PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالي در مورد اينفرارد

تکنیک برتر
13-03-2007, 03:12
سلام
ببخشيد دوستان عزيز كه مزاحمتون شدم يه سوالي داشتم كه اينفرارد دقيقا براي كار كردنش تا چه فاصله اي مي تواند كار كند مثلا گوشي ها براي تبادل فايل تا چه اندازه مي توانند از هم فاصله بگيرنند.
خودم مي دونما ولي براي يه چيزي مي خواهم بپرسم نياز به نظر همتون دارم ممنون مي شوم
فعلا

تکنیک برتر
14-03-2007, 05:19
دستتون درد نكنه مرسي كه بهم گفتين فاصلش چه قدره ممنون مرسي من نمي دونم واقعا چه جوري از شما دوستان تشكر كنم كه اينقدر سريع منو راهنمايي كردين.

Marichka
15-03-2007, 03:24
سلام دوست عزيز:happy:

در مورد فاصله تاجايي كه من با چند تا گوشي تجربه كردم برد خيلي زيادي نداره. يعني براي اين كه فايل بتونيم ردوبدل كنيم بايد دو تا گوشي رو از محل خروج پرتوها تقريبا به هم بچسبونيم!!

البته شايد به فاصله 10 - 15 يا جتي بعضي اوقات بيست سانتي هم گوشي ها همديگرو پيدا كنن با اينفرارد ولي تبادل اطلاعات دير صورت ميگيره يا نا موفق هست.

حالا باز اگه دوستان اطلاعات بيشتري داشته باشن منم خوشحال ميشم بدونم:happy:

موفق و سلامت باشيد:)

تکنیک برتر
15-03-2007, 05:15
سلام دوست عزيز مرسي از لطفطون
چون من يه چيزي ساختم كه براي تبادل اطلاعات است و اينكه من از برد و دمو تشكيلات همون اينفرارد كامپيوتر استفاده كردم ولي چندتا از قطعات شو عوض كردم و چشميشم قوي كردم و يه چشمي ديگه گزاشتم و....
كه اين مثل بلوتوس شده مثلا بري تو كوچه مي توني براي كامپيوترت هرچي مي خواهي باسرعت بالا مثلا 1مگابايت و در عرض 3ثانيه برات بفرسته و مي تونه تا 1 كيلومتر رو پشتيباني كنه من مي دونستم كه اينفرارد مثل فرمايش شما است ولي مي خواستم مطمئن بشم و شدم.

glc_engineer
08-04-2007, 16:48
هرچي مي خواهي باسرعت بالا مثلا 1مگابايت و در عرض 3ثانيه برات بفرسته و مي تونه تا 1 كيلومتر رو پشتيباني كنه

!!! خيلي عاليه براي چه كاري اونو توسعه دادين

Mirzaie
11-04-2007, 06:15
بهتره یک ماژول آماده آر اف بخرید و خودتون رو راحت کنید! ماژول آماده بلوتوث هم اومده! زیاد هم گرون نیست!

تکنیک برتر
07-05-2007, 04:59
نه مسعله اینه که من می خواستم به قول گفتنی اینفرارد منو تغویت کنم

mohsen++
07-05-2007, 15:05
سلام دوست عزيز مرسي از لطفطون
چون من يه چيزي ساختم كه براي تبادل اطلاعات است و اينكه من از برد و دمو تشكيلات همون اينفرارد كامپيوتر استفاده كردم ولي چندتا از قطعات شو عوض كردم و چشميشم قوي كردم و يه چشمي ديگه گزاشتم و....
كه اين مثل بلوتوس شده مثلا بري تو كوچه مي توني براي كامپيوترت هرچي مي خواهي باسرعت بالا مثلا 1مگابايت و در عرض 3ثانيه برات بفرسته و مي تونه تا 1 كيلومتر رو پشتيباني كنه من مي دونستم كه اينفرارد مثل فرمايش شما است ولي مي خواستم مطمئن بشم و شدم.

یک کیلومتر برد و یک مگا سرعت ؟!!!
تو فضای آزاد ؟
فضای تحت پوشش؟
توان خروجی ؟؟؟
خیلی مشتاقم بدونم

Sasan Info
07-05-2007, 23:36
سلام راستش من بيشتر تو كار گوشي هستم و اين اطلاعات من شايد كامل نباشند
براي انتقال اينفرارد بايد گوشي را مستقيم بگيريم چون اينفرارد بر عكس بلوتوث بصورت خط ميرود
به هر حال من اين اطلاعات رو از گوشي بهتون ميدم و جاهاي كمتري ديدم كه از اينفرارد استفاده بشه مثلا چنگ سحر آميز
اگه سوالي داشين من تو كلوپ گوشي ها در خدمتتونم

تکنیک برتر
18-05-2007, 05:14
من اینو برای خودم ساختم و برای تبادل اطلاعات بین دو کامپیوتر و خیلی دوست داشتم که راه حلشو بهتون بگم ولی امتیازشو به یک شرکت ......... فروختم و دیگه نمی تونم در موردش صحبت کنم.
ممنون