PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil Code: Veronica

H 2 H
03-03-2007, 10:51
با سلام من جايي گير كردم كه سكه يا همون مدال رو ميذارم تو دستگاه شبيه سازي بعد ديگه نميدونم بايد چيكار كنم . دستگاهم هيچي بمن نميده. مون اول بازي كه آدم خوارا هي به شيشه ميزنن يه دري هم هست كه از اونور يه صندلي گذاشتن پشتش و قفله . اونجا كه يه دريه كه اگه با وسايل ازش رد شي چراغش قرمز ميشه و درا ميبندن و بايد اول وسايلتو بزاري تو جعبه كنار در بعد بري اونجاس كه نميدونم بايد چيكار كنم ؟؟؟ دستگاهم هيچي بمن نميده ولي اون نشون يا مدالو گذاشتم تو دستگاه اما هيچي بهم نداد.
اگه ميشه كمك كنيد ممنون ...

Oracle_Eldorado
04-03-2007, 13:22
من اینو زیاد بازی نکردم ولی یکی از دوستام هست خوره این بازی هستش . یعنی خوره همه ی شماره های Re
حتما میپرسم

X_man
04-03-2007, 19:08
من اینو زیاد بازی نکردم ولی یکی از دوستام هست خوره این بازی هستش . یعنی خوره همه ی شماره های Re
حتما میپرسم

شما که اين بازي رو انجام نداديد چرا بيخودي ميايد پست ميزنيد و تاپيک رو شلوغش ميکنيد؟ مثل اينکه خيلي علاقه داريد پست هاي بي ارزشتون رو همينطوري بالا ببريد...;)

هر موقع از دوستتون سوال کرديد و اون هم جواب شما رو داد بعد بايد اينجا پست بزنيد.

DJ_ABO_206
28-05-2007, 13:00
با سلام من جايي گير كردم كه سكه يا همون مدال رو ميذارم تو دستگاه شبيه سازي بعد ديگه نميدونم بايد چيكار كنم . دستگاهم هيچي بمن نميده. مون اول بازي كه آدم خوارا هي به شيشه ميزنن يه دري هم هست كه از اونور يه صندلي گذاشتن پشتش و قفله . اونجا كه يه دريه كه اگه با وسايل ازش رد شي چراغش قرمز ميشه و درا ميبندن و بايد اول وسايلتو بزاري تو جعبه كنار در بعد بري اونجاس كه نميدونم بايد چيكار كنم ؟؟؟ دستگاهم هيچي بمن نميده ولي اون نشون يا مدالو گذاشتم تو دستگاه اما هيچي بهم نداد.

:40: دقيقا يادم نيست ولي فكر كنم بايد وسايل رو قبل از در بزاري تو جعبه وبعد از در توي يه اتاق اون دور ورا ورشون داري از داخل جعبه

resident
10-08-2007, 14:01

من هم همین جا گیر کردم. حتی Game Guide بازی رو هم خوندیم ولی هنوز موندم.....!!!(به به چه طبع شعری)
لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه ، لطف کنه و بگه چه جوری باید TG-01 رو بدست بیاریم.

متن زیر مربوط به Game Guide بازی Resident Evil Code Veronica X هستش. هر چی خوندم اون قسمت TG-01 رو دقیقا متوجه نشدم!

=======================
Metal Detector Hallway
=======================

Run to the metal detector area. It tells you to put your metallic items in the
box. Well, do what it says. Don't forget the LIGHTER.

Now run to the other end. Here you'll find a 3-D duplicator. You'll also find
some items. Some BOW GAS ROUNDS, some FLAME ROUNDS, a F. AID SPRAY, and the
USERS' MANUAL file.

Run through the metal detector without putting your metal items in the box.
This closes the shutter, but also puts a shield down over the windows, which
will keep the zombies from coming through.

Now put the metal items in the security box and take the other door here.

=======================
Prison Security Room
=======================

Take the FACILTY ENT. FAX from the desk, then run around the divider to see
who's typing.

_Cutscene_

Take the file from the desk. Wait, it's not a file, it's the HAWK EMBLEM. Now
we can open those big doors in the Truck Wreckage Area.

But wait, it's metal, and we can't leave here with any metal items. Darn.

Well, use the panel Steve was playing with to unlock the shutter. Then take the
INK RIBBONs from beside the typewriter and leave the way you came in.

=======================
Metal Detector Hallway
=======================

Run over to the 3-D duplicator and activate it. Then when it prompts you, put
in the HAWK EMBLEM. We'll have to duplicate it onto material that can't be
detected by metal detectors.

Let's check out what's behind that shutter.

Put all your metal items in the box and push the blue release switch. Then run
down the hall to the other security box. Take out:
HANDGUN
HANDGUN BULLETS
LIGHTER

You should still have 2 GREEN HERBs, as well.

Run through the detector with your items to lower the shutters, then go out the
door.

=======================
Guillotine Area
=======================

Push the switch beside the shutter to open it.

_Cutscene_

Try to use the explosive to help you, but don't get yourself killed trying to.

Be sure they're all dead, then take the EXTINGUISHER from the room revealed by
the shutter. Then run into the area the zombies came out of and take the
PADLOCK KEY from the guillotine.

Now exit back to the Cerberus Path.

=======================
Cerberus Path
=======================

Run to the other side of the house. Use the PADLOCK KEY on the locked door at
the west side, then take the door leading back to the Truck Wreckage Area.
Ignore the Cerberus.

=======================
Truck Wreckage Area
=======================

Take the door to the left of the burning truck. Dodge the zombies.

=======================
Graveyard
=======================

You may be a little low on ammo, but whether you are or not, do not kill any of
these zombies. You'll need the ammo later.

Get to the fire and use the EXTINGUISHER. Then take the BRIEFCASE and leave the
way you came in. Don't kill any zombies.

