PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((کمک فوري )) درخواست آموزش کامل چگونگي نصب برنامه هاي مختلف بر روي گوشي هاي K750i

sara100
09-03-2007, 11:03
با سلام خدمت اساتيد و کارشناسان خبره اين بخش

دوستان بنده به عنوان يک فرد مبتدي در زمينه داشتن يک گوشي سوني اريکسون k750i چند سوال داشتم خواهشمندم به طور کامل و قابل فهم به ترتيب به سوالات پاسخ دهيد :

1- چگونه و به کمک چه نرم افزارهايي مي توان بر روي k750i نرم افزارهاي گوناگون يا بازيهاي مخصوص اين گوشي را نصب کرد .

2- آيا نرم افزارهاي قوي اي براي پخش فايلهاي صوتي اين گوشي مانند (نرم افزارRealplayer ) و پخش فايلهاي تصويري اين گوشي و نظيري مانند آنها وجود دارد که بتوان آنها را بر روي اين گوشي k750i نصب کرد تا از کيفيت آنها لذت برد.

3- بهترين داريور صدا و دوربين براي k750i چه مي باشد تا بتوان بهترين کيفيت را داشت .

4- آيا در هنگام شارژ باتري گوشي را بايستي به طور کامل خاموش کرد يا نه در همان حالت standby کافي هست وضرري به باتري وارد نمي شود.

h_p990i
10-03-2007, 03:19
سلام دوست عزیز (من یه شاگرد کوچولوام استاد نیستم و با اجازه اساتید بزرگ )

1-باید بگردی دنبال نرم افزار های جاوا که مخصوص موبایلن که ماشاالله فراوونه و هر جا و تو هر سایتی مربوط به موبایل بری پیدا میکنی ( به خصوص تو همین سایت )
2- ریل پلیر که نداره و فقط همون پلیر خودش هست
البته با آپدیت کردن فریمور گوشی . گوشی یه تغییراتی میکنه و بهتر میشه
3- درایورشو نمیدونم ( شرمنده)
4-بهتره خاموش باشه اگه خاموشش کنی عمر باطری بیشتر میشه ولی تو حالت استندبایم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ( من خودم همیشه گوشیمو روشن میزینم شارژ