PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی Sims 2

navidn73
04-03-2007, 18:21
سلام به همگی . خسته نباشید
اگه کسی بازی Sims 2 برای N73 رو داره به ما هم بده.
با تشکر

mohammad_1000
05-03-2007, 12:01
سلام به همگی . خسته نباشید
اگه کسی بازی Sims 2 برای N73 رو داره به ما هم بده.
با تشکر

سلام اینم درخواست شما
موفق باشید
the sims 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r)

navidn73
06-03-2007, 08:34
سلام
دوست عزیز اگه میشه روش نصبش رو هم بگویید.

PC-PC
06-03-2007, 08:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ja r

این فایل رو دانلود کنید و به همین صورت داخل موبایل خودتون بریزید و بعد هم بازی کنید
موفق باشید

mohammad_1000
06-03-2007, 11:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ja r

این فایل رو دانلود کنید و به همین صورت داخل موبایل خودتون بریزید و بعد هم بازی کنید
موفق باشید

سلام دوست عزیز اگه یکم دقت کنی میبینی که من درخواست دوستمونو جواب دادم و دیگه نیازی به معرفی شما نبود به هر حال دست شما هم درد نکنه روش نصب هم اینجوری نیست
موفق باشید

mohammad_1000
06-03-2007, 11:55
دوست عزیز برای نصب بازی فایلی رو که من معرفی کردمو یا از طریق کابل که با نوکیا پی سی سوئیت باید کار کنی و یا حالا از هر طریق دیگه ای یا رم ریدر در گوشی کپی میکنید و سپس در گوشی رفته و هر جایی که فایلو کپی کردید به همن جا میرید و فایلو open میکنید که از شما اینیستال میخواد و شما هم اینیستالش میکنید و نصب میشه
موفق باشید

PC-PC
06-03-2007, 19:40
دوست عزیز برای نصب بازی فایلی رو که من معرفی کردمو یا از طریق کابل که با نوکیا پی سی سوئیت باید کار کنی و یا حالا از هر طریق دیگه ای یا رم ریدر در گوشی کپی میکنید و سپس در گوشی رفته و هر جایی که فایلو کپی کردید به همن جا میرید و فایلو open میکنید که از شما اینیستال میخواد و شما هم اینیستالش میکنید و نصب میشه
موفق باشید

لینک رو دادم که شاید اون کار نکرد از این استفاده بشه در مورد راهنمایی نصب هم لازمه که بگم فایل install در تمام گوشی ها دیده نمی شه بلکه در موارد معدودی مثله k610 هستش و معمولا فایلهای با فرمت jar یعنی همونی که من لینکشو دادم(این رو برای اطلاع دوست عزیزی که بازی خواسته بود گفتم)را در هر جای گوشی بریزی به همون ترتیب بازی می شه یعنی همون جا بازی می شه کرد و نیازی به نصب نیست
موفق باشید

king of the kings
15-08-2008, 13:25
سيمز جديد بذاريد

trinitron
29-08-2008, 09:44
لیست بازی ها: Simcity societiesSimcityThe simpson minutes to meltdownSims2 castawaySims2 petsSims2Sims bowlingsims DJلینک دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]> پسورد فایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می باشد