=======================
Truck Wreckage Area
=======================

Examine the BRIEFCASE. Use your aiming button to zoom in on the red button.
Push it. You'll get TG-01 and TG-01 PRODUCT DES. It says TG-01 is a lot like
metal, except can't be detected by metal detectors. That will definitely help
us out.

Now go to the Cerberus Path.

=======================
Cerberus Path
=======================

Run through the gate that you conveniently unlocked and take the next door you
come to.

=======================
Guillotine Area
=======================

Run to the door at the other side.

=======================
Metal Detector Hallway
=======================

Put your metal in the box (not the TG-01) and run to the other end.

Put the TG-01 onto the duplicator.

_Cutscene_

You get the SP. ALLOY EMBLEM. Now run back to the first security box, take out
everything (including the EMPTY EXTINGUISHER) except for the COMBAT KNIFE and
the INK RIBBON if you didn't use it already.

Now trip the metal detector and leave.

=======================
Guillotine Area
=======================

Use the only unlocked other door.

=======================
Cerberus Path
=======================

Through the gate to the other door.

=======================
Truck Wreckage Area
=======================

Put the SP. ALLOY EMBLEM in place on the front of the big double doors, then
proceed through.

resident
11-08-2007, 12:02
اقا اینجا عروسیه؟

شما حالت خوبه؟ اینجا تایپیک Resident Evil Code Veronica X هستش نه تالار وحدت؟

Ar@m
12-08-2007, 01:40
ببین از گوشه اون گاراژ اون کپسول آتش نشانی رو بردار برگرد به اون زندانی که اول توش بودی آتیش کنار پله ها رو خاموش کن چمدون رو بردار توش یه فلزه تو اونو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات می سازتش و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی
در مورد اون دره که گفتی باید از یه طرف دیگه بری اونجا. به اونش گیر نده فعلا

Ar@m
12-08-2007, 01:44
در ضمن اصلا این کارها رو برای این می کنی که چون سیستم امنیتی اجازه نمی ده اون مدال رو که از فلزه با خودت ببری تو از اون آلیاژ داخل چمدون که می تونه از مقابل سیستم امنیتی بدون هیچ دردسری رد بشه استفاده می کنی برای شبیه سازی مدال. گفتم اینو بگم زشته یه کاری رو بکنی دلیلش رو ندونی چیه اونم توی رزیدنت اویل!

resident
14-09-2007, 21:42
ببین از گوشه اون گاراژ اون کپسول آتش نشانی رو بردار برگرد به اون زندانی که اول توش بودی آتیش کنار پله ها رو خاموش کن چمدون رو بردار توش یه فلزه تو اونو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات می سازتش و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی
در مورد اون دره که گفتی باید از یه طرف دیگه بری اونجا. به اونش گیر نده فعلا

Ar@m من توی این قسمتش موندم که کجا برم! از کجا باید برم من که جای دیگه ای پیدا نکردم! ممکنه کامل تر توضیح بدی؟!

Ar@m
15-09-2007, 04:30
آخه یادم رفته
فقط یادمه یه جعبه بزرگ پشت در بود که از یه سمت دیگه بهش می رسیدی هللش می دادی کنار دره هم باز می شد. توی نقشه نمی تونی جاشو پیدا کنی؟ فکر کنم باید کلید اون در نرده ایه رو پیدا کنی
درست یادم نمی یاد

resident
17-09-2007, 21:56
آخه یادم رفته
فقط یادمه یه جعبه بزرگ پشت در بود که از یه سمت دیگه بهش می رسیدی هللش می دادی کنار دره هم باز می شد. توی نقشه نمی تونی جاشو پیدا کنی؟ فکر کنم باید کلید اون در نرده ایه رو پیدا کنی
درست یادم نمی یاد

اگه عکس بزارم (از نقشه و چند تا جایی که برام مبهم هستن می تونی کمکم کنی؟

ممنون

Ar@m
17-09-2007, 23:28
آره اینم فکریه
بذار

resident
18-09-2007, 12:32
این هم عکس هایی از نقشه و جاهای مهم:

این نقشه هستش که توش توضیحاتی هم نوشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این دری هستش که باید از اون طرف باز بشه.

این دری هستش (که فکر کنم باید از اینجا برم) که نیاز به یه چیزی داره تا اونجا قرار بدی.

این هم یه عکس از اون محوطه بالایی.

ممنون:11:

redblood
18-09-2007, 12:38
آقا من شنیدم این بازی جزو سری بازی های اصلی اویل نیست.این مساله درسته یا نه؟
بعدشم بازیش به قشنگی نسخه های دیگه هست و ارزش خریدن و بازی کردن داره یا نه؟
و اگه ارزششو داره از کجا میشه خرید و قیمتش چنده؟

resident
18-09-2007, 12:52

1.درسته. جز شاخه های فرعی بازی حساب میشه.
2.من که هنوز تمومش نکردم ، پس نمی تونم اظهار نظر کنم.
3.از مغازه. قیمتش مثل بقیه سی دی ها هست.

Ar@m
18-09-2007, 14:34
این هم عکس هایی از نقشه و جاهای مهم:

این نقشه هستش که توش توضیحاتی هم نوشتم.

این دری هستش که باید از اون طرف باز بشه.

این دری هستش (که فکر کنم باید از اینجا برم) که نیاز به یه چیزی داره تا اونجا قرار بدی.

این هم یه عکس از اون محوطه بالایی.

