PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Enigma protector v1.12 ساختن فايلهاي غير قابل كرك

mahramasrar2
12-03-2007, 03:13
دوستان من اين برنامه را در قسمت كرك ودرخواست كرك مطرح كردم ولي نتيجه اي نگرفتم گفتم حداقل با معرفي آن به دوستان شايد مابقي به فكر يافتن سريال يا كرك برنامه بيافتند

اين برنامه يك پكر است كه مي تواند بروي فايلهاي اجرائي قفل بگزارد وآنها را در نهايت ممكن فشرده كند
درواقع چه موقع شما مي توانيد قفل يك فايل را بشكنيد؟

براي اين كار بايد 3 مرحله را بگزرانيد
1- ابتدا با يك exe scaner آن را چك مي كنيد تا بفهميد با چه برنامه اي پك يا فشرده شده
2- برنامه unpacker مربوط به آنرا مي يابيد
3- فايل را unpack مي كنيد وقفل آنرا مي شكنيد

حالا نكته جالب اينجاست كه اين برنامه پس از پك كردن فايل بروي آن يك روكش جعلي مي كشد وآنرا تحت عنوان يك قفل ديگر معرفي مي كند مثلا پس از اينكه شما با يك exe scaner آنرا چك كرديد برنامه به شما به اشتباه مي گويد كه برنامه assemble شده يا با upack ويا ديگر قفل ها حفاظت شده اكنون كه شما آن unpacker مربوطه را بكار مي بريد جواب نمي گيريد ومتوجه مي شويد كه اسكنر اشتباه فهميده وقفل چيز ديگري است

درواقع برنامه هاي زيادي ادعا مي كنند كه مي توانند مشابه كار Enigma protector را انجام دهند اما هيچ كدام براستي همانند اين برنامه عمل نمي كنند من در 2 هفته اخير دهها عدد از اين برنامه ها را چك كردم اما با جديدترين اسكنر ها مچ تمام آنها باز مي شد اما enigma تنها مرد ايستاده در ميدان بود

اگرچه ژاپني ها بوسيله olludbg اين برنامه را unpack كرده اند اما تنها در موارد معدود وآنهم به صورت شانسي وپس از آزمودن صدها unpacker موجود بوده است

في الواقع حداقل سود اين برنامه در اين است كه افراد ناشي نتوانند برنامه شما را با شمردن 1 2 3 كرك كنند
فرض كنيد فايلي با upx قفل شده است خنده دار است چونكه پس از اسكن كردن و دريافتن نوع پك اكنون با خود برنامه upx packer مي توانيد آنرا unpack كنيد

اكنون اگر دوستان سريال يا كركي براي اين بر نامه ارزشمند سراغ دارند بسيار خوشحال مي شوم غير از اينكه به در د ديگر دوستان نيز مي خورد هرچه باشد كشور ما كپي رايت ندارد وبايد خودمان خودمان را حفاظت كنيم

درصورتي كه لينكي از كرك يا سريال بگزاريد تمامي ورژن هاي اين برنامه را برايتان آپلود خواهم كرد:biggrin:

persiankitty
12-03-2007, 03:22
اكنون اگر دوستان سريال يا كركي براي اين بر نامه ارزشمند سراغ دارند بسيار خوشحال مي شوم غير از اينكه به در د ديگر دوستان نيز مي خورد هرچه باشد كشور ما كپي رايت ندارد وبايد خودمان خودمان را حفاظت كنيم

من خيلي با اين جمله تفريح كردم ، مخصوصا قسمت پر رنگ شده اش.

mahramasrar2
13-03-2007, 05:46
خوب جدا از تفريح كرك رو هم پيدا كردي؟
دوستان خواهشا فكري به حال كرك بكنيد

mahramasrar2
19-03-2007, 03:37
اصلا دوستان اين تاپيك رو مي خونند يا فقط كليك مي كنند؟
مي دونيد اين نرم افزار چقدر ارزشمنده؟

yashar8000
19-03-2007, 04:15
سلام این نرم افزار را اینجا نمی تونی پیدا کنی چون کرکر ها نمی خوان کارشون سختر بشه

Alireza_Shafaei_PCworld
19-03-2007, 09:02
دوست عزیز
یک لینک سالم از این برنامه داری؟

mohammad_n63
19-03-2007, 11:28
دوستان من اين برنامه را در قسمت كرك ودرخواست كرك مطرح كردم ولي نتيجه اي نگرفتم گفتم حداقل با معرفي آن به دوستان شايد مابقي به فكر يافتن سريال يا كرك برنامه بيافتند

اين برنامه يك پكر است كه مي تواند بروي فايلهاي اجرائي قفل بگزارد وآنها را در نهايت ممكن فشرده كند
درواقع چه موقع شما مي توانيد قفل يك فايل را بشكنيد؟

براي اين كار بايد 3 مرحله را بگزرانيد
1- ابتدا با يك exe scaner آن را چك مي كنيد تا بفهميد با چه برنامه اي پك يا فشرده شده
2- برنامه unpacker مربوط به آنرا مي يابيد
3- فايل را unpack مي كنيد وقفل آنرا مي شكنيد

