PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ معــرفــی و درخــواســت کــتابـــها و منــابــع کمــک آمــوزشــی ریــاضــیــات ►►

صفحه ها : 1 [2]

a.toraby
10-09-2010, 18:38
با سلام خدمت همه دوستان و با تبیک عید سعید فطر (طاعات و عبادات همه دوستان قبول)
میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که بتونه در پیدا کردن یک کتاب در مورد هندسه تحلیلی از مباحث اولیه (نقطه خط فضا ) تا هندسه تحلیلی پیشرفته به من کمک کنه خیلی ممنونم

من هم دنبال چنین کتابی می گردم

nima1111
19-09-2010, 11:58
واسه كنكور ميخواي؟؟؟؟

noia
27-09-2010, 22:25
درود،
کتاب به‌دردبخور برای معادلات دیفرانسیل و ریاضی2 می‌خواستم؛ هم آموزش هم تمرین.
ممنون.

pbmath
07-10-2010, 21:04
من احتیاج به چند کتاب انالیز عددی در مقطع کارشناسی ارشد دارم لطفا اگه کسی ادرسی برای دانلود این کتاب ها داره کمک کنه
:20:
انالیز عددی پیشرفته
1-لوی
2-چنی
3-اتکینسون
4-دکتر بابلیان و توفیق
ترجیحا ترجمه شده

D_felfelak
11-10-2010, 14:00
کتاب "ماکزيمم و مينيمم بدون مشتق" از ايوان نيوان ميخوام ترجمه شده باشه

Daiereh
14-10-2010, 18:27
سوالات المپیاد ریاضی جهانی از دوره ی دوم تا آخرین دوره 1960-2010

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_rkh
14-10-2010, 19:18
سلام دوستان. کسی حل تمرین های آخر فصل کتاب "حساب دیفرانسیل و انتگرال (1)" نوشته ی آقایان یاسر رستمی، مهدی محمدی و سیاوش قربانیان از انتشارات هیمه رو نداره؟ جلدش این شکلیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً اگه کسی داره لطف کنه و بذاره که کارم شدیداً لنگه! توی حل تعدادی از مسائل موندم!
پیشاپیش سپاسگزارم.

mohsen_rkh
14-10-2010, 19:26
سلام دوستان. من 10 تا نمونه سؤال از منطق ریاضی می خوام (فقط 10 تا سؤال). استادمون منطق ریاضی رو درس داد و بعدش گفت که 10 تا نمونه سؤال برای مطالب تدریس شده بیارید و ما هم زمین و زمان رو به هم ریختیم و فعلاً پیدا نکردیم. تمام مسئله هایی که از منطق ریاضی پیدا کردم مربوط به بخشی هستش که به ما درس نداده. به ما فقط pVq و P⋀q ،p→q و p↔q رو درس داده. یه مثال از سؤال هایی که می خوام:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][(p%5CRightarrow&space;q)%5Cwedge&space;(p%5CRightarrow&space;%5Csim&space; q&space;)]%5Cequiv&space;%5Csim&space;p
و حلشم اینطوریه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](%5Csim&space;p%5Cvee&space;q)%5Cwedge&space;(%5Csim&space;p%5Cv ee&space;%5Csim&space;q)%5Cqquad&space;%5Csim&space;p%5Cvee&space;(q%5Cwedge%5Cr ightarrow&space;%5Csim&space;q)%5Cqquad&space;%5Csim&space;p%5Cvee&space;F%5Cequ iv&space;%5Csim&space;p

که باید ثابت کنیم از سمت چپ چطوری به سمت راست رسیده.
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

mohsen_rkh
19-10-2010, 19:51
ممنونم که انقد سریع و عالی جواب دادین.

samanajan
23-10-2010, 16:45
با سلام

حل المسائل معادلات دیفرانسیل نیکوکار را می خواستم با تشکر .

france
23-10-2010, 17:44
با سلام

حل المسائل معادلات دیفرانسیل نیکوکار را می خواستم با تشکر .

سلام..

حل المسائل اون در نت موجود نیست.

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

کتاب "ماکزيمم و مينيمم بدون مشتق" از ايوان نيوان ميخوام ترجمه شده باشه

سلام...

در نت موجود نیست.

samanajan
23-10-2010, 19:01
سلام..

حل المسائل اون در نت موجود نیست.

پس کتابش چاپ شده آیا نمی توانم مسائل را که دارد در اینترنت یا در سایتی پیدا کنم . یا با نرم افزاری چیزی.

خیلی واجب است.

mohsen_rkh
24-10-2010, 23:13
حالا نمیشد جواب سؤال من هم می دادین؟! حد اقل موجود نبودنشو می گفتین که انقدر هر روز این تاپیک رو Refresh نکنم.

kian99
12-11-2010, 19:37
سلام راهنمای معلم فصل اول کتاب حسابان جدیدرا میخواستم. متشکرم

davy jones
12-11-2010, 20:07
سلام راهنمای معلم فصل اول کتاب حسابان جدیدرا میخواستم. متشکرم

خود کتاب حسابان جدید هم تو نت بگردی پیدا نمیشه. چه رسد به راهنمای معلم کتاب حسابان جدید.
راحت ترین راه برای رسیدن به مقصودتون، مراجعه به نزدیک ترین اداره ی آموزش و پرورشه (البته اگه معلم هستین)

Isaacnewton
16-11-2010, 00:23
با سلام...
من دانشجوی ریاضی-کاربردی هستم و این ترم مبانی ریاضیت رو برداشتم لطفا چند کتاب مفید دیگر بجز مبانی ریاضیت پیام نور معرفی کنید.(بیشتر راجع به تمرین و حل مسائل باشد)
با تشکر...

n*7
19-11-2010, 03:39
سلام...:20:
کتاب ریاضیات پایه -انتشارات میثاق -علی اکبر کیاماری .
هستش؟

nima20-20
29-12-2010, 14:14
سلام

من دنبال کتابی جامع درباره لگاریتم و معادلات نمایی و لگاریتمی هستم.البته انگلیسی یا فارسی فرقی نمیکنه.
از دوستان اگر چنین کتابی را سراغ دارند لطف کنند و نام کتاب یا لینک دانلود قرار بدهند
با تشکر

hamid silent
01-01-2011, 16:00
سلام
کتاب حساب دیفرنسیل و انتگرال سیلورمن بهترین کتاب توی ریاضیات توی هر مقطعیه
سه تا جلد داره
جلد اول واسه دبیرستانه

eh_mn
02-01-2011, 19:16
با سلام...
من دانشجوی ریاضی-کاربردی هستم و این ترم مبانی ریاضیت رو برداشتم لطفا چند کتاب مفید دیگر بجز مبانی ریاضیت پیام نور معرفی کنید.(بیشتر راجع به تمرین و حل مسائل باشد)
با تشکر...

منهم كاربردي مي‌خونم. مباني رياضي رو از روي اين كتاب براي ما گفتن

شووینگ تی.لین و یو-فنگ.لین. نظریه مجموعه‌ها و کاربرد آن. ترجمهٔ عمید رسولیان. تهران: مرکز نشر دانشگاهی، 1384

khabgard7
31-01-2011, 03:22
من کتابی مربوط به هندسه می خواستم که این فصل ها توش باشه : دوران صفحات و صفحات قابل توسعه
دوستان اگه اسم بخشی از هندسه که این فصل ها هم توش قرار دارند و هم بدهند ممنون میشم من خودم اینها رو در زیر مجموعه هندسه ساختمانی (constructive geometry ) دیدم

siramin001
27-02-2011, 12:27
کسی حل المسایل ریاضی مهندسی پیشرفته اروین کرویت سیگ رو داره ؟
به شدت بهش نیاز دارم
با تشکر

davy jones
27-02-2011, 20:59
کسی حل المسایل ریاضی مهندسی پیشرفته اروین کرویت سیگ رو داره ؟
به شدت بهش نیاز دارم
با تشکر

سلام.
تو نت گشتم براتون و نسخه ی انگلیسی حل المسائلش رو براتون پیدا کردم:

لینک دانلود (کلیک کنین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2011%252012%3A30%3A05%2520PM%26q%3D%26%2391%3Breq uest_ebook%5D%2520ADVANCED%2520ENGINEERING%2520MAT HEMATICS%25209E%2520KREYSZIG%2520ERWIN%26cr%3D1)

============
ویرایش:

یه منبع فارسی هم پیدا کردم ولی فکر کنم حل المسائل به اون شکلی که مد نظرتونه نباشه.

ریاضی مهندسی به زبان فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این جزوه ساده و مختصر می باشد و برای مرور مطالب مناسب می باشد.

این کتاب شامل تمامی مباحث این درس نیست و خواندن این کتاب شما را در درک بهتر این درس کمک بسیاری خواهد کرد.

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: 51

حجم فایل: 537 کیلوبایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشین.
89/12/8

M . Sayid
19-03-2011, 09:41
سلام !!

حل المسائله جلد 2 سیلورمن عام !!

معادلات دیفرانسیل مقدماتی و مسائل مرزی - بویس دیپرما -- جلد 1

ali_phd71
10-04-2011, 21:57
سلام دوستان شب همتون بخیر
دوستان لطفا بهترین نرم افزار اموزشی که واسه ریاضات گسسته هست رو معرفی کنید.توسایتها گشتم ولی نمیدونم کدوم از همه جامع تره.لطفا هرچه زودتر کمک کنید بهترین سی دی اموزشی رو معرفی کنید
با تشکر

xxxj
13-04-2011, 19:24
سلام من کتاب مبتکران سال اول دبستان رو میخوام اگه میشه برا دانلود بگذارید.

gharn yakhi
16-04-2011, 12:20
سلام کسی پیدا میشه که چگونگی یاد گیری کتاب مبانی ریاضی تالیف جمس بت داود را به من یاد بده

ali naderifar
21-04-2011, 12:34
سلام.من بیش دانشگاهی رشته ریاضی فیزیکم.تا الان کل دروس عمومی 2و3 دبیرستان خوندم. و کل روس بیش دانشگاهی رو هم تا بایان امتحانات ترم دوم میخونم. تنها مشکلم اینه که ریاضیات (حسابان. هندسه تحلیلی...) هنوز نخوندم وقت هم نمیکنم که کامل بخونم. خواستم لطف و کتابی معرفی کنین که در کنکور 40% ریاضیات بزنم
ممنون

nazanin1000
29-04-2011, 10:39
به سایت گزینه 2 برو.حتما نمونه سوال خوب پیدا میکنی.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

boy_kochak
09-05-2011, 17:40
سلام دوستان ....

نرم افزار برای محاسبه انواع مساحت و محیط و حجم رو میخواستم ... که تمامی فرمولها در یک نرم افزار باشه .