وای چه کردی تو!!!
ولی باید بگم اون دره شماره 2 هیچ ربطی به شماره 3 نداره و اصلا برای باز کردن شماره 3 باید از اون ساختمون خارج شده باشی
من می رم بازی رو دوباره می کنم شب می یام بهت آدرس دقیق می دم

شایعه است!
این بازی شماره فرعی نیست اما چون طرفدارهای بازی آدم حسابش نکردن و بهش گفتن شماره سه ونیم این بلا سرش اومد وگرنه من که کیف کردم
در ضمن بله ارزش خریدن داره داستان درباره کلر و دستگیری اونه و نکات کلیدی زیادی درباره آمبرلا و ریسس دیوانه اش می گه و درضمن وسکر هم سر وکله اش پیدا می شه و یک نفر بنام استیو که مطمئنم سرنوشتش همونجا به آخر نرسیده و ادامه داره
زیادم بازیش قدیمی نشده فکر کنم هنوز بتونی پیداش کنی

resident
18-09-2007, 16:30
وای چه کردی تو!!!
ولی باید بگم اون دره شماره 2 هیچ ربطی به شماره 3 نداره و اصلا برای باز کردن شماره 3 باید از اون ساختمون خارج شده باشی
من می رم بازی رو دوباره می کنم شب می یام بهت آدرس دقیق می دم

شایعه است!
این بازی شماره فرعی نیست اما چون طرفدارهای بازی آدم حسابش نکردن و بهش گفتن شماره سه ونیم این بلا سرش اومد وگرنه من که کیف کردم
در ضمن بله ارزش خریدن داره داستان درباره کلر و دستگیری اونه و نکات کلیدی زیادی درباره آمبرلا و ریسس دیوانه اش می گه و درضمن وسکر هم سر وکله اش پیدا می شه و یک نفر بنام استیو که مطمئنم سرنوشتش همونجا به آخر نرسیده و ادامه داره
زیادم بازیش قدیمی نشده فکر کنم هنوز بتونی پیداش کنی

Ar@m جان خیلی ممنون.:19::11::11::11::40::40::40:

Ar@m این شماره رزیدنت اویل بین سه و چهار اومده و چه جوری میشه که جز داستان اصلی باشه!!!
خود کپکام قبلا (زمانی که اویل 4 می خواست برای PS2 بیاد) اعلام کرده بود که همه رزیدنت اویل هایی که بین رزیدنت اویل 3 تا 4 اومدن جز اصلی ها نیستن ولی دلیل بر این نمی شه که به داستان بازی مربوط نشن! و همچنین گفته بود که این نسخه ها برای از دست ندادن طرفداران اومدن به طوری که به داستان اصلی بازی لطمه ای وارد نشه و در ارتباط با داستان اصلی باشه. شرکت کپکام چند ماه پیش اعلام کرده که قرار بر این شده که یک نسخه ای از رزیدنت اویل بیاد که علاوه بر نسخه های اصلی دربردارنده Resident Evil Code Veronica , Resident Evil File Breaker , ... باشه. در این رابطه اطلاعات زیادی ندارم.

Ar@m
18-09-2007, 17:38
خب من بازی رو تا یه جاهایی رفتم فقط بهت بگم فعلا به اون شماره 2 و 3 کاری نداشته باش چون اون دره که روش جای یه لوح داره همون دریه که پشتش می رسه به شماره 3 و لوح هم توی یه ساختمون دیگه پشت در شماره 1 هستش و کلی جلو باید بری
تو الان کاری که باید بکنی اینه که با کپسول آتش نشانی بری آتیش جلوی همون زندان که ازش در اومدی رو خاموش کنی و یه کیف اونجاست که توش یه مداله و این مدال رو وارد اون ساختمان کنی و اون رو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات یه کپی ازش می سازه و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی

درمورد فرعی بودن کد ورونیکا من یه جایی خونده بودم که خود سازنده های بازی این حرفو قبول ندارن ولی بنظر من که اصلا فرعی نیست چون چند تا از شخصیت های اصلی بازی توش هستن نه اینکه مثل outbreak یا dead aim تمام شخصیت ها جدید باشن و هیچ ربطی به داستان اصلی هم نداشته باشن
در هر حال این نظر شخصیمه

Ar@m
18-09-2007, 17:39
در ضمن لوحی که مال اون دره توی یه ساختمون دیگه کف زمینه و روش عکس یه عقابه ولی راه زیاد داری تا اونو پیدا کنی

resident
18-09-2007, 21:48
خب من بازی رو تا یه جاهایی رفتم فقط بهت بگم فعلا به اون شماره 2 و 3 کاری نداشته باش چون اون دره که روش جای یه لوح داره همون دریه که پشتش می رسه به شماره 3 و لوح هم توی یه ساختمون دیگه پشت در شماره 1 هستش و کلی جلو باید بری
تو الان کاری که باید بکنی اینه که با کپسول آتش نشانی بری آتیش جلوی همون زندان که ازش در اومدی رو خاموش کنی و یه کیف اونجاست که توش یه مداله و این مدال رو وارد اون ساختمان کنی و اون رو باید بدی به دستگاهی که کنار اون یکی دستگاهه که بهش مدال رو دادی بعد برات یه کپی ازش می سازه و می توی بری باهاش دروازه رو باز کنی

درمورد فرعی بودن کد ورونیکا من یه جایی خونده بودم که خود سازنده های بازی این حرفو قبول ندارن ولی بنظر من که اصلا فرعی نیست چون چند تا از شخصیت های اصلی بازی توش هستن نه اینکه مثل outbreak یا dead aim تمام شخصیت ها جدید باشن و هیچ ربطی به داستان اصلی هم نداشته باشن
در هر حال این نظر شخصیمه

من آتیش رو خاموش کردم و کیف رو هم برداشتم ولی زمانی که می خوام با کیف برم پیش اون دستگاه شبیه ساز اون قسمتی که آهن ها رو میگیره گیر میکنم. (به کیف گیر میده که آهنی هستش ونمیشه ردش کرد)

