PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود سنتر ( ورژن v3x )

M.etallic.A
17-03-2007, 11:52
بدون هیچ توضیح اضافه ای ... ( تمام برنامه ها رو v3x تست شدن )

دیکشنری انگلیسی به فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قرآن کامل با ترجمه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه هک بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعلا این سه تا رو داشته باشید سر فرصت بازم اپ میکنم.

M.etallic.A
17-03-2007, 12:21
شبیه ساز پرواز ( هواپیما ) سه بعدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موشک کاغذی ( یه بازی واقعا سرگرم کننده ، متاسفانه ورژن کاملش نیست ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی samegame ( اینم خیلی سرگرم کننده س ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کشتی کج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GsM
17-03-2007, 12:49
سلام متالیکا جان.....
دستت درد نکنه.. خیلی خوب بودن.....
منتظر بدی ها هم هستیم.....
موفق باشی

M.etallic.A
17-03-2007, 14:48
این تاپیک رو زدم تا اونهایی که دنبال بازی و برنامه هستن از این تاپیک به اون تاپیک نرن و سردرگم نشن.
somayeh تو تاپیک برنامه های قابل نصب .... بازی ها و برنامه های جالبی رو معرفی کرده بود. لینکها رو تست میکنم اونهایی که دانلود میشن رو میزارم اینجا... شما و بقیه دوستان هم کمک کنید. فقط بازی و برنامه برای v3x ... شما هم ورژن v3i رو بزن...

GsM
17-03-2007, 21:29
درسته برنامه برای استفاده از گوشی..خیلی خوبه که جای مشخص داشته باشه.......اما عزیز.. بیشتر از 99% از برنامه هایی که در ورژن شما میخورده در v3&v3i هم جواب میده....من میگم..بهتره.. اگه من و بقیه دوستان هم...
اگه چیزی دیدیم....که شما نزاشتین همینجا میزاریم.. بعدا هم در صورتی که تاپیک خوب رفت جلو و بازدید خوب داشت.. درخواست پیوست میدیم...و تغییر اسم....
فکر کنم اگه برای هر مدل l7-v3-v3i-k1-z3 و شاید خیلی مدل های دیگه یه تاپیک جدا بزنیم..اینجوری در آینده که کلوپ موتو شلوغ شد.. بعضی هاشون....به... برن....
کار خیلی خوبی میکینی که لینک های خاک خورده سمیه رو بیرون میاری...هم یاداونه...و هم... دسترسی بهتر برای کابران. درست مثل همون کاری که برای امیرتد عزیز انجام دادی.....:20:

حالا هرچی شما بگی من همون رو انجام میدم....اما تو این فکرم...که پست های مشابه در صورت جدایی تاپیک ها زیاد بشه...

M.etallic.A
17-03-2007, 21:44
پکیج نرم افزارهای جاوا ( کلی برنامه باحال برای گوشی های جاوا ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اینو بگم من همه این برنامه ها رو روی v3x تست نکردم. شما تست کنید و نتیجه رو اینجا بگید.

در ضمن پسورد برای دانلودش هم اینه : todose.com

M.etallic.A
17-03-2007, 21:47
درسته برنامه برای استفاده از گوشی..خیلی خوبه که جای مشخص داشته باشه.......اما عزیز.. بیشتر از 99% از برنامه هایی که در ورژن شما میخورده در v3&v3i هم جواب میده....من میگم..بهتره.. اگه من و بقیه دوستان هم...
اگه چیزی دیدیم....که شما نزاشتین همینجا میزاریم.. بعدا هم در صورتی که تاپیک خوب رفت جلو و بازدید خوب داشت.. درخواست پیوست میدیم...و تغییر اسم....
فکر کنم اگه برای هر مدل l7-v3-v3i-k1-z3 و شاید خیلی مدل های دیگه یه تاپیک جدا بزنیم..اینجوری در آینده که کلوپ موتو شلوغ شد.. بعضی هاشون....به... برن....
کار خیلی خوبی میکینی که لینک های خاک خورده سمیه رو بیرون میاری...هم یاداونه...و هم... دسترسی بهتر برای کابران. درست مثل همون کاری که برای امیرتد عزیز انجام دادی.....:20:

حالا هرچی شما بگی من همون رو انجام میدم....اما تو این فکرم...که پست های مشابه در صورت جدایی تاپیک ها زیاد بشه...

درسته حق با توئه ...

GsM
18-03-2007, 22:17
یک نرم افزار جالب.....

برنامه word را به گوشی خود اضافه کنید......
word ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GsM
19-03-2007, 12:18
این اون برنامه ایی که قبلا گفتم.. که یکی از کاراش فرستادن پیام با بلوتوث است

EasyJackv2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماشین حساب حرفه ایی
اینجا.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir2011
20-03-2007, 03:05
ممنون خیلی تایپیک جالبیه مخصوصا برای موتو دارها

valentine_18h
20-03-2007, 10:39
آیا میشه در v3x متنی که داخل کامپیوتر با فرمت text or word وجود داره رو به گوشی منتقل کرده و sms کنیم؟؟؟

GsM
20-03-2007, 14:37
آیا میشه در v3x متنی که داخل کامپیوتر با فرمت text or word وجود داره رو به گوشی منتقل کرده و sms کنیم؟؟؟

فقط از طریق برنامه motorola tools این کار شدنی.. است که در سی دی همراه گوشی موجود است....

heavy metal
31-03-2007, 16:23
كسي برنامه file manager براي v3x داره كه تست شده باشه

GsM
31-03-2007, 17:06
كسي برنامه file manager براي v3x داره كه تست شده باشه
من خیلی سرچ کردم و ندیدم..چند تا هم بود اماجواب نمی داد

valentine_18h
01-04-2007, 16:17
فقط از طریق برنامه motorola tools این کار شدنی.. است که در سی دی همراه گوشی موجود است....

من motorola tools رو از اینترنت گرفتم اما هرکار میکنم نمتونه گوشیمو از طریق کابل usb تشخیص بده.میشه کمک کنید؟

valentine_18h
01-04-2007, 16:18

من motorola tools رو از اینترنت گرفتم اما هرکار میکنم نمتونه گوشیمو از طریق کابل usb تشخیص بده.میشه کمک کنید؟
در ضمن گفته بودین که نرم افزاری دارین که باهاش میشه sms رو bluetooth کرد.اونم اگه میشه بذارین.ممنون:27:

GsM
01-04-2007, 17:18
اون نرم افزار اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی میخوایین از اون برنامه استفاده کنید در کجای کار از شما ایراد میگیره!!!

valentine_18h
02-04-2007, 01:13
اون نرم افزار اینه
وقتی میخوایین از اون برنامه استفاده کنید در کجای کار از شما ایراد میگیره!!!

بعد اینکه نصب میشه میگه گوشیو به usb وصل کنید تا اونو پیدا کنه ولی وقتی وصل میکنم هرکار میکنه نمتونه تشخیص بده

GsM
02-04-2007, 02:03
بعد اینکه نصب میشه میگه گوشیو به usb وصل کنید تا اونو پیدا کنه ولی وقتی وصل میکنم هرکار میکنه نمتونه تشخیص بده

خوب پرت ها رو عوض کردی؟!!!

valentine_18h
02-04-2007, 23:55
خوب پرت ها رو عوض کردی؟!!!

اصلا کاری به پورت ها نداشتم.همه چی روال عادیشو طی کرده . 2 3 دفعه هم درایور گوشیو instal &uninstal کردم ولی اصلا گوشیو تشخسص نمیده.
اون نرم افزارم که فقط میتونه پیغام بفرسته نه از sms تو inbox.

GsM
03-04-2007, 00:34
اون نرم افزارم که فقط میتونه پیغام بفرسته نه از sms تو inbox
اون چیزی که شما میخوایین تو گوشی های جاوا جواب نمیده و نیست...

راستی...من یه برنامه پیدا کردم..که متاسفانه نمی تونم تست کنم... از شما وبقیه می خوام که تست کنن و جواب رو اعلام کنند.
یک نو FILE MANAGER برای گوشی میباشد..
MiniCommander ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mostafa_Amol
03-04-2007, 16:28
من یه نرم افزاری شبیه نرم افزار متلب می خواهم (البته می دونم که وجود داره ....)
برای گوشی V3i .....
ممنونم

GsM
03-04-2007, 16:39
من یه نرم افزاری شبیه نرم افزار متلب می خواهم (البته می دونم که وجود داره ....)
برای گوشی V3i .....
ممنونم

اسم برنامه رو به انگلیسی بزار.......

Mostafa_Amol
03-04-2007, 18:20
اسم برنامه رو به انگلیسی بزار.......

متلب؛ matlab

من خودم یه نرم افزار داشتم به نام mathpack اما هم در v3i خوب کار نمی کرد و هم زیاد بدرد بخور نبود.

M.etallic.A
05-04-2007, 14:54
:::: نقشه کامل تهران :::: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saman_kh
05-04-2007, 15:50
سلام
برنامه ای برای رادیو دار شدن v3x هست؟البته نه radiobee چون اون فقط با اینترنت کار میکنه.ترجیحا با فرکانس کار کنه.
من هرچقدر گشتم پیدا نکردم.لطفا شما هم سعی کنید شاید پیدا بشه
با تشکر

M.etallic.A
05-04-2007, 21:28
عزیز رادیو نیاز به سخت افزار جداگانه داره و فقط نرم افزار کافی نیست.

GsM
11-04-2007, 01:16
دوستان عزیز.. به دلیل مشکل در آپلود... چند برنامه عالی رو ایجا گذاشتم.. میتونید ببینید...

naser maldini
15-04-2007, 02:13
gsm جون و m_etallic_aجون دستتون درد نكنه. اينجا هم جاي با حالي بود ما خبر نداشتيم ها. چقدر خوبه برنامه هايي كه اينجا مياد به اندازه اسكين هاي gsmجون باشه.مگه نه؟! ما ادم نديده بوديم به خاطر بقيه اين همه زحمت بكشه ولي ديديم. خوب ان شاءالله كه هميشه باشيد.

GsM
15-04-2007, 11:36
gsm جون و m_etallic_aجون دستتون درد نكنه. اينجا هم جاي با حالي بود ما خبر نداشتيم ها. چقدر خوبه برنامه هايي كه اينجا مياد به اندازه اسكين هاي gsmجون باشه.مگه نه؟! ما ادم نديده بوديم به خاطر بقيه اين همه زحمت بكشه ولي ديديم. خوب ان شاءالله كه هميشه باشيد.

سلام عزیز....
بیشتر زحمت ها رو محمد عزیز کشیده....
ان شا الله همه یاری کنند...
موفق باشید
یا علی

ali11ali112000
16-04-2007, 10:37
اون چیزی که شما میخوایین تو گوشی های جاوا جواب نمیده و نیست...

راستی...من یه برنامه پیدا کردم..که متاسفانه نمی تونم تست کنم... از شما وبقیه می خوام که تست کنن و جواب رو اعلام کنند.
یک نو FILE MANAGER برای گوشی میباشد..
MiniCommander ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روی v3x کار نکرد