PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب بازی روی گوشی های سامسونگ توسط کابل Usb

صفحه ها : [1] 2

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 21:40
بسته به نوع گوشی، نحوه ریختن بازی های جاوا متفاوت است.

دانلود فایل آموزشی نصب جاوا روی گوشی سری D سامسونگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود فایل آموزشی نصب جاوا روی گوشی E250 سامسونگ:

آموزش نصب بازی جاوا روی SAMSUNG P310

آموزش نصب بازی جاوا روی SAMSUNG E900

این هم خود آموزش:
(نوشته شده توسط شهاب الدین مفیدی)

این مسلماً چیزیه که همه اونایی که گوشی های سری D سامسونگ رو دارن دنبالش می گردن. این موارد برای گوشی های SAMSUNG D500, D510, D600, D820, D900 و گوشی های مشابه کاربرد داره و نحوه کارکرد در همه اونها یکی هست.
پس از مدتها گشتن در سایت ها و فروم های خارجی و دستکاری زیاد گوشی خودم تونستم این کار رو انجام بدم و از اونجا که زحمت زیادی برای بدست آوردن این آموزش کشیدم، بهتر دیدم که اون رو در اختیار همه افرادی که نیاز دارن قرار بدم تا کار بقیه رو راحت تر کرده باشم.

اول از همه بازی جاوایی رو که دانلود می کنید باید دو فایل باشه با اسم مشابه، یکی با پسوند jad و یکی با پسوند jar که باید کنار هم باشن. بازی ها رو می تونید از لینک های زیر دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکره که فرق نمی کنه بازی مربوط به کدوم گوشی از سری D باشه. فقط باید جاوا باشه و دو فایل مورد نظر رو داشته باشه. معمولاً بازی های این سری بیشتر با نام گوشی D600 یا D500 تولید میشن ولی در همه گوشی های سری D اجرا خواهند شد.
اگر فایل شما فقط یک فایل jar باشه و فایل jad رو نداشته باشه برنامه ای هست که برای فایل های jar فایل jad را هم تولید می کنه. اگه خواستین برنامه JADmaker رو از اینجا دانلود کنید:

حالا نوبت به اصل کار می رسه. من بارها و بارها امتحان می کردم ولی نمیشد. ولی در نهایت با کمی دستکاری تونستم موفق بشم. شما هم راهی رو که من رفتم برید تا به احتمال زیاد بتونید موفق شید. مراحل زیر رو یکی یکی دنبال کنید:
1) برنامه های زیر را دانلود کنید:
برنامه softick PPP
برنامه Uploader

2) برنامه softick را نصب کنید. در هنگام نصب یک پیغام خطا ظاهر می شود که آنرا ok می کنید. در هنگام نصب هم usb sharing mode را روی Use USB port in exclusive mode را انتخاب کنید. بعد از نصب برنامه روی آیکون آن در کنار ساعت کلیک راست کرده و گزینه Register را انتخاب کنید. از شماره سریال زیر برای ثبت نرم افزار استفاده کنید:
Serial: 380A-017K-2EJF-2SEF
سپس روی آیکون آن کلیک راست کرده و از طریق کلیک روی Exit برنامه را ببندید.
3) گوشی را بوسیله کابل USB به کامپیوتر متصل کنید.
4) برنامه SAMSUNG pc studio 3 (که هنگام خرید در سی دی نرم افزار گوشی عرضه شده) را اجرا کنید. در پنجره برنامه سمت راست و پایین نگاه کنید و از نوشته شدن SGH-D820 Connected اطمینان حاصل کنید.
5) از گزینه file گزینه exit را بزنید تا برنامه SAMSUNG pc studio 3 کاملاً بسته شود. اگر روی ضربدر کلیک کنید برنامه به کنار ساعت رفته و در حال اجرا باقی می ماند. در این صورت روی آیکون آن کلیک راست کرده و گزینه Exit را انتخاب کنید.
6) حالا برنامه softick را اجرا کنید و روی آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز دابل کلیک کنید تا تنظیمات برنامه ظاهر شود. در پنجره ظاهر شده، روی لبه یا تب Bluetooth/Serial کلیک کنید (تمام کار ما فقط در همین تب بوده و با تب های دیگر کاری نداریم) و از آنجا گزینه ای را تیک بزنید که جلوی شمارهء COM آن نوشته شده: /Device/ss_mdm0 سپس دکمه Properties را زده و Port speed را روی 19200 bps و Flow control را روی Software (Xon/Xoff) تنظیم کنید. سپس ok را بزنید و پنجره اصلی برنامه را نیز ok کنید.
7) روی آیکون برنامه softick کلیک راست کرده و گزینه Active PPP را انتخاب کنید. پیغام ظاهر شده را ببندید.
8) در همین حال برنامه Uploader را اجرا کرده و گزینه Add را بزنید و فایل jad مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
9) سراغ گوشی بروید و کد های زیر را از چپ به راست بزنید:
کد شماره 1: #536961*# سپس دکه قطع مکالمه (قرمز رنگ) را فشار دهید.
کد شماره 2: #536963*# سپس دکه قطع مکالمه (قرمز رنگ) را فشار دهید.
کد شماره 3: #5737425*# یک منو ظاهر می شود.
10) گزینه 1 PPP UP را انتخاب کرده و سپس 2 USB را انتخاب کنید.
11) حالا گزینه 2 Serial download را انتخاب کنید.
برنامه شروع به دانلود می کند و پس از اتمام دانلود اجرا خواهد شد.
12) در اینجا کابل USB را در بیاورید و گوشی را Restart کنید. حالا می توانید بازی نصب شده را در گوشی خود در قسمت Java world ببینید.

نکته 1: اگر چندین فایل دارید که می خواهید آنها را نصب کنید، بهترین روش این است که آنها را یکی یکی به برنامه Uploader اضافه کنید و یکی یکی وارد گوشی کنید. برای این کار، پس از اتمام مرحله 11 از بازی خارج شوید، بازی دیگری را در برنامه Uploader اضافه کنید و کد شماره 3 را بزنید. سپس گزینه 2 Serial download را انتخاب کنید. و دوباره برای بازی بعد همین عمل را تکرار کنید.

نکته 2: دقت کنید که انجام مرحله 10 فقط یک بار کافی است. مگر اینکه گوشی restart شود. اگر دوبار مرحله 10 تکرار شود، گوشی خودبخود restart می شود. پس دقت کنید که برای دفعات بعدی، بعد از زدن کد شماره 3 در مرحله 9، گزینه 2 Serial download را انتخاب کنید.

نکته 2: اگر بعد از انجام این اعمال، برنامه SAMSUNG pc studio 3 گوشی شما را شناسایی نکرد، فقط کافی است کد #536961*# را بزنید. در صورتی که هنوز مشکل وجود داشت، گوشی و کامپیوتر خود را restart کنید چون امکان دارد PPP Listener در کامپیوتر در حال اجرا باشد و گوشی را تحت تاثیر خود داشته باشد که این مشکل با restart کامپیوتر حل خواهد شد.

نکته 3: پیغام های خطا و علل آنها
Install error : تنظیمات برنامه softick PPP اشکال دارد. تنظیمات را دستکاری کنید و با تنظیمات جدید همین اعمال را انجام دهید. (نگران نباشید. دستکاری تنظیمات هیچ مشکلی برای گوشی پیش نخواهد آورد.) در بعضی موارد هم بازی مربوط به این گوشی نمی باشد.
Invalid JAD descriptor : فایل jad با فایل jar موجود هماهنگی ندارد یا مشکلی دارد.
JAVA game error : بازی جاوا مشکل دارد. احتمالاً برای بعضی از بازی های جاوا که مربوط به این گوشی ها نباشند این مشکل پیش می آید.

در نهایت اگه بار اول موفق به نصب نشدید، دوباره این کارها رو انجام بدید و هر بار تنظیمات جدیدی رو به کار ببرید. مطمئن باشید که هر کاری با پشتکار نتیجه خواهد داد.
بعضی ها می پرسن که چرا توی گوشی های سامسونگ نمیشه راحت برنامه نصب کرد. علت اول و مهمترین علتش امنیت این گوشی ها هست که اتفاقاً این کار در خیلی جاهای دنیا طرفداران خاصی داره. دوماً خیلی هم راحت میشه توی گوشی های سامسونگ برنامه نصب کرد ولی اون امکانات توی ایران وجود نداره. سایت هایی هستن که از موبایل هم میشه به اونها متصل شد. توی بعضی از اونها بازی های جاوا وجود داره (مثل FUNclub خود سامسونگ). بعضی از اونها هم اجازه آپلود فایل رو میدن. معمولاً توی یه سایت از طریق کامپیوتر فایل رو آپلود می کنن و از طریق موبایل میرن و اون فایل رو دانلود می کنن و نصب می کنن. به همین راحتی.

هر گونه مشکل یا سوالی رو به من ای میل کنید یا از طریق یاهو با من تماس بگیرید.

شهاب الدّین مفیدی
آبــان 85

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 02:35
خوب میبینم که شهاب زودتر گذاشت ولی اگه خواستید بگید تا با عکسش رو بزارم توی همین تاپیک

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 02:41
خوب میبینم که شهاب زودتر گذاشت ولی اگه خواستید بگید تا با عکسش رو بزارم توی همین تاپیک

rami_hemi
13-03-2007, 12:56
مهيار اگه عكساشو بزاري خوب ميشه از همه بهتر كل مطلبو يه جا جمع كنين و pdf اش كنين.
شهاب از تو هم متشكرم .اي ول قربون دستت.

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 15:53

مهیار جان، این آموزشی بود که خودم نوشته بودم. شما هم می تونی آموزش خودت رو بزاری. در هر حال این تاپیک برای همین کاره دیگه.

msa d820
13-03-2007, 19:40
شهاب جان مرسی ولی یک سوال من گوشی مدل d820دارم که حدود 1 سالی میشه یعنی اون موقعی که تازه به ایران اومد گرفتم من تمام دستور های شمارو مو به مو اجرا کردم ولی نمی دونم موقع دانلود اینستال ایرور میگه در ضمن وقتی که نرم افزار آپلودر رو باز می کنم فایروال خود ویندوز میاد بالا که کنسل میکنم همچین منظورتون از پیغامی که در اینجا ( روی آیکون برنامه softick کلیک راست کرده و گزینه Active PPP را انتخاب کنید. پیغام ظاهر شده را ببندید.) گفتین چی هست مال من 2 تا گزینه میاد که یکی کنسل ودیگری بروز هست خلاصه خیلی خیلی ممنون از آموزشتون ما که نتونستیم ولی خو ش به حال اونایی که تونستن اگه میشه کمکم کنیید

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 23:33
من کلاً فایروال ویندوز رو غیرفعال کردم. ولی درست میگید. فایروال ویندوز هنگام اجرای برنامه آپلودر اخطار میده ولی کاری با اون اخطار نداشته باشید. برنامه اش امن هست.

منظورم از "پیغام ظاهر شده را ببندید" اینه که cancel کنید.

ضمناً بازی های دیگه ای رو امتحان کن. شاید ایراد از بازی باشه. یه تاپیک دیگه زدم که مربوط به بازی برای گوشی های سامسونگه. اونها رو امتحان کن.

کمال جان اگه لطف کنی همین تاپیک رو هم مهم کنی خیلی ممنون میشم.

mahyarSAMSUNG
14-03-2007, 03:28
من اول فکر میکردم که نوشتم کلمه internet در ستینگ جاوا مهم نیست ولی با پیدا کردن مشکل آقای msa d820 رفتم این کارو انجام دادم و دیدم نصب شد . شما هم یه امتحان بکن شاید شد

mahyarSAMSUNG
14-03-2007, 03:33
ابتدا شما باید دو نرم افزار مربوطه یعنی Uploader و SofticPPPGatek رو دانلود کنید.
SofticPPPGatek
Uploader
بعد از دانلود :
1.برنامه ی SofticPPPGatek رو روی کامپیوتر نصب کنید البته وسط نصب این گزینه که توی عکس نشان داده شده رو انتخاب کنید . وقتی که آیکون اون زیر ما نیتور بغل ساعت نمایان شد از آن خارج شوید یعنی روی اون کلیک راست کنید و EXIT رو بزنید .

2.بعد از اون باید USB گوشی خود را وصل کنید و از دورن سی دی مربوط به گوشی درایو گوشی رو نصب کنید
3.بعد از نصب درایو حا ل برنامه ی SofticPPPGatek رو که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید که معمولا توی این آدرس هستش ( آدرس نصب نرم افزار ) : PPPGate D:\Program Files\Softick\PPP\Bin\
4.بعد از اجرای نرم افزار علا مت آون مثل توضیح شماره ی 1 کنار ساعت کامپیوتر نمایان میشود ( که قبل از این کار یعنی اجرای برنامه USB حتما باید به کامپیوتر وصل شده باشه ) با دوبارکلیک کردن روی علامت برنامه صفحه ای باز میشود که باید به سربرگ BLUETOOTH/SERIAL رفت و کامپورت رو برای نرم افزار تعریف کرد برای پبدا کردن کامپرت گوشیه خود یابد این کار را انجام دهید:

5.روی MY computer راست کلیک کنید و از منوی ظاهر شده گزینه ی Properties رو انتخاب کنید. وارد قسمت Device manger شوید و گزینه ی modems را باز کرده و بر روی Samsung mobile usb modem راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید وارد قسمت Advanced\Advanced port settings بشید و در قسمت Com port number از شماره ی پرت مطلع بشید و در برنامه ی Softick آنرا در پنجره ی نشان داده شده در شکل بالا تعریف کنید.
برنامه را تائید و دوباره راه اندازی کنید و بار دیگر چک کنید که کام پرتی که تعریف کرده اید تغییر نکرده باشد.
6.حال با باز گذاشتن برنامه ی Softickوارد برنامه ی Java uploder بشوید و بازی یا برنامه ی مورد نظر رو Add کنید .
نکته ی بسیار مهم : شما برای Add کردن برنامه های جاوا حتما باید هردو فایل جاوا یعنی JAD و JAR رو داشته باشید بطوریکه این دوفایل کنار هم باشند . چون برنامه ی Java uploder فقط فایل های JAD رو Add میکنه و فایل JAR رو اگه در کنارش پیدا کنه اون برنامه قابل نصب هست و اسمش دورن لیست این برنامه ظاهر میشه .( اگه بازم متوجه نشدید جوره دیگه ای بگم ولی فکر کنم فهمیده باشید )

7.وقتی برنامه Add شد سراغ گوشی خود برید و این کد رو بزنید ( البته اگه روی قسمت About برنامه کلیک کنید اون کدها رو خیلی دقیق و بدونه جابجایی نشون داده )
8.اولین کد این که باید جاوا رو فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه ی زیر با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید .

9.بعد از خارج شدن از این صفحه بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ی زیر ظاهر بشه

10.بعد با انتخاب گزینه اول یعنی PPP UP و انتخاب USB به همین صفحه بر می گردید و باید Serial download رو انتخاب کنید بعد از اون برنامه شروع به نصب میکند . که آیکون برنامه در محل نصب بازی ها قابل رویت هستش .

نکته : حتما قبل از انجام این کارها ( یعنی توضیحات شماره ی 1 تا 10 ) حتما گوشیه خود را یک با خاموش و روشن کنید چون ممکن هست در مرحله شماره ی 10 گوشی ری استارت بشه و با این اتفاق شما بایددوباره از اول همه ی کار ها رو انجام دهید .
نکته مهمتر : برای نصب برنامه ی جدید دوباره باید گوشی خود را ری استارت کنید البته اگر هم ری استارت نکنید در مرحله ی 10 با انتخاب
گزینه ی بلوتوث یا یو اس بی گوشی خود به خود ری استارت می شود . ) یعنی این فقط برای نصب یه برنامه هستش و برای نصب برنامه ی جدید حتما باید گوشی ری استارت بشه
یه در خواست هم از کسانی که این برنامه رو دانلو کردن دارم همونبرنامه ی SofticPPPGatek . چون این برنامه TRIAL VERSION هستش و حدود 20 روز وقت داره هر کی کد ریجیسترش رو گیر اورد بزاره تا بقیه هم استفاده کنند . ( ماله خودم که فقط 5 روز وقت داره )

MY NAME IS MAHYAR
امیدوارم که بدردتون خورده باشه .

