ما که کابل مابل نداریم . بعد مثل اینکه باید سیم درایو رو لخت کنیم از وسطش( دوستان واسه ریختن lt1.9 ) گذاشته بودن این آموزشو . من دلم نمیاد سیم درایوم رو لخت کنم آسیب می بینه کنسولمم اسلیمه ظریف مریفه .

MITAJOON
27-06-2011, 12:47
آخه ما که کابل مابل نداریم . بعد مثل اینکه باید سیم درایو رو لخت کنیم از وسطش( دوستان واسه ریختن lt1.9 ) گذاشته بودن این آموزشو . من دلم نمیاد سیم درایوم رو لخت کنم آسیب می بینه کنسولمم اسلیمه ظریف مریفه .

بله درسته.دوستانی که آموزش رو گذاشته بودن گفتن یه دستگاه دیگه داشتن که گویا اون مرخص شده بوده از کابل اون استفاده کردن!بهر حال شاید اگه بدین بیرون انجام بدن!همین کار رو بکنن و فقط شما متوجه نشین!خودتون انجامش بدین لااقل دقت و ظرافت بیشتری بخرج میدین.کابل ساتا هم که همه مغازه های کامپیوتری میفروشن!

SamGun
27-06-2011, 12:47
زمان مورد نیاز برای شارژ باطری های Rechargeable مورد استفاده قرار میگیره :

(-------- = بازی سنتر )

بالاخره یبارم بازی سنتر میاد اینجا کپی برداری میکنه دیگه :31:

27-06-2011, 12:49
پسر خوب اسلیم 0225 رو نمیشه LT ریخت که :دی حتی 9504 هم LT 1.9 نیومده واسش...
MITAJOON شما مطمئنی که اگه من LT بریزم باید همه ی بازیام رو با آخرین ورژن پچ کنم؟؟؟ این طوری که باز باید خدا تومن پول دی وی دی بدم که دوباره رایت کنم!!!

pouya_1631
27-06-2011, 12:57
من میخوام بیام تهران کنسولما بگیرم . لطفا آدرسهای کنسول فروشیهای با خدا را بدید . خیلی فوری مرسی .

MITAJOON
27-06-2011, 12:59
بله متاسفانه باید دوباره پچ بشن.حداقل 6 تا دی وی دی خام میطلبه:19:آخرین اخبار c4eva میگه LT 1.9 برای 0225 و 9504 و سایر اسلیم ها در حال بررسیه!گمونم برای اونا همون lt2.0 رو بدن بیرون.

من میخوام بیام تهران کنسولما بگیرم . لطفا آدرسهای کنسول فروشیهای با خدا را بدید . خیلی فوری مرسی .

با خدا؟:18:
شوخی میکنی دیگه؟:27:البته بعضی دوستان با خدا هستن کنسول هم میفروشن!و لی اکثراً ناخدا هستن:31:
تهران میدان امام خمینی(توپخانه یا پشت شهرداری هم میگن) و مجتمع تجاری غرب(میدان صنعت یا همون شهرک غرب اول خیابان حسن سیف) و پاساژ های اطراف میدان ولیعصر و پایتخت میرداماد بورس فروش کنسوله.اینجاها رو الان یادم بود.

sadeq.ronaldo
27-06-2011, 13:12
سلام...من ازين face plate يا همون برچسبا ميخوام برا كنسولم...
خيليم دوس دارم...
گفتن nextgen داره ...رفتم تهران و ديدم ساعت 12 ظهر بستس...
يك هفته هم هست دارم زنگ ميزنم جواب نميده مغازش...اصلا باز ميكنه ؟؟؟
حالا هيچ جاي ديگه تهران نداره ازين برچسبا برا رو كنسول برم بخرم ...؟؟؟
توروخدا بگين...
راستي قيمت هارد 120 گيگ رو هم بگين...

tommy vercetti
27-06-2011, 13:16
دوستان امروز قیمت 250 گیگ اسلیم 0225 رو گرفتم: 470
4 گیگ هم : 400
به نظر قیمت ها کم کم داره منطقی میشه.

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

خيليم دوس دارم...
توروخدا بگين...
میدون امام رو بگردید ریخته.
قیمتش هم 11 تومانه.:21:

aha2012
27-06-2011, 13:18
خيليم دوس دارم...
توروخدا بگين...
توی توپخونه ریخته همینطوری
120 گیگ برای فت 70 تومنه

MITAJOON
27-06-2011, 13:19
دوستان امروز قیمت 250 گیگ اسلیم 0225 رو گرفتم: 470
4 گیگ هم : 400
به نظر قیمت ها کم کم داره منطقی میشه.[COLOR="Silver"]
بنظر من آرامش قبل از طوفانه!!:41:
اگه تا 1 ماه دیگه کپی خور بشه قیمت 4 گیگش میره رو 500 تومن.:2:

flasher_for_nokia
27-06-2011, 13:22
این رایت بازیها برای هر ورژن Lt جدید مکیاد باید انجام بشه؟
پس این بازیها رو ارجینال بگیریم خودمونو راحت کنیم من mw 2 رو دست 2 گرفتم برم halo reach رو هم بگیرم پس :5:

Danitondar
27-06-2011, 13:23
[/COLOR]
میدون امام رو بگردید ریخته.
قیمتش هم 11 تومانه.:21:

منم میخوام منتهی بندرعباسم کل اینجل رو زیر و رو کردم پیدا نکردم:41: سایتی چیزی هست؟:20:

MITAJOON
27-06-2011, 13:25
این رایت بازیها برای هر ورژن Lt جدید مکیاد باید انجام بشه؟
پس این بازیها رو ارجینال بگیریم خودمونو راحت کنیم من mw 2 رو دست 2 گرفتم برم halo reach رو هم بگیرم پس :5:

ایول همه رو خلاص کردی:11:
بازی دست دو رو چند و از کجا خریدی؟

tommy vercetti
27-06-2011, 13:26
(به نقل از دی بازی) گفتم شاید برای طرفداران اکس باکس خبر خوبی باشه.
ایکس باکس برای رقابت با سونی و نینتندو نیازی به کنسول جدید ندارد
آقای Dennis Durkin از سوی ایکس باکس اذعان داشت که او از این که کمپانی های نینتندو و سونی در حال تولید کنسول های جدید هستند تهدیدی برای ایکس باکس احساس نمی کند؛ او همچنین اعلام کرد که مایکروسافت خیال ساختن کنسول دستی یا کنسول جایگزین ایکس باکس رو ندارد و عمر PC و xbox360 هنوز تمام نشده .
وقتی از او پرسیده شد نظرش درباره ی رقابت با ویتا چیست جواب داد :
“من مطمئن نیستم که بخواهیم یک کنسول دستی جدید را به بازار زمان حال ارائه کنیم … اگر به 3DS نگاه کنیم متوجه می شویم که در مقابل انتظارات مردم به عنوان یک کنسول موفق نتوانست جواب مردم را بدهد و نتوانست چیز هایی را که مردم فکر می کردند برطرف کند ”
“در نتیجه این بازار (کنسول های دستی) خیلی شلوغ و پر از تغییرات ریز و درشت است و این نیاز به زمان دارد که در چنین بازاری حرفه ای شوید و تازه وارد بودن در این بازار به منزله ی یک شرط بندی بزرگ است که معلوم نیست در آن موفق شوید یا نه، من به شخصه چنین ریسکی را قبول نمی کنم ”
Durkin درباره ی اعتماد به نفس مایکروسافت بر روی ریسک های هم اکنون این کمپانی افزود: فعلا ما در حال کار بر روی شبکه های سرگرمی آنلاین و کینکت هستیم و مایکروسافت روی این موارد سرمایه گذاری کرده است .

