PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور می شه از رمز winzip گذشت؟

Mostafa_Amol
05-03-2007, 12:05
آقا من یک فایل مهم دارم که zip شده و وقتی که می خواهم از حالت zip خارجش کنم یا در همان حالت zip اجراش بکنم از من شماره سریال می خواد ولی من نمی دونم شماره سریالش چیه
حالا از شما خواهش می کنم یه راهی به من بگید تا این مشکلم حل بشه
ممنونم

mJo0T
05-03-2007, 14:07
Zip pass finder
اگه تو اینترنت بگردی پیداش میکنی

nw_nk
05-03-2007, 14:13
آقا من یک فایل مهم دارم که zip شده و وقتی که می خواهم از حالت zip خارجش کنم یا در همان حالت zip اجراش بکنم از من شماره سریال می خواد ولی من نمی دونم شماره سریالش چیه
حالا از شما خواهش می کنم یه راهی به من بگید تا این مشکلم حل بشه
ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
05-03-2007, 16:33
ساعت 12 پست دادي 2 ساعت طول كشيد تا جوابتو بگيري ولي اگه بجاي پست دادن سرچ ميكردي 1 دقيقه بعد جوابتو ميگرفتي.

Mostafa_Amol
05-03-2007, 20:04
از همه ممنونم

Mostafa_Amol
05-03-2007, 20:11
ساعت 12 پست دادي 2 ساعت طول كشيد تا جوابتو بگيري ولي اگه بجاي پست دادن سرچ ميكردي 1 دقيقه بعد جوابتو ميگرفتي.

از نظر شما هم ممنونم
ولی من که نمی دونستم دنبال چی بگردم
شما هم این فضا رو اشغال نمی کردید و همچین نظری نمی دادید بهتر بود
امیدوارم که از من ناراحت نشده باشید..... من دل ندارم هیچ کس رو در این دنیا ناراحت ببینم

Mostafa_Amol
05-03-2007, 21:41

من چطور رجیسترش کنم؟
کرکی ، سریالی ... چیزی ندارید که من اون رو رجیستر کنم چون این طوری فقط برنامه باز می شه و هیچ کاری نمی کنه

hakhamanesh
05-03-2007, 22:07
از نظر شما هم ممنونم
ولی من که نمی دونستم دنبال چی بگردم
شما هم این فضا رو اشغال نمی کردید و همچین نظری نمی دادید بهتر بود
امیدوارم که از من ناراحت نشده باشید..... من دل ندارم هیچ کس رو در این دنیا ناراحت ببینم
در بالاي صفحه نوشته اي هست با عنوان جستجو روي اون كليك كنيد و در كادر باز شده مطلبي رو كه ميخايد تو سايت پيدا كنيد تايپ كنيد مثلا "پسورد فايلهاي زيپ" .
بيا نسخه كرك شده اش رو برات پيدا كردم گذاشتم.

Mostafa_Amol
05-03-2007, 23:46
در بالاي صفحه نوشته اي هست با عنوان جستجو روي اون كليك كنيد و در كادر باز شده مطلبي رو كه ميخايد تو سايت پيدا كنيد تايپ كنيد مثلا "پسورد فايلهاي زيپ" .
بيا نسخه كرك شده اش رو برات پيدا كردم گذاشتم.

خیلی ممنون:blush:

Mostafa_Amol
06-03-2007, 09:20
مشکلم حل نشد
چون error می ده .... ونمی تواند قفلش را باز کند

mir@
06-03-2007, 09:25
بنا به اطلاعات ناچیز من، نرم افزار به درد بخور و قابل اعتمادی برای این کار نداریم.

اونایی هم که هست ممکنه ساعت ها طول بدن باز هم چیزی عایدتون نشه.

Evil Boy
06-03-2007, 09:33
بنا به اطلاعات ناچیز من، نرم افزار به درد بخور و قابل اعتمادی برای این کار نداریم.

اونایی هم که هست ممکنه ساعت ها طول بدن باز هم چیزی عایدتون نشه.

به نظر من هم بی خیال بشی بهتره
خود من 16 ساعت تمام گذاشتم که پسورد فایل rar رو پیدا کنه آخرش هم بی نتیجه بود

hakhamanesh
06-03-2007, 16:57
مشکلم حل نشد
چون error می ده .... ونمی تواند قفلش را باز کند
ارور چيچي ميده

amintnt
06-03-2007, 17:04
بستگی داره بخوای چیو آنزیپ کنی..... مثلا اگه فیلمه باید از یه پسورد لیست که توش آدرس سایتها و فروم ها رو داره استفاده کنی.....

hakhamanesh
06-03-2007, 18:40
بستگی داره بخوای چیو آنزیپ کنی..... مثلا اگه فیلمه باید از یه پسورد لیست که توش آدرس سایتها و فروم ها رو داره استفاده کنی.....
چه ريطي داشت :blink:

Mostafa_Amol
06-03-2007, 19:41
error: there are not any encrypted files or this type of zip isn't supported
اولی من مطمئنم که پسوند فایل من زیپ است ( چون فکر کنم در ارور بالا می گه یا فایل خراب است و یا پسوندش زیپ نیست) و فایل هم سالمه

hakhamanesh
06-03-2007, 19:46
اين ارور ميگه يا اصلا فايل encrypt شده نيست يا اينكه برنامه اين ورژن از فايل زيپ رو ساپورت نميكنه
يه كاري كن! يه عكس از زماني كه فايل زيپ موقع اكستركت شدن ازت پسورد ميخواد بزار تا ...

