PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ v3i,v3x

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

bineshan
11-03-2007, 14:42
سلام به همه دوستان
الان كه ديگه موتورولا هم برا خودش صاحب خونه زندگي شد لطف كنيد تمام مسايل و مشكلات و پيشنهادات مربوط به اين گوشي رو در اين تاپيك مطرح كنيد
موفق باشيد

Meisam_F
12-03-2007, 22:27
يه گوشي v3x نو هست كه (512 )memory card را نميشناسه memory وقتي با memory reader به pc وصل ميشه درست كار ميكنه گوشي هم خارج شدن و داخل شدن memory را تشخيص ميده ولي وقتي بهsetting->phone stutus->storage devices ميريم فقط گزينه phone وجود داره كه ظرفيتش را 61632kb ميزنه كسي ميتونه براي حل اين مشكل كمك كنه؟

bineshan
12-03-2007, 23:39
كسي نيست دوستمونو كمك كنه كه اين گوشي رو داشته باشه

Meisam_F
13-03-2007, 09:25
يه بزرگواري نيست يه جواب كوچولو به من بده؟

solo_88
13-03-2007, 10:10
يه بزرگواري نيست يه جواب كوچولو به من بده؟
برای یکی از دوستام این مشکلو داشت فلش کرد درست شد:) ......ان شالله که مشکل سخت افزازی نیست

Meisam_F
13-03-2007, 13:49
ممنون كه جواب داديد يه memory ديگه روش انداختم اونو شناخت منم ديگه درش نياوردم!!

bineshan
13-03-2007, 14:29
موفق باشي دوست عزيز

GsM
13-03-2007, 18:27
ممنون كه جواب داديد يه memory ديگه روش انداختم اونو شناخت منم ديگه درش نياوردم!!

شرمنده....که دیر جواب دادم....

خوب با این کار که خوش بختانه مشخص شده مشکل از گوشی شما نیست.....و اصلا نیاز به فلش کردن ندارین....
پیشنهاد میکنم.... به خدمات موبایلی های معتبر برید و بخواید.... با دستگاه مموری شما رو از قفل در بیره...
معمولا بیشتر خدمات موبایلی ها این کار رو انجام میدن.....
موفق باشین....

Meisam_F
14-03-2007, 11:04
سلام دوستان مشكلي كه اين بار برام به وجود اومده اينه كه چه با برنامه Motorola Phone Tools وچه وقتي كه از حالت usb mass storage براي انتقال فايل به گوشي استفاده ميكنم نميتونم فايلهاي حجيم مثل mp3 را به گوشي انتقال بدم(چه به حافظه خود گوشي چه به memory) اما در مورد فايلهاي كوچك مثل عكس هيچ مشكلي ندارم يه بار تونستم يه فايل mp3 را روي حافظه خود گوشي بريزم ولي قبل وبعد اون بار هميشه هر دفعه يه جايي وسط انتقال خطاي IO device error يا قطع ارتباط از طرف گوشي را بهم ميده من از همون درايورهابي روي CD خود گوشي براي شناسوندن گوشي به PC استفاده كردم فكر ميكنم PC گوشي را درست شناخته چون Motorola Phone Tools اطلاعات مربوط به گوشي از جمله سريال نامبرش را مياره ممنون ميشم اگه تو حل مشكلم كمكم كنيد

GsM
14-03-2007, 11:53
سلام دوستان مشكلي كه اين بار برام به وجود اومده اينه كه چه با برنامه Motorola Phone Tools وچه وقتي كه از حالت usb mass storage براي انتقال فايل به گوشي استفاده ميكنم نميتونم فايلهاي حجيم مثل mp3 را به گوشي انتقال بدم(چه به حافظه خود گوشي چه به memory) اما در مورد فايلهاي كوچك مثل عكس هيچ مشكلي ندارم يه بار تونستم يه فايل mp3 را روي حافظه خود گوشي بريزم ولي قبل وبعد اون بار هميشه هر دفعه يه جايي وسط انتقال خطاي IO device error يا قطع ارتباط از طرف گوشي را بهم ميده من از همون درايورهابي روي CD خود گوشي براي شناسوندن گوشي به PC استفاده كردم فكر ميكنم PC گوشي را درست شناخته چون Motorola Phone Tools اطلاعات مربوط به گوشي از جمله سريال نامبرش را مياره ممنون ميشم اگه تو حل مشكلم كمكم كنيد

سلام میثم جان....:)
معمولا وقتی گوشی های موتوورلا بخوان اذیت کنن دیگه ول کن نیست....
برای راحتی همیشگیت 2 را ه داری...
اول مستر ریسیت کن که به احتمال زیاد فکر نکنم درست بشه اما به امتحانش می ارزه...
بعدش هم تنها راه شما فلش کردن است...

Meisam_F
14-03-2007, 15:02
ممنون كه جوابم را داديد مثل هميشه سريع و عالي ميخواستم ببينم هيچ راه ساده تري وجود نداره ؟ اخه دلم نمياد گوشي كه اين قدر خوب كار ميكنه را به خاطر اين اشكال نه چندان جدي فلش كنم:sad:

GsM
14-03-2007, 15:07
ممنون كه جوابم را داديد مثل هميشه سريع و عالي ميخواستم ببينم هيچ راه ساده تري وجود نداره ؟ اخه دلم نمياد گوشي كه اين قدر خوب كار ميكنه را به خاطر اين اشكال نه چندان جدي فلش كنم
خواهش عزیز.......
مستر ریسیت..جواب نداد؟!!!

Meisam_F
14-03-2007, 16:22
اين سرعتت منو كشته!! - متاسفانه master reset جواب نداد خودم فكر ميكنم اشكال از PC باشه چون موقع انتقال mp3 از گوشي به PC هيچ مشكلي وجود نداره ولي از PC به گوشي چرا ولي هر كاري ميكنم به راه حلي نميرسم

GsM
14-03-2007, 21:01
اين سرعتت منو كشته!! - متاسفانه master reset جواب نداد خودم فكر ميكنم اشكال از PC باشه چون موقع انتقال mp3 از گوشي به PC هيچ مشكلي وجود نداره ولي از PC به گوشي چرا ولي هر كاري ميكنم به راه حلي نميرسم

نکنه دوست داری....سه روز یه بار سر بزنم...:happy:

خوب...چرا با سیستم دیگه امتحان نمیکنی؟؟

arm_264
14-03-2007, 22:36
سلام دوستان
لطفا اگر کسی میدونه چطوری sms فارسی روی v3x خوانده بشه من رو راهنمایی بکنه

با تشکر

Meisam_F
14-03-2007, 23:30
سلام انصافا جواب بست قبليم را خيلي زود داديد - من الان دسترسي به PC ديگه اي ندارم براي همين هم مزاحم بر و بچ اينجا شدم و دليل ديگرش هم اينه كه اساتيد كلوب درباره حدسي كه زدم (مشكل از PC است) يه نظري بدن - اين را هم اضافه ميكنم كه با خود گوشي و با استفاده از گزينه move موجود در منوهاي گوشي فايلهاي mp3 بدون هيچ مشكلي بين حافظه گوشي و memory جا به جا ميشند -ممنون از اينكه وقت ميگذاريد و جواب ميديد

Death Love
15-03-2007, 00:41
با سلام
باید بگم که یک سری رم های san diskمشکل دارن.احتمال خرابی گوشی خیلی کمه.:cool:

GsM
15-03-2007, 00:41
سلام دوستان
لطفا اگر کسی میدونه چطوری sms فارسی روی v3x خوانده بشه من رو راهنمایی بکنه

با تشکر

سلام دوست خوبم....ورودت رو تبریک میگم.....
عزیز.... تنها راهش فلش است.....

GsM
15-03-2007, 00:45
سلام انصافا جواب بست قبليم را خيلي زود داديد - من الان دسترسي به PC ديگه اي ندارم براي همين هم مزاحم بر و بچ اينجا شدم و دليل ديگرش هم اينه كه اساتيد كلوب درباره حدسي كه زدم (مشكل از PC است) يه نظري بدن - اين را هم اضافه ميكنم كه با خود گوشي و با استفاده از گزينه move موجود در منوهاي گوشي فايلهاي mp3 بدون هيچ مشكلي بين حافظه گوشي و memory جا به جا ميشند -ممنون از اينكه وقت ميگذاريد و جواب ميديد
خواهش میکنم عزیز....وظیفمه..
راستش.....من اون پیشنهاد فلش رو پس میگیرم....و اول میگم...شما چون فعلا با گوشی مشکلی ندارین....و فقط از سیستم به گوشی مشکل دارین....بهتره..تا تست با سیستم دیگه صبر کنید.....
فکر کنم..این راه عاقلانه تر باشه....
عجله نکنید خیلی بهتره....

Death Love
15-03-2007, 22:20
سلام.
من تویه یه سایتی دیدم که صدای v3i تقویت کرده.واسه v3x هم میشه؟
بدش من هرچی میخوام phon memory بریزم رو سیستم نمیشه.cd لازمه؟حتی usb setting هم روی data هستشconnecrion

amir2011
16-03-2007, 00:05
سلام.
من تویه یه سایتی دیدم که صدای v3i تقویت کرده.واسه v3x هم میشه؟
بدش من هرچی میخوام phon memory بریزم رو سیستم نمیشه.cd لازمه؟حتی usb setting هم روی data هستشconnecrion

دوست عزیز صدای v3x هم تقویت میشه تازه بعد از تقویت میتونی از صدای v3x لذت ببری توضیحات کاملشو میتونی تو یک تایپیک به نام تقویت صدای v3x تو کلوپ موتورولا از قسمت کلوپ گوشیها ببینی

GsM
16-03-2007, 00:32

سلام دوست عزیز....
نه عزیز اگه بخوای از طریق کامپیوتر .. این کا رو کنی باید بزاری رو حالت مموری.....
موفق باشین...

Death Love
16-03-2007, 12:52
از جوابت ممنونم عزیز.....
یعنی من تمام اطلاعاتی که رو phon memory دارم باید بریزم رو memory card.؟؟؟؟؟؟

GsM
16-03-2007, 14:13
از جوابت ممنونم عزیز.....
یعنی من تمام اطلاعاتی که رو phon memory دارم باید بریزم رو memory card.؟؟؟؟؟؟
خواهش دوست عزیز...
ببینید اگه... از طریق کابا میخوایین گوشیون رو متصل کنید و و از برنامه استفاده نکنید...کامپیوتر فقط دراو مموری شما رو میشناسه...پس باید کپی کنید در مموری....
اگه از بلوتوث کامپیوتر استفاده میکنید... بلوتوث فقط مموری داخلی شما رو میشناس.. پس نمیخواد کپی کنید.....

اما از نظر من..همون کابل بهترین راه.. و سریع ترین راه است.................
موفق باشید

Death Love
16-03-2007, 15:32
سلام...
من یه مموری نو برای بار 2 رو گوشی انداختم.چون فکر میکردم اولی مشکل داره.مشکل اینه که مموری رو برای بار اول مشناسه و میشه اطلاعات رو بین گوشی و کامپیوتر رد و بدل کرد.
ولی بار 2 کمپیوتر گوشی رو میشناسه ولی گوشی مموری رو نمیشناسه.
وقتی safty remove میکنم مثلا اگه بخوام عکس بگیرم switch storage device رو میزنم فقط phon رو میشناسه.
اول فکر میکردم ایراد از مموری ولی الان نمیدونم ایراد از چیه.؟
کمک کنید

GsM
16-03-2007, 16:03
سلام عزیز....
خوب یه بار هم از طریق گوشی..اون رو فرمت کن..ببین چی میشه!!!!
در ضمن کامپیوترت هم چک کن که ویروس خاصی نداشته باشه....

Death Love
16-03-2007, 19:00
سلام عزیز....
خوب یه بار هم از طریق گوشی..اون رو فرمت کن..ببین چی میشه!!!!
در ضمن کامپیوترت هم چک کن که ویروس خاصی نداشته باشه....
سلام
من مموری رو با رم ریدر فرمت کردم و گوشی اونو شناخت(خوشبختانه).
من احساس میکنم این windows حتما یک مشکلی داره که باعث جابجای sector 0 مموری میشه و گوشی آدرس شروع رو گم میکنه.
من از آنتی ویروس nod 32 استفاده میکنم ممکنه ویروسی تو sys باشه:41:.این مشکلو meisam_f داشته.نمیدونم مشکلش حل شد؟
البته من anti viruse رو update نکردم.
شک من خرابی windows هستش.
راستش نصفه پول این گوشی مونده.گفتم اگه گوشی خرابه پسش بدم!!!!!!!

GsM
16-03-2007, 19:23
سلام
من مموری رو با رم ریدر فرمت کردم و گوشی اونو شناخت(خوشبختانه).
من احساس میکنم این windows حتما یک مشکلی داره که باعث جابجای sector 0 مموری میشه و گوشی آدرس شروع رو گم میکنه.
من از آنتی ویروس nod 32 استفاده میکنم ممکنه ویروسی تو sys باشه.این مشکلو meisam_f داشته.نمیدونم مشکلش حل شد؟
البته من anti viruse رو update نکردم.
شک من خرابی windows هستش.
راستش نصفه پول این گوشی مونده.گفتم اگه گوشی خرابه پسش بدم!!!!!!!

سلام عزیز.....
نمیدونم مشکل این گوشی جدیدا چیه..که همه رو دیونه میکنه.....
بد نیست قبل از اینکه بخئای بری پیش طرف.. سریع یه ویندوز هم عوض کنی.....اینجوری خیالت راحت میشه....
در ضمن بهتره به اون دوستمون هم پیغام خصوصی بدی که ببینی چه کار کرده؟!!
ان شا الله..مشکلت حل میشه...

Death Love
17-03-2007, 00:28
سلام عزیز.....
نمیدونم مشکل این گوشی جدیدا چیه..که همه رو دیونه میکنه.....
بد نیست قبل از اینکه بخئای بری پیش طرف.. سریع یه ویندوز هم عوض کنی.....اینجوری خیالت راحت میشه....
در ضمن بهتره به اون دوستمون هم پیغام خصوصی بدی که ببینی چه کار کرده؟!!
ان شا الله..مشکلت حل میشه...
سلام
من متوجه شدم بعد از اینکه گوشی مموری رو شناخت با یک بار خامش و روشن کردن دوباره گمش کرد.
این اخریا هرچقدر مموری رو فرمت کردم بازم فایده نداشتوتا اینکه یه مستر ریست وclear کردم و باطری رو چند لحظه در آوردم.
فکر کنم باید فلش شه.
حال منو گرفته.

GsM
17-03-2007, 01:20
آره...فکر کنم...
ولی اگه میبین طرف رایگان انجام میده و بلده.. بده به خودش.....

mksarv
17-03-2007, 19:30
سلام...
خسته نباشید...
من با v3x یه مشکل خیلی بدی دارم اونم اینکه مدام هنگ میکنه و خودکار خاموش میشه.
بد جوری حالم رو گرفته اگه کسی می دونه من باید چیکار کنم لطفا برام به این آدرس ایمیل بفرسته:::
mohsen_kebriay@walla.com
ببخشید که من کم میام اینترنت اونم فقط واسه ایمیل میام...
اگه لطف کنید ممنون میشم.

GsM
17-03-2007, 21:30
سلام...
خسته نباشید...
من با v3x یه مشکل خیلی بدی دارم اونم اینکه مدام هنگ میکنه و خودکار خاموش میشه.
بد جوری حالم رو گرفته اگه کسی می دونه من باید چیکار کنم لطفا برام به این آدرس ایمیل بفرسته:::
mohsen_kebriay@walla.com
ببخشید که من کم میام اینترنت اونم فقط واسه ایمیل میام...
اگه لطف کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز....
شما باید گوشیتون رو فلش کنید....آموزش فلش هم در تاپیک جدا توسط amirtad گذاشته شده.... که متالیکا اینک مجدد گذاشته....

Death Love
18-03-2007, 00:40
سلام.
من ویندوز رو عوض کردم .
میدونید مشکل از اینحاست که وقتی رو درایو مجازی مموری کلیک راست میکنم و Eject میزنم error میده و گوشی مموری رو گم میکنه.
حتی با سیستم دیگه هم این مشکلو داشت.
اگه درست نشه فردا میفروشمش.
خدایی خیلی زد حال خوردم.
این فکر رو هم میکنم که ایراد از reader مموری باشه.ایراد سخت افزاری که دیگه فاتحه خوندس.
نمیدونم چه مرگشه.هرچی موری رو فرمت کردم .دیگه اونم نمیشناسه.بعد فردا صبحش که فرمت کردم شناخت.
جن داره انگار.

GsM
18-03-2007, 00:59
سلام.
من ویندوز رو عوض کردم .
میدونید مشکل از اینحاست که وقتی رو درایو مجازی مموری کلیک راست میکنم و Eject میزنم error میده و گوشی مموری رو گم میکنه.
حتی با سیستم دیگه هم این مشکلو داشت.
اگه درست نشه فردا میفروشمش.
خدایی خیلی زد حال خوردم.
این فکر رو هم میکنم که ایراد از reader مموری باشه.ایراد سخت افزاری که دیگه فاتحه خوندس.
نمیدونم چه مرگشه.هرچی موری رو فرمت کردم .دیگه اونم نمیشناسه.بعد فردا صبحش که فرمت کردم شناخت.
جن داره انگار.
سلام دوست عزیز...
فلش نکردین؟؟؟

Death Love
18-03-2007, 12:40
سلام دوست عزیز...
فلش نکردین؟؟؟
نه گفتم یه مموری دیگه عوض کنم جواب نداد همون جا تو مغازه میدم فلش کنن.
امید وارم سخت افزاری نباشه.اگ سخت افزاری بود اصلا نمیشناخت.

mohammadflash2006
18-03-2007, 12:58
مشخصات گارانتي
نام شركت حدود قيمت ( تومان )
گارانتی متفرقه 254000
جدول مشخصات گوشي

مشخصات
نام گوشي: V3x
تاريخ معرفي : سه ماهه ی اول سال 2005
باند فركانس:
باند :
UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
سيستم عامل نوع: ندارد
مشخصات ظاهري وزن: 125 گرم
سايز (میلی متر) : طول : 99 عرض : 55 ضخامت : 20
رنگ بندي گوشي :

--------------------------------------------------------------------------------

مشخصات صفحه نمايش نوع: TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگ و صفحه نمایش خارجی CSTN
ابعاد: 320 × 240پیکسل و صفحه نمایش خارجی 80×96 پیکسل
صفحه نمايش لمسي: ندارد
حالت اسكرين سيور: دارد با قابلیت دانلود
تصوير زمينه: دارد با قابلیت دانلود

--------------------------------------------------------------------------------

مشخصات دوربين نوع: 2 مگا پیکسل با ماکرو و دوربین دوم VGA
قابليت بزرگنمايي: 8 برابر
ابعاد عكس : 1200×1600 پیکسل
قابليت فيلمبرداري: دارد
مدت فيلمبرداري: به میزان حافظه
فلاش: دارد

مشخصات صداي زنگ نوع: پلی فونیک 24 کاناله
قابليت دريافت زنگ: دارد
پخش MP3 به جاي زنگ: دارد

مشخصات پخش كننده موزيك نوع: MP3 player
قابليت پخش: AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3

مشخصات حافظه حافظه گوشي: 64 مگابایت
حافظه مموري كارت : دارد ( microSD (TransFlash با قابلیت افزایش حافظه تا 512 مگابایت
دفترچه تلفن: 1000 نام
نمايش تصوير تماس گيرنده: دارد

ابزار ارتباطي گوشي پورت: USB
بلوتوث: دارد نسخه ی1.2
اينفرارد: ندارد
GPRS : دارد Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE : ندارد
HSCSD : ندارد
: 3G
دارد 384kbps
Wireless LAN: ندارد

بازي نام بازي : دارد با قابلیت دانلود

مرورگر اينترنت WAP : دارد نسخه ی 2
xHTML : دارد
HTML : ندارد

ساير مشخصات
messaging : SMS, MMS, Email, Instant Messaging
تايپ هوشمند T9 : دارد
ويبره : دارد
آيفون : دارد
منشي تلفني : ندارد
سيستم ضبط صدا: ندارد
سيستم شماره گيري با صوت: دارد
فرمان صوتي : ندارد
راديو : ندارد
چراغ قوه: ندارد
فن آوري Push to talk : ندارد
مكالمه تصويري: دارد
قابليت ويرايش آفيس: ندارد
قابليت نمايش Pdf : ندارد
قابليتهاي ديگر: Java MIDP 2.0 و SyncML

مشخصات باتري نوع: Standard battery, Li-Ion (BC60) 840 mAh
زمان مكالمه مداوم: 5 ساعت
زمان آماده به كار: 250 ساعت

وسايل جانبي هندزفري: مدل S200 مدلHS700
هندزفري بلوتوث: مدل HS830 و مدل H3 و مدل H700 و مدل H500 و مدل HS805 و مدل HS850 و مدل RAZRWIREو مدل HS815 و مدل H300 و مدل H605و مدل HS820
كاركيت:
كاركيت بلوتوث: مدل HF850 و مدل HF820 و مدل IHF1000
كابل:
هلدر:
قابليت نصب دوربين:
كيبورد بيسيم:
شارژر: مدل CH700
شارژر فندكي: مدل VC700

ساير لوازم :

dimah2005
18-03-2007, 16:18
سلام
من برای اینکه بتونم مسیج فارسی بگیرم باید چه کار کنم
در کل اگر فایلی برای دانلود داری برای لنگوج پک فارسی یا عربی حتما سالم باشه که چند من دیدم مشکل داشتن
و همچنین یک توضیح مختصر بدید
ممنون میشوم
v3x

GsM
18-03-2007, 16:39
....سلام....
دوست عزیز.. به تاپیک فلش مراجعه کنید...آموزش در اونجاست....

valentine_18h
18-03-2007, 17:07
میخواستم بگم حالا که موتورولا هم تاپیک جداگونه واسه خودش زده مدیران محترم سایت بیان آموزش های لازم رو بصورت تاپیک های جداگانه و کاملتر از قبل در اختیار موتو باز ها قرار بدن . به عنوان مثال من هنوز خودم دنبال اینم که جای بعضی از کلیدهای گوشیمو تغییر بدم اما موفق نشدم چون یکم آموزشای قبلی گیج کننده بود. در مورد فلش کردن دیگه فکر نکنم کسی مشکلی داشته باشه چون قبلا سنگ تموم گذاشتین. اما هنوز یه سری ریزه کاره هایی هست که باید توضیح بیشتری داده بشه.

GsM
18-03-2007, 18:15
نه گفتم یه مموری دیگه عوض کنم جواب نداد همون جا تو مغازه میدم فلش کنن.
امید وارم سخت افزاری نباشه.اگ سخت افزاری بود اصلا نمیشناخت.

آره بهترین راه.. همینه.... ولی فکر نکنم.. مشکلش دیگه اینقدر ...فجیع باشه....اگه بتونی تعویض کنی.. خیلی بهتره....

موفق بشین....

GsM
18-03-2007, 18:18
میخواستم بگم حالا که موتورولا هم تاپیک جداگونه واسه خودش زده مدیران محترم سایت بیان آموزش های لازم رو بصورت تاپیک های جداگانه و کاملتر از قبل در اختیار موتو باز ها قرار بدن . به عنوان مثال من هنوز خودم دنبال اینم که جای بعضی از کلیدهای گوشیمو تغییر بدم اما موفق نشدم چون یکم آموزشای قبلی گیج کننده بود. در مورد فلش کردن دیگه فکر نکنم کسی مشکلی داشته باشه چون قبلا سنگ تموم گذاشتین. اما هنوز یه سری ریزه کاره هایی هست که باید توضیح بیشتری داده بشه.

البته الان زیر مجموعه موتورولا افتتاح شده....
منظورتون از مدیران. اگه.. مهران عزیز.. حمید عزیز و یا کمال عزیز.. است باید بگم. هر کدوم از این ها.. سرگرم تخصص خودشون هستند....
تاپیک مخصوص آموزش در زیر مجموعه موتورولا به وجود آمده.. که من و بقیه دوستان..آموزش ها رو اونجا میزاریم.....
که در امضا نیز میتونید اون رو ببینید....
چیزی که شما دوست عزیز میخواین...آموزش خاصی نداره...فقط میخواد SEEM بلد باشین.. که هستین....
فقط یه سری اطلاعات آیدین عزیز گذاشته بود که مخصوص V3X بود.. برای همین من.. با .. تغییر اون ها گوشیم به هم ریخت....و V3X نداشتم که تست کنم.. اما خودش تست کرده بود.. و جواب گرفته بود....شما هم میتونید از اون استفاده کنید...
اما مطمئنن.. در اولین فرصت.. این آموزش هم به آموزش های قبلی .. اضافه میشه...به صورت کامل و از منبع معتبر.....

پیروز باشید :11:

Kolang
18-03-2007, 19:27
سلام
جهت هماهنگی با بقیه کلوپ ها، اسم تاپیک رو خلاصه کرده، پیوست شد
ممنون

Death Love
18-03-2007, 21:40
آره بهترین راه.. همینه.... ولی فکر نکنم.. مشکلش دیگه اینقدر ...فجیع باشه....اگه بتونی تعویض کنی.. خیلی بهتره....

موفق بشین....
سلام عزیز
گوشی درست شد .من گوشی رو فلش کردم 10000 تومان پول هم دادم.بازم مموری رو نشناخت.
بدش رفتم یه مموری 256 که میگن اصلیه انداختم روش.فرقش با مموری های دیگه اینه که تو پک kingston هست.
اینو شناخت و مشکل حل شد.
حالا من نفهمیدم 512 زیاد بود واسه این گوشی.
مموریه که سومیش بودخراب بود؟در حالی که با رم ریدر مشکل نداشت!
فلشه تاثیر داشت؟یا پول مفت دادم؟
ای کاش قبل از فلش یه مموری عوض میکردم.
مموری اول san disk و مموری دوم KingStone .
فقط یه کار مونده که بکنم اونم تست با یه 512 کینگ استونه.اگه مشکل نداشت تمام ایراد ها از اون مموری های لعنتی san disk
با تشکر از تو دوست عزیز.که لحظه به لحظه با من بودی

GsM
18-03-2007, 21:58
سلام عزیز
گوشی درست شد .من گوشی رو فلش کردم 10000 تومان پول هم دادم.بازم مموری رو نشناخت.
بدش رفتم یه مموری 256 که میگن اصلیه انداختم روش.فرقش با مموری های دیگه اینه که تو پک kingston هست.
اینو شناخت و مشکل حل شد.
حالا من نفهمیدم 512 زیاد بود واسه این گوشی.
مموریه که سومیش بودخراب بود؟در حالی که با رم ریدر مشکل نداشت!
فلشه تاثیر داشت؟یا پول مفت دادم؟
ای کاش قبل از فلش یه مموری عوض میکردم.
مموری اول san disk و مموری دوم KingStone .
فقط یه کار مونده که بکنم اونم تست با یه 512 کینگ استونه.اگه مشکل نداشت تمام ایراد ها از اون مموری های لعنتی san disk
با تشکر از تو دوست عزیز.که لحظه به لحظه با من بودی

سلام عزیز....
خیلی خوشحال شدم....:11:
نها مشکل شما متاسفانه این بود.. که.. فروشنده و یا اون کسی که گوشی رو وارد کرده.. مموری اصلی رو برداشته...
مثلا الان مموری من فابریک 256 توشیبا و متعلق به ژاپن است...
اگه واسه شما هم رعایت میشد.. دیگه این قدر... ضرر نمی کردید....اگه تنها از مموری باشه.. بازم باید خدا رو شکر کرد.. که مشکل های دیگه نداشته که ضرر بیشتر بزنه.....
موفق و پیروز باشی...:11:

Death Love
18-03-2007, 23:02
سلام عزیز....
خیلی خوشحال شدم....:11:
نها مشکل شما متاسفانه این بود.. که.. فروشنده و یا اون کسی که گوشی رو وارد کرده.. مموری اصلی رو برداشته...
مثلا الان مموری من فابریک 256 توشیبا و متعلق به ژاپن است...
اگه واسه شما هم رعایت میشد.. دیگه این قدر... ضرر نمی کردید....اگه تنها از مموری باشه.. بازم باید خدا رو شکر کرد.. که مشکل های دیگه نداشته که ضرر بیشتر بزنه.....
موفق و پیروز باشی...:11:
یه سوال :
من اگه بخوام صدای این گوشی رو زیاد کنم باید سی دی رو نصب کنم؟

Death Love
18-03-2007, 23:29
سلام.من تو مموری 3 فلدر دارم.audio.video.picture برای نصب بازی و نرم افزار چی کار کنم.؟دانلود هایی کخ zip هستن باید unzip کنم؟

GsM
18-03-2007, 23:48
یه سوال :
من اگه بخوام صدای این گوشی رو زیاد کنم باید سی دی رو نصب کنم؟

نه عزیز.......
یه تاپیک جدا زده شده به اسم تقویت صدا.... به اونجا مراجعه کن....

GsM
19-03-2007, 00:17
سلام.من تو مموری 3 فلدر دارم.audio.video.picture برای نصب بازی و نرم افزار چی کار کنم.؟دانلود هایی کخ zip هستن باید unzip کنم؟

ببین عزیز....
فقط جار یا جاد برای گوشی .. است......باید آنزیپ کنی....
در ضمن برای اینکه فلدر های دیگه رو هم ببینی....وقت داری ... فایل های پنهان سیستمت رو فعال میکنی.... از فلدر آپشن.. زیر اون گزینه که نشان بده یا نده... 3 تا تیک هست که باید برش داری..........

bineshan
19-03-2007, 00:30
gsmجان كارت خيلي درسته
موفق باشي

GsM
19-03-2007, 01:13
gsmجان كارت خيلي درسته
موفق باشي

شما بیشتر کارت درسته عزیز........:20:
ممنون عزیز.......
شما هم موفق باشین....:11:

Death Love
19-03-2007, 10:56
سلام
میشه به من بگید مودم یو اس بی رو چطور به کامپیوتر معرفی کنم؟
یه سوال دیگه:من اگه بخوام برنامه نصب کنم باید بریزم تو kjava ؟

GsM
19-03-2007, 12:00
سلام
میشه به من بگید مودم یو اس بی رو چطور به کامپیوتر معرفی کنم؟
یه سوال دیگه:من اگه بخوام برنامه نصب کنم باید بریزم تو kjava ؟

سلام.......
یعنی یو اس بی.... شما.. الان.... سالم نیست و کامپیوتر اون رو نمی شناسه؟؟؟
آره باید بریزی اونجا.... بعد از طریق گوشی نصبشون کنی....

Death Love
19-03-2007, 13:15
سلام.......
یعنی یو اس بی.... شما.. الان.... سالم نیست و کامپیوتر اون رو نمی شناسه؟؟؟
آره باید بریزی اونجا.... بعد از طریق گوشی نصبشون کنی....
سلام.
ببین با usb مشکلی نداره ولی وقتی میخوام به اون برنامه صدای گوشی رو زیاد کنم همچیت errori میده.
راجع به نصب نرم افزار :من مثلا قرآن که دان کردم بعد از extract یه فایل jad و دوباره یه فایل zip داره.بازم باید extract کنم ؟

Death Love
19-03-2007, 13:31
وقتی به فلکس ادیتور می خام صدارو تقویت کنم میگه گوشی رو حالت مودم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

GsM
19-03-2007, 14:07
سلام.
ببین با usb مشکلی نداره ولی وقتی میخوام به اون برنامه صدای گوشی رو زیاد کنم همچیت errori میده.
راجع به نصب نرم افزار :من مثلا قرآن که دان کردم بعد از extract یه فایل jad و دوباره یه فایل zip داره.بازم باید extract کنم ؟

سلام عزیز........
ببین هم فایل جاد .. قابل نصب است و هم فایل جار....اگه باز اون زیپ هم باز کردید و جار نداشت.. همین جاد رو نصب کن....(زیپ بعدی رو هم اکسترکت کن)

وقتی به فلکس ادیتور می خام صدارو تقویت کنم میگه گوشی رو حالت مودم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

این باز برمیگرده به مشکل اول........
ببین چیزی خاصی نداره...فقط شما. باید از هر راهی که میتونید....گوشیتون رو به سیستم بشناسونید......
حالا از تعویض ویندوز گرفته تا تعویض کابل یا پرت و یا.....

موفق باشی عزیز....

easterner17
20-03-2007, 10:53
از شما که مطالب بدرد بخور در مورد موتورولا را مطرح میکنید کمال تشکر را داریم . اما مدلهای موتورولا با کمبود اسکین و تم مواجه اند , لطفا نرم افزاری برای ساخت تم و اسکین معرفی کنید یا لینک سایت بذارید.:41:

M.etallic.A
20-03-2007, 13:35
اکثر گوشی های موتورولایی که من تو بازار ایران دیدم کابل یو اس بی شون مورد داشت. دوستانی که در اتصال گوشی به کامپیوتر مشکل دارن و مطمئنا که تمام مراحل رو درست میرن حتما یکبار کابل یو اس بی رو هم عوض کنن.

GsM
20-03-2007, 14:37
از شما که مطالب بدرد بخور در مورد موتورولا را مطرح میکنید کمال تشکر را داریم . اما مدلهای موتورولا با کمبود اسکین و تم مواجه اند , لطفا نرم افزاری برای ساخت تم و اسکین معرفی کنید یا لینک سایت بذارید.:41:

سلام دوست عزیز....
خوب هون طور که میبینید... تاپیک مخصوص اسکین توسط مدیریت پیوسط شده و اونجا اسکین ها رو میزاریم....
فعلا دو مدل v3i,n3x, چند مدل دیگه گذاشته شده.. که به مرور تمام مدل ها گذاشته میشه...
برنامه هایی که در کامپیوتر کار برد دارند رو هم.. در تاپیک جدا گذاشتم.. از اونجا میتونید دانلود کنید....
اگه مدلی داشتید که من نزاشتم.... بگین تا زود تر بزارم.........
موفق باشین.....

easterner17
20-03-2007, 19:12
اسکین توپ برای v3x گیرنمیاد......

ورود به سال جدید مبارک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
20-03-2007, 19:27
اسکین توپ برای v3x گیرنمیاد......

دوست عزیز..... اسکین های زیادی رو من گذاشتم.. به تاپیک جدا .. رجوع کنید....

منم سال نو رو به شما تبریک میگم

Death Love
20-03-2007, 20:20
سلام عزیز........
ببین هم فایل جاد .. قابل نصب است و هم فایل جار....اگه باز اون زیپ هم باز کردید و جار نداشت.. همین جاد رو نصب کن....(زیپ بعدی رو هم اکسترکت کن)

این باز برمیگرده به مشکل اول........
ببین چیزی خاصی نداره...فقط شما. باید از هر راهی که میتونید....گوشیتون رو به سیستم بشناسونید......
حالا از تعویض ویندوز گرفته تا تعویض کابل یا پرت و یا.....

موفق باشی عزیز....
سلام
نمیدونم.من با همین کابل دارم با مموری کار میکنم وئیندوز ها 2 باره نصب کردم.وقتی گوشی رو ی حالت data میزارم (در usb setting) ویندوز میشناسه ولی همش صدای قطع و وصل وسیله رو میدهوهمون صدایی که وقتی گوشی یا چیزی که به یو اس بی وصل میشه.
اون فایل هم که گفتم jad هست و تو یه فلدر kjava ریختم که hiden بود ولی وقتی میرم تو game and application نشونش نمیده.

Death Love
20-03-2007, 20:26
راستی گوشی من 2g استت نه 3g

GsM
20-03-2007, 20:29
سلام
نمیدونم.من با همین کابل دارم با مموری کار میکنم وئیندوز ها 2 باره نصب کردم.وقتی گوشی رو ی حالت data میزارم (در usb setting) ویندوز میشناسه ولی همش صدای قطع و وصل وسیله رو میدهوهمون صدایی که وقتی گوشی یا چیزی که به یو اس بی وصل میشه.
اون فایل هم که گفتم jad هست و تو یه فلدر kjava ریختم که hiden بود ولی وقتی میرم تو game and application نشونش نمیده.

سلام دوست عزیز
خوب شما....مطمئن هستی....که jar نبود؟؟؟حالا رفتی تو اون قسمت....install رو زدی؟؟

GsM
20-03-2007, 20:30
راستی گوشی من 2g استت نه 3g

فرقی نمیکنه... عزیز

Death Love
20-03-2007, 21:43
یه فایله زیپ دان کردم.بعد از extract یه فایل jad داد و یه فایل زیپ دیگه.بعد از این چیکار باید بکنم ؟
من همشو امتحان کردم..........

GsM
20-03-2007, 21:51
خوب تو اون زیپ چی بود؟؟؟
نگفتین..... install رو زدی ؟؟؟

Death Love
20-03-2007, 22:00
توی اون زیپ class file هستش و jad ندارهوdata , imag il isj,

بله new install هم زدم ولی چیز ی توش نبود. kjava یه فلدر که وقتی از حالت hiden بیرون اومد ظاهر شده.توش یه فلدر install هست که من اینارو تو اون میریزم

GsM
20-03-2007, 22:07
نه.. عزیز.. شما نباد تو اون فلدر بریزی....
باید.. توهمون صفحه اصلی kjava بریزید.....

M.etallic.A
20-03-2007, 22:37
توی اون زیپ class file هستش و jad ندارهوdata , imag il isj,

بله new install هم زدم ولی چیز ی توش نبود. kjava یه فلدر که وقتی از حالت hiden بیرون اومد ظاهر شده.توش یه فلدر install هست که من اینارو تو اون میریزم

ببین شما فقط باید فایلهایی با پسوند جار رو تو گوشیت بریزی اونم تو شاخه kjava....
اگه این شاخه رویت نمیشه این کارو بکن. وقتی رفتی تو my computer از اونجا هم تو مموری ... تو قسمت address بنویس i:\kjava

البته اون i در صورتی که درایو مموری i باشه ... مثلا ممکنه h باشه یا چیزه دیگه ...

Death Love
20-03-2007, 23:03
سلام.
بابا این نرم افزار قرآنه.نمیدونم من ریختم رفتم توی kjava امونجا ریختم بعد گوشی رو جدا کردم رفتم رو new install هیچی توش نیست.
مثل اینکه motorola به من نیومده.

Death Love
20-03-2007, 23:04
اگه یکی مردی کنه تو chat خصوصی 10 min وقتشو بده تمومه

GsM
20-03-2007, 23:07
ببین شما فقط باید فایلهایی با پسوند جار رو تو گوشیت بریزی اونم تو شاخه kjava....
اگه این شاخه رویت نمیشه این کارو بکن. وقتی رفتی تو my computer از اونجا هم تو مموری ... تو قسمت address بنویس i:\kjava

البته اون i در صورتی که درایو مموری i باشه ... مثلا ممکنه h باشه یا چیزه دیگه ...

عزیز .. ولی من.. جاد هم امتحان کردم شده.....

GsM
20-03-2007, 23:13
اگه یکی مردی کنه تو chat خصوصی 10 min وقتشو بده تمومه
بیا عزیز....

M.etallic.A
20-03-2007, 23:23
فایل jad حاوی آدرس فایل jar ... میتونی فایل jad رو هم نصب کنی به شرط اینکه فایل jar هم باشه . اگه دقت کنی حجم فایل jad خیلی کمه....

Death Love
20-03-2007, 23:27
بیا عزیز....
اقا شرمنده
من ریختم تو mobile>kjava بدش رفتم تو games & Apps زدم install new ولی هیچ توش نیست.:19::41:

Death Love
20-03-2007, 23:39
فایل jad حاوی آدرس فایل jar ... میتونی فایل jad رو هم نصب کنی به شرط اینکه فایل jar هم باشه . اگه دقت کنی حجم فایل jad خیلی کمه....
سلام
ببین فایل جار هم هست ولی به شکل فایل های زیپ.آیا باید اونم extract کنم ؟

GsM
20-03-2007, 23:40
اقا شرمنده
من ریختم تو mobile>kjava بدش رفتم تو games & Apps زدم install new ولی هیچ توش نیست.:19::41:

یه جای کار رو اشتباه میری.....چند بار متحان کن......اطمینان پیدا کن که فایل جار رو کپی میکنی....
در ضمن چه برنامه ای است....
لینک رو بزار تا برات تست کنم....

Death Love
20-03-2007, 23:59
یه جای کار رو اشتباه میری.....چند بار متحان کن......اطمینان پیدا کن که فایل جار رو کپی میکنی....
در ضمن چه برنامه ای است....
لینک رو بزار تا برات تست کنم....
قرآن:31:از تو یکی از تاپیکها دان کردم

Mephisto
21-03-2007, 00:08
سلام
من یه مشکل برام پیش اومده که کمی گیجم کرده...راستش هر چی بازی و برنامه از اینترنت میگرم و بازش میکنم به جای فایل jar یا jad مثلا 2-3 تا فولدر و چند تا فایل .class و .png هستش !
حتی بازیهایی که قبلا گرفته بودم هم همینطور شده ... بازم همونارم دانلود کردم ولی بازم اثری از فایلهای jar نیست...

Death Love
21-03-2007, 00:22
آقا تست کردین؟
شرمنده زحمت افتادید

GsM
21-03-2007, 00:42

آره درسته......

GsM
21-03-2007, 00:43
قرآناز تو یکی از تاپیکها دان کردم

آقا تست کردین؟
شرمنده زحمت افتادید

عزیز لینک خرابه.. بهتره .. از متالیکا بخوی کمکت کنه.. آخه لینک واسه ایشونه....

GsM
21-03-2007, 00:44
سلام
من یه مشکل برام پیش اومده که کمی گیجم کرده...راستش هر چی بازی و برنامه از اینترنت میگرم و بازش میکنم به جای فایل jar یا jad مثلا 2-3 تا فولدر و چند تا فایل .class و .png هستش !
حتی بازیهایی که قبلا گرفته بودم هم همینطور شده ... بازم همونارم دانلود کردم ولی بازم اثری از فایلهای jar نیست...

سلام...
عزیز قبل از اینکه آنزیپ کنی.. پسوندش چی بوده؟

Death Love
21-03-2007, 00:54
یه لینک به من میدید ؟

M.etallic.A
21-03-2007, 01:22
سلام
ببین فایل جار هم هست ولی به شکل فایل های زیپ.آیا باید اونم extract کنم ؟

سلام

ببینید دوستای خوب من.... فایلهای جار هم یک نوع فایل زیپ شده هستن. یعنی با برنامه winrar میشه extract کرده شون. یعنی وقتی یه فایلی رو دانلود کردید و دیدید که آیکون winrar و شبیه فایلهای زیپ هست. اول نگاه کنید ببینید توش چی هست اگه به قول دوستمون 2 3 تا فولدر و فایلهای png و class بود یعنی این خودش فایل جاره و نباید زیپش رو باز کرد و باید همینطوری ریخت تو kjava ...ولی اگه دیدید تو این فایل زیپی که دانلود کردید یه فایل زیپ دیگه هست باید زیپ فایل اول رو باز کنید و فایل دوم رو باز مثل مرحله قبل نگاه کنید اگه همون 2 3 تا فولدر و .... داشت یعنی این همون فایل جاره و نباید دیگه بازش کرد.... متوجه منظورم شدید ؟

M.etallic.A
21-03-2007, 01:29
عزیز لینک خرابه.. بهتره .. از متالیکا بخوی کمکت کنه.. آخه لینک واسه ایشونه....

GsM
21-03-2007, 01:40
ببینید دوستای خوب من.... فایلهای جار هم یک نوع فایل زیپ شده هستن. یعنی با برنامه winrar میشه extract کرده شون. یعنی وقتی یه فایلی رو دانلود کردید و دیدید که آیکون winrar و شبیه فایلهای زیپ هست. اول نگاه کنید ببینید توش چی هست اگه به قول دوستمون 2 3 تا فولدر و فایلهای png و class بود یعنی این خودش فایل جاره و نباید زیپش رو باز کرد و باید همینطوری ریخت تو kjava ...ولی اگه دیدید تو این فایل زیپی که دانلود کردید یه فایل زیپ دیگه هست باید زیپ فایل اول رو باز کنید و فایل دوم رو باز مثل مرحله قبل نگاه کنید اگه همون 2 3 تا فولدر و .... داشت یعنی این همون فایل جاره و نباید دیگه بازش کرد.... متوجه منظورم شدید ؟
بلللللللللللللله.....فوق العاده بود ...مرسی....

دستت درد نکنه.. اگه ممکنه.. ببین قبلی کجا بود . این رو همونجا بزار.. بچه ها بازم سوال نکنن....

راستی دمه عیدی چه خبر شده.. همه عکس خودشون رو آواتر گذاشتن..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

valentine_18h
21-03-2007, 02:12
من برای v3x فونت جدید نصب کردم اما دیگه مسیج فارسی نه میتونم بگیرم نه بنویسم .بعدش هرکار کردم که با rds lite دوباره language pack عربی رو نصب کنم ارور داد و نتونست نصب کنه . حالا چیکا میتونم بکنم که هم فونتم بمونه و هم بتونم فارسی بگیرم و بنوسیم؟

Death Love
21-03-2007, 03:29
بزاری اول عید رو پیشا پیش به همه ی شما عزیزا تبریک بگم.فکر کنم اولین نفری باشم که تو این تاپیگ تبریک گفتم.
بعدش من ها فایلی رو kjava میریزم توی new apps هیچی نشون نمیده.

mahri
21-03-2007, 03:52
سال نو مبارك
با اجازه بزرگتر ها
Death Love تا جايي كه من مي دونم بايد بعد از ريختن فایلی رو kjava گوشي بايد رو ريست كني

و اما مشكل من در سال قبل امسال هم ادامه دارد :

احتمالا فايل فلاش گوشي من آسيب ديده چون به صورت كامل نصب نمي شه

و ايراد از دراو ها نيست ويندوز رو هم عوض كردم و خلاص من بدون گوشي شدم !

GsM
21-03-2007, 11:22
بزاری اول عید رو پیشا پیش به همه ی شما عزیزا تبریک بگم.فکر کنم اولین نفری باشم که تو این تاپیگ تبریک گفتم.

منم تبریک میگم سال نو

من هنوز یقین دارم... که شما فایل صحیح رو کپی نمیکنید.....اصلا این عمل اونقدر پیچیده نیست که بخواین تو بمونین.....

Death Love
21-03-2007, 12:09
منم تبریک میگم سال نو

من هنوز یقین دارم... که شما فایل صحیح رو کپی نمیکنید.....اصلا این عمل اونقدر پیچیده نیست که بخواین تو بمونین.....
Gsm عزیز شما خودت اون لینک رو دان کن و نصب کن.
زحمتت میشهومیدونم پیچیده نیست.من یه اریکسون هم دارم با اون راحتم.
اما موتو نمیدونم چرا انقدر ناز میکنه.
ممنونم.سال خوبی داشته باشی.
:31:

M.etallic.A
21-03-2007, 13:01
من برای v3x فونت جدید نصب کردم اما دیگه مسیج فارسی نه میتونم بگیرم نه بنویسم .بعدش هرکار کردم که با rds lite دوباره language pack عربی رو نصب کنم ارور داد و نتونست نصب کنه . حالا چیکا میتونم بکنم که هم فونتم بمونه و هم بتونم فارسی بگیرم و بنوسیم؟

اولین پست من تو سال 1386 .... سال نو رو تبریک میگم به همه بروبچه های P30world

فونتی که نصب کردی فارسی نداره... مشکل از لانگویج پک و فلش این حرفا نیست. مستر ریست کن تا فونت فابریکش بیاد البته من آزمایش نکردم ولی فکر کنم با مسترریست فونت فابریکش میاد. فونتی که میخوای بریزی باید حروف فارسی هم داشته باشه.... بعضی از فونتها فقط انگلیسی رو دارن و بعضی ها حروف فارسی رو هم دارن. مثل فونتهای کامپیوتر فونت arial هم فارسی داره و ....

به نظر من فونت گوشی رو تغییر نده فابریکش یه چیز دیگس ...

M.etallic.A
21-03-2007, 13:02

گوشی تو خاموش و روشن کن. باید نشون بده. حتی اگه نصب هم نشه نشونو میده ...

M.etallic.A
21-03-2007, 13:04
سال نو مبارك
با اجازه بزرگتر ها
Death Love تا جايي كه من مي دونم بايد بعد از ريختن فایلی رو kjava گوشي بايد رو ريست كني

و اما مشكل من در سال قبل امسال هم ادامه دارد :

احتمالا فايل فلاش گوشي من آسيب ديده چون به صورت كامل نصب نمي شه

و ايراد از دراو ها نيست ويندوز رو هم عوض كردم و خلاص من بدون گوشي شدم !

واضح تر میگی ؟

M.etallic.A
21-03-2007, 13:09
راستی دمه عیدی چه خبر شده.. همه عکس خودشون رو آواتر گذاشتن..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیکه میندازی ... الان دو روزه گذاشتم هر تاپیکی میرم یه تیکه میندارن اصلا به ما نیومده همون عکس جیمز هتفیلد عزیز رو بزارم بهتره :11:

mahri
21-03-2007, 13:30
واضح تر میگی ؟

سلام سال نو مبارك

گوشن به طور كامل روي سيستم نصب مي شه وليكن بعد از اجراي برنامه RSD Lite و يا

l eaderGL FlexEditor سيستم مجددا پيغام Found new hardware اين دفعه motorola Accessory

و براي مرتبه سوم motorola mcu data logger ---- Found new hardwareظاهر مي شود

كه وقتي آدرس MotPCSDrivers را مي د هم پيغام خطا مي ده و...

ضمننا از كابل usb داخل جعبه اش استفاده مي كنم استفاده مي كنم

از ورژن هاي مختلف استفاده كردم

ويندوز رو دوباره نصب كردم و ...

حالا موقع تماس صداي طرف مقابل رو ندارم

گوش من v3x است

دوستان هركي مي تونه كمك كنه

GsM
21-03-2007, 14:00
Gsm عزیز شما خودت اون لینک رو دان کن و نصب کن.
زحمتت میشهومیدونم پیچیده نیست.من یه اریکسون هم دارم با اون راحتم.
اما موتو نمیدونم چرا انقدر ناز میکنه.
ممنونم.سال خوبی داشته باشی.
:31:

پس یه کار میکنیم.....
شما برو به تاپیک دانلود سنتر که توسط متالیکا....ساخته شده.....
من یه نرم افزار گذاشتم به اسم word ....
ببین اون رو میتونی.. نصب کنی....؟؟؟:20:

GsM
21-03-2007, 14:02
تیکه میندازی ... الان دو روزه گذاشتم هر تاپیکی میرم یه تیکه میندارن اصلا به ما نیومده همون عکس جیمز هتفیلد عزیز رو بزارم بهتره :11:

سلام متالیکا جان.... سال نو شما مبارک عزیز....:40:

من تو این سایت .. زیاد با کسی شوخی نمی کنم.. به جز رفیقام و کسانی که دوستشون دارم.....:11:

اتفاقا... خیلی جالب و تیپیک شده آواتر..... به نظر من اصلا تغییر نده......:46:

شرمنده اگه از شوخیم ناراحت شدی....

راستی.. کجا تیکه انداختن...آدرس بده.. بقیش با من....:27:

GsM
21-03-2007, 14:06
سلام سال نو مبارك

l eaderGL FlexEditor سيستم مجددا پيغام Found new hardware اين دفعه motorola Accessory

گوش من v3x است

سلام.... همچنین عزیز....امید وارم سال خوبی داشته باشی

ببین برای من هم همین مشکل ها بوده.....ولی تمتم سعی ام رو کردم تا جایی که میشه برای هر بار بشناسونمش و کابل رو جدا نکنم که بخواد یه بار دیگه نصب کرد....

حالا وقتی یه بار دیگه این کا رو میکنی؟؟؟؟ چی اروری بهت میده؟؟همون که میگین آدرس بهش میدین و ارور میده؟؟؟

Death Love
21-03-2007, 14:36
بچه ها handset usb driver chiye؟

M.etallic.A
21-03-2007, 14:37
سلام متالیکا جان.... سال نو شما مبارک عزیز....:40:

من تو این سایت .. زیاد با کسی شوخی نمی کنم.. به جز رفیقام و کسانی که دوستشون دارم.....:11:

اتفاقا... خیلی جالب و تیپیک شده آواتر..... به نظر من اصلا تغییر نده......:46:

شرمنده اگه از شوخیم ناراحت شدی....

راستی.. کجا تیکه انداختن...آدرس بده.. بقیش با من....:27:

قربونت... سال نوی شما هم مبارک ....
میدونم عزیز منم شوخی کردم... نه بابا ناراحت چیه ...

M.etallic.A
21-03-2007, 14:38
سلام سال نو مبارك

گوش من v3x است

چه پیغام خطایی ؟ در مورد اون پیغام خظا بیشتر توضیح بده ...

M.etallic.A
21-03-2007, 14:46

یعنی درایوره یو اس بی گوشی .... handset کنایه از گوشیه ...

Death Love
21-03-2007, 15:05

mahri
21-03-2007, 15:06
چه پیغام خطایی ؟ در مورد اون پیغام خظا بیشتر توضیح بده ...

