PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاربرای v3x

x_2007
14-03-2007, 07:49
سلام به همگی دوستان من نرم افزاری رو میخوام که به وسیله اون بشه روی v3x بازی ونرمافزار ریخت یه چیزی تومایه های nokia pc suiteخودمون لطفا اگر کسی داره لطف کنه ولینک دانلودش بذاره واگر اموزشی درباره استفاده ازاون داره زحمت اونم بکشه.:blush: :blush: :blush:

solo_88
14-03-2007, 11:28
سلام به همگی دوستان من نرم افزاری رو میخوام که به وسیله اون بشه روی v3x بازی ونرمافزار ریخت یه چیزی تومایه های nokia pc suiteخودمون لطفا اگر کسی داره لطف کنه ولینک دانلودش بذاره واگر اموزشی درباره استفاده ازاون داره زحمت اونم بکشه.:blush: :blush: :blush:
سلام....
MY Computer\Removable disk(memory card)\Mobile\KJAVA
بعد ازاین که گوشی رو به PC وصل کردی (حواست باشه تو گوشی Menu>SETTING>CONNECTON>USB SETTING>MEMORY CARD به عنوان DEFAULT CONNECTION باشه)
به قسمتی که بالا گفتم برو و برنامه یا بازی رو بریز اونجا(باید با فرمت JAR باشه):)
بعد گوشی رو از PC جدا کن و برو اینجا:
MENU>GAMES & APPS>[INSTALL NEW]
لذت ببر!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool:

solo_88
14-03-2007, 11:29
نیازی به برنامه نیس!

x_2007
15-03-2007, 08:18
نیازی به برنامه نیس!

دوست عزیز درسته نیازی به برنامه نداره ولی بالاخره یه برنامهای مثل pc suite نوکیا برای موتورولا هم وجود داره که بوسیله اون بشه نرم افزار و بازی و اسکین روی گوشی نصب کرد من اون برنامه مد نظرمه.:rolleye: :rolleye:

GsM
15-03-2007, 13:34
دوست عزیز درسته نیازی به برنامه نداره ولی بالاخره یه برنامهای مثل pc suite نوکیا برای موتورولا هم وجود داره که بوسیله اون بشه نرم افزار و بازی و اسکین روی گوشی نصب کرد من اون برنامه مد نظرمه

سلام دوست عزیز......
من حدود 150 نرم افزار و برنامه برای موتورولا سراغ دارم.. که به ترتیب...الویت آموزش هایی که میزارم و استفاده بهتر..در تاپیک مخصوص که درست کردم میزارم....بعضی از برنامه های اونقدر مفید هستند.. که یکی از اون ها برابر 100 دیگست..حتما به اونجا سر بزن....برنامه ای که دوست داری رو میبینی....
موفق باشین....

solo_88
17-03-2007, 10:18
دوست عزیز درسته نیازی به برنامه نداره ولی بالاخره یه برنامهای مثل pc suite نوکیا برای موتورولا هم وجود داره که بوسیله اون بشه نرم افزار و بازی و اسکین روی گوشی نصب کرد من اون برنامه مد نظرمه.:rolleye: :rolleye:
اسکین خودش برنامه هاش جداس اما MOTOROLA PHON TOOLS برنامه یی که شما میخوای