PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد save كردن عكس

mohammadgame
13-03-2007, 13:40
سلام
يه سوال دارم؟
تا به حال شده كه وارده يه صفحه اينترنت بشين كه توش مثلاً 50 تا عكس با size كوچيك هست كه براي بزرگ كردن آنها و save كردن آنها بايد روي اون عكسها يكي يكي كليك كرد به خاطر همين خيلي وقت از بين مي ره مي خواستم بدونم مي شه بدون اين كه روي اين عكسها كليك كرد همگي اونها رو با size بزرگشون دريافت كرد ؟

ممنون:)

amintnt
14-03-2007, 17:51
سلام
يه سوال دارم؟
تا به حال شده كه وارده يه صفحه اينترنت بشين كه توش مثلاً 50 تا عكس با size كوچيك هست كه براي بزرگ كردن آنها و save كردن آنها بايد روي اون عكسها يكي يكي كليك كرد به خاطر همين خيلي وقت از بين مي ره مي خواستم بدونم مي شه بدون اين كه روي اين عكسها كليك كرد همگي اونها رو با size بزرگشون دريافت كرد ؟

ممنون:)
آره میشه...... روش رایت کلیک کن... و Save target as رو انتخاب کن.......

dkhx2000
14-03-2007, 18:00
آره میشه...... روش رایت کلیک کن... و Save target as رو انتخاب کن.......

سلام دوست عزیز
این روشی که شما گفتید عکسها رو با سایز کوچیک ذخیره می کنه
برای این کار تنها کاری که میشه انجام بدی اینه که یه برنامه مثل اینترنت دانلود منیجر نصب کنی و بهش بگی که عکسای jpg رو از روی اینترنت اکسپلورر یا اپرا بگیره (البته اگه فرمت اون عکسها همین باشه) خب با راست کلیک روی اون عکس و انتخاب گزینه ی open in new tab برنامه ی دانلود منیجر اتوماتیک عکسها رو ذخیره می کنه به همین سادگی و به همین خوشمزگی:biggrin:

ببین اگه متوجه نشدی بگو تا یه توضیح کامل با عکس برات بدم اگه آدرس اون صفحه ای که می خوایی عکسا رو هم بگیری بدی طبق همون برات مثال میزنم.
موفق باشی

amintnt
14-03-2007, 19:11
سلام دوست عزیز
این روشی که شما گفتید عکسها رو با سایز کوچیک ذخیره می کنه
برای این کار تنها کاری که میشه انجام بدی اینه که یه برنامه مثل اینترنت دانلود منیجر نصب کنی و بهش بگی که عکسای jpg رو از روی اینترنت اکسپلورر یا اپرا بگیره (البته اگه فرمت اون عکسها همین باشه) خب با راست کلیک روی اون عکس و انتخاب گزینه ی open in new tab برنامه ی دانلود منیجر اتوماتیک عکسها رو ذخیره می کنه به همین سادگی و به همین خوشمزگی:biggrin:

ببین اگه متوجه نشدی بگو تا یه توضیح کامل با عکس برات بدم اگه آدرس اون صفحه ای که می خوایی عکسا رو هم بگیری بدی طبق همون برات مثال میزنم.
موفق باشی
گلم یه چک کن....... یه چیزی میدونم که میگم :happy: ........ اون که شما میگی گزینه ی Save picture as هست نه Save target as.......
موفق باشی

mohammadgame
15-03-2007, 11:51
amintnt عزيز اون روشي رو كه شما گفتي امتحان كردم همون save picture as رو هم زدم ولي فقط size كوچيك عكس رو save مي كنه در ضمن من مي خوام هم با سايز بزرگ و هم كل عكسهاي كه تو اون صفحه هست رو بگيره
;)

mohammadgame
15-03-2007, 11:54
dkhx2000 عزيز اگه مي شه بيشتر تو ضيح بده در ضمن براي مثال من مي خوام عكسهاي اين لينك رو دانلود كنم ولي حتماً با سايز بزرگ باشه :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amintnt
15-03-2007, 14:08
دوست عزیز راهی که بنده خدمت شما عرض کردم کاملا درسته چون خودم این کارو میکنم....... دلیل اینکه نمیشه از سایت مورد نظرتون با این روش داونلود کرد بر میگرده به خود سایت..... الآن شما این روشو توی سایتای دیگه امتحان کنی درست جواب میده..... در ضمن..... روشی که دوستمون به شما معرفی کردن نمیتونه روش مناسبی باشه.... اول اینکه داونلود منیجر تمام عکسای اون صفحه که پسود Jpg داشته باشه رو دانلود میکنه و واسش فرقی نمیکنه که عکس چی هست! من الآن این سایت رو که چک کردم دیدم که عکسا اسم خاص دارن و دانلودشون راحته...... الآن شما به چندتا آدرس زیر دقت کن:
اگه به اعداد Bold شده دقت کنی میبینی که همه یه ترتیب خاص دارن....... فقط باید بتونی Category عکسا رو پیدا کنی و اعداد رو خودت درست کنی....... نمیدونم منظور بنده رو متوجه میشی یا نه...... اما کار خاصی نمیخواد....... شما برو اولین عکس از هر گروه رو توی حالت بزرگ ببین.... بعد روی عکس کلیک راست رو بزن و آخرین گزینه یعنی Properties رو انتخاب کن....... بعد آدرس عکس رو کپی کن و عددی که توی نام عکس هست افزایش بده..... مثل لینکای بالا که گذاشتم..... میتونی لینکا رو بدی به دانلود منیجر واست دانلود کنه.....
موفق باشی......

dkhx2000
15-03-2007, 15:29
دوست عزیز راهی که بنده خدمت شما عرض کردم کاملا درسته چون خودم این کارو میکنم.
.
مثل لینکای بالا که گذاشتم..... میتونی لینکا رو بدی به دانلود منیجر واست دانلود کنه.....
موفق باشی......

ضمن تشکر از دوست عزیزمون با دقت خیلی بالای خودشون
بله اون روشی که من گفتم نمیشه اما روشی که دوست عزیزمون معرفی کردند بهترین روش هستش

mohammadgame
16-03-2007, 19:14
ببينيد من كاري به اين كارا ندارم حقيقتش يه خورده گيج شدم
iqu پايينه ديگه ;)
از اول درست حسابي خيلي ساده بگيد
ببين من مي رم روي اون عكس كوچيك كليك راست مي كنم و گزينه save picture As رو انتخاب ميكنم ولي بازم عكس رو با سايز كوچيك مي گيره :sad:

mostafaeshghi
18-03-2007, 21:49
ببينيد من كاري به اين كارا ندارم حقيقتش يه خورده گيج شدم
iqu پايينه ديگه ;)
از اول درست حسابي خيلي ساده بگيد
ببين من مي رم روي اون عكس كوچيك كليك راست مي كنم و گزينه save picture As رو انتخاب ميكنم ولي بازم عكس رو با سايز كوچيك مي گيره :sad:

بابا چرا اشتباه میکنی.

Save Picture As نه! Save target As این دو تا یه دنیا فرق میکننند. چرا دقت نمیکنی.