:laughing: :happy: :laughing: :happy:

msa d820
14-03-2007, 10:57
سلام آقا محمد وآقا مهیار شما خودتون یک بازی که امتحان کردید ودرست هست هیچ خطایی رو نمی ده رو برای دانلود بذارین مرسی در بعضی از نرم افزارهای موبایل که فرمت جاوا هستن رو میشه به جاد تبدیل و روی گوشی نصب کرد مثلا نرم افزار قرآن رو من از یک سایتی گرفتم که گفته روی سامسونگ هم نصب میشه به هر حال ممنون از آموزش هردو تاتون

ShahabSAMSUNG
14-03-2007, 22:05
سلام آقا محمد وآقا مهیار شما خودتون یک بازی که امتحان کردید ودرست هست هیچ خطایی رو نمی ده رو برای دانلود بذارین مرسی در بعضی از نرم افزارهای موبایل که فرمت جاوا هستن رو میشه به جاد تبدیل و روی گوشی نصب کرد مثلا نرم افزار قرآن رو من از یک سایتی گرفتم که گفته روی سامسونگ هم نصب میشه به هر حال ممنون از آموزش هردو تاتون

بازی هایی که من در تاپیک بازی گذاشتم، خودم نصب کردم. می تونی از اونا استفاده کنی.

msa d820
15-03-2007, 06:31
آقا محمد من هر کاری کردم بازم نصب نشد با بلوتوث هم خواستم نصب کنم نشد بازم اینستال ارور می گه اگه میشه کمکم کنید

ShahabSAMSUNG
15-03-2007, 16:56
بازی هایی که گفتم امتحان کردید؟
(ضمناً اگه با منی، اسمم شهاب هستش!!)

شما یه کاری کن. گوشیت رو خاموش و روشن کن و کامپیوتر وصل کن. سیستمت رو هم ریستارت کن.
حالا همه مراحل رو از اول انجام بده.

msa d820
15-03-2007, 18:02
امتحان کنم شهاب جان

Alfred158188
18-03-2007, 22:42
سلام،
دستت درد نکنه ولی برنامه Jadmaker دانلود نمیشه.

ShahabSAMSUNG
19-03-2007, 00:30
اینم لینک دانلود برنامه ها که خودم آپلود کردم:

SoftickPPP

Uploader

JADMaker

حلّه؟

mahyarSAMSUNG
19-03-2007, 02:35
ایولللل . باید حل شده باشه دیگه!

laneroodi
27-03-2007, 11:21
من نتونستم از jad maker استفاده كنم:41:

ShahabSAMSUNG
27-03-2007, 18:42
کافیه برنامه رو باز کنی. فایل jar رو بکش داخل پنجره برنامه تا فایل jad کنارش برات ساخته بشه.

و یا :

روی فایل jad کلیک راست کن و make jad رو بزن تا فایل jad همونجا ساخته بشه.

ساخت این فایل یه لحظه بیشتر طول نمی کشه.

حلّه؟

pedram_ashena
04-04-2007, 17:06
خوب اين برنامه سافتيك رجيستر ميخواهد اون سريال قبلي را قبول نميكنه ميگه بلوكه شده است.

CD-RW
05-04-2007, 15:57
اول تشکر کنم از تمام زحماتی که برای راهنمایی من و دوستان برای نصب بازی و برنامه روی گوشی های سامسونگ کشیدی .
بعد بگم که با D900 خودم فقط تونستم اپرا مینی نصب کنم
تا اینکه به لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی همین تاپیکها برخوردم
با گوشی که به سایت کانکت شدم دیدم مستقیم از اینترنت میتونه برنامه یا بازی رو نصب کنه - تا حالا برنامه هایی هم که نصب کردم هیچ مشکلی نداشتند , اول یه توضیح بدم که قصد ندارم موضوع بحث تاپیک رو منحرف کنم .
هدفم اینه که از تجربه من دیگران هم استفاده کنند .
اگر به هر طریق ممکن میتونید گوشی رو به اینترنت وصل کنید ( هم GSM و هم GPRS ) برید روی سایت Wap.getjar.com اسم و مدل گوشی رو انتخاب کنید و دنیایی از برنامه های جاوا که نصب میشه رو ببینید
بازهم از samsung_d600 تشکر میکنم که تونست دیدگاه من رو نسبت به دنیای به ظاهر خشک جاوای گوشی سامسونگ عوض کنه

pedram_ashena
05-04-2007, 16:33
بله اگه تو ايران اينترنت روي گوشي فعال بود كه هيچ كدام از ما دنبال اين دردسرا نميرفتيم.البته فعلا ايرانسل اينترنت را فعال كرده .ببينيم كه نوبت ما قديمي ها كي ميشه.شما تو ايرانيد؟ايرانسل داريد؟

ShahabSAMSUNG
05-04-2007, 19:59
اول تشکر کنم از تمام زحماتی که برای راهنمایی من و دوستان برای نصب بازی و برنامه روی گوشی های سامسونگ کشیدی .
بعد بگم که با D900 خودم فقط تونستم اپرا مینی نصب کنم
تا اینکه به لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی همین تاپیکها برخوردم
با گوشی که به سایت کانکت شدم دیدم مستقیم از اینترنت میتونه برنامه یا بازی رو نصب کنه - تا حالا برنامه هایی هم که نصب کردم هیچ مشکلی نداشتند , اول یه توضیح بدم که قصد ندارم موضوع بحث تاپیک رو منحرف کنم .
هدفم اینه که از تجربه من دیگران هم استفاده کنند .
اگر به هر طریق ممکن میتونید گوشی رو به اینترنت وصل کنید ( هم GSM و هم GPRS ) برید روی سایت Wap.getjar.com اسم و مدل گوشی رو انتخاب کنید و دنیایی از برنامه های جاوا که نصب میشه رو ببینید
بازهم از samsung_d600 تشکر میکنم که تونست دیدگاه من رو نسبت به دنیای به ظاهر خشک جاوای گوشی سامسونگ عوض کنه

حرفاتون قابل تقدیره. :10:
جالب اینجاست که من هم به همین صورت اوپرا مینی رو نصب کردم.
(بین خودمون باشه: با اوپرا مینی که وصل بشی، فیلتر نداره :31: )
ما هم از شما به خاطر حضورتون در این جمع دوستانه کمال تشکر را داریم (چقدر رسمی گفتم :king: )

بله اگه تو ايران اينترنت روي گوشي فعال بود كه هيچ كدام از ما دنبال اين دردسرا نميرفتيم.البته فعلا ايرانسل اينترنت را فعال كرده .ببينيم كه نوبت ما قديمي ها كي ميشه.شما تو ايرانيد؟ايرانسل داريد؟

ببخشید که من جواب میدم.
ایشون در ایران هستن و در ایرانسل کار میکنند.

و یه نکته جالب:

بازی و نرم افزار در گوشی SAMSUNG E900 خیلی راحت تر از اینها نصب میشه و این دردسر ها رو نداره.
پس میشه که اونطور باشه ولی چرا سامسونگ این کار رو نمی کنه، خدا می دونه.

msa d820
16-04-2007, 16:18
آقا ما هر کاری کردیم نشد نتونستیم روی d820 بازی نصب کنیم حتا از بازی هایی که شما گذاشتین هم اسفاده کردیم بازم نشد آقا شهاب شما اگه میشه یک بازی که نصب کردین ومطمئن هستین که سالمه رو بی زحمت بذارین مرسی

msa d820
21-04-2007, 21:43
سلام آقا شهاب ميشه طريقه نصب بازي بر روي e310رو بگين

SANR
26-04-2007, 21:52
ببخشید: گوشی سامسونگ مدل x640 چه بازی هایی بهش می خوره و طریقه نصبش چگونه هست؟

mahyarSAMSUNG
27-04-2007, 02:31
این گوشی خیلی سخته برنامه ریزی روش باید کابل و سی دی درایوش رو داشته باشی .

admiral_cavandish
28-04-2007, 18:36
آقا اين برنامه gad maker نمييات لطفا مجددا يك لينك مناسب بدين .خواهش مي كنم .

ShahabSAMSUNG
28-04-2007, 23:19
آقا اين برنامه gad maker نمييات لطفا مجددا يك لينك مناسب بدين .خواهش مي كنم .

این دیگه حتماً کار می کنه چون خودم آپلود کردم.

admiral_cavandish
30-04-2007, 01:12
آقا مهیار ممنون بابت همه چیز از کدهات هم ممنون
فقط می خواستم بدونم واسه افزایش رینگتون هم راهی هست چون صدای موبایل یه جاهایی اصلا شنیده نمیشه
بی نهایت ممنون .

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 01:09
آقا مهیار ممنون بابت همه چیز از کدهات هم ممنون
فقط می خواستم بدونم واسه افزایش رینگتون هم راهی هست چون صدای موبایل یه جاهایی اصلا شنیده نمیشه
بی نهایت ممنون .

بله عزیز.

اون هم کد داره که بزودی می زارم.

(تازه تازه دارم به کامپیوترم سر و سامون میدم :31:)

mohsenmr1987
01-05-2007, 13:45
:13: با سلام به تمام دوستان من تازه وارد انجمن شدم
شهاب جان دستت درد نكنه
من تمام كارارو كردم ولي گوشيه دانلود نميكنه و فقط از 60 بار اين كار يك دفه شانسي carbono ريخت ولي
اجرا نشد وبعد هم هر كاري كردم ديگه نشد
گوشيم d900 موقع شروع دانلود خاموش ميكنه

admiral_cavandish
02-05-2007, 02:33
شما تمام مراحل رو مو به مو اجرا کردی ؟
فایلات Jadهستند؟

admiral_cavandish
02-05-2007, 02:50
راستی مگه میشه تو ایران به اینترنت با موبایل وصل شد
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن من روی P850یه عالمه برنامه ریختم و بازی های زیادی رو نصب کردم و مدیون کاربرهای فعال اینجا هستم لطفا از Firmware هم بگین و بیشتر بدونیم مثلا کابل مخصوص یا برنامه ای که بشه باهاش گوشیرو فلش کرد و...
خواهشا برای E720 هم کدهاش رو بدین
در ضمن من وقتی این گوشی رو خریدم FIRMWAREخارجی داشت یعنی زبان فارسی نداشت اما گوشیم آب خورد بردم تعمیر روسش FIRM فارسی و عربی ریخت و من با FIRM اول حال می کردم ایا کسی می تونه کمکم کنه که دوباره همون اصلی رو بریزم . چطوری ؟ چون رینگتونهاش هم عربی شده و من قبلی هارو بیشتر می پسندم

CD-RW
02-05-2007, 08:17
شهاب جان دستت درد نكنه
من تمام كارارو كردم ولي گوشيه دانلود نميكنه و فقط از 60 بار اين كار يك دفه شانسي carbono ريخت ولي

برای من هم این اتفاق میافته - دلیلش هم اینه که خود گوشی هر برنامه ای رو قبول نمیکنه ( طفلک از ویروس میترسه )
ولی اگه بتونی به اینترنت وصل کنی و از روی سایت های مخصوص دانلود روی گوشی موبایل بازی نصب کنی مطمئن باش 90 درصد جواب میده
--------------------
یک توصیه : یک سیم کارت اعتباری ایرانسل رو بخرید و بگذارید کنار فقط برای استفاده از اینترنت روی گوشی موبایل اعتبارش که تموم بشه حد اقل 10-20 بازی نصب کردید .

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 23:38
شهاب جان دستت درد نكنه

کاش اول از همه بازی هایی رو دانلود می کردی که روی سامسونگ جواب داده.
کربن از اون بازی هاییه که روی سامسونگ جواب نداده.

راستش من تا حالا این خاموش شدن رو ندیدم. فقط وقتی دو بار گزینه USB رو انتخاب کنی، ریستارت میشه. اون گزینه رو فقط باید بار اول انتخاب کنی.

یه چیز دیگه هم هست. تاریخچهء خودم:
اولین دفعه، من از انجمنای خارجی این آموزش رو گیر آورده بودم. شروع کردم به امتحانش ولی نشد.
بازم امتحان کردم. بازم نشد.
خلاصه هزار جور دستکاری کردم و همین پشتکار باعث شد موفق بشم.
بعد از اون راحت تر این کار رو می کردم ولی بازم مشکل داشتم. یه کاری کردم که فکر کنم بی تاثیر نبوده. اونم اینکه گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم بعد هم گوشی و هم کامپیوتر رو ریستارت کردم (که کامپیوتر موقع بالا اومدن گوشی رو داشته باشه)
این رو هم امتحان کن. خلاصه که: ناامید نشو.

راستی مگه میشه تو ایران به اینترنت با موبایل وصل شد
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن من روی P850یه عالمه برنامه ریختم و بازی های زیادی رو نصب کردم و مدیون کاربرهای فعال اینجا هستم لطفا از Firmware هم بگین و بیشتر بدونیم مثلا کابل مخصوص یا برنامه ای که بشه باهاش گوشیرو فلش کرد و...
خواهشا برای E720 هم کدهاش رو بدین
در ضمن من وقتی این گوشی رو خریدم FIRMWAREخارجی داشت یعنی زبان فارسی نداشت اما گوشیم آب خورد بردم تعمیر روسش FIRM فارسی و عربی ریخت و من با FIRM اول حال می کردم ایا کسی می تونه کمکم کنه که دوباره همون اصلی رو بریزم . چطوری ؟ چون رینگتونهاش هم عربی شده و من قبلی هارو بیشتر می پسندم

اووووووووووووووه. چند نفر به یه نفر؟؟؟!!!

1) اگه سیم کارت ایرانسل داشته باشی، بله. می تونی به اینترنت هم وصل بشی.

2) فریمور در واقع همون چیزاییه که الان روی گوشیته. سیستم کلی گوشی. اگه بصورت فایل درش بیاری و توی کامپیوتر ببری، می تونی عوضش کنی. مثلاً زنگ اس ام اس یا تم های دلخواه خودت رو بزاری براش.
برای این کار هم کابل فلش گوشی لازمه و برنامه (که برنامه اش رو قبلاً گذاشتم)
فایل های فریمور هم طوری نیست که بشه راحت دستکاریش کرد. باید آماده شده اش رو دانلود کرد (من الان بهترین فریمور رو برای دی820 دانلود کردم)

3) کدهای E720 رو تا حالا ندیدم (کلاً سری E). اگه جایی دیدم، حتماً میزارم.

