PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک Folder Lock بيچارم کرد!

saamaan
17-03-2007, 00:21
سلام
آقا خيلي به کمک نياز دارم
حدود يک سالي هست که با استفاده از نرم افزار Folder Lock ورژن 4.273 تمام فايلهاي خصوصيم رو تو شرکت (که حدود 5 گيگا بايت شده) در يک فولدر قفل شده نگه داري ميکنم
پريروز مثل هميشه با پسورد وارد فولدر شدم ولي فولدر کاملا خالي بود!
وقتي که کل فولدر Folde Lock رو از جاي به جايي ديگر کپي ميکنم اسم تمام فايلها رو تو پنجره کپي به من نشان ميده و برای کپي کردن 5 گيگا بايت 30 دقيقه اي طول ميکشه يعني اين که تمام فايلها وجود دارند ولي خود فولدر Locker خالي نشان داده ميشه!
جه بلايي سر فايلهام اومده ؟
خواهش ميکنم راهنمايي کنيد کل فايلهاي شخصيم رو از دست دادم

saamaan
17-03-2007, 10:52
با سايت سازنده نرم افزار تماس گرفتم ظاهرا اين مشکل خيلي برای استفاده کنندگان پيش مياد و اين يک خطر جدي برای استفاده کننده گان نرم افزار Folder Lock است راهنمايي اونا به اين صورت بود که با استفاده از نرم افزار PC Inspector File Recovery فايلهام رو ميتونم توي فولدري به اسم "|--|" بازيابي کنم ولي با استفاده از اين نرم افزار هر چيزي که توي کامپيوترم بوده و حتي Format هم کردم بازيابي ميشه جز فايلهاي توي Folder Lock ! و اصلا فولدري با اسم "|--|" هم وجود نداره!
با استفاده از DOS يا نرم افزار Nero يا . . . . . . نميدونم هر چيز ديگري ميتوان به فايلهايي که ديده نميشوند دست پيدا کرد؟
استادان عزيز خواهش ميکنم کمک کنيد اين مشکل ممکن است برای خيلي از کاربران Folder Lock بوجود بياد

yashar8000
17-03-2007, 12:21
سلام اگه با نرو قابل مشاهده است همشو روی یه دی وی دی رایت کن . یه نفر که خیلی وارد به ویندوز و نرم افزار هست باید بیاری ببینه . من خودم با یه نرم افزار دیگه این بلا سرم اومد ولی در عرض 5 دقیقه درستش کردم . می تونی پسورد را از روی فولدر مورد نظر حذف کنی و یه تیک هم هست توی msconfig و در قسمت kernel services هم مربوط به فولدر لاک میشه اون تیکم وردار و سیستم را ریستارت کن ببین درست میشه یا نه
یا اصلا می تونی نرم افزار را آنیستال کنی یا ویندوزتو عوض کنی

خلاصه اینکه باید باهاش ور بری اگه نزدیک بود می شد یه جورایی حلش کرد

saamaan
17-03-2007, 13:10
يا شار آقاي گل
کارايي رو که گفتيد انجام ميدم و جوابشو ميدم خدمتت

nikndm
17-03-2007, 21:38
این بلا یکبار سرم اومد. رفته بود توی فایلهای موقت اینترنت یا یکجایی شبیه به این. از جستجوی ویندوز استفاده کنید. بگردین دنبال یک فایلی به نام locked پیداش می کنید نگران نباشید.

Alireza_Shafaei_PCworld
17-03-2007, 22:33
اگر از لینوکس استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد!
میتونی از لینوکس های لایو مثل عابانتا استفاده کنی!

Alireza_Shafaei_PCworld
17-03-2007, 22:34
منظورم اینه که میتونی فایلات را بر گردونی!

yashar8000
18-03-2007, 11:13
ايول عليرضا جان اين ايده اصلا در ذهنم نبود .
يا مي توني از لينوكس knopix كه با سي دي مياد بالا استفاده كني و فولدر مورد نظر را جاي ديگه كپي كني

يه راه حل ديگه هم داره با Acronic يا PQ image مي توني يه پشتيبان از فولدر مورد نظر بگيري و ويندوز را عوض كني و بك آپ را دوباره برگردوني

اگه دو تا ويندوز داشتي مي تونستي با ويندوز ديگه بياي بالا و مساله حل ميشد
منتظرتم

hakhamanesh
18-03-2007, 11:56
اين ورژن رو نميدونم ولي يه ورژن قديميترش بود كه يه فايل كرك براي رفع اين مشكل داشت. يه فايل Reg بود كه وقتي اجراش ميكردي تمام فايلهاي مخفي برات ظاهر ميشدن.

saamaan
04-04-2007, 15:28
اين ورژن رو نميدونم ولي يه ورژن قديميترش بود كه يه فايل كرك براي رفع اين مشكل داشت. يه فايل Reg بود كه وقتي اجراش ميكردي تمام فايلهاي مخفي برات ظاهر ميشدن.

خيلي ممنون از لطف شما
راستشو بخوايد من اين فايل کرک رو ندارم اگه راهنمايي کنيد که اين کرک رو پيدا کنم خيلي ممنون ميشم چون ورژن من 4 است و ظاهرا نسبت به ورژن جديد که 5 است سطح لايه هاي امنيتي خيلي کمتري دارد و احتمال دارد که به اين فايل کرک بشه کاري کرد

saamaan
04-04-2007, 15:43
با نرم افزار Nero نميشه کاري کرد چون فايلها رو Add نميکنه يعني ظاهرا نميشناسه در حالي که Propertiesخود فولدر Locker (که توسط نرم افزار Folder Lock ساخته ميشه) عدد 4.8 GB رو نشون ميده !

دوست عزيز آقاي Yashar :
نرم افزار PQ Image و Acronic رو ندارم و حتما بايکي از اينها تست ميکنم
لينوکس knopix رو ندارم فقط راهنمايي بفرمائيد که پس از تهيه CD اين لينوکس ميشه راحت نصب کرد يا تخصص ميخواهد

دوست عزيز آقاي Nikndm روش شما رو امتحان کردم فايده اي نداشت :(

راستي فکر ميکنم دليل خالي شدن فولدر Locker رو فهميدم :
اين اتفاق زماني افتاد که من داشتم در قسمت Internet Option و بخش Security و Privacy نرم افزار Explorer
تغيير ايجاد ميکردم !!!
چون Explorer کامپيوترم مرتب erorr مربوط به Active X ميداد و ميخواستم سطح امنيت رو پائين بيارم در هر صورت بازگرداندن تنظيمات به حالت اول هيچ فايده اي نداشت

بازم از اين همه لطف سپاسگزارم

azh
04-04-2007, 15:54
از لینوکس استفاده می کنی یا ویندوز؟

hakhamanesh
04-04-2007, 16:38
لينوکس knopix رو ندارم فقط راهنمايي بفرمائيد که پس از تهيه CD اين لينوکس ميشه راحت نصب کرد يا تخصص ميخواهد

لينوکس knopix نيازي به نصب نداره سيدي رو بزار تو سيدي رام بزار خودش بوت بشه بياد بالا
در عرض 1 دقيقه سيستم عامل لينوكس از روي سيدي مياد بالا

saamaan
10-04-2007, 14:46
لينوکس knopix نيازي به نصب نداره سيدي رو بزار تو سيدي رام بزار خودش بوت بشه بياد بالا
در عرض 1 دقيقه سيستم عامل لينوكس از روي سيدي مياد بالا

آقا ممنون تا حالا که گير نيومده برم بازار رضا يا پايتخت خبرشم ميدم خدمتتون

meisam317
10-04-2007, 22:14
سلام دوست عزیز

خدا بهت صبر بده من چند بار اینجور بلا ها سرم اومده

مثل قبلا تو هاردم چندین گیگ برنامه و mp3 بعلاوه اینکه چندین قسمت برره

متهم گریخت رو داشتم که همشون پرید .

به خاطر ازدست دادن اونا که حاصل زخمات خیلی زیاد بود حتی چندین بار گریه کردم .

rsh
10-04-2007, 22:42
منم این بلا سر امده ظاهرا وقتی این برنامه رو در جای غیر از درایور ویندوز نصب شود و ویندوز هم دوباره نصب گردد و یا این برنامه رو کات کرده در جای دیگری نصب شود این بلا سرش میاد
من خودم یک گیگا اهنگ که همش هم از جنیفر لوپز بود توسط همین برنامه از دست دادم
حالا هم این برنامه رو حذف کردم شما هم همین کارو کنید:5: