PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گروه ساخت بازی

farshad_momtaz
15-03-2007, 17:19
سلام
دوستان کسانی که تو کار گرافیک,صدا و برنامه نویسی هستش لطف کنن این جا بگن تا یه گروه تشکیل بدیم و یه چند تا بازی درست بسازیم این بازی ها که الان همه دوستان می سازیم به علت تکی بودن قدرت زیادی ندارن و به کیفیت و قدرت بازی های دست جمعی هرگز نمی رسن امید وارم گروه درست شه
خودتون را به این صورت معرفی کنید لطفا:
نام و نام خانوادگی:
محل زندگی:
جنسیت(دلخواه):
تخصص:
کار های قبلی(مقام ها و عضو چه گروه هایی بودین و از اینا):

مثلا من:

نام و نام خانوادگی:فرشاد ممتاز
محل زندگی:اصفهان-اورنج کانتری
تخصص:برنامه نویسی با همه زبون های برنامه نویسی هم بلدم
کار های قبلی:
ا
1-سوم راهنمایی سی ام در محتویات الکترونیکی
2-" " نمی دونم چندم نگفتن چندم تو مسایقات ده فجر
3- اول دبیرستان اول کشوری وب سایت نویسی
4-نفر اول ناحیه خارزمی تو اصفهان

hossein_dig
17-03-2007, 23:48
بابا خوشبحالت با این سنت این همه کار بلدی تو همشون ام تخصوص داری ؟

*PiNk PaNTHeR*
18-03-2007, 02:42
اینطوری هیچکس به جایی نمیرسه. موتور پیشرفته ی مافیا توی سایتش موجوده و فقط کافیه بیتمپ برای دیتیل ساخت تا یک شهر دیگه در بیاد. همه چیش رو میشه تغییر داد. اونوقت میشه یک بازی دیگه بیرون داد.

همچنین مکس پین دو رو هم میشه به راحتی مود ساخت و یک بازی جدید بیرون داد. این بازیها راحتترینهاشن. ادیتور فار کرای هم هست که هجم مودهاش رو به آسمونن.
برای نوآوری هم میشه با تری دی مکس تکسچر جدید ساخت و با همون برنامه های ادیتور به فرمت مخصوص اون بازی تبدیل کرد.
. ادیتور بازیهای استراتژیک هم که بیخیال شین. سیمز هم هست اما متاسفانه هم موتورش هم بازیش مالی نیست. دیگه از بازیهای جدیدتر خبر ندارم. رزیدنت اویل 3 تولها شو گذاشته توی نت؟
اول یک تاپیک برای ساخت مود و پچ برای بازیها باید زد بعد برای ساخت. اونوقت بازیها پیشرفته تر میشن و دیگه به نرم افزارهایی مثل گیم میکر و تری دی گیم استدیو احتیاج نیست.

ALt3rnA
18-03-2007, 11:34
سلام....

شما قبلا تو گروه ممتاز نبودی؟

farshad_momtaz
18-03-2007, 11:37
سلام
همش را بلدم اکثرا هم کامل بلدم
من مدیر گروه فارسی سازی ممتاز بودم البته برنامه و بازی هم یکم کمک می کردم
می شه لطفا این موتور هایی را که گفتین برای بازی ها را بزارین فکر نکنم همش باشه چون چند وقته می خوام یه موتور بنویسم احتیاج به موتور های نمونه بازی های دیگه دارم ممنون
بای

ALt3rnA
18-03-2007, 11:37
در هر صورت اگه منو خواستید منم هستم

نام :محمد رضا برازش
تخصص :
C#.net

سابقه :

قبلا توی دو تا گروه بازی سازی عضو بودم

farshad_momtaz
18-03-2007, 11:43
سلام
همش را بلدم اکثرا هم کامل بلدم
من مدیر گروه فارسی سازی ممتاز بودم البته برنامه و بازی هم یکم کمک می کردم
می شه لطفا این موتور هایی را که گفتین برای بازی ها را بزارین فکر نکنم همش باشه چون چند وقته می خوام یه موتور بنویسم احتیاج به موتور های نمونه بازی های دیگه دارم ممنون و کلا به درد می خوره تو همین کار بازی سازی هم
بای

farshad_momtaz
18-03-2007, 11:44
مممنون جتما ازت استفاده می کنیم

*PiNk PaNTHeR*
18-03-2007, 12:56
می شه لطفا این موتور هایی را که گفتین برای بازی ها را بزارین فکر نکنم همش باشه چون چند وقته می خوام یه موتور بنویسم احتیاج به موتور های نمونه بازی های دیگه دارم ممنون و کلا به درد می خوره تو همین کار بازی سازی هم

اگه با منی من دم دستیه رو با جواب پیام شخصیت فرستادم... چرا پشت سر هم میپستی؟

farshad_momtaz
18-03-2007, 19:17
ببخشید دو تاشد
ممنون

farshad_momtaz
30-03-2007, 07:15
می گم فکر کنم گروه آماده باشه گرافیست هم با محمد3000 پیام خصوصی صحبت کردم کمک می کنه.
به نظر شما اولین بازی چی باشه؟؟؟

ALt3rnA
02-04-2007, 11:57
for the first game i think:
1- a fps game with fpscreato
2- an advanture game
a puzzle

i am sory for writing english maybe some one doesnt understand this but i cant write prersian

hossein_dig
09-06-2007, 13:46
سلام
دوستان کسانی که تو کار گرافیک,صدا و برنامه نویسی هستش لطف کنن این جا بگن تا یه گروه تشکیل بدیم و یه چند تا بازی درست بسازیم این بازی ها که الان همه دوستان می سازیم به علت تکی بودن قدرت زیادی ندارن و به کیفیت و قدرت بازی های دست جمعی هرگز نمی رسن امید وارم گروه درست شه
خودتون را به این صورت معرفی کنید لطفا:
نام و نام خانوادگی:
محل زندگی:
جنسیت(دلخواه):
تخصص:
کار های قبلی(مقام ها و عضو چه گروه هایی بودین و از اینا):

سلام من حسین هستم و در حال حاضر با 3d game studio بازی می سازم .الان ام در حال کامل سازی بازیم هستم .
البته من برای خودم یه گرافیست دارم که طراح محیط و مدل ساز.من بیشتر به بازیای با موضوع نو علاقه مندم.
بازی های جنگی سا ختنش جواد شده مگه اینکه یه داستان جدید داشته باشه.درضمن من بازیمو 99.5 درصدشو خودم مینویسم . 0.5 درصدشم جلوه ویژست

تخصص : هرچی خوشم بیاد

ALt3rnA
09-06-2007, 19:29
ایم گروه منحل شد گویا

farshad_momtaz
13-06-2007, 11:14
نه بابا من مسافرت بودم اینترنتم داشتم تو ترک بودم نشد بیام ولی دیگه آزاد شدم
خوب پس چی شد؟؟
اولین کار چی باشه؟
ببخشید یکم فاضله افتاد

mazi_z_PSP
14-06-2007, 10:57
سلام. اون شرکتی که بازی مبارز رو ساخته بود و به نمايشگاه سبيت هم راه پيدا کرد الان شعبه زده تو جای جای ایران از جمله مشهد و در زمينه های گرافيک، سناريو و برنامه نويسی داوطلب ميگيره برای استخدام و آموزش. البته من مشهد هستم و گفتم اگر کسی از مشهد هست که ميخواد در زمينه برنامه نويسی بازی بهم کمک کنه و در این کلاس ها شرکت کنه بياد. شمارشو در پيغام خصوصی ازم بگيرين