PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : E900

M O H S E N
11-03-2007, 01:17
برادران عزيز لطف كنند و نظرات خودشون رو در مورد اين گوشي اعلام كنند.

به نظر شما آيا ارزش پول دادن رو داره يا نه؟

چه معايب و محاسني داره؟

زبان فارسي داره يا نه؟

fery joon
11-03-2007, 02:50
به سلامتی میبینم که سامسونگیا هم کلوپ دار شدن :happy: آقا مهیار و آقا شهاب شیرینی یادتون نره :biggrin:

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 02:59
شیرینی محفوظه .
نظرم درباره این گوشی عالیه 280 تومن پولشه . زبان فارسی هم مگه میشه نداشته باشه عزیر دل برادر

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 00:52
برادران عزيز لطف كنند و نظرات خودشون رو در مورد اين گوشي اعلام كنند.

به نظر شما آيا ارزش پول دادن رو داره يا نه؟

چه معايب و محاسني داره؟

زبان فارسي داره يا نه؟

ارزش پول دادن بستگی به نظر و سلیقه شخصی شما داره.
انصافاً گوشی زیبا و خوشدست با صفحه کلید لمسی و شکل کشویی جالبی هستش که دوربین 2 مگاپیکسل خوبی هم داره.

تنها مشکل این گوشی، همین مشکل گوشی های دیگه سامسونگه. برای زنگ اس ام اس فقط می تونی از 10 آهنگ پیش فرض خودش استفاده کنی، تم رو نمی تونی عوض کنی و نصب بازی و برنامه یه کم سخته (البته یکی از دوستان گرفته بود و می گفت نصب برنامه و بازیش خیلی راحت تره!)

خلاصه که اگه با این مشکلات (که همگی از طریق مد قابل اصلاح هستند) می تونی کنار بیای، بسم الله. انصافاً می ارزه.

از لحاظ قیافه هم شبیه شکلات الجی هستش. این عکسا رو ببین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
12-03-2007, 02:56
:laughing: :laughing: ایول عجب عکسهای ولی اون دومی رو باید ف ی ل ت ر ش کنی

rami_hemi
12-03-2007, 13:16
آقا گوشي به اين قشنگي تو بازار خيلي كمه.البته سامسونگ با اين e900 كلي حال داده.من كه خودم از رنگ صورتي متنفرم از رنگ صورتي اين e900 كلي خوشم اومد.راستي شهاب يه سوالي ازم كرده بود كه الان اشتباهم رو تصحيح ميكنم .بهراد يكي از دوستان ديگه هستش كه من با آقا مهيار اسمشو قاطي كردم.راستي يادم رفت كلوپ هم مباركه خيلي خوشحال شدم.از همينجا كلوپ موتورولا رو هم تبريك ميگم .موفق باشين.كمكي بر بياد در خدمتيم.

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 03:02
بهراد که دیگه رفت . نیستش همینطوری بهزاد ( metal_mata )

صورتیش که دخترونه هستش من رنگ شیریش رو دیدم . البته دی 600 درحال تموم شدنه و ئی 900 میخواد جاشو بگیره

rami_hemi
13-03-2007, 13:02
ميدونم .بهراد خيلي خودشو با k800 كشت بعدش رفت . بهزادم كه مثل من درسا گرفتارش كردن .منم تازه آزاد شدم .چون ترم قبل بايد عين بچه آدم ميخوندم تا از دمم نگيرن بندازن بيرون.

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 15:35
صورتیش که دخترونه هستش من رنگ شیریش رو دیدم . البته دی 600 درحال تموم شدنه و ئی 900 میخواد جاشو بگیره

مشکی از همش باکلاس تره.

ضمناً درسته. این گوشی دقیقاً اومد که جای دی600 رو بگیره.
دوران دی600 رو گوشی ای مثل شکلات داشت به خطر مینداخت ولی الان سامسونگ با تولید این گوشی فروش بالای خودشو حفظ کرد.

mahyarSAMSUNG
14-03-2007, 03:53
حیف شد . دی 600 داره میره .