ممنون
_______

Extreme-Forces
18-05-2011, 12:30
سلام

من حل المسائل كتاب حساب ديفرانسيل و انتگرال با هندسه تحليلي نوشته ريچارد ا.سيلورمن ... جلد 1 عام رو ميخواستم.
خودم نتونستم پيداش كنم. اگه كسي پيدا كرد بي زحمت قرار بده.
ممنون.:40:

hedi.hedi
23-06-2011, 19:33
درود دوستان...
من اینجا تازه واردم.
اگه کسی میتونه کتابهای سطح بالای سال سوم دبیرستان برای حسابان و جبرواحتمال و هندسه رو بهم معرفی کنه.
با تشکر
:happy:

mohsen_blid
12-07-2011, 17:59
سلام دوستان
من میخوام ترم بعدی ریاضیات کاربردی را پاس کنم که شامل دیفرانسیل و انتگرال هست هر چی می خونم دوزاریم نمیفته کسی میتونه جزوه ای یا راهنمایی کنه که من چطور این رو یاد بگیرم

mohsen_blid
15-07-2011, 08:49
نبود؟
کمک کنید

Keyser Söze
15-07-2011, 22:10
درود دوستان...
من اینجا تازه واردم.
اگه کسی میتونه کتابهای سطح بالای سال سوم دبیرستان برای حسابان و جبرواحتمال و هندسه رو بهم معرفی کنه.
با تشکر
:happy:
بهترين كتاب هاي هندسه گاج سفيد هاست. (البته واسه كنكور ، براي مدرسه فقط يادگيري تمرين ها و اثبات ها)

واسه حسابان هم من رمزينه داشتم.(براي كنكوره) درسنامه و تست هاي خيلي خوبي داره. (البته الان كتابها كمي عوض شده...)

attractive_girl
07-08-2011, 14:49
سلام، کسی کتاب توابع مختلط از چرچیل رو برای دانلود داره ؟ با حل المسائلش؟

نمونه سوال از توابع مختلط با جواب برای ریاضی مهندسی اگه دارین لینکشو بدین
مرسی

bleu2u4u
25-08-2011, 21:25
کتاب برای منطق چیزی میشناسید؟
این ترم منطق داریم اصلا نمیدونم چی هست!!!

jolly_895
19-09-2011, 11:45
سلام

یه منبع خوب واسه ریاضی مهندسی رشته نرم افزار میخواستم کسی چیزی سراغ داره؟

milad_face_off
21-09-2011, 08:57
کسی از تغییزات دیفراسیل خبر داره ؟؟؟

چرا این کتابئ دیگه نمیدن بیرون ؟؟؟

همه رو مسخره کردن !!

Aryana_b
25-09-2011, 22:35
سلام دوستان
ما سرکلاس هیچی از حرفای این استادمون نمیفهمیم :41:
برای ریاضی 1 (مهندسی نرم افزار ترم 1)کتاب کمک اموزشی چی خوبه؟
بین کتابای دیفرانسیل برا همین درس کدوم بهتره؟شهشهانی؟سیلورمن؟اپو ستال؟ادامز؟؟؟؟؟؟

MehdiAkhbari
26-09-2011, 21:26
دوستان حل سوالات دیفرانسیل و انتگرال شهشهانی رو از کجا میشه گیر آورد؟

MehdiAkhbari
28-09-2011, 10:07
دوستان حل سوالات دیفرانسیل و انتگرال شهشهانی رو از کجا میشه گیر آورد؟

هیشکی نمی دونه؟

nima20-20
04-10-2011, 00:28
سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال دو تا کتاب خوب در زمینه ریاضیات میگردم که گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم.

یه کتاب در مورد انتگرال میخاستم در واقع یه کتابی میخام که مبحث انتگرال را از سطوح مقدماتی و ابتدایی تا سطح پیشرفته و تخصصی آموزش بده و بعد از مطالعه کتاب بتونم هر نوه انتگرالی را که بهم بدم بتونم حلش کنم البته اگه به زبان فارسی باشه بهتره ولی اگه انگلیسی هم شد مشکلی نداره فقط اگه لینکش رو دارید قرار بدید و اسم کتاب را بصورت کامل همراه با نویسنده اش بگید.

یه کتاب دیگه در مورد مثلثات و روشهای محاسبه مثلثات میخام که باز از سطح مقدماتی و ابتدایی تا سطح پیشرفته را اموزش بده همراه با نام نویسنده و در صورت امکان لینک دانلود.

با تشکر ا

nima20-20
04-10-2011, 13:04
سلام

از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه خیلی ضروریه.

با تشکر

nima20-20
05-10-2011, 08:35
چی شد پس چرا کسی راهنمایی نمیکنه.
من منتظر راهنمایی شما هستم.

M-I-L-A-D
05-10-2011, 16:33
با سلام
من دارم خودما براي امتحانات فراگير اماده ميكنم
ولي با توجه به اينكه من دو سال پيش فوق ديپلم گرفتم و از اون روز تا حالا دوگوله اكبند مونده
تمام رياضيو يادم رفته و الان موندم
با حد و مشتق و انتگرال چي كار كنم
ميخواستم ببينم ميشه يه كتا يا هر منبعي در اينترنت معرفي كنيد كه اين موضوعات رو به طور اسون و خيلي روون گفته باشه
ممنون

M-I-L-A-D
05-10-2011, 17:16
کسی اموزش پس دی اف داره ؟!
واسه کتاب درسی !

blackops
05-10-2011, 17:48
سلام
برای ریاضی عمومی 1 چه کتابی خوبه که بصورت خیلی ساده مباحث رو گفته باشه

Ship Storm
06-10-2011, 07:44
سلام
PDF کتاب ریاضیات گسسته گریمالدی به زبان فارسی موجود هست ؟

nima20-20
07-10-2011, 06:44
سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال دو تا کتاب خوب در زمینه ریاضیات میگردم که گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم.

یه کتاب در مورد انتگرال میخاستم در واقع یه کتابی میخام که مبحث انتگرال را از سطوح مقدماتی و ابتدایی تا سطح پیشرفته و تخصصی آموزش بده و بعد از مطالعه کتاب بتونم هر نوه انتگرالی را که بهم بدم بتونم حلش کنم البته اگه به زبان فارسی باشه بهتره ولی اگه انگلیسی هم شد مشکلی نداره فقط اگه لینکش رو دارید قرار بدید و اسم کتاب را بصورت کامل همراه با نویسنده اش بگید.

یه کتاب دیگه در مورد مثلثات و روشهای محاسبه مثلثات میخام که باز از سطح مقدماتی و ابتدایی تا سطح پیشرفته را اموزش بده همراه با نام نویسنده و در صورت امکان لینک دانلود.

Zaghan_13
10-10-2011, 21:10
سلام دوستان

من نمیدونم کجا این درخواست رو کنم ولی فکر کردم شاید اینجا بهتر باشه...

من یه کتاب یا جزوه از حسابان سال سوم ریاضی میخوام که قشنگ درس داده باشه ... مثل جزوه ی استادی که سرکلاس درس میده...

همه فهم باشه یعنی خیلی پیچیده نباشه دیگه..

اگه کتابی چیزی به صورت pdf یا مثل این سراغ دارین لطفا لینکش رو بدین و اگر هم کتاب مناسبی در همین ضمینه میشناسید معرفی کنید.

خیلی متشکر

phoenix_i06
18-10-2011, 15:59
سلام

کسی میدونه این کتاب رو از کجا میشه پیدا کرد؟ (pdf، اسکن، اصل)

Advanced Engineering Mathematics with MATLAB, Third Edition - Solutions Manual
Dean G. Duffy

ممنون

ramin5749
22-10-2011, 20:26
سلام کسی کتاب ریاضیات و هنر پرویز شهریاری رو خونده؟
میشه توضیحه کلی ازش بده
باتشکر

attractive_girl
25-10-2011, 21:37
سلام
حل المسائل کتاب آشنایی با آنالیز عددی کندال ای.اتکینسن ترجمه دکتر دانایی رو کسی داره؟

alikhar
10-11-2011, 13:21
حل المسائل کتاب دیفرانسیل 1 و 2 هیت هولد ترجمه عالم زاده رو کسی داره pdf?

pezhmantoop
13-11-2011, 16:09
کتاب ریاضی عمومی 1 توماس ترجمه شده می خوام/.

Mahiar0
27-11-2011, 12:45
خود کتاب
دانلود کتاب ریاضی عمومی 1 ابراهیم احمد پور
رو میخواهم
پیام نور
به صورت pdf
لطفا لینک دانلود

نسیم نوبهار
27-11-2011, 20:14
سلام به تمام اعضای سایت یه راهنمایی خواستم من برا ی ارشد درس میخونم رشته ام حسابداریه در تابع قسمت تواتع لگارتیمی نمایی وبرد توابع مشکل دارم اصل موضوع درک کردم فقط نیاز به تمرین بیشتر دارم در ضمن کتاب هادی رنجبران که عنوانش ریاضیات وکاربرد ان در مدیریت وحسابداری دارم یه کتاب بهم معرفی کنید که تمرینات حل شده زیادی در موارد فوق داشته باشه پیشاپیش از جوابای شما کمال تشکر رو دارم !

davy jones
27-11-2011, 21:40
خود کتاب
دانلود کتاب ریاضی عمومی 1 ابراهیم احمد پور
رو میخواهم
پیام نور
به صورت pdf
لطفا لینک دانلود
سلام.
پیوندهای زیر رو مشاهده کنین و ببینین که آیا گره گشا هست یا نه:

موفق باشین.
90/9/6

davy jones
27-11-2011, 21:48
سلام به تمام اعضای سایت یه راهنمایی خواستم من برا ی ارشد درس میخونم رشته ام حسابداریه در تابع قسمت تواتع لگارتیمی نمایی وبرد توابع مشکل دارم اصل موضوع درک کردم فقط نیاز به تمرین بیشتر دارم در ضمن کتاب هادی رنجبران که عنوانش ریاضیات وکاربرد ان در مدیریت وحسابداری دارم یه کتاب بهم معرفی کنید که تمرینات حل شده زیادی در موارد فوق داشته باشه پیشاپیش از جوابای شما کمال تشکر رو دارم !

سلام.

برای مطالعه بیشتر در مورد توابع نمایی و توابع لگاریتمی به پیوندهای زیر نگاهی بیندازید. امیدوارم مشکلتون بر طرف بشه:

*

موفق باشین.
90/9/6

ramingsm
28-11-2011, 16:30
آقا کسی کتاب خلاقیت ریاضی جرج پولیا را نداره؟
چاپ آخر انتشارات فاطمیش مال 9 سال پیشه گیر نمیاد
اگه فارسی بود چه بهتر نبودم انگلیسی

davy jones
29-11-2011, 11:40
سلام.