به نظرم این طوری میشه با اطمینان بیشتری اکس باکس تهیه کرد.:31:

sadeq.ronaldo
27-06-2011, 13:26
توی توپخونه ریخته همینطوری
120 گیگ برای فت 70 تومنه

خوب من ياد ندارم تهران رو...همين توپخونه يا پشت شهرداري كه ميگين آدرس كامل كاملشو بهم بگين تا برم بگيرم...ساعات كارشونم بگين...
راستي بچه ها من ميخوام بگم كسي برام بخره..شكل روشم برام مهمه...
ميتونين يه لطف بزرگ بكنين شكل هاي برچسب هايي كه همون توپخانه ميفروشه برام عكسشو بزارين تا انتخاب كنم ؟؟؟؟واقعا دعاتون ميكنم اگه بزارين

aha2012
27-06-2011, 13:37
خوب من ياد ندارم تهران رو...همين توپخونه يا پشت شهرداري كه ميگين آدرس كامل كاملشو بهم بگين تا برم بگيرم...ساعات كارشونم بگين...
راستي بچه ها من ميخوام بگم كسي برام بخره..شكل روشم برام مهمه...
ميتونين يه لطف بزرگ بكنين شكل هاي برچسب هايي كه همون توپخانه ميفروشه برام عكسشو بزارين تا انتخاب كنم ؟؟؟؟واقعا دعاتون ميكنم اگه بزارين
آدرس خاصی نداره.به هر کس بگی توپخونه یا امام خمینی راهنماییت میکنن.جای تابلویی هست.همه میشناسنش
در ضمن اون برچسبها زیاد جدید نیست عکساش.قدیمیه
عکس هم متاسفانه ندارم.تو سایت nextgenیه سری عکس گذاشته

MITAJOON
27-06-2011, 13:42
شما بیا تهران سوار مترو بشو ایستگاه امام خمینی از قطار پیاده شو و برو بیرون!درست روبروت که کلی هم شلوغه!پشت شهرداری یا همون توپخونه هست.

flasher_for_nokia
27-06-2011, 13:49
آقای Dennis Durkin از سوی ایکس باکس اذعان داشت که او از این که کمپانی های نینتندو و سونی در حال تولید کنسول های جدید هستند تهدیدی برای ایکس باکس احساس نمی کند؛ او همچنین اعلام کرد که مایکروسافت خیال ساختن کنسول دستی یا کنسول جایگزین ایکس باکس رو ندارد و عمر PC و xbox360 هنوز تمام نشده .
“من مطمئن نیستم که بخواهیم یک کنسول دستی جدید را به بازار زمان حال ارائه کنیم … اگر به 3DS نگاه کنیم متوجه می شویم که در مقابل انتظارات مردم به عنوان یک کنسول موفق نتوانست جواب مردم را بدهد و نتوانست چیز هایی را که مردم فکر می کردند برطرف کند ”
“در نتیجه این بازار (کنسول های دستی) خیلی شلوغ و پر از تغییرات ریز و درشت است و این نیاز به زمان دارد که در چنین بازاری حرفه ای شوید و تازه وارد بودن در این بازار به منزله ی یک شرط بندی بزرگ است که معلوم نیست در آن موفق شوید یا نه، من به شخصه چنین ریسکی را قبول نمی کنم ”
Durkin درباره ی اعتماد به نفس مایکروسافت بر روی ریسک های هم اکنون این کمپانی افزود: فعلا ما در حال کار بر روی شبکه های سرگرمی آنلاین و کینکت هستیم و مایکروسافت روی این موارد سرمایه گذاری کرده است .

اما یه نکته رو توحه کنین اگه ماکرو کوچکترین احساسی در ورود نسل جدی پی اس داشته باشه سریع مدل جدید رو وارد بازار میکنه مثل سرعتی که در ورود 360 داست که بعد از چندین سال تغییرات مداوم سخت افزاری تونست مشکلات و نواقصش رو حل کنه ماکرو تو زمینه کنسول دادن بیرون اونم الکی استاده:27::27::21::21::31::31:

flasher_for_nokia
27-06-2011, 14:08
کسی جواب منو نداد این بازی MGS 2 رو که واسه xbox 1 هست اگه ارجینالشو داشته باشیم رو 360 اجرا میشه؟

27-06-2011, 14:18
دوستان جایی نیس اینترنتی اسکین بفروشه؟؟؟ تهران خریت کردم آخرین لحظه پشیمون شدم... الان ولی میخوام بگیرم...

SamGun
27-06-2011, 14:19

این که مسلمه !! فعلا کینکت کاری کرده که واقعا متمرکز شدن روی این Platfrom برای MS سوده بیشتری خواهد داشت تا کنسول جدید.

اما یه نکته رو توحه کنین اگه ماکرو کوچکترین احساسی در ورود نسل جدی پی اس داشته باشه سریع مدل جدید رو وارد بازار میکنه مثل سرعتی که در ورود 360 داست که بعد از چندین سال تغییرات مداوم سخت افزاری تونست مشکلات و نواقصش رو حل کنه ماکرو تو زمینه کنسول دادن بیرون اونم الکی استاده:27::27::21::21::31::31:

PS4 ممکن هست از نظر گرافیکی و Motion بازی ها فرق فاحشی رو در بازی ها نداشته باشه . که این حرف اول اینکه خیال MS رو کمی راحت کرده که روی کیکنت بیشتر سرمایه گذاری کنه و از طرف دیگه اونو در شرایطی قرار میده که ممکن هست برای KINECT رقیب بسیار جدی معرفی بشه.

کسی جواب منو نداد این بازی MGS 2 رو که واسه xbox 1 هست اگه ارجینالشو داشته باشیم رو 360 اجرا میشه؟

سری بازی MGS قراره به صورت Collection بیاد . نیومده که هنوز ! اومده ؟!

s.j-rez
27-06-2011, 14:20
برایxboxهست نهxbox1تا تونجایی که من میدونم بله میشه بازی هایxboxرو رویxbox360بازی کرد ولی خودم امتحان نکردم
راستی ارزش نداره ها بازی قدیمیه :41:5 تومن گرون تر داد نگیر:31:

aha2012
27-06-2011, 14:23
این که مسلمه !! فعلا کینکت کاری کرده که واقعا متمرکز شدن روی این Platfrom برای MS سوده بیشتری خواهد داشت تا کنسول جدید.

PS4 ممکن هست از نظر گرافیکی و Motion بازی ها فرق فاحشی رو در بازی ها نداشته باشه . که این حرف اول اینکه خیال MS رو کمی راحت کرده که روی کیکنت بیشتر سرمایه گذاری کنه و از طرف دیگه اونو در شرایطی قرار میده که ممکن هست برای KINECT رقیب بسیار جدی معرفی بشه.

؟!
خود مایکرو گفته که کینکت مثل یه آدرنالین برای 360 بوده.درصورتیکه 360 به نیمه ی عمر خود رسیده این کینکته حال اساسی مثل آدرنالین بهش داده

سونی گفته پلی 4 و فعلا نمیسازیم(نمیدیم بیرون) چون پلی 3 هنوز قدرت لازمو داره

flasher_for_nokia
27-06-2011, 14:42
mgs coolection hd
5 ماه دیگه میاد پس صبر کنیم

ashjaee
27-06-2011, 14:59
آقا من چند صفحه تاپیک رو خوندم اما گیج تر شدم. :31:
ببینین lk تقریبا یک ساله هیچ بازیی نکردم. آخرین بازی که کردم COD : black ops بود حالا که می خوام بازی های جدیدتر رو مثل AC : BH بازی کنم باید چه کار کنم؟ چی رو باید آپدیت کنم. خودم میتونم یا باید بدم بیرون؟ ممنون.
در ضمن فقط هم می خوام آفلاین بازی کنم.

pouya_1631
27-06-2011, 15:23
آقا قیمت 9504 650 هزار تومنه ؟ :18:
یکی به من گفت 700 الا هفتصدا خورده ای :19: تازه یه فروشنده ی دیگه به من گفت نزدیکای 800 تومن . :31:
اگه این طوری باشه میرم اینا میگیرم تازه -- هم شده خیالم راحته راحت مبشه .

