PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی pmp مارک jxd داره بیاد نظرشو بگه در مورد این مارک

mpeg
11-03-2007, 16:42
سلام بچه ها لطفا هرکی pmp مارک jxd داره بگه دستگاه هاش چطوره کیفیتش و با چه گارانتی خوبه
فرقی نمیکنه چه مدلی هست

sabasistem_co
12-03-2007, 15:02
سلام
من جي ايكس دي داشتم اصلا از لحاظ صوتي و تصويري و دوربين صفر بود يعني خيلي خيلي بد بود
به نظر من اصلا اين مارك را نگير خيلي دستگاه بيخودي هست
من خودم داشتم ولي دو روزه فروختم

saman 021
12-03-2007, 15:23
منم jxd دارم....اصلا بدرد نمیخوره..
فریب امکاناتشو نخورین ...چون فقط mp3 player درست حسابی داره..
فقط با نور خیلی عالی میشه یه عکس بدرد بخور گرفت.. کیفیت فیلمبرداری صفر... ال سی دی بیشتر موقع ها پرش داره... رم بالا اضافه کنید قفل میکنه ...یادتون باشه ساخت چین....
به نظر من فقط اگه بهتون هدیه دادن قبول کنید.......

mpeg
12-03-2007, 22:56
مرسی اولا
pmpارزون دوربین دار چی خوبه پس بگیرم که av in داشته باشه
راستی مارک مارشال چه طوره

b_e_h_dad2
13-03-2007, 10:33
سلام
من مارک jxd دارم خیلی ازش راضیم . البته دستگاه رو من تازه گرفتم و جدیدترین مدل هستش که دوربین 5 مگا داره!!!

البته محصولاتش کیفیتای مختلف داره ! از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری دیگه!!!:tongue:

من دنبال مارشال هم بودن ولی وقتی فهمیدم که چینی هستش و روش زده آمریکا نخریدم!
یه سایت هم میدم برو JXD رو ببین توش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قربون آقا!!!;)

mpeg
13-03-2007, 11:08
بهداد جان مرسی
من هم این سایت دیدم گارانتیشم خوبه برای جی اکس دی
ولی مارشال رو که دیدم از لحاظ وضوح تصویر خیلی سرتر از همه بود
نمایندگی مارشال رو داری
راستی مدل Jxd تو چیه
اگه میشه نمونه عکسی که با دوربینش گرفتی چند نمونه تو سایت بزاز ماهم ببینیم

b_e_h_dad2
13-03-2007, 17:43
سلام mpeg
یک مقدار update سایت برام سختخ چون سرور برای دفتر ما تو هند هستش (in.) و چون قراره سرور عوش شه نمی تونم الان عکس بزارم رو سایت
اگه ایمیل داری بهم بگو تا نمونه عکس یا فیلم برات بفرستم
ایمیل من : b_e_h_dad2@yahoo.com

در ضمن دستگاه من مدل 685 هستش
قربونت

jxdiran
05-06-2007, 12:32
سلام،

نمایندگی انحصاری محصولات و خدمات JXD در ایران شرکت نگین خاورمیانه به آدرس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاسخگوی تمام مشکلات و سوالات شما در مورد دستگاههای JXD است.

becareful
05-06-2007, 13:24
ولی جی ایکس دی اصلا یه firmware ناقابل هم توی این سایت هاش میگن نداره.

Ali&G
05-06-2007, 23:12
جنس چيني از اين بهتر نميشه:13: :13: :13:

alfred88
06-06-2007, 15:17
سلام بچه ها لطفا هرکی pmp مارک jxd داره بگه دستگاه هاش چطوره کیفیتش و با چه گارانتی خوبه
فرقی نمیکنه چه مدلی هست

jxdچيه .دوست عزيز يه مسئله اي هست كه بايد بهت بگم .شما با خريد jxdيا هر مارك غير معتبر ديگه كه معلوم نيست بابا ننه اش كيه ضرر ميكني حالا خود داني.:10:

jxdiran
09-06-2007, 11:28
دوستان عزیز،
نمایندگی اصلی JXD در ایران شرکت نگین خاورمیانه است ،اگر با گارانتی اصلی یعنی گارانتی شرکت نگین خاورمیانه JXD رو تهیه کنید هیچ مشکلی با این دستگاه نخواهید داشت و اگر مشکلی داشته باشین شرکت میتونه اونو برطرف کنه یا دستگاهتون را تعویض می کنه،در مورد پفک و آدامس وبیسکویت که توی دستگاهتون پیدا شده بخاطر این بوده که دستگاه رو قبلا بازکرده بوده اند.دستگاههایی که گارانتی اصلی شرکت باشند برچسب گارانتی خود شرکت JXD روش هست که روی اون شماره سریال هم خورده و اگر برچسب سالم باشه مشکلات عادی دستگاه تا اتمام تاریخ گارانتی که یکسال است به عهده شرکت خواهد بود.
جهت ارتباط با شرکت با شماره :88348484 تماس بگیرید سایت شرکت هم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.
سایت رو هرهفته حتما ببینید چون هر هفته حداقل 1 مدل جدید شرکت تولید می کنه که مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیاست.

درمورد Firmware چون دستگاههای JXD دوربین دارند و از چیپ sunplus استفاده می کنند برای upload کردن firmware نیاز به دستکاری در برد آنها دارند و این کار را بجز یک تعمیرکار حرفه ای نمی تواند انجام دهد و firmware کردن آنها بدون تغییر روی برد ممکن است دستگاه را کاملا خراب کند، بنابراین firmwareها و طریقه upload کردن آنها را فقط نمایندگی های شرکت JXD دارند.
با تشکرjxd iran

becareful
10-06-2007, 20:00
خوب دیگه جی ایکس دی توی انتخاب چیپ متخصص نبوده که بشه اونو ارتقا داد.

Ali&G
11-06-2007, 11:50
واينم يه عيب كوچيك نيست

jxdiran
11-06-2007, 13:49
با سلام،
من زیاد نمی خوام تخصصی جواب بدم، چون ممکنه شما اطلاعات تخصصی کاملی در این مورد نداشته باشین ،بنابراین فقط یک سوال از شما می کنم ،شما تا حالا firmware دوربین عکاسیتون روupgrade کردین؟ یا دیدین دوربین دیجیتالی که firmware اون در دسترس همه باشه؟
JXD قبل از اینکه یک MP4 Player باشه یک دوربین عکاسیه.

Ali&G
11-06-2007, 18:37
اقا بسه اينقدر تبليغ اخه همچين صحبت ميكنيد و تعريف ميكنيد كه انگار از فضاپيماي شاتل صحبت ميكنيد

ksadi
13-06-2007, 04:45
سلام

قابل توجه همه دوستان این آقای بهداد ممبینی خودش نمایندگی jxdداره کافیه یه سری به سایت jxd بزنید

تا متوجه بشین چرا داره از jxd دفاع میکنه.

b_e_h_dad2
14-06-2007, 01:22
سلام

قابل توجه همه دوستان این آقای بهداد ممبینی خودش نمایندگی jxdداره کافیه یه سری به سایت jxd بزنید

تا متوجه بشین چرا داره از jxd دفاع میکنه.

بله عزیزم ... البته یه چیزی فراتر از یک نمایندگی!!! اگر هم تبلیغی بوده برای دفاع بوده ... البته فقط به عنوان یک کسی که مدل JXD 685 رو داره نظر دادم !!! اینحا رو گذاشتن که افراد از اطلاعات همدیگه استفاده کنن ... نظر من به عنوان یک کسی که محصول JXD رو داره حتی اگه خودم فروشنده اون باشم خیلی بیشتر از نظر شما که در واقع هیچ کمکی به فرد ایجاد کننده این پست نکرد ، می خوره !!!! ا جالبه که شما هم تا عضو سایت شدی اومدی توی این پست نظر دادیا!!! باز جالنتر اینه که اسم من رو هم میدونی!!

دوست عزیز سعی کنید خودتون و مارکتون رو بالا بکشید نه اینکه دیگران رو تحقیر کنید ...

تهدید و تحقیر نشوندهنده ی کم آوردن هستش

آدم خوبه هر کاری رو با روشهای منطقی انجام بده ...

شاد باشید

b.mobini@jxd.ir

ksadi
14-06-2007, 04:02
اسمتون وشماره موبایلتون در سایت jxd هست.