ببینین این پی دی اف زیر کمکتون میکنه؟

موفق باشین.
90/9/8

zigzal
30-11-2011, 11:56
سلام به همگی
من رشتم علوم کامپیوتر (پیام نور) هست
یه کتاب کمک آموزشی (هرچه به زبان ساده تر بهتر!) برای ریاضی عمومی 2 نوشته محمد جلودار ممقانی رو میخواستم بهم معرفی کنید .
البته اگه فیل PDF هم از اون کتاب موجود باشه که عالیه
پیشاپیش ممنون

davy jones
30-11-2011, 14:55
سلام به همگی
من رشتم علوم کامپیوتر (پیام نور) هست
یه کتاب کمک آموزشی (هرچه به زبان ساده تر بهتر!) برای ریاضی عمومی 2 نوشته محمد جلودار ممقانی رو میخواستم بهم معرفی کنید .
البته اگه فیل PDF هم از اون کتاب موجود باشه که عالیه
پیشاپیش ممنون
سلام.
متاسفانه در این مورد لینک رایگان پیدا نکردم. همه اش پولی بود. از جمله سایت زیر که کتاب حل مسائل ریاضی عمومی 2 محمد جلودار رو به قیمت نزدیک به شصت هزار تومن میفروشه!!

ضمنا مشخصات سه کتاب حل تمرین دیگه رو هم از بانک اطلاعاتی خانه ی کتاب براتون درآوردم که اگه خودتون تمایل داشتین برین بگردین و این کتابها رو تو بازار پیدا کنین:

موفق باشین.
90/9/9

zigzal
30-11-2011, 15:25
سلام.
متاسفانه در این مورد لینک رایگان پیدا نکردم. همه اش پولی بود. از جمله سایت زیر که کتاب حل مسائل ریاضی عمومی 2 محمد جلودار رو به قیمت نزدیک به شصت هزار تومن میفروشه!!

ضمنا مشخصات سه کتاب حل تمرین دیگه رو هم از بانک اطلاعاتی خانه ی کتاب براتون درآوردم که اگه خودتون تمایل داشتین برین بگردین و این کتابها رو تو بازار پیدا کنین:

موفق باشین.
90/9/9

ممنون ولی اینا کامل نیستن
میخواستم بدونم کتاب کمک اموزشی که شما یا دوستان تست کرده باشید ویا شنیده باشید که خوبه فقط برای ریاضی عمومی 2 نوشته محمد جلودار ممقانی رشته علوم کامپیوتر پیام نور سراغ دارید؟

davy jones
01-12-2011, 14:16
ممنون ولی اینا کامل نیستن
میخواستم بدونم کتاب کمک اموزشی که شما یا دوستان تست کرده باشید ویا شنیده باشید که خوبه فقط برای ریاضی عمومی 2 نوشته محمد جلودار ممقانی رشته علوم کامپیوتر پیام نور سراغ دارید؟
من شخصا چیزی سراغ ندارم

موفق باشین.
90/9/10

جواد داودي
01-12-2011, 19:53
ببخشید میشه چند تا کتاب خوب که نه سطحش متوسط به بالا باشه برای درس معادلات دیفرانسیل بگید.. مثال هم زیاد داشته باشه

davy jones
01-12-2011, 20:21
ببخشید میشه چند تا کتاب خوب که نه سطحش متوسط به بالا باشه برای درس معادلات دیفرانسیل بگید.. مثال هم زیاد داشته باشه
سلام.

اینا رو ببینین به دردتون میخوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه ی اینها حاصل یه سرچ ساده و کوتاه در گوگل هست. خودتون هم میتونین امحان کنین.

موفق باشین.
90/9/10

جواد داودي
01-12-2011, 20:25
سلام.

اینا رو ببینین به دردتون میخوره:

موفق باشین.
90/9/10
ممنون ولی اگه لینک دانلودش هم نبود مشکل نیست. فقط کتابای خوب رو معرفی کنید برام کافی خودم تهیه میکنم.

davy jones
01-12-2011, 20:35
ممنون ولی اگه لینک دانلودش هم نبود مشکل نیست. فقط کتابای خوب رو معرفی کنید برام کافی خودم تهیه میکنم.

بنده به شما پایگاه بانک اطلاعاتی خانه ی کتاب رو معرفی میکنم:

در اونجا میتونین از وجود کتابهایی در زمینه ی دلخواه و مورد نیازتون با اطلاع بشین. شماره ی شابک و انتشارات کتاب در زمینه ی نیازتون رو در اونجا میتونین پیدا کنین و در بازار به دنبال تهیه اش بگردین.

+
ضمنا پست قبلیم رو هم ویرایش کردم.

موفق باشین.
90/9/10

rk1001
06-12-2011, 23:28
دنبال فایلی هستم که تمامی نمودارهای توابع ریاضی رو یکجا رسم کرده باشه (گاج پوستری داره به نام جدول تناوبی توابع که فایلش رو دوستان اینجا قرار دادن منتها کیفیت خیلی پایینی داره و نمیشه ازش پرینت گرفت اگه کیفیت بالای همین فایل رو که بشه ازش یه پرینت با کیفیتی داشت ، باشه خیلی عالی میشه
این فایل کم کیفیت پوستر گاجه :

که تو همین انجمن هم هست :

اگه فایل بالا هم نبود فایل مشابهی که نمودارها رو داشته باشه ممنون میشم بزارید.

b.s.m
09-12-2011, 11:30
سلام. خسته نباشید. من خیلی شدید احتیاج به چند تا کتاب دارم که در مورد ایزوکلینیسم گروه ها)i( یا ایزوکلینیک گروه ها) توضیح داده باشه و قضیه هایی در این مورد حل کرده باشد. isoclinism
اگه کتاب جزوه پایان نامه هرچی در این مورد پیدا کردین بزارین ممنون میشم. ایزوکلینیسم رو اگه تو جبر لی هم گفته باشه مشکلی نیست. فقط میخوام ایزوکلینیسم رو همراه با قضایاش و حل اونها مطالعه کنم.

ممنون میشم در این مورد هرچی پیدا کردین بزارین:11::37:

davy jones
11-12-2011, 09:04
سلام. خسته نباشید. من خیلی شدید احتیاج به چند تا کتاب دارم که در مورد ایزوکلینیسم گروه ها)i( یا ایزوکلینیک گروه ها) توضیح داده باشه و قضیه هایی در این مورد حل کرده باشد. isoclinism
اگه کتاب جزوه پایان نامه هرچی در این مورد پیدا کردین بزارین ممنون میشم. ایزوکلینیسم رو اگه تو جبر لی هم گفته باشه مشکلی نیست. فقط میخوام ایزوکلینیسم رو همراه با قضایاش و حل اونها مطالعه کنم.

ممنون میشم در این مورد هرچی پیدا کردین بزارین:11::37:
سلام.

در مورد این مبحث خودم اطلاعاتی ندارم. براتون گشتم و این دو مقاله رو که دومی پی دی اف هست پیدا کردم:

موفق باشین.
90/9/20

b.s.m
11-12-2011, 09:10
سلام.

در مورد این مبحث خودم اطلاعاتی ندارم. براتون گشتم و این دو مقاله رو که دومی پی دی اف هست پیدا کردم:

موفق باشین.
90/9/20
سلام دوست عزیز. مرسی

ولی کارم با این ها نمیشه.:(:(

این موضوع ایزوکلینیسم انگار کتاب خاصی نداره.:(

مرسی لطف کردی

KINGHMA
14-12-2011, 21:26
میشه از جایی کتاب آمار و کاربرد های 2آقای مسعود نیکوکار را بصورت pdfپیدا کرد.
اگه پیدا کردید برام بزارید....البته فقط قسمت انتگرالش

d.a.n.a
15-12-2011, 08:07
كتاب كمك اموزشي هندسه 2رمزينه (نويسنده اقاي كشاورزي) را مي خواستم

poriya ap
07-01-2012, 14:41
سلام به نظرم کتاب4500مساله ماشا... رضوی کتاب خوبی(ولی هم سوالات سطح بالا داره هم پایین)
کتاب های مبتکرانم خیلی خوبه:10:

weblox
18-01-2012, 09:40
سلام دوستان

آیا کتابی هست که در مورد توابع خیلی خوب توضیح داده باشه.کتاب سطح بالا نمی خوام.دنبال کتابی میگردم که با زبان ساده توابع را توضیح داده باشه و رسم توابع را هم داشته باشه.
مثلا وقتی میگه تابع چند جمله ای ، کسری ،قدرمطلقی ، جز صحیح ، رادیکالی ، لگاریتمی ، مثلثاتی و .... آنها را رسم نیز کرده باشد می خواهم با مفهوم تابع از ابتدا تا رسم توابع گفته باشه.
ممنون از دوستان

SuperSt@r
23-01-2012, 22:53
سلام دوستان
شما برا دروس رياضي عمومي2 و معادلات ديفرانسيل چه كتابهايي رو پيشنهاد ميكنيد تا در طول ترم ازشون استفاده كنم ممنونم ازتون

k2l
28-01-2012, 15:21
سلام
اگه ممکنه لینک دانلود این کتاب رو میخواستم

Chemical Principles, 6th Edition ،Steven S. Zumdahl

mohsen0000000000
29-01-2012, 19:53
سلام
من دوکتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس زیر رو خریدم

حالا موندم حل المسائل ای کتابا کدومه؟ (برای خرید میخوام)

لطفا راهنمایی کنید.

hts1369
29-01-2012, 22:09
سلام
من دوکتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس زیر رو خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fgp%2Fproduct%2F9649812434%2Fref%3Dsr_1_1000_14%2 F460-3548312-3831075)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fgp%2Fproduct%2F9649813929%2Fref%3Dsr_1_1000_15%2 F460-3548312-3831075)

حالا موندم حل المسائل ای کتابا کدومه؟ (برای خرید میخوام)

لطفا راهنمایی کنید.
بنظرم دانلود کنی بهتره
فراونه
کتاب توماس دو جلد ولی جلد اولش دو قسمت داره (یعنی در حقیقت جلد اول خودش دو جلده) برا شما هم اینطوری هست؟

Sha7ab
01-02-2012, 14:04
من میخوام یه سری مباحث ریاضی رو از اول یاد بگیرم. مثل مشتق، انتگرال، سری فوریه، اعداد مختلط. به نظرتون از چه کتابی شروع کنم که پایه باشه؟

SuperSt@r
01-02-2012, 15:12
من میخوام یه سری مباحث ریاضی رو از اول یاد بگیرم. مثل مشتق، انتگرال، سری فوریه، اعداد مختلط. به نظرتون از چه کتابی شروع کنم که پایه باشه؟

فك ميكنم همون كتاباي توماس مناسب باشن

pro_translator
26-02-2012, 00:20
سلام دوستان...

