PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ Slvr L7 , L6

GsM
13-03-2007, 12:09
سلام عزیزان.......
شما میتونید در این.. تاپیک مشکلات و مسائل قابل بحثتون رو مطرح کنید.
ممنون

rami_hemi
13-03-2007, 13:27
اين گوشي فايلهاي جاوا (jar ) رو ساپورت ميكنه.سعي ميكنم اطلاعات بيشتري رو پيدا كنم.مثلا" در مورد نحوه نصب .

dr_metallica
13-03-2007, 16:08
با سلام
من میخواستم یه سری از برنامه های کاربردی رو برام اینجا قرار بدیدحالا اگه لینکش هم باشه ممنون میشم ولی لطف کنید با توضیح
مثلا
برنامه ذخیره سازی sms بر روی کامپیوتر
قفل گذاری بر روی sms
قفل گذاری بر روی Folder
زیاد کردن مدت فیلمبرداری
نمایش دهنده ی full screenشخص تماس گیرانده
نمایشگر دقیق باطری
یا هر برنامه ی خوب دیگه واقعا ممنون میشم از راهنمایی شما

با تشکر بهزاد

dr_metallica
13-03-2007, 16:15
اما در مورد بازی ها اگه میشه یه سری بازیهای خوب و جالب برام بزارید
ممنونتون میشم

GsM
13-03-2007, 18:35
با سلام
من میخواستم یه سری از برنامه های کاربردی رو برام اینجا قرار بدیدحالا اگه لینکش هم باشه ممنون میشم ولی لطف کنید با توضیح
مثلا
برنامه ذخیره سازی sms بر روی کامپیوتر
قفل گذاری بر روی sms
قفل گذاری بر روی Folder
زیاد کردن مدت فیلمبرداری
نمایش دهنده ی full screenشخص تماس گیرانده
نمایشگر دقیق باطری
یا هر برنامه ی خوب دیگه واقعا ممنون میشم از راهنمایی شما

با تشکر بهزاد
سلام دوست خوبم....
در مورد سوال یک .. باید از سیدی که همراه گوشی خریدین استفاده کنید و از ونجا اس ام اس ها رو باز و همچنین کپی کنید.
در مورد سوال 2 -3هم باید بگم با به قسمت sequirty گوشی خودتون برید.. و در اونجا هر قسمتی که دویت دارین.. قفل کنید.
در مورد 2 سوال بعد هم باید بگم..آموزش هاش در حال....آماده شدن است...در اولین فرصت میزارم.. برای برای تسریع در کارت .. برا تا شب چند لینک آموزش فارسی میزارم...
سوال آخرت هم .. دقیقا متوجه نشدم....

اما در مورد بازی ها اگه میشه یه سری بازیهای خوب و جالب برام بزارید
ممنونتون میشم
البته برای راحتی کار خودتون میگم.. اما برای بازی بهتره به انجمن بازی سر بزنید..... اونجا همه چیز است...

موفق باشی عزیز....

akharwarbaz
14-03-2007, 22:06
سلام به همه
منم این گوشی رو دارم
بخش بلوتوثش یه کم تخیلی هست بلوتوث فقط برای 1 دقیقه روشن میشه و بهد خاموش میشه
چطوری باید یه فایل رو برای یکی دیگه بلوتوث کنیم ممنون میشم اگه توضیح بدید :

dr_metallica
15-03-2007, 11:53
سلام من خودم بنا به دلایلی هنوز از بلوتوث این گوشی استفاده نکردم
اما در اولین فرصت به شما توضیح میدم
اما در رابطه با دادن بلوتوث مثلا برای دادن یه file video توقسمت ویدئو رفته روی هر ویدئو مورد نظری که میخوای بلوتوثش کنی دگمه Option رو میزانی بعد رو گزینه COPY رفته در انجا دو گزینه وجود دارد یک phoneو دومیbluetooth که روی همین گزینه شما میتونید ویدئو خود را ارسال کنید
برای دادن عکس یا موزیک یا هر file دیگر شما با این روش میتوانید تبادل اطلاعات کنید
امیدوارم توانسته باشم راهنمایی کرده باشم فعلا

soccer_18
17-03-2007, 03:33
سلام
من بالاخره گوشی ال7 رو گرفتم...
با چند مشکل مواجه شدم...
یکی اینکه فقط 5 ثانیه فیلم میگیره و بعد ... چجوری میشه این محدودیت رو برداشت؟؟؟
در مورد بازی . گویا مشابه وی تری ایکس هست و باید فایل jar بازي رو روی گوشی کپی و بعد نصب کرد... من فایل jar در بازی هایی که دانلود کردم پیدا نکردم(بازی های جاوا) بنابراین کل فایل رو کپی کردم ولی وقتی در گوشی خواستم اینستال کنم چیزی وجود نداشت... لطفا" بگید چجوری میتونم بازی نصب کنم؟؟
اگر برای بالا بردن کیفیت فیلمبرداری هم راهی هست ممنون میشم بگید...
با تشکر از Gsm عزیز و دوستان دیگه...

soccer_18
17-03-2007, 03:40
اگر اسکین برای این گوشی هم موجوده لطفا" بزارید...(همچنین طریقه نصبش)

راستی...
این گوشی واقعا" عالیه (نسبت به قیمتش) و امکانات بیشتری نسبت به چیزی که در سایت gsmarena بهش اشاره کرده داره...
مثلا" اکثر فرمت ها رو میشناسه... مثل mp4-3pg-meg4 و....

BABA N95
18-03-2007, 12:04
L 7 با توجه به قیمتش گوشی خیلی خوبیه
- کیفیت LCD بلا
- دوربین در حد 1 meg
- بلوتوث
- Audio player
- مموری تا 512 میکرو
-و ...
الان هم قیمتش mem512 -----> 170.000 با

GsM
18-03-2007, 14:01
البته دوربین اون vga است....

rami_hemi
18-03-2007, 19:43
آره vga هستش ولي كيفيت خوبي داره.يكي از مزاياي ديگش هم عمر باطري و شارژ بالا هستش.

GsM
18-03-2007, 21:48
آره vga هستش ولي كيفيت خوبي داره.يكي از مزاياي ديگش هم عمر باطري و شارژ بالا هستش.
در کل تفاوت زیادی بین v3 , v3i , l7 نیست.....

Vahid 00
19-03-2007, 21:53
سلام
گوشی مناسبی است ولی از نظر آنتن دهی کمی ضعیفه.
نمی دونم نیازی به آنتی ویروس داره یا نه.
لطفا یکی راهنمایی کنه.
ممنون

GsM
19-03-2007, 22:05
سلام
گوشی مناسبی است ولی از نظر آنتن دهی کمی ضعیفه.
نمی دونم نیازی به آنتی ویروس داره یا نه.
لطفا یکی راهنمایی کنه.
ممنون

سلام دوست عزیز.........
عزیز گوشی های جاوا اصلا ویروسی نمی شن که.. بخوای آنتی ویروس .. براش نصب کنی....

shirin64
22-03-2007, 07:08
سلام منم یک هفته پیش l7خریدم و مشکل محدودیت زمان فیلمبرداری رو دارم البته مال من 30 ثانیه فیلم میگیره.و مشکل بعدی اینکه وقتی فیلم ها رو توی کامپیوتر می ریزم با سایز خیلی کوچیک و کیفیت بسیار بد بخش میشه. لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه.

aralloo
22-03-2007, 12:56
=كابل اتصال موبايل به رايانه
2=برنامهMotorola phone tools
اين برنامه از اونجا كه معمولا با خود موبايل ارائه ميشه خيلي دور از دسترس نيست چون وقتي اين برنامه رو نصب ميكنيد خود برنامه درايور هاي لازم براي گوشي شما رو شناسايي و نصب ميكنه پس سعي كنيد سي دي همراه موتورولا ال6 رو بدست بياريد براي بدست آوردن اين سي دي ميتونيد به فروشنده هاي اين گوشي مراجعه كنيد و در قبال كمي پول از اونها بخوايد يك كپي از روي سي دي براي شما بزنند و يا ميتونيد سي دي رو از دوستانتون تهيه كنيد البته در قسمت نرم افزارهاي موتورولا در اين سايت لينك دانلود اين برنامه موجوده ولي نميدونم آيا اگه اين نسخه رو دانلود كنيد پس از نصب خودش درايور لازم رو شناسايي و نصب ميكنه يا نه كه در اين مورد بايد بهمن خان راهنمايي كنند ولي فكر ميكنم براي اونهايي كه از سرعت پائين اينترنت استفاده ميكنند دانلود برنامه چندان به صرفه نباشه
3= برنامه Midway2.8
برای دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4=انواع بازي ها و نرم افزارها
5= نرم افزار تولید فایل های jad از روی فایل های jar
برای دریافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از دانلود و گردآوري تجهيزات بالا شروع ميكنيم
قدم اول نصب برنامه
Motorola Phone tools
است توجه كنيد كه فعلا گوشي و كابل رو به كامپيوتر متصل نمي كنيم بلكه بايد فقط برنامه رو نصب كنيم وقتي سي دي همراه موتورولا ال6 رو داخل سي دي رام بذاريد نصب برنامه به طور اتوماتيك شروع ميشه مراحل نصب رو تا انتها انجام بديد در انتهاي نصب باز هم به شما هشدار داده ميشه كه فعلا گوشي رو به كامپيوتر وصل نكنيد پس از كليك رو دكمه Finish کلیک کنید
برنامه به طور اتوماتيك شروع ميشه البته قبلش ممكنه يه پيام در مورد آپديت برنامه ظاهر بشه كه ميتونيد اونو كنسل كنيد . در هنگام شروع اولين پنجره اي كه باز ميشه پنجره پروفايله روی ok كليك كنيد تا به پنجره
Installing Motorola Phone Tools
برسيد يعني همون پنجره اي كه در سمت چپش عكس يه پسره با گوشي موتورولا در دستش وجود داره توي اين پنجره شما بايد نوع اتصال كامپيوتر با گوشي رو انتخاب كنيد كه ما در اينجا اتصال Cable رو انتخاب مي كنيم و سپس كليد next رو كليك مي كنيم تا به پنجره بعدي برسيم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اينجا ديگه بايد گوشي رو به كابل و سپس كابل رو به كامپيوتر متصل ميكنيم در واقع در اين پنجره نرم افزار منتظر اتصال باقي ميمونه و وقتي اتصال رو برقرار ميكنيد خود برنامه گوشي شما رو ميشناسه و شروع به نصب درايور هاي مورد نياز و درايور هاي مودم گوشي ميكنه در اين حالت ممكنه يك يا چند بار پنجره شناخت سخت افزارهاي جديد ويندوز آشكار بشه اگه از ويندوز ايكس پس سرويس پك 2 استفاده ميكنيد ابتدا گزينه
No not This Time
و در پنجره بعدي هم همون گزينه پيش فرض رو انتخاب كنيد تا خود ويندوز نوع درايور رو تشخيص بده

اگر همه كارها رو بدرستي انجام داده باشيد بعد از مدتي برنامه شروع ميشه و عكس گوشي موتورولا ال6 كه در كنارش گزينه هاي مختلف برنامه وجود داره ظاهر ميشه

در اينجا نصب برنامه Motorola Phone Tools تمام ميشه شما با اين برنامه ميتونيد عكس و فيلم و آهنگ هاي ساپورت شده رو بين كامپيوتر و گوشي جابجا كنيد يا اينكه حتي از داخل كامپيوتر اس ام اس بفرستيد و يا اس ام اس ها رو چك كنيد و خيلي كارهاي ديگه

قدم دوم استفاده از برنامه Midway 2.8 است اما قبل از شروع اين برنامه بايد بفهميد كه مودم گوشي شما از چه پورتي استفاده ميكنه براي اينكه اين مسئله رو متوجه بشيد ابتدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید سپس از منوي استارت به كنترل پنل بريد و در كنترل پنل روي گزينه Phone & Modem Options دو بار كليك كنيد اگه در كنترل پنل چنين گزينه اي رو نميبينيد در سمت چپ پنجره و در قسمت بالا روي گزينه Switch to classic view كليك كنيد تا گزينه مورد نظر آشكار بشه
خب حالا در پنجره ظاهر شده به سربرگ Modems برويد و ببينيد جلوي نام Motorola USB Modem چه چيزي نوشته شده كه معمولا بايد يكي از گزينه هاي زير باشه
Com1 or Com2 or Com3 or Com4

خب شماره اين پورت يادتون باشه چون بهش نياز پيدا ميكنيم
اما اين برنامه Midway 2.8 چه كاري انجام ميده
اين برنامه فقط و فقط با فايل هايي كه داراي پسوند
Jad
هستند كار ميكنه
حتما متوجه شديد كه تو سايتهاي ارائه دهنده برنامه هاي جاوا دو نوع فرمت وجود داره
jar و jad خيلي از گوشي ها فقط از فرمت jar استفاده ميكنن و فقط كافيه اين فايل رو روي اون گوشي بريزيم ولي ما وقتي از اين برنامه استفاده مي كنيم بايد هر دو نوع فرمت يعني هم فايل با پسوند jar و هم فايل با پسوند jad رو بايد دانلود كنيم البته دقت كنيد كه فايل اصلي همون فايل jar است و فايل jad فقط يه فايل معرفي كننده است و حجم خيلي پائيني داره
پس ما بايد هر دو نوع فايل رو دانلود كنيم ودر كنار هم قرار بديم تا آماده باشند

تا حالا دو قدم رو پشت سر گذاشتيم خلاصه اين دو قدم رو داشته باشيد تا به قدم سوم برسيد
قدم اول : نصب برنامه Motorola phone tools
قدم دوم : بدست آوردن شماره پورتي كه مودم گوشي با اون پورت كار مي كنه و همچنين دانلود كردن فايل هاي jad & jar و قرار دادن اونها كنار هم
:

قدم سوم
كابل رو از گوشي جدا كنيد
به قسمت منوي گوشي بريد
به قسمت settings بريد سپس به آخرين گزينه يعني java settings بريد وسپس اولين گزينه يعني java App Loader رو انتخاب كنيد
روي صفحه پيامي به اين مضمون ظاهر ميشه
Insert Cable now
حالا كابل رو دوباره به گوشي وصل كنيد در اين حالت براي چند لحظه پيام
Jal Link is Active...
ظاهر ميشه وسپس ناپديد ميشه به اين معني كه حالا گوشي آماده دريافت برنامه هاي جاواست

