PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخش پرسش و پاسخ گوشیهای سامسونگ

صفحه ها : 1 [2] 3

Scud_MD2
03-08-2011, 15:17
داستان از اين قراره
ورزن اصلي همراه گوشي را نصب كردم بعد تو قسمت sam apps كه مي زدم مي گفت كه ورژن جديد kies اومده و براي نصب و استفاده از برنامه بايد به ورژن جديد آپ شه گفتيم به چشم 80 مگ فايل جديد را دان كرد و بعد دوباره نصب و بعد زدم براي sam apps با تعجب دوباره همان پيغام رو داد دوباره گفتم به چشم يك فايل 70 مگي ناقابلو دوباره دان كردم
بنده خدا خيال كرده اينجا كره هست كه همه به hdsl دسترسي داشته باشن همين 128 ناقابلم دارن ازمون مي گيرن
بعد از نصب داشت حالم از كل گوشيو سامسونگ بهم مي خورد چون sam apps برنامه kies حذف شده
به روايت تصوير

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان خواهش مي كنم كمك كنن دارم قاطي مي كنم

نگران نباش واسه منم همینطوری شده بود شما کیز رو از لینک زیر دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amh1365
03-08-2011, 17:59
احتمالا سامسونگ می خواد دانلود نرم افزار فقط از طریق گوشی انجام بشه و به همین دلیل app‌رو از kies‌ حذف کرده. شایدم آپدیت مشکل داره. عجیبه!

zaherimob
06-08-2011, 10:38
[چرا نرم افزار بانك صادرات روي سامسونگ s5560iجواب نمي ده

esi_241
07-08-2011, 13:28
با سلام به دوستان

من به تازگی یک گوشی گالکسی فیت برای همسر محترم خریدم.

گوشی بدی نیست، جدای از کیفیت نامناسب صفحه نمایش
ولی مشکلی که داره اینه که وقتی میخواهی اس ام اس فارسی بیشتر از یک صفحه تایپ کنی و بفرستی، نمی تونی. چون به نظر میاد که اونو به عنوان یک پیام چند رسانه ای میخواد ارسال کنه.. البته اگه انگلیسی تایپ کنی این مشکل وجود نداره . در ضمن گاهی اوقات که اس ام اس فارسی میاد هم جمله بندی را به هم میریزه و جای کلمات جابجا نشون میده. به نظر شما مشکل از کجاست. آخه حاج خانوم حسابی کلافه شده و پدر منو در آورده....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن تمام تنظیمات را هم چک کردم اما درست نشد.
خواهشا یکی کمک کنه وگر نه ..................:thumbsdow

hamidjj
07-08-2011, 14:03
نگران نباش واسه منم همینطوری شده بود شما کیز رو از لینک زیر دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه:46:

خيلي ممنون
اما بازم دانلود كردم ولي همان پيام update را مي دهد و بعد ازupdate
بازم گزينه samsung app حذف مي شه

يك سوال ديگه راستي كسي از دوستان رم 32 را روي wave II تست كرده
چه طوري بوده گوشي سنگين نشده يا موردي نداشته

بعد به نظر شما حداقل كلاس رم مورد نياز چند مي باشد

MORINIO
20-08-2011, 23:04
خيلي ممنون
اما بازم دانلود كردم ولي همان پيام update را مي دهد و بعد ازupdate
بازم گزينه samsung app حذف مي شه

شما اول کیز ورژن Kies_2.0.1 رو نصب کن . بعدش برو تو رجیستری ویندوز به این آدرس برو:

HKEY_CURRENT_USER >> Software >> Samsung >> Kies2.0

حالا LocalVer رو باز کن و مقدارش رو به 2.0.2.11071_128_2 تغییر بده(این مقدار آبی رو کپی کن در Value Data ) بعد ok کن و از رجیستری خارج شو.

حالا کیز رو اجرا کن. دیگه موقع استفاده از SamsungApps پیغام آپدیت نمیده و به راحتی میشه ازش استفاده کرد.

منبع : موبایلستان

babaali110
23-08-2011, 13:47
ببخشید من galaxy s mini GT s 5570 دارم که با این که جا برای نصب برنامه دارم ولی بازم برامه و بازی روش نصب نمیشه!
40 مگ حافظهی گوشی و 450 مگ هم حافظه ی Sd card!
کسی میتونه بگه چیکارکنم؟
ممنون میشم!

alinasrollahi
26-08-2011, 23:48
با سلام
من یه سامسونگ i-780 دارم که ویندوز موبایل 6.1 روش نصبه ولی متأسفانه ورزن هلندیش و هر کاری میکنم نمیتونم انگلیسیش کنم هر کاری کردم تو قسمت تنظیمات هم برای انگلیسی تنظیمش کردم ولی زبان گوشی عوض نمیشه آیا راهی هست که بشه زبان گوشی رو انگلیسی کرد و یا ویندوز رو با ورژن انگلیسی عوض کرد.ممنون میشم کمک کنید

samin jooon
28-08-2011, 09:51
سلام.گوشی من Galexi fit هست تازه خریدم اما بلد نیستم اطلاعات رو از حافظه داخلی به خارجی منتقل کنم میشه کمکم کنید!!!!!!!!

Iceboy_LOVE
29-08-2011, 11:36
بین این دو گوشی کدوم بهـتره ؟ Wave I 8500 , Wave II 8530
این دو گوشی چشمم رو گرفته خیلی امکانات بالا و دوربین عالی دارند اما یکیشو باید انتخاب کنم

- تفاوت مهم و اصلی بین این دو گوشی را بگین.. به جز اون سایز ویو2 که بزرگتره !

- برای مسیـج دادن فارسی مشکلی که قبلا در گوشی های سامسونگ کار کرده بدوم این بود که موقع تایپ کلمه " سلام " حرف " س " رو اگه کلید 5 رو میزدی بعدش میگفت بر رو کلید 2 و این اعصاب خورد کن بود .
مانع از حفظ دکمه ها و سریع مسیج دادن میشد

در گوشی های جدید این دو مدل که سوال کردم..میگن این طوری دیگه نیست
و صفحه کیبورد مجازی بهت میده و حروف فارسی مثل کیبورد میتونی بنویسی
سوال من از کسایی که ویو 1 و 2 داشتند اینه که آیا شما خودتون این مسئله رو تایید میکنید ؟

یه حالت جدید هم بود که در ویدئو review این گوشی ویو2 دیدم...وقتی میخواستی بنویسی Hello
انگشت رو H قرار میگرفت و بدون اینکه انگشت را از صفحه بردارد روی e میرفت و سپس l تا اخر
ویک خط هم کشیده میشد بین حروف..

-آیا این مسئله واسه حروف فارسی هم تست کردین ؟

- اصطلاح اینکه میگن گوشی رو هـ ـ ک کردن یا سـاین این کردن چیه ؟ برای ویو1 و 2 هم کردن ؟
-آیا این گوشی رو میشه آپدیت کرد ؟
- آیا گوشی ویو 1 فایل های MKV رو ساپورت میکنه ؟
- شیشه این گوشی ضد خش است ؟
- آیا به همـراه این گوشی CD درایور هم عرضه میشه ؟ یا خود مموری گوشی هوشمنده ( ویندوز7 دارم)
- وضعیت باطــری این گوشی ویو 1 و 2 چطوره ؟

alinasrollahi
30-08-2011, 23:29
با سلام
من یه سامسونگ i-780 دارم که ویندوز موبایل 6.1 روش نصبه ولی متأسفانه ورزن هلندیش و هر کاری میکنم نمیتونم انگلیسیش کنم هر کاری کردم تو قسمت تنظیمات هم برای انگلیسی تنظیمش کردم ولی زبان گوشی عوض نمیشه آیا راهی هست که بشه زبان گوشی رو انگلیسی کرد و یا ویندوز رو با ورژن انگلیسی عوض کرد.ممنون میشم کمک کنید
هیچکی نیست به داد ما برسه خواهشأ کمک

Samba
18-09-2011, 09:57
سلام

مدل گوشیم galaxy s i9000 هست

رو کوشیم قفل گذاشته بودم بعد اینکه چند بار اشتباه رمزو وارد کردن رفقا متاسفانه گوشی به حالت قفل رفته و میگه که برای باز کردن با اکانت گوگل وارد شید منم متاسفانه اینترنتو دسترسی ندارم

بردم گوشی فروشی گفت باید 5تومن بدی خوبش کنم راهی نیست ما که از این پولا نداریم

ashe
18-09-2011, 11:36
ﺳﻼﻡ

ﺟﻬﻄﻮﺭ ﻓﻌﺎﻝ ﻣﻴﺸﻪ؟2 ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺗﻮ ﺍﺱGprs ﺗﻨﻈﻴﻤﺎﺕ

esi52
18-09-2011, 14:14
سلام
من یک گوشی sumsung5233 دارم که با خود گوشی می توانم به اینترنت وصل شم ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنم خطای 743 ( پروتکل کنترل لینک ppp خاتمه یافته است) می دهد این مشکل را چگونه می توانم حل کنم

SAEEDSAMSUNG
18-09-2011, 18:26
سلام

مدل گوشیم galaxy s i9000 هست

رو کوشیم قفل گذاشته بودم بعد اینکه چند بار اشتباه رمزو وارد کردن رفقا متاسفانه گوشی به حالت قفل رفته و میگه که برای باز کردن با اکانت گوگل وارد شید منم متاسفانه اینترنتو دسترسی ندارم

بردم گوشی فروشی گفت باید 5تومن بدی خوبش کنم راهی نیست ما که از این پولا نداریم

اولا اون آقای گوی فروشی میخواد گوشیتو ریست کنه و هیچ کار دیگه ای از دستش بر نمیاد پسر از این پولا نده!

دوما برو یه رستورانی جایی که اینترنت وایرلس داره یه لحظه وایرلستو روشن کن و برو تو اکانت گوگلت! یا با ایرانسل برو! در غیر اینصورت گوشیتو ریست کن . طرز ریست کردنش هم تو تاپیک مخصوص به خودش هست ولی اینبار اینجا بهت میگم دفعه بعد تو تاپیک خودش برو سوالتو بپرس که سریعتر به جواب برسی:

گوشی را خاموش کنید.
کلید ولوم کم را نگه داشته و دکمه پاور گوشی را نگه داشته و سپس رها کنید.
یک منو در گوشی اجرا شده که شمال تنظیماتی برای Sim Lock و Recovery و... می باشد
در اینجا گزینه Clear Storage را با استفاده از دکمه ولوم گوشی انتخاب کرده و دکمه پاور را بفشارید.
حال برای تائید این امر از شما سوال میشود که با استفاده از دکمه ولوم زیاد آن را تائید میکنید.

اخطار: هاردریست موجب پاک شدن تمام نرم افزارهای گوشی و مخاطبین و پیامک ها و سایر اطلاعات موجود در حافظه داخلی گوشی میشود.

hbm_7052
19-09-2011, 07:51
سلام منشی گوشیمو فعال کردم حالا پیغامایی که برام گذاشتنو باید از کجا گوش کنم یا علامتشو چی جوری از رو صفحم پاک کنم.راستی گوشیم F480سامسوسنگه:5:
پيام هاي كه گذاشته ميشه در قسمت awnsering machine قرار ميگيره

howhow
21-09-2011, 14:03
سلام تو گالکسی اس 9003،چطوری میشه گوشی رو سایلنت و میتینگ کرد؟اصلا داره؟؟

13!
23-09-2011, 12:22
دوستان من گلکسی اس 1 گرفتم. وقتی به PC وصلش میکنم و میخوام قطع کنم safe remove نداره رو سیستم، در عوض تو گوشی میگه برای خروج از samsung kies کلید اصلی رو فشار بده! میخوام بدونم ایا این کار در واقع کث همون safe remove هست و دیگه نیازی نیس من کاری بکنم؟

Rapidbaz
26-09-2011, 19:45
سلام . یکی از دوستان گوشی سامسونگ ویو 2 داره . چند روز پیش چند تا آهنگ از لپ تاپ یکی گرفت یه دفعه گوشیش خاموش شد بعد گه روشنش کرد چندتا نوشته اومد بعد وارد یه صفحه ای میشه که پیغام میده به کامپیوتر جهت آپلود وصل کنید . اگه دوستان می تونن راهنمایی کنن تا مشکلش رو حل کنیم . آخه جایی هستیم که دسترسی به تعمیرکار گوشی نداریم .

Rapidbaz
27-09-2011, 07:35
یکی نبود راهنمایی کنه

vahidlb
27-09-2011, 14:05
سلام دوستان عزیز.
با توجه به تاپیکها و حرفهایی که اینجا رد و بدل شد، من یه گوشی سامشونگ B5722 DUOS خریداری کردم.
تقریباً گوشی خوبی هستش البته از دیروز تا امروز تونسته منو راضی نگه داره. اما چندتا نکته داشت که توی تاپیکهای شما هم بهش پرداخته شده بود اما جوابهاش کامل یا دقیق نبود (یا من نتونستم درک کنم) به هر حال میخواستم اینجا مطرح کنم شاید بشه درستش کرد و برای دیگران هم شاید خوب باشه.
1- نحوه نصب فریمور (یعنی چطور از فایل دانلود شده استفاده کنم و کجا و چطوری نصبش کنم)
2- آیا امکانش هست که برنامه روی مموری ذخیره بشه؟ چون برنامه مستقیم روی گوشی ذخیره میشه و محدودیت ایجاد میکنه.
3- چطوری میشه به اینترنت متصل شد (ایرانسل، تنظیمات GPRS این گوشی رو نداره) و بطور دستی چطوری اینکارو کنم؟

خیلی ممنون و متشکر میشم اگه از دانسته هاتون مارو هم بی نصیب نذارین. موفق باشید.

M-I-L-A-D
27-09-2011, 16:45
همین دیگه! چون من چیزی ندیدم و نشنیدم مزاحمتون شدم.
به نظرم نداره واگر داره زیاد معروف نیست.

شما یه زحمتی بکش و برام پرس و جو کن.

دمت گرم:happy:

ALI_SAM
09-10-2011, 21:57
سلام
دوستان من یه چندتا بازی با برنامه Samsung Kies گرفتم ولی گزینه install عیر فعاله !
مشکل از از کجایه؟ خواهش میکنم کمکم کنید!!

