PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سری توضیحات ... لطفا همه بخونند !!

mehdi_7070
17-03-2007, 15:10
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز ...

اول اینکه پیشاپیش سال جدید را به همه شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم که سالی پر از موفقیت و پیروزی برای همه شما باشه :40:

یک سری موارد توی انجمن مطرح شده که بهتر دیدم این جا مطرح بشه .

1- چند تا از دوستان گفتند که به آموزش های ما توجه نمیشه و گله داشتند . خوب همون جوری که خودتون می دونید تا چند روز دیگه سال نو آغاز میشه و بالطبع توی این روزها سر همه شلوغ میشه ... مسافرت ، خانه تکانی ، خرید و هزار جور کار دیگه ... مشابه این وضعیت ، زمان امتحانات پایانی هست . پس زیاد سخت نگیرید :19:

2-در مورد انجمن ، صحبت هایی با ادمین های سایت شده و به زودی این انجمن دچار یک سری تغییرات میشه و به طور کلی میشه گفت گسترش پیدا می کنه . با این کار خیلی از مشکلات حل میشه و به دنبالش یک سری کارها هم هست که گذاشتیم زمانی که تغییرات انجام شده . مثل فهرست تاپیک ها .

3- به هر حال تجربه ثابت کرده [!] که درصد کمی از افرادی که مقالات شما را می خونند ، تشکر می کنند . تخمین میزنم حداکثر 25% باشه !
عده ای هم ترجیح می دهند که به جای پست از سیستم تشکر استفاده کنند که توی فروم این امکان را نداریم .

4- مطمئن باشید ، وقتی که شما صرف می کنید و به دیگران کمک می کنید ، بر کسی مخفی نیست و زحمات شما محفوظ هست .

5- در پایان هم جا دارد از تمام دوستانی که توی این فروم فعالیت می کنند ، تشکر کنم و امیدوارم که سال خوبی داشته باشند .

6- تشکر ویژه ای هم از این دوستان دارم و از فعالیت های مفیدشان تشکر می کنم : ( به ترتیب حروف الفبا )

Alireza_Shafaei_PCworld , Ehsan30 , hakhamanesh , Isaaaac , M.C. , mehdicracker , mJo0T , persiankitty , SCC , SILWESTER , yashar8000

7- برای Soda هم آرزوی موفقیت می کنم و ازش خیلی ممنونم [ بقیه اش هم باشه توی پیام خصوصی :31: ]

8- اگر صحبتی ، انتقاداتی ، پیشنهاداتی دارید بفرمایید .

با تشکر ـ مهدی :)

yashar8000
19-03-2007, 15:21
مهدی جان من از شما تشکر می کنم و امیدوارم سال خوبی داشته باشی و عیدت هم مبارک

persiankitty
19-03-2007, 19:32
ضمن تشكر از آقا مهدي ( كه هخامنش ميگه عمومهدي اما من اون تيريپ مهدي كومون رو خيلي با هاش حال كردم ) و تبريك سال نو به همه دوستان و دشمنان و عزيزان ( منظور خانم هاست ) و آرزوي سالي پر از موفقيت و يادگيري بيشتر و بهتر براي همه ما همراه با سلامتي براي همگي و ضمن اطلاع رسوندن اينكه بنده تا 15 فروردين به خواب بهاري ميرم ، عيدتون مبارك .

hakhamanesh
19-03-2007, 22:06
عمو مهدي(يا به قول Persiankitty مهدي كومون) من هم سال جديد رو به شما و همه بچه هاي پيسي ورد تبريك ميگم و اميدوارم سال جديد سالي پر بار براي سايت پيسي ورد و بچه هاي اون باشه اميدوارم در اين سال هر چه بيشتر از يكديگر ياد بگيريم و آموخته هامون رو با هم Share كنيم.

mehdi_7070
19-03-2007, 22:28
از دوستان عزیز تشکر می کنم :11:

در حال حاضر ، 4 نفر از کاربران عزیز ، لقب افتخاری " کاربر فعال انجمن قفل های نرم افزاری و کرکینگ " را دریافت کرده اند :
hakhamanesh و persiankitty و mJo0T و SILWESTER
به این دوستان تبریک گفته و امیدوارم که فعالیت های مفیدشان ادامه داشته باشد ...
البته Alireza_Shafaei_PCworld کاربر فعال هست که با این حساب تعداد "کاربران فعال انجمن قفل های نرم افزاری و کرکینگ" میشه 5 نفر ...

خواهشمندم که این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم ملاحظه کنید که سوء تفاهمی پیش نیاید ...

قسمت 4 پست اول هم خودتون زحمت بکشید دوباره بخونید !

ehsan30
20-03-2007, 14:44
سلام
من هم از مهدی جان و دوستان عزیز تشکر می کنم به خاطر زحماتی که می کشند و هم چنین سال جدید را به همه دوستان
تبریک عرض می کنم امیدوارم که سال خوبی رو در پیش داشته باشند.
بای

mehdi_7070
22-05-2007, 11:45
سلام

ehsan30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم به جمع كاربران فعال انجمن پيوست ...

براش آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه فعاليت هاش ادامه داشته باشه ...

با تشكر ـ مهدي :)

Soda
11-06-2007, 15:25
جا داره از زحمات Mehdi_7070 كه در غياب بنده زحمت بسيار زيادي براي اين انجمن كشيدند كمال تشكر رو داشته باشم

در واقع ايشون مدير هستند و من همكار ...

N E X T
02-02-2014, 23:31
remove plzz

nodshop
02-01-2017, 12:07
بسیار عالی در کارتون موفق باشید

Amir Namdari
15-07-2017, 22:56
آقا ممنون تا همین حد کافیس