PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا مشکل منو حل کنید......................

pooyan.kh
03-03-2007, 12:45
با سلام
من عضو جدید تالار گفتگو هستم و یه مشکلی دارم که هیچکی نتونسته واسم حلش کنه من یه گوشی موتورولا C380 دارم که سی دی نصب درایور مربوط به Usb اون رو گم کردم و به هر دری زدم که بتونم این گوشیو به کامپیوترم بشناسونم نتونستم هر کس بتونه منو راهنمایی کنه یه دنیا ممنونش میشم...

netlcom
03-03-2007, 13:22
با سلام
من عضو جدید تالار گفتگو هستم و یه مشکلی دارم که هیچکی نتونسته واسم حلش کنه من یه گوشی موتورولا C380 دارم که سی دی نصب درایور مربوط به Usb اون رو گم کردم و به هر دری زدم که بتونم این گوشیو به کامپیوترم بشناسونم نتونستم هر کس بتونه منو راهنمایی کنه یه دنیا ممنونش میشم...

اگه اینترنت سرعت بالاداری میتونی از تو سایتش دانلود کنی

mss_sdt
03-03-2007, 14:26
دوست عزیز با سرچ driver+مدل گوشی یا driver C380 میتونید درایور گوشیتون رو به راحتی پیدا کنید

pooyan.kh
03-03-2007, 15:06
در مورد سرچ هم باید بگم الان خیلی وقته صبح تا شب کارم این شده که توی سایت موتورولا و گوگل جستجو میکنم ولی یا لینک دانلود ندارن یا دانلودش خیلی طول میکشه .میگم که سی دی درایور گوشیهای دیگه موتورولا بهش نمی خوره؟پس من چی کار کنم به نظر شما؟

mss_sdt
05-03-2007, 17:13
سلام دوست عزیز
اینم درایور شما
حجمش 1.5 مگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyan.kh
06-03-2007, 09:54
doste aziz ino save kardam vali bad az ejra ye lodinge dige behem dad ke hade aghal fekr konam se rozi tol bekeshe tamom she .avalesh manam fekr kardam faghat hamon 1.5MB hajmeshe vali bad az onam ye Downloaddige dare ke fekr konam se rozi tol bekeshe tamom she.khodetam emtehanesh kon bebini :sad: :blush:

mss_sdt
06-03-2007, 21:34
doste aziz ino save kardam vali bad az ejra ye lodinge dige behem dad ke hade aghal fekr konam se rozi tol bekeshe tamom she .avalesh manam fekr kardam faghat hamon 1.5MB hajmeshe vali bad az onam ye Downloaddige dare ke fekr konam se rozi tol bekeshe tamom she.khodetam emtehanesh kon bebini :sad: :blush:

دوست عزیز دیگه شرمندم.فقط یه راه مونده ، بری علائدین و درایورش رو بخری;)