PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك قفل جديد و عجيب

Mehran NZ
13-03-2007, 00:21
دوستان عزيز من يه سوال دارم تازگيها سي ديهايي وارد بازار شدن كه قفل عجيبي دارن كه نمي شه رايتشون كرد
اسم اين پوشه ها بصورت مقابله\|name folder |/ يعني از حروفي استفاده كردن كه د ر نام گذاري مجاز نيستن
و من مي خوام ببينم چطور مي شه اين نوع سي دي ها رو كپي كرد؟
خيلي مهمه خواهشا كمك كنيد

Alireza_Shafaei_PCworld
13-03-2007, 00:54
!!!!!!
با ایزو باستر میتونی محتواشون را اکسترکت کنی!
(من نمیدونم چجوری ولی جمله ی بالا را از بس در این انجمن خوندم حفظ شدم!)

sooshiyanet
13-03-2007, 06:00
مهران جان دوستمون درست ميگه ؛ اين اصلا قفل سختي نيست و به راحتي شكسته ميشه ؛ اما فكر ميكنم اين CD كه ميگي قفل هاي ديگري هم داشته باشه ؛ به هر حال راهي كه عليرضا گفتن يك راهش هست ؛ راه هاي ديگري هم هست كه در همين انجمن ميتوني پيدا كني ؛

در انجمن ايزو باستر رو جستجو كن لينك و كركش رو پيدا ميكني روش كار هم آسونه

ايزو باستر رو بعد از نصب باز ميكني ؛ CD رو در درايو ميزاري ؛ ايزو باستر CD رو ميخونه و محتوياتش رو بهت نشون ميده ؛ روي هر كدوم خواستي كليك راست ميكني و استخراج و يا همون EXTRACT زو انتخاب ميكني ؛ به نامي كه ميخواي و مجاز هست Save ميكني و تمام

موفق باشي

Mehran NZ
13-03-2007, 09:00
فكر كرديد! من خودم استاد ايزو باسترم(شوخي):happy:
اول من با ايزو باستر امتحان كردم ولي نشداين لامروتا مثل اينكه چند تا قفل گذاشتن اول روي يه پوشه از هين قفلها گذاشتند بعد توش يه فايل dll هست به اسم clock بعد هر جاكه خواستند ما كپي نكنيم توي پوشش از همين فايل dll گذاشتن
با الكل و كلان هم ايميج بصورت كامل ايمج گرفت ولي ايميجش رو نمي خونه :sad:
حالا بايد چيكار كرد؟

parsafarshad1980
15-03-2007, 01:50
سلام

با Blind6 هم امتحان کن

ضرر نداره

چون اون اتوماتیک همه کار هارو درست میکنه

پیروز باشید

Mehran NZ
15-03-2007, 11:43
مرسي دوستان ولي سي ديش از كف رفت راستش كرك ويستا بود كاملا اوتوماتيك و راحت اگه اين كرك و كسي داره خواهشا معرفي كنيد