حالا نكته جالب اينجاست كه اين برنامه پس از پك كردن فايل بروي آن يك روكش جعلي مي كشد وآنرا تحت عنوان يك قفل ديگر معرفي مي كند مثلا پس از اينكه شما با يك exe scaner آنرا چك كرديد برنامه به شما به اشتباه مي گويد كه برنامه assemble شده يا با upack ويا ديگر قفل ها حفاظت شده اكنون كه شما آن unpacker مربوطه را بكار مي بريد جواب نمي گيريد ومتوجه مي شويد كه اسكنر اشتباه فهميده وقفل چيز ديگري است

با سلام به دوستان عزيز
برنامه ديگه اي هم هستش كه اين كار رو انجام ميده و اونم RLPack نسخه فولش هست
اينم لينك دانلود برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد:10:

Alireza_Shafaei_PCworld
19-03-2007, 14:07
من که نتونستم یک لینک سالم از این برنامه پیدا کنم!

kamran_katery
20-03-2007, 00:13
كرك تمام ورژن هاي اين برنامه موجوده.
اين جور برنامه ها رو هر جايي نمي توني گير بياري(شايد دليل معرفي نكردنش در اين فرم هم همين باشه)
منم سرعت زياد جالبي ندارم كه بخوام آپلود كنم.
پس بي خيالش بايد بشي، يا خودت بايد دنبالش بري

mahramasrar2
20-03-2007, 15:08
در صورتي كه دوستان كرك يا شماره سريالي آپلود كنند من هم تمامي ورژن هاي فول اين برنامه رو آپلود مي كنم تا به قدرت نرم افزار ايمان بياوريد
kamran_katery دوست خوب وتازه ورود خواهشا اگر كرك را داريد دريغ نفرمائيد زحمت آپلود نرم افزار ها هم با من

mahramasrar2
20-03-2007, 16:08
با سلام به دوستان عزيز
برنامه ديگه اي هم هستش كه اين كار رو انجام ميده و اونم RLPack نسخه فولش هست
اينم لينك دانلود برنامه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد:10:

دوست عزيز شما اگر مطلب ابتدائي تاپيك را درست مطالعه كرده بوديد متوجه مي شديد كه من هم گفتم كه برنامه هاي بسياري اين ادعا را مي كنند ولي چه تعداد در اين راه راستگو ومقاوم باقي مي مانند؟
برنامه اي كه شما لطف آپلود يا لينك گزاري آنرا مرحمت فرموده ايد حتي نمي تواند ID خودش را محافظت كند!!! ديگر چه برسد به برنامه اي كه وظيفه محافظتش به آن سپرده شده !!
دوستان عزيز ابتدا وجهت برطرف شدن هر گونه ترديد يا ابهامي ابدا يك EXE ID SCANNER كه تعداد آنها همانند EXE PACKER ها هر روز رو به فزوني دارد در گوگل سرچ وداونلود كنيد سپس برنامه اي كه قصد پك يا آنپك كردن آنرا داريد با آن چك كنيد آنگاه در عرض سه سوت وشايد 30 ثانيه تا آنپك كردن بيشتر فاصله نداريد !!!
من نزديك به 20 EXE ID SCANNER در سيستم خود به صورت همزمان استفاده مي كنم كه قدرت وبروز رساني وهمينطور قدرت تشخيص برخي بيش از ديگري است برنامه RLPack براحتي قابل تشخيص وunpack كردن است من گفتم كه enigma چيزي متفاوت از مابقي است نه همانند ديگران!!

لينك دانلود آنپكر RLPack هم در زير است كه با سه سوت آنپك را انجام مي دهد

RL!dePacker از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما درصورتي كه حتي در صورت اسكن كردن برنامه وپي بردن به سيستم پك وقفل گزاري enigma باز هم ساعت ها تا unpack كردن فاصله داريد حالا چه با ollydbg باشد يا softice يا ديگران
تازه اين درصورتي است كه سيستم پك را تشخيص دهيد كه اين هم بيشتر مواقع وقتي ممكن است كه خودتان فايلي را با enigma پك وسپس قصد unpack كردن داشته باشيد ودرصورتي كه از سيستم پك كردن اطلاعي نداشته باشيد كار بازهم سخت تر مي شود

البته بنده قصد جسارت به دوست ارجمندمان را نداشتم وباز هم سپاسگزاري مي كنم

همچنان منتظر كرك يا سريال برنامه هستم توضيح اينكه كار با يك شماره سريال حل است !!! اگر چه اگر كرك هم باشد بهتر

mahramasrar2
02-04-2007, 02:58
دوستان خبري از كرك enigma نشد؟

Alireza_Shafaei_PCworld
02-04-2007, 12:16
من که گفتم
یکی یک لینک سالم از برنامه بده
من خودم نتونستم پیدا کنم!

negahefarda
02-04-2007, 15:51
با سلام .
دوستان عزیز برنامه رو آپ کردم . علی جون بیا بگیر که اگه کرک بلد نیستیم حداقل یه کاری کرده باشیم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اون دوست عزیزمون هم یه نگاه بنداره ببینه همینه یا نه که ما رو نکشن .
این هم عکس :
جایکه برنامه نصبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حال اجرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی ایتن نسخه 1.12 .

تا بد بدرود .

piremard
02-04-2007, 17:47
ارزش نداره
اولا هم دتکت می شه
و هم بصورت دستی آنپک می شه آموزششم تو وب زیاده
خیلی وقته که نسخه اش عوض نشده
اونیم که تو سایتشه lite هست
بی خیالش شید
ارادتمند پیرمرد