PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سؤال راجع به تغيير نام كاربري و...

ClubMilad
16-03-2007, 13:25
باسلام:27:
کسی میتونه یه لطفی بکنه و من رو تو موارد پایین راهنمایی کنه:20:
1.جریان ستاره های بالای هر آواتار چیه و اسمی که بالای اون ستاره ها هست رو چطوری تغییر میدن
2.پایین هر آواتار چند مشخصه هست مثل:

تاريخ عضويت: Jan 2005
محل سكونت: Sky

و همچنین چند ایکن دیگر لطفا چگونگی اضافه کردن اونا رو توضی بدین
3. وآخر چطور وقتی تو یه تایپیک پیغام رو میزاری عکس مورد نظرمون رو پایین اون بزاریم
من وقتی روی آیکن درج تصویر کلیک میکنم و آدرس عکس رو بهش میدم در تایپیک فقط آدرس متنی آن نمایش داده میشود.:41:

4.بعد از چند رو تایپیک هایمان حذف میشوند
5.چگونه میتوان همه ی تایپیک های که در آن شرکت داشته ایم یا در ست کرده ایم را ببینیم

با تشکر فراوان میلاد شرفی (عضو جدید:31: )

Mohammad_Ahrari
16-03-2007, 13:59
سلام عزيز

ورودتو تبريك ميگم

جوابها:

1)اين ستاره ها اتوماتيكه و بسته به تعداد بست شما به شما تعلق ميگيره و اون چيزايي هم كه مينويسه همينطو و شما بسته به بستايي كه دادي بهت تعلق ميگيره مگر كاربران فعال هر انجمن كه مديران بخشا تعيين ميكنند

2) تاريخ عضويت و بستها واسه همه است ولي واسه محل سكونت بايد از داخل ويرايش مشخصات در لينكهاي سريع تعيين كني و بعدش مياد واسه شما هم

3)براي عكس قرار دادن از ارسال باسخ در بالا چند گزينه داريد كه اولشم B است عكس كوه رو انتخاب كنيد و عكستونو بيوست كنيد

4)تابيكها حذف نميشه مگر تابيك بي مورد....

با تشكر...

موفق باشيد...
باي

ClubMilad
16-03-2007, 17:31
ایول تشکر فراوان مینمایم

Mohammad_Ahrari
16-03-2007, 18:01
خواهش ميكنم عزيز

وظيفه اس...

امري بود در خدمتم

باي

ClubMilad
17-03-2007, 09:47
ببخشید
این ستاره ها بسته به چه چیزی بالا یا پایین میان:20:

Renjer Babi
17-03-2007, 10:17
ببخشید
این ستاره ها بسته به چه چیزی بالا یا پایین میان:20:
Sلام
بستگی داره:
20 تا یه ستاره
200تا دوتا
500تا 3 تا
1000 4تا
...
تعداد پستا مهم نیست مهم فعالیت شماست،ممکنه یه نفر با کمتر از 100 تا پست همکار بشه و 6 تا ستارش کامل بشه،ممکنه یه نفر هم با 5000 تا پست همون اخر فروم باز بمونه.

ClubMilad
17-03-2007, 13:32
با تشکر از Renjer Babi:31:

:41: :41: :41: :41: ولی نگرفتم این 20 تا 1 ستاره منظورت از بیست تا چی بوده

Renjer Babi
17-03-2007, 13:37
تعداد پست های ارسالی

ClubMilad
17-03-2007, 13:52
:27: تشکر Renjer Babi

atrin777
17-03-2007, 14:59
Sلام

...
تعداد پستا مهم نیست مهم فعالیت شماست،ممکنه یه نفر با کمتر از 100 تا پست همکار بشه و 6 تا ستارش کامل بشه،ممکنه یه نفر هم با 5000 تا پست همون اخر فروم باز بمونه.

دوست گلم ممكنه يكم بيشتر توضيح بديد .
چجوري با كمتر از 100 تا پست ميشه همه ستاره ها را پر كرد ؟

Ahmad
17-03-2007, 15:21
تا اونجايي كه من متوجه شدم، تعداد ستاره هاي هيچ كاربري بالاتر از 5 تا نميره.

