PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » دوربین دیجیتالی حدود 650000 تومان

Shahin King
15-03-2007, 20:09
دوستان سلام

بودجه ما برای خرید یک فروند :31: دوربین دیجیتال 650000 تومان

لطفا پیشنهاد بدین . من زیاد با دوربینهای دیجیتال آشنا نیستم . انتظار من هم از دوربین کیفیت بالای عکس - زوم بالا - و حافظه بالاست :5:

منتظرم

قربانتان : شاهین :20:

mahsoft
15-03-2007, 20:22
سلام شاهين جان این صفر ها رو زیاد نذاشتی

منظورت 650 هزارتومنه یا 65 هزارتومن

اینو ببین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانن پاورشات پرو ۱
Canon PowerShot Pro 1
دوربین دیجیتال ۸ مگا پیکسل، بزرگنمایی ۷ برابر اپتیکال، پشتیبانی کارت‌ حافظه CF سازگار با Microdrive
قیمت قدیم: ۶,۷۵۰,۰۰۰ ریال

و معیار انتخاب یک دوربین همه جوانب رو در نظر بگیر

Wisdom
15-03-2007, 20:34
شاهين جان شما با 650000 تومان ميتوني يك دوربين تمام professional بگيري !

ساشا
17-03-2007, 00:57
سلام
خرید دوربین حرفه ای با تجهیزات کامل شامل لنز و .... بیشتر از مبلغ شما تمام میشه. با توجه به عدم تجربه شما در دوربینهای دیجیتال احتمال داره با خرید دوربین حرفه ای (dslr ) بعد ها با مقایسه عکسها و قابلیتهای اون با دوربینهای ارزانتر slr like از خریدتون پشیمان بشید بنابراین در حال حاضر توصیه من بشما خرید دوربین slr like هستش که احتیاج به لنز اضافی نداره و قیمتشون هم بمراتب پایینتره.

Shahin King
17-03-2007, 22:28
سلام

قربون محبت هرسه دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان دیگر هم اگر پیشنهاداتی دارن استقبال می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانتان : شاهین

kevin
12-04-2007, 12:53
sony n2 10megapixel

mohammad24
12-04-2007, 13:58
سلام

من فکر می کنم با این قیمت یک دوربین dslr بگیرید خیلی بهتره. چون بعدا امکانات بیشتری در اختیارتون میذاره. من با این قیمت 350D کانون رو پیشنهاد می کنم.
یک دوربین حرفه ای (البته در حد پول شما). مهم ترین ویژگی این دوربین جدا شدن لنز از بدنه هست (ویژگی دوربین های dslr) که به شما امکان رو میده که در آینده و بسته به نیازتون از لنزهای دیگه هم استفاده کنید.
کیفیت تصاویر 8.2 مگاپیکسل هست و از فرمت jpeg و فرمت حرفه ای raw پشتیبانی می کنه. سیستم فوکوس 7 نقطه ای داره. iso از 100 تا 1600 . و خیلی امکانات دیگه.
به هر حال به نظر من حتی اگر این مدل رو انتخاب نکردی، با این بودجه حیفه چیزی غیر از dslr بگیری.
این رو هم بگم که الان 350D تولید نمیشه و به همین خاطر تو بازار کم هست. قیمتش هم بسته به گارانتی از 620 تا 680 متغیره.

Shahin King
13-04-2007, 07:36
سلام

من فکر می کنم با این قیمت یک دوربین dslr بگیرید خیلی بهتره. چون بعدا امکانات بیشتری در اختیارتون میذاره. من با این قیمت 350D کانون رو پیشنهاد می کنم.
یک دوربین حرفه ای (البته در حد پول شما). مهم ترین ویژگی این دوربین جدا شدن لنز از بدنه هست (ویژگی دوربین های dslr) که به شما امکان رو میده که در آینده و بسته به نیازتون از لنزهای دیگه هم استفاده کنید.
کیفیت تصاویر 8.2 مگاپیکسل هست و از فرمت jpeg و فرمت حرفه ای raw پشتیبانی می کنه. سیستم فوکوس 7 نقطه ای داره. iso از 100 تا 1600 . و خیلی امکانات دیگه.
به هر حال به نظر من حتی اگر این مدل رو انتخاب نکردی، با این بودجه حیفه چیزی غیر از dslr بگیری.
این رو هم بگم که الان 350D تولید نمیشه و به همین خاطر تو بازار کم هست. قیمتش هم بسته به گارانتی از 620 تا 680 متغیره.

سلام

دوست عزیز ، تشکر :11:

موفق باشی

قربانت : شاهین

Ali&G
13-04-2007, 09:53
با عرض معزرت از همه ي دوستان بخصوص شاهين عزيز
مگه ما دو تا تاپيك مخصوص خريد و مشكل براي دوربين هاي ديجيتالي نداريم كه شما در يه تاپيك
مجزا در اين مورد بحث ميكنيد بازم ميل خود دوستان هست ولي يه ذره به فكر نظم انجمن باشيد
(باتشكر فراوان از همه ي دوستان)