PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NFS Carbon Car Sporting Cup .:. مسابقه اسپرتينگ اتومبيل كربن

sina1100
16-03-2007, 16:05
سلام، خوبيد؟:31:
خوب يه مسابقه ماشيني، از نوع خفنش!:21:
از اسم تاپيك پيداست ديگه، معلومه بايد چيكار كنيد...
قانون خاصي هم وجود نداره ديگه... فقط دم از نداشتن پول تو بازي و ندونستن Customizing (همون اسپرتينگ) نزنين اونا جاشون اينجا نيست... لطفا‌!:20:
فقط چند نكته:
1. عكس ها به صورت تامبنيل گذاشته بشه (تو قوانين اصلي فروم هم هست) تا يه وقت تاپيك به فنا نره!! (پيشنهاد هاست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2. هر كس فقط ميتونه يك ماشين رو شركت بده و در صورت تجديد نظر از ماشين شركت داده شده، تو پيغام خصوصي به من بگه!
3. از ماشين مورد نظر براي شركت در مسابقه در سه حالت front - back و side كه به ترتيب يهني جلو ، عقب و كنار عكس گرفته و گذاشته بشه! (مانند مثال)
4. نام اتومبيل شركت داده شده به هيچ عنوان فراموش نشود!
5. هيچي!
چون ممكنه من برم مسافرت (ممكنه) اگه به كسي گفتم بياد جانشين من بشه واسه اداره مسابقه كپ نكنه!:31:
مهلت تحويل آثار ارزشمند تا تحويل سال هستش!!(چهارشنبه ساعت 3 و 37 دقيقه و 26 ثانيه!!! صبح) !
هر گونه انتفاد و پيشنهاد رو به فقط تو پيغام خصوص خودم بگيد دربست در خدمتم!
از هر گونه تعريف و تمجيد يا دادن هر گونه فحش و بد و بيراه به علت شروع اين مسابقه در تاپيك جدا خودداري كنيد‌!
به عبارتي فقط و فقط آثار اعضا در تاپيك قرار قرار ميگيره!
آثار بعد از پايان مهلت ارسال در همين تاپيك و همين پست قرار ميگيره و نظرسنجي هم براي انتخاب سه طرح برتر گذاشته ميشه!
همين!
راستي اينم مثال:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مفوق و پيروز باشيد!:40:

Oracle_Eldorado
16-03-2007, 18:51
مسابقه جالبی میشه .
ولی بهتره که هفتگی باشه .
از سال 86 هم شروع بشه بهتره .
ولی ماشین شما زیاد Sport هم نیست !
اصلا طرح و نقاشی نزدی بهش

sina1100
16-03-2007, 20:33
مسابقه جالبی میشه .
ولی بهتره که هفتگی باشه .
از سال 86 هم شروع بشه بهتره .
ولی ماشین شما زیاد Sport هم نیست !
اصلا طرح و نقاشی نزدی بهش
دم شما گرم كه يه پستي دادي!
راستشو بخواي عجله اي با بودجه اي نه چندان زياد اين ماشينو گرفتمو يه حالي بهش دادم، راستم ميگي فقط وسايلو عوض كردم، Vinyl تو كار نيست! شما خودت كاري نميدي؟ بقيم يه كاري چيزي تحويل بدن!

luke1889
17-03-2007, 20:51
چرترين بازي carbon استتتتتتتتت

saeed_cpu_full
18-03-2007, 20:33
دم شما گرم كه يه پستي دادي!
راستشو بخواي عجله اي با بودجه اي نه چندان زياد اين ماشينو گرفتمو يه حالي بهش دادم، راستم ميگي فقط وسايلو عوض كردم، Vinyl تو كار نيست! شما خودت كاري نميدي؟ بقيم يه كاري چيزي تحويل بدن!

مسابقات از 1 فروردین شروع بشه بعد هم فقط کربن نباشه مثلا بگیم کربن مست وانتد و آندرگرند بهتره به نظر من :46: :10:
اینطوری خیلی تاپیک داغ تر میشه :46:

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 01:17
مسابقات از 1 فروردین شروع بشه بعد هم فقط کربن نباشه مثلا بگیم کربن مست وانتد و آندرگرند بهتره به نظر من
اینطوری خیلی تاپیک داغ تر میشه
نه نه . همين كربن بهتره . چون هم تاپيك شلوغ ميشه الكي ، هم قاطي ميشه ركورد ها .
سعيد جان ميتونيم براي اين كار تاپيك هاي جدا بزنيم .

