PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیم عکسهای بزرگ در Pro

شیدا
17-03-2007, 22:21
سلام
پروژه من 352*288 و فیلمهای VCD را کامل نشون میده
حالا اگه یه عکس بخوام بزارم که سایزش بیشتر از این اندازه باشه
قسمت زیادی از عکس توی فیلم نمیافته. اگر بخوام تک تک عکسها را تنظیم کنم
زمان زیادی باید صرف این کار کنم
چکار باید کنم که موقعی که عکس را در تایم لاین قرار میدیم ، بصورت اتوماتیک تنظیم بشه
"در پریمیر Pro"
منتظر جواب شما هستم

Jalal
17-03-2007, 22:27
سلام
وقتي تمام عكس هارو انداختين تو لاين روشون كليك راست كنيد Scall to fit رو بزنيد . نگفتين با كدو ورژن كار مي كنيد؟

شیدا
17-03-2007, 22:31
با ورژن 1.5

شیدا
17-03-2007, 22:33
این گزینه را پیدا نکردم
میشه بهتر آدرس بدید

Jalal
17-03-2007, 22:42
متاسفانه من پرمير 1.5 ندارم آدرس دقيق بدم ولي تا اونجايي كه ميدونم كليك راست دنبال scal بگردين

animeditor
18-03-2007, 00:26
سلام جمیعاً

اگه می خواید هر دفعه که یه عکس یا فیلم توی پریمیر پرو باز می کنید اندازش رو تغییر ندید، توی پروژه ای که کار می کنید برید به منوی Project و از قسمت Project Settings خط General رو انتخاب کنید.
توی پنجرا های که باز می شه، همون صفحه اول، فقط یه تیک هست با این عنوان:
Scale clips to projectdimension when adding to sequence
این تیک رو که فعال کنی، از این به بعد هر فیلمی رو که روی تایم لاین بندازی، به اندازه مانیتور پروژه، بزرگ می شه. اگر هم می بینی که کیفیتش پایین اومده، واسه اینه که اندازه فیلمت از پروژه ات کوچیک تره و تو اون رو بزرگ کردی.

اون گزینه ای هم که Shahvand عزیز گفتن، Scale to Frame size هست که توی پریمیر پرو 2 قرار دادن؛ یادم نیست توی 1.5 هم هست یا نه.
ولی خب راهش همینه.

التماس دعا
یا علی

شیدا
19-03-2007, 20:05
مرسی
کمک بزرگی به من کردید

samiei_m_j
26-04-2013, 20:15
سلام
یک راه دیگه هم هست و اون اینه که سایز عکس هاتونو به اندازه سکانسون بکنین ،، اینطوری سرعت رندر هم خیلی سریعترمیشه
برا این کار نیازی نیست که یکی یکی عکس هارو تغییر اندازه بدید بلکه نرم افزارهایی وجود داره که میتونه این کار رو روی یه دسته عکس انجام بده
موفق باشید

atiishpare
11-02-2019, 23:57
سلام جمیعاً

اگه می خواید هر دفعه که یه عکس یا فیلم توی پریمیر پرو باز می کنید اندازش رو تغییر ندید، توی پروژه ای که کار می کنید برید به منوی Project و از قسمت Project Settings خط General رو انتخاب کنید.
توی پنجرا های که باز می شه، همون صفحه اول، فقط یه تیک هست با این عنوان:
Scale clips to projectdimension when adding to sequence
این تیک رو که فعال کنی، از این به بعد هر فیلمی رو که روی تایم لاین بندازی، به اندازه مانیتور پروژه، بزرگ می شه. اگر هم می بینی که کیفیتش پایین اومده، واسه اینه که اندازه فیلمت از پروژه ات کوچیک تره و تو اون رو بزرگ کردی.

اون گزینه ای هم که Shahvand عزیز گفتن، Scale to Frame size هست که توی پریمیر پرو 2 قرار دادن؛ یادم نیست توی 1.5 هم هست یا نه.
ولی خب راهش همینه.

التماس دعا
یا علی
سلام دوست عزیز.
سایز عکس هایی که ایمپورت میکنیم باید چند باشه؟ من عکسام بزرگه و کوچیکشون کردم تو فتوشاپ ولی هنوزم وقتی گزینه safe margin رو میزنم خیلی از عکسم میره.
ممنون میشم اگه کمکم کنین.