HESAM_5700
27-06-2011, 15:32
اقا يكي ني بگه نسل جديد برا چته ؟؟ الانشم اين شركتا دارن بازيايي ميسازن كه از گرافيك و گيم پلييش كف و خون با مخلفات قاطي ميكنيم :31::31:
دوستان اين مسئله pes خيلي رو اعصابه :31:

A.N.A.P
27-06-2011, 15:48
اقا يكي ني بگه نسل جديد برا چته ؟؟ الانشم اين شركتا دارن بازيايي ميسازن كه از گرافيك و گيم پلييش كف و خون با مخلفات قاطي ميكنيم :31::31:
دوستان اين مسئله pes خيلي رو اعصابه :31:
PES که اصلا اوتـه از دنیای بازی !:31:

sonixax
27-06-2011, 16:52
بچه ها یه خبر که شاید برای بعضی ها جدید باشه ، برای بعضی ها قدیمی .

متال گیر های 2 و 3 و Peac Walker دیگه انحصاری Ps2 و PSP نیستند و قراره از 29 نوامبر امسال با کیفیت HD برای 360 بیاند :31:
این هم سندش :

s.j-rez
27-06-2011, 16:53
کسی نیست واسه کینکت یه تاپیک بزته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چتد تا بازی خوبش رو میگید؟اگه لطف کنید نوع بازی رو هم بگید(کینکت)

27-06-2011, 17:13
Dance Central
Kinect Sports
Your Shape
Virtua Tennis 4

parviz85
27-06-2011, 17:14
مث اینکه Kinect Me روی live در دسترس قرار گرفته.

pouya_1631
27-06-2011, 18:07
لطفا بگید قیمت عادلانه 9504 در تهران چنده و کی با این قیمت میده ؟ راستی یه سری گفتند که -- واقعیه 9504 نیست این که شما میخرین در حقیقت همه ی چیزهای آرکید هست .!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!

hamed17n
27-06-2011, 18:19
لطفا بگید قیمت عادلانه 9504 در تهران چنده و کی با این قیمت میده ؟ راستی یه سری گفتند که -- واقعیه 9504 نیست این که شما میخرین در حقیقت همه ی چیزهای آرکید هست .!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!

-- 9504 واقعیه و بدون تعویض درایور و قطعات دیگر و فقط نرم افزاری
الان پیدا نمی شه اگه پیدا شه بستگی به انصاف فروشنده داره که از 600 می تون بده تا 800

flasher_for_nokia
27-06-2011, 18:20

ببین عزیز اگه درایوش واقعا 9504 باشه ه کش کامل و واقعی هست. چون 9504 بسیار بسیار کم هست خوب قیمت مشخصی هم نداره مثلا من میگم 900 حالا می خوای فقط همین یکی هست نه هم که هیچی :27:

27-06-2011, 18:21
نه عزیزم... اگه اشتباه نکنم به این کار که قطعات کنسول داغونو بندازن روی دستگاه (که مایکروسافت هم میفهمه و بنتون میکنه) می گن اسپوف... مثلا خیلیا 0225 رو کپی خور می کنن و هیچ حرفی هم نمی زنن ، در حالی که قراره کنسول بدبختو با خاک یکسان کنن :دی ولی 9504 هــک سالم واسش اومده... از طریق این کار میشه حتی 0500 هم کپی خور کرد... دیگه مجبور نیس کسی واس هــک درایو ها صب کنه :دی

27-06-2011, 18:58
گفتم که می گیرن دل و روده یه کنسول درب و داغون رو در میارن میندازن روی کنسول بیچاره تو...

HESAM_5700
27-06-2011, 19:19
خدا این گیرز عجب چیزیههه !!!!!!!!!!!!!

فقط این دشمناش دهنمو سرویس کرده :دی این یارمون هم که گاگوله : دی

الان تازه رسیدم وسطای act 3 ... چند تا act داره کلاً !؟!؟

officer
27-06-2011, 20:00
سلام
قیمت ها داخل کشور خیلی افتضاح شده ...

من میخوام یه اسلیم بخرم ، میخواستم ببینم -- شده ؟ مشکلی تو اجرای بازی کپی نداره ؟
بعد اگه از خارج کشور بیاریم توی تلویزیون های ما نشون میده ؟ بخاطر pal و این چیزا میگم ... کیت یا چیزی باید روش نصب شه ؟

کلا یه xbox رو بیاری ایران چقد باید هزینه کنی تا بی دردسر بتونی باهاش بازی کنی ؟

27-06-2011, 20:38
ایکس باکس رو اگه از اروپا و خاورمیانه بیارین مشکلی نیس...
و اینکه اسلیم هم فقط 9504ــش هـک شده و 0225 تا یه مدت دیگه هــک میشه که قیمت هــکش بالای 100 در میاد...
اگه آلمان آشنا دارین یه جا الایت آکبند حراج کرده 120یورو... از اون بگیرین خیلی عالی میشه...

HESAM_5700
27-06-2011, 20:45
اون يه جا هم فكر كنم فروشگاه هاي زاتورن هست ...

( براي كشتن اين دشمنايي كه پشت ماشين گان ميشينن توي geow بايد چيكار كرد ؟؟!؟!)

s.j-rez
27-06-2011, 20:46
اون يه جا هم فكر كنم فروشگاه هاي زاتورن هست ...

( براي كشتن اين دشمنايي كه پشت ماشين گان ميشينن توي geow بايد چيكار كرد ؟؟!؟!)
دوست عزیز کاش تو تاپیک خودش سوالاتترو مطرح کنی هم زود به جواب میرسی هم این تاپیک زیاد جلونمیره:10::31:

27-06-2011, 20:47
اونا که نمی تونن ماشین گانو 180 درجه بچرخونن ، پس می ری پشتشون میزنی لهشون می کنی :دی

officer
27-06-2011, 20:58
ایکس باکس رو اگه از اروپا و خاورمیانه بیارین مشکلی نیس...
و اینکه اسلیم هم فقط 9504ــش هـک شده و 0225 تا یه مدت دیگه هــک میشه که قیمت هــکش بالای 100 در میاد...
اگه آلمان آشنا دارین یه جا الایت آکبند حراج کرده 120یورو... از اون بگیرین خیلی عالی میشه...
آلمان نه متاسفانه ... از دانمارک میخوام بگیرم .
فرق این 9504 با 0225 چیه ؟
الان قیمتی که دیدم 320 - 350 دلاره ...

الایت آکبند که میگید رو چقد میگیرن -- کنن ؟ همون حدود 100 تومن ؟

pouya_1631
27-06-2011, 21:27
آلمان نه متاسفانه ... از دانمارک میخوام بگیرم .
فرق این 9504 با 0225 چیه ؟
الان قیمتی که دیدم 320 - 350 دلاره ...

الایت آکبند که میگید رو چقد میگیرن -- کنن ؟ همون حدود 100 تومن ؟
هیچ فرقی با هم ندارن ! فقط 9504 -- شده ولی 0225 -- نشده !
نه بابا 100 بگیرن . مگه میخوال کنسوله جدید بهت بدن . حدودا 10 الا 20 تومن .

27-06-2011, 21:35
همون طور که پویا جان گفتن هیچ فرقی نداره...
واس الایت 10 الی 20 می گیرن ، و کلا واس همه ی کنسولا به جز 0225 و کنسولایی که کپیشون نیومده...
ولی 0225 که کپیش بیاد 100 تومن حداقله... چون فقط خود بورد 60$ــه که با توجه به قیمت دلار حدود 80 میشه و پول مورد نیاز برای سیبیل دلال ها هم حدودای 10-20 تومن و هزینه ای که خود طرف واس انجام بقیه کاراش میگیره... بالای 100 میشه... 100 تا 120...

s.j-rez
27-06-2011, 22:16
سام علیک دوستان اینم یه تاپیک برای تشخیص بازی های اصل:

HESAM_5700
27-06-2011, 22:54
اونا که نمی تونن ماشین گانو 180 درجه بچرخونن ، پس می ری پشتشون میزنی لهشون می کنی :دی
دیگه اقای s.j-rez گفتن ادامه نمیدم :دی

اما میشه ماشین گانو 180درجه چرخوند بعضی جاها :دی ( یه بار من کردم شد ! )

مهم همونه که بشه رفت پشت سرشون !!! :21:

SamGun
27-06-2011, 22:57
دوستان عزیزم هرکسی این آموزش رو دانلود کرده برای من یه جایی آپ کنه اگه براش مقدور هست :

[آموزش] باز کردن کنسول Play Station 3 و معرفی قطعات آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

phoenix_666
27-06-2011, 23:12
دوستان عزیزم هرکسی این آموزش رو دانلود کرده برای من یه جایی آپ کنه اگه براش مقدور هست :

[آموزش] باز کردن کنسول Play Station 3 و معرفی قطعات آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش فایلش پاک شده

Danitondar
27-06-2011, 23:26
سلام به همگی من یه فرمون خوب میخوام تا حدود 120 150 چی خوبه بگیرم راستی این مال ماکروسافت چنده؟کلا سایتی چیزی هست همه رو معرفی کرده باشه ممنون میشم جواب بدین!:11:

sonixax
27-06-2011, 23:29
سلام به همگی من یه فرمون خوب میخوام تا حدود 120 150 چی خوبه بگیرم راستی این مال ماکروسافت چنده؟کلا سایتی چیزی هست همه رو معرفی کرده باشه ممنون میشم جواب بدین!:11:

Danitondar
27-06-2011, 23:32

اینا که همشون دلاره معلوم نیست یا هست:13:قیمت؟و چیز های دیگه میخوام اگه کسی تجربه ای چیزی داره بگه!:10:

sonixax
27-06-2011, 23:37
اینا که همشون دلاره معلوم نیست یا هست:13:قیمت؟و چیز های دیگه میخوام اگه کسی تجربه ای چیزی داره بگه!:10:

همون مدل توی ایران پیدا میشه ، قیمتش هم معمولا 20-30 تومن بیشتر از تبدیل شدش تموم میشه .

ariaei_tabar
27-06-2011, 23:54
samgun,samgun,samgun........
سلام
لطفا فرمول اون شارژ باطری هارو بذار..اینجا بذلری کهخیلی هایاد میگرن خوبه
اگه نخواستی بذار خصوصی:31:
مرسی

Danitondar
28-06-2011, 00:08
خصوصی کجا بود منم میخوام

SamGun
28-06-2011, 00:17
داداش فایلش پاک شده

عزیزم اگه فایلش بود که من مشکلی نداشتم !

من خودم هم فایل اصلاح شده رو از دست دادم و اگه بخوام دوباره درستش کنم باید کلی وقت بزارم .

صفحه های پیش گذاشتم لینک بازی سنترش رو .

28-06-2011, 00:32
samgun,samgun,samgun........
سلام
لطفا فرمول اون شارژ باطری هارو بذار..اینجا بذلری کهخیلی هایاد میگرن خوبه
اگه نخواستی بذار خصوصی:31:
مرسی
گذاشتن دیگه :

phoenix_666
28-06-2011, 00:43
عزیزم اگه فایلش بود که من مشکلی نداشتم !

من خودم هم فایل اصلاح شده رو از دست دادم و اگه بخوام دوباره درستش کنم باید کلی وقت بزارم .

صفحه های پیش گذاشتم لینک بازی سنترش رو .

این لینکش تو ---------- هست برو دانلودشون کن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MITAJOON
28-06-2011, 01:58
خب من فایل و عکس رو عینا ض کپی میکنم با ذکر منبع امیدوارم نویسنده مطلب راضی باشه دیگه:46:

دوستان این مطلب برگرفته از سایت بازی Center هست:
فرمولی که در زیر مشاهده می کنید برای بدست آوردن زمان مورد نیاز شارژ باطری است که با قرار دادن دو مقدار توان باطری و شارژر می توان به عدد نهایی که زمان شارژ باطری است رسید:
به عنوان مثال با یک شارژر 150mAو دو باطری 2500mAh با کمک فرمول بالا به زمان تقریباً 20 ساعت برای شارژ کامل باطری میرسیم:
می توان از این فرمول برای هر نوع باطری و شارژی استفاده کرد.
پس هر چی توان شارژر بیشتر زمان مورد نیاز برای شارژ کمتر.
بازم اعلام میکنم که منبع: فروم بازی-سنتر
چون این سایت اسم فروم منبع رو فیل--تر میکنه مجبور شدم عکس هار ودوباره آپ کنم.

kamran2000
28-06-2011, 02:13
ای بابا
دلمون خوش بود 500 تومن جورکردیم میتونیم xbox 360 slim با kinect بگیریم.
خدایش ما کجا داریم زندگی میکنیم.

Danitondar
28-06-2011, 07:12
این روزا با پونصد تومن لا اقل نمیشه آرزوشو داشت!

SamGun
28-06-2011, 09:17
این لینکش تو ---------- هست برو دانلودشون کن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز دلم من اگه میخواستم چیزی از جایی کپی کنم که 2 روز وقتم رو صرف ساخت این آموزش نمیکردم !؟

این آموزش ساخت دست خودم هست و تمام عکس ها و ... توسط خودم گرفته شده. من تو Recovery Windows این فایل رو از دست دادم.

بنده به خاطر این آموزش 150 هزار تومن ضرر خوردم که داستانش رو دوستان PS3 دار میدونن.

حالا شما برای من لینک بازی سنتر میزاری !؟ دست شما درد نکنه واقعا.

hamed17n
28-06-2011, 10:02

خوب فکر فرمون ماکروسافت رو که نکن پیدا نمی شه اگر هم پیدا بشه بالای 200 تومنه
بعد فرمونی که می خری بستگی به شانست داره که حساسیتش چجوری باشه و توی بازی های مختلف هم فرق می کنه.
فرمون ها دو نوع سیمی و وایرلس هستن که شما با این پول می تونی وایرلس بخری. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها می تونی به توپ خونه بری:31:

Danitondar
28-06-2011, 12:24
خوب فکر فرمون ماکروسافت رو که نکن پیدا نمی شه اگر هم پیدا بشه بالای 200 تومنه
بعد فرمونی که می خری بستگی به شانست داره که حساسیتش چجوری باشه و توی بازی های مختلف هم فرق می کنه.
فرمون ها دو نوع سیمی و وایرلس هستن که شما با این پول می تونی وایرلس بخری. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها می تونی به توپ خونه بری:31:
مگه توپخونه تو بندرعباسم هست؟:27:یعنی هیجا پیدا نمیشه:19: زنگ زدم به توپخونه میگن ماکروسافت وجود نداره!:41:

28-06-2011, 12:27
دوستان من یه COD : BO داشتم که میذاشتم تو درایو می گفت : Unable To read Disk و تو این مایه ها... دوستان گفتن پچ کن... پچ هم کردم بازم همون طوره... چیکار کنم؟؟؟
تنکس ;)

A.N.A.P
28-06-2011, 12:28
دوستان سایت game.ir.com واسه خرید MS Point معتبره ؟ آخه قیمتاش خیلی خوبه !

اون نقطه بین کلمه Game و ir رو تبدیل - کنید !

Alex Fera
28-06-2011, 12:30
آره علی جون من از اونجا میخریم،فکر کنم آرمین هم از اونجا میخره..............

البته کارت های iTunes خیلی بدرد بخور تره:31:

s.j-rez
28-06-2011, 12:33
سلام دوستان این تاپیک هم زدم من
راهنمای نصب کینکت و بازی با آن

A.N.A.P
28-06-2011, 12:49
آره علی جون من از اونجا میخریم،فکر کنم آرمین هم از اونجا میخره..............

البته کارت های iTunes خیلی بدرد بخور تره:31:
لامذهب 1600 تا میخواستم نداره ! راستی چه باید عضو این سایت شد ؟ میگه اول باید عضو بشی !

.......

پیدا کردم !:31:

Danitondar
28-06-2011, 12:57
فرمون چی شد؟

HESAM_5700
28-06-2011, 13:35
سوال :

دوستان شنیدم : دی میگن اگه ال تی 1.9 روی دستگاه باشه بعد این آپدیت 19می رو بریزی دیگه پاک نمیشه ال تی + !

درسته ؟!

A.N.A.P
28-06-2011, 13:38
سوال :

دوستان شنیدم : دی میگن اگه ال تی 1.9 روی دستگاه باشه بعد این آپدیت 19می رو بریزی دیگه پاک نمیشه ال تی + !

درسته ؟!
از کی شنیدی ؟ حتما راست گفته دیگه !:21:

pouya_1631
28-06-2011, 14:12
سلام دوستان . من از توپخونه قیمت دارم که اسلیم 0225 با هارد 4 گیگ هست 380 . امروز عصر یکی از فامیلامون از اونجا برام به صورت باندل یه slim 0225 با هارد 4 میاره وبا kinect . خوبه ؟

s.j-rez
28-06-2011, 14:19
سلام دوستان . من از توپخونه قیمت دارم که اسلیم 0225 با هارد 4 گیگ هست 380 . امروز عصر یکی از فامیلامون از اونجا برام به صورت باندل یه slim 0225 با هارد 4 میاره وبا kinect . خوبه ؟
قیمتش که عالیه ولی از کپیش خبری نیست ها کینکت تنها الان خودش200هست.:31:

pouya_1631
28-06-2011, 14:37
قیمتش که عالیه ولی از کپیش خبری نیست ها کینکت تنها الان خودش200هست.:31:
تازه کینکت اونجا پیدا کرده که میگه 180 تومن .:46:
اگه بازیا کینکت باحال باهاس سر میکنم تا -- این بیاد . انگاری گفتند اولا مهر میاد . راستی بازیا کینکت باحال هست ؟

arashpr9
28-06-2011, 14:37

احتمالش نزدیک به صفره 0225 باشه ( باندل رو میگم ) چون همه باندل کینکت ها 0500 هستن

اگه 0225 رو 380 گیر بیاری که خیلی خوبه و تا چند مدت دیگه ه**کش میاد . من که خسته شدم اینقد نیومد . میخوام شنبه یه 9504 (650 تومان ) بگیرم

s.j-rez
28-06-2011, 14:40
تازه کینکت اونجا پیدا کرده که میگه 180 تومن .:46:
اگه بازیا کینکت باحال باهاس سر میکنم تا -- این بیاد . انگاری گفتند اولا مهر میاد . راستی بازیا کینکت باحال هست ؟
کینکت واقعا عالیه و بازی هاشم عالیه در ظمن بازی های فعلی فقط برای نشون دادن قدرت کینکت هست از امسال بازی هایی میاد که دهنمون چفت میشه:31:راستی بازی های کپی کینکت هم کنسول کپی خور میخوادااااااااااااااا.

pouya_1631
28-06-2011, 14:42
احتمالش نزدیک به صفره 0225 باشه ( باندل رو میگم ) چون همه باندل کینکت ها 0500 هستن

اگه 0225 رو 380 گیر بیاری که خیلی خوبه و تا چند مدت دیگه ه**کش میاد . من که خسته شدم اینقد نیومد . میخوام شنبه یه 9504 (650 تومان ) بگیرم
9504 که گیر نمیاد و انقدر کم شده . اونایی هم که دارن میگن حدود 750 تومن . اگه گیر میومد که خود منم از اینا میخریدم .

Danitondar
28-06-2011, 14:42
باحال هست؟آقا شوخی نکن خیلی توپه بهترین بازیاش بنظر من بهترینش اسپورت و دنس سنترال هست!

pouya_1631
28-06-2011, 14:52
باحال هست؟آقا شوخی نکن خیلی توپه بهترین بازیاش بنظر من بهترینش اسپورت و دنس سنترال هست!
این بازیا روش هست یا این که جدا باید بخریم ؟ من منظورم اینه که بازیای تو خود کینکت که میخریم قشنگه یا نه ؟

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

کینکت واقعا عالیه و بازی هاشم عالیه در ظمن بازی های فعلی فقط برای نشون دادن قدرت کینکت هست از امسال بازی هایی میاد که دهنمون چفت میشه:31:راستی بازی های کپی کینکت هم کنسول کپی خور میخوادااااااااااااااا.
اگه کپیش اومد میدیم کپی خورش کنند .

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

اگه کپیش اومد میدیم کپی خورش کنند . حالا فعلا با این بزیا توش حال میکنیم تا بعد .

aha2012
28-06-2011, 14:53
این بازیا روش هست یا این که جدا باید بخریم ؟ من منظورم اینه که بازیای تو خود کینکت که میخریم قشنگه یا نه ؟

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

اگه کپیش اومد میدیم کپی خورش کنند .
بله قشنگه.تازه 3تا دموی بازی اون پایین سمت چپ هم داره که میتونی باهاشون بازی کنی تا کپی دستگاه بیاد

pouya_1631
28-06-2011, 14:55
حالا فعلا با این بازیاش حال میکنیم تا موقعی که --ش امد میدیم کپی خورش کنن.

pouya_1631
28-06-2011, 15:14

کجا این قیمتا میده . میشه بگید تا ما هم از اونجا بخریم .

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

من میترسم بهش بگم که 0225 بده ولی بهم 0500 بندازه ؟ یا این که اصلا-- نشه ( 0225 ها ) .

trinitynim
28-06-2011, 15:14
سلام.
دو تا سوال داشتم.
1-اگه یه xbox arcade بگیرم تمام بازیهای جدید هم روش اجرا میشه یا نه؟؟
((برای اجرا بازیهای جدید باید کار خاصی روش انجام داد یا همون کپی خور کردن اولیه کافیه؟))

2-ارزونترین xbox که الان تو بازار هست(آکبند) چنده؟

s.j-rez
28-06-2011, 15:18
سلام.
دو تا سوال داشتم.
1-اگه یه xbox arcade بگیرم تمام بازیهای جدید هم روش اجرا میشه یا نه؟؟
((برای اجرا بازیهای جدید باید کار خاصی روش انجام داد یا همون کپی خور کردن اولیه کافیه؟))

2-ارزونترین xbox که الان تو بازار هست(آکبند) چنده؟
1-بله اجرا میشه همه ایکس باکس ها همه ی بازی هارو اجرا میکنند.
2-اسلیم ها نسبت به فت ارزون اند ولی خوب ارزون هاش کپی نمیشه اوضایی شده ها..........:41::41:

trinitynim
28-06-2011, 15:31
1-بله اجرا میشه همه ایکس باکس ها همه ی بازی هارو اجرا میکنند.
2-اسلیم ها نسبت به فت ارزون اند ولی خوب ارزون هاش کپی نمیشه اوضایی شده ها..........:41::41:

مثل اینکه من سوالمو بد پرسیدم.
ارزونترین xbox که الان میشه خرید (کپی خور بشه،آکبند باشه، کینکت بهش وصل شه) کدوم مدله و چنده؟
(هیچی هم نمیخوام داشته باشه، فقط خود دستگاه با دستش).
مرسی.

hasankachal
28-06-2011, 16:56
مثل اینکه من سوالمو بد پرسیدم.
ارزونترین xbox که الان میشه خرید (کپی خور بشه،آکبند باشه، کینکت بهش وصل شه) کدوم مدله و چنده؟
(هیچی هم نمیخوام داشته باشه، فقط خود دستگاه با دستش).
مرسی.
همون arcade

s.j-rez
28-06-2011, 17:37
همون arcade
هان عمو الان گرون ترین چیز این فت هاست:19: البته اگه پیداشه
از طلا با ارزش تر شده:31:

HESAM_5700
28-06-2011, 18:05
من پرسيدم كه مطمعن بشم علي.. اگه خودت مطمعني چرا ميگيي اينجا بگم ديگه :31:

MITAJOON
28-06-2011, 18:32

سلام.
من یه سوال از شما بپرسم؟(البته بد نیست اگه همه دوستان جواب بدن)
برای یه کنسول XBOX که کپی خور شده و آکبنده تا چقدر هزینه حاضرید بپردازید؟(قصد بازاریابی و یا تبلیغ ندارم، میخوام به یه نتیجه حداقل برای خودم برسم)یعنی منطقی و با توجه به قیمتی که الان تو بازار برای کنسول کپی خور شده میدن.شما حاضرید تا چقدر به این کنسول پول بدید؟

ashe
28-06-2011, 20:40
سلام
با اومدن اپدیت جدید LT مشکل اجرای بازی AC:B و NFS و همچنین بازی های قدیمی تر رو داشبورد جدید حل شده یا خیر ؟
ممنون

aha2012
28-06-2011, 23:13
گویا قراره مایکروسافت کنسول جدیدشو( گفته next-gen)تو E3 2012 نمایش بده
منبع: vg247