SAEEDSAMSUNG
18-10-2011, 17:31
سلام
دوستان من یه چندتا بازی با برنامه Samsung Kies گرفتم ولی گزینه install عیر فعاله !
مشکل از از کجایه؟ خواهش میکنم کمکم کنید!!

گوشیت چیه؟

SuperSt@r
19-10-2011, 12:13
سلام
دوستم یه گوشی سامسونگ میخاد بخره که قیمتش 680000 تومان هست میتونید بگید چه مدلی میتونه باشه چون یادم رفت ازش بپرسم که چیه

Mahdi Khan
19-10-2011, 15:39
گوشی دو سیم کارته سامسونگ با سیستم عامل ترجیحا آندروید و قیمت زیر 300 تومن رو سراغ دارین؟

SAEEDSAMSUNG
19-10-2011, 18:17
گوشی دو سیم کارته سامسونگ با سیستم عامل ترجیحا آندروید و قیمت زیر 300 تومن رو سراغ دارین؟

سوالتون مربوط به این بخشه:

مشاوره خرید گوشی

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

سلام
دوستم یه گوشی سامسونگ میخاد بخره که قیمتش 680000 تومان هست میتونید بگید چه مدلی میتونه باشه چون یادم رفت ازش بپرسم که چیه

احتمال زیاد یکی از ایناست :

I9100 Galaxy S II 16GIG 660 ta 670 t

I9010 Galaxy S Giorgio Armani 650 ta 660 t

liverpooli
19-10-2011, 21:24
سلام .
من گوشی کوربی دارم ویک رم 4 گیگ گذاشتم روش ولی رم فعال نمیشه و هیچی توی رم نمیتونم بریزم . باید چکار کنم؟
ممنون.

SAEEDSAMSUNG
23-10-2011, 16:29
سلام .
من گوشی کوربی دارم ویک رم 4 گیگ گذاشتم روش ولی رم فعال نمیشه و هیچی توی رم نمیتونم بریزم . باید چکار کنم؟
ممنون.

اکثر کوربی ها تا 8 گیگ ساپوزت میکنن. احتمالا رمتون مشکل داره

atre_hayer60
27-10-2011, 22:51
با عرض سلام و ادب

من يه گوشي سامسونگ galaxy gio s5660 گرفتم اما بلوتوثش عمل نمي كنه و زنگ اس ام اس نداره!! منو راهنمايي مي كنين؟

تشكر مي كنم

saeidsmxo
28-10-2011, 18:26
با عرض سلام و ادب

من يه گوشي سامسونگ galaxy gio s5660 گرفتم اما بلوتوثش عمل نمي كنه و زنگ اس ام اس نداره!! منو راهنمايي مي كنين؟

تشكر مي كنم
خب شاید بلوتوسش hidden شده. زنگ sms هم خب حتما نداره دیگه. باید براش فعال کنی..:31:

ssima
14-11-2011, 17:18
سلام

من گوشی مارول s5560 دارم.

متاسفانه از روی کنجکاوی یه دستکاری توی تنظیمات یه بخشی به اسم debug level یا همچین چیزی انجام دادم..و از low به high تغییر دادم..

با این کار گوشی یهو هنگ کرد و پیام upload data to pc اومد..

وقتی کلید های قفل +ولوم+ پاور رو میزنم گزینه download میاد ..

دیگه نمیدونم چیکارش کنم ...نرم افزار فلشر MultiLoader_V5.56 رو دانلود کردم ..

یه جا توی همین فروم خودنم که باید برای ریست فریمور دانلود کرد..

راستش من فقط میخوام این حالت از بین بره ...دیگه موندم چیکار کنم ...

اگه میشه یه راهنمایی کنید ..ممنون..

ssima
15-11-2011, 11:29
قدیما توی p30world فعالیت دوستان بیشتر بود فوری کمک می کردن! حالا که عجله دارم هیچکسی نیست به داد من برسه!!!

کمک کنید!

Help me

mg_mahyar
15-11-2011, 21:31
سلام دوستان یه سوال داشتم. ما دیروز یکی از این ااس2 ها رو خریدیم. ولی یک مشکل اساسی داریم. توی گوشی قبلی که نوکیا بوده نزدیک 1000 تا تلفن داشتیم. اما روی حافظه گوشی. راحت ترین راه برای انتقال اونا به این گوشی چیه؟ این قضیه ریختن توی سیم کارت خیلی سخته و ناممکن چون هر شماهر روی گوشی تقریبا سه یا چهار تا تلفن داره که اگر انقال بخواد بده میشه 4000 بار یه جورایی ناممکنه.
برنامه ای برای انتقال هست؟
سوال دومم برای حذف برنامه هست فروشنده ظاهرا کلی برنامه ریخته که اکثرا بازی هست ولی هیچ دلیلی برای بودنشون نداریم و قصد حذف داریم. چطوری حذفشکنم؟
مورد بعدی هم اینه که الان منو رو میزنم یک برنامه تو صفحه 10 رفته یکی تو صفحه 2 مثلا میخوام جاشونو عوض کنم چی کار کنم؟ توی ایفون نگه میداشتم انگشت رو و جا ب جا میکردم و توی بادا هم ایضا ولی اینجا نگه میدارم ایکون رو میبره تو صفحه اصلی و تو منو نمیتونم جاشو تغییر بدهم.

قله بلند
16-11-2011, 23:15
بسلام
دیدم که این تاپیک مربوط به سوالات گوشی سامسونگه، دیگه تاپیک جدیدی باز نکردم

شاید سوالم ابتدایی به نظر بیاد ولی راهی براش پیدا نکردم

من نمی تونم با گوشیم، عکسی رو گرفتم وارد کامپیوترم کنم و بالاعکس. رابطش رو هم دارم و از طرفی هم نمی خوام به واسطه بلوتوث این عمل انجام بشه.

و اینکه چه طوری با گوشیم می تونم به اینترنت وصل بشم؟ هزینه اتصال به اینترنت با این روش، چقدر در می آید؟

ممنون

tifa
17-11-2011, 17:15
سلام
من گوشي galaxy fit دارم . 2 هفته اي هست كه خريدم . بعد از چند بار استفاده سرعتش تقريبا كم شد منم رسيت كارخانه كردم .
حالا گوشيم حالت افقي و عموديش تغيير نميكنه . لطفا راهنمايي كنيد

spnner
28-11-2011, 13:19
گوشی من گالکسی gio هستش برای فعال کردن حالت عمودی - افقیش انگشتمو رو صفحه اصلیش از بالا به پایین میکشم که یه منوی کشوییی باز میشه از اونجا میشه درستش کرد

spnner
28-11-2011, 13:27
دوست عزیز [atre_hayer60]
شما باید بری گزینه ستینگ و انتخاب کنی
2-تنظیمات شبکه بیسیم
3- گزینه دیسکاوری رو وقتی که بلوتوث روشن است رو فعال کنی:11:

spnner
28-11-2011, 13:52
سلام
کد گوشی منو بیش از حد اشتباه وارد کردند الان هم ایمیل همراه با پسورد می خواد منهم یادم رفته اونو الان چکار میتونم بکنم تا درست شه؟
گوشیم گالکسی gio است :46:

tigerms
30-11-2011, 21:35
سلام دوستان:

دوستان من یه گوشی سامسونگ مدل B7722i گرفتم دقت کنید آخرش I داره..که چند تا مشکل دارم باهاش.

1. نرم افزارها وبازی های نصب شده داخل گوشی (یعنی کارخانه ای) کد ریجیستر میخواد؟؟ اگه ممکنه کد ریجیستر آنها را محبت کنید یا اینکه راهی برای حل این مشکل پیدا کنید..

2. کد ریست کارخانه ای این گوشی؟؟

3. شنیدم این مدل از گوشی داری سیستم عامل بادا است آیا صحت داره؟؟

4. مشخصات دقیق این گوشی رو از کجا میشه گیر آورد..آخه هر کجا رو گشتم دیدم در مورد B7722 بدون I بحث شده..که دوربین جلوداره ولی برای من نداره؟؟

نکته: نرم افزار وبازی های این مدل از گوشی رو کجا میشه پیدا کرد؟؟ مثل دیکشنری و..

باتشکر از دوستان

.

tigerms
01-12-2011, 20:56
دوستان عزیز لطفا راهنمای کنید

tigerms
02-12-2011, 22:46
یعنی هیچ کس راجب این گوشی اطلاعاتی نداره!!!

.

tiger01
08-12-2011, 17:59
سلام.
یه گوشی s5200 سامسونگ دارم که وقتی روشنش میکنم کد دستگاه رو میخواد. کد کارخانه ای این مدل گوشی چیه؟ این گوشیو گرفتم برای کسی تعمیرش کنم. وقتی روشن کردم تقاضای کد میکنه. صاحب دستگاه میگه براش کد نذاشتم.
کسی میتونه کمک کنه؟

Maman Sepehr&Sohei
10-12-2011, 11:42
با سلام
مدل گوشیم galaxi s5830 است.
وقتی دارم نقشه ها رو با اینترنت روی GPS بررسی میکنم، یدفه نت GPS قطع میشه و بعد از اون هرچی GPS را باز میکنم آنلاین نمیشه. این در حالی استکه Wi Fi گوشی وصله و آوردن صفحات وب مشکلی نداره! :wac:

کسی میدونه مشکل از کجاست؟!؟!

Maman Sepehr&Sohei
10-12-2011, 12:03
با عرض سلام و ادب

تشكر مي كنم

در مورد زنگ اس ام اس
روی گوشی نوکیا X6 هر چی گشتم نتونستم زنگ اس ام اسشو پیدا کنم. تا اینکه دیدم داخل تنظیمات پروفایل شخصی گوشی بود. شاید گوشی شما هم همینطور باشه.
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

Maman Sepehr&Sohei
10-12-2011, 12:09
راستی اینم توی سایت موبایلستان دیدم:

باید در sd card خود یه فولدر به اسم media بسازید و در داخل اون 3 فولدر با اسم های
Alarms وRingtones و Notifications بسازید

فولدر Alarms برای اهنگ های هشدار هستش

فولدر Ringtones برای اهنگ زنگ تماس هستش

فوادر Notifications برای اهنگ اس ام اس و فایل های دریافتی بلوتوث هستش

خوب حالا ھر زنگی که دوست داشتین برای ھر قسمت خواستین بزارین توی این پوشه ھا و گوشی را ریست کنید:dw:

Maman Sepehr&Sohei
12-12-2011, 15:10
کسی نیست جواب سوالمو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

tiger01
12-12-2011, 21:45
آقا جواب منو نمیدین؟
گوشی s5200 رمز کارخونه ای یا رمز مادر یا رمز پدر و ... نداره. قفل شده رمز دستگاه رو میخواد.
یا ایها الذین امنوا جواب منو بدین.

hbib57
15-12-2011, 06:46
سلام من گوشیE250دارم رمز گوشی رو فراموش کردم چطور میتونم پیداش کنم ممنونم کمکم کنید

memoll1982
25-12-2011, 14:52
یعنی هیچ کس راجب این گوشی اطلاعاتی نداره!!!

.

تا جایی که من میدونم و خودم راجبش تحقیق کردم و تو سایت ها دیدم I نداشته و بهترین و با کیفترین گوشی دو سیم کارته در بین گوشی های دو سیم کارته هست یه مدل پایین تر هم داره 5722 که کوچکتر از این هست و این مدل نسبت به مدلهای دیگه برندهای نوکیا و ال جی و سامسونگ بهترین و زیباترین برند دو سیم کارته هست.. من تا به الان نزدیک به 10 مدل دو سیم کارته بهم معرفی شده که هیچکدوم ظاهر و کارایی این 7722 رو نداشتند و اکثریت رو این گوشی نظر میدن .. وقتی b7722i رو سرچ میکنم بازم همین اطلاعات 7722 پیدا میشه..

memoll1982
31-12-2011, 10:22
من دو روز پیش رفتم دنبال این گوشی و سری بدون i اصلا تو بازار نیست همینشم خیلی کمه از 10 تا مغازه 8 تاشون نداشتن.. ناچارا سری i رو گرفتم اما مشکلاتی که شما گفتید رو اصلا نداره.. فقط دوربین ثانویه نداره که اون اصلا واسه من مهم نیست. فقط تنها چیزی که یهو خورد تو ذوقم تأییدیه گرفتن کد خریدش بود که تأیید شد و کشور سازنده رو زد چین.
کارکردش خوبه و هیچ مشکلی نداره. در زمان خرید فروشنده حسابی خودش رو کشت نرم افزار نصب کنه چون منو ها قفل هست اما من زیربار نرفتم و هیچ مشکلی نداشت از نظر قفل منو ها وو بسته بودن بلوتوث ..

AMNA
04-01-2012, 14:46
سلام دوستان ایا گوشی سامسونگ ای 250و اس 3600 ویروس میگیرند؟؟ و اصولا چه نوع گوشی هایی قابلیت گرفتن ویروس را دارند؟و از طریق چه نرم افزاری میشه با کابل یو اس بی رویه سیستم ویروس را پاک کرد؟/ ممنون

C O O L
05-01-2012, 12:59
سلام دوستان ایا گوشی سامسونگ ای 250و اس 3600 ویروس میگیرند؟؟ و اصولا چه نوع گوشی هایی قابلیت گرفتن ویروس را دارند؟و از طریق چه نرم افزاری میشه با کابل یو اس بی رویه سیستم ویروس را پاک کرد؟/ ممنون

بله گوشی E250 امکان ویروسی شدن رو داره . گاهی اوقات با یه اسکن ساده از طریق آنتی ویروسهایی مثل Nod32 یا Avast یا ... قابل پاک شدن هستن ولی بعضی موقع ها هم نمیشه که باید گوشی یا رم رو فرمت کرد

به طور کلی نمیشه گفت چه گوشی هایی ویروسی میشن و در واقع به این بستگی داره که منظور ما از ویروس چیه ... فایل های مخرب یا ناقص هم وجود دارند که عملکرد گوشی رو به هم میزنن ولی ویروس به حساب نمیان
لیست پایین یه لیست قدیمی از گوشی هاییه که ویروسی میشن :

Nokia

سري 60

3230 * 3600 * 3620 * 3650 * 3660 * 6260 * 6600 * 6620 * 6630 * 6670 * 6680 * 6681 * 6682 * 7610 * 7650 * N70 * N90 * N91 *N92 * N80 * N93 *N95 * Panasonic X600 * Panasonic X700 * Panasonic X800 * Sendo X * Sendo X2 * Siemens SX1 * Siemens SX2 * Lenovo P930 * Samsung D730* N-Gage* N-Gage QD* 3250

سری ۸۰

9210* 9210i* 9300* 9500

سری ۹۰

7710

سونی اریکسون

W950*M600*P990*P910*P900*P800

موتورولا

M1000*A1000*A925*A920

و همچنین : گوشی های Arima U308 و Arima U300 و گوشی BenQ P30 و گوشی نوکیا ۶۷۰۸ و تمام گوشی های آی مت که تحت سیستم عامل ویندوز موبایل هستند.

lucky_luke
08-01-2012, 20:28
سلام
من یه گوشی 3653 corby برای مادرم گرفتم .موقع خرید گفتم که corby میخوام و بعد هم فقط یه تماس با گوشی گرفتم و دیدم که کار میکنه
وقتی اومدم خونه دیدو روش نوشته همراه اول و وقتی هم ایرانسل روش میزارم کار نمیکنه و یه کد ازم میخواد (یعنی از ایناست که قفل شبکه روشه و فقط با همراه اول کار میکنه) فروشنده هم چیزی بهم نگفت در این مورد
حالا راهی نداره بشه ایرانسل گذاشت روش؟
قیمت این گوشی با کوربی معمولی یکیه؟

C O O L
08-01-2012, 20:48
آقا جواب منو نمیدین؟
گوشی s5200 رمز کارخونه ای یا رمز مادر یا رمز پدر و ... نداره. قفل شده رمز دستگاه رو میخواد.
یا ایها الذین امنوا جواب منو بدین.