M I S H A
14-06-2007, 08:07
jxdچيه .دوست عزيز يه مسئله اي هست كه بايد بهت بگم .شما با خريد jxdيا هر مارك غير معتبر ديگه كه معلوم نيست بابا ننه اش كيه ضرر ميكني حالا خود داني.:10:
دقیقا درسته، شما با خرید ابن نوع مارک ها ضرر می کنی اساسی. به نظر من با این پول یه MP3 player از شرکت کریتیو بگیر تا حداقل کیفیت صداش خوب باشه(نکته: بودجه شما چقدره؟):20:

aa123
15-06-2007, 21:20
صاحب نظران کمک مارشال بهتره جی ایکس دی ولا من می خوام pmp یا mp4 بگیرم نمی دونم چی بخرم

aa123
15-06-2007, 21:21
راستی این pmc که میگن چیه( پورتیبل مدیا سینتر ) کمک لطفا

jxdiran
19-06-2007, 11:32
با سلام ،
دوستان ماشا,الله انقدر به هم لطف دارن و خوب جواب همدیگر رو میدن که ماخجالت میکشیم توی این بحث زیبا و دلنشین وارد شیم،قبل از اینکه ترکش این بگومگو ها به ما بخوره عرض کنم که اگه ما جسارت کردیم و وارد بحث و صحبتهای پرمحتوای شما شدیم فقط برای از بین بردن ابهامات بود،آقای مبینی هم دوست و همکار عزیز ما حکما" نیتی جز این نداشته اند،اما افرادی اینجا رو با سرکوچه شون اشتباه گرفتن و می خوان با هر کی رد میشه یه دعوایی بکنند. فقط جسارتا خدمت این دوست عزیزمان که در مورد معنی PMP سوال کرده بودند عرض کنم که
PMP=Portable Media Player دستگاههایی هستند که معمولا بیشتر از یک فرمت تصویری پخش میکنند و قابلیتهای اضافه تری نسبت به MP4 Player دارند مثلا ممکنه دوربین داشته باشند یا کپچر کنند یا قابلیتهای دیگری داشته باشند
با تشکرjxdiran
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

741852
09-05-2008, 03:57
با سلام خدمت دوستان.چرا شما ها فقط به دو سایت ایرانی اکتفا می کنید؟ برید و در گوگل یکی از مدل های jxd رو بزنید یک سایت میاد که اولش آسیا داره که دقیقا یادم نیست.اونجا دیگه نه تبلیغه نه چیزی.بعضی از مدل های اون نوشته که در حد دی وی دی فیلم برداری میکنه با رزولوشن 640x480 و با فرمت دی وی دی.مسلما چند برابر موبایل فیلم برداری میکنه اگه در حد دی وی دی هم نباشه.بعدش هم اینکه چین یک کشور عقب مونده نیست که هی چین چین می کنید.کشوری که المپیک 2008 رو برگزار میکنه عقب مونده محسوب نمیشه.ارزونی اجناس چین به این خاطر هست که بالای یک میلیارد جمعیت داره و همه کار میکنند حتی بچه های 8 ساله.(اینو یک نفری که چین سفر کرده بود میگه).نه مثل ما ایرانی ها که اکثرا الاف هستیم. و به خاطر رقابت با کشورهای دیگه که اسمو رسمی دارن.به نظر من به قیمتش می ارزه.اگه خیلی میخواین خوب باشه و وسواس هستین برین سامسونگ بخرین با صفحه کوچکتر و دوربین 2 مگا پیکسل به قیمت 200000 تومان.اونوقت راضی میشین.با این پول میشه یه موبایل k800 سونی اریکسون خرید.چین کمر آمریکا رو خم کرده. فقط مردم یاد گرفتن بگن چین مزخرفه.این حرف بیشتر یه عادت شده تا بر اساس دلیل و منطق.چیین رو که میگین مزخرفه خوب پس ایران رو چی میگین؟ لطفا یه اسم برای ایران هم پیدا کنین.

seymour
09-05-2008, 10:07
حالا آخرین پست اون بحث که مال یه سال پیشه تقریبا ... اما بهرحال ، خیلی خوبه که شما که ماشالا بیشتر سراغ سایت های زبان اصلی هستید ، یه دوتا لینک هم بدید به review هایی که روی این محصول شده .. منظورم اینه که وقتی یه محصول انقدر خوب و معتبر باشه ، حتما توی سایت های مرجع review باید اسمش مطرح شده باشه دیگه ؛ درسته ؟ .. مثل cowon و iriver و creative و سونی و سامسونگ و ...

یعنی بحث من اینه که یه محصول باید اعتبارش رو کسب کنه ... حالا می خوام بدونم که آیا JXD می تونه همچین ادعایی داشته باشه ؟ ...

ممنون ...

mpeg
09-05-2008, 15:01
دوستان عزیز این تاپیک رو من خیلی وقت پیش راه انداختم چرا بحث رو دوباره راه انداختید ما راجب محصولات چینی حالا حالا نظرات متفاوت داریم یعنی هیچ وقت همه به یک تفاهم نمیرسن که هردو طرف موافق ومخالف از یک لحاظ حق دارند به هر حال کاریش نمیشه کرد به نظر من این بحث ها رو ادامه ندیم بهتره ولی روزی میرسه که دیدمون به این محصولات چینی عوض میشه مثل بقیه دنیا

mpeg
09-05-2008, 15:05
دوستان عزیز این تاپیک رو من خیلی وقت پیش راه انداختم چرا بحث رو دوباره راه انداختید ما راجب محصولات چینی حالا حالا نظرات متفاوت داریم یعنی هیچ وقت همه به یک تفاهم نمیرسن که هردو طرف موافق ومخالف از یک لحاظ حق دارند به هر حال کاریش نمیشه کرد به نظر من این بحث ها رو ادامه ندیم بهتره ولی روزی میرسه که دیدمون به این محصولات چینی عوض میشه مثل بقیه دنیا البته خدا کنه جنس های درجه 1 چینی هم بصورت انبوه وارد ایران شه که دیگه جای صحبت نباشه

mehrzadghobadi
16-04-2009, 01:50
آقایون لطفا دعوا نکنید.
یکی کمک کنه یعنی هرکی که خودشpmp jxd خریده و داره نظر بده. واقعا خوبه؟ کیفیت داره؟ مخصوصا tv-in کیفیت داره بعد از کپچر تو کامپوتر کیفیتش چطوره خوبه؟ زیر نویس نشون میده؟
نظرتون راجع به مدل jxd990 یا jxd318 چیه؟
مدل قدیمیشو کسی نداره نظر بده منظورم jxd661 چطوره؟ tv-in کیفیت داره تو این مدل؟ کلا کیفیت این مدلش چجوریاست؟ 

mehrzadghobadi
19-04-2009, 02:49
یعنی کسی jxd نخریده ببینیم چطوره
:18: :19:

deja-vu
23-04-2009, 01:49
یعنی کسی jxd نخریده ببینیم چطوره
:18: :19:

دوست عزيز از من به تو نصيحت که نخر ، تمام امکاناتش تبلسغاتي و براي جلب مشتريه
حالا شما دوست داري برو يکيشو بخر بعد وقتي که فهميدي چه کلاه گشادي سرت رفته تجربه
ميشه. از تجربه دوستاني که کارشون خيلي وقته همين استفاده کن

mehrzadghobadi
24-04-2009, 12:03
شما خودت داشتی یا فقط به علت چینی بودنش میگی؟ حالا دقیقا چه بدی هایی داره؟ چون برام از همه مهمترش tv-in هست.

شقی جان
01-11-2010, 04:19
با سلام به همه ی عزیزان :من خودم یک mp4 jxd از زاهدان به قیمت 56000 تومان خریدم که گارانتی نداشت مدلشم jxd 921 بود تو سایت قیمتش 95000 هزار تومانه خلاصه بهتون بگم واقعا کارش عالی بود از هر نظر کارش خوب بود:27:فقط دوربینش کمی ضعیف بود:19: داشتم با این mp4 حال میکردم:8: تا اینکه چند وقت پیش mp4 تو جیبم بود با یه نفر دعوا کردم اونم با چوپ زد روش فقط LCD ام پی فورم شکست همه چیش سالمه ولی تصویر نداره مونده رو دستم:41:

abtin1
08-06-2011, 20:03
من می خوام jdx 990 بگیرم دوربینش مهم نیست برای کپچر کردن از تلویزیون و ... می خوام. می خوام بدونم کیفیت ضبط خوبه یا نه
برای کپچر چیز دیگهای هست مثل 990 که کوچک و قابل حمل باشه

abtin1
10-06-2011, 16:35
کسی نیست جواب بده

melika_89m
22-10-2012, 10:57
سلام من jxd 2000 خریدم . فکر نمیئکردم اینقدر کیفیتش پایین باشه . الان دنبال بازی میگردم اما هیچ بازی تو اینترنت پیدا نکردم !!! همش واسه psp هست .
یک سوال به jxd فقط بازی با کیفیت میکرو و سه گا می خوره و از کجا می تونم این بازی ها رو دانلود کنم ؟؟؟م
منونم

ELSIN
22-10-2012, 12:43
سلام
اخرین پست این تاپیک برای 16 ماه پیش هست لطفا دقت کنید

بعد این جا انجمن دوربینه نه mp3 player

به این انجمن مراجعه کنید

و دستگاه های ضبط و پخش قابل حمل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])