من ترم ۲ رشته‌ی برق (الکترونیک) هستم... برای ریاضی ۲ چه کتابی رو پیشنهاد می‌کنین؟

من کتاب Thomas رو گرفتم ولی ازش خوشم نیومد... Louis Leithold چطوره؟ خودم تصادفا کتاب Silverman رو توی کتابخونه دیدم به نظرم جالب اومد... فکر می‌کنین مناسب من باشه؟ اگه نه خودتون یه کتاب معرفی کنین...

+ کتاب Apostol چطوره؟ شنیدم سطحش خیلی بالاست...

-----------------------------

لطف کنین یه کتاب خوب هم برای معادلات دیفرانسیل معرفی کنین... (ترجیحا ترجمه باشه تا تالیفی...)

ممنون...:11:

hts1369
26-02-2012, 10:09
سلام دوستان...

من ترم ۲ رشته‌ی برق (الکترونیک) هستم... برای ریاضی ۲ چه کتابی رو پیشنهاد می‌کنین؟

من کتاب Thomas رو گرفتم ولی ازش خوشم نیومد... Louis Leithold چطوره؟ خودم تصادفا کتاب Silverman رو توی کتابخونه دیدم به نظرم جالب اومد... فکر می‌کنین مناسب من باشه؟ اگه نه خودتون یه کتاب معرفی کنین...

-----------------------------

لطف کنین یه کتاب خوب هم برای معادلات دیفرانسیل معرفی کنین... (ترجیحا ترجمه باشه تا تالیفی...)

ممنون...:11:
اپوستل سطحش بالاتر از این یکی کتابهاست ولی نه خیلی بالاتر یه سری مباحث رو هم داره که تو ایران جزوه مباحث ریاضی 2 نیست مثله ماتریس دترمینان بردار ویژه و...
مزیت لیتهلد نسبت به بقیه ی کتابها اینه که برا کسایی نوشته شده که رشته ی اصلیشون ریاضی نیست (استاد مفیدی اینطوری میگفت) با زبون ساده تری هم گفته.
در کل اینها تمامشون کتابهای خیلی خوبی هستن ولی چون سلیقه ها فرق میکنه هر کسی از یکی بیشتر خوشش میاد.
یه کتاب هم اقای نیکوکار و یمینی نوشتن برا ریاضی 2 سطحش از این یکی کتابها بالاتر هست خیلی هم مثال حل کرده از طرفی منابعش همین کتابهاست که شما گفتین اونهم کتاب خوبی هست.

pro_translator
26-02-2012, 11:24
اپوستل سطحش بالاتر از این یکی کتابهاست ولی نه خیلی بالاتر یه سری مباحث رو هم داره که تو ایران جزوه مباحث ریاضی 2 نیست مثله ماتریس دترمینان بردار ویژه و...
مزیت لیتهلد نسبت به بقیه ی کتابها اینه که برا کسایی نوشته شده که رشته ی اصلیشون ریاضی نیست (استاد مفیدی اینطوری میگفت) با زبون ساده تری هم گفته.
در کل اینها تمامشون کتابهای خیلی خوبی هستن ولی چون سلیقه ها فرق میکنه هر کسی از یکی بیشتر خوشش میاد.
یه کتاب هم اقای نیکوکار و یمینی نوشتن برا ریاضی 2 سطحش از این یکی کتابها بالاتر هست خیلی هم مثال حل کرده از طرفی منابعش همین کتابهاست که شما گفتین اونهم کتاب خوبی هست.

خیلی ممنون...:11:
لویی لایت‌هولد رو دارم و چند صفحه هم ازش خونده‌ام... کتاب خوبیه ولی همونطور که گفتم کتاب Silverman خیلی بیشتر نظرم رو جلب کرد... (قضیه‌ی عام و خاصش چیه؟) شما این کتاب رو خونده‌این؟
اگه کتاب‌های ترجمه به دردم نخورد کتاب دکتر نیکوکار رو تهیه می‌کنم... خیلی ممنون...

hts1369
26-02-2012, 16:28
خیلی ممنون...:11:
لویی لایت‌هولد رو دارم و چند صفحه هم ازش خونده‌ام... کتاب خوبیه ولی همونطور که گفتم کتاب Silverman خیلی بیشتر نظرم رو جلب کرد... (قضیه‌ی عام و خاصش چیه؟) شما این کتاب رو خونده‌این؟
اگه کتاب‌های ترجمه به دردم نخورد کتاب دکتر نیکوکار رو تهیه می‌کنم... خیلی ممنون...
خواهش میکنم
شما هر کدوم از این کتابها رو بخونی (ولی خوب بخونی) میتونی ریاضی 2 رو یاد بگیری و بی شک نمره ی خوبی هم میگیری من کتاب سیلورمن رو کمی خوندم بدیش اینه که در مورد حد های چندگانه دو سه صفحه بیشتر توضیح نداده
در مورد عام خاصش چیزی نمیدونم (برا خودمم سواله که یعنی چی)
بنظرم شما یکی از این کتابها رو بخر بقیه رو از کتاب خونه بگیر و بخون.
pdf تمام این کتابها و حل المسائلشون تو اینترنت گیر میاد شما اونها رو دانلود کن و بخون درسته زبونشون انگلیسی هست ولی خیلی راحت میشه فهمید.
کتاب حساب دیفرانسیل استوارت تو دنیا پرفروشترین کتاب در این زمینه هست اون رو حتما دانلود کن و بخون

davy jones
26-02-2012, 19:44
البته من همه ی کتابهای آموزش ریاضیات دانشگلهی رو ندیدم ولی تجربه ی شخصیم میگه که سطح کتاب calculus نوشته جیمز استوارت به نظرم از بقیه بالاتره. ولی همونطور که دوستمون هم اشاره کردن میشه گفت که تقریبا تفاوتی نمیکنه که شما از روی کدوم کتاب بخونین. مهم اینه که بالاخره یه کتاب رو در این زمینه بخونین و تمرینهاش رو حل کنین.

موفق باشین.
90/12/7

pro_translator
26-02-2012, 19:49
خواهش میکنم
شما هر کدوم از این کتابها رو بخونی (ولی خوب بخونی) میتونی ریاضی 2 رو یاد بگیری و بی شک نمره ی خوبی هم میگیری من کتاب سیلورمن رو کمی خوندم بدیش اینه که در مورد حد های چندگانه دو سه صفحه بیشتر توضیح نداده
در مورد عام خاصش چیزی نمیدونم (برا خودمم سواله که یعنی چی)
بنظرم شما یکی از این کتابها رو بخر بقیه رو از کتاب خونه بگیر و بخون.
pdf تمام این کتابها و حل المسائلشون تو اینترنت گیر میاد شما اونها رو دانلود کن و بخون درسته زبونشون انگلیسی هست ولی خیلی راحت میشه فهمید.
کتاب حساب دیفرانسیل استوارت تو دنیا پرفروشترین کتاب در این زمینه هست اون رو حتما دانلود کن و بخون

خیلی ممنون...

PDF: من کتاب Calculus تالیف Ron Larson رو دارم واقعا کتاب فوق‌العاده‌ای هست... از پراستفاده‌ترین کتاب‌های آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال در جهان هست و من ترجمه‌های چینی و اسپانیایی و پرتغالی این کتاب رو دیده‌ام... راجع به نویسنده‌اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تحقیق کنین متوجه می‌شین... این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم فهرست کتاب‌هایی که تالیف کرده... تنها بدیش اینه که من حوصله‌ام نمی‌گیره از توی کامپیوتر کتاب بخونم...

//

امروز سر کلاس استادمون از بین این هم کتاب دست گذاشت روی استوارت و گفت که این کتاب کامل نیست و چند سرفصل کم داره!:18:

کتاب‌هایی که خودش معرفی کرد به ترتیب این‌هان:

۱. سیلورمن / ۲. توماس / ۳. آدامز / ۴. دکتر نیکوکار (۲ جلد) / ۵. کتاب‌های پیام نور (رشته‌های مهندسی و علوم پایه) / ۶. دکتر شهشهانی / ۷. جلد اول و دوم هر کتابی با عنوان ریاضی عمومی / ۸. جلد اول هر کتابی با عنوان حساب دیفرانسیل و انتگرال ۹. ریاضیات عمومی (پیشرفته) (Shaum's Outlines) (برای تمرین)

کلا پیش‌نیازهامون رو اینطوری تعریف کرد:

۱. اعداد مختلط / ۲. مختصات قطبی / ۳. توابع حقیقی / ۴. رسم نمودار / ۵. توابع خاص، مثلثاتی، نمادی، هذلولی و مفهوم آن‌ها / ۶. حد و روش‌ها و مفهوم‌های آن + پیوستگی / ۷. مفهوم مشتق و کاربرد آن / ۸. دیفرانسیل / ۹. قضایای مشتق + قواعد مشتق

مباحثی هم کا باید کار بشه:

۱. انتگرال + مفهوم / ۲. قضایای انتگرال / ۳. روش‌های انتگرال‌گیری / ۴. انتگرال معین / ۵. کاربردهای انتگرال / ۶. انتگرال ناسره یا غیرعادی / ۷. سری‌ها + سری‌های نامتناهی / ۸. ارتباط انتگرال ناسره و سری‌های متناهی

من کتاب آدامز رو ندیده‌ام... چجوریه؟

hts1369
26-02-2012, 20:42
خیلی ممنون...

PDF: من کتاب Calculus تالیف Ron Larson رو دارم واقعا کتاب فوق‌العاده‌ای هست... از پراستفاده‌ترین کتاب‌های آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال در جهان هست و من ترجمه‌های چینی و اسپانیایی و پرتغالی این کتاب رو دیده‌ام... راجع به نویسنده‌اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FRon_Larson) تحقیق کنین متوجه می‌شین... این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fvita.html) هم فهرست کتاب‌هایی که تالیف کرده... تنها بدیش اینه که من حوصله‌ام نمی‌گیره از توی کامپیوتر کتاب بخونم...

