PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی جدید موتورولا << Rizr Z8 >>

M.etallic.A
10-03-2007, 21:49
واقعا که موتورولا شاهکاره طراحیه ... اسمارت فون جدید نوکیا ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه چی داره .. از ال سی دی 16 میلیون رنگ بگیر تا سیستم عامل Symbian OS v9.2, UIQ 3.1

90 مگابایت حافظه داخلی ... یه پردازشگر مولتی مدیا ( TI 2420 ) .... بلوتوث ورژن 2 با پشتیبانی از پروفایل A2DP

2 مگاپیکسل دوربین و فیلمبرداری 30 FPS .... و باقی ماجرا .... کل همه رو خوابونده ... منتظر میمونیم تا بیاد...

GsM
10-03-2007, 22:25
دستت درد نکنه.. عزیز... واقعا نیاز بود با یک تاپیک .. واسه همه ثابت بشه.. موتورولا هنوز در طراحی یکه...

bineshan
10-03-2007, 23:18
به نظر من پايينشو مي تونستن طور ديگه جمع كنن
نمي دونم چرا از پايينش خوشم نمياد

metapex
10-03-2007, 23:30
من الان سه هفته هستش دارم اینور اونور میگردم تا بفهمم دلیل انعطاف پذیری این گوشی چیه، ولی نتیجه ای نگرفتم. نمیدونم اینورو خوب نگشتم یا اونورو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما میدونید؟

M.etallic.A
10-03-2007, 23:50
بلندگوشو دارید ؟ احتمالا صدای بلند و با کیفیتی داره ...

GsM
11-03-2007, 00:09
من الان سه هفته هستش دارم اینور اونور میگردم تا بفهمم دلیل انعطاف پذیری این گوشی چیه، ولی نتیجه ای نگرفتم. نمیدونم اینورو خوب نگشتم یا اونورو شما میدونید؟
منم همینطور.. خیلی جا ها گشتم واسه اطلاعات.. ام چون هنوز وارد بازار نشده به شکل کامل.. کسی نمس دونه.... ولی واقعا محشر کار کردن.....

بلندگوشو دارید ؟ احتمالا صدای بلند و با کیفیتی داره ...
آرا فکر کنم 4 برابر v3x تقویت شده صدا بده.....:biggrin:

amir2011
11-03-2007, 00:11
خداییش اخر هر چی گوشیه و تنها ضعف گوشیهای موتورولا که سیستم عامل بود رو هم پوشش داده

solo_88
11-03-2007, 09:50
از پشت گوشییم یه عکس بزارین

solo_88
11-03-2007, 09:51
باحال و سنگین...نمیدونم چرا موتو دوربینشو کم میزاره!!!!!!:sad:

alibarca6
11-03-2007, 21:51
بابا این دیگه چیه میترسم سری N سکته کنه

GsM
11-03-2007, 23:40
آخه دوستان همه چیز گوشی که دوربین نیست.... من خودم تا حالا 50 عکس با گوشیم نگرفتم....
تازه.. باور کنید 2 مگا داریم تا 2 مگا.. من هنوز دوربین 6630 رو با هیچی عوض نمیکنم......(البته تو هم رتبه ای هاش)

به نظر من مسئولان این شرکت عاشق... زیبایی هستند... مطمئن باشید اگه زمانی موتورلا به شکل رسمی وارد بازار ایران بشه و نمایندگی داشته باشه اینجا.....
تمام بازار رو میگیره....
دلیلش هم زیبایی و قیمت مناسب گوشی....
زمانی که من V3i خریدم.. تنها با اون بودجه میتونستم 6600 بخرم...

farid55
12-03-2007, 02:35
واقعا شاهکاره.موتورولا واقها جاش صدر جدوله نه دوم!!!!!!!!!!!!!!!

mohammadflash2006
13-03-2007, 21:25
هيچي مثل nokia نميشه!!!!!!!!

