PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك يا سريال Power Archiver ورژن 10.00.39

shahin666
14-03-2007, 18:43
سلام به همه برو بچ گل پي سي ورلد
من كرك يا سريا ل برنامه Power Archiver ورژن 10.00.39 رو ميخواستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترين برنامه مديريت براي فرمت هاي zip و كلا آرشيو هست و بيشتر فرمتها رو هم قبول ميكنه
توي اين ورژن برنامه هم از نظر ظاهر هم كلا خوده برنامه خيلــــــــي بهتره شده
ممنون ميشم كرك يا سريال برنامه رو بديد
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

royaye_talkh55
14-03-2007, 19:32
دوست عزيز اپيک تکراري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
14-03-2007, 20:45
دوست عزيز من ورژن 10 رو ميخوام حتي عكسم كه گذاشتم اون تاپيكي كه شما ميگيد براي ورژن 9 هستش كه
سريالي كه اونجا گفته شده روي اين ورژن يعني 10 كار نميكنه
بعدشم به نظر شما تو اون تاپيك من اگه مي گفتم اصلا كسي ميومد بيبينه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Wisdom
14-03-2007, 21:04
1.دوستان عزیزی که اقدام به سرچ برای کرک میکنن مد نظر داشته باشن که عدم پیدا شدن کرک توسط اونها به معنی عدم وجود کرک مورد نظر نیست.
پس لطفا در تاپیکها از بیان اینکه کرک نبود و کرک پیدا نشد و از این دست پستها جدا خودداری بفرمایند.در قدم اول پست (ها ) پاک میشه و در فدم دوم دسترسی دوستان به انجمن کرک بسته میشه.

2. به ورژن درخواستی از سوی کاربر دقت داشته باشید.همیشه به یاد داشته باشید که کرک ورژن 2.5 هیچ وقت به درد ورژن 2.6 و به طبع اون,به درد کاربر درخواست کننده نخواهد خورد.
ممنون از توجه شما

shahin666 ، من نسخه فول رو پيدا كردم ولي اون هم توي تورنت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايت هايي كه ميشناختم تا نسخه 9 رو داشتن

royaye_talkh55
14-03-2007, 21:51
دوست عزيز من ورژن 10 رو ميخوام حتي عكسم كه گذاشتم اون تاپيكي كه شما ميگيد براي ورژن 9 هستش كه
سريالي كه اونجا گفته شده روي اين ورژن يعني 10 كار نميكنه
بعدشم به نظر شما تو اون تاپيك من اگه مي گفتم اصلا كسي ميومد بيبينه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزيز
در جواب شما بايد بگم که از قوانين اين سايت و اين انجمن اينه که شما اگه به کرک برنامه اي نياز داريد بايد اونو در تاپيک خودش در خواست کنيد و فقط ملاک نام برنامه است و اصلا کاري به ورژنش نداشته باشيد
در مورد اين برنامه هم همينطور
در مورد اينکه مي فرماييد که اصلا کسي به اون تاپيک نگاه نميکرد کاملا در اشتباهيد چون هر تاپيکي که توش درخواستي صورت بگيره جز اولين تاپيکهاي اين انجمن و در حالت Bold قرار ميگيره پس اگه شما حتي در آخرين تاپيکهاي اين انجمن درخواست بديد مياد بالا و ديده ميشه

shahin666
14-03-2007, 21:54
ممنون Wisdom جان
راستش من اين ورژن رو دانلود كردم يعني ورژن 10.00.39
همون طور كه گفتم توي اين ورژن نسبت به ورژناي قبليش تا حدودي فرق كرده يعني بهتره شده
ممنون ميشم اگر كسي نسخه 10.00.39 رو پيدا كرد اينجا بذاره
حالا royaye_talkh55 دوست عزيز بايد چيكار كرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Cain
14-03-2007, 23:35
من کرک یا Patch پیدا نکردم ! اما یه سریال پیدا کردم ببین جواب میده !!

you want a serial no. for power archiver 10 final? here it is, please do share it to others:

Name: EXPLOSiON
Serial: NCQQ-QMFZ-G4VW

hope it works for you, it works on me.

راستش شما این قدر از این برنامه تعریف کردین که من کنجکاو شدم ببینم چیه واسه همین دانلود کردم سریال رو هم تست کردم جواب داد !
البته ورژن برنامه من 10.00.49 بود ولی واسه شما هم حتما کار میکنه !

shahin666
15-03-2007, 10:09
مرسي Cain جون سريال كار كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش دوست عزيز من با برنامه هاي زيادي تو زمينه آرشيو كار كردم
KGB Archiever ،Turbo Zip Express ،uharcgui300rc2 ،WinACE Archiver ،WinRAR ،WinZip ،7-Zip
من با اين برنامه ها كار كردم همشونم برنامه هايه خوبي هستن ولي از لحاظ مديريت فايل هاي آرشيو بهترين
برنامه PowerArchiver هستش
البته قبول دارم از لحاظ فشرده سازي اين برنامه به پاي برنامه هاي مثه KGB Archiever ، ،7-Zip يا WinRAR و بقيه نميرسه ولي بهترين برنامه براي مديريت هستش اگر شما WinZip رو نصب كنيد از دوباره يه برنامه بايد نصب كنيد براي فرمت هاي rar ولي PowerArchiver همه فرمتها رو ساپورت ميكنه در ضمن تو اين برنامه ديگه نيازي به Extract كردن نيست راحت فايل رو مي كشيد(درگ كردن) بيرون به همين راحتي

Cain
15-03-2007, 13:27
مرسی از توضیحات مفیدت !
با این حال من Winrar رو به همه برنامها ترجیح میدم :D