حالا بايد برنامه Midway رواجراكنيد اولين بار كه برنامه اجرا ميشه بايد صفحه اي باز بشه و از شما شماره پورتي رو كه بهتون گفتم درخواست كنه اگه اين پنجره ظاهر نشداز منوي فايل گزينه Settings...
رو انتخاب كنيد تا اين پنجره باز بشه
در قسمت Com Port:
همون شماره پورتي رو كه گفتم به خاطر بسپاريد رو انتخاب كنيد قسمت هاي ديگه رو دست نزنيد و اوكي كنيد

حالا از منوي فايل گزينه
open jad
رو انتخاب كنيد و در پنجره جستجوي ظاهر شده همون فايل jad اي كه دانلودش كرديد و البته فايل jar اش هم كنارش هست رو انتخاب كنيد به محض انتخاب اطلاعات فايل به نمايش در مياد حالا از منوي فايل گزينه
Send Jad
رو انتخاب كنيد ديگه توي اين حالت روي گوشي شما پيامي ظاهر ميشه به اين معني كه فلان فايل با چنين حجمي آماده دانلوده
اگر دكمه دانلود رو بزنيد دانلود شروع ميشه ممكنه قبل از شروع دانلود پيامي روي گوشي بياد به اين مضمون كه اين فايل داراي امضا نيست شما اوكي رو انتخاب كنيد تا دانلود شروع بشه پس از اينكه فايل به صورت صد در صد دانلود شد به طور اتوماتيك نصب ميشه و بعد از نصب پيامي داده ميشه كه آيا ميخوايد برنامه اجرا بشه يانه

اگه بعدها خواستيد برنامه رو اجرا كنيد بايد بدونيد كه برنامه تو كجا نصب شده بله همونجور كه خودتون حدس زدیداين برنامه ها در قسمت
Games & Apps
نصب ميشن و شما ميتونيد برنامتون رو اونجا پيدا كنيد و اجرا كنيد

GsM
22-03-2007, 14:30
سلام منم یک هفته پیش l7خریدم و مشکل محدودیت زمان فیلمبرداری رو دارم البته مال من 30 ثانیه فیلم میگیره.و مشکل بعدی اینکه وقتی فیلم ها رو توی کامپیوتر می ریزم با سایز خیلی کوچیک و کیفیت بسیار بد بخش میشه. لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه.

سلام دوست عزیز......
خوب کیفیت همینه....برای همین کوچیک نشون میده.....
برای آموزش هم.. که بتونی....مدت زمان رو.. بیشتر کنی باید به این آموزش رجوع کنی...
آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GsM
22-03-2007, 14:34
ممنونaralloo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
آموزش جامعی بود.... اما نام آموزش مشخص نیست....و خیلی خوب میشد اگه این آموزش رو در تاپیک آموزش ها میگذاشتی...که دسترسی برای همه آسانتر میشد.. چون این آموزش برای همه مدل ها مناسب است....

باز هم ممنون

™BAHMAN
22-03-2007, 20:21
دوست عزيز arallo ;

اين مطلب توسط دوستمون Delbaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])براي اولين بار در موبايلستان اومده ...

اينم لينكش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهشا" منبع رو ذكر كنيد !‌

سال نو رو به همه دوستان خوب اين فروم تبريك ميگم !
موفق باشيد ..بهمن

mksarv
23-03-2007, 16:02
با سلام
یه گوشیه l7 بعد از فارسی کردن مشکل آنتن پیدا کرده اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
پیغام unregistred sim میده

GsM
23-03-2007, 17:32
با سلام
یه گوشیه l7 بعد از فارسی کردن مشکل آنتن پیدا کرده اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
پیغام unregistred sim میده
سلام....
با سیم کارت های مختلف تست کردی؟

dr_metallica
25-03-2007, 11:19
سلام خدمت دوستان
اگه کسی برای گوشی l7برنامه ای داره بزاره هر برنامه خوبی باشه فرقی نمکنه
من خودم اصلا نمیدونم این سری میشه توش برنامه ریخت یا نه
ممنون

GsM
25-03-2007, 14:08
سلام خدمت دوستان
اگه کسی برای گوشی l7برنامه ای داره بزاره هر برنامه خوبی باشه فرقی نمکنه
من خودم اصلا نمیدونم این سری میشه توش برنامه ریخت یا نه
ممنون

سلام عزیز....
یه تاپیک هست به نام دانلود سنتر که متالیکای عزیز زحمتش رو کشیده.. اونجا تمام برنامه هایی که گذاشته میشه... روی گوشی شما هم جواب میده....به اون تاپیک مراجعه کنید..

حلیمه بهرامی
25-03-2007, 14:25
سلام گوشی من v3i موتورولا میباشد 1- sms را نمیتوانم بفرستم باینکه همه تنظیمات هم انجام شده است
2- sms هایی که به فارسی برایم ارسال میشود بصورت خط سیاه نمایش داده میشود مرا راهنمایی کنید
متشکرم

GsM
25-03-2007, 14:47
سلام گوشی من v3i موتورولا میباشد 1- sms را نمیتوانم بفرستم باینکه همه تنظیمات هم انجام شده است
2- sms هایی که به فارسی برایم ارسال میشود بصورت خط سیاه نمایش داده میشود مرا راهنمایی کنید
متشکرم

سلام.... دوست عزیز
این سوال رو باید در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میپرسیدین..

در مورد اولی..باید بگی چه اروری میده.. فقط تنها نکتش اینه که..اول دکمه ی وسطی رو باید بزنی.. بعد send

درسته مدل های اصیل موتورولا فارسی رو ساپورت نمیکنن...باید فلش بشه و زبان عربی(فارسی) به اون اضافه بشه...
که برای آموزش فلش/// باید به تاپیک آموزش فلش مراجعه کنید....

موفق باشین

dr_metallica
26-03-2007, 17:50
سلام خدمت دوست عزیزم
از شما تشکر می کنم بابت تشکیل کلوپ L7 و L6 ممنونم از شما
الان یه چند وقتی دنبال بر نامه برای این گوشی میگردم ولی پیدا نمی کنم
ایا اصلا این گوشی روش برنامه نصب میشه یا نه
ممنون میشم
بای

dr_metallica
26-03-2007, 18:03
با سلام خدمت دوست عزیزم
با تشکر از ایجا کلوپ L7 و L6
مدتی که من دنبال برنامه برای L7 هستم ولی موفق نشدم ایا این نوع گوشی برنامه نصب میشه یا نه
ممنون
بای

GsM
26-03-2007, 18:20
سلام خدمت دوست عزیزم
از شما تشکر می کنم بابت تشکیل کلوپ L7 و L6 ممنونم از شما
الان یه چند وقتی دنبال بر نامه برای این گوشی میگردم ولی پیدا نمی کنم
ایا اصلا این گوشی روش برنامه نصب میشه یا نه
ممنون میشم
بای
سلام عزیزم
به درخواست من مدیریت این کار رو کردن که از ایشون تشکر میکنم
ببین عزیز...گوشی شما جاوا است..پس هر برنامه رو v3x نصب بشه روی گوشی شما هم نصب میشه.....
شما اگه یه صفحه بر گردین عقب یه تاپیک هست به نام دانلود سنتر و یا برنامه های قبل نصب در v3x (اولین صفحه ها) تو این 2 تاپیک... برنامه ها رو میتونی دانلود کنی و بدون هیچ مشکلی نصب کنی...
خوش باشی...

metapex
29-03-2007, 00:25
ببخشید که اینجا این سوالو میپرسم، چون نمیخواستم بیخودی یه تاپیک بزنم و تاپیکی مربوط به L2 هم پیدا نکردم.
میخواستم بدونم کسی از قیمت L2 اطلاعی داره و آیا تو بازار گیر میاد؟ چون من تو سایتها ندیدم که قیمتشو بنویسه. ممنون میشم یکی جواب بده.

GsM
29-03-2007, 00:42
ببخشید که اینجا این سوالو میپرسم، چون نمیخواستم بیخودی یه تاپیک بزنم و تاپیکی مربوط به L2 هم پیدا نکردم.
میخواستم بدونم کسی از قیمت L2 اطلاعی داره و آیا تو بازار گیر میاد؟ چون من تو سایتها ندیدم که قیمتشو بنویسه. ممنون میشم یکی جواب بده.

خوب کاری کردی...آخه اینم از سری l هست..
راستش من دیدمش اما قیمتش نکردم ولی زیاد نباید باشه...خیلی که باشه 100

dr_metallica
06-04-2007, 03:41
با سلام خدمت دوستان
انقدر من مزاحم Gsm عزیز شدم که رو ندارم سوال و مشکل تایپ کنم
میخواستم ببینم چه طور میشه مدت فیلمبرداری رو زیاد تر کرد تو L7
ممنون موفق و پیروز باشید

GsM
06-04-2007, 13:00
با سلام خدمت دوستان
ممنون موفق و پیروز باشید

سلام عزیز....
این چه حرفیه.....
برای افزیش اون یک آموزش گذاشتم در تاپیک آموزش ها.....باید به اون مراجعه کنید.
موفق باشید

dr_metallica
06-04-2007, 15:05
سلام عزیز بازم شما دستت درد نکنه
قسمت اموزشها رو خوب دقت نکردم میرم یه سری میزنم ممنونم از شما موفق باشی

farid55
07-04-2007, 03:19
با سلام خدمت دوستان
ممنون موفق و پیروز باشید
میری تو تنظیمات ویدیو (وقتی که دوربین فیلمبرداری داره کار میکنه)اونجا حافظه رو 1-مکان ذخیره رو رو کارت قرار میدی
2-زمان فیلمبرداری رو از حالت MMS که پیشفرض هست به حداکثر تغییر میدی.
موفق باشی

dr_metallica
14-04-2007, 19:29
سلام میلاد جان (GSM)
اقا خلاصه مشکلم حل شد خیلی زحمت کشیدی
الان میخوام مدت فیلمبرداری رو زیاد کنم بذنامه P2k هم گرفتم ولی گوشیمو نمیشناسه فکر کنم درایور می خواد اون سیتی که به من دادی هم رفتم ولی درایوراش erorr میده از حالت زیپ باز نمیشه چیکار کنم

ممنونم از شما برای زحمت هائی که برای من وسایت میکشی
واقعا دستت درد نکنه
موفق و پیروز باشی

dr_metallica
14-04-2007, 19:34
میری تو تنظیمات ویدیو (وقتی که دوربین فیلمبرداری داره کار میکنه)اونجا حافظه رو 1-مکان ذخیره رو رو کارت قرار میدی
2-زمان فیلمبرداری رو از حالت MMS که پیشفرض هست به حداکثر تغییر میدی.
موفق باشی
سلام عزیز
ممنونم از شما
من اینکارارو کاردم مشکلم فقط با برنامه P2K حل میشه
از اینکه برام وقت گذاشتی ممنون
موفق باشی

GsM
14-04-2007, 23:17
سلام میلاد جان (GSM)
اقا خلاصه مشکلم حل شد خیلی زحمت کشیدی
الان میخوام مدت فیلمبرداری رو زیاد کنم بذنامه P2k هم گرفتم ولی گوشیمو نمیشناسه فکر کنم درایور می خواد اون سیتی که به من دادی هم رفتم ولی درایوراش erorr میده از حالت زیپ باز نمیشه چیکار کنم

ممنونم از شما برای زحمت هائی که برای من وسایت میکشی
واقعا دستت درد نکنه
موفق و پیروز باشی

سلام بهزاد جان....
فدای تو قابل نداشت..... انجام وظیفست
کامل دانلود نشده و ناقص است برای همین آنزیپ نمیشه....اگه درست دانلود بشه.. مثل همون راه هایی که بهت گفتم.. کار ساده ایی است برای نصب...
موفق باشی
یا علی

cross_road
15-04-2007, 19:38
سلام و خسته نباشید
اگر امکان داره روش فارسی کردن L7 رو به طور کامل بگید...ممنون

GsM
15-04-2007, 19:46
سلام عزیز...
برای این کار باید فلش کردن رو یادبگیری.....
که توی یک تاپیک آموزش فلش اومده.. همچنین می تونی به اینجا مراجعه کنی...

cross_road
16-04-2007, 09:22
GsM عزیز ممنون از راهنماییتون..
به لینکی گه گفته بودید رفتم...اما بعد از وصل گوشی به کامپیوترم در جدول پايين پنجره مشخصات گوشي در برنامهRSD Lite مشخصات دیده نشد...با اینکه کابل رو در پورتهای مختلف هم امتحان کردم باز هم اتفاقی نیفتاد
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
با تشکر.

GsM
17-04-2007, 00:57
سلام عزیز...
خواهش....
ببین درایور ها رو کامل نصب نداری.. باید کامل نصب کنی....تا گوشیتو رو بشناسه...
یه بار از اول نصب کن.. قبلش هم.. همه درایور های قبلی رو پاک کن...
موفق باشی

cross_road
17-04-2007, 10:43
سلام عزیز...
خواهش....
ببین درایور ها رو کامل نصب نداری.. باید کامل نصب کنی....تا گوشیتو رو بشناسه...
یه بار از اول نصب کن.. قبلش هم.. همه درایور های قبلی رو پاک کن...
موفق باشی

سلام و تشکر
ببخشید که من مرتب مزاحم میشم و وقتتون رو میگیرم
در مورد درایورها متوجه نشدم....برای نصب اونها باید چیکار کنم؟...نرم افزاری که من دانلود کردم فقط پوشه ای برای نصب RSD Lite داره...اگر در این مورد راهنماییم کنید ممنون میشم.

dr_metallica
21-04-2007, 01:07
مخلص اقا میلاد گل
خسته ناباشید عزیز

GsM
21-04-2007, 01:12
فدای تو بهزاد جان....
شما هم خسته نباشید.....

GsM
21-04-2007, 01:16
سلام و تشکر
ببخشید که من مرتب مزاحم میشم و وقتتون رو میگیرم
در مورد درایورها متوجه نشدم....برای نصب اونها باید چیکار کنم؟...نرم افزاری که من دانلود کردم فقط پوشه ای برای نصب RSD Lite داره...اگر در این مورد راهنماییم کنید ممنون میشم.

