PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لينك آنتي ويروس پاندا را مي خواهم

rezasam1
12-07-2005, 22:24
با سلام خدمت دوستان عزيز

ميخواستم ببينم كه فرق panda antivirus 2004 max

با 2نوع تيتانيو م و پلتينيوم در چيست

لينك دانلود PANDA ANTIVIRUS MAX 2004 در صورت امكان مي خواهم

با تشكر

Cracki
12-07-2005, 23:37
دوست عزیز بهتره که فرق نسخه های مختلف این آنتی ویروس رو در این تایپک پایین مطرح کنی که به جواب هم برسی...

چون بحث در مورد آنتی ویروسها فقط در این تایپک مطرح میشه نه جای دیگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدشم تا نسخه 2005 از این آنتی ویروس وجود داشته باشه ... چرا دنبال 2004 میگردی

Panda Platinum 2005 Internet Security v9.0.0.0

name: CC3XEXYLEK code: wdcg3rqe

حجم فایل : ۳۱ مگابایت

rezasam1
13-07-2005, 12:16
خسته نباشي دوست عزيز

اينو كه خودم ميدونستم

گفتم من لينك PANDA ANTIVIRUS MAX 2004 را ميخواهم

لطفا اگر ميدانيد جواب دهيد

من در اين انجمن از كارشناسان سايت لينك ميخواهم نه از يك كاربر

با تشكر

Cracki
13-07-2005, 14:06
آفرین بر تو

Mehdi_Best
13-07-2005, 14:09
رضا جان سلام. من اين لينك رو خودم دانلود نكردم كه ببينم دقيقا همون ورژن هست كه مي خواهي يا نه اما در سايتي كه اين لينك رو گذاشته بودند به همين عنوان گذاشته بودند. اگه ورژن مورد نظرت نبود ديگه شرمنده.

سريال:

در ضمن در مورد حرفي كه در مورد كارشناسان يا كاربران انجمن فرموده ايد بايد بگم كه اينجا بين مديران و همكاران و كاربران هيچ فرقي نيست و مدير يا همكار بودن دليل بر كارشناس بودن نيست و كاربر بودن هم دليل بر ناوارد بودن نيست. چه بسا كاربراني باشند كه از مديران هم بيشتر اطلاع داشته باشند. كما اينكه دوست عزيزمون cracki در زمينه آنتي ويروس و كلا نرم افزارهاي امنيتي اطلاعات بسيار پربار و مفيدي دارند كه كمتر كسي چنين اطلاعاتي در اين زمينه دارد.

rezasam1
14-07-2005, 20:25
مهدي جان سلام و ممنون از راهنماييت
من قصد توهين به كسي را نداشتم
من گفتم پاندا مكس 2004 را ميخواهم ولي دوستان پيشنهاد پلتينوم را مي دهند من وارد سايت پاندا شدم ولي پاندا مكس را نديدم اما در سايتهاي سريال . نام اين انتي ويروس در كنار پلتينيوم و تيتانيوم ديده بودم
در ثاني من وارد انجمن درخواست نرم افزار شدم و لينك دانلود را خواستم ولي اقاي ... ميگويند بايد وارد قسمت بحث بشويد!

Mehdi_Best
15-07-2005, 16:14
رضا جان سلام. خواهش مي كنم وظيفه است. اما يك نكته رو بگم
اگه كركي جان گفته اند كه در اون تاپيك مطرح كنيد منظورشون درخواست لينك دانلود نبوده بلكه منظور ايشون بحث در مورد تفاوت انواع مختلف مثل پلاتينيوم و تيتانيوم و ... بوده. اگه در پست ايشون دقت كني دقيقا متوجه منظور ايشون مي شوي.
راستي اين لينكي كه من دادم درست بود يا نه؟ اميدوارم درست بوده باشه چون من خودم دانلود نكردم و فقط در يك سايت ديدم به همين عنوان كه شما مي خواستي نام برده شده بود.

Sinagood
15-07-2005, 20:42
مهدي جان اين لينك ماله پلتينيوم هست

اين سريال هم اينقدر قديميه كه نميشه باهاس آپديت كرد