1234 و 0000 رو امتحان کنید , اگر درست نشد تمام کدهای موجود روی جعبه گوشی رو امتحان کنید . در غیر این صورت باید فرمت یا فلش بشه

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام من گوشیE250دارم رمز گوشی رو فراموش کردم چطور میتونم پیداش کنم ممنونم کمکم کنید

1234 و 0000 رو امتحان کنید , اگر درست نشد تمام کدهای موجود روی جعبه گوشی رو امتحان کنید . در غیر این صورت باید فرمت یا فلش بشه

alierna
10-01-2012, 12:25
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم.اول اینکه آخرین نسخه ی فارسی فریمور galaxy ace چیه؟
دوم اینکه اگه انگلیسیش رو نصب کنم امکان وبگردی صفحات فارسی و فارسی نویسی رو میشه بش اضافه کرد؟
اصلا منوی فارسی برام مهم نیست.ممنون دوستان

Dark_Night48
18-01-2012, 13:02
سلام

دوستانی که گلکسی دارن مثلا اگه بخوای یک بازی یا اپ رو از اپ استر سامسونگ خریداری کنید چه طوری پولش رو میدین؟؟؟ :question:

ehsannnn00004
28-01-2012, 14:59
سلام دوستان

این درسته میگن بازی های بالای 500 کیلو توی گوشیهای سامسونگ اجرا نمیشه؟

NET DOCTOR
02-02-2012, 00:16
سلام دوستان

یکی از دوستام یه گوشی دو سیمکارته سامسونگ داره و یه مشکلی باهاش داره گفت تو فروم مطرح کن ببین کسی میتونه جواب بده

این بنده خدا میخواد مثل گوشی های نوکیا از pc suite استفاده کنه و با لپ تاپش به اینترنت وصل شه اما ارور میده

اگه میشه راهنمایی کنید یا بگید اگه لازمه اطلاعات دقیقتری ازش بگیرم

NET DOCTOR
04-02-2012, 00:37
کسی نیست جواب بده؟

ehsan-inventor
04-02-2012, 22:14
سلام دوستان
گوشی سامسونگ پدرم که گالکسی فیت هست مشکل پیدا کرده
داداش 12 ساله م قفل 9 خونه ای رو فعال کرده و یادش رفته و ایمیلی رو هم که داده بهش اشتباهی بوده ! چند بار هم سعی کرده قفلو باز کنه که حالا یه صفحه اومده که ایمیل و پسورد می خواد
نمی دونم باید چیکارش کنم،راهی هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

shadi_87
05-02-2012, 17:31
با سلام
دوستان من یک ماهی هست جیو خریدم ولی دو سه روزه auto rotation ش خوب کار نمیکنه. یعنی وقتی گوشیو مثلا در خالت اس ام اس بصورت افقی دستم میگیرم روتیشنش درست کار میکنه ولی وقتی میخام به حالت اول برگرده کار نمیکنه. نمیدونم چی شده. میتونین کمکم کنین؟؟؟؟

javad196
05-02-2012, 19:37
سلام. من می خوام گوشی s5250 wave525 بگیرم. نظرتون چیه؟ دوربینش چطوره؟ حساسیت لمسش چطوره؟

کلا گوشی خوبیه؟

ممنون میشم. موفق باشید.

hoomaan
06-02-2012, 19:39
سلام
وقتی سامسونگ یه گوشی رو معرفی میکنه بصورت ( حالت بزودی) چقدر طول میکشه بیاد بازار ایران ؟

siavash10130
08-02-2012, 01:19
سلام وقت خوش
هرکاری میکنم نمیتونم با گوشیم (سامسونگ S 5660) از طریق وایرلس وارد اینترنت بشم. البته وایرلسو پیدا میکنه اما سایتی باز نمیکنه.
ممنون میشم کمکم کنین.

parnian00
09-02-2012, 23:07
با سلام
من با ذخیره اس ام اس روی رم m620 مشکل دارم
روی گوشی 150 اس ام اس
روی سیم کارت 50
می خوام بدونم اصلا این گوشی این امکان رو داره که بشه تنظیم کرد اس روی رم ذخیره بشه که ظرفیتش بالاتر بره؟؟؟؟ یا من نتونستم تنظیماتشو پیدا کنم؟؟؟؟

akhshan
13-02-2012, 11:49
با سلام گوشی گلکسی مینیgt-s5570رو 2ماه خریئم قبلا هر برنامه ای میخاستم نصب کنم مشکلی نداشتم اما مدتی پیغام نرم افزار کاربردی نصب نیست میده و برنامه ای نمیتونم نصب کنم لطفا کمک کنید با تشکر

saeid333
13-02-2012, 21:17
سلام
من گوشي سامسونگ GT- S5620 دارم

يه پي سي سوييت كه بتونم باهاش اس ام اس بفرستم پيدا نكردم هست چيزي كه به اين گوشي بخوره

بعد رو اين گوشي چه سيستم عاملي هست يا جاواست
چي ميشه روش نصب كرد

برا GPS هم اگر لطف كنيد بگين چجوري فعالش كنم ممنون ميشم

mahyarSAMSUNG
14-02-2012, 21:03
برای سیستم عامل که باید گفت پلتفرم جاوا داره .. شما باید همون پی سی استادیو رو نصب کنی که یکی اینجا هست اگه نشد باید خودت بگردی ورژن 7.2 یا بالاتر رو پیدا کنی چون من خودم با همون ورزن 7.2 پیام میفرستادم
برای جی پی اس هم یه برنامه هست به نام truckbuddy که جاواست ولی دیکه کار کردنش رو نمیدونم

akhshan
15-02-2012, 10:41
سلام ممنون که هنوز کسی جواب منو نداده

با سلام گوشی گلکسی مینیgt-s5570رو 2ماه خریئم قبلا هر برنامه ای میخاستم نصب کنم مشکلی نداشتم اما مدتی پیغام نرم افزار کاربردی نصب نیست میده و برنامه ای نمیتونم نصب کنم لطفا کمک کنید با تشکر

mahyarSAMSUNG
15-02-2012, 23:02
من که نمیتونم جوابتو بدم هنوز با اندروید کار نکردم

akhshan
16-02-2012, 14:29
ای بابا یعنی کسی جواب نداره باسه من

amin_v30
17-02-2012, 10:09
دوستان من به یه مشکل عجیب بر خوردم بهد 2 سال با گوشی F480 .با خط 912 وقتی sms میفرستم 10 دقیقه طول میکشه به طرف برسه،سیم کارت رو هم تو گوشی های دیگه تست کردم،با اونا راحت و سریع دلی وری میده.دیشب با کد، مستر ریست هم کردم ولی درست نشد.یعنی باید چی کار کرد؟ :41:

saeid333
18-02-2012, 21:00
برای سیستم عامل که باید گفت پلتفرم جاوا داره .. شما باید همون پی سی استادیو رو نصب کنی که یکی اینجا هست اگه نشد باید خودت بگردی ورژن 7.2 یا بالاتر رو پیدا کنی چون من خودم با همون ورزن 7.2 پیام میفرستادم
برای جی پی اس هم یه برنامه هست به نام truckbuddy که جاواست ولی دیکه کار کردنش رو نمیدونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از پاسخت دوست عزيز

من اين پي سي استاديو رو دارم پس بلد نيستم باهاش اس ام اس بفرستم
ميشه يه كوچولو راهنمايي كنين

saeid333
20-02-2012, 05:12
ممنون از پاسخت دوست عزيز

من اين پي سي استاديو رو دارم پس بلد نيستم باهاش اس ام اس بفرستم
ميشه يه كوچولو راهنمايي كنين

نمگين ديگه:41:

Amin-Nasim
20-02-2012, 18:41
مثه اینکه اینجا فقط تاپیک پرسشه و کسی جواب نمیده

فرهناز
22-02-2012, 16:47
سلام من گوشی سامسونگ GT-E2652W دارم انتی ویروس روی آن نصب کردم اجرانمیشه لطف میکنید مراحل نصب انتی ویروس روبگید. ممنون میشم

morteza.so
25-02-2012, 13:22
سلام دوستان
من یک گوشی سامسونگ s5620 دارم. مدتیه وقتی می خوام sms بفرستم پیغام میده: ارسال پیام در هنگام ارسال ممکن نیست و پیام هم نمیره. باید یکبار گوشی رو خاموش روشن کنم درست میشه. دوباره بعد از چند روز همین مشکل پیش میاد. کسی میدونه مشکل چیه؟

panther_0461
27-02-2012, 02:01
همراه بانک تجارت رو گوشی من نصب نمیشه چیکار کنم؟(سامسونگ مدل c3303k)

majid_n
29-02-2012, 19:20
سلام

من 7722 دو سیم دارم . وقتی باهاش فیلم میگیرم و رو کامپیوتر می ریزم خیلی با سرعت اجرا میشه
و می خوام اونا رو بزنم رو سی دی ولی.......

mrmostafa
05-03-2012, 17:16
lock code سامسونگ s3600 چیه ؟؟؟ من 8 تا صفر هم میزنم کار نمیکنه. عوض هم نکردم نمیدونم چیه.

the undertaker
06-03-2012, 11:05
سلام دوستان.
به تازگی GALAXY S I9000 خریدم...اما چند روزیه مصرف باتریش خیلی بالا رفته.
دیشب FULL CHARGE بود، خوابیدم بیدار که شدم دیدم 30% بیشتر شارژ نداره.
تو قسمت Battery Usage رفتم، ANDROID OS روی 60% بود،DISPLAY هم 30% . بقیه زیر 20 %.
با پاک کردن یه سری برنامه ها ANDROID OS شد40% DISPLAY هم شد 20%.

خواهشمند میکنم راهنماییم کنید که چطور مصرف باتریم رو بهبود ببخشم.
ممنون!

yashar2k
10-03-2012, 23:40
با سلام. قاب گوشی wave 723 رو از کجا تهیه کنم!؟تو علاالدین چند تا مغازه رو گشتم نبود!

yashar2k
13-03-2012, 08:44
کسی نیست جواب مارو بده!!خیلی لنگم!

emadpumad
27-03-2012, 18:54
با سلام. قاب گوشی wave 723 رو از کجا تهیه کنم!؟تو علاالدین چند تا مغازه رو گشتم نبود!

باید میرفتید طبقه پایین
رفتید ؟
اگه اونجا گیرتون نیومد دیگه بعید میدونم جای دیگه گیرتون بیاد

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

imperatur
01-04-2012, 17:26
سلام دوستان
چند وقتیه گوشی e2550 خریدم وقتی با مس استرانگ به کامپیوتر وصل میشم مشکل ندارم ولی وقتی با نرم افزار samsung pc studio می خام وصل بشم گوشیم شارژ میشه و نمیتونم وصل بشم(موقع get connected ارور میده)
لطفا کمکم کنید

malkemid
02-04-2012, 14:33
سلام دوستان.
به تازگی GALAXY S I9000 خریدم...اما چند روزیه مصرف باتریش خیلی بالا رفته.
دیشب FULL CHARGE بود، خوابیدم بیدار که شدم دیدم 30% بیشتر شارژ نداره.
تو قسمت Battery Usage رفتم، ANDROID OS روی 60% بود،DISPLAY هم 30% . بقیه زیر 20 %.
با پاک کردن یه سری برنامه ها ANDROID OS شد40% DISPLAY هم شد 20%.

خواهشمند میکنم راهنماییم کنید که چطور مصرف باتریم رو بهبود ببخشم.
ممنون!