Mostafa_Amol
06-03-2007, 20:12
منظور شما این کاره

hakhamanesh
06-03-2007, 21:45
خوب از روي اين عكس و اون اروري كه داده معلومه كه اين برنامه اين ورژن از فايل زيپ رو ساپورت نميكنه (يعني فايل زيپ شما با ورژني encrypt شده كه اين برنامه اونو ساپورت نميكنه.)
معنيش هم اينه كه بايد دنبال يه برنامه ديگه بگردي
راستي تو اين جور مواقع ميشه پسورد فايل زيپ رو كرك كرد؟ اگه كسي بلده و با آموزش بزاره خيلي جاها بدرد ميخوره

amintnt
07-03-2007, 11:24
چه ريطي داشت :blink:
جواب ویرایش شد.....

amintnt
07-03-2007, 11:33
منظور شما این کاره

خوب از روي اين عكس و اون اروري كه داده معلومه كه اين برنامه اين ورژن از فايل زيپ رو ساپورت نميكنه (يعني فايل زيپ شما با ورژني encrypt شده كه اين برنامه اونو ساپورت نميكنه.)
راستي تو اين جور مواقع ميشه پسورد فايل زيپ رو كرك كرد؟ اگه كسي بلده و با آموزش بزاره خيلي جاها بدرد ميخوره
عذر ميخوام اين الآن مثلا ارور داده؟؟؟؟:blink: اين كه فقط گفته پسورد بده! :blink:

رجوع بشه به همون بي ربطه:happy: ....... دوست عزيز بنده نظرات قبلي دوستان رو كامل تر كردم....
اول اينكه تا حالا برنامه اي نبوده كه بتونه پسورد رو كرك كنه..... دوم اينكه اگه بوده كار نميداده! ....... سوم اينكه اگه بوده و كار ميداده من تا حالا نديدم!:)

معمولا براي پيدا كردن پسورد از برنامه هايي كه يه ليست طولاني از پسورد ها رو روي آرشيو زيپ شده امتحان ميكنن استفاده ميشه....... حالا بسته به اون فايلي كه قراره آنزيپ بشه اين ليست پسوردها هم ميتونه متفاوت باشه........ مثلا اگه شما بخواي يه فيلم رو آنزيپ كني با توجه به اينكه سايتهاي آپلود كننده آدرس سايت رو براي تبليغ و كپي رايت ميذارن روي آرشيو، قاعدتا بايد از يه ليست كه شامل آدرس سايت و فروم هاي فعال در اين زمينه هست استفاده بشه.......
اميدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشين:rolleye:

Mostafa_Amol
07-03-2007, 12:01
کسی نیست کمک کنه؟

Mostafa_Amol
14-03-2007, 10:27
خیلی عجیبه .....!
شما این همه قفلهای عجیب غریب رو باز می کنید یا رد می کنید اون وقت قفل winzip رو نمی تونید !!!!

yashar8000
15-03-2007, 14:52
دوست عزيز اصلا راهي نداره اگه پسورد فايلت 4 رقمي يا 5 رقمي باشه 85 در صد ميشه حلش كرد ولي اگه پسورد كاراكتر هاي بيشتري داشته باشه . فقط يه راه حل داري فايلتو شيفت دلت كني!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من خودم يه فايل raR بود يه هفته گزاشتم با پسورد ريكاوري نتونستم پيداش كنم. ولي يه بار پسوردش 4 رقمي بود در عرض 3 ساعت پيداش كرد . اگه فرمت فايلت RAR باشه با Rar password recovery و اگه زيپ باشه با zip password recovery مي توني پيداش كني. البته اگه تعداد كاراكتر ها 4 يا 5 تا باشه .
يه چيزي بگم كه اگر كاراكتر ها بيشتر باشه عمر نوح كه سهله بايد 10 تا عمر نوح را پشت سر بزاري كه البته اگه خودت هم پشت سر بزاري كامپيوترت پشت سر نمي زاره.

mehdi_7070
15-03-2007, 16:36
راهی وجود نداره که شما بتونید به صورت مستقیم پسورد را پیدا کنید ...

تنها راهش همون چیزی هست که دوستان دیگه هم اشاره کردند .

فکر کنم این جوری بود که فایل را با اون پسوردی که بهش میدهید Encrypt میکنه . بعد از شما رمز را می خواهد و سعي ميكنه با اون رمز ، فايل رو Decrypt كنه ...

mx_2dar
15-03-2007, 16:49
من فایل rar دارم که پسوردش می زنم extraxt می کنه ولی سر 99 درصد wrong password error می ده
مشکل چیه چی کار میشه کرد

nw_nk
15-03-2007, 17:39
من فایل rar دارم که پسوردش می زنم extraxt می کنه ولی سر 99 درصد wrong password error می ده
مشکل چیه چی کار میشه کرد

مشکلی نیست!

شما پسوردت اشتباه است!

یک وقت فکر نکنی که چون Extract تا 99 درصد پیش میره شما پسوردت تقریبا درسته یا واقعا 99درصد فایل رو تونستی Extract کنی!

اگر پسوردت درست نباشه 1 بایت از فایل RAR رو هم نمیتونی بدست بیاری!

اون حرکت تا 99 درصد نمادین و کارهای محاسباتیه!