4) برای اینکه فریمور قبلیت برگرده:
یا باید ورژن فریمورت رو حفظ می کردی که بعداً بتونی از اینترنت دانلودش کنی یا ببری مغازه و بگی اون فریمور رو برات بریزن. (که بعیده)
یا هم باید قبل از فلش کردن، می گفتی تا از فریمور قبلیت بکاپ بگیره.

msa d820
14-05-2007, 15:22
عزیزان سلام راهی برای بستن یا همون ق فل کردن بلوتو ث d820هست یعنی کسی نتونه بلوتوث کنه در ضمن کسی نرم افزاری سراغ نداره که باهاش برای کسی smsبفرستی و بعد از اون که طرف خوند خودش ÷اک بشه البته برای d820

IMANOKIA
14-05-2007, 16:13
اين همه زحمت كشيدن اموزش گذاشتن ولي يك دونه بازي يا برنامه نذاشتن كه بشه باهاش تستش كرد

دو ساعت از وقتمو گذاشتم زير و رو كردم اينجا رو

خيلي عصبانيم چيزي نگم بهتره :grrr:

توجيه الكي لطفا نكنيد چون حال ندارم جوابتون بدم:grrr:

بابا يه دونه براي تست مي ذاشتي سخت بود نه؟ :grrr:

نگي برو تو قسمت بازيها كه اونجا هم از اينجا مسخره تره بابا بازي كه مي ذارين مثل بچه ادم نوع يا مارك گوشي رو هم بزارين

CD-RW
14-05-2007, 16:14
عزیزان سلام راهی برای بستن یا همون ق فل کردن بلوتو ث d820هست یعنی کسی نتونه بلوتوث کنه در ضمن کسی نرم افزاری سراغ نداره که باهاش برای کسی smsبفرستی و بعد از اون که طرف خوند خودش ÷اک بشه البته برای d820

قفل کردن بلوتوث که !!! . ولی میتونی اسم بلوتوث گوشیت رو نامرئی Invisible کنی که کسی نتونه پیدات کنه
اگه ما رو قابل بدونی و حرف ما رو گوش کنی بهت توصیه میکنم دنبال یه همچین برنامه هایی نباش اگه قرار باشه این برنامه روی گوشیت کار کنه , دیگه معلوم نیست چه برنامه های دیگه ای پاشون روی گوشی باز شه .

msa d820
14-05-2007, 19:30
خوب چطوری مراحلش رو بگو دیگه

msa d820
14-05-2007, 19:33
در ضمن اون نرم افزاری که گفتم برای نوکیا هست ولی فرمتش sis هستش من دنبال java می گردم

ShahabSAMSUNG
14-05-2007, 22:51
اين همه زحمت كشيدن اموزش گذاشتن ولي يك دونه بازي يا برنامه نذاشتن كه بشه باهاش تستش كرد

دو ساعت از وقتمو گذاشتم زير و رو كردم اينجا رو

خيلي عصبانيم چيزي نگم بهتره :grrr:

توجيه الكي لطفا نكنيد چون حال ندارم جوابتون بدم:grrr:

بابا يه دونه براي تست مي ذاشتي سخت بود نه؟ :grrr:

نگي برو تو قسمت بازيها كه اونجا هم از اينجا مسخره تره بابا بازي كه مي ذارين مثل بچه ادم نوع يا مارك گوشي رو هم بزارين

عزیز دلم،
چرا عصبی میشی؟

می دونم که گشتی و پیدا نکردی ولی به خدا تقصیر ما نیست. من نمی تونم تاپیک هایی که می خوام رو مهم کنم واسه همین این تاپیک پایین افتاده بود.

ایناهاش:
بازی برای گوشی های سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی.

ضمناً دوستان اگه کسی بازی جدید داره توی تاپیک مخصوص بازی لینکش رو بزاره تا تاپیک دوباره برگرده بالای انجمن.

CD-RW
15-05-2007, 07:49
مشکل از کم بودن بازیهای گوشی های سامسونگ نیست , مشکل اینه که نسبت به بقیه گوشی ها طرفدار کمتری داره (!) .
تازه با این وضعیت تاپیک نسبتا فعالی داریم , من که اصلا فکر نمیکردم سامسونگ اینجا تاپیک داشته باشه

IMANOKIA
15-05-2007, 22:18
عزیز دلم،
چرا عصبی میشی؟

می دونم که گشتی و پیدا نکردی ولی به خدا تقصیر ما نیست. من نمی تونم تاپیک هایی که می خوام رو مهم کنم واسه همین این تاپیک پایین افتاده بود.

ایناهاش:
بازی برای گوشی های سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی.

ضمناً دوستان اگه کسی بازی جدید داره توی تاپیک مخصوص بازی لینکش رو بزاره تا تاپیک دوباره برگرده بالای انجمن.

سلام شهاب عزيز ممنون از زحماتت

من همه اينكارا رو انجان دادم ولي موقع نصب برنامه يا بازي رو گوشي بابام كه دي 900 هست ارور مي ده
به نظرت بايد چي كار كرد راهي داره؟

ضمنا پيامگير گوشي بابام صدا ر وضبط نمي كنه يعني پيامهاي ديگران رو ضبط نمي كنه يه راهي بگيد يه كمكي كنيد:41:

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 22:44
در مورد پیامگیر توی اون جایی که مشکلت رو کامل نوشته بودی، توضیح کامل دادم.

ضمن اینکه شما بگو چیکار می کنی و مشکلت چیه تا بتونم کمک کنم. یعنی بیشتر توضیح بده.

IMANOKIA
15-05-2007, 23:15
در مورد پیامگیر توی اون جایی که مشکلت رو کامل نوشته بودی، توضیح کامل دادم.

ضمن اینکه شما بگو چیکار می کنی و مشکلت چیه تا بتونم کمک کنم. یعنی بیشتر توضیح بده.

دوست عزيز من برنامه اپلودر و اون يكي و جادميكر رو نصب كردم البته جاد ميكر با بيشتر فايلهاي جار مشكل داره و جاد درست نمي كنه به هر زحمتي از يكي از بازيها جاد هم گرفتم و بعد مطمعن شدم كه موبايل به كامپيوتر وصله و در نهايت اون برنامه رو فعال كردم و با اپلودر هم فايل جاد رو انتخاب كردم تو گوشي كدها رو هم زدم بقيه كارها هم كردم ولي نشد اخه چرا

البته نمي خوام اذيتت كنم و وقتتو بگيرم عزيز بي خيالش:46:

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 23:53
نه بابا.
زحمتی نیست.

راستی، کنار فایل جد که درست کردی، باید فایل جر رو گذاشته باشی ها.

ضمن اینکه از بازی های تست شده استفاده کن که خودشون فایل های جر و جد رو کنار هم دارن.

کلاً اگه ناامید بشی، نمی تونی بازی نصب کنی. ناامید نشو. بیشتر تلاش کن.

msa d820
16-05-2007, 19:34
سلام آقا شهاب راهی برای بستن بلوتوث گوشی هست

ShahabSAMSUNG
16-05-2007, 21:29
سلام آقا شهاب راهی برای بستن بلوتوث گوشی هست

خیر عزیزم.

بهترین راه اینه که رودروایسی رو با طرف کنار بزاری و رک باشی.

error403
17-05-2007, 07:18
سلام شهاب عزيز ممنون از زحماتت

من همه اينكارا رو انجان دادم ولي موقع نصب برنامه يا بازي رو گوشي بابام كه دي 900 هست ارور مي ده
به نظرت بايد چي كار كرد راهي داره؟

ضمنا پيامگير گوشي بابام صدا ر وضبط نمي كنه يعني پيامهاي ديگران رو ضبط نمي كنه يه راهي بگيد يه كمكي كنيد
سلام
منم دی900 دارم و اولش هم مثل شما این مشکل رو داشتم
تمام مراحل آموزش رو که دوستمون گذاشته رو دنبال کن فقط توی مرحله 9 کد شماره 1 رو وارد نکن یعنی #*536961# رو وارد نکن مشکلت حل میشه ولی بقیه مراحل رو کامل برو

IMANOKIA
17-05-2007, 23:59
سلام
منم دی900 دارم و اولش هم مثل شما این مشکل رو داشتم
تمام مراحل آموزش رو که دوستمون گذاشته رو دنبال کن فقط توی مرحله 9 کد شماره 1 رو وارد نکن یعنی #*536961# رو وارد نکن مشکلت حل میشه ولی بقیه مراحل رو کامل برو

ممنون دوست عزيزم ولي باز هم خطا در نصب رو ميده

راستي گوشي باباي من از همون اول زبات فارسي هم داشت و مرحله 11 كه serial dawnload را ندارد و فكركنم گزينه دانلود با پورت را دارد آيا مرحله 11 منظور همين است؟؟

فعلا كه كار ما گيره شهاب كجايي برس به داد اين ناتوان:46:

ShahabSAMSUNG
18-05-2007, 23:00
ببینم،
کنار فایل های jad که توی آپلودر میاری، فایل jad وجود داره؟؟

IMANOKIA
18-05-2007, 23:06
ببینم،
کنار فایل های jad که توی آپلودر میاری، فایل jad وجود داره؟؟

بله دوست عزيز كنارشون جار هم هست ولي فايلهاي جار زيپ شده هستن و يكم برام مشكوكه

به هر صورت باباي من چند روزي اينجا بود و رفت و ديگه بي خيال شديم .......ناراحت نشين ولي سامسونگ هر چي كه روش از روز اول هست همونو بايد بسنده كرد چون واقعا سخته كه بدون دردسر روش برنامه اضاف كرد ...گوشيهاي نوكيا و يا پوكت پي سي ها مثل فرفره هر برنامه اي كه بخواي روشون نصب ميشه:46:

CD-RW
19-05-2007, 09:42

به هر صورت باباي من چند روزي اينجا بود و رفت و ديگه بي خيال شديم .......ناراحت نشين ولي سامسونگ هر چي كه روش از روز اول هست همونو بايد بسنده كرد چون واقعا سخته كه بدون دردسر روش برنامه اضاف كرد ...گوشيهاي نوكيا و يا پوكت پي سي ها مثل فرفره هر برنامه اي كه بخواي روشون نصب ميشه:46:

و همینطور مثل فرفره ویروس
من از ویروس گوشی میترسم , یکی از دوستام 7610 داره 10 روزه ویروس افتاده به گوشیش وقت نمیکنه بره درستش کنه .

ShahabSAMSUNG
19-05-2007, 12:48

خسته نباشی.
خب همین دیگه. باید اول اون فایل زیپ رو Extract کنی.
تنها مشکلت همینه.

behnoud_b
21-05-2007, 14:36
salam agha shahab .man yek gosho x820 kharidam.on codhaie ke goftid roye goshie man javab nemideh chekar bayad kard.har goshi code makhsos be khodesho dareh.

behnoud_b
21-05-2007, 14:37
444564654646

ShahabSAMSUNG
22-05-2007, 21:21
سوالتون رو یه جا مطرح کنید.
اینجا جواب دادم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

admiral_cavandish
22-05-2007, 21:28
مرسی از جوابهات . پس اگه ممکنه اون آدرس دانلود فیرمویر D820 رو بزارید تا من هم بگیرم .
راستی کابلشو از کجا گرفتی ؟
چقدر قیمت داره؟
من رفته بودم نمایندگی سامسونگ چمهوری یهسی کابل گذاشته بود که نمی دونست واسه چیه . اونا کابل چی بودن؟
قیمت این کابلها چقدره ؟

admiral_cavandish
22-05-2007, 21:45
ببینم گفتین روی E900برنامه میشه راحت نصب کرد منظورم بازیه
خوب میشه توضیح بدید یعنی اگه راحته من این گوشی رو بگیرم اما اگه مثل بقیه مدلهاش کد می خواد مثلا E720 لطفا بگید تا کلاه سرم نره و همون از سری D مثلا D820بگیرم .اخه موندم بین این مدلا کیو انتخاب کنم کدومو جواب کنم . راستی از بازیهای خود سامسونگ هم ذارین منظورم اینه که چند تا بازیه جذاب از مدلهای قدیمیتر سامسونگ رو که روی مدلهای جدیدش نیست بذارین تا بشه ریخت رو گوشیهای ودل بالاتر مثل :Bobby carrot,GO Hamster و...

admiral_cavandish
22-05-2007, 21:55
من چندتا بازی یا برنامه ای که تونستم روی گوشی سامسونگ P850 بریزم رو فقط نام میبرم البته فایلاشون رو دارم اما بلد نیستم اپلود کنم . خیلی از این بازیها مال گوشیهای سونی و یا نوکیا بوده که با کمک دوستان فایل جدش رو ساختم و ریختم و به خوبی عمل می کنه بازیها به این شرحند :zelde
DynomidKid
rumble2
tobitrilq
call of the land
racingFeverDeluxe
wweRaw
و برنامه ها : نقشه ایران .shopping list ,تقویم شمسیالبته همه بازیها به خوبی اجرا نمیشه بعضیها displayeش نمیخوره و صفحه بازی کوچکتره مثلا یا از این قبیل چیزا .اگه آپلود رو کسی یادم داد میزارم . هرجند اساتید زیادی هستند که نیازی به من نیست .

ShahabSAMSUNG
22-05-2007, 22:39
خواهش می کنم عزیز.
اینجا ما به همه نیاز داریم.
شما هم خودت جزو اساتیدی.

برای آپلود کردن هم باید به یکی از سایت هایی که فضای مجانی در اختیارت می ذارن بری و به راحتی فایلت رو آپلود کنی.
یکی از این سایتها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که خیلی هم عالیه.
یه سر بزنی، خودت دستت میاد.

ShahabSAMSUNG
22-05-2007, 23:18
مرسی از جوابهات . پس اگه ممکنه اون آدرس دانلود فیرمویر D820 رو بزارید تا من هم بگیرم .
راستی کابلشو از کجا گرفتی ؟
چقدر قیمت داره؟
من رفته بودم نمایندگی سامسونگ چمهوری یهسی کابل گذاشته بود که نمی دونست واسه چیه . اونا کابل چی بودن؟
قیمت این کابلها چقدره ؟

اگه سامسونگ رو می خوای بگیری که فریمور های تغییر داده شده رو روش نصب کنی، چند تا نکته:

1) دی900 بگیر که الان رو بورسه و چیزای جدید براش زیادتره.
2) فریمور های اینطوری، زبون فارسی ندارن.
3) اول از همه ببین کجا می تونی کابلش رو تهیه کنی یا کجا می تونی بدی برات فلش کنن. چون خود من هم توی همینش موندم.

کابلش رو پیدا نکردم و بی خیالش شدم. الان هم دی820 رو دادم به بابا و جرات نمی کنم دستکاریش کنم.

قیمت کابلش نهایتاً 8 هزار تومنه.

ضمناً اگه کسی پرسید، این گوشی ها بدون باکس (فقط با کابل فلش) فلش میشن. یعنی به باکس نیاز ندارن.

اون کابل هایی رو هم که میگی، تا نبینم نمی تونم بگم.

کابل فلش هم 2 نوعه. یه نوعش USB و یه نوعش Serial هست که باتری 9 ولت می خوره ولی کابل USB چیز دیگه ای لازم نداره.

CD-RW
23-05-2007, 08:05
حالا اومدیم کابل رو گیر آوردیم , چطوری میتونیم فیرمویر های جدید رو پیدا کنیم
توی سایت سامسونگ موبایل که چیزی ندیدم

ShahabSAMSUNG
23-05-2007, 21:18
فریمورش با من. شما چیکار دارید. شما کابلش رو گیر بیرید، من فریمورش رو میدم.

CD-RW
24-05-2007, 07:51
ایول اگه فیرمویر برای D900 که مشکل منشی تلفنی و اون مشکل امنیتی که بهت پی ام زده بودم رو حل کنه داشته باشی , کابلش رو از زیر سنگ هم شده میکشم بیرون

siscoo
29-05-2007, 00:06
با سلام

من سه برنامه : Uploader و Jadmaker و Softickppp221 رو دانلود کرده و نصب کردم .

مشکل من اینجاست که در برنامه Softickppp221 موقعی که پورت مناسب رو در تب Bluetooth/serial انتخاب

کردم کلید Properties فعال نیست تا بقیه تنظیمات رو انجام بدم .

mojtaba_18843
30-05-2007, 18:56
اين كابل فلش قيمتش حدود چقدره ؟
و دقيقا چه كاراي ارزش داري رو مي شه با هاش انجام داد؟

mojtaba_18843
30-05-2007, 19:34
آقا شهاب بخونه!!!
و بقيه اگه دوست داشتن.
من با مدير سايت پيشرو سافت چت كردم براتون اينجا ميزارم آدرس سايت رو هم پايين گذاشتم:

mojtaba_redlife: salam
mojtaba_redlife: modir sait pishro?
mafia_mobil: SALAM
mafia_mobil: befarmaid
mojtaba_redlife: bebakhshid shoma kabl felash gooshi samsung ro darid?
mafia_mobil: areh mojood hast
mafia_mobil: male che boxi?
mojtaba_redlife: baraye gooshie d900
mojtaba_redlife: ?
mafia_mobil: mojod hast
mojtaba_redlife: gheymatesg hodoodan cheghadre?
mafia_mobil: gheymat 7 baraye teh
mojtaba_redlife: 7000 toman???
mafia_mobil: areh
mojtaba_redlife: shahrestan?
mafia_mobil: 2 toman hazineh post
mojtaba_redlife: man dar be dar donbal in kabl hastam che joori sefaresh bedam ?
mafia_mobil: polo behesab beriz
mafia_mobil: ba post mifrestam
mafia_mobil: rasti to in kablo mikhai vase chi
mojtaba_redlife: pas man 9 toman be hesabe shoma mirizam va ba shomarei ke toye safhe asli sait hast bahatoon tamas migiram
mafia_mobil: bashe
mafia_mobil: faght cable mikhai vase chi?
mojtaba_redlife: baraye nasb frimore farsi va ...
mojtaba_redlife: mishe anjam dad ?
mafia_mobil: pass cable vase ertebat goshit ba computer
mafia_mobil: mikhay
mafia_mobil: ok
mafia_mobil: va nasbe frimware
mojtaba_redlife: are choon ba usb ke nemishe ba in kabl vali mishe dorost migam?
mafia_mobil: pass khodet cablesho dari?
mojtaba_redlife: man usb daram ke roye basteye gooshi bood
mafia_mobil: pass doste aziz
mafia_mobil: vase inkar box niyaz hast
mafia_mobil: ke az ohdeh to kharej hast
mojtaba_redlife: motevajje nashodam kabl felash sho hamoon usb maemolie? box narmafzare ya sakht afzar?
mafia_mobil: bebin 2 model cable hast
mafia_mobil: 1key oni ke to dari
mafia_mobil: 2vomi cable flesh be hamrahe dastgahe box ke ye chize sakhtafzari hatesh
mafia_mobil: ba ghymate 150 000 tmoan
mafia_mobil: vase khadamate mobil
mojtaba_redlife: az toozihetoon bi nahayat mamanoanm bebakhshid mozahem vaghteton shdam dar sorat niaz ba shoma tamas migiram chand nafare dige ham dinbal in ghazie hastan.khoda negahdar

علامت سوالها براي آخره نوشته هستش كه اومده اولش.