باطری کمی طور می کشه تا کالیبره بشه...مشکلی نیست...بعد از 1 هفته اگه بازم مشکل داشتی...1 بار باطری رو کالیبره کن با نرم افزار battery calibrator...البته گوشی باید روت باشه.

alireza661299
02-04-2012, 14:59
سلام
آقا چطوری میشه بازیها و نرم افزارهای جاوا رو تو گوشی C6712 Star II رو مموری کارت نصب کرد؟
چطوری میشه بازیها رو از رو مموری گوشی به مموری کارت منتقل کرد؟
با تشکر

emadpumad
02-04-2012, 17:14
سلام
آقا چطوری میشه بازیها و نرم افزارهای جاوا رو تو گوشی C6712 Star II رو مموری کارت نصب کرد؟
چطوری میشه بازیها رو از رو مموری گوشی به مموری کارت منتقل کرد؟
با تشکر

دوست گرامی متاسفانه این امکان وجود نداره و خود گوشی بهصورت پیش فرض محل نصب رو حافظه گوشی در نظر میگیره

alireza661299
02-04-2012, 19:22
دوست گرامی متاسفانه این امکان وجود نداره و خود گوشی بهصورت پیش فرض محل نصب رو حافظه گوشی در نظر میگیره

این قضیه هیچ راه حلی نداره؟
خود گوشی که 30 مگ بیشتر حافظه نداره و سریع پر میشه؟

emadpumad
03-04-2012, 10:56
این قضیه هیچ راه حلی نداره؟
خود گوشی که 30 مگ بیشتر حافظه نداره و سریع پر میشه؟

والا خیلی این مشکل رو داشتن وای راه حلی هم پیدا نشده

Boomers
03-04-2012, 15:04
سلام من گوشیم مدل s7350 هستش میخواستم gps گوشیمو فعال کنم نمیدونم چجوری اگه کسی بلده کمکم کنه ممنون میشم !:41:

MITAJOON
08-04-2012, 16:07
سلام دوستان
قراره برای یکی از دوستان از مالزی یه Galaxi S 2 بگیریم.منتهی بعضیا میگن چینیه، بعضی میگن ویتنامیه!رو بعضیشون رو باطری گوشینوشته چینی رو بعضی نوشته تایوانی یا ویتنامی،منتهی رو قاب نوشته ساخته شده توسط سامسونگ!!!
حالا ممنون میشم اگه راه تشخیصی برای اصل بودن گوشی هست بفرمایید تا سرمون کلاه نره:)اینجا به چین نزدیکتره، جنس چینی هم پره! ممنون میشم در مورد خرید این گوشی راهنماییم کنید الان این گوشی اینجا ۱۸۰۰ رینگیت حدود ۱۲۰۰ میلیونه.راه تشخیص اصل بودنشو میخوام. 

intellectual2009
08-04-2012, 19:32
سلام دوستان...به تازگی یک گوشی samsung wave m s7250 خریدم....دوستان نصب برنامه ها در این گوشی چه جوریه....والا ما هر کاری کردیم نصب نشد فقط از طریق wifi و قسمت samsung app. تونستیم چند تا برنامه نصب کنیم...چه جوری میتونم بدون اینترنت روش برنامه نصب کنم؟مثه همون گوشیای قدیمیو....چند تا برنامه رو رم گوشی ریحتم ولی موقع نصب پیغام unsupported file format رو میداد....کمکممممممممم کنید.

poonel
22-04-2012, 04:01
آقایون من تو مسافرتهام به شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و شیراز و اصفهان و... خیلی تو پیدا کردن آدرسها مشکل دارم.

آیا GPS گوشیهای سامسونگ واسه پیدا کردن آدرس ها و مسیرهای خیابونها و از این جور چیزا بدرد میخوره؟؟؟

چون ندیدم می پرسم.

آیا GPSشون مثل نقشه هست یا مثل Google Earth بصورت عکس ماهوارهایه؟؟؟

باید به اینترنت وصل باشه که کار کنه یا نه؟

آخه تو خیابون و بیابون که اینترنت نیست. می تونم ازش استفاده کنم؟

آیا کیفیت GPS گوشی ها با هم فرق داره؟

poonel
22-04-2012, 14:56
بخش موبایل چرا اینقدر سوت و کوره؟؟؟

چرا هیشکی جواب سوالات را نمی ده؟

تا کی باید واسه جواب سر بزنم اینجا؟

malkemid
22-04-2012, 15:15
آقایون من تو مسافرتهام به شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و شیراز و اصفهان و... خیلی تو پیدا کردن آدرسها مشکل دارم.

آیا GPS گوشیهای سامسونگ واسه پیدا کردن آدرس ها و مسیرهای خیابونها و از این جور چیزا بدرد میخوره؟؟؟

چون ندیدم می پرسم.

آیا GPSشون مثل نقشه هست یا مثل Google Earth بصورت عکس ماهوارهایه؟؟؟

باید به اینترنت وصل باشه که کار کنه یا نه؟

آخه تو خیابون و بیابون که اینترنت نیست. می تونم ازش استفاده کنم؟

آیا کیفیت GPS گوشی ها با هم فرق داره؟

صد درصد بدرد می خوره...برنامه Ndrive که مال خود سامسونگ هست نقشه های ایران رو داره...خیلی هم خوبه...
اگه به نت وصل شی سریعتر جی پی اس لاک میشه...ولی بدون نت هم میشه

کیفیت جی پی اس هم فرق داره...

axilbam
23-04-2012, 01:42
سلام
ببخشید در مورد گوشی Samsung Wave Y S5380 اطلاعات میخاستم اگه کمک کنین ممنون میشم
در مورد قیمتش،قدرت سخت افزاریش و سیستم عامل بادا میخام بدونم
با تشکر

poonel
23-04-2012, 02:06
از من میشنوی سراغ bada نرو.

نرم افزار واسش نیست.

الآن اندروید تو بورسه

البته اگه تو نخ نرم افزار نیستی و میخوای یه گوشی شیک و با صفحه نمایش عالی بگیری همون Wave خوبه واست.

hamidreza80
28-04-2012, 18:34
سلام خسته نباشید من گوشیم omnia II یه مشکلی براش پیش اومده از دیروز SMS میدم SMS خودم رو تو INBOX نشون نمیده بلا زیر همون SMS که برام میومد جوابشم بود یه سواله دیگم داشتم اینکه چطوری SMS جایه دیگه SAVE کنم تا INBOX خالی باشه

aliani
14-05-2012, 01:21
سلام
دوستان یه گوشی دسته دو gs2 هست برای فروش قیمت دادن 500 تومن میخواستم بپرسم تو این سری gs2 مشکلی ندارن که به این قیمت داره میفروشه ؟ آخه شنیدم بعضیاشون زود داغ میکنه .
ممنون

malkemid
14-05-2012, 19:37
سلام
دوستان یه گوشی دسته دو gs2 هست برای فروش قیمت دادن 500 تومن میخواستم بپرسم تو این سری gs2 مشکلی ندارن که به این قیمت داره میفروشه ؟ آخه شنیدم بعضیاشون زود داغ میکنه .
ممنون

داغ کردن با آپدیت حل می شه...ولی اگه ایراد سخت افزاری نداشته باشه بگیری خوبه...کد #*0#* رو بزن میره تو حالت تست ( اگه رام رسمی داشته باشه)

hoomaan
22-05-2012, 17:19
سلام . توی گالگسی اس از کجا میتونم تنظیم کنم که دانلودها برن تو مموری داخلی یا اکسترنال .
ممنون .

perjixen
25-05-2012, 00:04
ساملک !

سوال داشتم و از اونجایی که نمیدونم کجا مطرح کنم ... توی همین تاپیک کلی مطرح میکنم.

یکی یه کروبی داره ... میخواد block number یا black list داره.؟ آیا.؟

راستی از بکس قدیمی کی هست.؟‌ یکی بیاد کمی سامسونگ رو مسخره کنم. قربونه من برید ... فع لن.

Nikonian
14-06-2012, 11:11
سلام

عرض به خدمت اساتید سامسونگ که گوشی بنده مدل 6102 دوسیم کارته هستش و میخوام ببینم:

1- روی صفیحه نمایش فقط یا 1 نشون میده و یا 2 .... چطور میشه هردوسیمکارت رو روی صفح نمایش دید _(گوشی نوکیا دارم که هردو رو توی صفحه نمایش نشون میده).
2- برای تماس گرفتن چطور میشه بعداز شماره گیری بگیم که با سیم 1 یا سیم 2 شماره گیری کن ؟ یا ارسال اس ام اس؟
3- میشه اینو آپدیت کنم چجوری از کجا مطمئن تره ؟

ممنون

Nikonian
14-06-2012, 17:06
سلام

عرض به خدمت اساتید سامسونگ که گوشی بنده مدل 6102 دوسیم کارته هستش و میخوام ببینم:

1- روی صفیحه نمایش فقط یا 1 نشون میده و یا 2 .... چطور میشه هردوسیمکارت رو روی صفح نمایش دید _(گوشی نوکیا دارم که هردو رو توی صفحه نمایش نشون میده).
2- برای تماس گرفتن چطور میشه بعداز شماره گیری بگیم که با سیم 1 یا سیم 2 شماره گیری کن ؟ یا ارسال اس ام اس؟
3- میشه اینو آپدیت کنم چجوری از کجا مطمئن تره ؟

ممنون

کسی از دوستان نیست جواب مارو بده ؟

majid_n
27-06-2012, 20:59
سلام

E کنار خط آنتن چی رو نشون میده و چه جوری اون رو حذفش کنم؟

ممنون

سام سونگ7722

keet
30-06-2012, 23:07
دوستان گوشی های که بعضی فرمت های تصویری رو ساپورت نمیکنند آیا با نصب پلیر خاصی قادر به پخش اون فایها هستند؟ مثلا فایل divx در گلکسی ACE
و سوال دیگه اینکه آیا گوشی هایی که دوربین دوم دارند امکان اینکه بتونی چت تصویری داشته باشی و به دیگران وبکم بدیم وجود داره؟
یه سوال دیگه هم داشتم آیا گوشی هایی که فایلهای فلش رو ساپورت نمیکنند امکانش هست که با نصب فلش پلیر این قابلیت بهشون اضافه بشه؟

malkemid
01-07-2012, 00:33
سلام

E کنار خط آنتن چی رو نشون میده و چه جوری اون رو حذفش کنم؟

ممنون

سام سونگ7722

نشون دهنده فعال بودن سرویس دیتای شما یا همون Edge هست...از قسمت تنظیمات network می تونید خاموشش کنید.

دوستان گوشی های که بعضی فرمت های تصویری رو ساپورت نمیکنند آیا با نصب پلیر خاصی قادر به پخش اون فایها هستند؟ مثلا فایل divx در گلکسی ACE
و سوال دیگه اینکه آیا گوشی هایی که دوربین دوم دارند امکان اینکه بتونی چت تصویری داشته باشی و به دیگران وبکم بدیم وجود داره؟
یه سوال دیگه هم داشتم آیا گوشی هایی که فایلهای فلش رو ساپورت نمیکنند امکانش هست که با نصب فلش پلیر این قابلیت بهشون اضافه بشه؟

همه سوالهای شما جوابش بله هست.

Behroooz
07-07-2012, 17:59
با سلام گوشی سامسونگ گالکسی ایس خریدم خیلی خوبه . ولی من عادت دارم اخر شبها گوشی رو خاموش کنم . مشکل اینه که وقتی گوشی گالکسی ایس رو خاموش می کنم دیگه ساعت 6 صبح روشن نمیشه که زنگ بیدار باش بزنه ، کسانی که قبلا گوشی کا 800 سونی اریکسون داشتن میدانند که این قابلیت در گوشی های سونی اریکسون هست خواستم بپرسم که این مشکل من با برنامه ای قابل حل نیست که گوشی که خاموشه سر ساعتی که کوکش کردیم زنگ بزنه ؟ چون من هر روز صبح زود باید برم سر کار این موضوع برام مهمه ممنون میشم مشکلم رو حل کنید با تشکر بهروز

سوال دو

سایت رسمی داونلود برنامه های نوشته شده برای گوشی های سامسونگ کجاست؟

Reza R"ch
09-07-2012, 20:34
سلام
کسی نمی دونه تو گوشی کربی 2 ایا میشه در هنگام نوشتن sms کادر نوشتن رو کیبوردی کرد؟
ایا قبلیت چرخش خودکار صفحه داره؟

amiva
26-08-2012, 18:55
سلام دوستان کسی از آپدیت برای گلکسی اس ادونس خبر داره؟ اصلا قرار هست بیاد؟ منظورم ورژن اندروید هستش. ممنون

Sent from my GALAXY S using Tapatalk 2

saeed_jan007
27-08-2012, 00:23
سلام ب تمامی دوستان ک لطف میکنن و به سوالات ما جواب میدن... خسته نباشید
دوستان گوشی galaxy s plus موزیک ویدیو full hd (1080p) پخش میکنه؟ یا اگه نمیکنه پلیری هست ک با نصب اون این قابلیتو داشته باشه؟
با تشکر

keet
28-08-2012, 23:47
دوستان با گوشی های سامسونگ که دوربین دوم دارند به راحتی میشه چت تصویری داشت؟
بعد کسی که با موبایل چت میکنه میتونه به کسی که با کامپیوتر چت میکنه وب کم بده و هم مینطور وب بگیره؟

MRMadadiN
10-09-2012, 20:52
سلام دوستان

جایی رو میشناسید قطعات داخلی S3 رو داشته باشه‌؟؟؟
تاچ اسکرین گوشیم شکسته بردم گارانتی میگه نداریم از چند جا سوال کردم اونا هم میگن نداریم.

لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم.

Lord Farshad
11-09-2012, 12:55
درود.

سلام دوستان کسی از آپدیت برای گلکسی اس ادونس خبر داره؟ اصلا قرار هست بیاد؟ منظورم ورژن اندروید هستش. ممنون

Sent from my GALAXY S using Tapatalk 2

چه نسخه ای از آندروید مد نظرتون هست ؟

Lord Farshad
11-09-2012, 12:57
درود.

سلام دوستان

جایی رو میشناسید قطعات داخلی S3 رو داشته باشه‌؟؟؟
تاچ اسکرین گوشیم شکسته بردم گارانتی میگه نداریم از چند جا سوال کردم اونا هم میگن نداریم.

لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم.

داداش چون مدت زمان زیادی از اومدن اس 3 به بازار ایران به اون شکل نمیگذره ؛ کمتر پیش میاد اینطور قطعاتش.

تنها راهتون پرسش از مغازه ها هست تا بلکه یه فرجی بشه ولی به نظرم تا زمانی که خود پارس مایکروتل نیاره و ... کمتر بهش امید هست.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

matthewfox
20-09-2012, 14:26
سلام - گوشی من samsung f480 هستش ...
صفحه لمسی من از کار افتاده البته یه قسمتی از صفحه لمسی ...
تو رو خدا کمک کنید . چیکار باید بکنم ....

mohammad hamed
28-09-2012, 23:05
یه سوال داشتم
می خوام S3 بگیریم.حالا سوالم اینه اگه مشکلی واسه گوشی پیش بیاد قطعات یدکیش موجوده؟؟

malkemid
29-09-2012, 00:48
یه سوال داشتم
می خوام S3 بگیریم.حالا سوالم اینه اگه مشکلی واسه گوشی پیش بیاد قطعات یدکیش موجوده؟؟

بله قطعات معمولش موجوده...چیزایی که زیاد خراب میشه...مث lcd ...فکر نکنم مشکلی باشه خیالت راحت

Ali.BM
26-10-2012, 11:27
سلام ، در گوشی سامسونگ s5560 هیچ چیزی اجرا نمی شه مخصوصا ویدیو لطفا راهنمایی کنید؟

Ali.BM
26-10-2012, 11:30
سلام ، در گوشی سامسونگ s5560 هیچ چیزی اجرا نمی شه مخصوصا ویدیو لطفا راهنمایی کنید؟:47::26::33::8::sq_25:

vmali
26-10-2012, 21:11
سلام دوستان من قبلا نرم افزار همراه بانک ملت داشتم و استفاده میکردم ولی اشتباه ی که کردم برنامه پاک کردم ،الان میخوام نصب کنم نصب نمیشه نه ارور میده نه چیزی روش میزنی هیچ کاری انجام نمیده برنامه رو هم دوباره از سایت بانک دانلود کردم بازهم همانطور هست مدل گوشی سامسونگ GT5233a ممنون اگر میشه راهنمایم کنید.

tahawwori
03-11-2012, 01:48
با سلام من یک گوشی گالکسی ایس پلاس دارم ولی رمز گوشی را فراموش کردم لطفا بنده را راهنمایی فرمایید . با تشکر

pro get
09-11-2012, 02:27
سلام دوست عزیز من یه گلکسی مدل-i9080- دارم تمام قسمتش فارسی نمیشه البته دفترچه ام تماما خارجییه. متشکرم

we4444
15-11-2012, 22:27
سلام ببخشیدمن گوشی گلاسی اس دوز دوسیم کارته دارم پیامهای پیش نویس نمیدونم کجامیره خواستم راهنمایی کنیدممنون میشوم

brave_ie
19-11-2012, 19:31
دوستان یک عدد galaxy young هستش که نه توی گوشی نه تو سیمکارتش اسمس نیست ولی اسمس نمیگیره چون مینویسه مسیج مموری فول
چه تدبیر کنیم؟

LLMMM
30-11-2012, 17:06
کمک فوری :41:سلام من جدیدا گوشی GT-M8910 سامسونگ رو خریدم الان میخوام براش قفل رستگاه بذارم اما اول میگه رمز رو وارد کن در صورتی که این گوشی نو نو وخودم هم اصلا ر.ش رمز نذاشتم با 00000000 هم باز نمیشه من هم خوابگاهی هستم و میترسم یه وقت گوشیم رو جایی جا بذارم رو... سریعا کمکم کنید

LLMMM
30-11-2012, 17:08
کمک فوری :41:سلام من جدیدا گوشی GT-M8910 سامسونگ رو خریدم الان میخوام براش قفل رستگاه بذارم اما اول میگه رمز رو وارد کن در صورتی که این گوشی نو نو وخودم هم اصلا ر.ش رمز نذاشتم با 00000000 هم باز نمیشه من هم خوابگاهی هستم و میترسم یه وقت گوشیم رو جایی جا بذارم رو... سریعا کمکم کنید

yasers3
13-12-2012, 22:08
سلام بچه ها چرا آپدیت ایران گلکسی s iii نیومده هنوز؟ منظورم 4.1.2:n13:

yasers3
13-12-2012, 22:11
:n21::n22::n24::n19::n08::n10::n04::n19::n19::n24:

ramiani
15-12-2012, 14:35
با سلام
من یه گالکسی پاکت Samsung Galaxy Pocket گرفتم ولی باهاش چندتا مشکل دارم:
1- موقع نصب بعضی برنامه ها خطاي تجزيه فايل ميده و قابل استفاده نيست.
2-عکس ها و فیلم های انتقالی رو نشون نمیده
3-بعضی موزیک ها رو پخش نمیکنه و میگه ترکیب اشتناه است.
4-هنگام اجرای بعضی برنامه ها ارور*#9900* میده و از برنامه خارج میشه
در ضمن روش انتقال فایل ها بلوتوش و رم ریدر هستش.ضمنا زمانی که فایلها رو cd کارت و بلوتوث هست مشکلی نیست ولی بعد از انتقال و هارد اکسترنال این ارور ها رو میده

googoolo
31-12-2012, 08:19
man omnia i900 daram.nemitoonam wifi sho ra bendazam

Peter-959
05-01-2013, 19:40
سلام دوستان خسته نباشید. من یه سامسونگ چمپ champ 3303k خریدم اما به هیچ وجه نمیزاره نرم افزار نصب کنم.
متن ارور "بارگیری شده نا معتبر جار است" من از جمله بندیش چیزی نمیفهمم!
خیلی هم سرچ کردم. اما کسی جواب این مشکلو نمی دونست. میشه کاریش کرد یا کلا نرم افزار نمیخوره؟

star2009
07-01-2013, 13:59
سلام،دوستان من یه گوشی d600e دارم که فارسیش فعال نیست میخوام sms فارسیشو فعال کنم باید چکارکنم؟
طریقه نصب برنامه روی این گوشی هم بگید!
فریمورمم اینه:D600ECPEL1

mili_k
09-01-2013, 22:51
یه کد بود برا سامسونگ e340 قدیمیم میزدم که صدا رو ضبط میکرد ، یه کد دیگه بود میزدم ضبط صدا متوقف میشد . در حالت ضبط میشد با کسی تماس گرفت و صدای مکالمه رو هم ضبط می کرد در اون حالت که کد رو بهش میدادیم ...

خواستم بدونم همچین کدی برای S5233a وجود داره که مجبور نباشیم از گزینه ی Record وقت مکالمه استفاده کنیم ؟ آخه رکورد وقتی فعال میشه که طرف گوشی رو برداشته و در این حالت صفحه هم قفل میشه و سخته اول صفحه رو باز کنم بعد گزینه ی رکورد رو بزنم ! میخوام از قبل تماس ، صدا همونطور ضبط بشه از همون اولین بوق هایی که برای تماس میشنویم ! آخه سامسونگ e340 اینطوری بود خیلی باهاش حال می کردم :wink:

star2009
10-01-2013, 08:32
چرا هیچکس اینجا جوابگو نیست؟:n14:

Life24
10-01-2013, 19:14
سلام
من گوشی سامسونگ s5360 چند بار قفل کرد و ریست کردم هم مموری هم تلفن
از وقتی ریست کردم دیگه مموری نمیخونه و میگه damged. و دوباره فرمت کنش. باز فرمت میکنم و همین میشه و اثر نداره
چه کار کنم. با خود گوشی فرمتش میکنم

Peter-959
12-01-2013, 12:41
سلام
من گوشی سامسونگ s5360 چند بار قفل کرد و ریست کردم هم مموری هم تلفن
از وقتی ریست کردم دیگه مموری نمیخونه و میگه damged. و دوباره فرمت کنش. باز فرمت میکنم و همین میشه و اثر نداره
چه کار کنم. با خود گوشی فرمتش میکنم
اقا منم با گوشیم مشکل داشتم. اینجا پست زدم کسی جواب نداد. اخرش گوشی رو فلش کردم. تمام ایراداتی که حتی اصلا نمیدونستم داره هم حل شد.
شما هم یه فلش گوشیتو بزن مشکلت باید حل شه. فقط قبلش از تمامه اطلاعاته تو گوشیت کپی بگیر. من تمام مسایل مهمو تو تقویم گوشیم میزدم. یادم نبود کپی بگیرم. همش پرید.

faded
12-01-2013, 14:20
یک سامسونگ wave 525 دارم که یک شماره رو اشتباهی دادم لیست سیاه حالا هر چی دنبال لیست سیاه میگردم پیداش نمیکنم ممکنه راهمایی کنید

mobin
12-01-2013, 17:35
سلام. برای من یک گلکسی نت 2 از دبی بعنوان هدیه آوردن که هنوز آکبنده و باز نشده میخوام بدونم آیا میشه با قلم اون به فارسی نوشت و نت برداری کرد؟ اگه نمیشه با یه گوشی دیگه عوضش کنم. چون بیشتر اعتبار این گوشی به قلم اون هست.

mili_k
14-01-2013, 21:20
یه کد بود برا سامسونگ e340 قدیمیم میزدم که صدا رو ضبط میکرد ، یه کد دیگه بود میزدم ضبط صدا متوقف میشد . در حالت ضبط میشد با کسی تماس گرفت و صدای مکالمه رو هم ضبط می کرد در اون حالت که کد رو بهش میدادیم ...

خواستم بدونم همچین کدی برای S5233a وجود داره که مجبور نباشیم از گزینه ی Record وقت مکالمه استفاده کنیم ؟ آخه رکورد وقتی فعال میشه که طرف گوشی رو برداشته و در این حالت صفحه هم قفل میشه و سخته اول صفحه رو باز کنم بعد گزینه ی رکورد رو بزنم ! میخوام از قبل تماس ، صدا همونطور ضبط بشه از همون اولین بوق هایی که برای تماس میشنویم ! آخه سامسونگ e340 اینطوری بود خیلی باهاش حال می کردم :wink:

ای بابا ! کسی نبود به این پست جواب بده ؟! :n27:

Hatek
14-01-2013, 22:00
سلام دوستان
نخواستم یه تاپیک جدید برا سوالم درست کنم پس همینجا میپرسم
یه گلکسی یانگ دارم از سامسونگ اپلیکیشنش خیلی کم استفاده میکردم ولی دیشب خواستم چند تا چیز دانلود کنم دو سه تا دانلود و نصب کردم
اما الان میخوام چند تا دیگه دانلود کنم میگه نات ایناف مموری
چرا؟
حافظه داخلی گوشی 100 مگ خالی داره و رم هم 6 و نیم گیگ
پس چرا میگه فضا وجود نداره؟

arashhoseinpour
15-01-2013, 10:36
سلام ، من یک گوشی SIII دارم خاموش شده و دیگه روشن نمیشه > چه خاکی تو سرش بریزم ؟؟؟:n03::n13:

star2009
17-01-2013, 15:58
هیچکس اینجا جواب نمیده خودتونو خسته نکنید

Behroooz
20-01-2013, 19:28
با سلام
چرا در هنگام نصب برنامه بر روی گوشی گالکسی ایس هیچ سوالی در مورد اینکه این برنامه بر روی رم گوشی نصب شود یا بر روی اس دی کارت (حافظه خارجی ) پرسیده نمیشود؟

natypey
11-02-2013, 05:29
من گوشیم سامسونگ هست چرا نمیتونم با سامسونگ سایت اینستاگرام ثبت نام کنم ؟:n28:

sajjadxdj
14-02-2013, 17:39
سلام
گوشی من samsung wave II s8530 است.
به تازگی مشکلی با گوشیم پیدا کردم وقتی گوشیم رو به پی سی وصل می کنم گوشی شناخته نمیشه درایورش رو هم آپ کردم ولی باز نمیشناسه تو device manager هم این جوری میشه

لطفا راهنمایی کنید مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

internet
16-02-2013, 22:34
سلام
یه مشکل در کانکت شدن وای فای گوشی سامسونگ S5560 مارول دارم
مودم بیسیم و TPlink 8901G هستش
دستگاه هایی که باهاش همزمان کانکت هستند بدون هیچ مشکلی و بیسیم
-----
تلویزیون LED اسمات سامسونگ
کامپیوتر
مشکلم با گوشی S5560 سامسونگم هست که نمی دونم تنظیمات رو چیکار کنم
گزینه وای فای رو روی گوشی انتخاب می کنم مودم رو میشناسه وقتی می زنم روی گزینه وایرلس سه تا گزینه روی گوشی میاد:
اتصال
افزودن
جزئیات
روی اتصال می زنم گزینه های فعالش این شکلی هست:
نوع اعتبار که شامل چهار گزینه هست:
ورود
کلید اشتراکی
WPA
WPA2

نوع رمز گذاری:
TKIP
AES

کلید شبکه که یه کادر هست و احتمالا پسورد وایرلس مودم رو می خواهد

پروتکل:
HTTP
WAP
متفرقه

بعدش:
آدرس سایت اصلی:

آدرس ......: کادر خالی جلوش هست

زمان تأخیر: 300 ثانیه هست

بعدش نوشته:
موقتی: دو گزینه داره
روشن و خاموش که روی خاموش هست

گزینه بعدی:
تنظیمات 802.1x
تنظیمات بیشتر که وقتی بازش می کنم شامل:
ایستا IP
و غیره که غیر فعال هست

لطفا راهنمایی کنید تنظیمات رو چیکار کنم الان دو هفته است مودم رو خریدار کردم هیچ کسی هم نمی تونه کمکم کنه کانکت بشم
مودم هم به صورت PPPOE کانکت هست

با تشکر و سپاس

sahba r
18-02-2013, 12:28
با سلام سوال در باره گوشی سامسونگ مدلGT-b7722i مشکل اینجانب درباره فعال سازی wifi در گوشی میباشد هر بار که این قسمت را میخواهم فعال کنم گوشی هنگ میکند و on نمیشود از زمان خرید گوشی نتوانستم از این قسمت استفاده کنم راهی برای حل این مشکل هست با تشکر

MRA274
19-02-2013, 16:20
آقا هرکی وقت کرد به این مشکل ماهم رسیدگی:n27:

مشکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n13: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

azad1358
27-02-2013, 16:24
سلام .گوشی من نوت 2 هست.وقتی میخوام صدای زنگ گوشی رو عوض کنم پیغام میده handcent smsمتوقف شده است.زیرش هم نوشته تایید...وقتی هم تایید رو میزنی هیچ اتفاقی نمیفته و بازم نمیشه وارد صداهای گوشی شد و تغییرش داد..کسی میدونه این پیغام یعنی چی و چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ممنون.

shabnam66
27-02-2013, 18:04
سلام من میخوام مودم گوشیمو توی لپ تاب باهاش کانکشن بسازم اما مشکل دارم وسط کار کسی هست کمک کنه م
دل گوشیم گ
الاکسی تب سامسونک @p6200

alaydyn
23-03-2013, 08:51
سلام گوشی سامسونگ gt-s5570i دارم می خواهم آپدیتش کنم الان اندروید 2.3.6 روش هست می خواهم ببینم بالاتر از این چیزی وجود دارد برای آپدیتش اگر هست لینک دانلود بدید تا برم دان کنم و آپدیتش کنم ؟

ممنونم

zpari
04-04-2013, 17:39
سلام آقا شهاب ! لطفً به گوشی دو سیم کارته ،3G ،با سیستم عامل اندروید ودوربین بالای 5 مگا پیکسل و قیمت حدود 1300000 معرفی کن ؟؟؟؟؟؟؟من خیلی سرچ کردم ولی واقعاً موندم چی بخرم:n13:!!!!!!!!!.ممنون!

bahareh69
16-04-2013, 21:34
گوشیم ی هفتست که برا خودش خاموش روشن میشه.بنظرتون مشکلش چیه؟
galaxy fit

ehbas
30-04-2013, 14:34
سلام
آقا امروز برای برادرم یه galaxy ace 2 گرفتم. توی task manager میزان ram و storage رو این طوری نشون میده
free storage: 1.1 GB
RAM: 555 MB

در صورتیکه RAM باید 768 مگابایت و حافظه 4 گیگ باشه. البته میدونم یه مقداری از حافظه رو خود سیستم برمیداره ولی تا این حد؟! RAM چی نباید میزان RAM در دسترس رو 768 نشون بده؟

ehbas
30-04-2013, 14:35
آقا یه سوال دیگه
میخوام یه رم 16 گیگ بندازم روش. به نظرتون مارک و سرعتش چی باشه بهتره؟

آقا گرفتم
transcend 16GB Class 10
به قیمت 50 هزار تومان

ولی نمیدونم چرا وقتی رو گوشی انداختم 14.6 گیگ نشون میده

Reza R"ch
08-05-2013, 16:37
سلام
من گوشی سامسونگ کربی 2 دارم.
شنیدم که چرخش خودکار داره!! مال من که فعال نیست کسی هست بدونه چطوری فعالش کنم؟؟؟اصلا واقعا داره؟؟؟

peyman_nn
14-05-2013, 09:52
سلام
من میخام گالاکسی اس 3 بگیرم
دیروز یکی بهم گفت که دیگه ایران رو ساپورت نمیکنه و از 20 روز دیگه نرم افزار هاش اپدیت نمیشه و این رو هم شبکه خبر گفته
صحت داره ؟ حتی نرم افزار مربوط به اپدیت رو هم بهم نشون داد
جریان چیه ؟

reza2pars
17-05-2013, 15:58
سلام
شارژ کردن گوشی با Usb کامپیوتر مشکلی داره؟؟؟

rebeka1357
23-05-2013, 10:42
با سلام گوشی من گگلکسی 5570 است دیروز از روی سایت نرم افزار لازم جهت آپدیتش را دانلود کردم و همه مراحل را مو به مو اجرا کردم ولی در نرم افزار odin فقط در مرحله download mibib باقی می مونه و گوشیم هم دیگه بالا نمی آد لطفا راهنماییم کنید.

reza2pars
24-05-2013, 11:00
سلام
گوشی من ارور gapps.process.google.com رو میده و گوشی رو واسه چند ثانیه قفل میکنه
مشکل از کجاست
ضمنا گوشیم samsung Grand i9082 هستش

john nash
27-05-2013, 19:52
سلام دوستان
من بین s II و s II plus و htc one s سخت موندم
خواهش میکنم راهنمایی کنید
معیار خاصی ندارم (فقط صفحه نمایش)
خودتون بگید کدوم بهترینه

peyman.021
01-06-2013, 14:50
سلام دوستان.
من گلکسی فیت S5670 دارم امروز یه دفعه خاموش شد و هر کار کردم روشن نشد. حتی به ریکاوری مد و دانلود مد هم نمیره. چیکار باید بکنم؟ :n03:

AMNA
01-06-2013, 16:40
دوستان یه پی سی سویت سامسونگ میخواستم برا شناخته شدن گوشی وصل به ویندوز هشت. ممنون میشم اگه وجود داره برام پیدا کنین دانلودش کنم.

khaste.az.4chubha
15-06-2013, 17:27
سلام من تازه اومدم و اصلا با این سایت آشنایی نندارم فقط می خوام کسی کمکم کنه مشکلم حل بشه توروخدا کمکم کنید گوشی من مدل سامسونگ h3036 ، ب اینترنت وصل بودم ک پیام داد پنچره مرورگر ب اجبار باید بسته بشه و باوجود اینکه پنجره رو میبستم و دوباره باز می کردم باز این پیامو میداد گوشی رو خاموش کردم ک مشکل حل بشه حالا دیگه گوشیم روشن نمی شه ، سیستم عامل گوشیم اندرویده و تا مراحل لود اولیه بالا می یاد و دوباره ریستارت میشه نمیدونم چیکار کنم اونقدر این کارو انجام میده ک مجبور میشم باتری شو دربیارم ک دیگه ریستارت نشه توروخدا کمک کنید خواهش می کنم چیکار کنم؟؟؟؟؟

Asal.E
17-06-2013, 20:39
سلام
من گوشی سامسونگ کوربی مدل GT-S3653 دارم .شنیده بودم نرم افزار Samsung Kies همه گوشی های ساسونگ رو ساپورت می کنه اما من هرچه قدر سعی کردم نشد که نشد !
کابل USB سالمه . کامپیوتر هم گوشی رو شناسایی می کنه ما Kies نه...
الانم هرچی می خوام آپدیتش کنم همش یه مدت زمان چندین ساعته می بره و بدون سرانجام می مونه...
از طریق این نرم افزار و کابل usb میشه از اینترنت ADSL رو گوشی استفاده کرد؟
اساتید عزیز لطفا یه راهنایی بکنید...:n30:

VorteX01
18-06-2013, 22:13
سلام دوستان ، میخواستم بدونم آیا گوشی سامسونگ نوت 2 قابلیت block phone number داره؟

با تشکر فراوان

elaheeshgh
09-07-2013, 12:14
سلام من تازه اینجا عضو شدم لطفا 1 راه کاری برام مشکلم بذارید چلو پام.
من گوشیم corby s3653 قبلا خیلی راحت operamini وصل کرده بودم و از اینترنت استفاده میکردم اما چند وقت پیش مجبور شدم پاک کنم بعد از اون هر کاری کردم دیگه نصب نشد (یعنی توی قسمت installing به مشکل بر میخوره و میگه تنظیمات گوشی خود را چک کنید اما تنظیم).
بعد از این جریان دنبال یه نرم افزار دیگه رفتم و uc browser رو پیدا کردم نرم افزار خوبی اما متاسفانه یه مشکل اساسی داره و اونم اینکه نوشته های فارسی رو برعکس مینویسه مثلا میخواد بنویسه " سلام " مینویسه " مالاس " واقعا عصبی شدم .
ترو خدا 1 راه حلی بهم بگید لطفا.منتظرم.:n28::n28::n28::n28::n28::n2 8:

elaheeshgh
09-07-2013, 12:24
کسی نیست کمکم کنه؟

elaheeshgh
09-07-2013, 12:25
من پیام خصوصی هم نمیتونم بدم آخه.

malkemid
09-07-2013, 12:44
کسی نیست کمکم کنه؟

در حال حاضر فقط بعضی ورژنهای اپرا- مینی کار می کنن. براتون فایل مربوطه رو پیغام خصوصی می کنم.

shdm63
13-07-2013, 13:50
سلام من گلکسی اس 3 دارم و خط ثابت همراه اول موقعی که دیتای گوشی روشن هست و کسی به خطم زنگ میزنه میگه " در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمیباشد " لطفا کمک کنید ممنونم .
shdm63

reza2pars
26-07-2013, 17:51
در مورد اینترنت Galaxy Grand I9082 در سیمکارته سامسونگ چرا فقط از اینترنت یکی از سیم کارتها میشه استفاده کرد اونم سیم کارتی که توی جای سیم 2 گذاشته بشه شما راهی دارین بشه از هر دوش استفاده کرد یکی از سیم کارتام رایتله

ana army
30-07-2013, 15:18
با سلام به همه عزیزان! من یک گوشی سامسونگ گلکسی اس 2 گرفتم که نمی دونم چرا زود زود داغ می کنه و باطریش هم ظرف 8 یا 7 ساعت تموم می شه؟؟؟ لطف می کنید اگه این معما رو حل کنید.
یک چیز دیگه گوشی های اصلی سامسونگ که می گن رفریش شده، مثلا هنگ کنگ هست یعنی چی؟ چرا بهش رفرش می گن؟ یعنی دست دوم هستن؟؟؟ از کجا بفهمیم که گوشی سامسونگمان اصلی هست؟؟؟ تشکر

ana army
30-07-2013, 15:22
برای گوشی سامسونگ گلکسی اس 2 کدام برنامه ای هست که بشه صدا رو تغییر داد؟ مثلا صدای مرد بشه زن؟؟؟

ana army
30-07-2013, 15:24
به نظر من یک جایی توی بخش تنظیمات گوشیت باید تنظیماتی باشه که این مشکل رو حل کنه! دقیقتر نگاه کن

ehsan102
30-07-2013, 15:36
در مورد اینترنت Galaxy Grand I9082 در سیمکارته سامسونگ چرا فقط از اینترنت یکی از سیم کارتها میشه استفاده کرد اونم سیم کارتی که توی جای سیم 2 گذاشته بشه شما راهی دارین بشه از هر دوش استفاده کرد یکی از سیم کارتام رایتله

باید تنظیمات اکسس پوینت رو عوض کنی
Setting> wireless and network > mobile network> access point >>
باید 2 تا باشه اگه نبود ایدی منو ادد کن تا بهت بگم چه کنی داداش

با سلام به همه عزیزان! من یک گوشی سامسونگ گلکسی اس 2 گرفتم که نمی دونم چرا زود زود داغ می کنه و باطریش هم ظرف 8 یا 7 ساعت تموم می شه؟؟؟ لطف می کنید اگه این معما رو حل کنید.
یک چیز دیگه گوشی های اصلی سامسونگ که می گن رفریش شده، مثلا هنگ کنگ هست یعنی چی؟ چرا بهش رفرش می گن؟ یعنی دست دوم هستن؟؟؟ از کجا بفهمیم که گوشی سامسونگمان اصلی هست؟؟؟ تشکر

داغ کردن و مصرف زیاد باتری در گوشی های اندروید طبیعیه

ولی شما میتونید با نصب نرم افزار های بهینه این مشکلات را تا حدی کاهش بدید

نرم افزار zdbox رو دانلود کنید و بوسیله اون برنامه های باز اضافی رو ببندید

برای حل مشکل داغ کردن
باید کرنل گوشیتون رو عوض کنید

به نظر من یک جایی توی بخش تنظیمات گوشیت باید تنظیماتی باشه که این مشکل رو حل کنه! دقیقتر نگاه کن

اینجور چیزا فقط با نرم افزار امکان پذیره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

aryaii-22
22-08-2013, 13:52
سلام دوستان خسته نباشيد
من يه سوال دارم اگه امكانش هست به من جواب بدين
من ميخوام مكالمات رو ياهو مسنجر گوشيمو حذف كنم ولي نميدونم چطور؟
مدل گوشيم گلكسي ايس.
از قسمت تاريخچه حذف كردم ولي تو حافظه هست:n03:

naeim_mahmoodi
23-08-2013, 10:39
سلاام
من یه گوشی ساده سامسونگ 1282 گرفم که تو وصل شدن به اینترنت قاتی داره. هم با ایرانسل هم همراه اول. بروزر خود گوشی اپرا مینی هستش که کانکت نمیشه . نرم افزار چت نیم بوز نصب کردم که وصل میشه اما ثبات نداره تند تند dc میشه
چیکارش کنم ؟
خود گوشی با هیچ برنامه پیش فرض (فسی بوک و تویتر و .. ) کانکت نمیشه

ehsan102
23-08-2013, 20:33
ریستور فکتوری بکن داداش

mokhtari58
24-08-2013, 10:24
آیا استفاده از نرم افزار هایی که مانیتور گوشی با سنسور ژیروسکوپ روشن خاموش میشه ، برای گوشی و سنسور اون مشکل ساز نمیشه چون سنسور دائم در حال فعال باید باشه ؟

mokhtari58
25-08-2013, 11:58
آیا استفاده از نرم افزار هایی که مانیتور گوشی با سنسور ژیروسکوپ روشن خاموش میشه ، برای گوشی و سنسور اون مشکل ساز نمیشه چون سنسور دائم در حال فعال باید باشه ؟

از دوستان کسی نبود جواب بده ؟

behnam_r007
27-08-2013, 10:55
آقا من یه گوشی GALAXY CORE دارم که حافظه داخلی اش 8 گیگ هست و فعلا مموریروش نداختم. وقتی با کابل وصلش میکنم به کامپیوتر توی هر دو حالت MTP و PTP نمیتونم هیچ فایلی روش کنی کنم. لطفا کمک کنید

malkemid
27-08-2013, 12:39
از دوستان کسی نبود جواب بده ؟

نه مشکلی نیست...مثل این می مونه بگی صفحه نمایش گوشی چون همش روشنه باید زود خراب بشه. که اینطور نیست

behnam_r007
27-08-2013, 14:15
آقا من یه گوشی GALAXY CORE دارم که حافظه داخلی اش 8 گیگ هست و فعلا مموریروش نداختم. وقتی با کابل وصلش میکنم به کامپیوتر توی هر دو حالت MTP و PTP نمیتونم هیچ فایلی روش کنی کنم. لطفا کمک کنید

آقا کمک کنید :(

salman26
01-09-2013, 19:42
سلام..

بچه ها کسی صدای سوت مسیج گالکسی رو داره ؟

همون که وقتی مسیج میاد با سوت اعلام میکنه ؟

ehsan102
01-09-2013, 19:47
گوشیتو روت کن
بعد نرم افزار drivedroid رو توو گوشی نصب کن

سلام..

بچه ها کسی صدای سوت مسیج گالکسی رو داره ؟

همون که وقتی مسیج میاد با سوت اعلام میکنه ؟

توو گوگل سرچ کن
Whistle.mp3

salman26
01-09-2013, 19:53
سرچ کردم اما نشد . امکان داره بهم لینک بدید ؟ :n16:

ehsan102
01-09-2013, 20:20

بیا یاهو بهت بدم داداش

ehsan102
03-09-2013, 07:09

ببخشيد دير شد

m_sport
07-09-2013, 01:30
سلام
گوشی سامسونگ اصل الان تو بازار باید made in ویتنام باشه؟!!!
بهترین گارانتی مایکروتل هست؟ ویتننامیه؟
بین S3 و S4 mini گیر کردم ...راهنمایی کنید

a-soft
09-09-2013, 10:33
سلام مدل گوشی من gt-s5830 هست و سه تا مشکل با اون دارم : 1- هنگامی که پیام های بلند می فرستم ، پیام تبدیل به چند رسانه ای می شود 2- با روشن کردن وای فای و پیدا کردن شبکه و همچنین وارد نمودن پسورد ، پیغام می دهد که در حال بررسی ip شبکه است و اتفاقی نمی افتد . 3- می خواستم بدونم که آیا امکان ذخیره کردن پیام ها وجود دارد . یا پیام ها فقط به همین روش فعلی که بر اساس نام شخص ذخیره می شود ذخیره می شود . مانند قدیم template یا saved message ندارد ؟ تشکر

azmt2006
10-09-2013, 17:56
[سلام من یه گوشی گلکسی گرند دوسیم دارم ودوتا مشکل دارم یکی اینکه می خوام فایلهای ویدئویی رو با ال ای دی وای فای دارازطریق wifi direct ببینم ولی تا الان نتونستم هم تلوزیون وهم گوشی هم دیگرروپیدا می کنن ولی تصویرازگوشی به تلوزیون منتقل نمیشه اگه آموزشی دراین خصوص هست لطفا فایلشو دردسترس بزارید
مشکل بعدی درمورد نرم افزاربانک هستش که هرکاری می کنم نرم افزارفعال نمیشه دراین موردهم لطفا راهنمایی بفرمائید

Reza R"ch
14-09-2013, 13:24
سلام
من قبلا گوشی کربی 2 خودم رو با سامسونگ کیز اپدیت کرده بودم.چند وقت پیش گوشیم مشکل پیدا کرد مجبور شدم فلش بزنم! بعد از اون دوباره خواستم که گوشیم رو اپدیت کنم ولی نمیشد و سامسونگ کیز این رو مینوشت:

Click here to view the original image of 804x603px.
من قبلا گوشیم رو اپدیت کردم ولی چرا الان دیگه نمیتونم؟؟:n03:
راه دیگه هست تا گوشیم رو اپدیت کنم؟؟:n13:
ممنون:n12:

majid6200
17-09-2013, 18:09
سلام مدل گوشی من gt-s5830 هست و سه تا مشکل با اون دارم : 1- هنگامی که پیام های بلند می فرستم ، پیام تبدیل به چند رسانه ای می شود 2- با روشن کردن وای فای و پیدا کردن شبکه و همچنین وارد نمودن پسورد ، پیغام می دهد که در حال بررسی ip شبکه است و اتفاقی نمی افتد . 3- می خواستم بدونم که آیا امکان ذخیره کردن پیام ها وجود دارد . یا پیام ها فقط به همین روش فعلی که بر اساس نام شخص ذخیره می شود ذخیره می شود . مانند قدیم template یا saved message ندارد ؟ تشکر

سلام.جواب مشکل اولت رو میدونم.این خاصیت کل گوشی های سامسونگ ه.برنامه go sms رو نصب کن و با اون ارسال و دریافت کن

farhad_persona
17-09-2013, 19:50
دوستان من گوشی Galaxy S II دارم و برای تماس و اس ام اس و اجرای نرم افزار آفیس استفاده میکنم و هیچ برنامه یا بازی نیاز ندارم. الان یه رام جدید نصب کردم که مثل خوره باتری مصرف میکنه. لطفاً یه رام کم مصرف و بدون مشکل و حاشیه معرفی کنید که دانلود و نصب کنم.
ظاهر رام برام مهم نیست. هر چی کم مصرف تر و stable تر باشه بهتر هست. یه کرنل خوب هم معرفی کنید .

ممنونم

ehsan102
17-09-2013, 23:36
دوستان من گوشی Galaxy S II دارم و برای تماس و اس ام اس و اجرای نرم افزار آفیس استفاده میکنم و هیچ برنامه یا بازی نیاز ندارم. الان یه رام جدید نصب کردم که مثل خوره باتری مصرف میکنه. لطفاً یه رام کم مصرف و بدون مشکل و حاشیه معرفی کنید که دانلود و نصب کنم.
ظاهر رام برام مهم نیست. هر چی کم مصرف تر و stable تر باشه بهتر هست. یه کرنل خوب هم معرفی کنید .

ممنونم

واسه اس2 خیلی رام پورت شده
همینطور کرنل

رام کاستوم میخوای یا رسمی ؟

رام سیانوژن رو نصب کردی تاحالا ؟
اندروید 4.3 داره الان

farhad_persona
18-09-2013, 13:44
واسه اس2 خیلی رام پورت شده
همینطور کرنل

رام کاستوم میخوای یا رسمی ؟

رام سیانوژن رو نصب کردی تاحالا ؟
اندروید 4.3 داره الان

رفیق راستشو بگم خیلی سر در نمیارم از موبایل. فرق کاستوم و رسمی چی هست؟ من فقط میخوام مصرفش پایین باشه و چند تا نرم افزار روش نصب کنم. کار دیگه ای انجام نمیدم. لینک دانلود سیانوژن رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

ehsan102
18-09-2013, 21:46
رفیق راستشو بگم خیلی سر در نمیارم از موبایل. فرق کاستوم و رسمی چی هست؟ من فقط میخوام مصرفش پایین باشه و چند تا نرم افزار روش نصب کنم. کار دیگه ای انجام نمیدم. لینک دانلود سیانوژن رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

رام رسمی رو شرکت سامسونگ خودش واسه گوشی هاش پورت میکنه
اما رام کاستوم رو یه عده کد های اندروید رو برمیدارن و رووش یه سری تغییرات میدن که ظاهرش از رام رسمی شیک تره

اینم لینک سیانوژن (اندروید 4.3)

اس2 سری G داری یا معمولی ؟؟

farhad_persona
19-09-2013, 15:31
رام رسمی رو شرکت سامسونگ خودش واسه گوشی هاش پورت میکنه
اما رام کاستوم رو یه عده کد های اندروید رو برمیدارن و رووش یه سری تغییرات میدن که ظاهرش از رام رسمی شیک تره

اینم لینک سیانوژن (اندروید 4.3)

اس2 سری G داری یا معمولی ؟؟

مدل گوشیم این هست: GT-I9100
این رامی که شما گذاشتی جوابش رو پس داده رفیق از نظر مصرف و مشکل نداشتن و پایدار بودن؟

ehsan102
19-09-2013, 19:08
مدل گوشیم این هست: GT-I9100
این رامی که شما گذاشتی جوابش رو پس داده رفیق از نظر مصرف و مشکل نداشتن و پایدار بودن؟

آره داداش
فقط یه سری مشکلات خیلی ریز که اصلا به چشم نمیاد رو فیکس میکنه و هر روز آپدیت میکنه

saeed seyed yousef
20-09-2013, 13:37
اقا گوشی من کربی وان دارم می خوام سیم کارتمو عوز کنم وقتی که سیم کارت می زارم بعد کد پین از من رمز کارت می خواد و من نمی دونم رمزش چیه و رمزشو هم من تغییر ندادم حالا باید چه کار کنم
:n28:

farhad_persona
20-09-2013, 14:27
آره داداش
فقط یه سری مشکلات خیلی ریز که اصلا به چشم نمیاد رو فیکس میکنه و هر روز آپدیت میکنه

شما خودت تستش کردی عزیز؟ این مشکلات شامل چه مواردی میشه؟ بعد تو این صفحه چند تا چیز رو میشه دانلود کرد با حجم های مختلف. فقط آخری رو بگیرم کافی هست؟
الان این رام رو نصب کنم چند ساعت جواب میده برا کارهای معمولی؟

Lugah
24-09-2013, 09:49
سلام علیکم
من سامسونگ گرند خریدم سفید به نظرتون گوشی خوبیه ؟

ehsan102
24-09-2013, 10:10
شما خودت تستش کردی عزیز؟ این مشکلات شامل چه مواردی میشه؟ بعد تو این صفحه چند تا چیز رو میشه دانلود کرد با حجم های مختلف. فقط آخری رو بگیرم کافی هست؟
الان این رام رو نصب کنم چند ساعت جواب میده برا کارهای معمولی؟

من باش بزرگ شدم
رام خوبيه
يك روز و نصفي بايد نگه داره

سلام علیکم
من سامسونگ گرند خریدم سفید به نظرتون گوشی خوبیه ؟

سلام بر شما
مبارك باشه

داداش اول ميخري بعد مياي ميگي ؟ :)
ميتونستي بهتر ازين بخري

نااميدت نكنم ، چون كيفيت و شفافيت صفحه ي گرند اصلا خوب نيست
رزولوشن هم پايينه ، نسبت به 5 اينچ بايد بالاتر مي بود

farhad_persona
25-09-2013, 00:29
من باش بزرگ شدم
رام خوبيه
يك روز و نصفي بايد نگه داره

سلام بر شما
مبارك باشه

ميتونستي بهتر ازين بخري

رفیق من فقط آخریش رو دانلود کنم که 163 مگ هست کفایت میکنه؟ لطفاً اگر چیز دیگه ای هم میخواد لینکش رو بگذار من بدم دوستم همه رو یک جا برام دانلود کنه. واقعا ممنون میشم.

راستی nightly رو بگیرم بهتر هست یا stable ؟ فرقشون چی هست؟

ehsan102
25-09-2013, 05:19
رفیق من فقط آخریش رو دانلود کنم که 163 مگ هست کفایت میکنه؟ لطفاً اگر چیز دیگه ای هم میخواد لینکش رو بگذار من بدم دوستم همه رو یک جا برام دانلود کنه. واقعا ممنون میشم.

راستی nightly رو بگیرم بهتر هست یا stable ؟ فرقشون چی هست؟

این رام هر روز آپدیت میشه
وقتی آپدیت بشه یعنی هرچی باگ داره فیکس میکنه
وقتی باگ فیکس کنه یعنی بهترین کاستوم رام موجود هست
نسخه های stable باگ های خیلی کمتری نسبت به nightly دارند، یعنی باگ ها در این نسخه به چشم نمیاد

اگه الان رام رسمی داری و روت هم نکردی ، اینارو دانلود کن
1،کابل سالم باشه : دی
2،درایور گوشی رو دانلود و نصب کن
3، نرم افزار odin 3.04
4،کرنل philz آخرین نسخه ، جهت روت
5، رام سیانوژن ، ترجیحا آخرین نسخه

ولی خودت این کار رو انجام بدی بهتره

farhad_persona
25-09-2013, 17:39
این رام هر روز آپدیت میشه
وقتی آپدیت بشه یعنی هرچی باگ داره فیکس میکنه
وقتی باگ فیکس کنه یعنی بهترین کاستوم رام موجود هست
نسخه های stable باگ های خیلی کمتری نسبت به nightly دارند، یعنی باگ ها در این نسخه به چشم نمیاد

اگه الان رام رسمی داری و روت هم نکردی ، اینارو دانلود کن
1،کابل سالم باشه : دی
2،درایور گوشی رو دانلود و نصب کن
3، نرم افزار odin 3.04
4،کرنل philz آخرین نسخه ، جهت روت
5، رام سیانوژن ، ترجیحا آخرین نسخه

ولی خودت این کار رو انجام بدی بهتره

رفیق زحمتای ما تمومی نداره! اگر میشه لینک دانلود آخرین کرنل هم که با این سازگار هست بگذار.

farhad_persona
28-09-2013, 22:13
دوستان من با گوشیم فایل صوتی آموزشی گوش میکنم که صدای بلندی نداره. البته روی کامپیوتر که اجرا میکنم صداش بد نیست ولی روی موبایل خیلی صدا کم هست و به زحمت میفهمم یارو چی میگه. میخواستم ببینم نرم افزار پلیر هست که صدای پخشش بلند تر از پلیر خود گوشی باشه؟ یا راهی وجود داره حجم صدا رو افزایش داد؟

valas
29-09-2013, 22:05
با سلام

این گوشی:

Galaxy Star S5282
Android 4.1

موقع شماره گیری یه قفل میاد وسط صفحه که باید با Double Click بزنیش کنار.

باعث می شه مثلا موقع قطع تماس یا وقتی می خوای بزنی رو آیفون و غیره

این کار طول بکشه.

منکه تو تنظیمات پیدا نکردم چیزی که بشه رفعش کرد؟

ehsan102
29-09-2013, 23:02
دوستان من با گوشیم فایل صوتی آموزشی گوش میکنم که صدای بلندی نداره. البته روی کامپیوتر که اجرا میکنم صداش بد نیست ولی روی موبایل خیلی صدا کم هست و به زحمت میفهمم یارو چی میگه. میخواستم ببینم نرم افزار پلیر هست که صدای پخشش بلند تر از پلیر خود گوشی باشه؟ یا راهی وجود داره حجم صدا رو افزایش داد؟

احتمالا فایل صوتی کیفیتش پایینه

ولی نرم افزار +volume رو تست کن

با سلام

این گوشی:

Galaxy Star S5282
Android 4.1

موقع شماره گیری یه قفل میاد وسط صفحه که باید با Double Click بزنیش کنار.

باعث می شه مثلا موقع قطع تماس یا وقتی می خوای بزنی رو آیفون و غیره

این کار طول بکشه.

منکه تو تنظیمات پیدا نکردم چیزی که بشه رفعش کرد؟

به احتمال زیاد مربوط میشه به نرم افزار خاصی

به setting>apps برید ، بعد ببینید چنین نرم افزاری نصب نیست که مربوط به این کار باشه ؟

najee
01-10-2013, 07:18
باسلام.
یکی از دوستان گلکسی اس ادونس داره ظاهرا ازطریق اینترنت اومده آپدیت کرده گوشی دیگه بالا نیومده
برده واسه تعمیراین اندروید جدید 4.1.2.که واسه اس ادونس اومده بوده رو روش ریختن ولی اینبار
صدای میکروفونش قطع شده دیگه پیش هرکی بردیم گفتن مشکل سخت افزاری داره یعنی وقتی با گوشی
میخوای صحبت کنی صدارو داری ولی صدات نمیره همچنین با recorderکه ضبط میکنی هیچ صدایی
برنمیداره.چون خودم بعید میدونستم که مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه خواستم اندروید 2.3.6اصلی
خودشو بریزم ولی وقتی با این اندروید فلش میکنی گوشی بالا نمیاد دوباره که اندروید ورژن4.1.2رو
میریزی بالامیاد.به نظر شما مشکل چی میتونه باشه .
اینجو که من تو یکی از سایتها دیدم مثل اینکه واسه فلش کردن به نسخه پایین تر فایل بوت گوشی لازمه اگه اینطور باشه بخاطر همینه که بالا نیومده؟

ehsan102
01-10-2013, 07:58
مگه میشه با 2.3 بالا نیاد ؟؟
شما یک رام استوک باید فلش بزنی
که اندروید 2.3باشه
از سایت xda میتونی پیدا کنی

Lugah
01-10-2013, 08:37
سلام بر شما
مبارك باشه

ميتونستي بهتر ازين بخري

چرا ؟ خوب نیست یعنی ؟ آخه اینجا هیشکی کمک نمی کنه من نیم دونستم بهم گفتن خیلی خوبه !

malkemid
01-10-2013, 09:59
چرا ؟ خوب نیست یعنی ؟ آخه اینجا هیشکی کمک نمی کنه من نیم دونستم بهم گفتن خیلی خوبه !