فقط كسايي تعداد ستاره هاشون 6 تاست كه پستي در سايت داشته باشند، حال ميخواد 10 تا پست داده باشند يا 10000 تا.

Renjer Babi
17-03-2007, 15:21
شما نمیتونی ستاره ها رو پر کنی!!!
اگه فعالیتت خوب باشه،و تو اون قسمت مثلا به یه همکار نیاز باشه،و کسی هم مثل شما به اون کار وارد نیست،خوب ادمینا شما رو همکار یا مدیر یا سوپر مدیر می کنن.هر چیزی که نیاز باشه.

تعداد پستا مهم نیست،مهم خوب بودن و مفید بودن فعالیت شماست

Hamid110
17-03-2007, 15:32

سلام . .

دوست عزیز ویرایش و اظافه کردن ستاره ها . . دست شما نیست . .

سیستم انجمن بطور خودکار این کار رو انجام میده . . و به هیچ عنوان نمیشه اون رو تغییر داد . .

موفق باشید . .

Hamid110
17-03-2007, 15:46

سلام . .

سیستم انجمن بطور خودکار این کار رو انجام میده . . و به هیچ عنوان نمیشه اون رو تغییر داد . .

موفق باشید . .

atrin777
18-03-2007, 00:13
سلام . .

موفق باشید . .

اول ممنون از راهنماييتون
دوم اينكه ميدونستم كه خودم نميتونم اونو پر كنم فقط ميخاستم بدونم چجوري ستاره ها پر ميشن

Wisdom
18-03-2007, 01:10
اول ممنون از راهنماييتون
دوم اينكه ميدونستم كه خودم نميتونم اونو پر كنم فقط ميخاستم بدونم چجوري ستاره ها پر ميشن

Sلام
بستگی داره:
20 تا یه ستاره
200تا دوتا
500تا 3 تا
1000 4تا
...

+ اينكه همكار انجمن ، مدير انجمن و مديريت سايت به همراه مدير ارشد ها تمام ستاره ها رو دارن
و از قاعده اي كه Renjer Babi هم گفتن خارج هستن
يعني همكار انجمني كه 200 تا پست داشته باشه تمام ستاره ها رو داره
شما فقط با تعداد پست ميتونيد ستاره ها رو افزايش بديد ، البته با پست هاي مفيد و سازنده :31:

ClubMilad
19-03-2007, 17:13
باسلام
هرکه میتونه به سوال های من جواب بده

1-دوستان آیا میشه عنوان موضوع جدید رو که تو تالار درست کردیم عوض کنیم

2-موضوع هایی که در تالارها وجود دارند بر اساس جیزی مرتب میشن

3-چطور میتونیم از Option Button برای نظر سنجی در یک تایپیک استفاده کنیم
مثلا تو یه تایپیک دیدم که در مورد انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت پر سرعت ADSL نظر خواهی میشد

*PiNk PaNTHeR*
21-03-2007, 00:05

یک نفر با صد پست نمیشه.
ولی 200 تا دیدم.
لاید یک انجمن مورد تخصصتون رو مورد کمک قرار بدید.

Meisam
01-04-2007, 00:54
سلام ...

باسلام
هرکه میتونه به سوال های من جواب بده

1-دوستان آیا میشه عنوان موضوع جدید رو که تو تالار درست کردیم عوض کنیم

2-موضوع هایی که در تالارها وجود دارند بر اساس جیزی مرتب میشن

3-چطور میتونیم از Option Button برای نظر سنجی در یک تایپیک استفاده کنیم
مثلا تو یه تایپیک دیدم که در مورد انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت پر سرعت ADSL نظر خواهی میشد

1- زمانی که شما تاپیک جدید ارسال میکنید به مدت 10 دقیقه از زمان ایجاد تاپیک فرصت دارید و میتونید عنوان تاپیک خودتون رو ویرایش کنید و یا تغییر بدید
برای اینکار کافیه به انجمنی که تاپیک رو درش ایجاد کردید مراجعه کنید و در مستطیل اطراف تکس عنوان تاپیکتون دابل کلیک کنید ... به مانند Rename کردن فایل ها و فولدر ها در ویندزو میتونید عنوان تاپیک رو همونجا عینا ویرایش کنید و تغییر بدید
بعد از 10 دقیقه دیگع این امکان برای شما فراهم نیست و باید درخواست تغییر عنوان تاپیک رو به همکاران و یا مدیران و مسئولان انجمن موبوطه بدید تا براتون انجام بدن