پيشرو سافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba_18843
30-05-2007, 20:24
هر كاري مي كنم نصب نمييييشه!!!
نمي دونم چه نكته اي رو رعايت نمي كنم!
گوشيم d900 هستش

ShahabSAMSUNG
30-05-2007, 23:53
با سلام

من سه برنامه : Uploader و Jadmaker و Softickppp221 رو دانلود کرده و نصب کردم .

مشکل من اینجاست که در برنامه Softickppp221 موقعی که پورت مناسب رو در تب Bluetooth/serial انتخاب

کردم کلید Properties فعال نیست تا بقیه تنظیمات رو انجام بدم .

شما باید روی پورت مورد نظرتون کلیک کنید تا فعال بشه.
اگر هم نشد، خیلی مهم نیست.

آقا شهاب بخونه!!!
و بقيه اگه دوست داشتن.
من با مدير سايت پيشرو سافت چت كردم براتون اينجا ميزارم آدرس سايت رو هم پايين گذاشتم:

پيشرو سافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق مطلبی که من در فروم های خارجی خوندم و بچه هایی که گوشیشون رو فلش کرده بودن، این گوشی از اون دسته گوشی هاییه که نیازی به باکس نداره. فقط کابل فلش لازم داره. (اتفاقاً عکس کابلش رو هم گذاشته بودن) که دو نوع کابل فلش هم داره. یه نوعش USB هست و یه نوعش هم Serial

حالا من باز هم بررسی می کنم ببینم به کجا می رسیم.

هر كاري مي كنم نصب نمييييشه!!!
نمي دونم چه نكته اي رو رعايت نمي كنم!
گوشيم d900 هستش

کنار فایل Jad حتماً باید فایل Jar وجود داشته باشه ها.
و باید UnZip شده باشه.

یه کم توضیح بده چیکار می کنی و به نظر خودت کجای کار مشکوک میزنه؟

mojtaba_18843
31-05-2007, 00:07
فايل jad هستش من زيپ رو باز مي كنم مي گه پوشه زيپ شده رو مي خوام.(آرشيو)اونم گذاشتم تو پوشه آن زيپ شده ولي بازمارور ميده نمي دونم شايد مربوط به حجم بازي باشه من درايوري رو كه خودت گذاشتي رو مي خوام نصب كنم. در ضمن جا واي من 1 مگ و خورده اي پره فقط.

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 00:15
پوشه زیپ شده دیگه چیه؟
پوشه زیپ شده ربطی به برنامه نداره.
باید فایل های جد و جر رو توی یه پوشه بریزی، بطوریکه کنار هم باشن. بعد فایل جد رو توی برنامه آپلودر ببری.

ضمناً یادت باشه پیغامی که برنامه softick هنگام فعال شدن میده رو باید cancel کنی.
اون بازی درایور 3 رو هم من خودم نصب کردم و جواب داده.

mojtaba_18843
31-05-2007, 00:21
اين كار مي كنم ولي خوب فايل جر خودش آرشيو شده هستش.آپولودر هم اد مي كنه ولي موقع نصب تو آخرين مرحله اينستال ارور ميده.

admiral_cavandish
31-05-2007, 00:42
آقا بیستر تو ضیح بدین
مجتبی جان منظورت از این دیالوگ این بود که باید حتما باکس رو هم بخری که 150 تومنه یا نه؟
من در رسالت هم (سرسبز) کابل فلاش رو پرسیدم که می گفت داریم برای D820

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 01:41
اين كار مي كنم ولي خوب فايل جر خودش آرشيو شده هستش.آپولودر هم اد مي كنه ولي موقع نصب تو آخرين مرحله اينستال ارور ميده.

فایل جر که باید آرشیو شده بمونه.

اگه در آخرین مرحله اینستال ارور میده، یه بازی دیگه رو امتخان کن.

ضمناً گوشی رو به سیستم وصل کن و هم گوشی و هم سیستمت رو ریستارت کن. بعد مراحل رو از اول انجام بده.

mojtaba_18843
31-05-2007, 08:57
آقا بیستر تو ضیح بدین
مجتبی جان منظورت از این دیالوگ این بود که باید حتما باکس رو هم بخری که 150 تومنه یا نه؟
من در رسالت هم (سرسبز) کابل فلاش رو پرسیدم که می گفت داریم برای D820

والا مدير سايت كه اين طور مي گفت ولي فكر كنم خودش اطلاع دقيقي نداشت وگرنه فكر كنم هر جور كابلي بخواي اونا داشته باشن يا اينكه برات تهيه مي كنن.شما يه سر به سايتشون بزن ببين چيزي دستگيرت مي شه.
در ضمن كابل فلش رو بهت چند قيمت دادن؟ خودت كابل رو ديدي كه مطمئن شي usb معمولي نيست؟يا اينكه ازشون پرسيدي براي چه كاري مي خواي؟

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 22:32
امروز به یکی از بچه ها که تو کار تعمیر موبایله، سپردم که کامل پرس و جو کنه.
بزودی خبرشو میدم.

siscoo
01-06-2007, 19:02
با سلام به همگی

برای ریختن بازی روی D900 با کابل USB من روشهای این پست رو بیشتر از بیست بار امتحان کردم و جواب نداد .

به طور اتفاقی به روشی برخوردم که با همون دفعه اول که امتحان کردم جواب داد و بازی راحت روی گوشی ریخته شد

شما هم میتونید اون رو در این ادرس پیدا کنید مطمئننا شما هم به راحتی موفق میشید.

ShahabSAMSUNG
01-06-2007, 20:51
خب اون چه فرقی داشت؟؟؟!!!

siscoo
02-06-2007, 20:20
احتمالا مشکل من در اینجا بوده :

mycomputer>preporties>hardware>devicemanager>modems>samsung mobile usb modem>modem

maximom port speed چون فکر کنم من فقط همین قسمت رو تغییر دادم و اونو به 460800 تبدیل کردم

amir.teta
12-06-2007, 06:45
مرسی و ممنون از آموزشتون آقای شهاب عزیز و جناب مهیار
عالی بوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووود

amir.teta
12-06-2007, 06:47
وقتی USB به کامپیوتر وصله از کجا باید Remove Salfer کرد کنار ساعت که چیزی نمیاد؟؟؟؟
همینطور usb از کامپیوتر بکشیم بیرون ؟

amir.teta
12-06-2007, 06:51
از برنامه JadMaker چطوری استفاده کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
12-06-2007, 12:37
مرسی و ممنون از آموزشتون آقای شهاب عزیز و جناب مهیار
عالی بوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووود

خواهش می کنم عزیز.

وقتی USB به کامپیوتر وصله از کجا باید Remove Salfer کرد کنار ساعت که چیزی نمیاد؟؟؟؟
همینطور usb از کامپیوتر بکشیم بیرون ؟

سامسونگ اصلاً نیازی به safe remove نداره.

از برنامه JadMaker چطوری استفاده کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش اول: فایل JAR رو بگیر و با "کلیک و درگ" بیار روی پنجره برنامه JadMaker خودش خود بخود کنارش یه فایل jad می سازه.

روش دوم: روی فایل jar کلیک راست کن و make jad رو بزن.

S A M S U N G
13-06-2007, 04:43
ما اینکارو اتجام دادم و شد اما :
اولا بازیها بسیار کند عمل میکنه . و بعد اینکه بازها فول اسکرین نیستن و بسیار بد اجرا میشه
مشکل از چیه ؟

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 15:22
مشکل از بازیه.

mojtaba_18843
13-06-2007, 17:55
siscoo عزيز از لينكي كه گذاشتي ممنون منم تونستم جاوا نصب كنم.
از شهاب عزيز هم بابت اين تاپيك و توضيحاتش بايد تشكر ويژه كرد.:11:

mass
03-07-2007, 07:03
سلام، یکی کمک کنه

من همه مراحل رو تا آخر رفتم ولی موقعی که میخوام به گوشی کد بدم هیچ عکس العملی نشون نمیده ( هیچ صفحه ای نشون داده نمیشه)!!!
مدل گوشی Z 320 ، آیا کد این گوشی فرق میکنه یا نه؟ اگه فرق میکنه کدش چیه؟

ممنون

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:18
سلام، یکی کمک کنه

من همه مراحل رو تا آخر رفتم ولی موقعی که میخوام به گوشی کد بدم هیچ عکس العملی نشون نمیده ( هیچ صفحه ای نشون داده نمیشه)!!!
مدل گوشی Z 320 ، آیا کد این گوشی فرق میکنه یا نه؟ اگه فرق میکنه کدش چیه؟

ممنون

خب مسلمه که کدش فرق می کنه.

سعی می کنم پیدا کنم ولی قول نمی دم. چون برای دی830 هم هر چی گشتم، چیزی پیدا نکردم.

saeid_linker
04-07-2007, 16:50
بزنامه ديگه اي وجود نداره شهاب جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
04-07-2007, 17:54
نه متاسفانه

payman1991
21-07-2007, 16:15
بچه ها دستم به دامنتون کمکم کنید
من میخام برنامه bloover2را روی دی900آی بریزم
همه مراحل را میرم ولی وقتی که 2-download را میزنم گوشی یه لحظه میخاد دانلود کنه ولی میره توی لیست بازیهای خود گوشی و هیچ اتفاقی نمی افته
من این برنامه را حتما نیاز دارم
هر جور میتونی کمکم کنید

payman1991
21-07-2007, 20:43
در واقع هیچ برنامه ای را نمی تونم روش نصب کنم
بعد از این که کد آخر را میزنم و usb را انتخاب میکنم وقتی دانلود را میزنم یرای یک لحظه عملیات دانلود شروع میشه (0%) و صفحه اصلی خود گوشی ظاهر میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/
در ضمن فایل های جد که ساخته میشه حجمشون در حد 500-600بایت هستش
آیا این طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

almaas
22-07-2007, 08:23
سلام
لطفا اگه مي تونين در مورد نصب برنامه و بازي در مورد سري e490 بنويسيد چون کدهاي سري هاي ديگه با اين گوشي هماهنگي نداره.

almaas
22-07-2007, 08:25
سلام
لطفا اگه مي تونين در مورد نصب برنامه و بازي در مورد سري e490 بنويسيد چون کدهاي سري هاي ديگه با اين گوشي هماهنگي نداره.

ShahabSAMSUNG
23-07-2007, 19:37
پیمان جان،
جواب شما رو با پیغام خصوصی دادم.

الماس جان،
کد این گوشی رو هنوز پیدا نکردم.
ولی دارم روش کار می کنم. به زودی پیداش می کنم.

hellbrain666
27-07-2007, 16:46
بچه ها دستم به دامنتون کمکم کنید
من میخام برنامه bloover2را روی دی900آی بریزم
همه مراحل را میرم ولی وقتی که 2-download را میزنم گوشی یه لحظه میخاد دانلود کنه ولی میره توی لیست بازیهای خود گوشی و هیچ اتفاقی نمی افته
من این برنامه را حتما نیاز دارم
هر جور میتونی کمکم کنید

من هم همین مشکلو دارم فکر کنم کد فعالسازی جاواش فرق داره چون موقع دادن کد فعالسازی هیچ تغیری نمیکنه
لطفا من رو هم راهنمایی کنید

hellbrain666
28-07-2007, 12:12
نمی خواد مشکل حل شد:10:

ram1600
02-08-2007, 10:01
کافیه برنامه رو باز کنی. فایل jar رو بکش داخل پنجره برنامه تا فایل jad کنارش برات ساخته بشه.

و یا :

روی فایل jad کلیک راست کن و make jad رو بزن تا فایل jad همونجا ساخته بشه.

ساخت این فایل یه لحظه بیشتر طول نمی کشه.

حلّه؟
من بازی رو دانلود کردم اما فایل JAD داره اما JAR نداره
JADMAKER هم نداره

ram1600
02-08-2007, 17:59
باید فایل جار که rar هستش رو کنار فایل jad باز کنم

mahyarSAMSUNG
03-08-2007, 14:19
الان شما داری سوال میکنی یا مشکلت رو میگی ؟

ONLY_NOKIA
03-08-2007, 14:31
اين سامسونگ معلوم نيست چرا انقدر كارو پيچيده مي كنه

ShahabSAMSUNG
03-08-2007, 15:14
باید فایل جار که rar هستش رو کنار فایل jad باز کنم

خیر.
توضیحات کامله.
فایل JAR نباید extract بشه.

ram1600
03-08-2007, 17:25
خیر.

توضیحات کامله.
فایل JAR نباید extract بشه.
پس چرا موقع نسب بازی روی گوشی erorr میده
همه مطالب قبلی خوندم و موردهای که گفته شده رو مو به مو انجام دادم
ولی یه مسله عجیب اینکه بازی که دانلود کردم خودش به صورت فایل rar بود وقتی بازش کردم 2 فایل jad و jar داره که به نظرم گویای 2 تا بازی هست
کمک کن shahab jan اگر زحمتی نیست

mahyarSAMSUNG
04-08-2007, 04:12
خوب اینطوری کارت راحت شده وقتی رار رو باز میکنی میبینی که دوتا فایل جاد حار داره اونها رو ازش درگ کن بیرون ولی از هم جداشون نکن . بعد از طریق برنامه آپلودر اضافش کن . آقا شهاب هم گفتند که فایل جار رو باز نکن یعنی اگه تو روی فایل جار کلیک کنی میبنی که پر از فایل های دیگه هستند که نباید دست بخوره و فشرده بابد بافی بمونه
در ضمن برو توی تنظیمات شبکه در قسمت جاوا ------ رو غیر فعال کن و بعد شروع به نصب کن

ram1600
04-08-2007, 21:47
خوب اینطوری کارت راحت شده وقتی رار رو باز میکنی میبینی که دوتا فایل جاد حار داره اونها رو ازش درگ کن بیرون ولی از هم جداشون نکن . بعد از طریق برنامه آپلودر اضافش کن . آقا شهاب هم گفتند که فایل جار رو باز نکن یعنی اگه تو روی فایل جار کلیک کنی میبنی که پر از فایل های دیگه هستند که نباید دست بخوره و فشرده بابد بافی بمونه
در ضمن برو توی تنظیمات شبکه در قسمت جاوا ------ رو غیر فعال کن و بعد شروع به نصب کن
دوست عزیز اینکه من می گم 2 تافایل jar و 2 تافایل jad داره
برای ما بی سواد ها جوری بنویس بفهمیم درگ چی هست
بعد تنظیمات ------ رو از کجا دست کاری کنم
شرمنده :20:

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 05:14
درگ نمیدونی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!! بابا منظورم این بود اصلا ولش کن تا اینجا رو داشته باش :