گوشي به صورت كامل و بي نقص نصب مي شود

وليكن زمان اجراي برنامه هاي LeaderGL FlexEditor و RSD Lite

ابتدا برنامه found new hard ware مجدد فعال مي شود و پيغام S flash Rain POG LD مي دهد

كه بعد از آنكه آدرس درايو را مي دهم پيغام CAN NOT INSTALL THIS HARDWARE مي آيد

GsM
21-03-2007, 15:25
گوشي به صورت كامل و بي نقص نصب مي شود

وليكن زمان اجراي برنامه هاي LeaderGL FlexEditor و RSD Lite

ابتدا برنامه found new hard ware مجدد فعال مي شود و پيغام S flash Rain POG LD مي دهد

كه بعد از آنكه آدرس درايو را مي دهم پيغام CAN NOT INSTALL THIS HARDWARE مي آيد

خوب شما.. میتونی تو اون لحظه که این ارور رو میده.. سریع درایور قبلی رو پاک کنی.. و دوباره بشناسونیش....
و کابل رو جدا نکنی .. و کارت رو ادامه بدی...؟؟؟ امتحان کن ببین میشه؟

Death Love
21-03-2007, 15:34
عزیزان چند تا راهنمایی میخواستم.
یه توضیح مختصری راجع به:
p2k comander
skinner4moto

euthanasia
21-03-2007, 18:20
سلام به دوستان

یکی از دوستان یک v3x داره و میگه بعضی اوقات ناگهان موقع مکالمه هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیکنه
چند ماهی هست که خریده و اصلن اهل عکس و فیلم و اهنگ و دستکاری کردن هم نیست من فضای رم موبایلش رو هم که دیدیم برای phone زده 50 مگا بایت که 1 مگش خالیه و بقیش پر هست و برای card زده 59 مگا که همش خالی هست
امکان داره بخاطر پر بودن رم گوشی باشه ؟ چطور فضای خالی درست کنم (چی را پاک کنم)؟
32 تا sms هم که باز نشده بود داشت

تقریبا وسط کادر در بالا ی صفحه حروف 2G نوشته شده این نشانگر چی هست ؟

به فکرم رسید که یک مستر ریست کنم ولی security code میخواد که نمیدونم چنده و فکر میکنم باید پیشقرض کارحانه باشه و کسی تغییرش نداده .کسی میدونه چند هست؟
وقتی مستر ریست بشه همه شماره های دفترچه پاک میشه؟

چیز دیگه ای به فکرم نمیرسه ایا راه حل دیگه ای هم هست که این مشکل حل بشه ؟

با سپاس

Death Love
21-03-2007, 18:43
سلام به دوستان

یکی از دوستان یک v3x داره و میگه بعضی اوقات ناگهان موقع مکالمه هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیکنه
چند ماهی هست که خریده و اصلن اهل عکس و فیلم و اهنگ و دستکاری کردن هم نیست من فضای رم موبایلش رو هم که دیدیم برای phone زده 50 مگا بایت که 1 مگش خالیه و بقیش پر هست و برای card زده 59 مگا که همش خالی هست
امکان داره بخاطر پر بودن رم گوشی باشه ؟ چطور فضای خالی درست کنم (چی را پاک کنم)؟
32 تا sms هم که باز نشده بود داشت

تقریبا وسط کادر در بالا ی صفحه حروف 2G نوشته شده این نشانگر چی هست ؟

به فکرم رسید که یک مستر ریست کنم ولی security code میخواد که نمیدونم چنده و فکر میکنم باید پیشقرض کارحانه باشه و کسی تغییرش نداده .کسی میدونه چند هست؟
وقتی مستر ریست بشه همه شماره های دفترچه پاک میشه؟

چیز دیگه ای به فکرم نمیرسه ایا راه حل دیگه ای هم هست که این مشکل حل بشه ؟

با سپاس
سلام عزیز.با اجازه Gsm.Metalica
مستر ریست کن .6 تا 0 وارد کن.master clear هم بکن بد نیست.نتیجه رو اعلام کنو
به فضای خالی ربطی نداره.
اون 2g همه دارن مال بعضیها 3g هستش.نسل 2 یا 3 (genaration)فکر کنم.
مستر ریست کاری به دفترچه و اطلاعات ذخیره شده نداره.مستر clear پاکشون میکنه.

GsM
21-03-2007, 18:52
عزیزان چند تا راهنمایی میخواستم.
یه توضیح مختصری راجع به:
p2k comander
skinner4moto

مهمترین کار آی هاشون...
1-بیشتر برای نصب اسکن(فایل های اسکین رو خوب میشناسه)
2-اینم که از اسمش معلومه.... برنامه ی پیشرفته برای...ادیت کردن اسکین....

Death Love
21-03-2007, 19:30
سلام.
من وقتی میخام با flex editor کار کنم .یعد اینکه مدل گوشی رو انتخاب کردم normalo میزنم این ارور رو میده....
the mmobile phon is not in modem mod or not connected
سیستم گوشیرو هم میشناسه.
usb driver نصب .هستش.

GsM
21-03-2007, 20:29
سلام.
من وقتی میخام با flex editor کار کنم .یعد اینکه مدل گوشی رو انتخاب کردم normalo میزنم این ارور رو میده....
the mmobile phon is not in modem mod or not connected
سیستم گوشیرو هم میشناسه.
usb driver نصب .هستش.
عزیز تو چه حلتی امتحان میکنی....
مثلا یه بار....برنامه رو باز کن و بعد اتصال رو انجام بده یا برعکس...
البته بیشتر این ارور مربوط به یو اس بی هست.. اما فعلا روش قبل رو امتحان کن....

amir2011
21-03-2007, 22:10
قرآن:31:از تو یکی از تاپیکها دان کردم

ببین دوست عزیز این مشکل در مورد بعضی مموری ها هست
1. یا باید مموری رو فرمت کنی بعد یک پوشه kjava در مموری درست کنی و فایلهای jar رو داخلش بریزی یا
2. باید بعد ریختن فایلها گوشی رو یکبار خاموش روشن کنی.

euthanasia
21-03-2007, 22:35
سلام عزیز.با اجازه Gsm.Metalica
مستر ریست کن .6 تا 0 وارد کن.master clear هم بکن بد نیست.نتیجه رو اعلام کنو
به فضای خالی ربطی نداره.
اون 2g همه دارن مال بعضیها 3g هستش.نسل 2 یا 3 (genaration)فکر کنم.
مستر ریست کاری به دفترچه و اطلاعات ذخیره شده نداره.مستر clear پاکشون میکنه.
با سپاس از شما
پس مستر ریست میکنم و massage ها رو هم پاک میکنم شاید درست شد اگر درست شد اینجا اعلام میکنم

Death Love
21-03-2007, 23:39
سلام
من یکی که دیگه کم آوردم.نمیشه.
گوشی رو که به سیستم میزنم در حالت connection>>usb setting>>data گوشیرو میشناسه و modem usb رو هم میشناسه و در نهایت میگه که وسیله بطور کامل و صحیح به سیس متصل است ولی این flex editor کنار نرمالش زده not connected و اون هروری که قبلا گفتم رو میده.
روی حالت مموری هم مشکل نداره.
ممکنه version درایور پایین باشه؟من CD تینو گم کردم.اگه link داره لطفا بدبد من دان کنم.
ممنون

GsM
22-03-2007, 00:13
سلام
من یکی که دیگه کم آوردم.نمیشه.
گوشی رو که به سیستم میزنم در حالت connection>>usb setting>>data گوشیرو میشناسه و modem usb رو هم میشناسه و در نهایت میگه که وسیله بطور کامل و صحیح به سیس متصل است ولی این flex editor کنار نرمالش زده not connected و اون هروری که قبلا گفتم رو میده.
روی حالت مموری هم مشکل نداره.
ممکنه version درایور پایین باشه؟من CD تینو گم کردم.اگه link داره لطفا بدبد من دان کنم.
ممنون
اون درایوری که من گذاشتم.. خوبه .. و اگه درست کار کنی... به درستی جواب میده

GsM
22-03-2007, 00:17
ببین دوست عزیز این مشکل در مورد بعضی مموری ها هست
1. یا باید مموری رو فرمت کنی بعد یک پوشه kjava در مموری درست کنی و فایلهای jar رو داخلش بریزی یا
2. باید بعد ریختن فایلها گوشی رو یکبار خاموش روشن کنی.

امیر عزیز.. کاملا درس میگه........
باد دقت کنید .. چون موتورلا کارش در این ضمینه ضعیفه.... حتما ریست کنید....
در بعضی از گوشی ها هم دیده شده اصلا این فلدر رو ندارن.. که باید خودشون درست کنن.. فقط اگه هنگام گذاشتن....ارور داد.. بدونید که از حالت مخفی درش نیاوردین

Death Love
22-03-2007, 00:31
اون درایوری که من گذاشتم.. خوبه .. و اگه درست کار کنی... به درستی جواب میده
آره ماله شما درسته.کارتم درسته.:5:
من version:motorola driver installerدرایور رو میگم.اون driveri که باعث میشه سیس گوشی رو بشناسه.:31:

mahri
22-03-2007, 01:44
خوب شما.. میتونی تو اون لحظه که این ارور رو میده.. سریع درایور قبلی رو پاک کنی.. و دوباره بشناسونیش....
و کابل رو جدا نکنی .. و کارت رو ادامه بدی...؟؟؟ امتحان کن ببین میشه؟

باز هم نشد . داره گر يه ام در مياد
:41:

GsM
22-03-2007, 14:17
باز هم نشد . داره گر يه ام در مياد

GsM
22-03-2007, 14:22
آره ماله شما درسته.کارتم درسته.
من version:motorola driver installerدرایور رو میگم.اون driveri که باعث میشه سیس گوشی رو بشناسه
ممنون....
خوب ببی نمیتونی سیدی رو از کسی گیر بیاری.....

Death Love
22-03-2007, 14:34
سلام.
آره باید یه طوری پیداش کنم.
ممنون .

valentine_18h
24-03-2007, 18:41
اولین پست من تو سال 1386 .... سال نو رو تبریک میگم به همه بروبچه های P30world

فونتی که نصب کردی فارسی نداره... مشکل از لانگویج پک و فلش این حرفا نیست. مستر ریست کن تا فونت فابریکش بیاد البته من آزمایش نکردم ولی فکر کنم با مسترریست فونت فابریکش میاد. فونتی که میخوای بریزی باید حروف فارسی هم داشته باشه.... بعضی از فونتها فقط انگلیسی رو دارن و بعضی ها حروف فارسی رو هم دارن. مثل فونتهای کامپیوتر فونت arial هم فارسی داره و ....

به نظر من فونت گوشی رو تغییر نده فابریکش یه چیز دیگس ...

عزیزم تا اینجاشو خودمم میدونستم . من پرسیدم فونتی هست (به غیر فونت اصلی گوشی) که بتونه فارسی و عربی رو ساپورت کنه؟ اگه هست معرفی کنید .

easterner17
25-03-2007, 14:25
چطوری اسکینها رو پاک کنیم ؟؟؟؟؟؟

GsM
25-03-2007, 14:48

البته تاحالا پیش نیومده..که بخوام تست کنم ببینم چجوری میشه..
اما..از اون برنامه که خودش نصب میکنه میتونی استفاده کنی و همچنین.. میتونی..همونطوری که نصب کردی پاک کنی..

iranpalm
25-03-2007, 15:18
اگه به PC وصل باشيد Memory Card رو نشون نميده اتصال رو قطع كنيد نشون ميده.

iranpalm
25-03-2007, 15:30
گوشي من V3x هستش و فونت فارسي نداره من Sms هاي فارسي رو نميتونم صحيح ببينم. آيا راهي وجود داره كه اين مشكل رو حل كنم؟

M.etallic.A
25-03-2007, 16:31

همون جا که اسکین رو ریختی همون جا هم پاکش میکنی بعد گوشی رو روشن خاموش میکنی. اگه از طریق p2k commander اسکین رو نصب کنی با همون p2k commander هم میتونی پاکش کنی.

amir2011
25-03-2007, 20:45
گوشي من V3x هستش و فونت فارسي نداره من Sms هاي فارسي رو نميتونم صحيح ببينم. آيا راهي وجود داره كه اين مشكل رو حل كنم؟

ببین عزیزم شما باید گوشیتو فلش کنی و مونستر پک عربی روش بریزی که اموزشه کاملش تو کلوپ موتورولا در تایپیک جداگانه ای هست
موفق باشید

easterner17
26-03-2007, 07:59
اسکینها کجا ریخته میشن؟ که پاکشون کنم.
گزینه unista در p2k کارنمیکند.l

GsM
26-03-2007, 13:01
اسکینها کجا ریخته میشن؟ که پاکشون کنم.
گزینه unista در p2k کارنمیکند.l

mobile<skin

valentine_18h
26-03-2007, 19:54
گوشی من v3x و در حدود 240 تا مسیج دارم ولی گوشی داره اررور low memory میده.باز باید تو seem دستکاری بکنم؟کدوم seem?

GsM
27-03-2007, 00:12
گوشی من v3x و در حدود 240 تا مسیج دارم ولی گوشی داره اررور low memory میده.باز باید تو seem دستکاری بکنم؟کدوم seem?

اون فرمان فقط میتونه...بریزه رو سیم کارت..باید گوشیتون رو رفع عیب کنید.من مستر کلیر رو پیشنهاد می کنم.

esteghlal2
28-03-2007, 04:07
یعنی هیشکی v3c نداره؟
ای بابا!

you_veh
28-03-2007, 13:11
سلام بچه ها.سال نوتون مبارک باشه. من با بلوتوث ویتریایکس مشکل ذارم.بعضی موقع سند نمیکنه بعضی موقع دریافت.اگه قلق خاصی داره منو راهنمایی کنین.
مرسی.

you_veh
28-03-2007, 13:13
شمارو خدا هرچه سریع تر کمکم کنین.ضروریه.

amir2011
28-03-2007, 13:43
شمارو خدا هرچه سریع تر کمکم کنین.ضروریه.

دوست عزیز میتونی واضح تر توضیح بدی بعضی موقع ها کار نمیکونه یا همیشه.

GsM
28-03-2007, 14:27
سلام بچه ها.سال نوتون مبارک باشه. من با بلوتوث ویتریایکس مشکل ذارم.بعضی موقع سند نمیکنه بعضی موقع دریافت.اگه قلق خاصی داره منو راهنمایی کنین.
مرسی.
سلام عزیز....
خوب شاید بعد از مدت زمان find me می خوای باهاش چیزی بفرستی یا پیدات کنن....

GsM
28-03-2007, 14:33
یعنی هیشکی v3c نداره؟
ای بابا!
جواب شما رو جاهای قبلی که پست دادین .....دادم....

Mah8050
28-03-2007, 20:02
من یه وی تری آی با ای تیونز دارم
وقتی داشتم تصویر لوگوی اون رو عوض می کردم برق رفت بعد گوشی رو هرکاریش کردم روشن نشد فقط ری استارت میکنه با نرم افزار RSD LITEنتونستم فلشش کنم اول وصل میشه بعد از شروع کار این ارور رو میده چی کار کنم لطفا سریع تر جواب منو بدید
:eror sending ram download for bootloader. divice api eror

GsM
28-03-2007, 20:17
من یه وی تری آی با ای تیونز دارم
وقتی داشتم تصویر لوگوی اون رو عوض می کردم برق رفت بعد گوشی رو هرکاریش کردم روشن نشد فقط ری استارت میکنه با نرم افزار RSD LITEنتونستم فلشش کنم اول وصل میشه بعد از شروع کار این ارور رو میده چی کار کنم لطفا سریع تر جواب منو بدید
:eror sending ram download for bootloader. divice api eror

اگه فلش فایل ها رو به درستی انتخاب کرده باشین .... بر اساس s/w گوشی....
با rsd چندین بار از اول کار رو تکرار کنید تا بشه...

Green_life
29-03-2007, 14:35
یه سوال داشتم
چطور میشه روی موتورولا V3x تم ریخت
آخه تم های موتورولا چند تا فایل هستند و یک فایل نیستند. پس چطور میشه روی گوشی و کجا باید تم بریزیم
ممنون میشم اگه کمک کنید

GsM
29-03-2007, 17:40
یه سوال داشتم
چطور میشه روی موتورولا V3x تم ریخت
آخه تم های موتورولا چند تا فایل هستند و یک فایل نیستند. پس چطور میشه روی گوشی و کجا باید تم بریزیم
ممنون میشم اگه کمک کنید

متورولا تم نداره.. فقط اسکین داره برای نصب...
آموزش هم خیلی هست...
یکی تو تاپیک آموزش است..
یکی دیگه اینجا ...
بقیه هم در کلوپ تخصصی موتورولا

V3X
30-03-2007, 03:23
salam agay GSM aziz tapic gadedton ali shodeh tabrik migam rastesh alan modati hast ye w810 gereftam vagean pashimonam mano kalafe kardeh aslan jay v3x ro nemideh be joz hand veri hamey chizesh ashgale ta hala 5 bar dadam felash kardan vali ra biya nist 2 ta mp3 gosh mikoni batri kalas mishe mikam befrosham baz ye v3x bigiram ta on moge bayad ba in lanati besazam.

GsM
30-03-2007, 13:18
salam agay GSM aziz tapic gadedton ali shodeh tabrik migam rastesh alan modati hast ye w810 gereftam vagean pashimonam mano kalafe kardeh aslan jay v3x ro nemideh be joz hand veri hamey chizesh ashgale ta hala 5 bar dadam felash kardan vali ra biya nist 2 ta mp3 gosh mikoni batri kalas mishe mikam befrosham baz ye v3x bigiram ta on moge bayad ba in lanati besazam.

سلام عزیز
خوبی داداش
من خودم زیاد از سونی خوشم نمی یاد. اما اگه اذیتت میکنه بهتره سریع ردش کنی یا v3x بگیری یا k1,z3 اینا هم گوشی های خوبی هستن.....
قربونت
موفق باشی...

mehdi257
31-03-2007, 13:40
آقا من یک وی تری آی دارم از نوع آتیونر ولی وقتی هنگام موزیک در آن را میبندم موزیک قطع میشود چکار کنم

GsM
31-03-2007, 17:04
آقا من یک وی تری آی دارم از نوع آتیونر ولی وقتی هنگام موزیک در آن را میبندم موزیک قطع میشود چکار کنم

خوب آره دیگه این طوری است .اما راهش استفاده از سیم هاست که باید از تاپیک آموزش ها دنبال کنید اول به صفحه اول برید و فهرست رو ببینید و بعد ادامه آموزش رو بخونید

Apachi
01-04-2007, 01:22
این فایل جدید ترین audio_cfg که با قبلی ها کاملآ فرق داره و خودم کمی تغییرش دادم
برای نصب کافیه با P2kCommander به P2k:/a/mobile/system برویدو فایل audio_cfg قبلی رو پاک کرده و فایل جدید رو کپی کنید.
Donwload New audio config. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download P2kCommander-V4.9.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir2011
01-04-2007, 22:10
این فایل جدید ترین audio_cfg که با قبلی ها کاملآ فرق داره و خودم کمی تغییرش دادم
برای نصب کافیه با P2kCommander به P2k:/a/mobile/system برویدو فایل audio_cfg قبلی رو پاک کرده و فایل جدید رو کپی کنید.
Donwload New audio config. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download P2kCommander-V4.9.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز من که هیچ فرقی احساس نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Apachi
02-04-2007, 16:12
دوست عزیز من که هیچ فرقی احساس نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
خوب دوست خوب Audio CFG شما احتمالآ زیاد تفاوتی با این ندارد این فایل بیشتر به درد دوستانی می خوره که Frimware سری 86 را نصب کرده اند وهنوز برای این سری مانستر پک خاصی نیامده و می تونن یه این صورت صدای گوشی را بالا ببرند.
البته برای استفاده کامل از این فایل بهتره Spatial audio روی 4
و Base boost هم روی 4 باشد.:31:

metapex
02-04-2007, 16:50
من در نظر دارم یکی از دو گوشی V3 با رنگ مشکی یا V3i رو به عنوان گوشی دوم بخرم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- تو بسته هرکدوم دقیقا چه وسایلی همراهش هست؟
2- حدود قیمت دست دوم هرکدوم چقدره؟
3- با در نظر گرفتن اختلاف قیمت و اینکه قراره به عنوان گوشی دوم استفاده بشه، شما کدوم رو توصیه میکنید؟ (دوربین مهم نیست)
4- آیا خریدن دست دوم ریسکه؟
5- آیا این دو گوشی از نظر ظاهر منوها (به خصوص فونت) با هم فرق دارن؟
6- گوشی باید ساخت کجا باشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید:20:

GsM
02-04-2007, 17:32
راستش من v3 رو پیشنهاد نمیکنم ..چون مموری نمیخوره...
چون الان تو بازار چینی گیر میاد و واقعا هم در بیشتر مواقع کیفیت پایینی داره...
اگه دست دوم سالم گیرت بیاد عالی...
تو پک v3i که کارتونش یک کارتون کشویی مشکی است..
4 دفترچه..شارژر..هدفون..4 ابر گوشی هدفون ...2 سی دی...مموری 256 توشیبا ژاپن...کابل یواس بی...دو بند یکی مچی و دیگری انگشتی..تبدیل مموری به sd ...کیف چرمی

قیمت دست دوم هم از 150 تا 190 است.. بستگی داره از کی بخری....
که قمت نو این مدل 230 الان هست

قیمت v3 فکر کنم 170 باشه....
خوب اصل v3i به همکاری شرکت apple آمریکا( آیپد) و شرکت موتورلا در آمریکا است که در سنگاپو پک میشه.

موفق باشی...

metapex
02-04-2007, 17:53
راستش من v3 رو پیشنهاد نمیکنم ..چون مموری نمیخوره...
چون الان تو بازار چینی گیر میاد و واقعا هم در بیشتر مواقع کیفیت پایینی داره...
اگه دست دوم سالم گیرت بیاد عالی...
تو پک v3i که کارتونش یک کارتون کشویی مشکی است..
4 دفترچه..شارژر..هدفون..4 ابر گوشی هدفون ...2 سی دی...مموری 256 توشیبا ژاپن...کابل یواس بی...دو بند یکی مچی و دیگری انگشتی..تبدیل مموری به sd ...کیف چرمی

قیمت دست دوم هم از 150 تا 190 است.. بستگی داره از کی بخری....
که قمت نو این مدل 230 الان هست

قیمت v3 فکر کنم 170 باشه....
خوب اصل v3i به همکاری شرکت apple آمریکا( آیپد) و شرکت موتورلا در آمریکا است که در سنگاپو پک میشه.

موفق باشی...

خیلی ممنون:20:

GsM
03-04-2007, 17:40
این برای دوستانی هست که می خوان از این دو مدل گوشی بخرن..(البته شاید یه فرق هایی کوچکی تا تو ایران بیاد بکنن)
تو این سایت هم موتنن همه عکس ها از این گوشی رو ببینید

v3x

v3i

metapex
03-04-2007, 22:13
یه عکس واضحتر از محتویات استاندارد جعبه V3i

کسی هست که همه اینارو از فروشنده بدون پرداخت هزینه اضافی گرفته باشه؟

GsM
03-04-2007, 22:35
ممنون عزیز...
آره برای من درست همینه....

amir2011
04-04-2007, 01:26
منم یک v3x گرفتم همشو داشت فقط نوع شارژرش فرق داره!

zhoan
05-04-2007, 19:39
Salam Be Hame.man Farsi Saz Vase V3xam Mikham

GsM
06-04-2007, 00:07
Salam Be Hame.man Farsi Saz Vase V3xam Mikham

سلام عزیز...

فارسی ساز که نداره.. باید با پک عربی فلش کنید

amin_pro
06-04-2007, 01:32
کسی میدونه چطور میشه در موتورولا v3i دسترسی سیستمی )permission to system files) ایجاد کرد ؟
این دسترسی فقط برای ام پی تری پلیر خود گوشی وجود داره ولی برای نرم افزار هایی که نصب بشه این امکان وجود نداره .
در گوشی های دیگه این امکان وجود داره .
من تقزیبا همه راهیو تست کردم .
ولی در اکثر موارد بعد از ریست کردن گوشی یا وارد شدن به برنامه این دسترسی پاک میشه .
من این دسترسی رو برای برنامه های filemanager مثل moby explorer می خوام تا گوشیمو راحتتر مدیریت کنم .
ممنون از پاسختون .

GsM
06-04-2007, 01:57
یه برنامه تو تاپیک دانلود سنتر گذاشتم.. ببین از اون میتونی استفاده کنی؟؟؟؟

amin_pro
06-04-2007, 02:25
شرمنده . من زیاد به اینجا وارد نیستم . میشه اسم برنامه رو بگی ؟
اگه منظورت میدلت من(MidletMan) هست ، من تستش کردم و جواب نمیده .

GsM
06-04-2007, 02:34
شرمنده . من زیاد به اینجا وارئ نیستم . میشه اسم برنامه رو بگی ؟
اگه منظورت میدلت من(MidletMan) هست ، من تستش کردم و جواب نمیده .

دشمنت....من منظور شما رو فهمیدم....اما این پیشنهاد رو میدم که با این برنامه تست کنیدMINICOMONDER

MCI
06-04-2007, 18:46
چطور میتونیم اسکین V3i رو روی V3x نصب کنیم

اگه کسی میدونه بگه

خیلی مهمه

GsM
06-04-2007, 21:16
نمیشه عزیز

MCI
07-04-2007, 08:28
لطفا برای v3x هم اسکین symbian60 و music edition رو قرار بدید

GsM
07-04-2007, 11:59
لطفا برای v3x هم اسکین symbian60 و music edition رو قرار بدید

دوست عزیز...
فکر کنم سیمبین رو گذاشته.. باشم.. اما باید...در تاپیک خودش مطرح کنید.
موفق باشید

amir2011
08-04-2007, 01:27
اینم یک سایت واسه v3x دارها ببینید چقدر لوازم جانبی داره

solo_88
08-04-2007, 13:03
اینم یک سایت واسه v3x دارها ببینید چقدر لوازم جانبی داره

ایول!!!!!:10: همونی که میخواستم...
سیم هایی که یه طرفش mini USB
باشه کم گیر میاد!اما این سایت به ایران نمیفرسته:41: (البته الان دیگه هیچ سایتی نمیفرسته!)
ممنون باحال بید!

bryar
09-04-2007, 12:40
سلام كسي ميتونه طريقه فرستادن شكلك را از طريق اس ام اس با وي تري ايكس رو بگه؟با ال 7 راحت ميشه اين كارو كرد ولي با وي تري ايكس موفق نميشم.راستي از زد 8 چه خبر قيمتش رو اطلاع داريد؟

sinderelabita
12-04-2007, 10:26
سلام دوستان
گوشیه من یه چند وقتیه مشکل نرم افزاری پیدا کرده مخصوصا در قسمت messages
به همین دلیل به این نتیجه رسیدم که برایه حل این مشکل گوشیم رو restar کنم
حالا سوالام اینه :
در back up دقیقا چه اطلاعاتی ذخیره می شه ومثلا من می خوام sms هایی که در in box va out boxدارم حفظ بشه
و عکس ها اینا هم که مصلمه
2. ایا restar برایه این کار مناسبه یا باید کار دیگه ای بکنم
منتظر جواب هاتون هستم
با تشکر

bryar
12-04-2007, 10:45
سلام.يكي از دوستان پك جديدي رو براي وي تري ايكس پيدا كرده بود ،دنبالشو گرفتم دانلودش كردم ورو گوشيم ريختم.براي شما هم مينويسم بلكه مفيد باشه.بخدا هرچه دنبال اين دوستمان در پستها گشتم پيداش نكردم و متاسفانه اسمشون رو هم فراموش كردم ولي انصافا"پك خوبي رو معرفي كرده.اميدوارم هميشه موفق باشه.
در مورد پك جديد وي تري ايكس گفتم ولينكشو گذاشتم.از آنجايي كه من دانلودش كرده بودم،نتونستم تحمل كنم وهمان ديروز روي گوشي خودم امتحانش كردم.تغيراتي كه من فعلا"پي بردم بهشون عبارتند از"1-فونت كل سيستم عوض شده و بصورت شكسته بسيار زيبا درآمده.2-صدا در همه بخشها تقويت شده.3-فرمت فيلمبرداري به ام پي فور تغير پيدا كرده.4-اسكينهاي بيخود نئون وسيلور حذف شدن وبجز موتو ،سه اسكين بسيار زيباي فراري هلوموتو ولونا قرار داده شده.5-مشكل نفرستادن شكلكها از طريق اس ام اس حل شده.6-پك زبان 0039است كه شامل زبانهاي فرانسه،آلماني ،ايتاليايي،اسپانيايي،هلند ي پرتغالي وتركي است.
7-بازيها حذف شدن در قسمت گيم فقط مديا پلير باقي مونده.
-مشخصات نرم افزاربه شرح زير ميباشد
S/W version:R252211LD_U_85.9B.E5P
DSP S/W version:40970000
Technology:Dual mode UMTs
لينك هم هست:

در پايان اميدوارم كه اين اطلاعات بدرد دوستان بخورد.

GsM
12-04-2007, 13:08
سلام دوستان
حالا سوالام اینه :
در back up دقیقا چه اطلاعاتی ذخیره می شه ومثلا من می خوام sms هایی که در in box va out boxدارم حفظ بشه
منتظر جواب هاتون هستم
با تشکر

سلام عزیز
اگه منظورت مستر ریسیت است.. بای بگم..چیزی پاک نمیشه...

elahe_f
13-04-2007, 12:57
سلام دوستان

از این که میبینم تالار به این خوبی و کاملی به زبان فارسی هست . خیلی خوشحالم .
من بعد از خواندن مطالب این تالار تصمیم گرفتم گوشی V3X بخرم .

1.ساکن اصفهان هم هستم توی بازار همه می گفتن گوشی V3X از بعد از عید موجود نیست :41: .تهران هم اوضاع همین طوره ؟
2. آیا گوشی های موتورولا موجود در ایران ساخت سنگاپوره ( تو بازار که این طور می گفتن )
3. serial change چیه ؟

خیلی خیلی ممنون می شم راهنمایی کنین !

M.etallic.A
13-04-2007, 14:03
آره بیشترشون ساخت سنگاپوره ... ولی من ساخت آلمان هم دیدم.

serial change یعنی شماره سریال گوشی های قاچاق رو به صورت دستی عوض میکنن تا بشه ازشون استفاده کرد و آنتن بدن. گوشی که serial change یعنی قاچاقه و ممکنه در آینده آنتن نده و اگه یه بار فلش هم بشه چون شماره سریال اصلیش برمیگرده دیگه آنتن نمیده و کلا خریدش ریسکه ...
گوشی بخر که شماره سریالش تو مخابرات ثبت شده باشه .

sinderelabita
13-04-2007, 16:08
pas master restar chi kar mikone?
systeme message kesi taha moshkel peyda nakarde
restar konam moshkeli pish nemiad?
:2:

elahe_f
13-04-2007, 16:19
ممنون از جوابت نزدیک بود گوله این فروشنده ها را بخورما! :27:
فقط میتونی بگی از کجا بفهمم serial change یا سریال اصلی خود گوشیه ؟

GsM
13-04-2007, 17:40

الان مشکلتون چیه!!!!

M.etallic.A
13-04-2007, 17:40
# 06 #*

این کد رو بزن تا سریال گوشی رو ببینی... یعد اینو با سریالی که رو کارتن گوشی و توی گوشی زیر باطریش هست مقایسه کن ببین هر 3 تا یکیه یا نه... اگه بود سریال اصلیه و اگه نبود یعنی serial change

elahe_f
13-04-2007, 23:06
متالیکای عزیز

خیلی از پاسخ هات ممنونم .

M.etallic.A
14-04-2007, 14:07
خواهش میکنم. وظیفه س...
گوشی خریدی شیرینی ما یادت نره :20:

sinderelabita
14-04-2007, 19:40

الان مشکلتون چیه!!!!
سلام عرض کردم که خدمتتون :
حالا سوالام اینه :
منتظر جواب هاتون هستم

GsM
14-04-2007, 23:57

الان مشکلتون چیه!!!!
سلام عرض کردم که خدمتتون :
حالا سوالام اینه :
منتظر جواب هاتون هستم

سلام عزیز
منم مستر ریسیت رو پیشنهاد میکنم.. و این رو میگم تا حد امکان مستر کلیر نکنید....
با مستر ریسیت.... هیچی پاک نمیشه...و با مستر کلیر است که پاک میشود....
کلیه پیام ها خود رو هم می تونید ازطریق برنامه موتورولا فوم تولز که سی دیش همراه گوشی است ....در کامپیوتر کپی کنید.. که کار با اون بسیار ساده است....
(در ضمن به جز پیام ها همه چیز رو همه میشه کپی کرد در هر دو حافظه)
یا علی

iranpalm
17-04-2007, 17:22
من تجربه كردم وقتي به Pc وصل ميشم اين حالت رو داره و اگه از Pc جداش كني اين قضيه برطرف ميشه.

علیرضا خارجی
18-04-2007, 16:17
آقا من یه مشکلی دارم با v3i این گوشی رو یه ماهه خریدم ولی همین الان قسمت مشکی رنگش داره سفید میشه من بدون گارانتی خریدم همشون اینطوری هستن؟

GsM
18-04-2007, 19:40
آقا من یه مشکلی دارم با v3i این گوشی رو یه ماهه خریدم ولی همین الان قسمت مشکی رنگش داره سفید میشه من بدون گارانتی خریدم همشون اینطوری هستن؟

میشه بیشتر توضیح بدی......!!!!

samboliya
18-04-2007, 21:00
ماله منم یه نمه رنگ بدنش رفته .اونجایی که درش باز و بسته میشه!حالا نمیدونم شاید مشکل فراگیر باشه؟؟؟؟
ولی تو بازار یه سری قاب هستش خیلی نازه منم گرفتم 3000 تومن پیشنهاد میکنم بچه هام برن ازش بگیرن کلاس گوشی رو خیلی میبره بالا

bryar
19-04-2007, 12:35
سلام.
كسي ميدونه كه چطور ميشه يك لنگويج پك رو از مانستر پك بيرون كشيد كه قابل نصب كردن باشه؟يا اگه لينكي براي لنگويج پك 0034براي وي تري ايكس سراغ داريد،خيلي ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد.

degree24
21-04-2007, 09:16
سلام
من v3i رو تازه خریدم که serial changed هستش و مشکلی که باهاش دارم اینه که
گوشی بعضی مواقع خودش خاموش می شه:41:
مشکل از کجاست؟
ممنون

amir2011
21-04-2007, 22:55
سلام
گوشی بعضی مواقع خودش خاموش می شه:41:
مشکل از کجاست؟
ممنون

احتمال بسیار زیاد مشکل شما مربوط به باتری میشه.

degree24
22-04-2007, 07:29
احتمال بسیار زیاد مشکل شما مربوط به باتری میشه.
و اگه از باتری نباشه از چیه؟

علیرضا خارجی
22-04-2007, 13:26
میشه بیشتر توضیح بدی......!!!!
قسمت لولای درش که باز و بسته میشه لبه هاش داره سفید میشه

علیرضا خارجی
22-04-2007, 13:42
ماله منم یه نمه رنگ بدنش رفته .اونجایی که درش باز و بسته میشه!حالا نمیدونم شاید مشکل فراگیر باشه؟؟؟؟
ولی تو بازار یه سری قاب هستش خیلی نازه منم گرفتم 3000 تومن پیشنهاد میکنم بچه هام برن ازش بگیرن کلاس گوشی رو خیلی میبره بالا
چطوری هست از کجا گرفتی شیشه ای یا مشممایی؟

samboliya
22-04-2007, 17:04
در مورد دوستمون که میگن خاموش میشه رستارت میشه یا خاموش میشه اخه گوشی v3i رو تا جای که می دونم یه جور سیستمی داره که وقتی سیگنال خیلی بالا پایین بشه خودش رو رستارت میکنه.
در مورد قاب هم مثل هیچ کدوم از این قابایی که تو بازار دیدید نیست.مثل این کریستالی ها هستش و لی از جنس پلاستیک با روکش مختلف .پلنگی یا مدل هی دخترانه تا عکسش رو نبینید معلوم نمیشه تا حالا هر کی دیده کلی حال کرده فقط هم ماله v3 , v3i از این مدل دیدم

amir2011
22-04-2007, 22:12
و اگه از باتری نباشه از چیه؟

شرمنده من دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.
شاید با master reset یا فلش مشکلت حل بشه؟

GsM
23-04-2007, 00:09
سلام
گوشی بعضی مواقع خودش خاموش می شه
مشکل از کجاست؟
ممنون
سلام.....
تنها راه شما دوست عزیز فلش است....

degree24
23-04-2007, 08:32
سلام.....
تنها راه شما دوست عزیز فلش است....
سلام
ممنونم اما گوشی من serial changed است
خوب اگه فلش کنم که...

GsM
24-04-2007, 01:23
سلام
ممنونم اما گوشی من serial changed است
خوب اگه فلش کنم که...

سلام....
شرمنده حواسم نبود....
پس باید بیخیال فلش بشید....
یا اینکه بعد از فلش.. دوباره چنج کنید....

JinN777
27-04-2007, 11:36
سلام به همه کاربران آنلاین. من وقت نکردم بگردم دنبال فایل فلش v3i. دوستم گوشیشو داده به من تا فارسی کنم اما فایل فلش فارسیم خرابه ولی عربی رو راحت وارد گوشی میکنه. اگه ممکنه آدرس مستقیم فایل فلش که فقط LangPack باشه رو به من بگین لطفا کمک کنید

JinN777
27-04-2007, 11:50
کسی نبود کمک کنه لطفا؟ کمممممممممممممک کنید ! گوشی من نیست خواهش میکنم کمک کنیددددددددددددددد

JinN777
27-04-2007, 12:40
یه مشکل دیگه: وقتی که با برنامه flash&backup میخوام فارسی کنم وقتی که Write to Phone رو میزنم صفحه کوچیکی باز میشه و مینویسه :
------------------------------------------------------
*** Operation start (2007/04/27 01:38:43 ب.ظ) ***
Flash&Backup 3.0.4
Write data: C:\Documents and Settings\Iman\Desktop\New DL\v3i\New\R479_G_08.B4.34R_Lang0034_farsi\R479_G_ 08.B4.34R_Lang0034_reflash_MOTOX.shx
Extracting data from firmware file...
Sending the loader...
و همین مقداری که پر شده ثابت میمونه. نا گفته نماند که بدون iTouns هست

XirowN
30-04-2007, 16:31
سلام
یه مشکل دارم v3i وقتی بازی با بلوتوث میگیرم (جاوا) نمیدونم کجا میره تازه از یو اس بی هم نمیدونم بازی ها رو کجا بریزم

MCI
30-04-2007, 17:56
گوشی به مزخرفیه v3x ندیدم

بعد از یکی دو ماه بعضی از کلیداش خراب میشه

در عقبیش لق میزنه

در جلویی موقع بازو بسته کردن صدا میده_________خلاصه بعد از یه مدت مشکلات زیادی پیدا میکنه

یه samsung که از خرید v3x پشیمونه

ای کاش..........................

naser maldini
30-04-2007, 22:51
من شش ماهه اين گوشي رو دارم هيچ كدوم از اينهايي كه گفتيد رو ندارم. خيلي هم خوب كار ميكنه.
يه خانواده كه همه اعضاش موتورولا دارن!

M.etallic.A
30-04-2007, 23:19

در عقبیش لق میزنه

در جلویی موقع بازو بسته کردن صدا میده_________خلاصه بعد از یه مدت مشکلات زیادی پیدا میکنه

کلیداش خراب میشه یعنی چی ؟ صفحه کلید v3x که فوق العادس.
فکر کنم خیلی تند رفتی اینجوریا هم نیست. بچه ها دارن دیگه داریم میبینیم همه راضی هستن.

M.etallic.A
30-04-2007, 23:26

در عقبیش لق میزنه

کلیداش خراب میشه یعنی چی ؟ صفحه کلید v3x که فوق العادس.
فکر کنم خیلی تند رفتی اینجوریا هم نیست. بچه ها دارن دیگه داریم میبینیم همه راضی هستن.

Death Love
01-05-2007, 13:59
سلام.
من یه مشکل دارم.اونم اینه که گوشی یاطریش فوله ولی یه دفه هنگ میکنه و بعد خاموش میشه.
مثلا زنگ میزنی بعد دیگه قطع نمیشه .درشو که میبندی وا میکنی خاموش میشه.
یه بارم مموری رو فرمت کردم و مستر ریست هم کردم.
گاهی sms که میومد هنگ میکرد.باید باطری در میاوردم که با مستر ریست درست شد.
ولی مشکل خا موش شدن رو نمیدونم.
کوشی ÷ر دردسری شده.

iranpalm
01-05-2007, 17:39
گوشي من V3x هستش و فونت فارسي نداره من Sms هاي فارسي رو نميتونم صحيح ببينم. آيا راهي وجود داره كه اين مشكل رو حل كنم؟ امير2011 ميگه بايد فلش كنم و مونستر پك عربي روش بريزم آموزش اين كار در كلوپ موتورولا هستش خوب اين كلوپ موتورولا رو ميتونين بهم آدرس بدين؟

bryar
02-05-2007, 12:04

در عقبیش لق میزنه

درود
من نه ماهه كي وي تري ايكس دارم.اين چيزايي كه شما ميفرماييد هيچكدام براي من پيش نيومده بسيار گوشي تاپيه از هر نظر .دراين دامنه قيمت، با اقتدار بهترين گوشيه .
منظورتون از در جلويي چيه ؟چون فقط يك در دارد اونهم دريه كه باطري وسيم كارت رو تو گوشي ميزاري.اونهم بسيار كيپ است قسمت فليپ انهم كه چه عرض كنم ما كه صدايي ازش نشنيديم.شما مطمئني كه گوشيت وي تري ايكسه؟

bryar
02-05-2007, 12:11
متاليكا وجي اس ام جان سلام.
لينكي در مورد فيرم وير 86 براي وي تري ايكس سراغ داريد كه رساميبل باشه؟اخه يكي دو لينك سراغ دارم كه وسطاي دانلود خراب ميشه ونميشه دانلود رو از سر گرفت.اصولا نظرتون راجع به آپگريد فيرم وير چيه؟

bryar
02-05-2007, 12:19
لينكي در مورد فيرم وير 86 براي وي تري ايكس سراغ داريد كه رساميبل باشه؟اخه يكي دو لينك سراغ دارم كه وسطاي دانلود خراب ميشه ونميشه دانلود رو از سر گرفت.اصولا نظرتون راجع به آپگريد فيرم وير چيه؟

bryar
02-05-2007, 12:22
نمي خواستم دو پست بزنم يكي دو بار زدو ولي فقط صفحات عوض ميشد .
ببخشيد

M.etallic.A
02-05-2007, 12:52
سلام دوست عزیز.... به این نکته دقت کن که ورژن s\w گوشیت هم باید 86 باشه تا بتونی این فریمور رو روش نصب کنی... برای دیدن ورژن s\w گوشی به phone status مرجعه کن.

XirowN
02-05-2007, 16:15
کسی برنامه ای داره که بشه رو وی تری ای پسورد بذاری ؟

amir2011
02-05-2007, 22:43
گوشي من V3x هستش و فونت فارسي نداره من Sms هاي فارسي رو نميتونم صحيح ببينم. آيا راهي وجود داره كه اين مشكل رو حل كنم؟ امير2011 ميگه بايد فلش كنم و مونستر پك عربي روش بريزم آموزش اين كار در كلوپ موتورولا هستش خوب اين كلوپ موتورولا رو ميتونين بهم آدرس بدين؟

بیا دوست عزیز تو این تایپیک میتونی لینک دانلود مونستر پک رو پیدا کنی

XirowN
04-05-2007, 11:40
یک سوال i tunes چیه ؟

samboliya
04-05-2007, 16:43
شما نمیدونی ایتونز چیه یعد میخوایی همچین تاپیکی بزنی
واقعا که؟
ایتونز یه نرمافزار پخش mp3 تو گوشی های موبایل هستی مخصوص شرکت اپل

XirowN
04-05-2007, 20:56
چطوری میشه با بلوتوث سرچ کرد اصلا این کلا فرق فوکوله با سنوی اریکسون و نوکیا یکی راهنمایی کنه

Death Love
04-05-2007, 22:32
سلام.
هیچکس جوابمو نداد.من وقتی sms میزنم گاهی وقتا بعد از ارسال sms گوشی چند ثانیه هنگ بعدش restart میشه.نمیدونید مشکلش چیه؟

amir2011
04-05-2007, 23:31
چطوری میشه با بلوتوث سرچ کرد اصلا این کلا فرق فوکوله با سنوی اریکسون و نوکیا یکی راهنمایی کنه

شما باید روی فایل مورد نظر کلیک کرده manage>copy>bluetooth رو میزنی و سرچ میکنی

XirowN
05-05-2007, 19:48
دمت غیژژژژژژژژزز
الان v3i رو چند می خرن ؟

amir2011
05-05-2007, 21:21
دمت غیژژژژژژژژزز
الان v3i رو چند می خرن ؟

خواهش میکنم.
در مورد قیمت هم نمیدونمبستگی به تمیزی گوشی و انصاف خریدار داره در هر صورت میتونی نو سایتهایی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اگهی بدی.
چرا میخوای گوشی به این خوبی رو بفروشی؟

XirowN
05-05-2007, 22:30
اگهی دادم اونجا
میخوام با سونی اریکسون عوضش کنم (تعویض) گشوی تو همین مایه ها سراغ داری ؟

amir2011
06-05-2007, 03:19
اگهی دادم اونجا
میخوام با سونی اریکسون عوضش کنم (تعویض) گشوی تو همین مایه ها سراغ داری ؟

از سونی w800 و w810 خوبه بهتر به تایپیک راهنمای خرید گوشی سر بزنی.

Tornado2800
11-05-2007, 00:04
منم تازه گرفتم فقط سیدی نداره !
لازمه؟
v3i

علیرضا خارجی
12-05-2007, 02:52
سلام دوستان من v3i دارم ولی هرچی توی تنظیماتش دنباله delivery report میگردم پیدا نمیکنم اسلا این گوسی delivery report داره؟

کسی v3i داره که delivery report داشته باشه اگه داره پس کجاست؟؟؟؟؟

Tornado2800
12-05-2007, 09:38
کسی v3i داره که delivery report داشته باشه اگه داره پس کجاست؟؟؟؟؟
داشتن که داره من یه روز نیست که دستمه فقط فهمیدم که ! قبل از ارسال پیغام توی تنظیمات بری و بعد قسمت text message میاره که روشن باشه این قسمت یا خاموش که خودت دیگه تعیینش می کنی
ولی اینطوری هم نمیشه که هر بار اس ام اس روشنش کنی و برای دفعه ی دوم خاموش باشه
کسی اگه راه حل بهتری داره بگه
البته اگه کسی جواب نداد دختر خاله ی من اینو یک ساله که داره فکر کنم فهمیده که کجاش بره :D ازش میپرسم
دوستان اگه کسی هم میدونه بگه

samboliya
12-05-2007, 16:21
هیچ کاریش نمیشه کرد باید هر بار که میخوایی ارسال کنی برید و فعالش کنید.

Tornado2800
12-05-2007, 18:14
هیچ کاریش نمیشه کرد باید هر بار که میخوایی ارسال کنی برید و فعالش کنید.
مطمنی؟؟؟؟؟؟

samboliya
12-05-2007, 20:49
بله عزیز مطمعنم تو فروم های خارجی خیلی گشتم و پرسیدم باید هی تیک دارش بکنی

Tornado2800
12-05-2007, 22:03
اما خوب در قسمت Outbox یه تیک کنار نامه ی ارسال شده میزنه همین که هست اقلا از هیچی بهتره :d:d

علیرضا خارجی
12-05-2007, 22:21
بچه ها نیست برای اس ام اس اصلا option نداره ولی واسه ا م ام اس داره و میشه دلیوریشو روشن کنم

Tornado2800
12-05-2007, 23:28
ببین قبل از اینکه sms رو بفرستی یعنی در همون کادر که می نویسی ! وارد منو بشو و قسمت message Option

doyenfox
12-05-2007, 23:30
سلام به همه دوستان...
من كل اين تاپيك رو از صفحه اول تا اينجا خوندم اما اين سوالات باز توي ذهنم هست ...ممنون ميشم راهنماييم كنيد:
1) يكم توضيح بيشتر در مورد پلير ituns ميخوام: مثلا از چه فرمتهايي ساپورت ميمنه....چه امكاناتي داره فرقش با پلير سري واكمن سوني اريكسون چي هست.
2)ايا اين پلير رو ميشه رو v3x ريخت؟
3)برنامه هاي جاوا براي اين v3x محدوديت داره ؟(يعني اونهايي كه مثلا رو سوني اريكسون ميشه ريخت رو اينها هم ميشه؟
4)حافظه ي اس ام اسش چقدره؟
5)كيفيت عكسش (v3x) چطوره؟
6)كيفيت پخشش با هندز فري و بلندي صداش و كيفيتش بدون هندز فري؟
(ببخشيد كه با سوني اريكسون مقايسه كردم اما چون خودم w810 دارم واسه همين به اين صورت واسم ملموس تر هستش).
ممنون از لطفتون.

Tornado2800
12-05-2007, 23:37
برنامه هاي جاوا براي اين v3x محدوديت داره ؟(يعني اونهايي كه مثلا رو سوني اريكسون ميشه ريخت رو اينها هم ميشه؟
والا من که نتونستم نصبش کنم ! مثل اینکه خیلی با هم فرق دارند !

فکر کنم بستگی به حافظه ی گوشیت داره ! این یکی دو روزی که خریدم متوجه شدم اگه غیر از اینه بگید

كيفيت عكسش (v3x) چطوره؟
کیفیت عکسش هم بد نیست ! ولی به نظر من به پای سونی اریکسون نمیرسه

ببخشيد كه با سوني اريكسون مقايسه كردم اما چون خودم w810 دارم واسه همين به اين صورت واسم ملموس تر هستش
گوشی که داری در مقابل این از لحاظ دوربین که مطمن باش بهتره ! ولی صدا و اینا اینطوری که من با کا 750 مقایسه کردم حتی v3i ازش بهتر بود ! یعنی بلندتر و بهتر بود ! که دیگه وی تری ایکس معلومه دیگه
ولی در کل چیزی که می دونم دوربین w810 در نوع 2مگا پیکسلی میگن رقیب نداره !

علیرضا خارجی
12-05-2007, 23:56
ببین قبل از اینکه sms رو بفرستی یعنی در همون کادر که می نویسی ! وارد منو بشو و قسمت message Option
میدونم منظورت چیه وقطی وارد منو میشم گزینه messege option نیست این گزینه ها هستن
Insert
Save to Draft
Enty Mode
Entry Setup
و چیزه دیگه ای نیست
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا خارجی
13-05-2007, 00:01
سلام به همه دوستان...
من كل اين تاپيك رو از صفحه اول تا اينجا خوندم اما اين سوالات باز توي ذهنم هست ...ممنون ميشم راهنماييم كنيد:
1) يكم توضيح بيشتر در مورد پلير ituns ميخوام: مثلا از چه فرمتهايي ساپورت ميمنه....چه امكاناتي داره فرقش با پلير سري واكمن سوني اريكسون چي هست.
3)برنامه هاي جاوا براي اين v3x محدوديت داره ؟(يعني اونهايي كه مثلا رو سوني اريكسون ميشه ريخت رو اينها هم ميشه؟
(ببخشيد كه با سوني اريكسون مقايسه كردم اما چون خودم w810 دارم واسه همين به اين صورت واسم ملموس تر هستش).
ممنون از لطفتون.
من زیاد نمیدونم با کا750 مقایسه کردم v3i من کا750 رو خرید گذاشت تو جیبش از صدا و از LCD و از قیافه و ...:10:

Tornado2800
13-05-2007, 00:03
میدونم منظورت چیه وقطی وارد منو میشم گزینه messege option نیست این گزینه ها هستن
Insert
Save to Draft
Enty Mode
Entry Setup
و چیزه دیگه ای نیست
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجیبه ! علیرضا
ولی مال من پایین insert
message option داره !

علیرضا خارجی
13-05-2007, 11:23
عجیبه ! علیرضا
ولی مال من پایین insert
message option داره !
آره عجیبه!!!!!!
دقیقا واسه ام ام اس داره دلی واسه اس ام اس نداره
حالا پیشنهاد بعدی چیه ؟؟؟

amir2011
13-05-2007, 23:35
سلام به همه دوستان...
ممنون از لطفتون.

1)در مورد پلیر فکر نمیکنم امکان پذیر باشه.ولی اکثر برنامه های جاوا رو جواب میده ولی چون رزولشن lcd بالایی داره باید بازیهای 320*240 رو روش نصب کنی.
2)این گوشی حافظه داخلی بالایی داره به نسبت گوشیهای دیگر خصوصا نوکیا(64مگا) و حافظه sms خوبی داره ولی تعداد دقیق و مشخصی نیست.
3)کیفیت عکسش در فضای باز با نور مناسب خیلی خوبه و همچنین به علت LCD خوبی که داره عکسها روی گوشی نیز کیفیت مطلوبی داره.
4)بلندی صداش در صورت تقویت خیلی خوبه ولی من هندزفری با کیفیت خوب براش ندیدم؟

Maziar_69
14-05-2007, 00:48
تو جعبه ی گوشی هندزفری وجود نداره؟؟؟؟

M.etallic.A
14-05-2007, 22:39
مگه میشه هندزفری نباشه ؟ هست عزیز.

Maziar_69
14-05-2007, 22:54
دوستان به نظر شما 5500 بهتره یا V3x ؟ لطفا با دلیل بگین از هر نظر کدوم بهتره؟

amir2011
15-05-2007, 01:40
دوستان به نظر شما 5500 بهتره یا V3x ؟ لطفا با دلیل بگین از هر نظر کدوم بهتره؟

این که کدوم بهتره بستگی به سلیقه و انتظارات شما از گوشی داره من سعی میکنم تا حدودی راهنماییت کنم انتخاب اخر با خودت
v3x گوشی زیبا و باکلاس با Lcd با کیفیت بالا و صدای مناسب (در صورت تقویت شدن) که برای علاقه مندان به گوشی های کشویی یک گزینه عالی به شما میاد ولی در مقابل 5500 گوشی مقاوم دارای امکانات ورزشی زیاد و از همه مهمتر اینه که سیستم عامل داره

Maziar_69
15-05-2007, 12:23
ممنون دوست عزیز

h_p990i
17-05-2007, 00:54
سلام دوستان من یه گوشی v3i گرفتم که نمیدونم delivery از کجا فعال میشه البته تو massage option داره ولی میخوام بدونم واسه هر sms باید یک بار اینو فعال کرد ؟ اگه اینجوری باشه که خیلی ضدحاله
مرسی

h_p990i
17-05-2007, 01:02
gsm جان
با نرم افزار p2k هم نمیشه کاری کرد که delivery همیشه فعال باشه ؟

rozysara
17-05-2007, 21:34
با سلام به اساتید میخواستم بدونم چطوری میشه با گوشی V3x یه فایلی رو بولوتوس کرد اخه من وقتی رو یه فایلی Option رو میزنم و بعد گزینهی use bluetooth گوشی search device مینیویسه اما هیچ وسیلهای پیدا نمیکنه
ایا گوشی مشکل داره

rozysara
17-05-2007, 21:36
البته وقتی به بلوتوث لینک میرم اسم دستگاه مورد نظر که روشنه هست