GsM
13-03-2007, 22:32
هيچي مثل nokia نميشه!!!!!!!!
دوست عزیز...... بیشتر توضیح میدی؟؟؟؟!!!
حرفت ....اما عکست.....

solo_88
17-03-2007, 10:49
آخه دوستان همه چیز گوشی که دوربین نیست.... من خودم تا حالا 50 عکس با گوشیم نگرفتم....
تازه.. باور کنید 2 مگا داریم تا 2 مگا.. من هنوز دوربین 6630 رو با هیچی عوض نمیکنم......(البته تو هم رتبه ای هاش)

به نظر من مسئولان این شرکت عاشق... زیبایی هستند... مطمئن باشید اگه زمانی موتورلا به شکل رسمی وارد بازار ایران بشه و نمایندگی داشته باشه اینجا.....
تمام بازار رو میگیره....
سلام.....قبولت داریم:31: ...اما به این پست یه جواب طولانی دارم......:5:
الان نمیشه.....چند ساعت دیگه

GsM
17-03-2007, 12:48
سلام.....قبولت داریم ...اما به این پست یه جواب طولانی دارم......
الان نمیشه.....چند ساعت دیگه
سلام عزیز......
منتظر هستیم.....

lmbr20
05-04-2007, 03:24

تمام بازار رو میگیره....

براستی که چنین است . دوست عزیز

bryar
09-04-2007, 12:47
آقا منو ديوونه كرده قيمتشو كسي ميدونه؟

solo_88
21-04-2007, 16:44
براستی که چنین است . دوست عزیز

سلام....در مورد اطلاعات GSM جان شکی نیس:10: ....اما این یه مورد استثناس!!!!!بزارین توضیح بدم!!!:
من 6-7 سال پیش رفته بودم کانادا.اونجا سیم کارت 4$ بود!!!!و به همراه سیم کارت یه گوشی هم میدادن!!!!مجانی!!!
تمام گوشیها موتورولا بود...اکثرا تاشو و 2 برابر V3X های فعلی اندازشون بود!!!!اصلا کسی بجز موتو چیزیو قبول نداشت!!!:31:
دفعه ی بعدی که رفتم 2 سال پیش بود....این بار دیگه همه موتو نداشتن....SONY ERICCSON و NOKIA و....مدل های دیگه هم زیاد بود(نه به اندازه ی تنوعی که اینجا هست)....چرا؟؟؟چون همه از مدلهای تکراری و بی امکانات خسته شده بودن.....:13:
موتو برای جبران و پس گرفتن تمام بازار امریکای شمالی(مثل سابق!)و همچنین قدم گذاشتن تو رقابت جهانی و رده های بالا...از در طراحی وارد شد:31: طراحی های نازک از طریق قرار دادن اسپیکر در قسمت پایین گوشی و همچنین طراحی صفحه کلید نازک و در خور توجه....قابلیت باز شدن گوشی تا زاویه 170 درجه (v3) از جمله کارهایی بود که مجددا نام موتو رو این بار در سطح جهانی مطرح کرد...............اما موتو باید در کورس رقابت میماند.لذا تولید مدل های کارا تری چون V3x اغاز شد....تا اینجا خوب بود تا اینکه.......SONY با سری W اومد و همرو معتاد اهنگ کرد!!!طوری که اکثرا این سری رو برا اهنگ گوش کردن میخرن نه صحبت کردن!!!!Samsung با 10 مگا پیکسل دوربین اومد بگه که دوربین ماله منه!!!Nokia از در سیستم عامل وارد شد...گرچه الان هم سونی هم نوکیا هر دو تو هر زمینه عرضه اندام میکنن!!!!پرت نشیم....اما موتو همچنان خواست طراحی رو حفظ کنه...همین کارم کرد ولی به بهای ثابت ماندن امکانات!!!!!الان مدلهای جدید گوشیهای دیگه اکثرا 3.2 و 5 شدن ......پس میطلبه موتو در پس زیبایی به امکانات هم توجه داشته باشه....من خودم حرف GSM رو قبول دارم و چون از موبایل بزا صحبت کردن استفاده میکنم موتو رو انتخاب کردم..........اما همه مثل من و تو فکر نمیکنن دوست عزیز!!!

mostafa_khan
21-04-2007, 17:57
واقعا که موتورولا شاهکاره طراحیه ... اسمارت فون جدید نوکیا ....
منتظر میمونیم تا بیاد...
دوست ندارم بگین مصطفی خان ملا لغتیه ها اما... موتورولا یا نوکیا!!!:6:

به نظر من پايينشو مي تونستن طور ديگه جمع كنن
نمي دونم چرا از پايينش خوشم نمياد
راستش منم تا حدودی همین حسو دارم

آرا فکر کنم 4 برابر v3x تقویت شده صدا بده.....:biggrin:

نههههههههههه:18: می شه بلندگو که!!!اینجوریا جدا فکر نکنم باشه...اگه باشه که ان 73 رو تو صدا قورت می ده یه ابم روش:31:
شاد باشید

mostafa_khan
21-04-2007, 18:09
بله خوب..تایید می شه...نوکیا رو که حرفش رو نزن...به خاطر اسمش رنج قیمت هاش همیشه بالا تره:13:
به هر حال دیگه گذشته اون زمون که مردم گوشی می گرفتن تا فقط باهاش حرف بزنن...به دورین مناسب واسه حداقل شکار لحظه ها لازمه...هر چند 2 مگا هم خوبه...تا ببینیم در چه حدی هست...به قول شما 2 داریم تا 2

آقا منو ديوونه كرده قيمتشو كسي ميدونه؟
راست می گه جدا زیباست...امکاناتشم مناسب و خوبه...قیمت گذاری شده؟تو مایه های 350 باشه مناسبه:20:

این نورار سبز مغز پسته ایش که محشرش کرده(عاشق این رنگ هستم):20: :20:

راستی جی اس ام جووون تو یه خط می شه واسم بگی چند مدل موتورولا داره که دوبین های بالای 2 دارن...اخه دوستمون از این مسئله گله می کردن..واسم سوال شده
مرسی....شاد باشید:20:

solo_88
22-04-2007, 23:41
سلام...دوست عزیز نگرفتی مطلب رو!!!!!من میگم وقتی موتو میاد و یه همچین طراحی بینظیری رو نمایش میده حیف نیس بیاد دوربینشو کم بذاره؟:13: ؟؟؟؟یا اسپیکراشو؟(البته 64 chanel عالیه ولی میتونس72 بذاره)...........این کارارو نکردن یعنی مفت باختن!!!!!و گرنه اگه این امکاناتو داشت فکرمیکنی کسی دنبال k800 وn73 میرفت؟؟؟؟؟؟
غیبتشون نباشه!!!!:31:

M.etallic.A
22-04-2007, 23:46
solo جان اون کانال ربطی به صدا نداره... اصلا یه موضوع دیگس.... با این اسپیکر گنده ای که این داره فکر کنم تو صدا کل همه رو بخوابونه...

solo_88
23-04-2007, 10:55
solo جان اون کانال ربطی به صدا نداره... اصلا یه موضوع دیگس.... با این اسپیکر گنده ای که این داره فکر کنم تو صدا کل همه رو بخوابونه...
سلام ........بلندی صدا که دلیل بر کیفیت نیس(اگه دقت کنی من گفتم که 64 chanel هم عالیه:5: )....اما طبق گفته ی شما با توجه به حجم اسپیکر باید صدای بلندی داشته باشه:8:

M.etallic.A
23-04-2007, 11:01
solo جان اصلا بحث این نیست. این کانالی که تو میگی نه به بلندی ربطی داره و نه به کیفیت...

این کانال فقط مشخص میکنه آهنگها midi تو گوشی با چند line مختلف پخش بشه. یعنی مثلا 64 کانال یعنی 64 line رو ساپورت میکنه و یه چیزی هم بگم که اکثر آهنگهای midi بیشتر از 10 یا 20 کانال نیستن.

Farshadd
23-04-2007, 13:37
واقعا زیباست اگه اومد خبرم کنید کارش دارم.
حال به نظر شما چند میارزه؟

solo_88
23-04-2007, 14:11
solo جان اصلا بحث این نیست. این کانالی که تو میگی نه به بلندی ربطی داره و نه به کیفیت...

این کانال فقط مشخص میکنه آهنگها midi تو گوشی با چند line مختلف پخش بشه. یعنی مثلا 64 کانال یعنی 64 line رو ساپورت میکنه و یه چیزی هم بگم که اکثر آهنگهای midi بیشتر از 10 یا 20 کانال نیستن.
Very good.€.....پس از الان رو صداش حساب کنیم!!!!!مرسی از راهنماییت:10:

mostafa_khan
23-04-2007, 17:14

سلام متالیکا جوووون..ببین گل پسر یه کوچولو توضیح بدی ممنون می شم
گفتی 64 یعنی اینکه لاین 64 رو ساپورت می کنه..خوب این چه معنی می تونه داشته باشه؟
بگذار یه جور دیگه بپرسم...مثلا اگه لاین 74 رو ساپورت کنه چه فرقی می کنه؟؟؟
شاد باشید:20:

solo_88
23-04-2007, 17:46
مقایسه ی
Z8 vs V6maxx
Z8 vs V3x

soheil_104
23-04-2007, 19:40
این آخرین مدل موتورولا هست یا از این بالا تر هم هست؟

M.etallic.A
23-04-2007, 22:58
این آخرین مدل موتورولا هست یا از این بالا تر هم هست؟

مدلهایی که بعد از این مدل معرفی شدن....

W218

W360

W380

W395

M.etallic.A
23-04-2007, 23:04
سلام متالیکا جوووون..ببین گل پسر یه کوچولو توضیح بدی ممنون می شم
گفتی 64 یعنی اینکه لاین 64 رو ساپورت می کنه..خوب این چه معنی می تونه داشته باشه؟
بگذار یه جور دیگه بپرسم...مثلا اگه لاین 74 رو ساپورت کنه چه فرقی می کنه؟؟؟

گل پسر گفتی یاد پدربزرگم افتادم....

معنیش اینه که مثلا شما یه زنگ دارید که 64 ملودی مختلف توش بکار رفته... چنین زنگی رو به طور کامل پخش میکنه... اگه مثلا 24 کانال باشه ناچارا 40 کانالش رو حذف میکنه... اگه 75 لاین رو ساپورت کنه اون موقع میتونه آهنگ midi رو پخش کنه که 74 صدای مختلف توش بکار رفته باشه....

واضحتر بگم یعنی کشک... گوشی برادر من v3x بیست و چهار کاناله و ماله من n73 شصت و چهار کانال... تفاوتی حس نشده تا حالا چون گفتم که آهنگهای Midi اولا استفاده ای ندارن و دوما اگه هم باشن بیشتر از 10 یا 20 کانال نیستن.

GsM
24-04-2007, 01:40
ممنون محمد جان....
ولی تا اونجایی که خودت هم میگی.. تجربه شده.... تفاوت به اون حدی نیست.. که بشه حسش کرد.

solo_88
24-04-2007, 09:15
سلام...بابا اینارو وردار gsmجان از اینجا که ابرومون رفت!!!!!!شبیه اسباب بازی هستن.....چند تا از اون مدلای شاخ که این ورا نمیان رو به دوستمون معرفی کن!!!!!البته میدونم خودش یه تاپیک جدا داره!!!

mostafa_khan
24-04-2007, 13:17
گل پسر گفتی یاد پدربزرگم افتادم....

معنیش اینه که مثلا شما یه زنگ دارید که 64 ملودی مختلف توش بکار رفته... چنین زنگی رو به طور کامل پخش میکنه... اگه مثلا 24 کانال باشه ناچارا 40 کانالش رو حذف میکنه... اگه 75 لاین رو ساپورت کنه اون موقع میتونه آهنگ midi رو پخش کنه که 74 صدای مختلف توش بکار رفته باشه....

واضحتر بگم یعنی کشک... گوشی برادر من v3x بیست و چهار کاناله و ماله من n73 شصت و چهار کانال... تفاوتی حس نشده تا حالا چون گفتم که آهنگهای Midi اولا استفاده ای ندارن و دوما اگه هم باشن بیشتر از 10 یا 20 کانال نیستن.

ممنون محمد جان....
ولی تا اونجایی که خودت هم میگی.. تجربه شده.... تفاوت به اون حدی نیست.. که بشه حسش کرد.

دست جفتتون درد نکنه.:10: ..هم میلاد جوون هم محمد جوون...از جوونیتون خیر ببینید..الهی بری مکه(خواستم قشنگ جای بابا بزرگتون رو پر کنم:46: )

M.etallic.A
24-04-2007, 15:24
سلام...بابا اینارو وردار gsmجان از اینجا که ابرومون رفت!!!!!!شبیه اسباب بازی هستن.....چند تا از اون مدلای شاخ که این ورا نمیان رو به دوستمون معرفی کن!!!!!البته میدونم خودش یه تاپیک جدا داره!!!

خوب بعد از rizr z8 موتورولا اینا رو معرفی کرده... گوشی های معمولی و ارزون قیمتی هستن.

MCI
24-04-2007, 17:48
بیچاره سری N

GsM
24-04-2007, 23:39

کدوما؟؟؟؟؟

دست جفتتون درد نکنه. ..هم میلاد جوون هم محمد جوون...از جوونیتون خیر ببینید..الهی بری مکه(خواستم قشنگ جای بابا بزرگتون رو پر کنم )
شاد باشید

چاکریم...
ان شا الله با هم میریم...

JinN777
27-04-2007, 13:12
ظثیلثآخی دلم واسه نوکیا میسوزه. راستی الان موتورولا تو دنیا اوله.
1. موتورولا 2.نوکیا 3.سونی اریکسون 4.سامسونگ 5. ال جی
شاید باور نکنید میتونید اینجا واقعیت رو ببینید پایین صفحه ش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی دیدید خبرشو به منم بدید شاید من اشتباه میکنم

JinN777
27-04-2007, 13:21
در مورد قیمتش هم که اون طرف 335 دلار محاسبه شده. دیگه نمیدونم اگه اومد ایران چند میشه

JinN777
27-04-2007, 13:29
اینم چند تا عکس از Z8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشق منه این موتو من که توو کف ظاهرشم... شما هم تو کفین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa_khan
27-04-2007, 17:08
ظثیلثآخی دلم واسه نوکیا میسوزه. راستی الان موتورولا تو دنیا اوله.
1. موتورولا 2.نوکیا 3.سونی اریکسون 4.سامسونگ 5. ال جی
شاید باور نکنید میتونید اینجا واقعیت رو ببینید پایین صفحه ش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی دیدید خبرشو به منم بدید شاید من اشتباه میکنم

نه اقا جان...امکان اصلا نداره:18:
موتو بعلاوه ی سامسونگ پارسال جمعشون به نوکیا نرسیده...چه جوری در عرض 3 4 ماه می تونه نوکیا رو بگیره؟؟مگه اول شدن تو این بازار رقابتی شدید دوغه؟؟
تنها مقامی که من باور می کنم اینه که سامسونگ چهارم شده:31: چون در اینده اگه نجنبه se 3 سوت پشت سرش گذاشته:20:

mostafa_khan
27-04-2007, 17:11
اینم چند تا عکس از Z8
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشق منه این موتو من که توو کف ظاهرشم... شما هم تو کفین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی محافظ دوربین نداره؟؟:13:

SAM FISHER
27-04-2007, 20:00
سلام عزیزان و دوستان عشق موتو ، من فکر کردم فقط من عاشق این مدل شدم نگو کشته مرده زیاد داره موقعی که بیاد تو ایران V3x رو میزنم تو دیوار میرم با کله این یکی رو میخرم.

یعنی محافظ دوربین نداره؟؟
به نظر من اصلا محافظ احتیاج نداره چون لنز دوربین پایین تر از سطح موبایله و فکر نکنم براش مشکلی پیش بیاد.
اینم چندتا فیلم ازش که کشتم خودم رو تا پیدا کردم

لینکش دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن قیمتش رو من یه جایی حدود 600$ دیدم،البته بهمن جان می گفت چون هنوز تولیدش انبوه نیست اینقدره خدا کنه بیاد پایین

mostafa_khan
27-04-2007, 22:33
سلام عزیزان و دوستان عشق موتو ، من فکر کردم فقط من عاشق این مدل شدم نگو کشته مرده زیاد داره موقعی که بیاد تو ایران V3x رو میزنم تو دیوار میرم با کله این یکی رو میخرم.

به نظر من اصلا محافظ احتیاج نداره چون لنز دوربین پایین تر از سطح موبایله و فکر نکنم براش مشکلی پیش بیاد.

لینکش دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن قیمتش رو من یه جایی حدود 600$ دیدم،البته بهمن جان می گفت چون هنوز تولیدش انبوه نیست اینقدره خدا کنه بیاد پایین

600 باشه کی میخره؟واسه اینکه خوشگله؟؟فکر نکنم این قیمت درست باشه...درسته اول که میان بازار گرون هستن و یه کمی قیمت زائد دارن اما این قیمتی که گفتی نصفش زائد و الکیه!!!
بله اینکه دوربین کمی داخل بدنه رفته بهتره...اما نداشتن محافظ یه ضعفه بازم...:13:

M.etallic.A
28-04-2007, 13:49

عزیز اون قیمتی که شما دیدید... قیمت حدسی بود. وگرنه این گوشی هنوز coming soon .....

JinN777
28-04-2007, 16:21
نه اقا جان...امکان اصلا نداره:18:
موتو بعلاوه ی سامسونگ پارسال جمعشون به نوکیا نرسیده...چه جوری در عرض 3 4 ماه می تونه نوکیا رو بگیره؟؟مگه اول شدن تو این بازار رقابتی شدید دوغه؟؟
تنها مقامی که من باور می کنم اینه که سامسونگ چهارم شده:31: چون در اینده اگه نجنبه se 3 سوت پشت سرش گذاشته:20:
مصطفی خان یعنی میخوای بگی که این سایت مشهور دروغ میگه؟ خودت اگه یه لحظه فکر کنی میفهمی که از همه نظر بهترین گوشیه. و مطمئن باش که اگه تو ایران نمایندگی داشت تو ایران هم جزو بهترینها بود...!:5:

SAM FISHER
28-04-2007, 20:46
عزیز اون قیمتی که شما دیدید... قیمت حدسی بود. وگرنه این گوشی هنوز coming soon .....
شاید....راستی کی میخواد بیاد؟
یه جا نوشته فوریه یه جا آپریل،مردیم از بس منتظر موندیم

mostafa_khan
04-05-2007, 13:39
مصطفی خان یعنی میخوای بگی که این سایت مشهور دروغ میگه؟ خودت اگه یه لحظه فکر کنی میفهمی که از همه نظر بهترین گوشیه. و مطمئن باش که اگه تو ایران نمایندگی داشت تو ایران هم جزو بهترینها بود...!:5:

عرضم به حضورت من با ذره بین همه جاشو دیدم چیزی من که ندیدم!!!
بعدشم اگه گفته باشه ...نمی دونم نمی شه گفت دورغ...شاید فرضا امار یک ماه خاصی از سال بوده...جور دیگه نمی شه با این حرف کنار امد و باورش کرد!!!:18:

JinN777
06-05-2007, 15:15
عرضم به حضورت من با ذره بین همه جاشو دیدم چیزی من که ندیدم!!!
بعدشم اگه گفته باشه ...نمی دونم نمی شه گفت دورغ...شاید فرضا امار یک ماه خاصی از سال بوده...جور دیگه نمی شه با این حرف کنار امد و باورش کرد!!!:18:
عزیز من برو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پایین پایینش اینو نوشته

Popular Brands: Motorola ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Nokia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Sony Ericsson ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Samsung ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|BenQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Sanyo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|BlackBerry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Terms of Service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Privacy Policy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|Phone Index ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Copyright 2003-2007 © Zedge Ltd. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی هست که حرف منو تایید کنه؟:5:

علیرضا خارجی
16-05-2007, 21:48
دومين سازنده‌ي بزرگ گوشي‌هاي تلفن همراه جهان، مدل جديدي از گوشي‌هاي باريك Razr خود را عرضه كرد.
به گزارش بخش خبر تراشه از ايسنا، موتورولا با اعلام همكاري با استوديوهاي‌ هاليوود براي عرضه‌ي فيلم در گوشي‌هاي خود، تلفن Razr باريك‌تري را عرضه كرده است.
موتورلا كه با كاهش درآمد در ماه‌هاي اول سال 2007 مواجه شده،‌ به دليل عرضه نكردن مدل‌هاي بعدي گوشي Razr باريك خود مورد انتقاد قرار گرفته بود و با عرضه‌ي مدل جديدي از گوشي Razr اعلام كرده كه قصد دارد از تكيه بر موفقيت يك گوشي فاصله گرفته و بر روي آسان‌سازي استفاده از برنامه‌هايي مانند ويديوي تلفن همراه، موسيقي تصويربرداري، در گوشي‌هاي خود فعاليت كند.
بر اساس يك گزارش ديگر، شركت نپستر موافقت كرد كه امكان اشتراك سرويس موسيقي خود را در گوشي‌هاي موتورلا فراهم كند تا كاربران آمريكاي شمالي، انگليس و آلمان بتوانند در گوشي‌هاي موتورولا كه داراي امكان پخش موسيقي هستند، به موسيقي نپستر گوش كنند.

JinN777
20-05-2007, 13:01
موتورولا Q9 خیلی یکه فقط یه خورده بزرگه

dimah2005
06-06-2007, 12:47
btw this phone is 449.99 when released in the uk. it's a joke

این از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بود که در مورد این گوشی اظهار نظر کرده اند

JinN777
07-06-2007, 15:20
سلام علیکم. مدتیه که عکس از این Z8 جیگر نمیزارین...!
وقتشه که یه کم عکس از سر تا پای این گوشی باحال بذارم تا تاپیک جون بگیره

JinN777
07-06-2007, 15:33

JinN777
07-06-2007, 15:37
این یکی رو ببینید...! آنتن؟؟؟؟؟؟؟؟

JinN777
07-06-2007, 15:45

JinN777
07-06-2007, 15:49

M.etallic.A
07-06-2007, 17:06
مرسی. عکسهای قشنگی بود.

dimah2005
07-06-2007, 23:22
بو بچ
میگن 8 روز که تو بازار جهانی وارد شده
میدئنید تو ایران اومده یا نه

مردیم از غم نداشتن این هلو

JinN777
09-06-2007, 21:30
خواهش میکنم بازم لازمه

JinN777
09-06-2007, 21:33

JinN777
10-06-2007, 09:50

JinN777
10-06-2007, 09:59
از همه بچه ها معذرت میخوام که این صفحه رو خراب کردم. دیگه ببخشید عکسا زیادی بزرگ بود . . . !

JinN777
10-06-2007, 10:08
اینارو هم خودتون ببینید زیادی بزرگه

JinN777
10-06-2007, 10:31
اینم از آخریش حاشو ببرید. حالا کی میاد ایران....................!

راستی میدونستید سرعت سی پی یو چنده؟ 300 مگا هرتز(TI 2420 multimedia processor, 300 Mhz). مال نوکیا 7610 که من نگاه کردم 123 مگاهرتز بود

قیمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........

JinN777
10-06-2007, 10:37
اگر بخوایم تو اینترنت دنبال قیمت بگردیم هیچ فایده ای نداره.

یه جا نوشته بود 649.99$.
اصلا قاطی هستن V3X یه جا نوشته بود 214 دلار یه جا هم 320 دلار. مال کشورای مختلف هست و فایده ای نداره که از اینترنت قیمت رو بدونیم

FoneF3 یه جا 29 دلار یه جا 43 دلار

JinN777
10-06-2007, 10:38
خب... نظر بدید درباره ی موتورولا.........:5:

GsM
10-06-2007, 23:25
دوستان واقعا ممنون....
من خیلی دوست داشتم.. عکس های بیشتری از z8 ببینم!!!
دوستان در بازار اروپا پخش شده؟؟ دیگه؟

M.etallic.A
11-06-2007, 00:07
سلام gsm عزیز خوبی ؟ کم پیدایی یا ما کم میبینیمت ؟ دلم واسه تو و تاپیک همه چیز درباره v3x تنگ شده.
راستی اخطار واسه چی گرفتی ؟

و اما در مورد سوالت. آره یه 10 روزی میشه اومده به بازار... نمیدونم کی میاد ایران. امیدوارم قیمتش معقول باشه. یکی بگیریم.

naser maldini
11-06-2007, 00:12
آره ميلاد جون تو بازارهاي اروپا پخش شده.
تو اكثر سايت هايي كه من گشتم واسه فروش گذاشته شده بود.

متاليكا جون ببخشيد كه من هم يه پست اضافي زدم. آخه بعد از اينكه ارسال كردم ديدم حضرت عالي سرعت عملتون بالاتر بوده.

dimah2005
11-06-2007, 10:45
دوستان در بازار اروپا پخش شده؟؟ دیگه؟

از اول همین ماه میلادی

کی مید تو ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fcl hca u;s fchvdچ
بازم عکس بزارید
که حال کنیم

JinN777
11-06-2007, 15:57
1/6/2007 به تولید انبوه رسیده و به بازارهای معتبر دنیا عرضه شده. دیگه کی بیاد ایران ... الله اعلم

نسبت به کارایی گوشی اگه از 350 بیشتر بشه دیگه فایده نداره...!

JinN777
11-06-2007, 16:24
اینجا هم که نوشته قیمتش 334.99 £

GsM
12-06-2007, 00:31
ممنون.... دستتون درد نکنه

GsM
13-06-2007, 00:14
سلام gsm عزیز خوبی ؟ کم پیدایی یا ما کم میبینیمت ؟ دلم واسه تو و تاپیک همه چیز درباره v3x تنگ شده.
راستی اخطار واسه چی گرفتی ؟

و اما در مورد سوالت. آره یه 10 روزی میشه اومده به بازار... نمیدونم کی میاد ایران. امیدوارم قیمتش معقول باشه. یکی بگیریم.

به به...
آقا ما خیلی مخلصیم....:10:
کم سعادتیم...خدایشش بدجور دلم لک زده برای اون دوران...تو یه تاپیک زندگی میکردیم...!!! من نورکتم داداش.. منم دلم تنگ شده...ان شا الله یه خورده سرون خلوت تر شد بازم... اون دوران رو بر میگردونیم....شرمنده که ندیدم پستت رو...
عزیز شما کجایی؟؟؟ من بعضی شب ها که فقط سر میزنم.. هیچ پستی از شما نمی بینم...

در مورد اخطار هم.. برای امضای تبلیغاتی بود که.. دوستان اخطار دادن... و به درخواست ما.. قرار شد برش دارن..!!!:46:

به هر شکل خیلی خوشحال شدم پستت رو دیدم...!!!

موفق باشی داداش:11:

M.etallic.A
17-06-2007, 22:21
میلاد جون ما هم امتحان و دانشگاه و .... سرمونو شلوغ کرده. ولی انشالله تابستون فعالیتمون خیلی بیشتر میشه...

Sasan Info
17-06-2007, 23:00
خوبه گوشي باهاليه
كلا موتورولا تو زيبايي تكه
از اون گوشي ارزونش كه F3 هست بگير تا اون گوشي هاي گرونش

HITLER_fashist
24-06-2007, 02:33
کسی نمودونه ایران اومده یا نه؟
قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی بدونه و نگه خدایش خیلی
به مسنجر من اف بده که قیمتش چنده
soroshking@yahoo.com

Sasan Info
24-06-2007, 03:00
خوب تو ايران گه نيومده قيمتش هم بالا زده
334.99 £
البته معلوم نيست
گوشي باهاليه

GsM
24-06-2007, 20:27
میلاد جون ما هم امتحان و دانشگاه و .... سرمونو شلوغ کرده. ولی انشالله تابستون فعالیتمون خیلی بیشتر میشه...

نوکرتم داداش...
آره دیگه ان شا الله تابستون میکنیمش مثل قبلا....

کسی نمودونه ایران اومده یا نه؟
قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی بدونه و نگه خدایش خیلی
به مسنجر من اف بده که قیمتش چنده
soroshking@yahoo.com

حمید جون کوتاه بیا.....
میگن l6 اومده....من میگم اون رو بخر...:27:

moto baz
16-08-2007, 22:39
سلام خواستم چیزایی رو که دیدم بگم:
1: صدای بی نظیر کاملا فراتر از N73 به وضوح v3x استاندارد
2: LCD شاهکار موتورولا .(( فقط ببینید همین قدر میتونم بگم ))
3: 2mega pixel فراتر از v3x. فیلم برداری در حد N70 یه کم بیشتر
4: اونی که من دیدم حدوده 550 تا آب خورده بود (( 1 ماه بعد از توضیع در دبی به پول ایران ))
با اومدنش به ایران سری N & W & KG & Dsamsung همه تعطیل میشن
یا حق

SAM FISHER
18-08-2007, 02:26
با توجه به این لینک قیمتش
599.99$

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moto baz
18-08-2007, 12:37
خیلی خوبه میرزه واقعا

SAM FISHER
18-08-2007, 15:40