اگه دوتا فایل جاد و دوتا جار خوب یعنی دوتا نرم افزار مجزاست یا دوتا بازی مجزاست . تو فقط باید دوتا از اونهایی رو که هم اسم هستند رو از اون جا extract کنی و توی یه پوشه یا اصلا روی دسکتاپ یا هر جایی که فقط بغل هم باش بندازی . نکنه extract کردن بلد نیستی اگه بلد نیستی اون دوتایی رو که میخوای extract کنی رو آبی کن یعنی انتخابشون کن و کلیک رو روش نگه دار روی یکی از هاردهات انتقال بده و بعد کلیک رو ول کن .
تنظیمات شبکه هم باید بری توی قسمت دنیای جاوا و آپشن رو بزنی و گزینه آخر رو انتخاب کنی . که در قسمت apn بنویس internet و ------ هم غیر فعال کن

ram1600
05-08-2007, 21:32
درگ نمیدونی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!! بابا منظورم این بود اصلا ولش کن تا اینجا رو داشته باش :

اگه دوتا فایل جاد و دوتا جار خوب یعنی دوتا نرم افزار مجزاست یا دوتا بازی مجزاست . تو فقط باید دوتا از اونهایی رو که هم اسم هستند رو از اون جا extract کنی و توی یه پوشه یا اصلا روی دسکتاپ یا هر جایی که فقط بغل هم باش بندازی . نکنه extract کردن بلد نیستی اگه بلد نیستی اون دوتایی رو که میخوای extract کنی رو آبی کن یعنی انتخابشون کن و کلیک رو روش نگه دار روی یکی از هاردهات انتقال بده و بعد کلیک رو ول کن .
تنظیمات شبکه هم باید بری توی قسمت دنیای جاوا و آپشن رو بزنی و گزینه آخر رو انتخاب کنی . که در قسمت apn بنویس internet و ------ هم غیر فعال کن
از لطف شما و شهاب جان ممنون نتونستم بی خیال انگار قسمت ما نیست

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 22:58
بیخیال نشو . هر روز به بار امتحان . مثل من که همین طوری موفق به نصب برنامه روی گوشیم شدم

sagittarius
12-08-2007, 20:43
میخواستم بدونم برای e490 باید از چه روشی استفاده کرد
ممنون میشم یکی جواب بده

bineshoon
13-08-2007, 21:02
Salam Man Nemitoonam messeghaye Farsio Rooye Samsunge u600 Bekhoobam;; Che KOnam???

mahyarSAMSUNG
14-08-2007, 15:06
بابا 100 جا که پست نمیدن ؟؟؟ آخه چه ربطی به نصب کردن بازی روی سامسونگ داره این سوالت ؟؟؟! ای کاش بیای جوابها رو هم بخونی

mociuamin
22-08-2007, 11:50
با عرض سلام خدمت آقا شهاب و دیگر دوستان
من اهل عضویت در سایت نیستم ولی وقتی راهنمایی های شما رو دیدم حیفم اومد عضو نشم.
راستیتش تازگی ها یه d900i گرفتم و می خوام توش برنامه بریزم ولی وفقتی کد #ا536963*# رو میزنم هیچ اتفاق خاصی نمیافته می خواستم بدونم چی کار کنم؟
نا امید بشم یا اینکه شما امید وارم می کنین؟
پیشاپیش از راهنمایی شما بینهایت سپاسگزارم.
حق یارتون

sagittarius
23-08-2007, 00:50
روی E490 سامسونگ چطوری میشه چیزی نسب کرد این راه هاییی که تو پستا هستو امتحان کردم جواب نمیده
فایل jar یا jad که میریزم تو other فقط میتونه send کنه اجرا نمیکنه
ممنون میشم زودتر جواب بدین

Ali_BlueBoy
24-08-2007, 19:13
راستیتش تازگی ها یه d900i گرفتم و می خوام توش برنامه بریزم ولی وفقتی کد #ا536963*# رو میزنم هیچ اتفاق خاصی نمیافته می خواستم بدونم چی کار کنم؟
حق یارتون

اون کد زیاد مهم نیست چون من اصلا اون کد رو نمیزنم اگه بقیه کدها کار می کنه مشکلی نداری
برای بازی ریختن:5:

hellbrain666
24-08-2007, 19:42
حق یارتون

saeidsmxo
26-08-2007, 08:02
سلام:
jad make که ميخوام بکنم ارور ميده not found ميزنه! اشکال کجاست دوستان؟

با تشکر!

BRonaldo
13-09-2007, 12:21
سلام
اگه میشه بگید 3d Free Kickکه رو گوشی D900 هست کجا می تونم گیر بیارم

alibarca6
13-09-2007, 12:26
نصب بازی رویه E490 مثه بقیه گوشیهاست یا فرق داره

mahyarSAMSUNG
13-09-2007, 22:37
راستش من ئی 490 نداشتم و نمیدونم که چطوری ولی باید روشش با یو 600 و دی 900 آی یکی باشه .

بازی 3d Ree Kick هم روی سامسونگ نصب اگه پاکش کردی دیگه فکر نکنم پیداش کنی فقط اگه فلش بشه بر میگرده

ShahabSAMSUNG
14-09-2007, 19:44
برای نصب E490 روشش رو پیدا نکردم.
یه روش رو حدس میزنم که می تونید امتحان کنید:

fdaliry
16-10-2007, 21:18
اقا میخواستم ببینم این طور نصب برنامه رو گوشی منم جواب میده
گوشی من ایکس700 است

ijaz
03-11-2007, 13:21
ببخشید روی پی850 میشه بازی ریخت یا نرم افزار؟

loosimey2003
06-11-2007, 12:44
سلام اگه ممکنه روش نصب بازی و نرم افزار رو روی u600 بنویسید
با روش قبلی نهمیشه یعنی اصلا کد رو قبول نمیکنه

S A M S U N G
06-11-2007, 13:44
سلام اگه ممکنه روش نصب بازی و نرم افزار رو روی u600 بنویسید
با روش قبلی نهمیشه یعنی اصلا کد رو قبول نمیکنه

IN THE NAME OF GOD

1. 2 فایل jad , jar از یک بازی را کپی کرده و به مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی در فولدر ( 'Other Files' )انتقال دهید
*** لازم به ذکر است اگر از رم ریدر استفاده میکنین بعد از انتقال 2 فایل jad , jar باید آنها را به حافظه داخلی گوشی انتقال دهید ( بهترین روش استفاده از برنامه Samsung PC Studio's و تنها از منو 'Phone Explorer' استفاده شود )

2. سراغ گوشی خود بروید و از تمام منوها خارج شده و سپس کد رو به رو را تایپ کنید ( #4678255*9998#* )

3 . بعد از وارد کردن کد مذکور باید یک صفحه نمایان میشود که شما باید آن را' Activated' کرده تا نصب فعال شود

4. به فولدر 'Other Files' رفته و فایلی که با پسوند jad هست را انتخاب کنید
*** لازم به ذکر است فایل jad حتما باید تنها 1 کیلوبایت حجم داشته باشد

5 . بعد از انتخاب فایل jad اینک بر روی گزینه 'Options' ( کلید سمت چپ ) را فشار دهید

6. یک پیغام نمایان میشود به این صورت ( 'Do you want to install' question )

7. بعد از ظاهر شدن پیغام فوق که یک سوال هست شما میباستی گزینه 'Yes' را انتخاب کرده تا عملیات نصب آغاز شود

8. بعد از اتمام مراحل نصب از همه منوها خارج شده و دوباره کد ( #4678255*9998#* ) را تایپ کرده و این بار باید بر روی 'Deactivated' انتخاب کرده تا تنظیمات غیر فعال شود

*** این روش فقط بر روی گوشی سامسونگ مدل SGH-U600 قابل استفاده هست

نوشته شده توسط : Samsung.D
ایطوری نمیشه ؟!!؟!!!؟!

smoslamm
16-11-2007, 11:57
سلام عليکم

نکته ی بسیار مهم : شما برای Add کردن برنامه های جاوا حتما باید هردو فایل جاوا یعنی JAD و JAR رو داشته باشید بطوریکه این دوفایل کنار هم باشند . چون برنامه ی Java uploder فقط فایل های JAD رو Add میکنه و فایل JAR رو اگه در کنارش پیدا کنه اون برنامه قابل نصب هست و اسمش دورن لیست این برنامه ظاهر میشه .( اگه بازم متوجه نشدید جوره دیگه ای بگم ولی فکر کنم فهمیده باشید )

8.اولین کد این که باید جاوا رو فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه ی زیر با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید .

اولا در addکردن JADدر برنامه Java uploderچطور بفهميم که فايلJAR درکنارش پيدا کرده است
ثانيادر دادن کد#536963*# شکل بالا ظاهر نمي شود
موبايلم d900iاست آیا اشکال از موبايلم است يا اشکال از جای ديگر است
اگر ممکن است جواب بدهيد؟

mehdi.pisode
20-11-2007, 19:23
با سلام خدمت آقا شهاب و ممنون از آموزشتون اما در قسمت option علاوه بر APN قسمتهایی دیگری نیز وجود دارد که نمیدانم کدوم باید فعال باشد گوشی من D840 است
Linger time=90
DNS
DNS1=0.0.0.0
DNS2=0.0.0.0
حامل=GPRS & GSM

S A M S U N G
20-11-2007, 21:52
با سلام خدمت آقا شهاب و ممنون از آموزشتون اما در قسمت option علاوه بر APN قسمتهایی دیگری نیز وجود دارد که نمیدانم کدوم باید فعال باشد گوشی من D840 است
Linger time=90
DNS
DNS1=0.0.0.0
DNS2=0.0.0.0
حامل=GPRS & GSM
اگه در هنگام نصب ارور Instal Error بده باید در قسمت APN کلمه Internet را وارد کنی

mehdi.pisode
20-11-2007, 23:36
در هنگام وارد کردن 3 کد هیچ عکس العملی از گوشی دیده نمیشود و چندین بار هم امتحان کردم گوشیم d840 است لطفا منو راهنمایی کنید ؟ راستی تو تنظیمات نرم افزار که com را انتخاب می کنیم فقط دو گزینه مونده .

mehdi.pisode
22-11-2007, 19:13
راستی آقای سامسونگ دی شما یه روش در بالا که از طریق ریدر انجام میشه را گفتید در صورت امکان کد مربوط به D840 را اگر دارید لطفا به من هم بدید ؟

S A M S U N G
22-11-2007, 19:34
راستی آقای سامسونگ دی شما یه روش در بالا که از طریق ریدر انجام میشه را گفتید در صورت امکان کد مربوط به D840 را اگر دارید لطفا به من هم بدید ؟
عزیز جان این روش فقط مخصوص یو600 هست و گوشیهای دیگه را باید بگردم پیدا کنم
ولی معمولا با روشی که توی همین تاپیک هست باید نصب بشه !!!

mehdi.pisode
23-11-2007, 15:23
با روشهای قبلی انجام دادم ولی موقع دادن اوم 3 کد هیچ عکس العملی از گوشی دیده نمی شود در صورت امکان اگه همون روش دوم را برای گوشی من تونستید پیدا کنید ممنون میشم ؟

S A M S U N G
24-11-2007, 01:23
درسته عزیز با روشهای ذکر شده نمیشه بازی و برنامه بر روی گوشیهای دی840 و دی830 نصب کرد
اگه تونستم پیدا میکنم واست میذارم

S A M S U N G
24-11-2007, 02:16
دوست عزیز این روش را امتحان کن ببین میشه :

. 2 فایل jad , jar از یک بازی را کپی کرده و به مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی در فولدر ( 'Other Files' )انتقال دهید
*** لازم به ذکر است اگر از رم ریدر استفاده میکنین بعد از انتقال 2 فایل jad , jar باید آنها را به حافظه داخلی گوشی انتقال دهید ( بهترین روش استفاده از برنامه Samsung PC Studio's و تنها از منو 'Phone Explorer' استفاده شود )

2. سراغ گوشی خود بروید و از تمام منوها خارج شده و سپس کد رو به رو را تایپ کنید *#9998*52824678255# از راست بزن
3 . بعد از وارد کردن کد مذکور باید یک صفحه نمایان میشود که شما باید آن را' Activated' کرده تا نصب فعال شود

5 . بعد از انتخاب فایل jad اینک بر روی گزینه 'Options' ( کلید سمت چپ ) را فشار دهید

7. بعد از ظاهر شدن پیغام فوق که یک سوال هست شما میباستی گزینه 'Yes' را انتخاب کرده تا عملیات نصب آغاز شود

mehdi.pisode
24-11-2007, 14:09
با اون کد برنامه نصب شد از شما متشکرم اما برای دیدن صحیح کد اونو تو یه فایل txt کپی بکنیم پس وپیش دیده نمیشود به هر حال ممنون
:11:

S A M S U N G
24-11-2007, 15:05
با اون کد برنامه نصب شد از شما متشکرم اما برای دیدن صحیح کد اونو تو یه فایل txt کپی بکنیم پس وپیش دیده نمیشود به هر حال ممنون
:11:
خواهش عزیز
خوشحالم تونستی نصب کنی !

mehdi.pisode
25-11-2007, 18:27
با سلام میشه برنامه های جاوا را قبل از نصب رو کامپیوتر اجرا کرد اگه نرم افزاری دارین لطفا لینکشو برام قرار بدین

S A M S U N G
25-11-2007, 21:45
با سلام میشه برنامه های جاوا را قبل از نصب رو کامپیوتر اجرا کرد اگه نرم افزاری دارین لطفا لینکشو برام قرار بدین
یه برنامه هست که میشه اینکارو کرد ... اسمش یادم نیست ... میگردم پیدا میکنم

same.samsung
28-11-2007, 15:12
شهاب جان روی گوشی u700چجوری برنامه میریزند.باتشکر

S A M S U N G
28-11-2007, 22:40
شهاب جان روی گوشی u700چجوری برنامه میریزند.باتشکر
عزیز جان به تاپیک زیر مراجعه کن :

mehdi.pisode
04-12-2007, 21:47
نرم افزار شبیه ساز جاوا رو کامپیوتر را پیدا کردم

reza1386moc
10-12-2007, 16:45
ميخواستم ببينم نصب بازي روي e490 چه جوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
plz javab

S A M S U N G
11-12-2007, 06:00
ميخواستم ببينم نصب بازي روي e490 چه جوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
plz javab
به این تاپیک مراجعه کن ببین میتونی نصب کنی

ashkan23
17-12-2007, 10:43
سلام من هر چی گشتم نتونستم برنامه ی updater , SofticPPPGatek رو پیدا کنم لطفا لینک دانلودشو بزارید یا به email بفرستید .
email:vb.ashkan@gmail.com
ممنون میشم

ShahabSAMSUNG
17-12-2007, 23:46
به من ای میل بزن.
ShahabSAMSUNG@Gmail.com

برات می فرستم.

admiral_cavandish
18-12-2007, 20:43
دقيقا من هم با اينكه Qtek دارم اما هنوز عشق سامسونگ هستم و قصد بازگشت مجدد دارم .

admiral_cavandish
18-12-2007, 20:58
برای نصب E490 روشش رو پیدا نکردم.
یه روش رو حدس میزنم که می تونید امتحان کنید:

آقا اين روش در مورد ديگر سريهاي e نيز صدق ميكنه يا متفاوت هستش
اگر ممكنه در مورد E720 كه يك مدل قديميه هم كمكي بدين تا شايد بشه روي اون هم بازي و برنامه نصب كرد.

admiral_cavandish
18-12-2007, 21:01
ببخشید روی پی850 میشه بازی ریخت یا نرم افزار؟

بله روي P850 به همون روش D600 ميشه بازي و برنامه ريخت و دقيقا D820 هم مثل اونه من روي P850 شخصا بازي و برنامه ريختم .

admiral_cavandish
18-12-2007, 21:39
ایول اگه فیرمویر برای D900 که مشکل منشی تلفنی و اون مشکل امنیتی که بهت پی ام زده بودم رو حل کنه داشته باشی , کابلش رو از زیر سنگ هم شده میکشم بیرون

آقا بالاخره اين كابل رو از زير سنگ كشيدي بيرو نيا نه ؟؟؟

mamalili
19-12-2007, 21:47
من f500 دارم
کی میدونه چی جوری میشه بازی و نرم افزار ریخت توش؟؟؟

mahyarSAMSUNG
21-12-2007, 03:33
اف 500 خریدی ؟؟ ایول . فکر کنم بازی برنامه ریختم روی اونها آسون باشه . شما جار رو ریختی با بلوتوث توی گوشی نصبش نیومد ؟

mamalili
22-12-2007, 15:07
na
man rikhtam to ram
vali malo0m ni asan koja hast
rikhtam to ye new folder
rikhtam to video
kolan nist asan faile
hala ba bulotos mikham azmayesh konam

sahand86
24-12-2007, 23:29
كسي خبر داره چطور رو U600 برنامه هاي java يا گيم نصب ميكنند!

S A M S U N G
25-12-2007, 02:00

IN THE NAME OF GOD

1. 2 فایل jad , jar از یک بازی را کپی کرده و به مموری کارت یا حافظه داخلی گوشی در فولدر ( 'Other Files' )انتقال دهید

2. سراغ گوشی خود بروید و از تمام منوها خارج شده و سپس کد رو به رو را تایپ کنید ( #4678255*9998#* )

8. بعد از اتمام مراحل نصب از همه منوها خارج شده و دوباره کد ( #4678255*9998#* ) را تایپ کرده و این بار باید بر روی 'Deactivated' انتخاب کرده تا تنظیمات غیر فعال شود

*** این روش فقط بر روی گوشی سامسونگ مدل SGH-U600 قابل استفاده هست

admiral_cavandish
08-01-2008, 20:55
C100 : Skyworks
C110 : Skyworks
C120, C126 : Sceptre LF/TC
C130, C158 : Sceptre LF/TC
C140, C140i, C188 : Sceptre LF/TC
C160, C160L, C166 : Sysol
C170 : Sceptre LF/TC
C180 : Sysol
C200, C200N, C207, C207L : Sceptre LF/TC
C210, C216 : Sceptre LF/TC
C230 : Sceptre LF/TC
C240 : Sceptre LF/TC
C250, X180 : Sceptre LF/TC
C260, C266 : Sceptre LF/TC
C300 : Sceptre LF/TC
C400, C400L, C406 : Sceptre LF/TC
C450 : Sysol
C520 : Sceptre LF/TC
D
D100 : Sceptre LF/TC
D410, D415 : Sceptre LF/TC
D500, D500e : Dragonfly
D510 : Dragonfly
D520 : HPE
D600, D600e, D606 : Dragonfly
D720 : Series60 v2.1, Symbian v7.0
D730 : Series60 v2.1, Symbian v7.0
D800 : HPE
D820 : Dragonfly
D830, D836 : HPE
D840 : HPE
D880 : Dragonfly
D900 : Dragonfly
D900i : Dragonfly
E
E100 : Sysol
E200 : Dragonfly
E210 : HPE
E250, E256 : Dragonfly
E300 : Sceptre LF/TC
E310, E316 : Sceptre LF/TC
E330 : Sysol
E330N : Sysol
E340, E340e : Dragonfly
E350, E350e : Dragonfly
E360 : Dragonfly
E370, E376 : Dragonfly
E380 : Dragonfly
E390 : Dragonfly
E400 : Sceptre LF/TC
E420 : Sysol
E480 : Dragonfly
E490, E496 : HPE
E500 : Dragonfly
E530, E568 : HPE
E570, E576 : HPE
E590 : Dragonfly
E600 : Sceptre LF/TC
E610 : Sceptre LF/TC
E620 : HPE
E630 : Sysol
E640 : Dragonfly
E690 : Dragonfly
E700 : Sysol
E710, E715 : Sceptre LF/TC
E720 : HPE
E730 : Dragonfly
E740, E746, E768 : Dragonfly
E750 : Dragonfly
E760 : Dragonfly
E770 : HPE
E780, E786 : Dragonfly
E790 : HPE
E800 : Sysol
E810 : Sceptre LF/TC
E820, E820T : Sysol
E830 : Dragonfly
E840 : HPE
E850 : Sceptre LF/TC
E860 : HPE
E870 : HPE
E880 : HPE
E890 : Dragonfly
E900, E906 : HPE
E910 (Serene) : HPE
E950 : HPE
F
F110
F200 : HPE
F210 : HPE
F300 : HPE
F310 (Serenata) : Gumi 3G
F330 : SHP
F500 : Gumi 3G
F700
G
G600 : Dragonfly
G800
i
i300, i300X : Windows Mobile 2003 Second Edition for Smartphone
i320, i320N : Windows Mobile 5.0 for Smartphone
i400 : Series60 v3.1, Symbian v9.2
i450 : Series60 v3.1, Symbian v9.2
i520 : Series60 v3.1, Symbian v9.2
i550 : Series60 v3.1, Symbian v9.2
i560 : Series60 v3.1, Symbian v9.2
i600, i600U : Windows Mobile 5.0 for Smartphone / 6.0 Standard
i620 : Windows Mobile 6.0 Standard
i640 : Windows Mobile 6.0 Standard
i700 : Windows Mobile 2003 for Pocket PC
i710 : Windows Mobile 5.0 for Pocket PC
i750 : Windows Mobile 2003 Second Edition for Pocket PC
i780 : Windows Mobile 6.0 Professional
J
J200 : SHP
J400
J600, J600e : HPE
J750 : SHP
L
L400 : SHP
L600 : Dragonfly
L760 : SHP
M
M110
M300 : Sceptre LF/TC
M600 : Sceptre LF/TC
M610 : Dragonfly
N
N700, N707 : Sceptre LF/TC
N710 : Sceptre LF/TC
P
P100, P107 : Sceptre LF/TC
P180 : Dragonfly
P200 : Dragonfly
P260 : Dragonfly
P300 : HPE
P310 : HPE
P400 : Sceptre LF/TC
P510 : Skyworks
P520 (Giorgio Armani) : HPE
P710 : Sceptre LF/TC
P730, P735 : Sceptre LF/TC
P850 : Dragonfly
P900 : HPE
P910 : SHP
P920 : SHP
P930 : Gumi 3G
P940 : SHP
S
S100, S105 : Sceptre LF/TC
S200 : Sceptre LF/TC
S300, S307 : Sceptre LF/TC
S300M : Sceptre LF/TC
S341i : Sceptre LF/TC
S342i : Sceptre LF/TC
S400i : HPE
S401i : HPE
S410i : HPE
S500 : Sysol
S500i : HPE
S501i : HPE
S720i : HPE
S730i : HPE
U
U100 : HPE
U300 : HPE
U600 : HPE
U700 : SHP
V
V200, V205, V206 : Sceptre LF/TC
X
X100 : Sysol
X120 : Sceptre LF/TC
X140, X138 : Sceptre LF/TC
X150, X150L, X156 : Sceptre LF/TC
X160, X166 : Sceptre LF/TC
X200 : Sceptre LF/TC
X210 : Sceptre LF/TC
X300 : Sceptre LF/TC
X400 : Sceptre LF/TC
X430 : Sceptre LF/TC
X450 : Sceptre LF/TC
X460 : Sysol
X461, X467 : Sceptre LF/TC
X480, X486 : Sceptre LF/TC
X481 : Sceptre LF/TC
X490, X495 : Sysol
X500 : HPE
X510 : Sceptre LF/TC
X520, X526 : Sceptre LF/TC
X530, X568 : Sceptre LF/TC
X540 : Sysol
X550 : Sysol
X600 : Sysol
X610 : Sceptre LF/TC
X620 : Sysol
X630 : HPE
X640 : Sysol
X650, X656 : Sysol
X660 : HPE
X670 : Dragonfly
X680, X686 : HPE
X700 : Dragonfly
X800 : HPE
X810 : HPE
X820 : HPE
X830, X836 : HPE
Z
Z105 : Qualcomm ARM7
Z107 : Qualcomm ARM7
Z110 : SHP
Z130 : Gumi 3G
Z140 : SHP
Z150 : SHP
Z170 : SHP
Z220 : SHP
Z230 : SHP
Z240, Z240e : SHP
Z300, ZM60 : SHP
Z310 : SHP
Z320i : Gumi 3G
Z360 : SHP
Z370 : Gumi 3G
Z400 : SHP
Z500 : SHP
Z510 : Gumi 3G
Z540, V804 : SHP
Z560 : SHP
Z620 : Gumi 3G
Z630, Z630 Brew : Gumi 3G
Z650i : Gumi 3G
Z710 : Gumi 3G
Z720 : SHP
ZV10 : SHP
ZV30 : SHP
ZV40 : SHP
ZV50 : SHP
ZV60 : SHP

China/Anycall only models
D428 : Sceptre LF/TC
D488 : Sysol
D618 : Dragonfly
E418 : Sceptre LF/TC
i718+ : Windows Mobile 6.0 Professional
i858 : Linux

Americas only models
A
A117 : Sysol
A127 : Sceptre LF/TC
A437, A436 : Dragonfly
A517, A516 : Dragonfly
A707, A706 : SHP
A717 : SHP
A727 : SHP
A737 : SHP
A747
C
C161, C165 : Sysol
C225 : Sceptre LF/TC
C327 : Sysol
C417 : Sysol
C420L, C426 : Sysol
C421, C425 : Sysol
C500L, C506 : Sceptre LF/TC
C510L, C516 : Sceptre LF/TC
D
D307 : Sceptre LF/TC
D347 : HPE
D357 : HPE
D407 : HPE
D807 : HPE
E
E105 : Sceptre LF/TC
E116 : HPE
E230L, E236 : Dragonfly
E315, E320 : Sceptre LF/TC
E317 : Sceptre LF/TC
E335 : Sysol
E351, E356 : Sceptre LF/TC
E635 : Sysol
E736 : Dragonfly
i
i321N, i326N : Windows Mobile 5.0 for Smartphone
i607, i601 : Windows Mobile 5.0 for Smartphone
P
P207 : Sceptre LF/TC
P777 : Sceptre LF/TC
P906 : Dragonfly
T
T209 : Sysol
T219 : Dragonfly
T309 : Dragonfly
T319 : Sysol
T329 : Dragonfly
T409 : Dragonfly
T429 : Dragonfly
T439
T509 : Dragonfly
T519 : HPE
T539 : Dragonfly
T609 : HPE
T619 : Dragonfly
T629 : HPE
T639 : SHP
T709 : Dragonfly
T719 : HPE
T729 : Dragonfly
T809 : Dragonfly
X
X105 : Sceptre LF/TC
X426 : Sceptre LF/TC
X427 : Sceptre LF/TC
X427M : Sceptre LF/TC
X466 : Sceptre LF/TC
X475, X478 : Sceptre LF/TC
X497 : Sysol
X507 : HPE
X560L, X566 : Sysol
X576 : Dragonfly
X636 : Sceptre LF/TC
Z
ZX10 : SHP
ZX20 : SHP

Australia only models
A411, A412 : SHP
A501 : SHP
A551 : SHP
A701 : SHP
A711 : SHP
A801 : SHP
A811 : SHP
A821 : SHP

Japan only models
V705 (SoftBank 705SC)
V706 (SoftBank 706SC)
V707 (SoftBank 707SC)
V708 (SoftBank 708SC)
V709 (SoftBank 709SC)
V805 (SoftBank 805SC)
به نظر مي يات كه انواع گوشيهاي سامسونگ اينطوري طبقه بندي شدند و گوشيهاي هم گروه نحوه نصب مشابه و احتمالا كد يكسان دارند مثلا D820 و P850 هر دو از گروهDragonfly هستند و مشابه هم بازي نصب مي كنند
اما مدلهاي D830 , E720 كه هر ده hpe هستند هنوز ناشناخته موندن

admiral_cavandish
08-01-2008, 21:30

يك سري كد هم مخصوص سري HpE ها پيدا كردم كه روي گوشيهاي E720 و P300.310 و ِ830و840 بايد جواب بده و در قسمت كدهاي سري ميزارم ، اما يك كد كه جالب بود*#9998*5282# بود كه در گوشي E720 عمل ميكنه و يك منو با دو آپشن 1 ــ GpRS Setting
2 ــ CSD SETTING مي ياره . اگه كسي ميتونه كمكي كنه و توضيحاتي بده ممنون ميشم.

danial_2006
13-01-2008, 01:55
گوشی من D900 هستش و برای ریختن جاوا یه مشکل دارم و نمیتونم یکی از مراحلی رو که تو آموزش بود انجام بدم همون قسمت رفتن به دنیایه جاوای گوشی و تنظیمات apn , proxy چون من تمام بازی هامو قبلا پاک کردم حالا هر وقت روی دنیای جاوا میرم ومیخام وارد شم میزنه منوی بازی خالی است.حالا راه حل چیه چون من دیگه هیچ چیز نمیتونم نصب کنم مگه اینکه کد ریست جاوا رو داشته باشم و بازی های اولیه برگدن روش یا مرحلهی بالا رو به طریق دیگه ای انجام بدم.حالا نظر شما چیه؟

ShahabSAMSUNG
13-01-2008, 22:03
گوشی من D900 هستش و برای ریختن جاوا یه مشکل دارم و نمیتونم یکی از مراحلی رو که تو آموزش بود انجام بدم همون قسمت رفتن به دنیایه جاوای گوشی و تنظیمات apn , proxy چون من تمام بازی هامو قبلا پاک کردم حالا هر وقت روی دنیای جاوا میرم ومیخام وارد شم میزنه منوی بازی خالی است.حالا راه حل چیه چون من دیگه هیچ چیز نمیتونم نصب کنم مگه اینکه کد ریست جاوا رو داشته باشم و بازی های اولیه برگدن روش یا مرحلهی بالا رو به طریق دیگه ای انجام بدم.حالا نظر شما چیه؟

این مرحله رو بی خیال شو و به مرحله بعدی برو!!
جواب میده.

ShahabSAMSUNG
13-01-2008, 22:04
به نظر مي يات كه انواع گوشيهاي سامسونگ اينطوري طبقه بندي شدند و گوشيهاي هم گروه نحوه نصب مشابه و احتمالا كد يكسان دارند مثلا D820 و P850 هر دو از گروهDragonfly هستند و مشابه هم بازي نصب مي كنند
اما مدلهاي D830 , E720 كه هر ده hpe هستند هنوز ناشناخته موندن

روش نصب E250 و D820 تفاوت داره ولی هر دو رو نوشته : Dragonfly

روش نصب E900 و D830 تفاوت داره ولی هر دو رو نوشته : HPE

ضمن اینکه روش نصب بازی روی گوشی های P310, X820, D830, D840 رو هم نوشتم.
برای دانلود آموزش هایی که من نوشتم، می تونید به این آدرس مراجعه کنید:

(Mobile باید با M بزرگ باشه)
صفحه شخصی مربوطه رو هنوز براش طراحی نکردم ولی فایل هایی که نوشتم در دسترس هستن.
بزودی یه صفحه قشنگ براش طراحی می کنم.
(اگه کسی طراحی بلده، ممنون میشم برای ساخت این صفحه کمکم کنه و طرحش رو درست کنه.)

danial_2006
14-01-2008, 13:50
این مرحله رو بی خیال شو و به مرحله بعدی برو!!
جواب میده.

نمیشه میگه خطا در نصب.مشکل از بازی هم نیست چون روی گوشیهای دیگه سامسونگ نصب میشه و اجرا میشه و با همون تنضیمات Softick پس از تنضیمات هم نیست پس مشکل باید از گوشی باشه دیگه؟

hellbrain666
14-01-2008, 17:02
نمیشه میگه خطا در نصب.مشکل از بازی هم نیست چون روی گوشیهای دیگه سامسونگ نصب میشه و اجرا میشه و با همون تنضیمات Softick پس از تنضیمات هم نیست پس مشکل باید از گوشی باشه دیگه؟

من هم فکر میکنم نیازی به انجام اون مرحله نباشه
و به خاطر این داخل دنیای جاوا نمیره چون هیچ برناه ای داخلش نیست و گرنه مشکلی وحود نداره

@R3Z
14-01-2008, 20:35
رو e490 چي جوري ميشه بازي ريخت؟

danial_2006
16-01-2008, 14:11
من هم فکر میکنم نیازی به انجام اون مرحله نباشه
و به خاطر این داخل دنیای جاوا نمیره چون هیچ برناه ای داخلش نیست و گرنه مشکلی وحود نداره

پس چی کار کنم بازی نمیریزه ومیگه خطا در نصب.

hellbrain666
16-01-2008, 17:16
پس چی کار کنم بازی نمیریزه ومیگه خطا در نصب.