MITAJOON
28-06-2011, 23:28
سلام
با اومدن اپدیت جدید LT مشکل اجرای بازی AC:B و NFS و همچنین بازی های قدیمی تر رو داشبورد جدید حل شده یا خیر ؟
ممنون

بله.LT1.9 مشکلات بوجود اومده توسط داشبورد 13146 رو برطف کرده ومیتونید بازی های قدیمی تر رو اجرا کنید.
AC:BH و NFS:HP و Halo:Rech و COD:BO و MW2 و Fable2 جزء بازیهایی هستن که ap2.5 دارن وشما بعد از نصب LT1.9 باید اونهارو توسط برنامه ABGX پچ کنید و سپس بازی کنید.در غیر این صورت این 6 تا بازی اجرا نمیشن.

ashjaee
29-06-2011, 06:00
بله.LT1.9 مشکلات بوجود اومده توسط داشبورد 13146 رو برطف کرده ومیتونید بازی های قدیمی تر رو اجرا کنید.
AC:BH و NFS:HP و Halo:Rech و COD:BO و MW2 و Fable2 جزء بازیهایی هستن که ap2.5 دارن وشما بعد از نصب LT1.9 باید اونهارو توسط برنامه ABGX پچ کنید و سپس بازی کنید.در غیر این صورت این 6 تا بازی اجرا نمیشن.

من بازی COD:BO رو بدون آپدیت داشبورد یا فریمور بازی کردم. حالا سوالم اینه که آیا برای بازی های دیگه مثل AC:BH باید LT1.9 رو بریزم یا نه؟
در ضمن این روشی که اول داشبوردو میبرن به 2.0.9199.0 بعد باز اپدیت می کنن به 2.0.12413.0 بعدش به 2.0.12416.0 بعد هم از روی بازی AC:BO آپدیت می کنن عملیه؟ اگه آره میکلی برای بازی های قبلی یا بعدی نداره؟

HESAM_5700
29-06-2011, 09:15
گویا قراره مایکروسافت کنسول جدیدشو( گفته next-gen)تو E3 2012 نمایش بده
منبع: vg247

هییییی وااااایی من !!! :19::41:

یعنی ساپورت نسخه های قبلی دیگه انچام نمیشه !!؟؟!؟!

اینجوری که خلی بده !‌ اسلیم تازه ۲ ساله معرفی شده ! سال دیگه بخواد نسل جدید بده و اینا رو از رده خارج کنه واقعاْ زد حاله !‌:13: 

siavashjal
29-06-2011, 09:55
دوست عزیز اگر کنسول جدید تو e3 2012 معرفی بشه تا زمانی که به صورت انبوه وارد بازار بشه حداقل یکسال طول می کشه یعنی احتمالا در 2013 یا شاید 2014 وارد بازار بشه. در ضمن مایکروسافت حداقل تا چند سال آینده از اسلیم پشتیبانی می کنه و شرکت های تولید کننده بازی براش بازی تولید می کنند همین طور که الان هنوز هم بازی های کنسول ps2 تولید می شن.

HESAM_5700
29-06-2011, 10:04
خب اگه از اسلیم پشتیبانی بشه از فت هم پشتیبانی میشه دیگه !

چون فرق خاصی با هم ندارن !

legolas 224
29-06-2011, 13:05
دوستان فرض کنید من میخوام از این پنجشنبه بازار همشهری:دی یه الایت یا ارکید بگیرم:دی
حالا چی جوری نکاتی رو میگین که باید داشته باشد رو بفهمم :دی ( بن نباشه:دی تعمیر نشده باشه و اینا :دی)
ممنون

aha2012
29-06-2011, 13:10
دوستان فرض کنید من میخوام از این پنجشنبه بازار همشهری:دی یه الایت یا ارکید بگیرم:دی
حالا چی جوری نکاتی رو میگین که باید داشته باشد رو بفهمم :دی ( بن نباشه:دی تعمیر نشده باشه و اینا :دی)
ممنون
سلام
دقیقا
اول بدون که جاسپره یا نه.تاریخش مال 2009 به بعد باشه
بعدش بپرس تعمیر نشده تابحال.فلگ یا بن نشده
اگه هم میتونی ازش یه چند ساعتی بگیر و تستش کن که مورد خاصی نداشته باشه.درایوش ببین سالمه.لنز درایو.خود درایو.ببین درایوش چیه
خلاصه همینا................:5:

legolas 224
29-06-2011, 13:22
سلام
دقیقا
اول بدون که جاسپره یا نه.تاریخش مال 2009 به بعد باشه
بعدش بپرس تعمیر نشده تابحال.فلگ یا بن نشده
اگه هم میتونی ازش یه چند ساعتی بگیر و تستش کن که مورد خاصی نداشته باشه.درایوش ببین سالمه.لنز درایو.خود درایو.ببین درایوش چیه
خلاصه همینا................:5:
اینکه شد انگار میری خواستگاری:دی
منکه نمیتونم بفهمم لنزش درسته یا نه:دی بعدم اومدیم یارو دروغ بگه که بن نشده تا حالا:دی
راستی میتونم از میثم خان بخوام یه دسته دو واسم گیر بیاره ؟:دی یعنی خوب اون بهتر از این چیزا سر در میاره تا من:دی

aha2012
29-06-2011, 13:32
فکر نمیکنم میثم تو کار دست دوم باشه.نمیدونم از خودش بپرس.البته تا 13ام امتحان داره

s.j-rez
29-06-2011, 14:41
اینکه شد انگار میری خواستگاری:دی
منکه نمیتونم بفهمم لنزش درسته یا نه:دی بعدم اومدیم یارو دروغ بگه که بن نشده تا حالا:دی
راستی میتونم از میثم خان بخوام یه دسته دو واسم گیر بیاره ؟:دی یعنی خوب اون بهتر از این چیزا سر در میاره تا من:دی
بابا اصلا مگه الایت و آرکید گیر میاد؟

29-06-2011, 14:44
میثم من راجع به دست دوم پرسیدم و گفت که من تو کار دست دوم نیستم... منتها خودش یه الایت داره گفت اگه بخوای اونو بهت میدم... می گفت من هفته ای یه بار قطعات دستگاه رو با یه دستگاه نو عوض می کردم و دستگاه کاملا نو هست... 500 و خورده ای :دی
تو نت بگرد چیزای خوبی گیر میاد... این آشنای ما که کنسول منو خودش جور کرد خیلی وقتا کنسول دسته دو از نت میخره میاره مغازش مردم از او می خرن :دی
الایت و آرکید هم دست دو عین ملخ گیر میاد :دی ولی نوش گیر نمیاد... که الایت و آرکید دست دو به نظرم به همه چی شرف داره :دی

officer
29-06-2011, 14:48
سلام

اسلیم و الایت خیلی فرق دارن ؟ ینی واسه کسی که میخواد صرفا بازی کنه حالا شاید به مدت طولانی در روز باید مهم باشه که
کنسول الایت بگیره یا اسلیم ؟

مشکل سه چراغه شدن چطور ؟ اونقدر این مشکل همه گیر هست که بیخیال الایت بشم و حتما اسلیم بگیرم ؟

29-06-2011, 15:07
3چراغه مشکل به شدت حادیه اما :
از اواخر ی 2008 این مشکل به کل حل شده... تا قبل از اون کنسول ها با برد فالکون بودن که این مشکل رو داشتن اما با اومدن برد جاسپر از اواخر 2008 این مشکل کلا حل شده...
تفاوت چندانی هم ندارن... اسلیم کوچیک تره ، خوشگل تره ، صدای سیستم کولینگش کمتره ، میگن کولینگش بهتره (من تست کردم متوجه تفاوتی نشدم) ، مصرف برقش پایین تره ، وای فای داخلی داره...
در کل الایت و آرکید خیلی بهترن به نسبت قیمت...

sadeq.ronaldo
29-06-2011, 15:20
سلام ...بچه ها من دیروز یه هارد 120 گیگ خریدم... بعد وقتی وصل کردم فقط 106 گیگ نشون داد ...یارو گفت بقیش مال برنامه ها و نمدونم اینجور چیزاست... نمیشه فرمت کنم که تمام 120 تا رو نشون بده ؟؟؟ کمکم کنید.... بعد فرق این هارد سیاه با رنگ طوسی چیه ؟؟؟ یارو گفت هیچ فرقی نداره... باز یه مغازه گفت این سیاها فابریک elite هستو بهتره و این طوسی ها fake هست و خراب میشه....من طوسی خریدم فرق داره ؟؟؟ یه جا رفتم نمایندگی بود گفت هیچ فرقی ندارن و دوتاشون یکیه...سیاه نداشت منم طوسی خریدم....