چرترين بازي carbon استتتتتتتتت
اينجا كه تاپيك نظر سنجي نيست عزيزم . اين بازي طرفدارهاي خاصي براي خودش داره . ميتوني شركت نكني اگه ناراحتي

Ali-Bahal
19-03-2007, 09:53
لطفا هر کس فقط یک ماشین ارسال کند اینجوری خیلی بهتره هم شلوغ نمیشه هم عادلانه تر هست
اگر کسی دو تا ماشین ارسال کند از مسابقه حذف می شود

موافقید؟

saeed_cpu_full
19-03-2007, 10:18
لطفا هر کس فقط یک ماشین ارسال کند اینجوری خیلی بهتره هم شلوغ نمیشه هم عادلانه تر هست
اگر کسی دو تا ماشین ارسال کند از مسابقه حذف می شود

موافقید؟

خوبه من هم موافقم

Oracle_Eldorado
19-03-2007, 11:30
منم موافقم .
اگه از یک ماشین میزارید از چند نما بزارید که قشنگ تر هم میشه .
قبل از اینکه بزارید بگم که اگه عکس خیلی بزرگ بود لینک رو بزارید .
از اول فروردین هم شروع کنیم . موافقم .

HELLBOY_HP
19-03-2007, 20:39
بروبچ منم پاییم فقط مراقب باشید تاپیک منفجر نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali-Bahal
20-03-2007, 10:07
بروبچ منم پاییم فقط مراقب باشید تاپیک منفجر نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سعی کنید هر پست هم یک عکس داشته باشد و دیگر به حاشیه نپردازیم:46:

مسابقه از کی شروع میشه؟

Oracle_Eldorado
20-03-2007, 10:20
بعد از عید . دوستان از 5 فروردین خوبه ؟ که آدم همه ی کارهاشو کرده باشه و بعد بیاد ماشین اسپرت کنه

HELLBOY_HP
20-03-2007, 11:45
بعد از عید . دوستان از 5 فروردین خوبه ؟ که آدم همه ی کارهاشو کرده باشه و بعد بیاد ماشین اسپرت کنه

من که موافقم :10:

*Batman*
20-03-2007, 19:19
سلام.
منم هستم.
اینم همینجوری برای نمونه گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali-Bahal
23-03-2007, 10:30
راستی داورها کیا هستند؟

Oracle_Eldorado
23-03-2007, 18:26
این هم سوال جالبیه !
به نظر من از مدیران سایت باشه بهتره . مثلا مهدی یا امین .

Ali-Bahal
24-03-2007, 10:44
این هم سوال جالبیه !
به نظر من از مدیران سایت باشه بهتره . مثلا مهدی یا امین .

آره من هم به امین اعتماد دارم و هم به مهدی
اما دو تا داور کم نیست! بهتره چهارتا کنیم

البته خیلی وقته امین و مهدی سری به فروم نمی زنند

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 07:03
آره من هم به امین اعتماد دارم و هم به مهدی
اما دو تا داور کم نیست! بهتره چهارتا کنیم

البته خیلی وقته امین و مهدی سری به فروم نمی زنند

اون هم هست . پس 2 حالت به وجود مياد :
1. جايزه نداشته باشيم ولي داور رو هركي خواستيد بزاريد !
2.جايزه داشته باشيم و امين و مهدي داور ها باشند ! چون من به بقيه ( البته استثنا هم داره) اعتماد ندارم .

playstation 3
26-03-2007, 08:15
most wanted behtare

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 11:21
most wanted behtare
نه عزيزم . كربن بهتره . چون قابليت هاي كربن بيشتره و بهتره . درضمن فارسي تايپ كن

@R3Z
27-03-2007, 12:30
آقا نمیخواین به جای حرف زدن الکی تصمیم بگیرید؟؟؟از 5 فروردین گذشته!!!!!

*Batman*
27-03-2007, 12:45
من انصراف میدم.
صاحب تاپیک جیم زده رفته.احتمالا یادش رفته.

ماراتون
28-03-2007, 01:57
خیلی عالیه . عجب تاپیکی سه صفحه توضیحات و چرت و پرتات. ولی من هم شرکت میکنم. البته اگه تاپیکی بمونه

Oracle_Eldorado
28-03-2007, 05:09
خوب چي شد پس ؟
چرا صاحب تاپيك نيست ؟
چرا داور انتخاب نشده ؟
چرا مسابقه شروع نشده ؟
منم انصراف ميدم

ماراتون
29-03-2007, 00:53
ولی من هنوز بیده بودم . چیکار به صاحب تاپیک دارین بنده خدا. برای شروع تاپیک هم یه عکس میذارم بقیه هم شروع کنن تا تاپیک پا بگیره.

Oracle_Eldorado
29-03-2007, 01:09
خوب كو عكس ؟

ماراتون
30-03-2007, 23:02
اینک این هم عکسهای من :

شماره ا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره 2 :
شماره 3 :

sina1100
01-04-2007, 17:56
سلام، من برگشـــــــــــــتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا شرمنده! يهويي شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستاني كه تحمل داشتند ممنونم بخصوص اونايي كه عكس هم گذاشتند از جمله ماراتون! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال ادامه ميديم... در مورد داوران هم نميدونم كي بايد تصميم بگيره! من خودم احتمالا صحبت ميكنم با يكي از مديرا... خوب؟ شروع كنيد ديگه.... مهلت مسابقه هم اعلام خواهد شد! با هر پست متفرقه اي هم به شدت بخورد خواهد شد‌!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]