سلام عزیز
ببخشید دیر میبینم....
نه عزیز ببنین نامش این نیست....شما وقتی درایور رو کپی کنید..(دانلود میکنید) و گوشیتون را متصل میکنید...
سیستم درخواست میده که میواید گوشیتون رو بشناسونید.. و شما هم مراحل نصب رو طی میکنید و آدرس درایور رو برای نصب میدید....
موفق باشید

cross_road
23-04-2007, 18:47
GsM عزیز ممنون از راهنماییتون
واقعاً دستتون درد نکنه...مشکل فارسی کردن برطرف شد
امیدوارم همیشه موفق باشین.

GsM
24-04-2007, 01:09
GsM عزیز ممنون از راهنماییتون
واقعاً دستتون درد نکنه...مشکل فارسی کردن برطرف شد
امیدوارم همیشه موفق باشین.
خواهش میکنم...
من کاری نکردم..
ان شا الله شما هم موفق باشی

Vahid 00
25-04-2007, 14:23
سلام
می خواستم بدونم با این گوشی میشه کار وب کم رو انجام داد؟
ممنون

GsM
25-04-2007, 23:53
سلام////
یه برنامه من دیدم.. قبلا.... اما فقط تبدیل میکرد.. به دوربین.... با وب امتحان نکردم...

Vahid 00
27-04-2007, 11:12
سلام Gsm عزیز
ممنون از راهنمایی هایت.
ببخشید مزاحم میشم ولی یه مونستر پک برای L7 می خواستم
توی تاپیک های قبلی بود ولی مشکل دارند برای دانلود .
در ضمن می خواستم بدونم با یک پک زبان فارسی(عربی) میشه این زبان رو اضافه کرد یا
به مونستر پک نیازه. بابرنامه Rsdl می خوام اضافه کنم
ممنون

dr_metallica
03-05-2007, 12:58
سلام خدمت دوستان من به یه مشکل بر خوردم اونم اینکه وقتی با گوشی فیلم میگیرم و فیلم گرفته شده رو میبینم صدای بوقی تقریبا هر یک ثانیه شنیده میشه کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حل کرد این مشکل رو
ممنون
بهزاد

Cloudman
13-05-2007, 12:56
آيا پك يا برنامه اي براي فارسي كردن L6 هست؟
ممنون ميشم اگه هست ارائه فرمائيد.

Tiger alone
13-05-2007, 19:42
چطور میشه روی L7 تم و Skin نصب کرد

Cloudman
14-05-2007, 14:52
چه سايت سوت و كوري!
خوشبختانه مشكل من در سايت ديگري كه عضو بودم حل شد و كارم بخوبي راه افتاد.

GsM
14-05-2007, 23:32
سلام Gsm عزیز
ممنون از راهنمایی هایت.
ببخشید مزاحم میشم ولی یه مونستر پک برای L7 می خواستم
توی تاپیک های قبلی بود ولی مشکل دارند برای دانلود .
در ضمن می خواستم بدونم با یک پک زبان فارسی(عربی) میشه این زبان رو اضافه کرد یا
به مونستر پک نیازه. بابرنامه Rsdl می خوام اضافه کنم
ممنون
سلام عزیز.. شرمنده دیر جواب میدم.....
دارم میگردم اگه چیزی پیدا کردم برات میزارم......

GsM
14-05-2007, 23:34
سلام خدمت دوستان من به یه مشکل بر خوردم اونم اینکه وقتی با گوشی فیلم میگیرم و فیلم گرفته شده رو میبینم صدای بوقی تقریبا هر یک ثانیه شنیده میشه کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حل کرد این مشکل رو
ممنون
بهزاد
سلام داش بهزاد..خوبی؟؟؟
شرمنده.. من تا حالا با این مورد برنخوردم......

GsM
14-05-2007, 23:35
آيا پك يا برنامه اي براي فارسي كردن L6 هست؟
ممنون ميشم اگه هست ارائه فرمائيد.
شما باید فلش کنید.. با پک عربی..که اموزش فلش موجود است.....

GsM
14-05-2007, 23:36
چطور میشه روی L7 تم و Skin نصب کرد
با گوشی های دیگه فرقی نمی کنه.. ..از آموزش هایی که گذاشتم استفاده کنید.....

GsM
14-05-2007, 23:37
چه سايت سوت و كوري!
خوشبختانه مشكل من در سايت ديگري كه عضو بودم حل شد و كارم بخوبي راه افتاد.
خوب شما چراغ بونیش کن....
حالا کجا مشکلت حل شد؟؟؟

gladiator11
22-05-2007, 23:36
mishe rahnemayi konid ba che barnameyi mishe game ya barnamehaye dige mesle kalkuletor nasb kard? akhe man ye cd kharidam kolli barname bara motorolla dare baransb dar gushi vali rahesho nemidunam

GsM
23-05-2007, 00:27
عزیز باید کپی کنی در فلدر k java بعد از طریق گوشی نصب کنی...( در قسمت game & app )

ankabot
13-07-2007, 20:44
من يك ايراد توي مموري گوشيم دارم اينكه نه چيزي مي تونم توش بريزم ونه اينكه پاك كنم
حتي با كامپيوتر هم نمي تونه فرمتش كنه اگه مي تونيد راهنمايم كنيد من كه ديگه هر چي بگيد انجام دادم
اگر برنامه اي است كه بشه اونو فرمتي كرد به من بديد

ankabot
13-07-2007, 20:47
من يك ايراد توي مموري گوشيم دارم اينكه نه چيزي مي تونم توش بريزم ونه اينكه پاك كنم
حتي با كامپيوتر هم نمي تونه فرمتش كنه اگه مي تونيد راهنمايم كنيد من كه ديگه هر چي بگيد انجام دادم
اگر برنامه اي است كه بشه اونو فرمتي كرد به من بديد:2:

naser maldini
13-07-2007, 23:16
دوست عزيز به احتمال زياد مشكل، مشكل سخت افزاري مموريتون هست.

erfani_mhadi
17-07-2007, 11:13
salam. gsm joon. too site ye gashti zadam didam dar ghesmate motorola taghriban moshkele hameye bacheha ro ye tane hal mikoni
baba eival
ye soal dashtam man har chi gashtam nahveye farsi kardane L7 ro peyda nakardam
faghat fahmidam ke avval bayad gooshimo felash konam
agha che tori mitoonam in karo bekonam
mishe linkesh ro bedid
mamnoon

GsM
20-07-2007, 00:08
سلام عزیزم..
شما لطف دارین...
آره کاملا درسته....والا بچه ها آموزش فلش رو اینجا گذاشتن اگه سرچ کنی میبینی.. اگه ندیدی.. تو یاهو برام پیغام بزار تا لینک رو برات بفرستم.. اخه لینک تو این سایت ***** شده...
یا علی عزیز

.shahyad.
26-07-2007, 00:41
.
سلام بروبچ..!
اقا یه مشکل همین نیم ساعت پیش برام پیش اومد..!!
چیز شد..
یه مسیج برام اومد...رفتم که بخونمش..تا زدم رو مسیج اینباکس...یهو پرید بیرون و صفحه دسکتاپ ظاهر شد..!
چند بار این کارو کردم...گوشیو خاموش روشن کردم...باطری رو در اوردم...مستر ریست و....کردم..ولی همچنان همین مشکلو داره...!
نمیدونم مسیجه چی بود که اینجوری باکسمو ترکونده..!!
البته تو قسمتای دیگه مسیج مثه اوتباکس ، دراف و...میتونم برم و حتی میتونم مسیج بفرسم...
فقط نمیتونم تو اینباکس برمو مسیجامو بخونم...
چنین مشکلی تا حالا برا شما پیش اومده و چجوری میشه درستش کرد..!؟!؟!
مرسی...
.

.shahyad.
26-07-2007, 14:48
.
اقا امروز فهمیدم صدای گوشیمم مشکل پیدا کرده...
یعنی وقتی کسی تماس میگیره نه صدام میره و نه صداش میاد...!!
البته برای گوش کردن به موزیک اینا مشکلی ندارم...
میگید چی کار کنممممم...؟؟
باید فلش بشه گوشیم..!؟
.

tele3
02-08-2007, 18:50
سرويس GPS يا موقعيت نما كجاي گوشي هاي موتورلا L6 (در ضمن سيم كارتم ايرانسله)

function __RP_Callback_Helper(str, strCallbackEvent, splitSize, func){var event = null;if (strCallbackEvent){event = document.createEvent('Events');event.initEvent(str CallbackEvent, true, true);}if (str && str.length > 0){var splitList = str.split('|');var strCompare = str;if (splitList.length == splitSize)strCompare = splitList[splitSize-1];var pluginList = document.plugins;for (var count = 0; count < pluginList.length; count++){var sSrc = '';if (pluginList[count] && pluginList[count].src)sSrc = pluginList[count].src;if (strCompare.length >= sSrc.length){if (strCompare.indexOf(sSrc) != -1){func(str, count, pluginList, splitList);break;}}}}if (strCallbackEvent)document.body.dispatchEvent(even t);}function __RP_Coord_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Coord_Callback = str;pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Left = splitList[0];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Top = splitList[1];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Right = splitList[2];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Bottom = splitList[3];};__RP_Callback_Helper(str, 'rp-js-coord-callback', 5, func);}function __RP_Url_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Url_Callback = str;pluginList[index].__RP_Url_Callback_Vid = splitList[0];pluginList[index].__RP_Url_Callback_Parent = splitList[1];};__RP_Callback_Helper(str, 'rp-js-url-callback', 3, func);}function __RP_TotalBytes_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_TotalBytes_Callback = str;pluginList[index].__RP_TotalBytes_Callback_Bytes = splitList[0];};__RP_Callback_Helper(str, null, 2, func);}function __RP_Connection_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Connection_Callback = str;pluginList[index].__RP_Connection_Callback_Url = splitList[0];};__RP_Callback_Helper(str, null, 2, func);}

NINTENDO_DS
02-08-2007, 22:03
همه گوشی ها جی پی اس ندارن دوست عزیز ال 6 هم مثل اونها نداره

GsM
03-08-2007, 23:47
.
اقا امروز فهمیدم صدای گوشیمم مشکل پیدا کرده...
یعنی وقتی کسی تماس میگیره نه صدام میره و نه صداش میاد...!!
البته برای گوش کردن به موزیک اینا مشکلی ندارم...
میگید چی کار کنممممم...؟؟
باید فلش بشه گوشیم..!؟
.

آره عزیز باید فلش کنی

Mostafa_Amol
25-09-2007, 14:17
یه سوال داشتم :
متورولا L7 وقتی که داره آهنگ اجرا می شه نمی شه صداش رو زیاد یا کم کرد؟ ( یا وقتی که داره یه فیلم اجرا می شه)

از اونهایی هست که کمتر از یک دقیقه فیلم می گیره؟ و فیلم برداری قطع می شه؟

belal183
28-09-2007, 23:07
=كابل اتصال موبايل به رايانه
2=برنامهMotorola phone tools
اين برنامه از اونجا كه معمولا با خود موبايل ارائه ميشه خيلي دور از دسترس نيست چون وقتي اين برنامه رو نصب ميكنيد خود برنامه درايور هاي لازم براي گوشي شما رو شناسايي و نصب ميكنه پس سعي كنيد سي دي همراه موتورولا ال6 رو بدست بياريد براي بدست آوردن اين سي دي ميتونيد به فروشنده هاي اين گوشي مراجعه كنيد و در قبال كمي پول از اونها بخوايد يك كپي از روي سي دي براي شما بزنند و يا ميتونيد سي دي رو از دوستانتون تهيه كنيد البته در قسمت نرم افزارهاي موتورولا در اين سايت لينك دانلود اين برنامه موجوده ولي نميدونم آيا اگه اين نسخه رو دانلود كنيد پس از نصب خودش درايور لازم رو شناسايي و نصب ميكنه يا نه كه در اين مورد بايد بهمن خان راهنمايي كنند ولي فكر ميكنم براي اونهايي كه از سرعت پائين اينترنت استفاده ميكنند دانلود برنامه چندان به صرفه نباشه
3= برنامه Midway2.8
برای دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4=انواع بازي ها و نرم افزارها
5= نرم افزار تولید فایل های jad از روی فایل های jar
برای دریافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از دانلود و گردآوري تجهيزات بالا شروع ميكنيم
قدم اول نصب برنامه
Motorola Phone tools
است توجه كنيد كه فعلا گوشي و كابل رو به كامپيوتر متصل نمي كنيم بلكه بايد فقط برنامه رو نصب كنيم وقتي سي دي همراه موتورولا ال6 رو داخل سي دي رام بذاريد نصب برنامه به طور اتوماتيك شروع ميشه مراحل نصب رو تا انتها انجام بديد در انتهاي نصب باز هم به شما هشدار داده ميشه كه فعلا گوشي رو به كامپيوتر وصل نكنيد پس از كليك رو دكمه Finish کلیک کنید
برنامه به طور اتوماتيك شروع ميشه البته قبلش ممكنه يه پيام در مورد آپديت برنامه ظاهر بشه كه ميتونيد اونو كنسل كنيد . در هنگام شروع اولين پنجره اي كه باز ميشه پنجره پروفايله روی ok كليك كنيد تا به پنجره
Installing Motorola Phone Tools
برسيد يعني همون پنجره اي كه در سمت چپش عكس يه پسره با گوشي موتورولا در دستش وجود داره توي اين پنجره شما بايد نوع اتصال كامپيوتر با گوشي رو انتخاب كنيد كه ما در اينجا اتصال Cable رو انتخاب مي كنيم و سپس كليد next رو كليك مي كنيم تا به پنجره بعدي برسيم

در اينجا ديگه بايد گوشي رو به كابل و سپس كابل رو به كامپيوتر متصل ميكنيم در واقع در اين پنجره نرم افزار منتظر اتصال باقي ميمونه و وقتي اتصال رو برقرار ميكنيد خود برنامه گوشي شما رو ميشناسه و شروع به نصب درايور هاي مورد نياز و درايور هاي مودم گوشي ميكنه در اين حالت ممكنه يك يا چند بار پنجره شناخت سخت افزارهاي جديد ويندوز آشكار بشه اگه از ويندوز ايكس پس سرويس پك 2 استفاده ميكنيد ابتدا گزينه
No not This Time
و در پنجره بعدي هم همون گزينه پيش فرض رو انتخاب كنيد تا خود ويندوز نوع درايور رو تشخيص بده

اگر همه كارها رو بدرستي انجام داده باشيد بعد از مدتي برنامه شروع ميشه و عكس گوشي موتورولا ال6 كه در كنارش گزينه هاي مختلف برنامه وجود داره ظاهر ميشه

در اينجا نصب برنامه Motorola Phone Tools تمام ميشه شما با اين برنامه ميتونيد عكس و فيلم و آهنگ هاي ساپورت شده رو بين كامپيوتر و گوشي جابجا كنيد يا اينكه حتي از داخل كامپيوتر اس ام اس بفرستيد و يا اس ام اس ها رو چك كنيد و خيلي كارهاي ديگه

قدم دوم استفاده از برنامه Midway 2.8 است اما قبل از شروع اين برنامه بايد بفهميد كه مودم گوشي شما از چه پورتي استفاده ميكنه براي اينكه اين مسئله رو متوجه بشيد ابتدا گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید سپس از منوي استارت به كنترل پنل بريد و در كنترل پنل روي گزينه Phone & Modem Options دو بار كليك كنيد اگه در كنترل پنل چنين گزينه اي رو نميبينيد در سمت چپ پنجره و در قسمت بالا روي گزينه Switch to classic view كليك كنيد تا گزينه مورد نظر آشكار بشه
خب حالا در پنجره ظاهر شده به سربرگ Modems برويد و ببينيد جلوي نام Motorola USB Modem چه چيزي نوشته شده كه معمولا بايد يكي از گزينه هاي زير باشه
Com1 or Com2 or Com3 or Com4

خب شماره اين پورت يادتون باشه چون بهش نياز پيدا ميكنيم
اما اين برنامه Midway 2.8 چه كاري انجام ميده
اين برنامه فقط و فقط با فايل هايي كه داراي پسوند
Jad
هستند كار ميكنه
حتما متوجه شديد كه تو سايتهاي ارائه دهنده برنامه هاي جاوا دو نوع فرمت وجود داره
jar و jad خيلي از گوشي ها فقط از فرمت jar استفاده ميكنن و فقط كافيه اين فايل رو روي اون گوشي بريزيم ولي ما وقتي از اين برنامه استفاده مي كنيم بايد هر دو نوع فرمت يعني هم فايل با پسوند jar و هم فايل با پسوند jad رو بايد دانلود كنيم البته دقت كنيد كه فايل اصلي همون فايل jar است و فايل jad فقط يه فايل معرفي كننده است و حجم خيلي پائيني داره
پس ما بايد هر دو نوع فايل رو دانلود كنيم ودر كنار هم قرار بديم تا آماده باشند

تا حالا دو قدم رو پشت سر گذاشتيم خلاصه اين دو قدم رو داشته باشيد تا به قدم سوم برسيد
قدم اول : نصب برنامه Motorola phone tools
قدم دوم : بدست آوردن شماره پورتي كه مودم گوشي با اون پورت كار مي كنه و همچنين دانلود كردن فايل هاي jad & jar و قرار دادن اونها كنار هم
:

قدم سوم
كابل رو از گوشي جدا كنيد
به قسمت منوي گوشي بريد
به قسمت settings بريد سپس به آخرين گزينه يعني java settings بريد وسپس اولين گزينه يعني java App Loader رو انتخاب كنيد
روي صفحه پيامي به اين مضمون ظاهر ميشه
Insert Cable now
حالا كابل رو دوباره به گوشي وصل كنيد در اين حالت براي چند لحظه پيام
Jal Link is Active...
ظاهر ميشه وسپس ناپديد ميشه به اين معني كه حالا گوشي آماده دريافت برنامه هاي جاواست

حالا بايد برنامه Midway رواجراكنيد اولين بار كه برنامه اجرا ميشه بايد صفحه اي باز بشه و از شما شماره پورتي رو كه بهتون گفتم درخواست كنه اگه اين پنجره ظاهر نشداز منوي فايل گزينه Settings...
رو انتخاب كنيد تا اين پنجره باز بشه
در قسمت Com Port:
همون شماره پورتي رو كه گفتم به خاطر بسپاريد رو انتخاب كنيد قسمت هاي ديگه رو دست نزنيد و اوكي كنيد

حالا از منوي فايل گزينه
open jad
رو انتخاب كنيد و در پنجره جستجوي ظاهر شده همون فايل jad اي كه دانلودش كرديد و البته فايل jar اش هم كنارش هست رو انتخاب كنيد به محض انتخاب اطلاعات فايل به نمايش در مياد حالا از منوي فايل گزينه
Send Jad
رو انتخاب كنيد ديگه توي اين حالت روي گوشي شما پيامي ظاهر ميشه به اين معني كه فلان فايل با چنين حجمي آماده دانلوده
اگر دكمه دانلود رو بزنيد دانلود شروع ميشه ممكنه قبل از شروع دانلود پيامي روي گوشي بياد به اين مضمون كه اين فايل داراي امضا نيست شما اوكي رو انتخاب كنيد تا دانلود شروع بشه پس از اينكه فايل به صورت صد در صد دانلود شد به طور اتوماتيك نصب ميشه و بعد از نصب پيامي داده ميشه كه آيا ميخوايد برنامه اجرا بشه يانه

اگه بعدها خواستيد برنامه رو اجرا كنيد بايد بدونيد كه برنامه تو كجا نصب شده بله همونجور كه خودتون حدس زدیداين برنامه ها در قسمت
Games & Apps
نصب ميشن و شما ميتونيد برنامتون رو اونجا پيدا كنيد و اجرا كنيد

در قدم سوم ودر قسمت java setting گوشی من گزینه java app loader وجود ندارد .
گوشی من ال 6 است

erfani_mhadi
04-10-2007, 16:53
آقا من یه اسکین رو گوشیم ریختم
وقتی menu گوشی رو باز کردم دیدم گزینه setting تو menu هست ولی نمیشه انتخابش کرد.
بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و با نرم افزار P2kCommanderV330 اون اسکین رو از تو گوشی پاک کردم.
تقریبا درست شد
بعد که یه اسکین دیگه انتخاب کردم صفحه گوشی کاملا سیاه شد
گوشی رو خاموش روشن کردم ولی باز هم درست نشد. حالا فقط علامتهای آنتن و باتری که بالای صفحه است دیده می شن.
وقتی هم که دو سه تا کلیک می کنم گوشی هنگ می کنه و مجبورم باتری رو در بیارم.
ولی هم sms برام میاد و هم وقتی کسی بهم زنگ می زنه می تونم باهاش حرف بزنم.
البته من هم می تونم تماس بگیرم فقط نمی بینم که چه شماره ای رو دارم می گیرم.
خواهش می کنم کمکم کنین
تو این روزها خیلی به گوشی نیاز دارم.

erfani_mhadi
04-10-2007, 17:02
وقتی menu گوشی رو باز کردم دیدم گزینه setting تو menu هست ولی نمیشه انتخابش کرد.
بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و با نرم افزار P2kCommanderV330 اون اسکین رو از تو گوشی پاک کردم.
تقریبا درست شد
گوشی رو خاموش روشن کردم ولی باز هم درست نشد. حالا فقط علامتهای آنتن و باتری که بالای صفحه است دیده می شن.
خواهش می کنم کمکم کنین

erfani_mhadi
04-10-2007, 17:05
در ضمن گوشیم motorola L7 هست.

erfani_mhadi
04-10-2007, 17:10
گوشی من motorola L7 هستش
تقریبا درست شد
خواهش می کنم کمکم کنین

erfani_mhadi
04-10-2007, 17:31
GsM جون دستم به دامنت
این دفعه هم مثل همیشه سوالم رو جواب بده و مشکلم رو حل کن
ان شاء الله خدا مشکلاتت رو حل کنه

GsM
05-10-2007, 00:01
خواهش میکنم erfani_mhadi عزیز.
ولی همون یه پست برای به جواب رسیدن کافی است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GsM
05-10-2007, 00:30
آموزش فلش...

erfani_mhadi
05-10-2007, 13:54
GsM جون ببخشید که دوباره مزاحم می شم
اون آموزش فلشی رو که به من گفتین برای V3 بود
می تونم برای L7 هم ازش استفاده کنم؟

erfani_mhadi
06-10-2007, 11:10
امروز خواستم گوشی رو فلش کنم

توی برنامه RSD Lite 3.6 وقتی بعد از دادن آدرس مانستر پک کلید start رو زدم بعد از یه سری مراحل تو قسمت status نوشت please manually turn up this phone

من خواستم گوشی رو روشن کنم که دیدم فقط چراغ صفحه کلید گوشی برای یک لحظه روشن میشه و بعد خاموش می شه و گوشی هم اصلا روشن نمیشه

تا اینکه مجبور شدم با boot گوشی بالا بیام

بعد finish داد

بقیه مراحل flash رو هم رفتم ولی فایده ای نداشت

الان دیگه اصلا گوشی روشن نمیشه

تو رو خدا به من بگین چی کار کنم؟

GsM جون به دادم برس

Corvette
06-10-2007, 12:18
امروز خواستم گوشی رو فلش کنم

توی برنامه RSD Lite 3.6 وقتی بعد از دادن آدرس مانستر پک کلید start رو زدم بعد از یه سری مراحل تو قسمت status نوشت please manually turn up this phone

من خواستم گوشی رو روشن کنم که دیدم فقط چراغ صفحه کلید گوشی برای یک لحظه روشن میشه و بعد خاموش می شه و گوشی هم اصلا روشن نمیشه

تا اینکه مجبور شدم با boot گوشی بالا بیام

بعد finish داد

بقیه مراحل flash رو هم رفتم ولی فایده ای نداشت

الان دیگه اصلا گوشی روشن نمیشه

تو رو خدا به من بگین چی کار کنم؟

GsM جون به دادم برس

سلام دوسته عزیز. آیا داری از بک آپ استفاده میکنی؟ و اگر اینطوره با چه نرم افزاری بک آپ گرفتی؟

یا از یک مانستر پکه جدید؟؟

اینطور که پیش رفتی باید از اول فلش کنی. حالا یه توضیح بده تا اگر بتونم چشم.

erfani_mhadi
06-10-2007, 15:01
من با motorola phone tools از contactها و inbox ، بک آپ گرفتم و با نرم افزار flash&backup از گوشی یه بک آپ گرفتم
البته وقتی که گوشی خراب بود یعنی صفحه نمایشش رفته بود و فقط علامت های بالای صفحه مثل باتری و آنتن رو نشون می داد این کارو کردم
وقتی که کار فلشم تموم شد و گوشی کاملا خاموش شد رفتم سراغ بک آپ دیدم فقط یه فولدر ساخته و هیچ فایل بک آپی وجود نداره
برای همین فکر کنم از فلش قبلی گوشی هیچ بک آپی ندارم
حالا فقط می تونم boot گوشی رو با زدن دگمه های #* و دگمه قرمز گوشی بیارم
و گوشی اصلا روشن نمیشه
موقع روشن کردن مثل زمانی که شارژ نداره فقط چراغ صفحه کلید یه ثانیه روشن می شه و بعد خاموش می شه
تو رو خدا اگه می تونی کمکم کن
می تونن گوشی رو باکس کنن تا درست بشه؟

anti_girl
06-10-2007, 20:02
من با motorola phone tools از contactها و inbox ، بک آپ گرفتم و با نرم افزار flash&backup از گوشی یه بک آپ گرفتم
البته وقتی که گوشی خراب بود یعنی صفحه نمایشش رفته بود و فقط علامت های بالای صفحه مثل باتری و آنتن رو نشون می داد این کارو کردم
وقتی که کار فلشم تموم شد و گوشی کاملا خاموش شد رفتم سراغ بک آپ دیدم فقط یه فولدر ساخته و هیچ فایل بک آپی وجود نداره
برای همین فکر کنم از فلش قبلی گوشی هیچ بک آپی ندارم
حالا فقط می تونم boot گوشی رو با زدن دگمه های #* و دگمه قرمز گوشی بیارم
و گوشی اصلا روشن نمیشه
موقع روشن کردن مثل زمانی که شارژ نداره فقط چراغ صفحه کلید یه ثانیه روشن می شه و بعد خاموش می شه
تو رو خدا اگه می تونی کمکم کن
می تونن گوشی رو باکس کنن تا درست بشه؟
خوب بک اپ رو باید وقتی گرفت که گوشی درست باشه دوست عزیز خوب اگه بوت اون بالا میاد میشه بازم فلشش کرد دوست عزیز box واسه زمانی هست که هیچ راهی نیست ولی خوب یکم بیشتر سعی کن و زود نبرش واسه box میشه درستش کرد اما خوب یکم زمان میبره

farshidshd
10-10-2007, 11:14
من گوشیم وقتی سیم کارت میزارم توش میزن No Service واسه چیه؟؟؟ درست میشه؟ گوشیم موتورلا L7 هست

GsM
11-10-2007, 00:13
دوست عزیز.. چه سیم کارتی گذاشتین؟؟آیا همه سیم کارت ها رو همین ارور میده!!

BERGAMON
17-10-2007, 16:55
salam mishe mano rahnamae konid ke chetori mishe ba goshie l7 matn bluetooth kard ya chijori daryaft kard

anti_girl
17-10-2007, 19:35
salam mishe mano rahnamae konid ke chetori mishe ba goshie l7 matn bluetooth kard ya chijori daryaft kard
فکر نکنم همچین چیزی ممکن باشه مگه این با نرم افزار بتونی این کار رو بکنی

vorojak_mm20
18-10-2007, 14:24
kasi driver l6 dare lotfan bezare

vorojak_mm20
18-10-2007, 14:27
bayad toi notpad save koni bad send koni ok

amirlovely
19-10-2007, 00:38
سلام من يك l6 دارم مي خوام منوشو فارسي كنم يا حداقل بتونم دفترچه تلفن رو فارسي بنويسم بايد فلش بزنم يا بدون فلش ميشه كرد و چطور؟؟؟؟

Mostafa_Amol
19-10-2007, 12:02
یه سوال داشتم :
متورولا L7 وقتی که داره آهنگ اجرا می شه نمی شه صداش رو زیاد یا کم کرد؟ ( یا وقتی که داره یه فیلم اجرا می شه)

از اونهایی هست که کمتر از یک دقیقه فیلم می گیره؟ و فیلم برداری قطع می شه؟

سلام:20:
کسی نیست به این پستم جواب بده؟:19:
ممنونم:11:

Corvette
19-10-2007, 22:55

سلام عزیز..میتونی با یه نرم افزار این کارو انجام بدی..اینم لینکش..

Corvette
19-10-2007, 23:33
kasi driver l6 dare lotfan bezare

خوش اومدی

این درایور رویه l6 هم جواب میده(اگر اشتباه نکنم)

farshidshd
21-10-2007, 19:42
سلام چطور میشه gprs گوشی L7 رو فعال کرد؟؟؟
به صورت خودکار نمیشه
اگه ممکنه کامل بگین که چطور به صورت دستی میتونم فعالش کنم؟؟؟

Corvette
21-10-2007, 23:35
سلام چطور میشه gprs گوشی L7 رو فعال کرد؟؟؟
به صورت خودکار نمیشه
اگه ممکنه کامل بگین که چطور به صورت دستی میتونم فعالش کنم؟؟؟

اینجا مطرح کن عزیز زود جواب میدن دوستان

farshidshd
22-10-2007, 12:57
میشه با L7 صدا ضبط کرد؟؟

Corvette
22-10-2007, 22:44
میشه با L7 صدا ضبط کرد؟؟

دوسته عزیز پسته 95 همین صفحه یه نرم افزار گزاشتم.. تست کن باید جواب بده!

farshidshd
23-10-2007, 13:28
کسی به سوال Gprs من جواب نداد... اونجا هم رفتم ولی کسی جواب نداد اگه میدونین خوهشا" بگین لطفا

Corvette
23-10-2007, 23:11
کسی به سوال Gprs من جواب نداد... اونجا هم رفتم ولی کسی جواب نداد اگه میدونین خوهشا" بگین لطفا

دوسته عزیز من نمیدونم..یعنی اصلا از خدماته ایران سل آگاهی ندارم.شما زنگ بزنین پشتیبانیه این

شبکه حتما جوابتون رو میگیرین.

farshidshd
24-10-2007, 00:21
skin گوشی L7 دارین؟؟ از کجا میتونم گیر بیارم؟؟

Corvette
24-10-2007, 00:37
skin گوشی L7 دارین؟؟ از کجا میتونم گیر بیارم؟؟

به این جاها یه سر بزن اکثره اسکینها با L7 سازگارند

farshidshd
24-10-2007, 12:01
به این جاها یه سر بزن اکثره اسکینها با L7 سازگارند

آقا مسعود اینجا چطور میشه عضو شد؟

Corvette
24-10-2007, 12:08
آقا مسعود اینجا چطور میشه عضو شد؟

ببین farshidshd عزیز همونطور که اینجاعضو شدی اول یوزر میسازی بعدم یه لینک بت ایمیل میکنن که میری

inbox ایمیلت و رویه لینکه مربوطه کلیک میکنی تا یوزرت فعال بشه..

اگر مراحل وقت گیر بود از اینا استفاده کن(تو هر دوسایت)

U : corvette
PAS :12345

farshidshd
24-10-2007, 18:53
واقعا ازت ممنوونم آقا مسعود
دستت درد نکنه

Corvette
24-10-2007, 23:07
واقعا ازت ممنوونم آقا مسعود
دستت درد نکنه

قربانت. قابلت رو نداشت عزیز:46:

farshidshd
25-10-2007, 18:44
من دانلود کردم اسکین ها رو و ریختم تو گوشی ولی معلوم نیست کجا میره!!
چطور باید نصب کنم؟؟ آیا نرم افزار خاصی میخواد؟؟

anti_girl
25-10-2007, 19:35
دوست عزیز نصب اسکین هم اموزش داره و هم نرم افزار الان لینکشو ندارم متاسفانه ولی اگه سرچ کنی تو همین کلوپ هست

Corvette
26-10-2007, 01:14

بفرما عزیز این آموزش

نحوه ریختن Skin روی موتورولا V3X

1- ابتداء این برنامهرو دانلود کن روی سیستم و بعد فایل P2kCommander.exe اجراء کن. ( روی Taskbar یه ستاره با رنگ نارنجی ظاهر می شه کهموقعیت وصل بودن یا نبودن گوشی رو اعلام می کنه )

2- فایل های مربوط به Skin رو هم Download کن و از حالت فشره درشون بیار. ( هر فایل Skin بعد از خارج شدناز حالت فشردگی شامل تعداد زیادی فایله )

3- داخل گوشی به قسمت ( Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection ) رفته و گزینه Data Connection روانتخاب کن و بعد از همه منو ها خارج شو تا به صفحه زمینه موبایل برسی. حالا با کابلمخصوص موتورولا ( MiniUSB ) گوشی رو به کامپیوتر وصل کن. می بینی که پنجره مربوط بهشناسایی سخت افزار به سیستم ظاهر میشه ( اگه نیومد قسمتی که به کامپیوتر وصل میشهرو به یه USB دیگه وصل کن ) ، از پنجره اول گزینه No, Not this time و پنجره دومگزینه Install from a list or … را انتخاب و اجراء کن و بعد با استفاده از کلید Browse به مسیر p2kdrivers واقع در پوشه P2K Commander رفته و اون و انتخاب و سپسکلید های Ok و Next رو بزن. بعد از چند ثانیه می بینی که یه پنجره باز می شه که بهتاعلام می کنه یه چیزی نصب شده و ازت می خواد که کلید Finish رو بزنی ( تو هم بهحرفش گوش کن )( این کار رو دو یا سه مرتبه برای قسمت های مختلف ازت سئوال می کنه توهم هر بار مثل دفعه قبل رفتار کن )

4- اگه مراحل مرحله 3 رو درست انجام بدی، تو قسمت اعلام وضعیت ( روی نوار وظیفه ) برنامه بهت اعلام می کنه دستگاه در حالت Connect می باشد و بعد خواهی دید که پنجره Dialup Connection ظاهر می شه، اون رو Cancel کن.

5- برنامه P2K Commander دو قسمت داره سمت راست رو برای کار باگوشی در نظر بگیر و سمت چپ رو برای کار با حافظه کامپیوتر ( به تنظیمات برنامه اصلادست نزن ). از قسمت سمت چپ به مسیر ذخیره کردن Skin ها روی کامپیوتر برو و واردپوشه مربوط به Skin مورد نظر شو. یه تعداد فایل با پسوندهای متفاوت می بینی از جمله Dat , ski حال از قسمت راست ( بالای صفحه کنار کلید Re-read ) صفحه گزینه p2k mobile phone رو بزن ( می بینی که یه سری پردازش انجام میده تا این که زیر گزینه p2k mobile phone داخل پنجره گزینه a رو نشان می ده )

6- حالا به مسیر /a/mobile/skins/ برو و اون جا یه پوشه به نام فایلی که پسوند اون ski هست ایجاد کن ( برا ایجاد پوشه راستکلیک و دیدن پوشه یه بار کلید Re-read رو بزن ) توجه کن کهنام پوشه باید دقیقا هم نام فایل ski باشه. حالا وارد پوشه شو و تمام فایل های Skin رو اون جا کپی کن.

7- بعد از این که کار کپی فایل ها تموم شد با استفاده ازکلید Restart ( پایین صفحه ) موبایل رو مجددا راه اندازی کن.

8- از روی گوشیبه آدرس Menu\Settings\Personalise\Skin برو. باید اون نامی که باهش پوشه درست کردیاون جا باشه ، و در آخر انتخاب نام موجود.

نکته :اگه همه مراحل رو درست انجام بدی موفق میشی ، خیلیسادست ولی باید توجه کنی .
اگه حین کار با برنامه به مشکل خوردی برنامه رو ببندو دوباره اجرا کن.
حتما گوشی رو بعد از انجام مراحل کپی راه اندازی مجددکن.
تحت هیچ شرایطی زمانی که برنامه داره حافظه رو می خونه و یا رو حافظه کپی میکنه ، گوشی رو از کامپیوتر جدا نکن.
در صورت امکان قبل از این که با گوشی واردکار کردن با این نرم افزار بشی از روی اطلاعات گوشی کپی بردار. ( این کار رو میتونی با خود برنامه هم انجام بدی )

نوسینده:سمیه خانم

اینم لینکه برنامه

farshidshd
26-10-2007, 12:39
مرسی از راهنماییتون ولی من گوشیم L7 هست گفته بودم که...

Corvette
27-10-2007, 00:45
مرسی از راهنماییتون ولی من گوشیم L7 هست گفته بودم که...

میدونم عزیز. اساسه کار همینه فرقی نمیکنه. شما امتحان کردید؟؟ جواب نداد؟

killerdeadlystar
04-11-2007, 16:38
اسکین موتورولا Rzer V3x رو چه طوری روی گوشی نصب کرد ؟

اگه میشه روش نصب و چند اسکین رو هم به من بدین

killerdeadlystar
04-11-2007, 16:45
بفرما عزیز این آموزش

نحوه ریختن Skin روی موتورولا V3X
1- ابتداء این برنامهرو دانلود کن روی سیستم و بعد فایل P2kCommander.exe اجراء کن. ( روی Taskbar یه ستاره با رنگ نارنجی ظاهر می شه کهموقعیت وصل بودن یا نبودن گوشی رو اعلام می کنه )

2- فایل های مربوط به Skin رو هم Download کن و از حالت فشره درشون بیار. ( هر فایل Skin بعد از خارج شدناز حالت فشردگی شامل تعداد زیادی فایله )

3- داخل گوشی به قسمت ( Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection ) رفته و گزینه Data Connection روانتخاب کن و بعد از همه منو ها خارج شو تا به صفحه زمینه موبایل برسی. حالا با کابلمخصوص موتورولا ( MiniUSB ) گوشی رو به کامپیوتر وصل کن. می بینی که پنجره مربوط بهشناسایی سخت افزار به سیستم ظاهر میشه ( اگه نیومد قسمتی که به کامپیوتر وصل میشهرو به یه USB دیگه وصل کن ) ، از پنجره اول گزینه No, Not this time و پنجره دومگزینه Install from a list or … را انتخاب و اجراء کن و بعد با استفاده از کلید Browse به مسیر p2kdrivers واقع در پوشه P2K Commander رفته و اون و انتخاب و سپسکلید های Ok و Next رو بزن. بعد از چند ثانیه می بینی که یه پنجره باز می شه که بهتاعلام می کنه یه چیزی نصب شده و ازت می خواد که کلید Finish رو بزنی ( تو هم بهحرفش گوش کن )( این کار رو دو یا سه مرتبه برای قسمت های مختلف ازت سئوال می کنه توهم هر بار مثل دفعه قبل رفتار کن )

4- اگه مراحل مرحله 3 رو درست انجام بدی، تو قسمت اعلام وضعیت ( روی نوار وظیفه ) برنامه بهت اعلام می کنه دستگاه در حالت Connect می باشد و بعد خواهی دید که پنجره Dialup Connection ظاهر می شه، اون رو Cancel کن.

5- برنامه P2K Commander دو قسمت داره سمت راست رو برای کار باگوشی در نظر بگیر و سمت چپ رو برای کار با حافظه کامپیوتر ( به تنظیمات برنامه اصلادست نزن ). از قسمت سمت چپ به مسیر ذخیره کردن Skin ها روی کامپیوتر برو و واردپوشه مربوط به Skin مورد نظر شو. یه تعداد فایل با پسوندهای متفاوت می بینی از جمله Dat , ski حال از قسمت راست ( بالای صفحه کنار کلید Re-read ) صفحه گزینه p2k mobile phone رو بزن ( می بینی که یه سری پردازش انجام میده تا این که زیر گزینه p2k mobile phone داخل پنجره گزینه a رو نشان می ده )

6- حالا به مسیر /a/mobile/skins/ برو و اون جا یه پوشه به نام فایلی که پسوند اون ski هست ایجاد کن ( برا ایجاد پوشه راستکلیک و دیدن پوشه یه بار کلید Re-read رو بزن ) توجه کن کهنام پوشه باید دقیقا هم نام فایل ski باشه. حالا وارد پوشه شو و تمام فایل های Skin رو اون جا کپی کن.

7- بعد از این که کار کپی فایل ها تموم شد با استفاده ازکلید Restart ( پایین صفحه ) موبایل رو مجددا راه اندازی کن.

8- از روی گوشیبه آدرس Menu\Settings\Personalise\Skin برو. باید اون نامی که باهش پوشه درست کردیاون جا باشه ، و در آخر انتخاب نام موجود.

نکته :اگه همه مراحل رو درست انجام بدی موفق میشی ، خیلیسادست ولی باید توجه کنی .
اگه حین کار با برنامه به مشکل خوردی برنامه رو ببندو دوباره اجرا کن.
حتما گوشی رو بعد از انجام مراحل کپی راه اندازی مجددکن.
تحت هیچ شرایطی زمانی که برنامه داره حافظه رو می خونه و یا رو حافظه کپی میکنه ، گوشی رو از کامپیوتر جدا نکن.
در صورت امکان قبل از این که با گوشی واردکار کردن با این نرم افزار بشی از روی اطلاعات گوشی کپی بردار. ( این کار رو میتونی با خود برنامه هم انجام بدی )

نوسینده:سمیه خانم

اینم لینکه برنامه

بسیار بسیار بسیار تشکر:10:

Corvette
05-11-2007, 13:52
بسیار بسیار بسیار تشکر:10:
قابلی نداشت عزیز .مشکلی بود در خدمتیم.:12:

killerdeadlystar
05-11-2007, 21:31
قابلی نداشت عزیز .مشکلی بود در خدمتیم.:12:

خیلی ممنون

ولی من تمام کار هارو می کنم

اکسین رو تو ی گوشی می ریزم تو گوشی میره ولی اجرا نمی شه

چه طوری این مشکل رو حل کنم که اسکین بیاد تو قسمت اسکین گوشی

Menu\Settings\Personalise\Skin

بیاد ؟؟/

با تشکر از راهنمایی شما:10:

Corvette
05-11-2007, 22:53
خیلی ممنون

ولی من تمام کار هارو می کنم

اکسین رو تو ی گوشی می ریزم تو گوشی میره ولی اجرا نمی شه

چه طوری این مشکل رو حل کنم که اسکین بیاد تو قسمت اسکین گوشی

Menu\Settings\Personalise\Skin

بیاد ؟؟/

با تشکر از راهنمایی شما:10:

ببینید دوسته عزیز .اگر مراحل رو صحیح طی کنید. و فایل هایه مربوط به اسکین رو در فولدره جدیدتون که به

اسمه اسکینه جدید در داخله فولدره اصلیه اسکین ساختید کپی کنید پس از ریست باید اسکینه مربوطه رو

در منویه اسکین ببینید. اگر مرحل رو درست میرید ، یه اسکینه دیگر رو امتحان کنید..

شما از چه نرم افزاری برایه کپی فایلها به داخله گوشی استفاده میکنید!!؟

killerdeadlystar
08-11-2007, 16:48
ببینید دوسته عزیز .اگر مراحل رو صحیح طی کنید. و فایل هایه مربوط به اسکین رو در فولدره جدیدتون که به

اسمه اسکینه جدید در داخله فولدره اصلیه اسکین ساختید کپی کنید پس از ریست باید اسکینه مربوطه رو

در منویه اسکین ببینید. اگر مرحل رو درست میرید ، یه اسکینه دیگر رو امتحان کنید..

دوست عزیز من تمام کار هایی رو که گفتی مو به مو انجام دادم شاید منو مسخره کنی ولی بالای 76 بار امتحان کردم ولی انگار تاثیری نداره :10:

killerdeadlystar
08-11-2007, 17:37

از همون نرم افزاری که خودتون گزاشتین

P2kCommander:10:

killerdeadlystar
08-11-2007, 17:40
اگه نرم افزار قویتری برای این کار می شناسین معرفی کنید لطفاٌ

با تشکر

anti_girl
08-11-2007, 22:26
دوست عزيز شايد از اسكين باشه كه خرابه يه اسكين ديگه امتحان كن

Corvette
10-11-2007, 04:11
اگه نرم افزار قویتری برای این کار می شناسین معرفی کنید لطفاٌ

با تشکر

ببین دوسته عزیز موضوع اصلا قوی بودنه نرم افزار نیست. اگر گوشیه شما شناخته بشه توسط نرم افزار کار

تمومه. فقط میمونه طرزه صحیحه کپی کردنه فایلهایه مربوط به اسکین . که اگر مراحل رو درست برید بدونه شک

اسکین نصب میشه. ممکنه اسکین ایراد داشته باشه یکی دیگه رو تست کنید عزیز حتما ایراد از این دو مسئله

هست:12:

killerdeadlystar
11-11-2007, 21:16
ببین دوسته عزیز موضوع اصلا قوی بودنه نرم افزار نیست. اگر گوشیه شما شناخته بشه توسط نرم افزار کار

تمومه. فقط میمونه طرزه صحیحه کپی کردنه فایلهایه مربوط به اسکین . که اگر مراحل رو درست برید بدونه شک

اسکین نصب میشه. ممکنه اسکین ایراد داشته باشه یکی دیگه رو تست کنید عزیز حتما ایراد از این دو مسئله

هست:12:

دوست عزیز بابت تمام راهنمایی های شما ممنون ولی من گوشی خودم رو دادم و یک کا810 گرفتم

anti_girl
11-11-2007, 22:23
دوست عزیز بابت تمام راهنمایی های شما ممنون ولی من گوشی خودم رو دادم و یک کا810 گرفتم
مباركت باشه دوست عزيز k810 هم خوبه

Corvette
12-11-2007, 00:16

قربانه شما عزیز. از امضات معلوم بودا :38:ولی k810 هم گوشیه خوبیه عزیز مبارکت باشه:12:

killerdeadlystar
13-11-2007, 17:25
مباركت باشه دوست عزيز k810 هم خوبه

خيلی ممنون دوست عزيز:10:

killerdeadlystar
13-11-2007, 17:26
قربانه شما عزیز. از امضات معلوم بودا :38:ولی k810 هم گوشیه خوبیه عزیز مبارکت باشه:12:

شما هم همچنين دوست عزيز:10:

farshidshd
14-11-2007, 10:48
سلام یه سوال
میشه ظرفیت اس ام اس ها رو بالا برد؟ فقط 64و65 تا اس ام اس جا میشه توش...
نرم افزار چیه؟؟؟ میشه بذارین؟؟

anti_girl
14-11-2007, 22:54
اين مشكل رو v3x هنوز به طور كامل حل نشده يكي از دوستان تو يه سايت ديگه ميخواست كه يه راه حلي واسه save sms رو مموري پيدا كنه هنوز خبري نشده از اين دوست عزيز

arsniyas
15-11-2007, 12:11
سلام و خسته نباشید
من می خوام گوشی موتورلا ال 7 بخرم . یه قیمت به من می دید ؟ و دوم هم این که چند تا تم برایش می خوام . اگه هندی باشه خیلی عالیه . اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم .

با تشکر

farshidshd
15-11-2007, 12:51
سلام دوست عزیز
من که ال 7 رو 150 هزار تومن خریدم با گارانتی
ولی تا 130 هزار تا هم بووود بدون گارانتی
راجع به تم هم به پستهای بالایی توجه کن

anti_girl
15-11-2007, 19:28
دوست عزيز موتو تم نداره بلكه اسكين داره كه نصبش هم اموزش و نرم افزار خواص خودش رو داره

farshidshd
28-11-2007, 19:34
دوستان چرا ال 7 من auto redial نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

anti_girl
29-11-2007, 20:35
مگه ميشه نداشته باشه؟
setting>initial setup> auto redial
بايد باشه

farshidshd
30-11-2007, 13:35
نیست به خدا نیست!!!!!!

farshidshd
16-12-2007, 15:25
مثل اینکه این کلوپ بی سرپرسته !!!

anti_girl
16-12-2007, 23:02
اره كلوپ بي سر پرست شده من در مورد l7 زياد اطلاعات ندارم sorry

raana
31-03-2008, 01:58
سلام دوستان
گوشیه من L7 هستش داشتم فلشش می کردم که یه دفعه error داد بعد گوشی خود به خود diconnectبعد دوباره خودش connect شد و همون جوری رو حالت بوت موندش یه error هم رو همون صفحه ی بوت نوشته بود
phone code sig error: یکی دو دفعه هم این error رو نوشت critical error 84
وقتی گوشی رو از usb جدا می کنم گوشی خاموش نمی شه رو همون صفحه ی بوت می مونه باید باتریشو در بیارم تا خاموش بشه

لطفا اگه کسی میدونه بگه من چیکار کنم با این گوشی؟؟؟

ممنون

anti_girl
31-03-2008, 23:40
سلام رعنا خانوم منم همچين مشكلي رو يه بار تجربه كردم اما با فلش با يه pc كه سرعت و.... از pc خودم بالاتر بود تونستم فلش كنم

raana
02-04-2008, 15:36
بابت راهنماییتون ممنون دوست عزیز
با rsd فلش کردم گوشیم درست شد

anti_girl
04-04-2008, 12:34
خواهش ميكنم قابلتون رو نداشت

yaran-888
14-06-2008, 23:38
سلامیه گوشیه L7 یه سوالاتی در موردش داشتم.تو Inbox بیشتر از 15 تا 16 اس ام اس رو نمی تونی قبول کنه می گه فولم؟شارجش زود تموم می شه؟هنگ می کنه تا سیم کارتشو در نیاری درست نمی شه؟یه سوال دیگم اینه که رو مموری کارتش یه سری فولدر بود که توش خالیه این دوست ماهم وقتی گوشیرو خریده نداده چیزی توش بریزن مشکل چیه؟

anti_girl
15-06-2008, 23:03
دوست عزيز من ديده بودم با l7 مشكل كمبود جا براي sms داشته باشن اما نه اين كه 15 16 تا ؟ميشه توضيح بدين چه قدر طول ميكشه تا تموم بشه؟ البته نوع استفادتون رو هم بفرمايين كه با هاش چي كار ميكني.؟دوست عزيز يكسري فولدر خالي طبيعه البته اينم در نظر بگيرين كه شايد ديده نشه اما تو خود گوشي ممكنه عمل خاصي رو انجام بده.....
مسير زير رو طي كنين و بگين كه بازم اين جوري ميشه يا نه؟
menu>setting>intial setup>master clear
فرق بين reset و clear در اين اسن كه ريست گوشي رو به تنظيمات اول كار خونه ميبره بدون پاك كردن فولدر هاي اضافه شده اما clear تنظيمات رو به روز اول كار خونه ميبره و تقريبا همه چيز رو پاك ميكنه.
securety code هم هست 000000
6 عدد صفر

yaran-888
16-06-2008, 15:55
بازم سلاماین دوستم که این گوشیرو داره می گه یکمی که صحبت می کنم صدا ضعیف می شه بعضی موقعها هم کم میشه؟

farshidshd
16-06-2008, 19:59
L7 اکثرشون این مشکلاتو دارن
به خاطر دستکاری ای هست که این ایرانی های ... روش انجام میدن تا فارسیش کنن
به دوستتم بگو هرچه زودتر بره عوضش کنه تا به مشکلات بیشتری بر نخورده
منم داشتم این گوشیو که داغون شده
الان یه ماهه بی گوشیم
اگه خراب بشه هیچیش پیدا نمیشه
باید گوشیو بندازی دور
همون کاری رو که من کردم

anti_girl
16-06-2008, 20:27
دقيقا مشكلش رو نميدونم اما فرشيد جان هم همين مشكل رو داشت كه همين چند وقته پيش گوشيش داره فاني رو وداع كرد
متاسفانه به دليل دستكاري هايي كه به اين گوشي ميشه اين گوشي بعد از چند وقت اين جوري ميشه
اما من پيشنهاد ميكنم يه بار فلشش كن البته فارسي نميشه ولي گوشي احتمالا درست ميشه!

yaran-888
16-06-2008, 23:30
دوسته من گوشیشو تازه خریده نداده فارسیش کنن.

anti_girl
17-06-2008, 09:13
دوست عزيز احتمالا با يه فلش معمولي درست ميشه!

yaran-888
17-06-2008, 22:59
سلام .ممنون .کجا باید بدم فلش کنن ؟خودم هم می تونم؟</p>

anti_girl
17-06-2008, 23:34
اره دوست عزيز ميشه فلش كني خيلي ساده هست اما قبلش اين كار رو بكن و ورژن بوت لودر گوشيت رو برام بنويس براي اين كار گوشي رو خاموش كن حالا دكمه#*و نگاه دار بعد گوشي رو روشن كن يه صفحه مشكي مثل داس باز ميشه كه اونجا ورژن بوت لودر رو نوشته

yaran-888
22-06-2008, 23:00
سلام هنوز دوستمو ندیدم تا این کاری رو که شما گفتین انجام بدم.گوشیش نریزه بهم خفم می کنه ها.این دوستم گوشیرو که خرید زبان گوشی عربی بود ممکن دست دوم بوده باشه ولی چیزهای دیگش اینو که دست دوم باشه نشون نمی داد؟فلش کنیم بهتر یا مستر ریست؟

anti_girl
23-06-2008, 11:49
فلش هميشه اخرين راهه دوست من كارشي نميشه كه بخواد شما رو خفه كنه..........!

yaran-888
29-06-2008, 23:34
سلامگوشییه دوستم در حال صحبت کردن صدا به مرور ضعیف می شهبهش گفتن نمی دونم چیش نیم سوز شدهدرست بهش گفتن یا با فلش این مشکلشم حل می شه؟

anti_girl
30-06-2008, 10:20
اگه چيزي نيم سوز شده باشه از اول كه حرف ميزنه بايد صدا ضعيف باشه به اين ربطي نداره من دومي رو بيشتر احتمال ميدم

Ali_Best
01-07-2008, 14:20
دوستان منم سال ÷یش یه ال7 خریدم ... نمیدونم چی دربارش بگم بنظرم گزینه های بهتر دیگه ای هم ÷یدا میشد که برم سراغشون ... ولی امون از زیبایی ظاهرش که بدجور وسوسم می کرد ...!در کل... یه کم از ویژگیها و خصوصیات خاص خودش نسبت به گوشیای دیگه بگین که لااقل از خریدم خوشحال باشم!
منم با این موتوهه یه مشکلی دارم: موقعی که بعضی از اس ام اس ها مخصوصا" فارسی رو فروارد میکنم گوشی هنگ میکنه که مجبور میشم باتریش رو یه بار بردارم دوباره سرجاش بذارم ... دوستان من زیاد درمورد این گوشی و کاربرداش (غیر از معمولیاش) نمیدونم از کجا میتونم این اطلاعات رو کسب کنم ؟ دوستمون GsM یه سری برنامه گذاشته ... دستش درد نکنه ولی حداقل من که از اونا هیچ سردر نمیارم!

anti_girl
02-07-2008, 08:50
دوست عزيز پيشنهاد ميكنم كه هيچ وقت به بر نامه هاي ايم گوشي دست نزني تا نميدوني چيه و چه عملي رو انجام ميده اما راجب هنگ كردن اگه اشتباه نكنم مر بوط ميشه به پك فارسي كه روي گوشي نصب شده اميد وارم مسعود گل يا بقيه دوستان بيان و نظرشون رو بگن به هر حال او نا استاداي منن و......................

atoolah
03-07-2008, 00:16
سلام خسته نباشید.
میشه فریمور جدید وچگونگی فلش L7 رو هم بدید و هم بگید؟ ممنون میشم.

این مشکلات و دارم یعنی با تعویض فریمور حل میشه ؟

بعضی اوقات ویبرش یه بند میزنه ، آنتش قطع میشه(امرجنسی میده)با یه صدای بد،تو فروارد مسیج هم هنگ میکنه کلا هنگ میکنه.
؟؟

anti_girl
03-07-2008, 09:13
اين مشكلات نميتونه از فريمور باشه به جز اخري
اما به روي چشم شما ورژن بوت لودرت رو بگو تا برات بزاريم
(دكمه هاي #*رو نگاه دار سپس گوشي رو روشن كن ورژن بوت لودر رو نوشته)

atoolah
04-07-2008, 12:55
با سلام.
از اونجایی که نمی دونم این اعداد و ارقام چی هستند هر چی بود رو مینویسم.
boot loader
08.D0
sw version
R4513-G-08.B7
DCR-R8
با تشکر از شما.

anti_girl
05-07-2008, 10:51
اها!!!!!
دوست من D0.08 ورژن بوت لودرت هست s/w هم ورژن مانستر پك گوشيت رو مشخص ميكنه.....!
متاسفانه در حال حاضر دنبال پك گشتم پيدا نكردم اميد وارم كه مسعود زود بياد و يه پك برات لينك بده......!

Corvette
06-07-2008, 00:17
با سلام.
از اونجایی که نمی دونم این اعداد و ارقام چی هستند هر چی بود رو مینویسم.
boot loader
08.D0
sw version
R4513-G-08.B7
DCR-R8
با تشکر از شما.

سلام..

برو این صفحه

همه ی این مانستر ها به گوشیت میخورن.. مشخصاتشون رو ببین ... نگاه کن از کدوم خوشت میاد...

فقط دقت کن.. هنگام فلش زدن.. مراحل رو خوب یاد بگیر بد فلش بزن. موفق باشی. :12:

anti_girl
06-07-2008, 11:07
سلام..

برو این صفحه

همه ی این مانستر ها به گوشیت میخورن.. مشخصاتشون رو ببین ... نگاه کن از کدوم خوشت میاد...

فقط دقت کن.. هنگام فلش زدن.. مراحل رو خوب یاد بگیر بد فلش بزن. موفق باشی. :12:
مرسي مسعود جان اگه تو نباشي كي ميخواد اينجا به مشكلات رسيدگي كنه خدا ميدونه من كه با اين لينك ها مشكل اساسي دارم.................قرار شد يه كاري كني برام درست كردي؟

Ali_Best
06-07-2008, 23:30
با سلام
فکر میکنم اون سوال دوستمون atoolah در مورد نحوه فلش کردن ( که سوال خودم منم هست) رو جواب ندادین ...
راستی ...
این فلش کردن چی هست؟ چه موقع باید ازش استفاده کرد؟ نحوه استفادش؟ و ...
البته دوستان معذرت میخوام که چنین سوالای ÷یش ÷اافتاده ای رو می ÷رسم ... یه چندوقتی ما رو هم تحمل کنین ... بلاخره ما هم آماتوریم و نه مثل شما حرفه ای...

Ali_Best
06-07-2008, 23:46
راستی مشکلات من و بوت لودر گوشیم مثل دوستمون هست ...

anti_girl
07-07-2008, 09:32
با سلام
فکر میکنم اون سوال دوستمون atoolah در مورد نحوه فلش کردن ( که سوال خودم منم هست) رو جواب ندادین ...
راستی ...
این فلش کردن چی هست؟ چه موقع باید ازش استفاده کرد؟ نحوه استفادش؟ و ...
البته دوستان معذرت میخوام که چنین سوالای ÷یش ÷اافتاده ای رو می ÷رسم ... یه چندوقتی ما رو هم تحمل کنین ... بلاخره ما هم آماتوریم و نه مثل شما حرفه ای...
دوست عزيز تو همون لينك بايد اموزشش باشه.............
اما خوب بزار توضيح بدم........!
ببين وقتي گوشي رو به حالت بوت بالا مياري و به pc وصل ميكني
درايور رو نصب كردي با برنامه هايي مثل rsd , motocup ميتوني گوشي رو فلش كني
ادرس پك رو به برنامه ميدي (بايد بر نامه گوشي رو شناخته باشه)بعد دكمه استارت رو ميزني و ميزاري تا برنامه يه بار گوشيت رو ريست كنه ديگه تمومه گوشي فلش شده.....!

راستی مشکلات من و بوت لودر گوشیم مثل دوستمون هست ...
منظورت رو نميفهمم اين دوستمون كه با بوت لودر مشكلي نداره مشخصاتش رو هم نوشته اون عدد ها ورژن بوت لودر و اون كه با w/s مشخص شده ورژن پك هست.....!

Ali_Best
07-07-2008, 14:39
دوست عزيز تو همون لينك بايد اموزشش باشه.............
اما خوب بزار توضيح بدم........!
ببين وقتي گوشي رو به حالت بوت بالا مياري و به pc وصل ميكني
درايور رو نصب كردي با برنامه هايي مثل rsd , motocup ميتوني گوشي رو فلش كني
ادرس پك رو به برنامه ميدي (بايد بر نامه گوشي رو شناخته باشه)بعد دكمه استارت رو ميزني و ميزاري تا برنامه يه بار گوشيت رو ريست كنه ديگه تمومه گوشي فلش شده.....!
÷س شما میگید که من فریمور گوشیم رو عوض کنم میتونم یه تفاوتی تو گوشیم ببینم ... در مورد فلش کردن که تو این تا÷یک چیزی نیست (راستش رو بخوای زیاد از چیزهایی که گفتی سردر نیاوردم!چون خیلی خلاصس ... برم سرچ کنم ببینم چیزی گیرم میاد یا نه ... بازم مزاحم میشم!

منظورت رو نميفهمم اين دوستمون كه با بوت لودر مشكلي نداره مشخصاتش رو هم نوشته اون عدد ها ورژن بوت لودر و اون كه با w/s مشخص شده ورژن پك هست.....!
منظور من از مشکل همون مسایلی است که دوستمون با گوشیش داره مثل : محدود شدن به امرجنسی - هنگ کردن گوشی و ...
راستی دوست عزیز افکر نمیکنی این دوستمون تو نوشتن بوت لودر گوشیش اشتباه کرده باشه ...اون قسمت آخر نباید DCR_RB باشه ... و نه 8

Ali_Best
07-07-2008, 21:27
anti_girl جان هرچی گشتم نتونستم چیزی در مورد نحوه فلش کردن برای گوشیهای موتو ÷یدا کنم !... فکر میکنم باید قید این تعویض فریمور رو بزنم مگه اینکه شما یه راهی جلوم بزاری ...

Ali_Best
07-07-2008, 21:37
یه سوال دیگه: چطوری میشه زنگ اس ام اس رو عوض کرد؟ من که هرکاری میکنم نمیتونم ...

anti_girl
08-07-2008, 09:17
÷س شما میگید که من فریمور گوشیم رو عوض کنم میتونم یه تفاوتی تو گوشیم ببینم ... در مورد فلش کردن که تو این تا÷یک چیزی نیست (راستش رو بخوای زیاد از چیزهایی که گفتی سردر نیاوردم!چون خیلی خلاصس ... برم سرچ کنم ببینم چیزی گیرم میاد یا نه ... بازم مزاحم میشم!

منظور من از مشکل همون مسایلی است که دوستمون با گوشیش داره مثل : محدود شدن به امرجنسی - هنگ کردن گوشی و ...
راستی دوست عزیز افکر نمیکنی این دوستمون تو نوشتن بوت لودر گوشیش اشتباه کرده باشه ...اون قسمت آخر نباید DCR_RB باشه ... و نه 8
مگه ميشه نباشه.....!باشه من يه اموزش برات ميزارم...البته اين اموزش با rsd هست و با بقيه هم شبيه همينه هيچ فرقي نميكنه....!با تغيير فريمور يه تغييراتي تو گوشيت حاصل ميشه اما خوب ممكنه شما نبينيش.....!

یه سوال دیگه: چطوری میشه زنگ اس ام اس رو عوض کرد؟ من که هرکاری میکنم نمیتونم ...
دوست عزيز براي تعويض صداي sms مسير زير رو برو......!
mnue>setting>ring styles>
در اين منو دو گزينه به نام style و ديگري براي تغييرات بر روي style هست حالا شما هر كدوم رو كه بزني ميتوني از منوي پاييني روش تغيرات حاصل كني......
style رو روي گزينه vibe & Ring بزار برو روي دومي و حالا روي گزينه سوم يعني messages برو زنگ مورد نظر رو انتخاب كن به همين سادگي....!

anti_girl
08-07-2008, 09:27
متاسفانه هر چي گشتم اموزشي رو كه قبلا داشتم پيدا نكردم اما برات توضيح ميدم:
برنامه rsd رو دانلود كردي؟البته بستگي به فريموري كه مي خواي بريزي داره كه از چه نرم افزاري استفاده كني
همه برنامه ها بايد گوشي رو بشناسن پس برنامه رو اجرا ميكني بعد گوشي رو به pc وصل ميكني
حالا اگه درايور رو نصب كرده باششي برنامه ميشناسه گوشيت رو وگرنه يه پنجره باز ميشه و براي نصب درايور بايد مراحل رو پيش بري(مثل نصب بقيه سخت افزاراست)حالا كه برنامه گوشي رو شناخت و نوشت كه به گوشي متصل شده بايد ادرس پك مورد نظر رو بدي حالا دكمه استارت رو ميزني و صبر ميكني تا برنامه گوشيت رو ريست كنه
گوشيت فلش شده و تنها يه كار ميمونه كه سيم كارتت رو بزاري روي گوشي و...........
ببخشيد اگه يكم خودموني گفتم اما اگه بازم متوجه نشدي بگو تا بيشتر توضيح بدم.....!

Ali_Best
08-07-2008, 19:59
دوست عزيز براي تعويض صداي sms مسير زير رو برو......!
mnue>setting>ring styles>
در اين منو دو گزينه به نام style و ديگري براي تغييرات بر روي style هست حالا شما هر كدوم رو كه بزني ميتوني از منوي پاييني روش تغيرات حاصل كني......
style رو روي گزينه vibe & Ring بزار برو روي دومي و حالا روي گزينه سوم يعني messages برو زنگ مورد نظر رو انتخاب كن به همين سادگي....!
ممنون از لطفت ...

Ali_Best
08-07-2008, 20:21
متاسفانه هر چي گشتم اموزشي رو كه قبلا داشتم پيدا نكردم اما برات توضيح ميدم:
برنامه rsd رو دانلود كردي؟البته بستگي به فريموري كه مي خواي بريزي داره كه از چه نرم افزاري استفاده كني
همه برنامه ها بايد گوشي رو بشناسن پس برنامه رو اجرا ميكني بعد گوشي رو به pc وصل ميكني
حالا اگه درايور رو نصب كرده باششي برنامه ميشناسه گوشيت رو وگرنه يه پنجره باز ميشه و براي نصب درايور بايد مراحل رو پيش بري(مثل نصب بقيه سخت افزاراست)حالا كه برنامه گوشي رو شناخت و نوشت كه به گوشي متصل شده بايد ادرس پك مورد نظر رو بدي حالا دكمه استارت رو ميزني و صبر ميكني تا برنامه گوشيت رو ريست كنه
گوشيت فلش شده و تنها يه كار ميمونه كه سيم كارتت رو بزاري روي گوشي و...........
ببخشيد اگه يكم خودموني گفتم اما اگه بازم متوجه نشدي بگو تا بيشتر توضيح بدم.....!
ممنون ...
ولی میدونی چیه دوست عزیز! مشکل اینجاست که من در این زمینه کاملا" اول راهم!
من نمیدونم اصلا" rsd چی هست! ( راستش رو بخوای این اولین باریه که می شنوم rsd برای تعویض فریمور لازمه! اونوقت شما از دانلود صحبت میکنید!!!) =>یه نرم افزار بنام " ... p2k " (الآن اسمش دقیق یادم نیست!) توی ÷ستها دیده بودم که خواستم دانلود کنم که اونم لینکش خراب بود!
1- منظوورت از " همه برنامه ها همون ... p2k یا rsd هست دیگه؟
2- من از سایتی که دوستمون معرفی کرده بود فریمور Motobeauty_2_PDS_Patched رو که حجمش هم 22 مگ بود رو دانلود کردم نظرت چیه؟
3- این درایورهارو که گفتی باید از کجا گیر بیارم ... به هنگام خرید گوشیم که سی دی ای همراهش نبود اون رو هم باید دانلود کنم؟!

و اما یه سوال فنی!: وقتی فریمور گوشی رو عوض میکنی قبلیه میره کجا؟! ( آخه با اون تعریفی که شما از فریمور داشتین " شبیه سیستم عامل در کام" تو کام وقتی میخوایم سیستم عامل عوض کنیم قبلی رو ÷اکش میکنیم تو اینجا اینطوری نیست

anti_girl
09-07-2008, 10:18
ممنون ...
ولی میدونی چیه دوست عزیز! مشکل اینجاست که من در این زمینه کاملا" اول راهم!
من نمیدونم اصلا" rsd چی هست! ( راستش رو بخوای این اولین باریه که می شنوم rsd برای تعویض فریمور لازمه! اونوقت شما از دانلود صحبت میکنید!!!) =>یه نرم افزار بنام " ... p2k " (الآن اسمش دقیق یادم نیست!) توی ÷ستها دیده بودم که خواستم دانلود کنم که اونم لینکش خراب بود!
1- منظوورت از " همه برنامه ها همون ... p2k یا rsd هست دیگه؟
2- من از سایتی که دوستمون معرفی کرده بود فریمور Motobeauty_2_PDS_Patched رو که حجمش هم 22 مگ بود رو دانلود کردم نظرت چیه؟
3- این درایورهارو که گفتی باید از کجا گیر بیارم ... به هنگام خرید گوشیم که سی دی ای همراهش نبود اون رو هم باید دانلود کنم؟!

و اما یه سوال فنی!: وقتی فریمور گوشی رو عوض میکنی قبلیه میره کجا؟! ( آخه با اون تعریفی که شما از فریمور داشتین " شبیه سیستم عامل در کام" تو کام وقتی میخوایم سیستم عامل عوض کنیم قبلی رو ÷اکش میکنیم تو اینجا اینطوری نیست
راستش rsd يه برنامه براي فلش هست
دوست من p2ktools يه برنامه براي نصب اسكين و يه كارايي شبيه به اينه با اين برنامه ميتوني كاراي مختلف رو انجام بدي...
درضمن p2k و rsd زمين تا اسمون با هم تفاوت دارن
دوست عزيز متاسفانه دنبال لينك motocup يا rsd گشتم اما پيدا نكردم متاسفانه.....!
اون پكي هم كه شما دانلود كردي هم نديدم نوشته باشه با نرم افزار خواصي فلش بشه....!
درايور رو هم خودم برات up ميكنم اما الان ديگه خيلي ديرم شده .....؟!
پك قبلي در حقيقت پاك ميشه و عمل پاك شدن رو خود نرم افزار انجام ميده.....!
اون cd كه بود فقط توش يه نرم افزار phon tools هست و متاسفانه با اون نميشه گوشي رو به pc بشناسوني....!

Ali_Best
09-07-2008, 11:54
÷س منتظرت میمونم تا درایور و اون rsd رو برام آ÷ کنی ...
ممنون از این همه توجهت ...

Ali_Best
20-07-2008, 21:45
خیلی وقته که ازت خبری نیست عزیز! کجایی ... ما رو تنها گذاشتی؟! => کماکان منتظرم
راستی چندتا سوال هم داشتم :
1- تو بسته ال7 علاوه بر گوشی و راهنما و ... نباید یه سی دی هم باشه؟( مال من که نداشت)
2- وقتی مستقیم گوشی رو با کابل به "یو اس بی" وصل میکنیم مموری کارد کوشی خونده میشه ... می خواستم بدون م تو همه گوشیا همینجوریه؟
3- برنامه ای هم هست که بشه با اون حافظه خود گوشی رو خوند؟که مثلا" بعد بشه از اینترنت موبایل با کام استفاده کرد...
4- با تعویض فریمور تغییری تو میزان صدا / کیفیت فیلمبرداری/ ... حاصل میشه ؟

Corvette
21-07-2008, 02:25
anti_girl جان هرچی گشتم نتونستم چیزی در مورد نحوه فلش کردن برای گوشیهای موتو ÷یدا کنم !... فکر میکنم باید قید این تعویض فریمور رو بزنم مگه اینکه شما یه راهی جلوم بزاری ...

این نحوه ی فلش.. بار ها گزاشتیم اینم یه با دیگه با دقت بخون البته نرم افزارهایه جدیدتری واسه این کار اومده

اما اساسه کار یکیه ..

Ali_Best
27-08-2008, 02:54
سلام و عرض ادب خدمت آقا مسعود و آقا تورج!
بعد از یه چند هفته ای آخرش فرصت شد برم سراغ فلش گوشیم ... !
مسعود عزیز من تمومیه مطالبی رو که تو فایل آموزش نحوه فلش کردن بود رو مو به مو اجرا کردم ولی به هنگام فلش کردن هنوز 1 دقیقه نگذشته بود که ارور داد ... خدا رو شکر برا گوشیم اتفاقی نیفتاد:42:! ... اینم ارورش :
اشکال از کجاست؟ ... مربوط به ناهمخونی مانستر پک با ورژن گوشیم نیست که؟ اگه مربوط به همین مانسترپک هست ممنون میشم یه لیست جدید و زیبایی از مانسترپکهایی که به این گوشی میخوره رو برام بزاری ... راستش رو بخوای زیادم از اون Motobeauty_2_PDS_Patched خوشم نیومد ... اگه یه چیزایی تو ردیفXplode_update_1 پیدا کردی ممنونت میشم اون رو برام بزاری :11:
منسترپک Motobeauty_2_PDS_Patched رو از اینجا گرفتم :

اینم بوت لودر گوشیم(در صورت نیاز) :
Boot Loader
08.D0.
SW Version :
R4513_G_08.B7.
DCR_RB

راستی ......... اون فایل مربوط به installation رو من خوندم ولی زیاد سردرنیاوردم(همونی که مربوط به درایورها میشد) ... من از همون MOTODRIVER واقع در آموزش فلش استفاده کردم ... نرم افزار RSD lit ... خودم که فکر نمی کنم به اون و نرم افزارهای LeaderGL & P2K commander احتیاجی داشته باشم ... درست فکر کردم یا نه؟!
پیشاپیش ممنون

Corvette
28-08-2008, 14:00
سلام.. ببین علی.. این Error ها طبیعی هستش..

شما با Rsd فلش نزن با Motokup این کارو بکن

در ضمن در مورده مانستر پک هم بحثه هم خونی تقریبا فقط برمیگرده به ورژنه بوت لودر.. پس میتونی به سایته

modmymoto بری و از اونجا مشخصاته مانستر هایه موجود رو بخونی (البته بادقت به ورژنه بوت لودر) بعد از هر

کدوم که خوشت اومد دانلود کنی! (وقت ندارم وگرنه این انتخاب رو برات میکردم..) فقط یه نکته می مونه .. بعضی

از مانسترها فقط با نرم افزاری که سازندش پیشنهاد داده باید فلش بزنی که معمولا همون موتوکاپ هست..

موفق باشی :12:

Ali_Best
28-08-2008, 19:44
سلام.. ببین علی.. این Error ها طبیعی هستش..

شما با Rsd فلش نزن با Motokup این کارو بکن

در ضمن در مورده مانستر پک هم بحثه هم خونی تقریبا فقط برمیگرده به ورژنه بوت لودر.. پس میتونی به سایته

modmymoto بری و از اونجا مشخصاته مانستر هایه موجود رو بخونی (البته بادقت به ورژنه بوت لودر) بعد از هر

کدوم که خوشت اومد دانلود کنی! (وقت ندارم وگرنه این انتخاب رو برات میکردم..) فقط یه نکته می مونه .. بعضی

از مانسترها فقط با نرم افزاری که سازندش پیشنهاد داده باید فلش بزنی که معمولا همون موتوکاپ هست..

موفق باشی :12:

Motokup رو گرفتم ... نصبش کردم ... ولی هرکاری که میکنم گوشی رو نمیشناسه ... چه کنم؟ میشه یه کوچولو توضیح بدی ...
راستی به همراه نصب Motokup یه چیز دیگم نصب میشه اون چیه؟

Ali_Best
07-09-2008, 16:16
Motobeauty_2_PDS_Patched رو با فلش اند بکاپ فلش زدم ... انجام شد ... ممنون!

Ali_Best
07-09-2008, 20:21
یه چند تا مشکل و سوال داشتم که دوست داشتم جوب بدین ... که اینجور که پیداست قرار نیست دیگه به اینجا سر بزنین! ... چقدر سوت و کور شده اینجا ...

AREALIAM
24-01-2009, 06:16
آقایون و خانومها کمک
گوشیه من l7
بعد از مستر کلییر کردنش دیگه منو رو بهم نشون نمیده و اصلا گوشی همه چیزش مشکی شده
بهم بگین چه کار کنم
ممنون

naser maldini
25-01-2009, 00:14
مستر کلیر معمولا این مشکلات رو داره. بهترین راه اینه که گوشیتون رو فلش کنید چون احتمال اینکه فایل های زیادی رو از دست داده باشید هست.

farshidshd
26-01-2009, 10:08
به به آقا ناصر
سلام
آقا ناصر دستم به دامنت
میتونی یه برد سالم l7 واسم گیر بیاری؟؟؟؟
اگه یادت باشه تو اون یکی فروم مشکل گوشیمو گفته بودم خیلی وقت پیش

naser maldini
26-01-2009, 21:55
آره یادم میاد. ولی فکر نکنم تو شهری که من هستم پیدا بشه. ولی من باز هم سوال میکنم اگه بود حتما خبرتون میکنم.

farshidshd
29-01-2009, 12:12
آره یادم میاد. ولی فکر نکنم تو شهری که من هستم پیدا بشه. ولی من باز هم سوال میکنم اگه بود حتما خبرتون میکنم.

من خودم شهر خودمون و کل تهران رو گشتم ولی پیدا نشد که نشد
خیلی خیلی واسم مهمه
ممنون از کمکتون

anti_girl
30-01-2009, 02:37
من خودم شهر خودمون و کل تهران رو گشتم ولی پیدا نشد که نشد
خیلی خیلی واسم مهمه
ممنون از کمکتون
فرشيد جان اگه يه گوشي مثل گوشيه خودت پيدا كني كه خراب باشه ولي اين بردي كه تو لازم داري داشته باشه بخر و برد رو روي گوشيه خودت بزار....

farshidshd
30-01-2009, 10:35
فرشيد جان اگه يه گوشي مثل گوشيه خودت پيدا كني كه خراب باشه ولي اين بردي كه تو لازم داري داشته باشه بخر و برد رو روي گوشيه خودت بزار....

خسته نباشی تورج جان :31:
منم دنبال همون می گردم

Corvette
31-01-2009, 09:57
خسته نباشی تورج جان :31:
منم دنبال همون می گردم

سلام.. آقا فرشید یه پیشنهاده دوستانه...

اگر به فیتکو زنگ نزدی زنگ بزن و سراغه بردش رو بگیر.. اگر نه قیده گوشی رو بزن.. و بفروش به تعمیراتی ها

باور کن به درده سر و فشاره

عصبیش نمی ارزه. طبقه تجربه ی خودم گفتم. موفق باشی.:12:

farshidshd
31-01-2009, 12:44
سلام.. آقا فرشید یه پیشنهاده دوستانه...

اگر به فیتکو زنگ نزدی زنگ بزن و سراغه بردش رو بگیر.. اگر نه قیده گوشی رو بزن.. و بفروش به تعمیراتی ها

باور کن به درده سر و فشاره

عصبیش نمی ارزه. طبقه تجربه ی خودم گفتم. موفق باشی.:12:

به به آقا مسعود
چه عجب
یادی از ما کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا شماره فیتکو رو از کجا بیارم؟؟

anti_girl
31-01-2009, 17:36
امل فروشگاه مهرگان...تلفن:01212229729
اين نمايندگيه فيتكو در امل هست...

Mr.ahad
31-01-2009, 18:58

سلام

عزیز به این لینک برو ببین کارت راه میافته :

:11:

farshidshd
31-01-2009, 19:18
امل فروشگاه مهرگان...تلفن:01212229729
اين نمايندگيه فيتكو در امل هست...

ممنونم تورج جون
دستت درد نکنه
حالا زنگ بزنم بگم برد l7 داری؟؟ یا ...
چی بگم؟

سلام

عزیز به این لینک برو ببین کارت راه میافته :

:11:

مرسی
لصف کردین

anti_girl
31-01-2009, 21:56
ممنونم تورج جون
دستت درد نکنه
حالا زنگ بزنم بگم برد l7 داری؟؟ یا ...
چی بگم؟
زنگ بزن ببين قطعه اي كه خراب هشت رو دارن يا نه....ببر نشونشون بده...!

Corvette
01-02-2009, 13:21
به به آقا مسعود
چه عجب
یادی از ما کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مخلصه آقا فرشید هم هستیم. گرفتار و کم سعادتیم.

شماره هم که بچه ها زحمتش رو کشیدن.

زنگ بزن ببین برد دارن یا میتونن تعمیر کنن گوشیت رو. بگو هزینش رو می پردازم هر چی بشه.!

Galant
01-02-2009, 14:29
سلام بر همگي
دوستان يه سئوال دارم ، به نظر شما موتورولا A1600 بهتره يا LG viewty ke990 ؟
ميخوام يكيشو بخرم شما راهنمايي كنين ، ممنون و متشكرم.

farshidshd
01-02-2009, 14:42

زنگ بزن ببین برد دارن یا میتونن تعمیر کنن گوشیت رو. بگو هزینش رو می پردازم هر چی بشه.!

ما همیشه شمارو دوست داشتیم و داریم...
دستت درد نکنه
باشه ببینم اینا چی میگن دیگه

anti_girl
01-02-2009, 22:42

مسعود بابا گرفتاري كه هميشه هست يكم به خودت استراحت بده.....

سلام بر همگي
دوستان يه سئوال دارم ، به نظر شما موتورولا A1600 بهتره يا LG viewty ke990 ؟
ميخوام يكيشو بخرم شما راهنمايي كنين ، ممنون و متشكرم.

دوست عزيز ميشه با يه مقايسه ساده متوجه شد ......من a1600 رو پيشنهاد ميدم اما خوب دوربينش فكر كنم 3.2 باشه....

Corvette
02-02-2009, 16:54
مسعود بابا گرفتاري كه هميشه هست يكم به خودت استراحت بده.....

..

داشتیم تورج :31:... نمی شه من استراحتم = PC Gaming که اونم گرفتاریه دیگه :38:

@ فرشید

دل به دل راه داره. امیدوارم درست شه :12:

anti_girl
02-02-2009, 17:22
داشتیم تورج :31:... نمی شه من استراحتم = pc gaming که اونم گرفتاریه دیگه :38:
@ فرشید
چي بگم والا......يكم به رفيقات سر بزن خوشحالمون ميكني....راستي يادت باشه از فرشيد 2تا شيريني ميخوايم.....1_كارمن شده 2_كارشناسي شهر خودش قبول شده..

pedram_sad
02-02-2009, 20:57
راستي يادت باشه از فرشيد 2تا شيريني ميخوايم.....1_كارمن شده 2_كارشناسي شهر خودش قبول شده..
جفتش مبارکش باشه

farshidshd
03-02-2009, 13:35
داشتیم تورج :31:... نمی شه من استراحتم = pc gaming که اونم گرفتاریه دیگه :38:

@ فرشید

امیدوارم..!!

چي بگم والا......يكم به رفيقات سر بزن خوشحالمون ميكني....راستي يادت باشه از فرشيد 2تا شيريني ميخوايم.....1_كارمن شده 2_كارشناسي شهر خودش قبول شده..

یکیشو نگفتی 1-کار 2-دانشگاه 3-پایان خدمت

anti_girl
04-02-2009, 01:35
یکیشو نگفتی 1-کار 2-دانشگاه 3-پایان خدمت
]چرا ميزني حالا فرشيد جان...ببخشيد خوب فراموش كرده بودم.

shahlaaa
09-02-2009, 17:31
سلام کسی می دونه l6 چه جوری فارسی می شه ؟

naser maldini
10-02-2009, 00:21
برای فارسی کردن گوشی باید فلش بزنید. امیدوارم که فلش کردن بلد باشید. اگه بلد نیستید باید جستجو کنید و آموزش رو یاد بگیرید. برای فلش کردن گوشیتون هم از فایل زیر استفاده کنید.

meghdaad
11-02-2009, 11:03
کلوپ و آلبوم رنوار KC910 Renoir

farshidshd
12-05-2009, 15:33
سلام
دوستان کسی برد سالم L7 رو گیر نیاورد؟؟
کسی سراغ داره بگه

naser maldini
15-05-2009, 00:26
فرشید جان بهتره که بی خیال l7 بشی. گویا هیچ دری به روت باز نمیشه!

farshidshd
15-05-2009, 12:19
فرشید جان بهتره که بی خیال l7 بشی. گویا هیچ دری به روت باز نمیشه!

هرکاری کردم نتونستم بی خیالش بشم
به هر دری هم زدم نشد که نشد
میخوام دوباره زنده ش کنم
اگه بردی چیزی گیر آوردین خبرم کنین
ممنون:10:

GsM
17-05-2009, 20:05
هرکاری کردم نتونستم بی خیالش بشم
به هر دری هم زدم نشد که نشد
میخوام دوباره زنده ش کنم
اگه بردی چیزی گیر آوردین خبرم کنین
ممنون:10: