PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون راجع به samsung x660 چیه ؟دوستانی که کار کردن باهاش راضین؟

Ehsani
10-03-2007, 01:51
دوستی x660 گرفته ...گفت درموردش یکم پرس و جو کن .. دوستانی که کار کردن باهاش راضین؟

mahyarSAMSUNG
10-03-2007, 03:00
از من شنیدی نگیر این گوشی رو من باهاش کار کردم یه اینفرارد داره که اصلا کار نمیکنه . اگه میتونی ایکس 700 بگیر

ShahabSAMSUNG
10-03-2007, 14:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لحاظ کلی و مخصوصاً آنتن دهی که گوشی خوبیه SAR = 0.816 و به لحاظ قیمتی هم می صرفه.

78 گرم، دوربین دیجیتال، بلندگوی داخلی، ضبط خبرنگاری، تقویم و منو و منشی فارسی
E-Mail, java, mms, wap 2.0

ولی اگه می خوای بخری، من X670 رو پیشنهاد می کنم چون بلوتوث و یه سری مزایای بیشتر داره.

Ehsani
10-03-2007, 15:54
از من شنیدی نگیر این گوشی رو من باهاش کار کردم یه اینفرارد داره که اصلا کار نمیکنه . اگه میتونی ایکس 700 بگیر

راستشو بخواهی رفته و گوشی رو گرفته..بدک نیست..ولی اینفراردش رو هنوز امتحان نکرده..:rolleye:

یک کاربری ساده می خواد باهاش بکنه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لحاظ کلی و مخصوصاً آنتن دهی که گوشی خوبیه SAR = 0.816 و به لحاظ قیمتی هم می صرفه.

78 گرم، دوربین دیجیتال، بلندگوی داخلی، ضبط خبرنگاری، تقویم و منو و منشی فارسی
E-Mail, java, mms, wap 2.0

ولی اگه می خوای بخری، من X670 رو پیشنهاد می کنم چون بلوتوث و یه سری مزایای بیشتر داره.

x670 از لحاظ قیمت 50 هزارتومن بیشتر بود...هر چی گفتم x670 بگیر نرفت تو گوشش ..گفت من یک کاربری ساده می خوام و با پولم ( 150 هزارتومان ) این x660 به نظرم بس باشه برای من...

از راهنمایی دوستان بیسار ممنونم...من خودم d600 دارم و از شما دوستان که سامسونگی ترین اعضای این فروم ها هستید چیزای زیادی یاد گرفتم.... کاش یک فروم برای گوشی های سامسونگ ایجاد می کردید که من و دوستان سامسونگی بهره بیشتری از تجربیات و اطلاعات شما می برندن..بازم ممنون

ShahabSAMSUNG
11-03-2007, 01:04
متاسفانه مدیران این انجمن هیچ بهایی برای اعضا قائل نیستند و برای سامسونگ و موتورولا هر چقدر هم دست و پا زدیم کاری نکردند.
علتشو خودشون می دونن ولی مسلماً علت مسخره ایه.

شما اگه دوست داری آدرس یه انجمن دیگه رو بدم که اونجا بیای. انجمن سامسونگ خیلی خوب و پر جمعیتی داره.

(خطاب به مدیران اگه به خودشون زحمت بدن و ببینن و اگه بهشون بر نخوره: با ایجاد نکردن انجمن های سامسونگ و موتورولا، حداقل کاری که می کنید، اینه که کاربرانتون رو کم می کنید!!! واقعاً دستتون درد نکنه. کار دیگه ای بلد نیستید؟)

Ehsani
11-03-2007, 01:17
متاسفانه مدیران این انجمن هیچ بهایی برای اعضا قائل نیستند و برای سامسونگ و موتورولا هر چقدر هم دست و پا زدیم کاری نکردند.
علتشو خودشون می دونن ولی مسلماً علت مسخره ایه.

شما اگه دوست داری آدرس یه انجمن دیگه رو بدم که اونجا بیای. انجمن سامسونگ خیلی خوب و پر جمعیتی داره.

(خطاب به مدیران اگه به خودشون زحمت بدن و ببینن و اگه بهشون بر نخوره: با ایجاد نکردن انجمن های سامسونگ و موتورولا، حداقل کاری که می کنید، اینه که کاربرانتون رو کم می کنید!!! واقعاً دستتون درد نکنه. کار دیگه ای بلد نیستید؟)

آقا دستت درد نکنه..اگه میشه تو پیغام خصوصی آدرس اون سایتی که گفتی فروم سامسونگ داره . بده بهم..ممنون

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 01:07
مرسی. واقعاً از مدیران ممنون. واقعاً لطف کردن که برای این سایت هم انجمن سامسونگ درست کردن.
فکر کنم دیگه اینجا هم بشه کار کرد.

rami_hemi
12-03-2007, 13:20
ولش اين سري x6 خوردهاي .اولا" امكانات كمي دارن و قيمت خيلي زيادي دارن.x700 كه كمياب شده بهترين گزينه هستش .من كه يه بار واسه دايم رفتيم خريديم اصلا" خوشم نيومد.هر چي التماس كردم ايكس700 بخر تو كتش نرفت خودش ضرر كرد .

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 21:41
انصافاً سری X سامسونگ (البته به غیر از X600 خائن) خیلی خوب بودن همشون.
این آخری هم که دیگه ترکوند بازار رو. X700 رو میگم.