PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک کردن سريال برنامه

saamaan
06-03-2007, 12:20
سلام
يک برنامه در اختيار دارم که هنگام نصب فايل سريال برنامه رو که به فرمت txt است ميخواد.
داخل فايل سريال بدين صورت نوشته شده

BEGIN -- Product License Key
DATA -- 10r~Sa-etW%Y-cR58f4%EJYaVA)`8&L:!o8We-,2c:{![4JmiYr_KYJ?l?~A
DATA -- +!+}N5>[kwotv#hZiR=<3S9d=KiU&k7)isfRq5,!]L.Q>B~+wjs[o_.mVR99{ChC
DATA -- B&nA=c1%lCO!08I{#6#v$:+@B<m+r1UGjBxJ/!Av7]SSv}(#Y)[@=1Q$^k}7;,}E
END -- Product License Key

اگه بشه در اين فايل تغيير ايجاد نمود ميتوان تعداد لايسنسهاي نرم افزار رو نيز اضافه نمود چون همه چيز درون همين فايل txt است.

سوال : اين فرمت از سريال برنامه چيست و چگونه ميتوان مقادير داخل آن را ويرايش نمود؟

از همه استادان فن که راهنمايي مي فرمايند پيشاپيش سپاسگزارم
سامان

hakhamanesh
06-03-2007, 16:50
سلام

اگه بشه در اين فايل تغيير ايجاد نمود ميتوان تعداد لايسنسهاي نرم افزار رو نيز اضافه نمود چون همه چيز درون همين فايل txt است.
[/RIGHT]
اول اسم نرم افزار رو بگو
دوم شما از كجا به اين نتيجه رسيدي كه اگه بشه در اين فايل تغيير ايجاد نمود ميتوان تعداد لايسنسهاي نرم افزار رو هم اضافه كرد

saamaan
06-03-2007, 21:00
اسم نرم افزار -پر يما ورا- است
اطلاعاتي نظير تعداد لا يسنس خر يداري شده و تاريخ اکسپاير شدن نرم افزار درون همين فايل txt است

دليلش هم اين است که من دو CD خريداري شده برای دو شرکت متفاوت را که يکي 3 لايسنس قابل اکسپاير شدن دارد و يکي ديگر که يک لايسنس نامحدود دارد را روي دو کامپيوتر مجزا نصب کردم و هنگام نصب فايل txt دو تا CD را جابجا کردم
يعني برای نصب او لي فايل txt دومي را استفاده کردم
نتيجه اين که اصلا تفاوتي نميکند که نرم افزار ا ز کدام CD نصب شود و تعداد لايسنسها و تاريخ اکسپاير شدن از همين فايل txt خوانده ميشود
حال سوال اين است که آيا ميشود تغييري در اين فايل که فرمت txt دارد ايجاد کرد يا نه و آيا برای اين کار به برنامه خاصي نياز است؟

yashar8000
07-03-2007, 11:14
سلام
بابا جون عجب مساله هايي مطرح ميكنيد. دمت گرم. من هر چقدر فكر بكنم اين مساله به ذهنم نميرسه!!!!!
سوالت واقعا سخته.
به نظر من اصلا نميشه تغيير داد.

hakhamanesh
07-03-2007, 18:46
به جاي اينكه دنبال تغيير در اون فايل باشي اسم و ورژن دقيق برنامه ارو بگو يه كرك درست و حسابي پيدا كنيم.

saamaan
07-03-2007, 22:02
اين بر نام کرک ندارد (تو اينتر نت و با زار رو زير و رو کردم)
هر چي هست حتما يا ا کسپاير ميشه و يا تعدا د لايسنسهاي اون خيلي کمه
بازم دمت گرم شما هم يه نگاهي بکن
اسم بر نامه Prima vera
ورژن 5

hakhamanesh
07-03-2007, 22:35
تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين سريال بود ببين كار ميكنه يا نه؟
s/n: PZ2258401BC71D504FFF7F6334