PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک راهنمای کامل برای کاربران مبتدی لینوکس که بصورت قدم به قدم نصب و کار با محیط لینوکس

Nesta
12-07-2005, 21:18
یک راهنمای کامل برای کاربران مبتدی لینوکس که بصورت قدم به قدم نصب و کار با محیط لینوکس در آن آموزش داده شده است.

This easy-to-understand book for beginning SUSE Linux users starts off with step-by-step installation instructions and a discussion of what happens when the system is started for the first time * Explains how to use SUSE on the desktop, work with the file manager, connect to the Internet, and set up a home network * Topics addressed include performing everyday tasks, such as browsing the Web; reading e-mail and newsgroups; and using the OpenOffice.org office productivity suite and multimedia applications * Offers details on basic system administration and security and shows how to add new software and keep the system up to date with YaST (Yet another Setup Tool) and YaST Online Update (YOU).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ook-DDU.zip.html

zip password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size: 6.5 m

Amir_P30
13-07-2005, 00:17
توي پرشين گيگ نميشد دانلود كنيد؟؟ :? :?

با اين حال ممنون
لطف كرديد

Nesta
13-07-2005, 00:26
سلام امیر جان حجمش کمی‌ بالا هست 6.5 برای اپلد البته .
یعنی‌ تقریبا می‌شه 25 دقیقه .اگه استقبال بشه باشه من حرفی‌ ندارم فعلا که نظری ندیدم به جز شما عزیز .

Amir_P30
13-07-2005, 00:34
خوب پس ولش كن

بزار باشه .تا سرور پي سي ورلد براي گذاشتن مقاله ها آماده بشه.
راستي يه ترفند هست كه مدت زمان اين سرويس رو صفر ميكنه . ميخواين بنويسم؟

Nesta
13-07-2005, 00:41
سلام پس دم شما گرم شما هم به گروه برنامه نویس ها پیوستید .آقا فقط زود بنویس متشکر .

Amir_P30
13-07-2005, 01:01
نه نستا جان برنامه نويسيم كجا بود؟؟؟

با ساتفاده از برنامه Ad Muncher :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسوردش:

ضمنا ميگن اگه اين كد رو در نوار آدرس هم كپي كنيد (وقتي وارد سايت شديد) درست ميشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nesta
13-07-2005, 01:06
سلام امیر جان دستت درد نکنه ببینم شما امتحان کردین که آیا جواب میده یا نه ؟ یا نه فقط شنیدین ؟

Amir_P30
13-07-2005, 01:40
برنامه رو تست كرده ام ولي كد رو تا حالا تست نكرده ام :wink: :mrgreen:

Nesta
13-07-2005, 21:11
سلام دوستان
.من بخاطر این که یکی‌ از دوستان در یک شب تاپیک های بسیاری زدند و من هم آموزش این رو دیشب گذشتم میرم رو که شاید نبینند همه چون رفته تو صفحه 2 امید وارم که این دوست خوبه ما هم 20 تا رو با هم یک شب نگذاره .چون اینطوری خیلی‌ از تاپیک ها جدید و خوب به صفحه بد میروند . :D

Arashi
14-07-2005, 09:29
ببخشيد ميشه يكم درباره اين برنامه اي كه آقا امير گفتن توضيح بديد
با تشكر از آقا نستا :D :D

Nesta
14-07-2005, 19:07
سلام آرش جان منم به خدا هنوز درست نفهمیدم که چی‌ هست والا اگه از خود ایشون سوال کنی‌ بهتر هست
.متشکرم. :D

Navid
17-07-2005, 10:57
من تو همون تاپیکی که هوریاند آموزش این سایت رو داده بود یه کد گفتم . توضیح هم دادم . اونجا مراجعه کنید :wink:

Blue Rose
19-04-2006, 08:50
سلام
لینک خرابه

اگه میشه یکاریش کنید
خیلی دوست دارم محیط لینوکس رو از نزدیک ببینم اما بخاطر نداشتن آشنایی از خیرش گذشتم

Harry Potter
19-04-2006, 16:49
سلام
تاپیک قدیمی است...
انجمن لينوكس :

قفل شد