//

امروز سر کلاس استادمون از بین این هم کتاب دست گذاشت روی استوارت و گفت که این کتاب کامل نیست و چند سرفصل کم داره!:18:

کتاب‌هایی که خودش معرفی کرد به ترتیب این‌هان:

۱. سیلورمن / ۲. توماس / ۳. آدامز / ۴. دکتر نیکوکار (۲ جلد) / ۵. کتاب‌های پیام نور (رشته‌های مهندسی و علوم پایه) / ۶. دکتر شهشهانی / ۷. جلد اول و دوم هر کتابی با عنوان ریاضی عمومی / ۸. جلد اول هر کتابی با عنوان حساب دیفرانسیل و انتگرال ۹. ریاضیات عمومی (پیشرفته) (Shaum's Outlines) (برای تمرین)من کتاب آدامز رو ندیده‌ام... چجوریه؟
ادامز رو فقط دیدم نخوندم
شومز رو سعی کن تهیه کنی تمرین زیاد داره خیلی هم خوب هست.
شما حتما شنیدی که میگن یک کتاب رو چندبار بخونی بهتر از اینه که چند تا کتاب رو بخونی.
حتما به این حرف عمل کن

ali_phd71
01-03-2012, 16:29
با سلام
میخواستم یه کتاب امار خیلی عالی بهم معرفی کنید که هم درس بده هم تست داشته باشه و در هردو عالی باشه چون از خوزستان هستم اینجا خیلی خوب درس نمیدن ممنون میشم یه کتلب خیلی خوب بهم معرفی کنید
با تشکر

hts1369
01-03-2012, 20:56
سلام
امروز تو کتاب خونه کتاب معادلات بویس-دپیرما رو دیدم که خیلی ترجمه داره میخواستم بنظر دوستان کدوم ترجمه رونتر هست و از ویرایش جدیدتری هست.

iMosi
30-03-2012, 23:56

من فارسی شو دارم...خودم اسکنش کردم!....اگر کسی خوست پیغام خصوصی بده :46:

xgf
06-04-2012, 13:19
سلام
نمبدونم جاي مناسب پست دادم يه نه؟ به هر حال ببخشيد
دوستان عزيز من يه كتاب ميخواهم مثل نمونه كتاب هاي گاج كه قشنگ هر مسئله اي رو از پايه توضيح بده و حل كنه بره جلو و اخرش نمونه سوال هم با جواب داشته باشه كه خودم تمرين كنم و ياد بگريم واسه درس رياضي پيش و رياضي عمومي راستشو بخواهيد استاد تند تند درس ميده من نميفهمم ميخواهم خودم از روي كتاب خوبنم برم جلو فط خواهشا كتاب خود رياضي پيش دانشگاهي نباشه يكي مثل گاج؟اگه خود گاج هم باشه بهتره فقط اسم كتاب رو ميخواهم بدونم كه برم تهيه كنم؟
سر فصل هاي ريا ضي پيش هم بدين صورت هست:

نميدونم سر فصل هارو هم درست گفتم يا نه؟ به هر حال واسه درسرياضي پيش و رياضي عمومي ميخواهم
پيشاپيش از كمك همتون ممنونم:20:

1-معادله نامعادله و تعيين علامت

2-هندسه تحليلي

3-لگاريتم معادلات

4-مثلثات و معادلات مثلثات

5-تابع

تا اينجا رياضي پيش بود از اينجا به بعد رياضي عمولي

1-حدود پيوستگي

2-مشتق و كاربردي هاي ان

3-انتگرال

xgf
06-04-2012, 16:59
كسي نبود يه كتاب به ما معرفي كنه؟

xgf
06-04-2012, 18:44
فكر كنم اين تايپيك منسوخ شده اصلا هيشكي بهش سر نميزنه

davy jones
06-04-2012, 19:57
شما در عرض کمتر از 5 ساعت انتظار دارین گزینه های متعدد جلوتون گذاشته بشه.
خب حداقل چند روز صبر کنین بعد انتظار جواب داشته باشین.

کتابهای انتشارات طراحان، به نظرم چیزای بدین نیستن و جالب اند چرا که از پایه به همراه مثالهای گوناگون و جمع آوری تستهای زیاد به همراه حل تشریحی اونها، مباحث رو آموزش دادن.

موفق باشین.
91/1/18

xgf
06-04-2012, 20:27
شما در عرض کمتر از 5 ساعت انتظار دارین گزینه های متعدد جلوتون گذاشته بشه.
خب حداقل چند روز صبر کنین بعد انتظار جواب داشته باشین.

کتابهای انتشارات طراحان، به نظرم چیزای بدین نیستن و جالب اند چرا که از پایه به همراه مثالهای گوناگون و جمع آوری تستهای زیاد به همراه حل تشریحی اونها، مباحث رو آموزش دادن.

موفق باشین.
91/1/18

شرمنده ببخشيد قصد توهين نداشتم:11:
ميشه بگيد اسم اين كتاب چي هست؟ چون شما ناشر رو گفتيد؟با عرض معذرت كتابي كه ميگيد اين سر فصل هايي كه معرفي كردم داشته باشه هم واسه رياضي پيش و رياضي عمومي:40:

davy jones
06-04-2012, 20:48
شرمنده ببخشيد قصد توهين نداشتم:11:
ميشه بگيد اسم اين كتاب چي هست؟ چون شما ناشر رو گفتيد؟با عرض معذرت كتابي كه ميگيد اين سر فصل هايي كه معرفي كردم داشته باشه هم واسه رياضي پيش و رياضي عمومي:40:
ببخشید، اسم کتاب طراحان هستش و انتشارات اون اسمش آیندگان هستش.
نکته ی بعد هم اینکه طراحان، یه جلد کتاب خاص نیست. بلکه یه سری از کتابهای اینچنینی گفته میشه که در موضوعات مختلف هستش و شما باید بگردین و در سرفصلهایی که میخواین، کتابهای مخصوصش رو تهیه کنین.

موفق باشین.
91/1/18

xgf
07-04-2012, 09:22
ببخشید، اسم کتاب طراحان هستش و انتشارات اون اسمش آیندگان هستش.
نکته ی بعد هم اینکه طراحان، یه جلد کتاب خاص نیست. بلکه یه سری از کتابهای اینچنینی گفته میشه که در موضوعات مختلف هستش و شما باید بگردین و در سرفصلهایی که میخواین، کتابهای مخصوصش رو تهیه کنین.

موفق باشین.
91/1/18

ممنونم دوست من امامن كجا بايد برم بگردم؟ ما يه چند تا كتاب فروشي معتبر تو شهرمون داريم كه فرصت نميكنن جواب ادمو هم بدن چه برسه به اينكه مشاوره بدن دليل اينكه من اينجا هم پست دادم هين بود چون ميخواستم اسم كتاب ها رو با چنين سر فصل هايي بدونم و برم تهيه كنم:41:

Nocturne
17-04-2012, 19:18
سلام . برای ریاضی عمومی (مقطع کارشناسی- برای رشته های مهندسی) کتابی هست که معتبرترین کتاب باشه؟
مثل هالیدی برای فیزیک . یا مورتیمر برای شیمی. هم تالیفش خوب باشه هم بی غلط باشه. مرسی :11:

Nocturne
06-05-2012, 02:48
کسی نمیدونه ؟

hts1369
06-05-2012, 08:26
سلام . برای ریاضی عمومی (مقطع کارشناسی- برای رشته های مهندسی) کتابی هست که معتبرترین کتاب باشه؟
مثل هالیدی برای فیزیک . یا مورتیمر برای شیمی. هم تالیفش خوب باشه هم بی غلط باشه. مرسی :11:
متوجه نمیشم اگه منظورتون کتاب مرجع هست خب لیتهلد, توماس, ادامز , استوارت و ... همه کتابهای خیلی خوبی هستن.
کتاب استوارت پرفروشترین کتاب حساب دیفرانسیل انتگرال دنیاست.

Nocturne
06-05-2012, 14:35
متوجه نمیشم اگه منظورتون کتاب مرجع هست خب لیتهلد, توماس, ادامز , استوارت و ... همه کتابهای خیلی خوبی هستن.
کتاب استوارت پرفروشترین کتاب حساب دیفرانسیل انتگرال دنیاست.

من برای ریاضی عمومی خواستم

hts1369
06-05-2012, 16:21
من برای ریاضی عمومی خواستم
برای ریاضی عمومی رشته های مهندسی از جلد دوم توماس یا جلد سوم لیتهلد استفاده میشه.
لیتهلد جلد سومش قسمت انتگرال سه گانه رو خیلی کم گفته ولی توماس خیلی خوب و کامل نوشته.

D_felfelak
06-05-2012, 17:58
ميخواستم در تاپيک ديگه پيغام بدم لطفا" پاک شود

vila joon
29-05-2012, 18:29
سلام دوستان
میخواستم بدونم کتاب حل مسائل مثلثات برای داوطلبین کنکور دانشگاهها اثر
هوبسن استاد دانشگاه گمبریج مترجمش کیه؟
من این کتابو داشتم متاسفانه گمش کردم هر جا هم رفتم گیرم نیومده.
از دوستان کسی میتونه کمکم کنه

eziosaman
23-07-2012, 11:23
سلام بر همگی
من امسال میخام برم کلاس دوم دبیرستان رشته ی ریاضی میخاستم بدونم بهترین کتابای کمک اموزشی واسه درسای ریاضی . هندسه . امار چیه ? اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه خیلی ممنون

ghaum
25-07-2012, 14:54
با سلام
کتاب ریاضی عمومی 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل آقای مسعود آقاسی رو به شما پیشنهاد میکنم ، این سه کتاب از بهترین و کاملترین کتابها هستند . و حتی میتونید از اینها برای منابع کارشناسی ارشد هم استفاده بکنید .

ghaum
25-07-2012, 15:54
با سلام به دوستای خوبم من تازه وارد این انجمن شدم
کتاب مباحثی در نظریه گرههای متناهی نوشته دکتر علیرضا جمالی رو میخواستم خیلی زیاد گشتم ولی پیدا نکردم کسی از دوستان هست که رشته ریاضی باشه و این کتاب نایاب رو داشته باشه ؟ از کمکتون کمال تشکر رو دارم .

daniel300
15-09-2012, 04:16
سلام بچه ها

تو این وب ، کتاب و جزوات مختلفی از رشته ریاضی هست، فکر کنم به دردتون بخوره.

kvhsade
15-09-2012, 14:50
سلام دوستان من هم يك وبلاگ از كتابها و جزوات رياضي پيدا كردم كتابها و جزوه هاي زيادي داره اميدوارم اين وبلاگ تكراري نباشه و براي همه مفيد باشد.

stf197
11-10-2012, 15:29
سلام.کسی کتاب حل المسائل محاسبات عددی دکتر اصغر کرایه چیان رو داره؟

behnamrizi
16-10-2012, 19:50
خود کتاب محاسبات عددی کرایه چیان هم اگه کسی داره لطف کنه.

*M!L4D*
24-10-2012, 14:28
دوستان این کتابای اصلی ( انگلیسی ) جیمز استوارت ( دیف ) رو از کجا میشه گیر آورد ؟!

hts1369
24-10-2012, 19:06
دوستان این کتابای اصلی ( انگلیسی ) جیمز استوارت ( دیف ) رو از کجا میشه گیر آورد ؟!