A.N.A.P
29-06-2011, 15:30
سلام ...بچه ها من دیروز یه هارد 120 گیگ خریدم... بعد وقتی وصل کردم فقط 106 گیگ نشون داد ...یارو گفت بقیش مال برنامه ها و نمدونم اینجور چیزاست... نمیشه فرمت کنم که تمام 120 تا رو نشون بده ؟؟؟ کمکم کنید.... بعد فرق این هارد سیاه با رنگ طوسی چیه ؟؟؟ یارو گفت هیچ فرقی نداره... باز یه مغازه گفت این سیاها فابریک elite هستو بهتره و این طوسی ها fake هست و خراب میشه....من طوسی خریدم فرق داره ؟؟؟ یه جا رفتم نمایندگی بود گفت هیچ فرقی ندارن و دوتاشون یکیه...سیاه نداشت منم طوسی خریدم....
درسته اون بقیه واسه فایل های سیستمی هست ! فرمت هم کنید فرقی نمیکنه . رنگ سیاه واسه الیت و رنگ طوسی واسه آرکید هست . اگه کنسولتون سفید هست کار خوبی کردین طوسی گرفتن چون بیشتر به کنسول میاد
ولی در کل رنگ ها هیچ فرقی ندارن !

MITAJOON
29-06-2011, 15:53
هارد رو به چه قیمتی گرفتین؟(البته اگه از نظر قانونی اعلام قیمت مشکل داره ممنون میشم برام PM کنید.

phoenix_666
29-06-2011, 16:54
برد 0225 کی عرضه می شه . هنوز که هنوزه خبری نیست . یعنی تا آخر جون هم نمیاد ؟
این c4 منگول که اصلا 4 روزه خبر نذاشته تو سایتش .

Benygh
29-06-2011, 17:40
فرق درایور 0225 و 9504 چیه ؟ -- سخت‌افزاریه یا نرم‌افزاری ؟

s.j-rez
29-06-2011, 17:43
فرق درایور 0225 و 9504 چیه ؟ -- سخت‌افزاریه یا نرم‌افزاری ؟
درایوشون فرق میکنه9504کپی شده ولی از0225خبری نیست

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

برد 0225 کی عرضه می شه . هنوز که هنوزه خبری نیست . یعنی تا آخر جون هم نمیاد ؟
این c4 منگول که اصلا 4 روزه خبر نذاشته تو سایتش .
بابا اصلا کار های این گروه معلوم نیست...............اگه هم یه تاریخ رو اعلام کنه سر موقع نمیاد
اهه یه خبر خیلی بد Limboاز انحصار خارج شد اونم چی رفت تو دستps3:41:
چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا:4 1:

hasankachal
29-06-2011, 18:28
چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا:4 1:[/QUOTE]
منبع؟؟؟:19::19::19::19::19:

hs30
29-06-2011, 18:39
با سلام خدمت اساتید دارای کنسول xbox360
تا 600 تومان قراره یک کنسول برای پسرم تهیه کنم اما هیچ اطلاعاتی راجع به آن ندارم با توجه به توضیحات دوستان یه چیزهایی دستگیرم شده اما با توجه به اوضاع بازار و انواع مختلف آن می خواستم دوستان محبتی کنند و به صورت خلاصه و قابل فهم که چه مدلی را و با چه مشخصات و امکاناتی را تهیه کنم بهتره

s.j-rez
29-06-2011, 18:40
چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا:4 1:
منبع؟؟؟:19::19::19::19::19:[/QUOTE]

---------- بازی سنتر هست.

aha2012
29-06-2011, 18:40
راستش ما شنیدیم که limbo برای pc میاد
ااااا.............راست میگه برای پلی 3 هم هست.زرشک
منبع:

phoenix_666
29-06-2011, 18:44
تا 600 تومان قراره یک کنسول برای پسرم تهیه کنم اما هیچ اطلاعاتی راجع به آن ندارم با توجه به توضیحات دوستان یه چیزهایی دستگیرم شده اما با توجه به اوضاع بازار و انواع مختلف آن می خواستم دوستان محبتی کنند و به صورت خلاصه و قابل فهم که چه مدلی را و با چه مشخصات و امکاناتی را تهیه کنم بهتره
اگه بتونید slim 9504 4gb تا 600 گیر بیارین بهترینه . اگه بگردید گیر میارید. اگه هم که نه یک اسلیم 0225 بگیرین یا کمی صبر کنید تا کپی خور بشه یا درایوشو عوض کنید . الان خودم و خیلی از مردم هستن که 0225 گرفتن و گذاشتیم که ه ک بشه .

aha2012
29-06-2011, 18:57
بدترین کار ممکن همین عوض کردن درایوه.خیلی برای کنسول بد میشه.هیچوقت این کارو نکنید

29-06-2011, 19:02
تا 650 اسلیم 9504 گیر میاد ، کپی خور شده... ولی اصلا منطقی نیس آدم چنین پول یا مفتی رو واس یه کنسول این طوری بده... می تونین اسلیم 0225 بگیرین 400-450 و صب کنین هــک شه که هـک بشه حداقل 100 تومن پول هــکه... بهترین کار اینه که یه آرکید یا الایت دسته دوم بخرین ، بقیه پول هم کینکت...

MITAJOON
29-06-2011, 19:04

ترسیدم فکر کردم قانون جدید اومده که هر کی XBOX داره حکم محاربه با خدا رو داره و اعدام:27:
حالا بذارید PS3 دارا هم لیمبو بازی کنن!چی میشه؟مطمئن باش بازی های انحصاری ps3 هم بزودی برای xbox ارائه میشه.:27:

من بازی COD:BO رو بدون آپدیت داشبورد یا فریمور بازی کردم. حالا سوالم اینه که آیا برای بازی های دیگه مثل AC:BH باید LT1.9 رو بریزم یا نه؟
در ضمن این روشی که اول داشبوردو میبرن به 2.0.9199.0 بعد باز اپدیت می کنن به 2.0.12413.0 بعدش به 2.0.12416.0 بعد هم از روی بازی AC:BO آپدیت می کنن عملیه؟ اگه آره میکلی برای بازی های قبلی یا بعدی نداره؟

سلام دوست من.
شما داشبوردت چه ورژنیه؟فریمور درایوتم اگه میدونی بگو.مطمئنا بازی COD:BO شما که راحت اجرا شده پچ شده بوده.برای اجرای بازی AC:BH هم اول باید مطمئن بشید بازی پچ شده هست یا نه؟
برای مطمئن شدن هم باید دسک بازی رو تو کامپیوتر بذارید و بعد با برنامه ABGX لانچ کنید ببنید ارور میده یا نه؟اگه پچ شده باشه میتونید بازیش کنید.اگر بازی ازتون آپدیت داشبورد خواست YES رو بزنید مشکلی نداره.
یه سوال؟AC:BH رو داری؟از کجا گرفتیش؟:46:
در مورد اون سه آپدیتی که پرسیدی چون اطلاعاتی ندارم اجازه بدین بقیه دوستان نظر بدن.
پاورقی: یه برنامه ی دیگه ای هم بجز ABGX هست بنام XBOX Game Patcher که ورژن جدیش بتازگی ارائه شده و میتونه بازی هایی که قفل ap2.5 دارن رو هم پچ کنه.لینک دانلودشو براتون میذارم امیدوارم بدردتون بخوره.