مدل گوشیت آی هست یا معمولی؟

arammoostafaye
23-01-2008, 01:14
بابا تورو خدا يكي نحوه صحيح نسب برنامه در E490رو كامل و روشن بگه خيلي ممنون ميشم از مديران وكساني كه واردن به ملت هم ياد بدين:41:

danial_2006
24-01-2008, 15:43
مدل گوشیت آی هست یا معمولی؟

معمولی هستش

said92
29-01-2008, 22:10
---------------------------------------------------
دوست نازنین
متاسفانه لینکی که معرفی کردید آموزشی در مورد نصب برنامه بر روی X820 نداشت
اگر برای شما یا دیگر دوستان امکان دارد مرجع دیگری را معرفی فرمایید
بسیار ممنون
---------------------------------------------------

hellbrain666
30-01-2008, 08:41
نمی دونم شاید صفحه اول هم باشه
برای ایکس 820 :

said92
31-01-2008, 21:04
نمی دونم شاید صفحه اول هم باشه
برای ایکس 820 :

ممنون دوست عزیز مطالعه می کنم

aRThaS_08
08-02-2008, 20:35
ببخشید مزاحم میشم یکی توروخدا نحوه نصب بازی روی E720 رو به صورت ابتدایی توضیح بده

mahyarSAMSUNG
10-02-2008, 20:17
مزاحم چیه . برای سری ئی کدش رو نمیدونم

aRThaS_08
11-02-2008, 11:13
من تو سایتای خارجی که میرم فقط براش بازی گذاشتن آموزش نصب رو نذاشتن

Vallio
15-02-2008, 18:25
من u700 دارم و نمی خام گوشیم ریست بشه... چی کار کنم...؟

king-hitler
23-02-2008, 11:56
شرمنده که این ÷ستو تو این قسمت دادم
ولی ضروی
من یه مشکل دارم تو گوشی e250

چند روز پیش گوشی بادر کوچکمو دستکاری کدم ویه کد ریست ماستر بهش دادم
دیگه بعدش که گوشی از نو امد بالا دیگه محدودیت سرویس می زنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اینم بگه که روی سیم کارت ایرانسل میاد بالا

S A M S U N G
23-02-2008, 12:57
سلام دوست عزیز ....
این کد نمیدونم چیه که هرکی میزنه سیم کارتش قفل میشه .... چندتا از بچه های همین انجمن هم این مشکلو پیدا کردن .... نمیدونم چیکار کردن ولی فکر میکنم سیم کارتشون مشکل پیدا کرده بود .

BIKHIAL_ALL_75
26-02-2008, 18:10
میشه روش نصب بازی رو U700 : Shp رو توضیح بدین

ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

karaeyb
27-02-2008, 01:17
سلام برو بچ هکر عزیز من یه سوال متفاوت دارم اونم اینه که اولا گوشی من e250d هست ومشکل من از اون جای شروع می شه که تا میخوام گوشیمو به سیستم وصل کنم اصلا کل سیستم خاموش میشه نمی دونم کار از کجا عیب داره چون گوشی خودش کابل نداشت اونو سوا گرفتم میتر سم از کابل باشه .بعدا چون pc suit samsung وصل نکردم .... در کل نمی دونم مشکل از کجاست این منو کلافه کرده لطفا مرا دریابید ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/

S A M S U N G
27-02-2008, 14:31
دوست عزیز سلام ....
مشکل شما میتونه 3 عامل داشته باشه :
1. مشکل در پورت Usb کامپیوتر
2. مشکل در پورت Usb گوشی
3. مشکل در کابل Usb

موفق باشی ...

karaeyb
28-02-2008, 00:51
ممنون فروم باز عزیز از راهنماییت
میخوام یه نکته مطرح نکم البته از نوع دره پیتی
من pcstodiu sgh e250 رونصب کردم و همچنین کابل رو عوض کردم و گوشی رو در حالت modem 'گذاشتم البته این بار گوشی من توسط سیستم شناسایی شد ولی با ین وجود سیتم خاموش میشه البته بعد از یکی دو دقیقه ...
من یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که چون از قبل بازی های دنیای جاوا را پاک کردم الان نمی تونم وارد قسمت دنیای جاوا بشم یعنی option >network settingخلاصه منمو کل کلی اشکالات دوستتان دارم

dont live without love ----------------------------------------------------------------------------------------------

treat
14-03-2008, 00:54
با سلام
من تازه گوشی Sgh-x160 گرفتم و چندتا نرم افزار و بازی تو اینترنت دیدم واسش اما نمی دونم چطور باید رو گوشی نصبشون کنم میشه لطفا راهنمایی کنید باتشکر .

sahand86
14-03-2008, 20:14
IN THE NAME OF GOD

1. 2 فایل jad , jar از یک بازی را کپی کرده و

ایطوری نمیشه ؟!!؟!!!؟!

سلام. من تا مرحله4 رفتم ولي بعد اآن گزینه 'Options' را در Phone Explorer نديدم.
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد.

Hossein 12
18-03-2008, 08:15
سلام دوستان،
چطوي ميشه با U600 پوشه (فولدر) ها رو يا چندتا فايل رو با هم با Blutooth فرستاد؟ يا نرم افزاري واسه اين کار هست؟

S A M S U N G
18-03-2008, 09:39
سلام. من تا مرحله4 رفتم ولي بعد اآن گزینه 'Options' را در Phone Explorer نديدم.
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد.

سلام به همگی ...

دوست عزیز میشه در مورد مشکلتون بیشتر توضیح بدین ! من متوجه مشکل شما نشدم

موفق باشی ....

deer
19-03-2008, 16:23
سلام دوستان
من گوشیم مدلش d600 می خوام روش ویروس یاب نصب کنم چطور می تونم این کار رو بکنم .
سال نو مبارک:31:

hellbrain666
20-03-2008, 12:42
جاوا آنتی ویروس نداره

deer
22-03-2008, 08:36
جاوا آنتی ویروس نداره
یعنی روی گوشی نمی تونیم ویروس یاب نصب کنیم

استبداد
29-03-2008, 17:56
اصلا" ویروس نمیگیره که بخوای ویروس یاب داشته باشی

IEM
30-03-2008, 18:03
سلام من يه گوشي D900i دارم ولي فقط 4 مگابايت ميشه روي حافظه جاواي اون برنامه نصب كرد
چطوري برنامه هام رو مثل نوكيا بريزم تو مموري ديسك
چطوري برنامه هاي نصب شده را قبل از حذف يه جا ذخيره كنم
تو مشخصات گوشي خونده بودم كه قابليت نمايش آفيس و PDF داره ولي با اينكه آيكون ها را درست نشون ميده اما بازشون نمي كنه چرا؟

hellbrain666
30-03-2008, 20:33
سلام من يه گوشي D900i دارم ولي فقط 4 مگابايت ميشه روي حافظه جاواي اون برنامه نصب كرد
چطوري برنامه هام رو مثل نوكيا بريزم تو مموري ديسك
چطوري برنامه هاي نصب شده را قبل از حذف يه جا ذخيره كنم
تو مشخصات گوشي خونده بودم كه قابليت نمايش آفيس و PDF داره ولي با اينكه آيكون ها را درست نشون ميده اما بازشون نمي كنه چرا؟

سلام

هیچکدوم از این اعمال انجام پذیر نمیباشند ! .

deer
19-04-2008, 15:53
اصلا" ویروس نمیگیره که بخوای ویروس یاب داشته باشی

دوست عزیز من هرچی روی کارت حافظه ی گوشیم داشتم پاک شد .گوشیم d600 فکر کردم باید مال ویروس باشه

deer
19-04-2008, 15:55
دوستان برنامه ای برای گوشی سری d ندارین . مثلا دیکشنری و ....
البته دیکشنری longman باشه خیلی خوبه .
یک سری برنامه برای فونت هم معرفی کنید

deer
20-04-2008, 14:58
دوستان بعد از اینکه ادد رو زدیم کجا باید کدها رو وارد کنیم .بعد از ادد کردن هیچی روی گوشی من نمی یاد .

S A M S U N G
20-04-2008, 15:35
دوستان بعد از اینکه ادد رو زدیم کجا باید کدها رو وارد کنیم .بعد از ادد کردن هیچی روی گوشی من نمی یاد .
روی چه گوشی میخوای نصب کنی عزیز ؟

deer
20-04-2008, 15:41
روی چه گوشی میخوای نصب کنی عزیز ؟

دوست عزیز توی پست قبلی گفته بودم d600

osmaan
20-04-2008, 15:46
تو صفحه شماره گیری گوشی اون کد هارو وارد کن

S A M S U N G
20-04-2008, 15:47
دوست عزیز کدهارو به ترتیب توی گوشی وارد کن ...

deer
20-04-2008, 16:05
دوست عزیز کدهارو به ترتیب توی گوشی وارد کن ...

دوست عزیز این کار رو می کنم ولی یا خاموش می شه یا اینستالش ارور می ده !!:41:

Marygold
27-04-2008, 20:53
سلام از تاپیک خوبتون و راهنماییهاتون ممنون ولی من هرچی تو ی این تاپیک گشتم هیچ آموزشی درباره ی طریقه ی نصب نرم افزار روی گوشیم ندیدم :41: گوشی من F 700 V هست که از شرکت vodafone بیرون اومده . که صفحه ی لمسی داره . PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE یه نفر به من بگه چجوری روش میشه جاوا نصب کرد ؟ :11:

dousti
28-04-2008, 12:10
دوستان اگر امکانش هست طریقه نصب جاوا بر روی گوشی e490رو آموزش بدید ممنون میشم

admiral_cavandish
29-04-2008, 08:47
طریقه نصب جاوا بر روی گوشی U700 رو هم به همراه کدها اگر کسی داره بگه. ممنون.

S A M S U N G
29-04-2008, 14:36
طریقه نصب جاوا بر روی گوشی U700 رو هم به همراه کدها اگر کسی داره بگه. ممنون.

برنامه های مورد نیازبرای نصب فایلهای جاوا بر روی U700 :

Driver

BitPim

- درایور را از حالت فشرده خارج کنید.

- برنامه "Bitpim" را نصب کنید.

1. کد زیر را در گوشی وارد کنید :
(از چپ به راست : ستاره مربع صفر پنج دو سه مربع)

2. بعد از وارد کردن کد منویی ظاهر میشود , دکمه های زیر را به ترتیب بفشارید :

[9]Common > بعد > [6] USB Configuration > بعد > [2] Qualcomm USB

حال عبارت زیر نمایش داده می شود :

Plz Reconnect the Cable

3. اکنون کابل را به گوشی و کامپیوتر وصل کنید. >> به کنترل پنل رفته و جستجوی سخت افزار جدید را انتخاب کنید (البته خود ویندوز قبل از شما این کار را شروع می کند) .
*** در هنگام نصب تنظیم دستی (Manual) را انتخاب کنیدو برای آن همان پوشه برنامه Qualcommdriver را انتخاب کنید

4. برنامه "Bitpim" را اجرا کنید و از منوی Edit گزینه ی Settings را برگزینید.
در اینجا Phone type را بر روی Other CDMA phone قرار دهید . و برای Com Port هم می توانید بر روی Browse (روبرویش) کلیک کنید و پورت مورد نظر Qualcomm Diagnostics Interface 3197 , COM7 را انتخاب کنید .
بر روی "OK" کلیک کنید.

5. حال به منوی "View" بروید و گزینه ی "View File System" را فعال کنید.

6. در سمت چپ برنامه بر روی Filesystem کلیک کنید. در سمت راست یک پوشه ی آبی رنگ دیده می شود. بر روی + در کنار این پوشه کلیک کنید.
عبارت … retrieving ظاهر می شود و پس از مدتی لیست پوشه ها (در قسمت میانی) و لیست فایل ها (درسمت راست) پدید می آید.

7. هم اکنون به Media و پس از آن به Games بروید و فایل های .jar و .jad را در این پوشه کپی کنید.(با dragdrop یا راست کلیک کردن روی قسمت راست و انتخاب new file)

دیگر می توانید کابل را در بیاورید.

8. (در موبایل) از منو خارج شوید و این کد را وارد کنید :
( از چپ به راست : ستاره مربع شش نه هشت چهار یک دو پنج ستاره مربع )

9. شما به قسمت "Admin Settings" وارد شده اید.

- منوی 4 (Internals) را انتخاب کنید . برای Master Key هم این کد را وارد کنید:
(از چپ به راست : ستاره مربع نه صفر هفت دو شش چهار یک ستاره مربع)

- منوی شماره 7 (Storage settings) را انتخاب کنید .

- شماره های 1 Update media database و شماره ی 2 Update Java DB و شماره ی 8 Create AX Dat File را بفشارید.

نکته : قبل از انجام مراحل بالا فایلهای JAD و JAR را آماده کنید .
نکته : بازی ها و برنامه ها را ازطریق خود گوشی حذف نکنید و باید آن را از طریق Bitpim حذف کنید.

deer
30-04-2008, 13:42
سلام از اینکه کسی نگفت چه کار کنم ممنونم در صفحه ی اول

samsung_d600
من اول فکر میکردم که نوشتم کلمه internet در ستینگ جاوا مهم نیست ولی با پیدا کردن مشکل آقای msa d820 رفتم این کارو انجام دادم و دیدم نصب شد . شما هم یه امتحان بکن شاید شد
کجا باید این رو بنویسیم .

S A M S U N G
30-04-2008, 20:26
دوست عزیز اگه موقع نصب بازی یا برنامه گوشی شما پیغام Install Error بده شما باید بری در قیمت Java Aplication و یک بازیو انتخاب کنی و در قیمت آپشن بازی و در گزینه APN شما باید کلمه Internet رو تایپ کنی ...

موفق باشی ....

deer
02-05-2008, 18:46
دوست عزیز اگه موقع نصب بازی یا برنامه گوشی شما پیغام Install Error بده شما باید بری در قیمت Java Aplication و یک بازیو انتخاب کنی و در قیمت آپشن بازی و در گزینه APN شما باید کلمه Internet رو تایپ کنی ...

موفق باشی ....

دوست عزیز من این کار رو از قبل انجام می دادم ولی باز ارور می ده

S A M S U N G
02-05-2008, 20:55
پس میتونه 2 مشکل داشته باشه :

1. اشکال در برنامه Softick
2. اشکال در برنامه یا بازی

deer
04-05-2008, 08:24
پس میتونه 2 مشکل داشته باشه :

1. اشکال در برنامه Softick
2. اشکال در برنامه یا بازی

ممنونم اگر می شه یک باز که خوتون نصب کردین و کار می کنه رو معرفی کنید

admiral_cavandish
04-05-2008, 12:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سامسونگ عزیز ضمن تشکر از شما بابت ارائه برنامه نصب و کدهای U700 آدرس مورد نظر که من در پستم هم آوردم به نظرم مشکل داره لطفا بازم منو یاری کنین.

deer
04-05-2008, 13:36
سلام دوستان من این رو نصب کردم
SoftickPPP302-en
ولی سریالش رو نمی دونم کسی هست بدونه؟

osmaan
05-05-2008, 18:03
فکر کنم این باشه
380a-017k-2ejf-2sef

hellbrain666
05-05-2008, 20:47
بله روی نسخه SoftickPPP221 سریال بالا هست

S A M S U N G
05-05-2008, 21:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سامسونگ عزیز ضمن تشکر از شما بابت ارائه برنامه نصب و کدهای U700 آدرس مورد نظر که من در ÷ستم هم آوردم به نظرم مشکل داره لطفا بازم منو یاری کنین.
سلام دوست عزیز ...

از لینک زیر استفاده کنید ...

admiral_cavandish
06-05-2008, 15:29
سامسونگ جان با عرض شرمندگی من نمی تونم بازم دانلود کنم . اصلا با دادن لینک زیر در اینترنت اکسپلورر قفل میشه و هیچی نمییاد . از طرف دیگه من با تایپ کد مربوطه به صفحه ای خوردم که با فشردن اعداد2 و9و6 هیچی نمییات و من مربع رو زدم که بازم چیزایی که میگید نیومده.

S A M S U N G
06-05-2008, 20:28
سلام دوست عزیز ....

از FireFox استفاده کنید ...

در مورد کد :

شما وقتی کد رو وارد کردین نباید دگمه های 9 و 6 و 2 رو انتخاب کنید ....