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عضو بشی میتونی دانلود کنیش
هم استوارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C*/page6?p=5637106&viewfull=1#post5637106) رو گذاشتن و هم توماس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C*/page6?p=5637062&viewfull=1#post5637062)
هر دو واقعا عالی هستن

*M!L4D*
26-10-2012, 18:55
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عضو بشی میتونی دانلود کنیش
هم استوارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C*/page6?p=5637106&viewfull=1#post5637106) رو گذاشتن و هم توماس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C*/page6?p=5637062&viewfull=1#post5637062)
هر دو واقعا عالی هستن

منظورم خود کتابش هست . نه pdf ــش
میشه گیر آورد ؟

hts1369
27-10-2012, 10:08
منظورم خود کتابش هست . نه pdf ــش
میشه گیر آورد ؟

دیدم تو انقلاب
کتاب قطوری هست با صفحات کوچیک
تعداد جلداشو نمیدونم ولی احتمالا دو جلده

handroid
20-11-2012, 13:46
منیه کتاب جوندار (خیلی سخت واسه هندسه 1 میخوام)یه کتاب جوندارم واسه ریاضی2

bardia006
04-03-2013, 13:02
آغااااااااایون خانوماااااااااااا کسی میتونه کمکم کنه
من ترجمه این کتاب رو میخوام.مربوط به آنالیز حقیقی
Real_Analysis_with_Economic_Applications
نویسنده:EFE A.OK

wooooow
07-03-2013, 20:24
سلام خدمت دوستان عزیز
به شدت دنبال یه کتاب ریاضی میگردم ولی تو اینترنت اون چیزی که میخام رو پیدا نمیکنم

کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال
مولف : جورج توماس
مترجم : دکتر عالم زاده

همونطور که میدونید این کتاب دارای 2 جلد هست -- جلد اول و جلد دوم
ولی جلد اولش 2 قسمت هست --- جلد اول قسمت اول و جلد اول قسمت دوم

من دنبال جلد اول قسمت اول هستم

اگه فایل pdf رو واسه دانلود معرفی کنید واقعا لطف بزرگی کردید -- به شدت نیازمندم

Glad Boy
21-05-2013, 01:42
هرچند که امیدی ندارم کسی اینجا جواب بده ولی باز سوالمو می پرسم!
دنبال کتاب یا کتاب هایی می گردم که به کامل ترین شکل ممکن این مطالب رو تعریف و به زبان ساده تشریح کرده باشه.. کتاب چاپی بیشتر مورده نظرم هست..
معرفی توابع. حد . مشتق . دیفرانسیل . قضیه های رل مقدار میانگین و تیلور . سری . انتگرال و روش هاش و مباحث مربوطه

مرسی/.

V E S T A
21-05-2013, 03:41
دنبال کتاب یا کتاب هایی می گردم که به کامل ترین شکل ممکن این مطالب رو تعریف و به زبان ساده تشریح کرده باشه.. کتاب چاپی بیشتر مورده نظرم هست..
معرفی توابع. حد . مشتق . دیفرانسیل . قضیه های رل مقدار میانگین و تیلور . سری . انتگرال و روش هاش و مباحث مربوطه

مرسی/.

سلام

این کتاب ها رو ببینین ، بازم سرچ می کنم منبع کاملتری پیدا کردم اینجا میذارم ..

این 3 جلد مناسب برای دانشجویان کارشناسی رشته ریاضی می باشد و در اکثر دانشگاه ها تدریس می شود.

مباحث این 3 جلد عباتند از:

جلد اول شامل مشتق و حد ، قاعده زنجیره ای، نقاط max و min اکسترمم و مینمم، انتگرال، توابع مثلثاتی، نمایی و لگاریتم.

جلد دوم : روش های انتگرال گیری ،معادلات دیفرانسیل، کاربردهای بیشتر انتگرال و حد گیری، اموزش روش hopital هوپیتال و مجموعه های بی نهایت.

جلد سوم : بردار، منحنی ها و سطوح، شیب، مشتقات جزئی، انتگرال چندگانه و...

ریاضیات عمومی 1،2،3 مارسدن و وینستین

Calculus by Jerrold Marsden and Alan Weinstein

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جلد اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم: 18Mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جلد دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم: 16Mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جلد سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم: 18Mb

دانلود کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس (Thomas Calculus) . این کتاب مشتمل بر ۱۵۶۴ صفحه بصورت رنگی می باشد . کتاب توماس یکی از مهمترین مراجع

برای درس ریاضیات ۱ و ۲ در رشته های مهندسی می باشد و اکثر اساتید از روی این کتاب تدریس میکنند . کتاب حاضر با کیفیت بسیار عالی و با رسم شکل های رنگی

و دقیق مفاهیم ریاضی را بطور گرافیکی برای دانشجویان توضیح می دهد .

حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس
(Thomas Calculus)

حجم: 34.2Mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس رو با حجم مناسب و با کیفیت بالا به زبان انگلیسی :

حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال

جورج توماس و راسفینی

حجم: 16.1MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب تشریح مسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال آدامز یکی دیگر از کتب مرجع برای درس ریاضی عمومی در کلیه گرایش ها می باشد، این مجموعه به صورت زبان اصلی و

شامل ۲۰ پارت مجزاست که مباحث زیر را پوشش می دهد:

اعداد حقیقی
اعداد مختلط
اعداد مختلط و تبدیلات صفحه
دنباله عددی و سری عددی
تابع های پیوسته
مفهوم حد
مفهوم مشتق
تقریب خطی
نمودار تابع و کاربرد های آن
بهینه سازی
چند جمله ای تیلور
انتگرال یک متغییری
قضیه اساسی حساب دبرانسیل و انتگرال
انتگرال توابع گویا
محاسبه تقریبی انتگرال
انتگرال های ناسره
سری تیلور و سری توانی
سری فوریه
و…

تشریح مسائل حساب دیفرانسیل

و انتگرال آدامز

حجم: 8.24Mb

hts1369
21-05-2013, 09:55

مرسی/.
بهترین کتاب برا شما(از نظر من) کتاب حساب دیفرانسیل لیتهلد هست.خیلی پایه ای توضیح داده اکثر مطالب رو با مثال ساده گفته اگه تونسته برا اینکه بهتر بفهمی برات شکل کشیده.
کتاب توماس هم واقعا خوبه.

Glad Boy
21-05-2013, 15:23
ممنونم بخاطر این کتاب های با ارزش و خوب...
ولی اگه امکانش هست یه منبع و مرجع کامل فارسی هم معرفی کنید تا در کنار اینا استفاده کنیم. حالا توی اینترنت هم واسه دانلود پیدا نشد مشکلی نداری. از کتابفروشی می گیرم.
یکی می گفت که ریاضی عمومی پارسه که البته توی اینترنت هم پیدا میشه کتاب خوبیه ! درسته ؟

V E S T A
21-05-2013, 17:38
متاسفانه این کتاب رو ( حساب دیفرانسیل لیتهلد ) فعلا نتونستم پیدا کنم چند تا جزوه و کتاب فارسی :

جزوه کامل از ریاضیات عمومی 1 و 2 از دانشگاه صنعتی شریف:

ریاضی عمومی 1 و 2

حجم: 4.74MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1& 2 -sharif.zip)

جزوه ریاضی 2 دکتر معتقدی

جزوه ریاضی 2

دکتر معتقدی

حجم: 3.40MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 dr motaghedi parse-.zip)

3 جزوه از فرمول های انتگرال

انتگرال هایی که شامل عبارت ax+b هستند ...

انتگرال هایی که شامل عبارت رادیکال ax+b هستند

انتگرال های شامل a^2-x^2 و رادیکالشان

انتگرال های مثلثاتی

جزوه از تمامی فرمول

های انتگرال

حجم: 2.44MB

کتاب به زبان فارسی است و مربوط به حساب دیفرانسیل و انتگرال ت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA%D9%84)ام م آپوستل

ترجمه علی اکبر ذکائی که تقریبا ۳۳۰ صفحه است

حساب دیفرانسیل و انتگرال

تام م آپوستل

ترجمه: علی اکبر ذکائی

حجم: 5.83MB

DariushGreat
06-07-2013, 15:17
سلام
معلمان خوبی برای یادگیری پایه ریاضیات نداشتم؛ لذا اصلا کارهای ساده و بچگانه ریاضی رو بلد نیستم. توی خیلی از جاها حتی نمی تونم یه کسر رو ساده کنم. اتحادها، مثلثات، فاکتور گیری ها و... خیلی در این ها مشکل دارم؛ دیگه کار به حد و مشتق و انتگرال هم نمی رسه (فاجعه کامل)! عملا دارم در دروس دانشگاهی به مشکل می خورم :n27:. کتابی هست که خیلی آسون و ساده این مطالب ابتدایی رو یاد بده و آدم رو روان راه بندازه؟

سپاس از راهنماییتون
شاد باشید :n06:

kvhsade
09-07-2013, 01:35
سلام دوست گرامی بنظرم اگر به کتابهای درسی دوره دبیرستان خودتون دسترسی دارید برای یادگیری پایه ای مطالبی که فرمودید به سراغ آنها بروید کار را شروع کنید و قدم به قدم جلو برید تا کم کم مهارت پیدا کنید اگر هم اشکالی داشتید اینجا مطرح کنید امیدوارم با کمک همه دوستان دیگه در حد توان بتوانیم پاسخگو باشیم
من آدرس چند تاپیکی را که در همین سایت مطرح شده میزارم البته در برخی پست ها چون کاربری که این سوالات را نوشته از سایتی که برای ریاضی نویسی در نطر گرفته شده استفاده نکرده بعضی سوالاتش پاک شده ولی در بهرحال امیدوارم براتون مفید باشه

imanahrami
09-07-2013, 09:54
دوستان عزیز من رشته مهندسی IT هستم می خوام یه کتاب خوب برای ریاضی عمومی 1 نوشته ابراهیم احمدپور و آنه گلدی مهمیانی را واسم معرفی کنید

kvhsade
09-07-2013, 16:47
سلام دوست گرامی من عنوان کتاب را سرچ کردم ولی همه لینک هایی که اومد در مورد حل المسایل و راهنمای کتاب مورد نظر شما بود و اصل کتاب پیدا نشد البته در یکی از این سایت ها گفته شده بود که این کتاب به صورت رایگان وجود نداره

DariushGreat
09-07-2013, 17:24
سلام دوست گرامی بنظرم اگر به کتابهای درسی دوره دبیرستان خودتون دسترسی دارید برای یادگیری پایه ای مطالبی که فرمودید به سراغ آنها بروید کار را شروع کنید و قدم به قدم جلو برید تا کم کم مهارت پیدا کنید اگر هم اشکالی داشتید اینجا مطرح کنید امیدوارم با کمک همه دوستان دیگه در حد توان بتوانیم پاسخگو باشیم
من آدرس چند تاپیکی را که در همین سایت مطرح شده میزارم البته در برخی پست ها چون کاربری که این سوالات را نوشته از سایتی که برای ریاضی نویسی در نطر گرفته شده استفاده نکرده بعضی سوالاتش پاک شده ولی در بهرحال امیدوارم براتون مفید باشه