parviz85
29-06-2011, 19:16
ذوستان سازنده برد PCB اکسکوتر تیم هست نه C4eva بلکه اینا با هم همکارن.
تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید.فروشنده ها هم همون 30 ژوئن یعنی فردا رو اعلام کردن.
خبری از X360Key نشد؟قیمتش حدود 105 دلار شده !!!

ashjaee
29-06-2011, 19:40
سلام دوست من.
شما داشبوردت چه ورژنیه؟فریمور درایوتم اگه میدونی بگو.مطمئنا بازی COD:BO شما که راحت اجرا شده پچ شده بوده.برای اجرای بازی AC:BH هم اول باید مطمئن بشید بازی پچ شده هست یا نه؟
برای مطمئن شدن هم باید دسک بازی رو تو کامپیوتر بذارید و بعد با برنامه ABGX لانچ کنید ببنید ارور میده یا نه؟اگه پچ شده باشه میتونید بازیش کنید.اگر بازی ازتون آپدیت داشبورد خواست YES رو بزنید مشکلی نداره.
یه سوال؟AC:BH رو داری؟از کجا گرفتیش؟:46:
در مورد اون سه آپدیتی که پرسیدی چون اطلاعاتی ندارم اجازه بدین بقیه دوستان نظر بدن.
پاورقی: یه برنامه ی دیگه ای هم بجز ABGX هست بنام XBOX Game Patcher که ورژن جدیش بتازگی ارائه شده و میتونه بازی هایی که قفل ap2.5 دارن رو هم پچ کنه.لینک دانلودشو براتون میذارم امیدوارم بدردتون بخوره.

سلام. واقعا ممنونم که کمکم کردین.
داشبوردم 2.0.8955.0 هست فریمور هم نمی دونم چه ورژنیه اما lt هست.
بازی AC:BH رو هم هنوز نگرفتم ولی فردا می گیرم.
بازم ممنون.

MITAJOON
29-06-2011, 19:50
سلام. واقعا ممنونم که کمکم کردین.
داشبوردم 2.0.8955.0 هست فریمور هم نمی دونم چه ورژنیه اما lt هست.
بازی AC:BH رو هم هنوز نگرفتم ولی فردا می گیرم.
بازم ممنون.

بازی رو از جای مطمئن بگیر.بپرس که حتما ً پچ شده باشه و بگو اگه پچ نشده باشه پسش میاری!!!!!(لااقل شرطو بذار)
با اینکه فروشنده مطمئنت کرد که بازی پچ شدست.بازم قبل از اجرای بازی یبار با abgx چکش کن تا مطمئن باشی non stealth نباشه.

pouya_1631
29-06-2011, 20:05
سلام . آقا بعد از این همه وقت بدبختی یه xbox360 با مادر برد 0225 و با یه kinect و با یه دسته اضافه و با یه کابل HDMI . همهش شد رو هم 685 .

legolas 224
29-06-2011, 20:09
سلام . آقا بعد از این همه وقت بدبختی یه xbox360 با مادر برد 0225 و با یه kinect و با یه کابل HDMI . همهش شد رو هم 685 .
عزیز جان اول اینکه مادربرد 0225 نیس درایو 0225 هست :46:
دوم اگه میشه سایز نوشته ات رو تغییر بده بچه های فروم که کور نیستن خدایی ناکرده:دی:27:

pouya_1631
29-06-2011, 20:13
عزیز جان اول اینکه مادربرد 0225 نیس درایو 0225 هست :46:
دوم اگه میشه سایز نوشته ات رو تغییر بده بچه های فروم که کور نیستن خدایی ناکرده:دی:27:
تو پست قبلی ویرایش کردم و اضافه کردم که یه دسته بازی هم گرفتم . :31::10::8:

legolas 224
29-06-2011, 20:19

الان شما فقط اضافه کردی :دی
نه سایزت رو تغییر دادی :دی نه اینکه ایمکه مارد برد رو تغییر دادی:دی
اا یادم رفت تبریک بگم :دی ببخشید :دی:20:

MITAJOON
29-06-2011, 20:19
مبارک باشه اگه واقعا ً 0225 باشه و نو هم گرفته باشی؟میشه گفت عالی گرفتی!همین الان فقط 200 تومن پول کینکته.

aha2012
29-06-2011, 20:41

مبارک باشه اشا ا.......به پای هم پیر شین:31::31:

phoenix_666
29-06-2011, 20:51
والا من زورم میاد واسه این بورد 100 تومن به بالا پول بدم

legolas 224
29-06-2011, 21:02
دوستان اگه یه یکی دو ساعت با کنسول دسته 2 بازی کنیم میشه گفت که لنزش سالمه و خوب کار میکنه؟
اخه من از کجاش بفهمم که سالمه؟:دی

HESAM_5700
29-06-2011, 21:06
دوستان اگه یه یکی دو ساعت با کنسول دسته 2 بازی کنیم میشه گفت که لنزش سالمه و خوب کار میکنه؟

سلام..

یه بازی بگیر کمی خش و اینا داشته باشه اگه اجرا کرد حله ! زیاد خش نه ها :دی کم : دی

همینا !

اگه قاب مال خود کنسول بود ( شماره سریالش با توی ستینگ یکی باشه ) باید تمیز باشه و ..

دسته ها هم تمیز باشن یعنی کم باهاش بازی شده ... در کل دقت کن : دی

pouya_1631
29-06-2011, 21:07
یه سوال : من تا کی باید با بازیه kinect حال کنم تا این --ش بیاد :31:؟ راستی میخوام برم l.a.noier اصل بگیرم . چنده ؟ راستی چند تا بازی اصل توپ با قیمت سراغ دارید بگید . مـــــــــــــــــــرسی ( دارم از خوشحالی میمیرم :8:)

29-06-2011, 21:25
والا من زورم میاد واسه این بورد 100 تومن به بالا پول بدم

منم مدت ها بود همینو می گفتم که 100 تومن به بالا آدم بده واس چنین چیزی خیلی نامردیه :13: بعد شما هم میومدی منو به فحش می کشیدی می رفتی :دی

حسام گفت :دی
ولی دسته هم اگه قابش تمیر نبود خیلی اشکال نداره... و همین طور قاب خود دستگاه... نهایتا واس دستگاه یه قاب دیگه میخری...
کنسولو بگیر ، چن تا بازی خش دار هم بگیر بنداز ببین می خونه یا نه ، چن تا بازی بگیر بازی کن ببین چی میشه ، خلاصه سعی کن باهاش زیاد کار کنی و پدر دستگاهو بسوزونی ، اگه بهت فحش داد دستگاه که یارو چته ، دستگاهو پس بده ، اگه بردباری کرد نگه دار :دی

یه سوال : من تا کی باید با بازیه kinect حال کنم تا این --ش بیاد :31:؟ راستی میخوام برم l.a.noier اصل بگیرم . چنده ؟ راستی چند تا بازی اصل توپ با قیمت سراغ دارید بگید . مـــــــــــــــــــرسی ( دارم از خوشحالی میمیرم :8:)
می گن تا فردا :دی البته تا برسه به ایران 3 هفته ای باید طول بکشه...
L.A Noire هم خیلی به امید اصل نباش... کپیش هم گرون تره از بازیای دیگه!!! 3 دیسکه!!! خدا تومنی در میاد واست :دی بازی اصل یه COD : BO بگیر (خیلی لایوش حال میده)... خلاصه ببین هر چی بازی که لایوش حال میده بخر...

phoenix_666
29-06-2011, 21:48
منم مدت ها بود همینو می گفتم که 100 تومن به بالا آدم بده واس چنین چیزی خیلی نامردیه :13: بعد شما هم میومدی منو به فحش می کشیدی می رفتی :دی
داداش من غلط بکنم بهت فحش بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]