PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی D820 خود را فلش کنید

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 01:13
من چهارشنبه (16 اسفند 1385) بود که گوشیم رو بردم پارس قائم. شرکت معظم پارس قائم. اولش پرسیدم نسخه فریموری که شما دارید، چی هست؟ بدون اینکه بدونن، جواب دادن "همونیکه روی گوشیتون هست"!!! گفتم خب اینو واسه من فلش کنید. من می خوام که گوشیم فلش بشه و دو تا مورد الکی گفتم که نگم از علافی می خوام فلش کنم!!

خلاصه فلش کردن و امروز (یکشنبه) تحویل گرفتم (آخه شنبه تعطیل بود). نسخه فریمور خودم D820JPFE2 بود. یعنی:
ورژن 2
ماه may
سال 2006

وقتی فلش کردن، دیدم تبدیل شده به D820JPFH1 یعنی:
ورژن 1
ماه Auguest
سال 2006
یعنی 3 ماه جدیدتر. و البته مزایایی هم داره که واقعاً به همه اونایی که این گوشی رو دارن پیشنهاد میکنم که ببرن پارس قائم و فلش کنن.

و اما مزایا:

1) منشی این گوشی یه مشکل کوچیک داشت و این بود که اگه پیغام های ضبط شده رو Delet all می کردی، گوشی ریست میشد و پیغام ها باید دونه دونه پاک میشدن. این مشکل برطرف شده.

2) وقتی اسلاید گوشی رو پایین می دادم، ابتدا 10 ثانیه چراغها روشن بود، بعد 10 ثانیه نورش کم میشد و بعد صفحه خاموش میشد. الان همزمان با پایین بردن درب، نور صفحه کمرنگ میشه و بعد از 5 ثانیه خاموش میشه.

تا حالا این دو تا رو پیدا کردم. اگه به چیز جدیدی برخورد کردم، حتماً مطرح میکنم.

Ehsani
12-03-2007, 02:15
ورژن الان گوشی d600 منم همون ورژن قبلی شماستD600JPFE2...
منم ببرم فلش میکنه ..یا باید بهانه های الکی بیارم ( چه بهانه ای بیارم تا راضی بشه:happy: )
بعدش هم اینکه کدوم شعبه پارس قائم بردی ؟؟

mahyarSAMSUNG
12-03-2007, 02:44
راست میگه من گوشیم گرارنتی داره یعنی الان ببرم بدون از بین رفتم گارانتی فلش میکنه ؟؟؟ پول میگیره ؟؟ آدرسش کجاست من چطوری میتونم از دم شهرک توحید برم اونجا ؟؟ راهشو بلد نیستم

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 21:42
ایستگاه متروی شهید بهشتی رو بلدی؟ خیابون شهید بهشتی تقاطع مفتح هستش.
از میدون انقلاب هم اتوبوس داره. توی کارگر شمالی میره شهید بهشتی. دقیقاً کنار ایستگاه مترو.
اونجا که پیاده میشی، یه کم توی خیابون بهشتی به سمت غرب میری تا به یه پمپ بنزین می رسی که نبش خیابون پاکستان باشه. خیابون پاکستان رو میری تو. سمت چپ که اصلاً کوچه نداره. اولین کوچه سمت راست رو میری داخل که اسم کوچه اش هم کوچه دوم هست.
اونجا پلاک 17 که وارد بشی دو تا آرم سامسونگ می بینی. (کاش ازش عکس می گرفتم) میری درب سمت راست قسمت تحویل گوشی.

بی رودرواسی بگو می خوام گوشیمو فلش کنم. ببین می کنن؟ اگه نکردن یه ایراد الکی تو گوشیت پیدا کن و بگو (یه چیزی که اصلاً خود گوشی اونطوریه رو بهونه کن!) من منوی گوشیم رو بهونه کردم. ضمناً زنگ هم بزن و شماره قبضت رو بگو و بگو می خوام با تعمیرکارش صحبت کنم. به خود تعمیرکارش بگو گوشی رو فلش کن.

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 02:47
خوب اون اصل کاری رو نگفتی من الان گوشیم گارنتی داره خوب ؟؟؟ بعضی مواقع ویپ ریست میشه ( که با مستر ریست فعلا درست شده ) همون طوری که گفتم جاواش هم مشکل پیدا کرده . حالا من گارانتیمو ببرم اونجا یا لازم نیست ؟؟؟ خودت با گارانتی رفتی ؟؟؟ یا پول دادی ؟؟؟

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 15:53
من با گارانتی رفتم. شما همین مشکل وپ رو بهونه کن و بگو گوشی دوستم با فلش شما درست شده.

ضمناً نکته سومی که پیدا کردم همین بود:

3) قبلاً بار دومی که به وپ متصل میشد، گوشی ریست میشد که الان اون مشکل هم از بین رفته.

mahyarSAMSUNG
14-03-2007, 03:45
ولی یه چیزی برای من با مستر ریست درست شده و دیگه خراب هم نمیشه که بهونه کنم . ولی مشکل جاوا رو دارم .فقط باید وقت کنم برم اونجا

saamz
16-03-2007, 06:37
سلام
آقا گوشي D820 رو چه جوري فریمورش را پيدا كنيم....؟ كجاش نوشته؟

ShahabSAMSUNG
16-03-2007, 20:04
سلام
آقا گوشي D820 رو چه جوري فریمورش را پيدا كنيم....؟ كجاش نوشته؟

برای دیدن ورژن فریمور خودتون از این کد استفاده کنید:

ستاره مربع 1234 مربع

به محض زدن دکمه آخر، ورژن فریمور رو خواهید دید.