PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من مین بورد 945g-s3 خریدم . چطوره ؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
09-03-2007, 03:13
این مین بورد رو خریدم که البته تازه اومده و فکر کنم نشنیده باشینش هر جا میرفتم میگفتن همیچین چیزی نیست . رفتم که دیگه پی ال اس 3 بگیرم بعد دیدم یکی هست مثل این مین بوردولی کارت آنبرد هم داره . مدل :
945g-s3
خوبه ؟؟؟ :happy: :happy:

Actros
09-03-2007, 03:39
من از کارایی این خبر ندارم. ولی کارتها گرافیک انبرد هیچ کارایی ندارن

آذرخش
09-03-2007, 04:26
آقا خریدی مبارکت باشه، الان که دیگه بدم باشه نمیتونی کاری بکنی.
بهتره قبل از خرید مشورت کنید.
در ضمن نگفتید مال کدوم کمپانیه؟

saviss
09-03-2007, 07:05
این مین بورد رو خریدم که البته تازه اومده و فکر کنم نشنیده باشینش هر جا میرفتم میگفتن همیچین چیزی نیست . رفتم که دیگه پی ال اس 3 بگیرم بعد دیدم یکی هست مثل این مین بوردولی کارت آنبرد هم داره . مدل :
945g-s3
خوبه ؟؟؟ :happy: :happy:
منم خریدم
بدک نیست
اما مشکلش عدم استفاده از RAMهای DDR2و PCI EXPRESSهست
درکل بدک نیست تا یه دوسالی راحتی

mahyarSAMSUNG
10-03-2007, 03:19
آقای کار بر فعال یه چیزی گفتی که من بهت شک کردم ؟؟؟ من الان یه گرافیک 512 مگابایت 7600 جی اس pcie دارم .یه رم دی دی آر 2 512 مگ هم روشه !!!!!!! چی چی رو نداره

Lord_theOne
10-03-2007, 04:56
عزيز منظورش اين بود كه مادربرد شما گرافيك آنبرد هم دارد از هردو مي تواني استفاده كني يا آنبرد يا يك كارت گرافيك بگيري بگذاري روش در كل مادربرد خوبي هست
مشخصات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
DDR2 هم ساپورت مي كند
ويستا ساپورت مي كند صداش
پيشنهاد مي كنم باياسش را آپديت كني

saviss
10-03-2007, 09:59
آقای کار بر فعال یه چیزی گفتی که من بهت شک کردم ؟؟؟ من الان یه گرافیک 512 مگابایت 7600 جی اس pcie دارم .یه رم دی دی آر 2 512 مگ هم روشه !!!!!!! چی چی رو نداره
ببخشید الانه از حرفی که زدم خودم داره خندم میگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقولLord_theOneجان من نیگا به مین بورد خودم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کردم شما هم میخواین مثل خودم از همون امکانات خود مین بورد تنها استفده کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 03:16
اشکال نداره از این مشکلات پیش میاد
ولی یکی از مدیرا گفت آپدیتش کنم . میشه توضیح بدید یعنی چی همون اورکلاک منظورتونه ؟؟؟ :sad: با آپدیت مشکلی واسش پیش نمیاد ؟؟؟:sad:

saviss
11-03-2007, 03:34
اشکال نداره از این مشکلات پیش میاد
ولی یکی از مدیرا گفت آپدیتش کنم . میشه توضیح بدید یعنی چی همون اورکلاک منظورتونه ؟؟؟ :sad: با آپدیت مشکلی واسش پیش نمیاد ؟؟؟:sad:
والا بااین سوتی که دادم :tongue:دیگه جرات نمیکنم چیزی بگم:biggrin:
اما ببین این لینک بدردت می خوره؟

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 03:40
خوب درباره آپدیت هم توش نوشته ؟؟؟ انگیلیسی نباشه ؟؟؟

saviss
11-03-2007, 04:01
خوب درباره آپدیت هم توش نوشته ؟؟؟ انگیلیسی نباشه ؟؟؟
آپدیت بایوس
انگلیسی نوشته اما دوتا ورژن (غیر از ورژنF1که اولی باشه) معرفی کرده
ورژنF2برای ساپورت CPU:
Intel E4300(1.8GHz,2MB) FSB800وورژنF3احتمالا برای استفاده از یکسری امکانات صوتی ویستا
امیدوارم ایندفعه دیگه درست نوشته باشم :tongue:

Lord_theOne
11-03-2007, 05:12
بله شما همون F3 را آپديت كنيد
گيگابايت داخل سايتش يك برنامه دارد كه از طريق اينترنت مي تواني آپديت كني
اسمش Bios@ هست توي اين قسمت مي توني بگيريش

mahyarSAMSUNG
12-03-2007, 03:15
خوب مبشه بگید این کار نرم افزاری یه باید روی مین بورد کاری انجام بدم . ولی یه چیزی من از ویستا خوشم نمیاد . سی پی یو دو هسته ای که فعلا تعطیله . به نظر شما لازمه ؟؟؟ اگه توی سرعت تاثیر داره انجام میدم . اگه هم که اسونه اپدیتش انجام میدم

میشه بگید کدوم رو دانلود کنم ؟؟

Xpress Recovery2
Support GIGABYTE Intel 965/946/945 chipset & AM2 series motherboards
This file is in an image format, after download please burn the image into a CD for use.
After updating to latest version, please use this latest version Xpress Recovery2 to back up your files.

-Cool (Support GIGABYTE Intel 945 chipset series motherboards

Lord_theOne
12-03-2007, 03:33
انجام بده بهتر است
اول آپديت را بگير بگذار توي فلاپي بعد برو توي Setup مادربردت فكر كنم F10 برنامه اي وجود دارد به نام Q Flash بعد فلاپي را انتخاب كن گزينهدوم آپديت Floppy را بزن صبر كن تا پر شود بعد از پرشدن پيغام مي دهد و با F1 فكر كنم مي گه ريستارت كن بعد از ريستارت باز برو توي Setup بالاش بايد نوشته باشه Award f3 و گزينه Load Optimazing را بزنه و Y را بنويس و بعد ريستارت كن و تمام

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 03:08
من میترسم .!!!!!!!!!!!!! میترستم هنوز نگرفته مشکلیش برای پیش بیاد . من از آپدیت خوشم میاد یعنی این برنامه که اسمش @bios بود رو من مثل یه نرم افزار نصب کردم ایطوری نمیشه ؟؟ راستی من که اصلا درایو فلاپی ندارم .