PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز ویستا خریداری شده از این سایت( درخواست چاره از ادمین سایت)

جاذبه
14-03-2007, 23:10
من ویندوز ویستا را از سایت شما خریداری کردم ولی دودی ان فکر کنم مشکل داره

سیستم من مشخصات ram:512

cpu:3000
ماد بورد ایسوس

گرافیک: ati128
من در هنگام انتخاب نوع ویندوز کامبیوتر هنگ میکنه روی 3 سیستم تست کردم مثل همین مشکل ایجاد میشه

منظورم نوع تجاری یا خانگی یا کاملش است

اگر بخوام مستقسم نصب کنم بعد از شناسایی بوت dvd و لود شدن ویندوز یک صفحه تاریک ایجاد اصلا تا کامبیوتر ریستارت نشه دور نمیشه همه میگن مشکل ازدودی است . مشکل از کجاست

Meisam
15-03-2007, 00:12
سلام دوست من ...
در قسمت فروشگاه به این صورت اعلام شده
گارانتی : کلیه محصولات دارای خدمات پشتیبانی میباشند . در صورت مواجه شدن با مشکلی ، موضوع را از طریق فرم پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

فرم صفحه ی زیر رو به طور کامل پر کنید تا دوستان من به شما کمک کنن ، اگر هم احیانا اشکالی در سی دی یا دی وی دی وجود داشته باشه براتون تعویض خواهند کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممـنــون :)
مـیـثــم

dokhtaroneh
15-03-2007, 00:54
بله كاملا درسته براي من 3 بار عوض كردن البته هنوز سومي به دستم نرسيده. اميدوارم اين يكي ديگه درست باشه.

Ali
15-03-2007, 01:55
با سلام.
ویندوز ویستا به طور کل با این مشخصات سیستم شما از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداره.
خوب می شد مشخصات 3 سیستم دیگه رو هم اینجا مطرح می کردین.

پیشنهاد میشه هر دو شما دوستان یک دور دیگه با در نظر گرفتن این توضیحات اقدام به نصب ویستا کنید.
1 - حتی الامکان ویستا را در حالت Bootable نصب کنید چون دی وی دی این قابلیت را به شما می دهد .
2 - درایوی را که سیستم عامل ویستا را می خواهید در آن نصب کنید را کامل فرمت کرده و به فرمت NTFS در آورید ( حداقل فضای مرود نیاز نصب را در نظر بگیرید بالای 10 گیگابایت )
3 - به پردازنده CPU خود برای انتخاب سیستم عامل متناسب با پردازنده های 32 و 64 بیتی توجه نماید و در صورت نداشتن اطلاعات دقیق Install X86 را انتخاب نمایید .

باز هم در صورت مواجه با مشکل و اطمینان از خراب بود دی وی دی می توانید از طریق فرم پشتیبانی اقدام کنید.
با تشکر.

جاذبه
15-03-2007, 17:26
همه این کارها را کردم جواب نمیده ............................مشکل از dvdز است یک dvd دیگه پیدا کردم نصب شد چطور تعویضش کنم

جاذبه
15-03-2007, 17:30
cpu:3200
ram:1g
vga:256
maderbord:giga
hard:120
format drive:ntfs
hagm:20g

kol faza:120g

روی این جواب نداد

Behroooz
15-03-2007, 19:05
اگه سي پي يو فول و رم 1 گيگ نداريد ويستا رو بي خيال شيد .

dokhtaroneh
16-03-2007, 01:29
اینا همش حرفه. از راه بوتیبل و غیره((گرچه فرمت NTFS نیازه))... اگه در هنگام نصب صفحه سیاه بیاد و دیگه خبری از ادامه نصب نشه حتما DVD مشکل داره. چون برای خود من که این جور شد از دوستام چندتا ویندوز ویستای دیگه گرفتم و همه نصب شد بدون اشکال حتی از راه غیر بوتیبل. پس این نشون می ده اون دو تا DVD مشکل داشتن.