واقعا دمت گرم خدا عمر و عزتت بده :n16:
یه سوال... تازگیا چشمم به دو جلد از کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی اثر ریچارد سیلورمن خورده. دیدم بخشهایی مثل آموزش پیش حساب، توابع و توابع مثلثاتی و... داره. به نظرت ارزش داره به جای کتب دبیرستان یه ضرب روی این وقت بذارم؟ یا نه، یه راست برم سر همونا؟

ممنونم
شاد باشی:n06:

kvhsade
09-07-2013, 19:17
واقعا دمت گرم خدا عمر و عزتت بده :n16:
یه سوال... تازگیا چشمم به دو جلد از کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی اثر ریچارد سیلورمن خورده. دیدم بخشهایی مثل آموزش پیش حساب، توابع و توابع مثلثاتی و... داره. به نظرت ارزش داره به جای کتب دبیرستان یه ضرب روی این وقت بذارم؟ یا نه، یه راست برم سر همونا؟

ممنونم
شاد باشی:n06:
سلام دوست من
این بستگی به خودت داره اگر میبینی این مطالب را از این کتابی که گفتی راحت متوجه میشی میتونی بخونی در ضمن در این سطح کتاب
حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه تحلیلی اثر لویس لیتهلد هم وجود داره کتاب توماس هم هست (البته همه این کتابها در حد ریاضیات عمومی دانشگاه است) ولی همانطور که گفتم بستگی به سطح آمادگی شما هم داره
موفق باشی

V E S T A
09-07-2013, 19:50
ریاضی عمومی 1 (رشته شیمی، زمین شناسی و فیزیک) جلیل واعظی- پیام نور(pdf - 16.8Mb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حل تمرین-ریاضی عمومی 1-مهمیانی احمدپور و الهه محمودی-پیام نور (zip - 1.14Mb) (فایل ضمیمه)

V E S T A
11-07-2013, 18:15
ریاضی عمومی دکتر شهشهانی (مدرس صنعتی شریف)

ریاضی عمومی 1 (zip- 3.20Mb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ریاضی عمومی 2 (zip- 4.36Mb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
12-07-2013, 14:11
ترجمه فارسی آنالیز عددی استوئر (pdf - 2.31Mb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jjkkll
11-09-2013, 15:14
يكي بهم كمك كنه لطفا من بلد نيستم فايل بذارم واسه دانلود بقيه

mohsen0000000000
30-09-2013, 17:21
سلام.من کتاب حل المسایل ریاضیات مهندسی پیشرفته کلارنس ریموند وایلی، لوئیس برت رو مخواستم:n26:

Honradez
05-10-2013, 14:16
سلام.

دوستان کسی کتاب Modern engineering mathematics (نویسنده: Glyn James - ترجیحا ویرایش چهارم) را داره برای دانلود؟

متشکر

پ ن: اونی که advanced نیست.

sahar172
15-10-2013, 14:01
سلام ببخشید کسی سایتی رو می شناسه که پاسخ نامه تشریحی جلد دوم کتاب آپوستل (حساب دیفرانسیل و انتگرال) رو بشه از اونجا دانلود کرد؟ ممنون می شم اگه بگید.

FOURTH RETURN
22-10-2013, 19:54
من آموزش کامل ماتریس رو میخوام برای دانلود:n01:

V E S T A
22-10-2013, 20:04

اسم کامل کتاب و نویسنده رو اینجا قرار بدین ..

FOURTH RETURN
22-10-2013, 23:04
اسم کامل کتاب و نویسنده رو اینجا قرار بدین ..کتاب باشه یا هر آموزشی باشه فقط ماتریس باشه خوبه

hts1369
23-10-2013, 07:18
کتاب باشه یا هر آموزشی باشه فقط ماتریس باشه خوبه

کتابهای جبر خطی در مورد ماتریسها خواص دترمینانش و کاربردشون در حل دستگاهها توضیح دادن
میتونید به اونها مراجعه کنید-تو گوگل بگردی میتونی برا دانلود هم پیدا کنی

عباسلو
24-10-2013, 11:05
سلام یکی میتونه جواب این سوال رو بده؟
ثابت کنید که به ازای هر عدد حقیقی x عدد صحیح mوجود دارد به طوری که: m<=x<m+1
:n03:

V E S T A
26-10-2013, 00:21
سلام یکی میتونه جواب این سوال رو بده؟
ثابت کنید که به ازای هر عدد حقیقی x عدد صحیح mوجود دارد به طوری که: m<=x<m+1
:n03:

سلام سوالتون رو تو یه تاپیک حدا مطرح کنید اینجا تاپیک معرفی و درخواست کتاب هست

V E S T A
26-10-2013, 00:23

این کتاب به زبان انگلیسی هست و درباره گراف ها و ماتریس ها ببینین مناسب هست ؟ اگر نه براتون دوباره سرچ کنم

کتاب گرافها و ماتریسها- Graphs and matrices-R. B. Bapat-2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen0000000000
12-11-2013, 16:38
سلام.
کتاب حل المسایل advanced engineering mathematics(ریاضیات مهندسی پیشرفته)
نوشته c ray wylie - louis c barrett(کلارنس ریموند وایلی، لوئیس برت)

V E S T A
12-11-2013, 16:55
سلام.
کتاب حل المسایل advanced engineering mathematics(ریاضیات مهندسی پیشرفته)
نوشته c ray wylie - louis c barrett(کلارنس ریموند وایلی، لوئیس برت)

سلام این پست رو ببینین :

سلام

میتونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید کتاب رو که شامل هر دو هست. هم instructor's manual و هم solutions manual

نمی دونم چه ویرایشی

ویرایش:این پست نویسنده کتاب فرق می کنه ...

کتابی که درخواست دادین به صورت رایگان نتونستم پیدا کنم

V E S T A
26-11-2013, 21:39
Super Linear Algebra

,by: W. B. Vasantha Kandasamy
Florentin Smarandache

Size: 3.73Mb

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ژوزفینا
28-11-2013, 09:27
سلام من ترم اول دانشگاه هستم منظورم پاسخ تمرین های آخر فصل های کتاب حساب دیفرانسیل 1 انتشارات هیمه برای دانشگاه بود با تشکر ژوزفینا :n01:

Life24
29-11-2013, 16:11
سلام
یک کتاب محاسبات عددی میخوام که فوق العاده ساده و پایه ای درس داده باشه
کسی میتونه معرفی کنه؟ ممنون

mpeg
01-12-2013, 17:05
سلام دوستان کسی جزوه کتابی راجب محاسبه rank ماتریس به زبان فارسی داره اپلود کنه برام من ایران نیستم گیر محاسبه rank l ماتریکس هستم تو اینرنت و تو ساینای ایرانی گشتم ولی فارسیش چیزی نیست

V E S T A
01-12-2013, 17:20
سلام من ترم اول دانشگاه هستم منظورم پاسخ تمرین های آخر فصل های کتاب حساب دیفرانسیل 1 انتشارات هیمه برای دانشگاه بود با تشکر ژوزفینا :n01:

منظورتون حل المسائل هست ؟ مطمئنین همین انتشارات حل المسائل داره ؟

براتون سرچ کردم جز کتاب اصلی که حساب ديفرانسيل و انتگرال (1) هست حل المسائلی از طرف این انتشارات منتشر نشده.

V E S T A
01-12-2013, 17:30
سلام
یک کتاب محاسبات عددی میخوام که فوق العاده ساده و پایه ای درس داده باشه
کسی میتونه معرفی کنه؟ ممنون
یه جزوه با نام محاسبات عددی ضمیمه شد اگر لازمه چند تا کتاب درباره آنالیز عددی هم هست اینجا اعلام کنید تا لینک گذاشته بشه .

این پست هم یه کتاب درباره آنالیز عددی #386 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان کسی جزوه کتابی راجب محاسبه rank ماتریس به زبان فارسی داره اپلود کنه برام من ایران نیستم گیر محاسبه rank l ماتریکس هستم تو اینرنت و تو ساینای ایرانی گشتم ولی فارسیش چیزی نیست

سلام بهتر هست اسم کتابی که این سرفصل رو داره بگین که راحتتر بشه سرچ کرد.

mpeg
01-12-2013, 17:56
سلام بهتر هست اسم کتابی که این سرفصل رو داره بگین که راحتتر بشه سرچ کرد.[/QUOTE]
اخه چه طوری بگم سر فصل رو من که دانشجو ایران نیستم اینجا الان واحد هندسه و جبر خطی دارم
منم رشتم تو ایران ریاضی فیزیک نبوده گیر کردم تو این درس
الان مبحث ماتریکس ها رو میخونم
تو محاسبه rank ماتریس گیر کردم به فارسی هم هیچی راجب این مبحث تو نت پیدا نکردم

V E S T A
01-12-2013, 18:02
اخه چه طوری بگم سر فصل رو من که دانشجو ایران نیستم اینجا الان واحد هندسه و جبر خطی دارم
منم رشتم تو ایران ریاضی فیزیک نبوده گیر کردم تو این درس
الان مبحث ماتریکس ها رو میخونم
تو محاسبه rank ماتریس گیر کردم به فارسی هم هیچی راجب این مبحث تو نت پیدا نکردم

اوکی من براتون کتاب با عنوان کلی ماتریس رو سرچ می کنم

V E S T A
01-12-2013, 18:40
1)

نویسنده: سید حسین آیت اللهی

حجم: 6.1 مگابایت

نوع فایل کتاب: PDF

تعداد صفحات: 18

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)مبانی ماتریس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Linear%20Algebra22.pdf) (به زبان انگلیسی)

3)آموزش ماتریس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(نویسندگان: اسلامی/حدیدی)

4)

Pdf ی ضمیمه شده یه توضیح مختصر درباره رنک ماتریس داره :

sansi
02-12-2013, 09:02
سلام..
دوستان اگر لينك از اين كتاب معرفي كنند خيلي ممنون ميشم.( حل تمرين رو دارم و نسه كتاب رو ميخوام)

نظریه گراف -نویسنده: رانگاناتان-بالاکریشنان ، ترجمه: بيژن طائري

V E S T A
02-12-2013, 21:28
سلام..
دوستان اگر لينك از اين كتاب معرفي كنند خيلي ممنون ميشم.( حل تمرين رو دارم و نسه كتاب رو ميخوام)

نظریه گراف -نویسنده: رانگاناتان-بالاکریشنان ، ترجمه: بيژن طائري

سلام Sansi جان

انتشارات هنوز فعال هست . متاسفانه به صورت رایگان این کتاب رو نمیشه دانلود کرد باید فقط خریداری شه ..

Life24
06-12-2013, 18:35
یه جزوه با نام محاسبات عددی ضمیمه شد اگر لازمه چند تا کتاب درباره آنالیز عددی هم هست اینجا اعلام کنید تا لینک گذاشته بشه .

