PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rivatuner حالمو بهم زد !

ASUS POWER
17-03-2007, 20:52
:2: :2: :2:

'گندترین برنامه ای که دیدم ! :2:

اولش که اور می کنی اوضاع خوبه ... یه چند وقت که میگذره :2:

هر کاری ، هر برنامه ای ، هر بازی ای که باز می کردم مشکل داشت و وسط بازی می پرید بیرون و ارور Don't send
میزد .

هر کاری کردم درس نشد که نشد !از حالت اور خارجش کردم ، پاکش کردم . خلاصه هر غلطی که شما بگید کردم ولی ...

آخر مجبور به تعویض ویندوز شدم :41:

Mahdi_Moosavi
18-03-2007, 10:59
این برنامه بدون شک یکی از حرفه ای ترین و بهترین برنامه های over clocker هست .

این مشکلی هم که شما میگی هیچ ربطی به اورکلاک نداره من خودم همیشه با این برنامه اور می کنم .

SATpt
18-03-2007, 12:49
من هم تاييد ميكنم.

hiwa_it
18-03-2007, 12:55
از ati tools استفاده کن اونم عالیه

arash the archer
18-03-2007, 13:16
من هم با اين برنامه over کردم ولي مشکلي پيدا نکردم ؛ شايد شما بيش از حد انجام دادين
البته من با خود nvidia tools هم انجام دادم و نتيجه مشابهي گرفتم

Lord_theOne
18-03-2007, 19:52
احتمال زياد مشكل ويندوز داريد
و
اخرين درايور را نصب كن براي گرافيكت

ASUS POWER
19-03-2007, 11:41
احتمال زياد مشكل ويندوز داريد
و
اخرين درايور را نصب كن براي گرافيكت

شما اولین نفری بودی که یه پست آدم ایزادی زدی ! بقیه فقط از این برنامه تعریف و تمجید کردن ...

یه بار ویندوزو عوض کردم آخرین درایور گرافیکمو هم نصب کردم ولی چون نمی دونستم مشکل از اینه دوباره نصبش کردم و اور کردم . اولش مثل همیشه عادی بود اما بعد از دو سه روز دوباره همون گندی شد که قبلا بود :2:

البته نمی دونم ولی تو تنظیمات DirectX ش یه زبانه ای بود به نام Shader ها که من هر دو شونو روی Force 2.0 گذاشتم و گرافیک سیستم این قدر بالا رفت که NFS : Carbon با ته ته گرافیک بدون هیچ مشکلی بازی می کردم . اما چند روز بعد ...

arash the archer
19-03-2007, 14:51
شما اولین نفری بودی که یه پست آدم ایزادی زدی ! بقیه فقط از این برنامه تعریف و تمجید کردن ...

آفرين به اين ادب و شعور :13: منظورت اينه که بقيه پستهاي حيواني دادن؟
پسر خوب آدم خوب نيست انقدر چاپلوس باشه :21:

Lord_theOne
20-03-2007, 03:43
عزيز مگه گرافيك شما چي هست؟

ASUS POWER
20-03-2007, 11:09
آفرين به اين ادب و شعور منظورت اينه که بقيه پستهاي حيواني دادن؟
پسر خوب آدم خوب نيست انقدر چاپلوس باشه

من چنین چیزی نگفتم . شما اگه یه نگاه به پست های بالا بندازید منظورمو می فهمید . من گفته بودم این برنامه با سیستم من مشکل داره . راه حل چیه ؟

حالا پست های بقیه رو نگاه کن :

این برنامه بدون شک یکی از حرفه ای ترین و بهترین برنامه های over clocker هست .

این مشکلی هم که شما میگی هیچ ربطی به اورکلاک نداره من خودم همیشه با این برنامه اور می کنم .

من هم تاييد ميكنم.

در ضمن آقای Lord_the one کی باشن که من بخوام چاپلوسی کنم . چه نفعی برای من داره ؟ من جاهای دیگه پست دادم ایشون فقط جوابای درس حسابی داد . مثل همین تاپیک .

عزيز مگه گرافيك شما چي هست؟

Sparkle 6600 GT 512mb

Mahdi_Moosavi
28-03-2007, 22:52

یه بار ویندوزو عوض کردم آخرین درایور گرافیکمو هم نصب کردم ولی چون نمی دونستم مشکل از اینه دوباره نصبش کردم و اور کردم . اولش مثل همیشه عادی بود اما بعد از دو سه روز دوباره همون گندی شد که قبلا بود :2:

البته نمی دونم ولی تو تنظیمات DirectX ش یه زبانه ای بود به نام Shader ها که من هر دو شونو روی Force 2.0 گذاشتم و گرافیک سیستم این قدر بالا رفت که NFS : Carbon با ته ته گرافیک بدون هیچ مشکلی بازی می کردم . اما چند روز بعد ...

وقتی زبانه رو گذاشتی رو Force 2.0 خب در اصل shader model 3 رو خاموش کردی با این کار معلومه که می تونی

گرافیک بازی هایی که shader model 3 رو جواب میدن تا ته ببری.:13:

ASUS POWER
02-04-2007, 18:12
وقتی زبانه رو گذاشتی رو Force 2.0 خب در اصل shader model 3 رو خاموش کردی با این کار معلومه که می تونی

گرافیک بازی هایی که shader model 3 رو جواب میدن تا ته ببری

من اینجوری فهمیدم . ببین درسته :

شما می گی من shader model 3 رو خاموش کردم و با این کار یه سری از detail های بازی های Directxی رو برداشتم و با این کار بازی روون شده ؟

اگه می شه یه ذره در مورد Shaderها توضیح بدید !