حالا که خریدی و اگه از کیفیت صفحه نمایشش راضی هستی خوب ضعف دیگه ای نداره تقریبا.

ALIREZA-PH
01-10-2013, 18:07
سلام خدمت همگی. من نرم افزار OPERA mini 7.1 را که خودم تو سایت گذاشتم ماه پیش روی KP500 نصبش کردم و راحت تو اینترنت فارسی سرچ می کردم اما همین نرم افزار رو به یکی از دوستانم که گوشی او gt-s3850 بود ولی نمی توانست فارسی تایپ کند یعنی زبان فارسی نداشت!!.نه با کیبورد اپرا،و نه با کیبود گوشی. ولی در موقع اس ام اس دادن راحت فارسی تایپ می کنه!!!

valas
01-10-2013, 20:52
به احتمال زیاد مربوط میشه به نرم افزار خاصی

به setting>apps برید ، بعد ببینید چنین نرم افزاری نصب نیست که مربوط به این کار باشه ؟

با سلام

نه من نرم افزاری که بشه ربطش داد ندیدم.

نانازمن
05-10-2013, 18:21
سلام من یه گوشی سامسونگ اس داس دارم که بعد چند ثانیه فیلمبرداری فقط تصویرضبط میکنه صدا حذف میشه یا اول فیلم تیک میندازه گیر داره میخواستم بدونم چطور می تونم مشکلمو حل کنم

ehsan102
05-10-2013, 19:06
سلام من یه گوشی سامسونگ اس داس دارم که بعد چند ثانیه فیلمبرداری فقط تصویرضبط میکنه صدا حذف میشه یا اول فیلم تیک میندازه گیر داره میخواستم بدونم چطور می تونم مشکلمو حل کنم

برو به setting >> apps>>gallery

بعد cleaer data
clear cache
بزن

اگه درست نشد ،
ریست فکتوری کن

hoomaan
06-10-2013, 09:59
سلام
چند وقت پيش يه فايل عكس رو تو گالري مخفي كردم . اصلا يادم نيست چطوري و از كدوم منو. الان ميخوام پيداش كنم نتونستم هر چي زير و رو كردم
چيكار بايد كرد؟
ممنون سامسونگ ace .

ehsan102
06-10-2013, 10:29
سلام
چند وقت پيش يه فايل عكس رو تو گالري مخفي كردم . اصلا يادم نيست چطوري و از كدوم منو. الان ميخوام پيداش كنم نتونستم هر چي زير و رو كردم
چيكار بايد كرد؟
ممنون سامسونگ ace .

نرم افزار Es file explorer رو نصب کن
بعد به پوشه ی dcim برو
فایل های مخفی رو نشون میده

راستی با چه نرم افزاری مخفی کردید ؟

hoomaan
06-10-2013, 14:40
ممنون. دانلودش ميكنم . با نرم افزار خود گوشي بود يعني يادمه روي فايل يه گزينه بود كه مخفي ميشد منم زدم . يعني من اصلا همچين نرم افزاري نداشتم .

faded
06-10-2013, 15:24
ایا گوشی samsung wave 525 با رایتل سازگاری داره؟
سیستم عامل bada 1.1
نام دیگه گوشی:GT-s5253
هر کار میکنم تنظیم نمیشه یه چیزی کم داره

bttt0
06-10-2013, 15:56
ایا گوشی samsung wave 525 با رایتل سازگاری داره؟
سیستم عامل bada 1.1
نام دیگه گوشی:GT-s5253
هر کار میکنم تنظیم نمیشه یه چیزی کم داره

سلام دوست من نه سازگاری نداره

faded
06-10-2013, 16:00
چه گوشی از مدل سامسونگ به قیمت مناسب سازگاری داره؟

bttt0
07-10-2013, 02:21
چه گوشی از مدل سامسونگ به قیمت مناسب سازگاری داره؟

دوست من مونده شما قیمت مناسب و چی معنی کنید و چقد بخوای خرج کنی و چه انتظاری داشته باشه ولی قیمت ارزون کاربردی galaxy pocket

amirkhan_0o0
10-10-2013, 23:32
سلام دوستان
این مسأله که گوشی اس 4 مینی دو سیم کارت مشکل آنتن داره رو بچه ها تست کرده اند؟
راستی این گوشی فلیپ کاوری که جای درب گوشی بیاد داره؟ یا نه؟
ســـــــــــــــــ3ــــــ ـــپاس

roohroba
11-10-2013, 00:49
سلام. واسه گوشی ویو 1 s8500 چه فریمور بادا 2 با ساپورت فارسی و بدون مشکل برای ارتقا مناسبه؟ اس ام اس فارسی هم پشتیبانی کنه

ehsan102
11-10-2013, 00:55
سلام. واسه گوشی ویو 1 s8500 چه فریمور بادا 2 با ساپورت فارسی و بدون مشکل برای ارتقا مناسبه؟ اس ام اس فارسی هم پشتیبانی کنه

اگه باشه اینجاست

نسخه های pakistan,iraq,afghanistan هم پشتیبانی فارسی دارند

mrmostafa
14-10-2013, 11:40
گوشي سامسونگ S3600 تاشو هست ميخوام دفتر تلفنش پاك كنم رمز ميخواد يادم نيست رمز گذاشتم يا نه ولي هميشه رمز خودم ميذارم اونم نبود. رمز پيش فرضش چي هست؟؟؟ 8 تا صفر همه اعداد زدم كار نكرد. راه حلش چي هست؟؟؟

Reza Azimy_RW
14-10-2013, 15:28
سلام دوستان کسی اینجا گلکسی اس 3 داره ؟
بازیمو فرستادم واسه پخش گفتن روی گلکسی اس 3 تست کردیم جهتها کار نمیکنه میخاستم اگه کسی گلکسی اس 3 داره روش یه بار واسم تست کنه
خیلی خیلی لطف میکنید اگه این کارو یکی واسم انجام بده چون گلکسی اس 3 اصلا در دسترسم نیست :n27: ممنون میشم هر کی داره پیغام خصوصی بده ایشالله بتونم واسش جبران کنم :n12:

وحشتناک نیازمند یاری شما هستیم :n02::n12:

helex8800
21-10-2013, 10:46
چند مشکل مهم Samsung Galaxy Y Duos
1-شتاب سنجسش درست کار میکنه ولی روی قطب نما عمل نمیده

ALIREZA-PH
21-10-2013, 16:24
سلام مشكل من حل نشد ها!!!! من نرم افزار OPERA mini 7.1 را که خودم تو سایت گذاشتم ماه پیش روی KP500 نصبش کردم و راحت تو اینترنت فارسی سرچ می کردم اما همین نرم افزار رو به یکی از دوستانم که گوشی او GT-S3850 بود دادم. ولی نمی توانست فارسی تایپ کند یعنی زبان فارسی نداشت!!.نه با کیبورد اپرا،و نه با کیبود گوشی. ولی در موقع اس ام اس دادن راحت فارسی تایپ می کنه!!!

hiden93
22-10-2013, 08:49
تا وقتی وای فای هست چرا pc suite?

barish_n
24-10-2013, 17:32
دوستان من گوشی گلکسی اس gt-i9000 دارم میخوام اس ام اس هامو کپی کنم به پی سی تا بتونم گوشیم رو به حالت کارخونه برگردونم , ولی بلد نیستم چطوری اس ام اس ها رو بردارم کسی بلده؟

ehsan102
24-10-2013, 17:51
دوستان من گوشی گلکسی اس gt-i9000 دارم میخوام اس ام اس هامو کپی کنم به پی سی تا بتونم گوشیم رو به حالت کارخونه برگردونم , ولی بلد نیستم چطوری اس ام اس ها رو بردارم کسی بلده؟

نیازی نیست به پی سی انتقال بدید
با نرم افزار gobackup ازش بکاپ بگیرید

یا با نرم افزار mobile go تحت پی سی ، از همه چیز بکاپ بگیرید

و بعد از ریست کردن ، بکاپ هارو ریستور کنید

nazanin18
24-10-2013, 22:14
سلام من گوشی قفل بوده دست بچه ها اینقد قفلش زدن که کلااا قفل کرده @میخواد منم نمیدونممممممم توروخداااااااااا جوابمو بدییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییین حتی کد*2767*3855# هم زدم میگه کد وارد نمیشود چون تماس اضطراری نیس من چه کنممممم بگیییییین:n28:

bigman
25-10-2013, 02:23
گوشی من s5233a هست و براحتی از sms ها بر روی کامپیوتر بکاپ میگیرم . ولی موقعی که میخوام sms ها را دوباره
بریزم توی گوشی ( با استفاده از گزینه export from PC ) هیچ اتفاقی نمیوفته و sms ها وارد گوشی نمیشه .
لطفا کمک کنید چکار باید کنم ؟؟؟
ضمنا از برنامه Samsung New_PC_Studio_1.5.1 استفاده میکنم .
آیا برنامه بهتری برای این گوشی هست ؟؟

barish_n
25-10-2013, 14:42
نیازی نیست به پی سی انتقال بدید
با نرم افزار gobackup ازش بکاپ بگیرید

یا با نرم افزار mobile go تحت پی سی ، از همه چیز بکاپ بگیرید

و بعد از ریست کردن ، بکاپ هارو ریستور کنید

mobile go رو دانلود کردم برنامه ی خوبی به نظر میاد ولی اطلاعات گوشیم رو پیدا نمیکنه !
الانم دارم goback up رو دانلود میکنم امید وارم به کارم بیاد.
مرسی دوست عزیز

ebow
02-11-2013, 19:06
آخرین آپدیت که واسه اس3 اومده چه ورزنی هست؟
درسته که آپدیت 4.3 اومده واسش؟
الان گوشی من ورزن 4.0.1 هست.چطور میتونم به 4.2.2 یا کلا آخرین آپدیت به روز رسانی کنم؟

clau
02-11-2013, 19:23
آخرین آپدیت که واسه اس3 اومده چه ورزنی هست؟
درسته که آپدیت 4.3 اومده واسش؟
الان گوشی من ورزن 4.0.1 هست.چطور میتونم به 4.2.2 یا کلا آخرین آپدیت به روز رسانی کنم؟

آخرین آپدیت رسمی که برای اس3 اومده اندروید 4.1.2 هستش

البته 3تا اپدیت ازمایشی اندروید 4.2.2 هم برای اس 3 به بازار اومده

تا آخر آبان ماه اپدیت اندروید 4.3براش میاد

میتونی با سرچ تو گوگل رامهای گلکسی اس 3 پیدا کنی با برنامه ادین فلش بزنی

sepanta3143
06-11-2013, 19:32
با سلام خدمت همه دوستان گلم در انجمن.
من به تازگی گوشی سامسونگ champ 2 c3330 خریدم. برنامه های جاوا با حجم بالا رو نصب نمیکنه. بعضی از برنامه های جاوا هم که حجم پایین داره میگه فرمت فایل ناشناسه. کد *#52828378# که تو انجمن مطرح شده بود زدم. وارد هیچ منویی نمیشه که محدودیت رو بالا ببرم.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون میشم.

nimi_nimi
16-11-2013, 12:07
با سلام به همه دوستان.
من به تازگی یه گوشی سامسونگ مدل galaxy star s5282 گرفتم.با باطری گوشی مشکل دارم.خیلی زود باطریش خالی میشه.باطریش 1200میلی آمپر هست.تو بهترین حالت 24 ساعت شارژ نگه میداره!!! همش مجبورم گوشیو بزنم تو شارژ.میخواستم از دوستان سوال کنم میشه یه باطری قوی تر بگیرم که بجای این باطری ازش استفاده کنم؟ یا فقط باید باطریش 1200 میلی آمپر باشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

goodson
18-11-2013, 23:05
من رو گوشی رام اشتباه ریختم که تاچش از کار افتاد بردم تعمیرگاه گفت که باید تاچش عوض بشه یه جا دیگه بردم میگه مشکل نرم افزاریه بهنظر شما طرف میخواد چیکارش کنه اگه زیاد مشکل نیست که خودم برم تو کارش گوشیم گلکسی اس 3 هستش

malkemid
19-11-2013, 01:09
من رو گوشی رام اشتباه ریختم که تاچش از کار افتاد بردم تعمیرگاه گفت که باید تاچش عوض بشه یه جا دیگه بردم میگه مشکل نرم افزاریه بهنظر شما طرف میخواد چیکارش کنه اگه زیاد مشکل نیست که خودم برم تو کارش گوشیم گلکسی اس 3 هستش

بعید می دونم مشکل با تعویض تاچ حل شه...بهترین کار اینه که اگه گوشی به دانلودینگ میره، یه رام رسمی سه فایلی روش فلش کنی ایشالا حل میشه. نحوه بردن به دانلودینگ رو هم گوگل کنی می یابی.

sepanta3143
19-11-2013, 22:00
با سلام خدمت همه دوستان گلم در انجمن.
من به تازگی گوشی سامسونگ champ 2 c3330 خریدم. برنامه های جاوا با حجم بالا رو نصب نمیکنه. بعضی از برنامه های جاوا هم که حجم پایین داره میگه فرمت فایل ناشناسه. کد *#52828378# که تو انجمن مطرح شده بود زدم. وارد هیچ منویی نمیشه که محدودیت رو بالا ببرم.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون میشم.

سوال من جواب نداشت؟

nargesjon
26-11-2013, 15:45
سلام گوشی من گلکسی پاکت هستش خود به خود خاموش میشه از اول همینطور بود چون بهم هدیه دادن نمیدونم گارانتی داشت یا نه حالا اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم یه بارم واسه تعمیر دادم بدتر شد تورو خدا راهنماییم کنید

nargesjon
30-11-2013, 11:20
تو رو خدا یکی جوابه منو بده لطفاااااا