این پست هم یه کتاب درباره آنالیز عددی #386 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
راستش من از pdf رو ی اینترنت خودنن برام سخت هست
محاسبات عددی درس اختیاری هست برای ما
خیلی هم استاد بهمون پیچیده و سخت درس نداده
روش ها رو درس داده و وارد جزئیات نشده
یک کتاب فوق العاده ساده میخوام که مثال حل کرده باشه دستمون روان بشه
همین

sansi
09-12-2013, 13:55
سلام
راستش من از pdf رو ی اینترنت خودنن برام سخت هست
محاسبات عددی درس اختیاری هست برای ما
خیلی هم استاد بهمون پیچیده و سخت درس نداده
روش ها رو درس داده و وارد جزئیات نشده
یک کتاب فوق العاده ساده میخوام که مثال حل کرده باشه دستمون روان بشه
همین

كتابي رو نمي تونم بهتون معرفي كنم اما اين دو جزوه شايد بتونه كمي بهتون كمك كنه.

محاسبات عددی 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محاسبات عددی 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Abolfazl-Star
13-01-2014, 23:23
سلام دوستان دنبال کتابی هستم که ریاضیات رو از پایه تا مقاطع بالاتر به صورت کامل توضیح داده باشه :n16:

kvhsade
14-01-2014, 15:28
سلام دوست گرامی شاید کتابی با ویزگی که شما بیان فرمودی پیدا نشه ببینید بستگی داره شما به چه مطالبی نیاز داشته باشی مثلا اگر در سطح دبیرستان باشه تقریبا همه کتابهای در این سطح اگر هم از پایه شروع کنند نهایتش تا همون سال آخر دبیرستان را پوشش میدن بعد از آن مطالب در سطح ریاضیات عمومی دانشگاه شروع میشه که مطالبش غالبا برای همه رشته یکسان است و شامل تابع و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق و بحث انتگرالها (معین و نامعین ) است
خب حالا اگه شما در همون سطح دبیرستان کتاب بخای همونطور که گفتم نهایتش میره تا سال آخر دبیرستان و اگر کتاب در سطح ریاضی دانشگاه بخای پیش شرطش اینه که ریاضی دبیرستان را بلد باشی
پس اگر به دنبال کتاب هستی اول باید بدونی نیازت در چه سطحی است؟
میدونی عمده مشکل کسانی که مثلا بعد دبیرستان وارد دانشگاه میشن این است که ریاضیات دبیرستان را خوب یاد نگرفتن و حالا میخان یکجا همه اون کاستی ها را جبران کنند که این کار خیلی سختی است

Abolfazl-Star
14-01-2014, 20:14
سلام دوست گرامی شاید کتابی با ویزگی که شما بیان فرمودی پیدا نشه ببینید بستگی داره شما به چه مطالبی نیاز داشته باشی مثلا اگر در سطح دبیرستان باشه تقریبا همه کتابهای در این سطح اگر هم از پایه شروع کنند نهایتش تا همون سال آخر دبیرستان را پوشش میدن بعد از آن مطالب در سطح ریاضیات عمومی دانشگاه شروع میشه که مطالبش غالبا برای همه رشته یکسان است و شامل تابع و حد و پیوستگی و مشتق و کاربرد مشتق و بحث انتگرالها (معین و نامعین ) است
خب حالا اگه شما در همون سطح دبیرستان کتاب بخای همونطور که گفتم نهایتش میره تا سال آخر دبیرستان و اگر کتاب در سطح ریاضی دانشگاه بخای پیش شرطش اینه که ریاضی دبیرستان را بلد باشی
پس اگر به دنبال کتاب هستی اول باید بدونی نیازت در چه سطحی است؟
میدونی عمده مشکل کسانی که مثلا بعد دبیرستان وارد دانشگاه میشن این است که ریاضیات دبیرستان را خوب یاد نگرفتن و حالا میخان یکجا همه اون کاستی ها را جبران کنند که این کار خیلی سختی است

سلام دوست من ممنون بابت توضیحات :n16:

راستش همه حرفاتون رو تایید میکنم :n02:

الان من از بهمن رشته مدیریت صنعتی رو شروع میکنم از اونجایی که این رشته زیاد با ریاضیات کار داره میخوام

تمام نکاتی که از سالای قبل ( دبیرستان ) تا دانشگاه رو بلد نیستم رو توضیح داده باشه حالا مهم نیس چند کتاب میخواد باشه

ممنون میشم معرفی کنید :n12:

kvhsade
15-01-2014, 00:11
یک کتابی بود از انتشارات علوی یک جلدی بودبه نام (ریاضیات کنکور فنی مهندسی و ریاضی) تقریبا میشه گفت خیلی از مطالب را پوشش داده البته اینی که میگم برای چند سال پیش بود حتما الان چاپ جدیدش هست انتشارات مبتکران هم از این جور کتابها داره کلا خیلی از موسساتی که در زمینه کتابهای کمک موزشی فعالیت دارند از این جور کتابها دارند خودت باید سعی کنی قبل از خرید کتابها را ببینی تا متوجه بشی که چقدر بدردت میخوره
موفق باشی

V E S T A
21-01-2014, 20:59
کتاب جبر خطی-دکتر محمد خرمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2.51 Mb

pouria25
22-01-2014, 23:59
درود
١ کتاب ریاضی میخواستم که سطح درسی در سطح ١ دبیرستان و ٢ دبیرستان باشه اما به زبان انگلیسی

با سپاس

zarei175
01-02-2014, 11:57
سلام دوستان
این کتاب خیلی برای من ارزشمنده. اگه کسی بتونه لینک دانلودی ازش پیدا کنه، بسیار ممنونش خواهم شد...

Lebesgue Integration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebrahim.kh
24-02-2014, 12:44
با سلام به همه دوستان.من کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس جلد اول قسمت دوم را میخواستم لطفا اگه کسی داره برای دانلود بزاره
با تشکر

V E S T A
24-02-2014, 12:51
با سلام به همه دوستان.من کتاب حل المسائل حساب دیفرانسیل و انتگرال جورج توماس جلد اول قسمت دوم را میخواستم لطفا اگه کسی داره برای دانلود بزاره
با تشکر

سلام

این پست میتونید دانلود کنید :

#374 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad varaste
24-02-2014, 14:11
یه کتاب هست به اسم ریاضی و هندسه تحلیلی نوشته لوییس لیتهلد که 2 جلده .
دنبال جلد اولشم برا دانلود کسی سراغ داره ؟:n16:

V E S T A
24-02-2014, 15:05
یه کتاب هست به اسم ریاضی و هندسه تحلیلی نوشته لوییس لیتهلد که 2 جلده .
دنبال جلد اولشم برا دانلود کسی سراغ داره ؟:n16:

پدیدآور: ليتهلد، لوئيس.

عنوان:حساب ديفرانسيل و انتگرال و هندسه تحليلي / تأليف لوئيس ليتهلد؛ ترجمه مهدي بهزاد [و ديگران ...].

نسخه الکترونیکی این کتاب رو نتونستم پیدا کنم انتشارات هنوز برای چاپ های قدیم هم فعال هست و احتمالا حق تکثیر تو نت رو نداره ..

mohsen0000000000
05-03-2014, 10:48
سلام.لطفا کتابهایی رو معرفی کنید که هندسه و مثلثات رو به طور کامل یاد بگیریم.

Fusi0n
06-04-2014, 22:56
یه کتاب پایه برای ریاضیات مقدماتی میخوام همه چیز بطور ساده و از پایه شروع کرده باشه از امون نظریه اعداد توان جبر کسر معادله
کل سال دبیرستاو و راهنمایی به خوبی اموزش بده؟ یه چیزی شبیه همین کتاب جورج توماس ليتهلد ولی برای مقدماتی وپایه تر؟

.:PAR3A:.
03-07-2014, 15:40
دنبال پی دی اف کتاب Introduction To Graph Theory نوشته ی Douglas West (گراف وست خودمون :دی) میگردم. میخوام پرینت بگیرم و کیفیت بالا میخوام٬ ولی خودش رو نتونستم با کیفیت بالا پیدا کنم.
حل المسائلش رو نمیخوام. =)
ممنون

V E S T A
25-07-2014, 13:20
دنبال پی دی اف کتاب Introduction To Graph Theory نوشته ی Douglas West (گراف وست خودمون :دی) میگردم. میخوام پرینت بگیرم و کیفیت بالا میخوام٬ ولی خودش رو نتونستم با کیفیت بالا پیدا کنم.
حل المسائلش رو نمیخوام. =)
ممنون

Name : Introduction To Graph Theory , Second Edition

Authors Douglas B.West

Publisher : Prentice Hall 1996, 2001.

ISBN:0-13-014400-2

Pages : 588

view ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alizoghi588
24-09-2014, 21:04
سلام...میشه لینک دانلود فیزیک هالیدی ویرایش هشتم نسخه فارسی رو برام ببارید....

arsham1212
03-10-2014, 00:13
سلام میخوام مشکلات ریاضیم رو از پایه حل کنم میشه کتاب های معرفی کنید که بصورت حرفه ای از پایه شروع کرده باشه تا پیشرفته؟

Obelisk
26-12-2014, 12:20
دنبال یک کتاب خوب درباره‌ی جایگشت و ترکیب و ... می‌گردم؛ منظورم از این وغیره (شامل و نه محدود به) گراف و احتماله، ولی تاکیدی روشون نیست. حتما با اثبات قضایا و مثال‌ها و تمرینات فراوان باشه. کتاب قابل لمس و به فارسی سلیس رو ترجیح می‌دم ولی اگر به‌صورت الکترونیکی بود و/یا انگلیسی و شرایط اثبات قضایا و تمرینات فراوان رو داشت باز ممنون خواهم شد.

mahdi rahimi
18-02-2015, 16:53
با سلام به همه دوستان.
آیا کتابی می شناسید که مبحث رویه ها را قابل فهم تر و سبکتر از توماس گفته باشد چون توماس سطح بالا گفته و فهم آن برای امثال من سخته.
با تشکر.

mojtaba2321
18-02-2015, 23:24
سلام دوستان من پایه ریاضیم خیلی ضعیفه
کتاب ریاضی مهندسی شریف و کتاب مهندس کریمی برای درس ریاضی مهندسی کدومش بکار من میاد که مطلبو خوب توضیح داده باشه؟

fayazi60
07-10-2015, 16:31
سلام
خریدار کتاب ریاضی عمومی ماشاالله رضوی از انتشارات راه علم هستم.حتی اگه کتابو نمیفروشید اگه ممکنه کپیشو بفروشین.ممنون میشم و هرچقدر هزینش باشه پرداخت میکنم.
باتشکر 09111208244

kian98
29-08-2017, 18:26
سلام
کتاب ریاضی عمومی توماس " ترجمه فارسی " رو اگه میشه به صورت pdf قرار بدید ..