منظور از 9 و 6 و 2 اینکه به طور مثال Common میشه ردیف 9 و USB Configuration میشه ردیف 6 و Qualcomm USB میشه ردیف 2 و با بالا و پایین کردن میتونین این آپشنها رو پیدا کنید ...

موفق باشید ....

admiral_cavandish
07-05-2008, 14:30
سامسونگ جان من کاملا می دونم چی میگین. و می دونم این اعداد نشان دهنده گزینه مربوطه است اما اصلا این گزینه ها نمی یان مثلا همین گزینه common و یا غیره. لطفا بیشتر راهنمایی کنین خیلی ممنون هستم.

S A M S U N G
07-05-2008, 15:21
كد بالا جا به جا شده ..

اين كد رو امتحان كن دوست عزيز ...

#0523#*

موفق باشي ......

deer
09-05-2008, 13:53
فکر کنم این باشه
380a-017k-2ejf-2sef

دوست عزیز این رو قبول نمی کنه چون از من ورژن 3 است . اینجا هم کسی نیست که به داد من برسه :41:

Marygold
12-05-2008, 12:03
پس من اینقدر عاجزانه درخواست کمک کردم کسی به من نمیتونه کمک کنه ؟ :( یه بار دیگه میگم گوشی من F700v هست چه جوری روش جاوا نصب کنم؟ فکر نکنم راهایی که واسه سری های دیگه هست رو گوشی من کار بده . این گوشی جدیده و با همکاری شرکت وودافون هست . اhelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllp

man_look
21-05-2008, 23:20
سلام من نرم افزار d820براي vistaميخوام از كجا پيدا كنم

osmaan
22-05-2008, 00:08
سلام من نرم افزار d820براي vistaميخوام از كجا پيدا كنم

سایت samsungmobile.com

drezae
22-05-2008, 00:29
من یه بار ای250 روش دیکشنری ریختم اما دیگه وصل نمیشه کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟

SAMSUNG F500
30-05-2008, 18:57
salam , kasi mitoone be man vase nasbe bazi rooye f500 komak kone ?

osmaan
01-06-2008, 16:58
salam , kasi mitoone be man vase nasbe bazi rooye f500 komak kone ?
تو این تاپیکو گشتی؟

sima_6600
02-06-2008, 21:53
سلام کسی میدونه چطوری می توانم USBPORT.dll رو دانلود کنم.

admiral_cavandish
06-06-2008, 15:35
در مورد نصب بازي روي U700 اگر كسي اينكار رو كرده لطفا كامل و بدون هرگونه ايرادي كه دوباره موجب نشه كسي بگه آقا در اين قسمت مورد داره يا درست آپلود نميشه يا از اين صحبتها... خواهشا كمك مي خوام كدهايي كه قبلا تو اين تايپيك داده شده عمل مي‌كنه اما در ادامه به آپشنهاي گفته شده نمي‌رسه و اون برنامه bitpim كه نمي‌دونم هم به چه دردي مي‌خوره دانلود نشد. لطفا كسي كه مطمئن هستش با توضيح كامل و با فرض اين كه با يك مبتدي طرفه اين كار رو انجام بده . بسيار ممنون مي‌شم

saeed_rastak
09-07-2008, 01:33
سام دوستان میخواستم بدونم رو سامسونگ u600 تم نصب میشه یا نه؟ اگه آره لینک بدید لطفا

S A M S U N G
09-07-2008, 09:19
نه دوست عزيز تم نداره .

deer
11-07-2008, 19:25
سلام دوستان کسی نمی دونه چرا برنامه روی گوشی من نصب نمی شه . تمام موبایل فروشی های شهرمون رو رفتم کسی نتونسته نصب کنه . چرا؟

راستی گوشیم دی 600 یک نفر که نصب کرده بگه ویندوزش چیه و تنضیمات گوشی رو هم بگه . ممنون

kamal114
18-07-2008, 10:18
من با نصب برنامه روی u600مشکل دارم هر کاری میکنم نمیشه
ایراد کارم کجاست؟

S A M S U N G
18-07-2008, 12:26
از چه روشی استفاده میکنی دوست عزیز ؟

hamed1987
17-08-2008, 00:59
سلام .روی u900 چطوری برنامه نصب کنم؟

S A M S U N G
19-08-2008, 10:49
U900 طريقه خاصي نداره .

2 فايل JAR‌ و JAD‌ رو كپي كنين توي Other File مموري داخلي گوشي و بعد روي فايل JAR رو انتخاب كنين .

مخلصيم .

osmaan
23-08-2008, 15:31
در مورد نصب بازي روي U700 اگر كسي اينكار رو كرده لطفا كامل و بدون هرگونه ايرادي كه دوباره موجب نشه كسي بگه آقا در اين قسمت مورد داره يا درست آپلود نميشه يا از اين صحبتها... خواهشا كمك مي خوام كدهايي كه قبلا تو اين تايپيك داده شده عمل مي‌كنه اما در ادامه به آپشنهاي گفته شده نمي‌رسه و اون برنامه bitpim كه نمي‌دونم هم به چه دردي مي‌خوره دانلود نشد. لطفا كسي كه مطمئن هستش با توضيح كامل و با فرض اين كه با يك مبتدي طرفه اين كار رو انجام بده . بسيار ممنون مي‌شم

تو کلوپ u700 نوشته
برو به اونجا

Hossein 12
30-08-2008, 16:12
ديکشنري PMD براي گوشي‌هاي جاواي SAMSUNG

sanjy
08-09-2008, 12:40
bebakhshid agh mishe tarze rikhtane bazi ia barname haie java ra rooie U700 begid ? mamnoon khaheshan harki balade bezare kheili vajeb va moheme!

sanjy
08-09-2008, 12:41
gooshi haye serie D khoob hast ia na?

sanjy
08-09-2008, 12:51
bebakhshid ke in post ha ra inja zadam vali nemidoonestam topic U700 kojast sorry

mazmazm
27-09-2008, 11:26
سلام
اگر ممكن هست روش نصب برنامه جاوا روي سامسونگ F400 را شرح دهيد.

linuxboy
29-09-2008, 21:55
u700 برنامه از طریق کامپیوتر روش نصب میشه؟
آیا برنامه و بازی بالای 1mb باز می کنه؟ آخه سری 40 نوکیا نمی تونه بالای 1mb باز کنه

osmaan
29-09-2008, 22:13
u700 برنامه از طریق کامپیوتر روش نصب میشه؟
آیا برنامه و بازی بالای 1mb باز می کنه؟ آخه سری 40 نوکیا نمی تونه بالای 1mb باز کنه
بله از طریق کامپیوتر نصب میشه
بالای 1 مگ رو نصب نمیکنه

baroon64
05-10-2008, 14:45
ابتدا شما باید دو نرم افزار مربوطه یعنی Uploader و SofticPPPGatek رو دانلود کنید.
SofticPPPGatek
Uploader
بعد از دانلود :
1.برنامه ی SofticPPPGatek رو روی کامپیوتر نصب کنید البته وسط نصب این گزینه که توی عکس نشان داده شده رو انتخاب کنید . وقتی که آیکون اون زیر ما نیتور بغل ساعت نمایان شد از آن خارج شوید یعنی روی اون کلیک راست کنید و EXIT رو بزنید .

2.بعد از اون باید USB گوشی خود را وصل کنید و از دورن سی دی مربوط به گوشی درایو گوشی رو نصب کنید
3.بعد از نصب درایو حا ل برنامه ی SofticPPPGatek رو که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید که معمولا توی این آدرس هستش ( آدرس نصب نرم افزار ) : PPPGate D:\Program Files\Softick\PPP\Bin\
4.بعد از اجرای نرم افزار علا مت آون مثل توضیح شماره ی 1 کنار ساعت کامپیوتر نمایان میشود ( که قبل از این کار یعنی اجرای برنامه USB حتما باید به کامپیوتر وصل شده باشه ) با دوبارکلیک کردن روی علامت برنامه صفحه ای باز میشود که باید به سربرگ BLUETOOTH/SERIAL رفت و کامپورت رو برای نرم افزار تعریف کرد برای پبدا کردن کامپرت گوشیه خود یابد این کار را انجام دهید:

5.روی MY computer راست کلیک کنید و از منوی ظاهر شده گزینه ی Properties رو انتخاب کنید. وارد قسمت Device manger شوید و گزینه ی modems را باز کرده و بر روی Samsung mobile usb modem راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید وارد قسمت Advanced\Advanced port settings بشید و در قسمت Com port number از شماره ی پرت مطلع بشید و در برنامه ی Softick آنرا در پنجره ی نشان داده شده در شکل بالا تعریف کنید.
برنامه را تائید و دوباره راه اندازی کنید و بار دیگر چک کنید که کام پرتی که تعریف کرده اید تغییر نکرده باشد.
6.حال با باز گذاشتن برنامه ی Softickوارد برنامه ی Java uploder بشوید و بازی یا برنامه ی مورد نظر رو Add کنید .

7.وقتی برنامه Add شد سراغ گوشی خود برید و این کد رو بزنید ( البته اگه روی قسمت About برنامه کلیک کنید اون کدها رو خیلی دقیق و بدونه جابجایی نشون داده )

9.بعد از خارج شدن از این صفحه بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ی زیر ظاهر بشه

10.بعد با انتخاب گزینه اول یعنی PPP UP و انتخاب USB به همین صفحه بر می گردید و باید Serial download رو انتخاب کنید بعد از اون برنامه شروع به نصب میکند . که آیکون برنامه در محل نصب بازی ها قابل رویت هستش .

نکته : حتما قبل از انجام این کارها ( یعنی توضیحات شماره ی 1 تا 10 ) حتما گوشیه خود را یک با خاموش و روشن کنید چون ممکن هست در مرحله شماره ی 10 گوشی ری استارت بشه و با این اتفاق شما بایددوباره از اول همه ی کار ها رو انجام دهید .
نکته مهمتر : برای نصب برنامه ی جدید دوباره باید گوشی خود را ری استارت کنید البته اگر هم ری استارت نکنید در مرحله ی 10 با انتخاب
گزینه ی بلوتوث یا یو اس بی گوشی خود به خود ری استارت می شود . ) یعنی این فقط برای نصب یه برنامه هستش و برای نصب برنامه ی جدید حتما باید گوشی ری استارت بشه
یه در خواست هم از کسانی که این برنامه رو دانلو کردن دارم همونبرنامه ی SofticPPPGatek . چون این برنامه TRIAL VERSION هستش و حدود 20 روز وقت داره هر کی کد ریجیسترش رو گیر اورد بزاره تا بقیه هم استفاده کنند . ( ماله خودم که فقط 5 روز وقت داره )

MY NAME IS MAHYAR
امیدوارم که بدردتون خورده باشه .

:laughing: :happy: :laughing: :happy:

سلام من كارهايي كه شما گفتيد طبق عكس انجام دادم اما همينكه كد اولي رو ميزنم و دكمه گوشيمو ميزنم ميگه غير مجاز اصلا نتوستم كدو وارد كنم بازي فايل جارشم كنارش ميسازه ولي تو برنامه فقط جد وارد ميشه
كمكم كنيد من اصلا بازي ندارم تو موبايلم يه بازي الكي هم شده ميخوام نصب كنم تا نحوه نصبو ياد بگيرم ممنون ميشم كمكم كنيد

baroon64
05-10-2008, 15:39
من همه مراحلو انجام دادم مشكلش الان اينه كه بازي جديدو وقتي سريال دانلودو ميزنم نميتونه دانلود كنه و و فقط بازي كه توي گوشيم بودو نشون ميده

osmaan
06-10-2008, 12:21
یه کم باید ور برید با گوشیتون و اینکه باید چندین و چند بار امتحان کنید تا بتونید به نتیجه برسید البته باید هر بار امتحان تمام مسیر رو از اول برید

S A M S U N G
06-10-2008, 12:37
من همه مراحلو انجام دادم مشكلش الان اينه كه بازي جديدو وقتي سريال دانلودو ميزنم نميتونه دانلود كنه و و فقط بازي كه توي گوشيم بودو نشون ميده

چه اروری میده دوست عزیز ! Install Error یا ارور دیگه ائی ؟

hamed1987
06-10-2008, 22:16
U900 طريقه خاصي نداره .

2 فايل JAR‌ و JAD‌ رو كپي كنين توي Other File مموري داخلي گوشي و بعد روي فايل JAR رو انتخاب كنين .

مخلصيم .
دوست عزیز سلام
بابت جوابت ممنونم ولی من این کار رو انجام دادم ولی پیغام خطا به این عنوان میده: unsupported file
type
چه کنیم؟

S A M S U N G
06-10-2008, 22:30
دوست عزیز بایستی از روش U700 استفاده کرد

Driver

BitPim

درایور را از حالت فشرده خارج کنید.
- برنامه " Bitpim" را نصب کنید.
1)کد زیر را در گوشی وارد کنید :
(از چپ به راست : ستاره مربع صفر پنج دو سه مربع)*#0523#
2)دکمه های زیر را به ترتیب بفشارید :
Common >بعد> USB Configuration >بعد> Qualcomm USB

حال عبارت زیر نمایش داده می شود :
Plz Reconnect the Cable.0
3)اکنون کابل را به گوشی و کامپیوتر وصل کنید.>> به کنترل پنل رفته و جستجوی سخت افزار جدید را انتخاب کنید (البته خود ویندوز قبل از شما این

کار را شروع می کند) .
در هنگام نصب تنظیم دستی (Manual) را انتخاب کنیدو برای آن همان پوشه برنامه Qualcommdriver را انتخاب کنید
4)برنامه "Bitpim" را اجرا کنید و از منوی Editگزینه ی Settings را برگزینید.
در اینجا Phone type را بر روی Other CDMA phone قرار دهید . و برای Com Port هم می توانید بر روی Browse (روبرویش) کلیک کنید و پورت مورد نظر

را انتخاب کنید (مثلا برای من : Qualcomm Diagnostics Interface 3197 (COM7)).
بر روی "OK" کلیک کنید.
5)حال به منوی "View" بروید و گزینه ی "View File System" را فعال کنید.
6)در سمت چپ برنامه بر روی Filesystem کلیک کنید. در سمت راست یک پوشه ی آبی رنگ دیده می شود. بر روی + در کنار این پوشه کلیک کنید.

عبارت … retrieving ظاهر می شود و پس از مدتی لیست پوشه ها (در قسمت میانی) و لیست فایل ها (درسمت راست) پدید می آید.
7)هم اکنون به Media و پس از آن به Games بروید و فایل های .jar و .jad را در این پوشه کپی کنید.(با dragdrop یا راست کلیک کردن روی قسمت

راست و انتخاب new file)
8)دیگر می توانید کابل را در بیاورید.
9)(در موبایل) از منو خارج شوید و این کد را وارد کنید :
*#6984125*# ( از چپ به راست : ستاره مربع شش نه هشت چهار یک دو پنج ستاره مربع )
-شما به قسمت "Admin Settings" وارد شده اید.
= 1) منوی 4 (Internals) را انتخاب کنید . برای Master Key هم این کد را وارد کنید:
*#9072641*# (از چپ به راست : ستاره مربع نه صفر هفت دو شش چهار یک ستاره مربع)
- 2) منوی شماره 7 (Storage settings) را انتخاب کنید .
- 3) شماره های 1 Update media databaseو شماره ی 2 Update Java DB و شماره ی 8 Create AX Dat File را بفشارید.
نکته : بازی ها و برنامه ها را ازطریق خود گوشی حذف نکنید و باید آن را از طریق Bitpim حذف کنید.

baroon64
07-10-2008, 09:03
اصلا ارور نميده ولي اون بازي جديدو نميزنه وفقطوقتي اون كارا رو ميكني يه صفحه سفيد مياد كه بازي خود گوشي رو نشون ميده و خبري از دانلود بازي جديد نيست

baroon64
12-10-2008, 15:43
كسي نيست جواب بده

reza boy
13-10-2008, 02:58
با سلام خسته نباشيد من مي خواستم طريقه نصب سري دي رو دان كنم لينك خرابه رسيدگي كنيد ممنون خيلي لازم دارم

osmaan
13-10-2008, 18:52
این هم لینک جدید