2- براساس تنظیمات پیش فرض انجمن موضوعات و تاپیک های انجمن براساس آخرین پست ارسالی در تاپیک ها مرتب میشه ، یعنی تاپیکی که درش پست جدید تری هست بالاتر از سایر تاپیک ها قرار میگیره
البته یک سری از تاپیک های مهم و اساسی و پرکاربرد به تشخص مدیران و همکاران در بالای انجمن چسبیده میشه و به صورت " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : " در میاد

3- زمانی که مشغول ایجاد تاپیک هستید در قسمت "اختيارات اضافي" بخشی وجود داره به نام "ارسال نظر سنجی" ... برای اینکه بتونید به تاپیکتون گزینه های نظرسنجی رو اضافه کنید کافیه چک باکس "بله ارسال نظر سنجي با بحث" رو تیک بزنید و در خط پایین تعداد گزینه های نظرسنجی رو بنویسید و بعد تاپیک رو ذخیره کنید ... سیستم ، شما رو به صفحه ی بعد هدایت میکنه که میتونید گزینه های نظرسنجیتون رو بنویسید

ممـنــون :)
مـیـثــم

ClubMilad
03-04-2007, 20:39
با تشكر فراوان از ميثم و ديگر دوستان:46:

راستي يه سوال :20: ديگه

آيا امكان كم شدن ستاره ها پستها و از بين رفتن نشان بالاي ستاره وجود دارد.:41:

Mehran*Architector
14-04-2007, 00:05
با سلام سوال من در مورد تغییر نام کاربری هست ... گشتم اما به جوابی نرسیدم
من به خاطر اینکه ابتدای عضویتم در سایتم متوجه نبودم که این نام همیشگی هست اسم زیاد جالبی را انتخاب نکردم ولی حالا به شدت بابت این مسئله ناراحتم
خواهش می کنم امکان تغییر نام کاربری را فراهم کنید!!!!!!!!!!!!!

سوال دوم من اینه که چطوری میشه اگر اشتباهی پیش اومد و یک پست دوبار ارسال شد ... یکی از اونها را پاک کرد؟

سوال سوم : مدتی هستش که امضای من به نمایش در نمی آید لطف کنید و این مشکل رو حل چون به این قسمت علاقه خاصی دارم

با تشکر فراوان از مدیران و همکاران دوست داشتنی

Ahmad
14-04-2007, 07:22
با سلام سوال من در مورد تغییر نام کاربری هست ... گشتم اما به جوابی نرسیدم
من به خاطر اینکه ابتدای عضویتم در سایتم متوجه نبودم که این نام همیشگی هست اسم زیاد جالبی را انتخاب نکردم ولی حالا به شدت بابت این مسئله ناراحتم
خواهش می کنم امکان تغییر نام کاربری را فراهم کنید!!!!!!!!!!!!!

سوال دوم من اینه که چطوری میشه اگر اشتباهی پیش اومد و یک پست دوبار ارسال شد ... یکی از اونها را پاک کرد؟

سوال سوم : مدتی هستش که امضای من به نمایش در نمی آید لطف کنید و این مشکل رو حل چون به این قسمت علاقه خاصی دارم

با تشکر فراوان از مدیران و همکاران دوست داشتنی

براي تغيير نام كاربري بايد براي آقا ميثم Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پيغام خصوصي بدي. ايشون هم تو اين تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هم به شما نتيجه رو اعلام ميكنند.

سوال دوم : بايد به مدير يا همكار بخش يا به رده هاي بالاتر سايت پيغام خصوصي بزنيد تا آنرا پاك كنند. اينكار از اختيار كاربران عادي خارج است.

سوال سوم: شايد دليل آن چيزي باشد كه در اين تاپيك : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در پست شماره 5 توضيح داده ام.

موفق باشيد