خیلی ممنون.

redblood
18-09-2007, 22:44
Ar@m جان خیلی ممنون.:19::11::11::11::40::40::40:

Ar@m این شماره رزیدنت اویل بین سه و چهار اومده و چه جوری میشه که جز داستان اصلی باشه!!!
خود کپکام قبلا (زمانی که اویل 4 می خواست برای PS2 بیاد) اعلام کرده بود که همه رزیدنت اویل هایی که بین رزیدنت اویل 3 تا 4 اومدن جز اصلی ها نیستن ولی دلیل بر این نمی شه که به داستان بازی مربوط نشن! و همچنین گفته بود که این نسخه ها برای از دست ندادن طرفداران اومدن به طوری که به داستان اصلی بازی لطمه ای وارد نشه و در ارتباط با داستان اصلی باشه. شرکت کپکام چند ماه پیش اعلام کرده که قرار بر این شده که یک نسخه ای از رزیدنت اویل بیاد که علاوه بر نسخه های اصلی دربردارنده Resident Evil Code Veronica , Resident Evil File Breaker , ... باشه. در این رابطه اطلاعات زیادی ندارم.

رزیدنت جان،اخبار رو تقریبا درست داری.کپکام یک پک بازی اویل به نام Resident Evil The Essentials بیرون داده که شامل 3 بازی Outbreak و Code Veronica X و Resident Evil 4هست.
مبلغ این پک 29.95 دلار هست و برای کنسول پلی استیشن ساخته شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
19-09-2007, 03:59
من آتیش رو خاموش کردم و کیف رو هم برداشتم ولی زمانی که می خوام با کیف برم پیش اون دستگاه شبیه ساز اون قسمتی که آهن ها رو میگیره گیر میکنم. (به کیف گیر میده که آهنی هستش ونمیشه ردش کرد)

خیلی ممنون.

در کیف رو باز کن مدال رو با خودت ببر
کافیه کیف رو بچرخونی تا درش مقابلت باشه بعد دکمه ضربدر رو بزنی تا باز بشه

resident
19-09-2007, 14:33
در کیف رو باز کن مدال رو با خودت ببر
کافیه کیف رو بچرخونی تا درش مقابلت باشه بعد دکمه ضربدر رو بزنی تا باز بشه

Ar@m جان حل شد.
خیلی خیلی خیلی ممنون.
:40::11::40::11:
:11::40::11::40:
:40::11::40::11:

Maggy_P
19-09-2007, 21:22
من هميشه دوست داشتم كه اين نسخش رو بازي كنم ولي هيچ وقت نشد چون اين نسخه براي كامپيوتر نيومد :19:

Ar@m
19-09-2007, 22:35
Ar@m جان حل شد.
خیلی خیلی خیلی ممنون.
خواهش می شه

من هميشه دوست داشتم كه اين نسخش رو بازي كنم ولي هيچ وقت نشد چون اين نسخه براي كامپيوتر نيومد
راست می گی
شاید چون زیاد طرفدار نداشته اما بنظر من که یه رزیدنت اویل واقعی بود
شاید آخرین رزیدنت اویل واقعی!!!

Maggy_P
20-09-2007, 08:55
شايدم دوست داشته طرفداران Pc رو حرص بده!

resident
20-09-2007, 12:45
من هميشه دوست داشتم كه اين نسخش رو بازي كنم ولي هيچ وقت نشد چون اين نسخه براي كامپيوتر نيومد :19:

راست می گی
شاید چون زیاد طرفدار نداشته اما بنظر من که یه رزیدنت اویل واقعی بود
شاید آخرین رزیدنت اویل واقعی!!!

شايدم دوست داشته طرفداران Pc رو حرص بده!

مثل اینکه علاقه مندان زیادی داره! با این وضع نظرتون چیه بریم تایپیک مخصوص بازی رزیدنت اویل کد ورونیکا اکس ؟ (اگر هم هنوز تایپیک نداره من جورش می کنم!)

Maggy_P
20-09-2007, 14:25
مثل اینکه علاقه مندان زیادی داره! با این وضع نظرتون چیه بریم تایپیک مخصوص بازی رزیدنت اویل کد ورونیکا اکس ؟ (اگر هم هنوز تایپیک نداره من جورش می کنم!)
آره من موافقم اگه ميشه يه تاپيك درست كنيم توش بحث كنيم:11:

resident
20-09-2007, 20:56
Ar@m جان یه مشکل جدید...!
اون قسمت بازی که باید هواپیما رو به کار انداخت چه چیزهایی لازمه و ممکنه که به طور کامل توضیح بدی؟
من فقط Army Proof , Navy Proof , Air Proof رو دارم و بر روی اون کنترل پنل قرار دادم ولی میگه هنوز یه چیزهایی گم شدن...!

ممنون

Ar@m
21-09-2007, 04:02
یادم نمی یاد ولی یکی کم داری!!!!!!

toraj
21-09-2007, 07:29
آقا من تو اول بازی گیر کردم نمیدونم چرا اینجوریه من تمام اویل ها رو تاآخر بردم ولی این چون برای ps2 هست الان دارم بازی میکنم من اول بازی میرم و هیچ جایی نیست فقط یه در هست که یه جایی داره فکر کنم همون لوح باشه رو توش بزاری ولی من هنوز لوح رو ندارم در ضمن یه جایی هست که یه دکمه میزنی پنجره ها ویه در باز میشه ولی تا میری سمتشون پنجره ها ودر بسته میشه منظورم اول بازی هست حالا نمیدونم چه جوری باید ردش کنم یه چند تا سوراخم هست که سگ از توش میومد ولی نمیشه برم تواون سوراخ ها لطفا راهنمایی کنید.

resident
21-09-2007, 09:33
یادم نمی یاد ولی یکی کم داری!!!!!!

من توی GameGuide بازی خوندم "زمانی که وارد اونجا شدم فندک رو بگیرم دستم و برم سمت کامپیوتر."
این تو رو یاد چیزی میندازه؟! (چون من فکر می کنم تنها کاری که نکردم این باشه! {بدبختانه فندک هم ندارم!!!})

StormWielder
21-09-2007, 15:17
سلام .

نمیشه گفت این بازی جزء قسمت های اصلی نیست ، چون کاملا داستان سری های قبل رو دنبال می کنه . در ضمن بسیاری از نکات درباره Umbrella مشخص میشه .
Code Veronica کاملا داستان Resident Evil 2 رو دنبال می کنه ، اگه یادتون باشه در RE2 شخصیت Clair برای پیدا کردن برادرش به Racoon City رفته بود(محل کار برادرش) و در پایان نتوانست در آنجا او را پیدا کند . در Code Veronica نیز Clair در ادامه جستجوی خود به این جزیره آمده است .

راستی اسم Code Veronica به نظر من خیلی جالب انتخاب شده ، که این رو در پایان بازی متوجه خواهید شد .

Ar@m
22-09-2007, 04:07
من توی GameGuide بازی خوندم "زمانی که وارد اونجا شدم فندک رو بگیرم دستم و برم سمت کامپیوتر."
این تو رو یاد چیزی میندازه؟! (چون من فکر می کنم تنها کاری که نکردم این باشه! {بدبختانه فندک هم ندارم!!!})

آره
فکر کنم فندک رو باید توی اون اتاقی که یه عالمه کمد داره از توی یکی از کشو ها برداری
بعد توی اون اتاقی که کامپیوتر داره گوشه اتاق یه تورفتگیه فکر کنم راهش با یه کمد سد شده بود وقتی بدیش عقب یه دریچه ظاهر می شه که تهش یه آدم زندانیه با چشم های دوخته همونجا یه چیزی پیدا می کنی یادم نمی یاد چی
واقعا آفرین به این حافظه امیدوارم چرت و پرت نگفته باشم

Maggy_P
22-09-2007, 09:33
سلام .

نمیشه گفت این بازی جزء قسمت های اصلی نیست ، چون کاملا داستان سری های قبل رو دنبال می کنه . در ضمن بسیاری از نکات درباره Umbrella مشخص میشه .
Code Veronica کاملا داستان Resident Evil 2 رو دنبال می کنه ، اگه یادتون باشه در RE2 شخصیت Clair برای پیدا کردن برادرش به Racoon City رفته بود(محل کار برادرش) و در پایان نتوانست در آنجا او را پیدا کند . در Code Veronica نیز Clair در ادامه جستجوی خود به این جزیره آمده است .

راستی اسم Code Veronica به نظر من خیلی جالب انتخاب شده ، که این رو در پایان بازی متوجه خواهید شد .
آره منم توي يه سايت خارجي خونده بودم كه اين اويل جز اويل هاي اصليه

resident
22-09-2007, 21:35
آره
فکر کنم فندک رو باید توی اون اتاقی که یه عالمه کمد داره از توی یکی از کشو ها برداری
بعد توی اون اتاقی که کامپیوتر داره گوشه اتاق یه تورفتگیه فکر کنم راهش با یه کمد سد شده بود وقتی بدیش عقب یه دریچه ظاهر می شه که تهش یه آدم زندانیه با چشم های دوخته همونجا یه چیزی پیدا می کنی یادم نمی یاد چی
واقعا آفرین به این حافظه امیدوارم چرت و پرت نگفته باشم

Ar@m نه اونی که میگی یه جای دیگس...
ولش من که دیگه نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو...!
Ar@m جان بابت راهنمایی هایی که قبلا کردی ممنونم.

آقا من تو اول بازی گیر کردم نمیدونم چرا اینجوریه من تمام اویل ها رو تاآخر بردم ولی این چون برای ps2 هست الان دارم بازی میکنم من اول بازی میرم و هیچ جایی نیست فقط یه در هست که یه جایی داره فکر کنم همون لوح باشه رو توش بزاری ولی من هنوز لوح رو ندارم در ضمن یه جایی هست که یه دکمه میزنی پنجره ها ویه در باز میشه ولی تا میری سمتشون پنجره ها ودر بسته میشه منظورم اول بازی هست حالا نمیدونم چه جوری باید ردش کنم یه چند تا سوراخم هست که سگ از توش میومد ولی نمیشه برم تواون سوراخ ها لطفا راهنمایی کنید.

شما قبل از اینکه وارد راهرو بشی همه وسایل فلزی رو بزار توی صندوقی که باز میشه. بعد برو جلوتر توی یه اتاق که یه دستگاهی روی دیواره که برق شاتر رو وصل می کنه ، اون رو روشن کن بعدش از داخل کشو مدال رو بردار. مدال رو توی دستگاه شبیه ساز (Duplicator) بزار. برگرد به عقب و در شاتری که بیرون از ساختمان هستش رو باز کن. اونجا یه کپسول هستش ، ورش دار. برگرد پیش همون کامیونه که چپ کرده (قبرستان). آتیش رو خاموش کن و کیف رو بردار. در کیف رو باز کن و اون چیزی که داخلش هست رو بزار توی اون دستگاهی که مدال رو بهش دادی.
حله؟؟؟

StormWielder
23-09-2007, 18:33
Ar@m نه اونی که میگی یه جای دیگس...
ولش من که دیگه نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو...!
Ar@m جان بابت راهنمایی هایی که قبلا کردی ممنونم.

شما قبل از اینکه وارد راهرو بشی همه وسایل فلزی رو بزار توی صندوقی که باز میشه. بعد برو جلوتر توی یه اتاق که یه دستگاهی روی دیواره که برق شاتر رو وصل می کنه ، اون رو روشن کن بعدش از داخل کشو مدال رو بردار. مدال رو توی دستگاه شبیه ساز (Duplicator) بزار. برگرد به عقب و در شاتری که بیرون از ساختمان هستش رو باز کن. اونجا یه کپسول هستش ، ورش دار. برگرد پیش همون کامیونه که چپ کرده (قبرستان). آتیش رو خاموش کن و کیف رو بردار. در کیف رو باز کن و اون چیزی که داخلش هست رو بزار توی اون دستگاهی که مدال رو بهش دادی.
حله؟؟؟

چی شد بالاخره ؟
تونستی اونجا رو رد کنی یا نه؟
من دو بار قبلا این بازی رو تا آخر رفتم اگه خواستی چون تو اولش مشکل داری ، میرم و برات راه رو میگم . ولی باور کن نمی خوام پا به پای شما بازی رو تا آخر برم !!!!!!:46:

resident
23-09-2007, 21:25
چی شد بالاخره ؟
تونستی اونجا رو رد کنی یا نه؟
من دو بار قبلا این بازی رو تا آخر رفتم اگه خواستی چون تو اولش مشکل داری ، میرم و برات راه رو میگم . ولی باور کن نمی خوام پا به پای شما بازی رو تا آخر برم !!!!!!:46:

نه.
از شما ممنونم ولی من که توی اول بازی گیر نکردم...!!! (جایی که من گیر کردم قسمت به کار انداختن دستگاه Lifting برای ورود به هواپیماست ، که آخرهای بازیه) اون قسمت دوم جواب اون دوستمون هستش که گیر کرده.

alilovegood
12-10-2007, 15:41
سلام
آقا یا خانوم آرام سعی کردم واست یه پیغام خصوصی بفرستم امیدوارم رسیده باشه گفتم واسه محکم کاری بیام اینجا هم بت بگم تا هر چه زود تر به نتیجه برسم!
این دوستامون هنوز خیلی عقب هستن!من از این رفقا خیلی جلو تر هستم اون جایی که 6 تا تابلوی کوچیک هست و یک تابلوی بزرگ که روی هر کودوم هم یک دکمه برای اکتیو کردن تابلوی مورد نظر
فک می کنم فهمیده باشی کجا هستم...اگه می تونی بم بگو به چه ترتیبی باید تابلو ها رو اکتیو کنم تا نتیجه بگیرم؟
اگه جواب رو به ایمیلم بفرستی ممنون می شم چون فک می کنم اگه بخوام باز بیام اینجا و دنبال جوابم بگردم گم بشم و هیچ وقت هم پیداش نکنم:::
alilovegood@yahoo.com
در ضمن من فقط برای رد کردن این مرحله از بازی تو سایت دوست داشتنی شما عضو شدم!
لطفا هرچه زودتر به دادم برس!

Ar@m
12-10-2007, 18:45
فهمیدم کجا رو می گی
به ترتیب:
تابلوی خانومه
تابلوی مرد با دو تا بچه
تابلوی مرد با فنجون قهوه
تابلوی مرد با بشقاب
تابلوی مرد با کتاب
تابلوی مرد با جا شمعی
تابلو بزرگه

Alireza.M67
13-10-2007, 00:16
ببخشید شما این بازی رو با چه کنسولی بازی میکنید ؟

redblood
13-10-2007, 01:34
ببخشید شما این بازی رو با چه کنسولی بازی میکنید ؟

فکر نمیکنم این بازی رو کنسولی به غیر از playstation اومده باشه.

alilovegood
13-10-2007, 17:57
مرسی!!!!!!!!!!!!!!لطف کردی!
فقط یه سوال!
جواب این معمای مسخره رو از کجا باید بدست می اوردم؟خیلی دوووووووووووووووووووست دارم اینو بدونم چون این مرحله ش منو از پا در اورد!

Ar@m
14-10-2007, 23:47
شما باید متنی رو که توی همون اتاق بود می خوندی

A-H Entertainment
31-12-2007, 00:25
سلام.
من نسخه دریم کست این بازی رو با شبیه ساز بازی می کنم که یه جا گیر افتادم.
در اون منطقه ای که باید دو تا چشم مجسمه ببر رو برداری وقتی که چشم آبی یا قرمز رو بر می دارم هیچ اتفاقی نمی افته و دوباره همون چشم رو که برداشتم تولید میشه و مجسمه اصلا نمی چرخه. مشکل از کجاست؟

Maggy_P
31-12-2007, 10:19
سلام.
من نسخه دریم کست این بازی رو با شبیه ساز بازی می کنم که یه جا گیر افتادم.
در اون منطقه ای که باید دو تا چشم مجسمه ببر رو برداری وقتی که چشم آبی یا قرمز رو بر می دارم هیچ اتفاقی نمی افته و دوباره همون چشم رو که برداشتم تولید میشه و مجسمه اصلا نمی چرخه. مشکل از کجاست؟
مگه با شبيه ساز هم ميشه بازي كرد
اگه ميشه بگيد چون من عاشق اين نسخشم اما بازيش نكردم:19::19::19::19:

Maggy_P
01-01-2008, 11:16
مگه با شبيه ساز هم ميشه بازي كرد
اگه ميشه بگيد چون من عاشق اين نسخشم اما بازيش نكردم:19::19::19::19:
كسي جواب منو نميده!:19::19::19::19::19::19::19:

بیخار
16-01-2008, 14:45
من در انجا گیر کردم که ماسکه گاز بر داشتم اتش چطور خا موش کنم در طبقه بالا را چطور باز کنم بعد از سقوط هوا پیما گیر کردم

Ar@m
18-01-2008, 00:23
آتیش رو باید خاموش کنی دیگه!
با آتیش خاموش کن!!!!
خیلی کلی توضح دادی اصلا در بالا چیه یادم نمی یاد

h6750
30-01-2008, 12:54
سلام به همه
آقا شرمنده.ميدونم كه اينجا در مورد درخواست من نيست ولي ميخوام خواهش كنم اگه ممكنه بمن كمك كنيد .من توي بازي resident evil 3 nemsis همون اولاش موندم يعني فيوزرو براي قطار وباطري رو براي آسانسور پيدا نميكنم .كسي كمكم ميكنه لطفا؟ ممنونم از لطفتون

h6750
31-01-2008, 20:28
چقدر شلوغه اينجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

Maggy_P
31-01-2008, 21:00
سلام به همه
آقا شرمنده.ميدونم كه اينجا در مورد درخواست من نيست ولي ميخوام خواهش كنم اگه ممكنه بمن كمك كنيد .من توي بازي resident evil 3 nemsis همون اولاش موندم يعني فيوزرو براي قطار وباطري رو براي آسانسور پيدا نميكنم .كسي كمكم ميكنه لطفا؟ ممنونم از لطفتون
اينجا جاش نيست ولي جواب ميدم
بايد شما بري كتاب رو از اون مجسمه بگيري و بري نزديك در رستوران اونجا يك جاي خالي كتاب هست كتاب رو اونجا قرار ميدي و لوح گرد رو برميداري بعدش همون لوح رو ميبري ميزاري جاي قبلي كتابه ( دست مجسمه ) بعد مجسمه ميچرخه و باطري آسانسور رو بهت ميده بعدش با آسانسور برو همون جا فيوز هم پيدا ميكني
موفق باشي
ولي لطف كن سوالتو توي تاپيك خودش بپرس چون فقط كسايي كه بازي وروونيكا رو رفتن به اين تاپيك سر ميزنن:46:

Maggy_P
11-06-2008, 08:46
چرا من همش توي غولاش گير ميكنم! :دي

يكي كمك كنه ديگه حرصم داره در مياد اين غوله آخر ( همون كه 5 دقيقه وقت ميده تا بكشيمش ) هر چي تير ميزنم نميميره در ضمن اين جونورا كه زير پاي آدم وول ميخورن نميزارن فرار كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش پانسمان تموم ميكنم! :دي
ببينم كشتنش روش خاصي ميخواد يا فقط بايد تير بزني؟:41:

redfild
11-06-2008, 09:37
چرا من همش توي غولاش گير ميكنم! :دي

يكي كمك كنه ديگه حرصم داره در مياد اين غوله آخر ( همون كه 5 دقيقه وقت ميده تا بكشيمش ) هر چي تير ميزنم نميميره در ضمن اين جونورا كه زير پاي آدم وول ميخورن نميزارن فرار كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش پانسمان تموم ميكنم! :دي
ببينم كشتنش روش خاصي ميخواد يا فقط بايد تير بزني؟:41:
مگی جان اگه سری x رو بازی میکین کد "Veronica" رو وارد کن تا تمام درها و آسانسور خودشون باز بشن .

می دونم انگلیسیت خوبه ، پس ترجمه نمی کنم این توضیحات روش کلیش هست اگر اشتباه نکنم :

Maggy_P
11-06-2008, 09:46
مگی جان اگه سری x رو بازی میکین کد "Veronica" رو وارد کن تا تمام درها و آسانسور خودشون باز بشن .

می دونم انگلیسیت خوبه ، پس ترجمه نمی کنم این توضیحات روش کلیش هست اگر اشتباه نکنم :

اونو كه وارد كردم من خود غوله رو ميگم!

بعدشم اين تو گفته كه بايد اون اسلحه كه با كلر شارژش كرد كاملا شارژش تموم بشه بعد با اون بهش شليك كنم بد بختي اينه كه جونش تا اون موقع قد نميده! :دي
قبلش هم من يك عالمه بهش تير ميزنم ولي اصلا نميميره:41::19:

redfild
11-06-2008, 09:56
اونو كه وارد كردم من خود غوله رو ميگم!

بعدشم اين تو گفته كه بايد اون اسلحه كه با كلر شارژش كرد كاملا شارژش تموم بشه بعد با اون بهش شليك كنم بد بختي اينه كه جونش تا اون موقع قد نميده! :دي
قبلش هم من يك عالمه بهش تير ميزنم ولي اصلا نميميره:41::19:

خب اخه گفته اون اسلحه آخری شارش بی نهایته ، اول بذار آتیش آلکسیا تموم بشه بعد شروع به شلیک کردن کن . من سعی می کنم cheat کدهاش رو در بیارم . کنسولی که بازی رو انجاام میدی نینتندوئه یا با شبیه ساز کار می کنی ؟

Maggy_P
11-06-2008, 10:03
خب اخه گفته اون اسلحه آخری شارش بی نهایته ، اول بذار آتیش آلکسیا تموم بشه بعد شروع به شلیک کردن کن . من سعی می کنم cheat کدهاش رو در بیارم . کنسولی که بازی رو انجاام میدی نینتندوئه یا با شبیه ساز کار می کنی ؟
با شبيه ساز پلي 2

يعني چي آتيشش تموم بشه؟ اصلا آتيش نميده!:31:

redfild
11-06-2008, 10:22
با شبيه ساز پلي 2

يعني چي آتيشش تموم بشه؟ اصلا آتيش نميده!:31:
wow ! ok متوجه شدم کجاشی ، هنوز به قسمت آخر مبارزه نرسیدی ! الآن به طرفت اسید پرتاب می کنه ؟

راستی شبیه سازت چیه ؟

اینجا ها رو چک کن :

و این دو جا حتما بدردت میخورن ! مخصوصا اولی ، آخرش رو بخون ، خیلی خوب توضیح داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Maggy_P
11-06-2008, 10:33
wow ! ok متوجه شدم کجاشی ، هنوز به قسمت آخر مبارزه نرسیدی ! الآن به طرفت اسید پرتاب می کنه ؟

راستی شبیه سازت چیه ؟
آره اسيد سبز رنگ!

Pcsx2 0.9.4

redfild
11-06-2008, 10:43
آره اسيد سبز رنگ!

Pcsx2 0.9.4

خب باید هی بدویی ! بعد اسپری استفاده کنی و بعد به طرفش شلیک کنی . سعی کن بیشتر فرار کنی تا وقت بگذره !

حالا امتحان کن :46:

Maggy_P
11-06-2008, 10:56
خب باید هی بدویی ! بعد اسپری استفاده کنی و بعد به طرفش شلیک کنی . سعی کن بیشتر فرار کنی تا وقت بگذره !

حالا امتحان کن :46:
اونوقت اگه بيشتر فرار كنم وقت تموم نميشه احيانا؟:31:

اگه اين جونورا بزارن حتما فرار ميكنم حالا ميرم ببينم چي ميشه:27:

mad punisher
26-07-2008, 11:04
سلام/من در اویل کد ورونیکا مشکل پیدا کردم.الان من یک سنجاقک دارم و نمی دونم کجا باید ازش استفاده کنم؟

Maggy_P
26-07-2008, 11:12
سلام/من در اویل کد ورونیکا مشکل پیدا کردم.الان من یک سنجاقک دارم و نمی دونم کجا باید ازش استفاده کنم؟
بايد check كنيش نا بالهاشو بكنه
اونوقت ميشه كليد:10:

بیخار
28-07-2008, 15:53
به به به
چشمان به جمال برادر محمد نیز روشن گردید
برادر خدمته شما عارضم که بازی های مختلفی دونفره قابل به انجام هستند
بازی های racing معمولا این قاببلیت را دارند
دیگر میشود به سری بازیهای سایت reflexive اشاره کرد
chicken invaders
شما دقیقا در چه سبک هایی منظورتان هست بفرمایید تا دقیق تر راهنمایی کنیم

سلام حاج اقا.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر سبکی باشه مهم نیست ولی دو نفره باشه...من خودم ریسینگی ندیدم دو نفره !
ممنان میشویم کمک نمایید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اساتید محترم یه سوال فنی دارم:
شنیدم Oblivion تو سبک RPG هست.می خوام بدونم آیا مثل Never Winter Night دیالوگ زیاد داره؟

بله دوست عزیزم در oblivion به طرز وحشتناکی دیالوگ وجود داره....واقعا ودنیای وسیعی داره ..:46:

سلام خسته نباشید به همه اساتید محترم
من دنبال یه بازی هستم تو مایه های هک کردن.البته Uplink رو بازی کردم.فرقی نمی کنه بازی گرافیکش بالا باشه یا مثل Uplink بیشتر متن باشه.

دوست عزیز بازی Cyber Warefare -Hacker v3.1 هم مثل uplink هستش ..

من در كد ورونيكا گيركردم انجاي كه دوتا الماس چشم ببر رابردارم و اون دري كهدر اتاقيكهالماس هارا قرار مي دهند چطوري باز كنم در بزرگه را هموني كه به اتاق تابلو ها باز مي شود

چطوري الماس ها را بر دارم

خيلي ممنون مي شوم يكي جواب من را بد هد

Maggy_P
28-07-2008, 16:01
من در كد ورونيكا گيركردم انجاي كه دوتا الماس چشم ببر رابردارم و اون دري كهدر اتاقيكهالماس هارا قرار مي دهند چطوري باز كنم در بزرگه را هموني كه به اتاق تابلو ها باز مي شود

چطوري الماس ها را بر دارم

خيلي ممنون مي شوم يكي جواب من را بد هد
لطفا پست هاي پشت سر هم نزنيد :46:

اگر اون 2 تا رو برداشتي پس بايد قطعا كليدش هم پيدا ميكردي

كليدش توي اون اتاقست كه ميشه سيو كرد ( همونجا كه 3 تا جواهر ميزاريم توي تابلو در راهرو باز ميشه:46:)

بیخار
28-07-2008, 19:49
چطور الماس ها ي روي مجسمه ببرا بر دارموان دري كه به اتاق تابلوي بزرگي كه الماس ها را قرار مي دهيم را چطور بايد باز كنم وقتي در را باز مي خواهم كنم اين پيغام را مي دهد A biohazard symbol is carved by the key hole

Maggy_P
28-07-2008, 20:08
چطور الماس ها ي روي مجسمه ببرا بر دارموان دري كه به اتاق تابلوي بزرگي كه الماس ها را قرار مي دهيم را چطور بايد باز كنم وقتي در را باز مي خواهم كنم اين پيغام را مي دهد A biohazard symbol is carved by the key hole
درسته

شما فعلا نبايد با الماس ها كار داشته باشيد

اون سالن بزرگ رو از اون يكي درش وارد بشيد بعد از پله ها بريد بالا و ميبينيد كه اون تابلوي بزرگ 3 تا جواهر ازتون ميخواد شما بايد جواهر انگشتر آلفرد گردنبند آلكسيا و گوشواره ي پدرشونو در بياريد و درون تابلو قرار بديد تا تابلو كنار بره و يك در پيدا ميشه:46:
از در كه رد بشيد بايد بريد توي يكي از اتاق هايي كه توي راهرو هست اونجا كليد اون دره رو پيدا ميكنيد:10:

tosmachogh
29-07-2008, 12:33
سلام

خدا رو شکر که هنوز رزیدنت اویل طرفدارای زیادی داره.

دوستان خیلی دوست دارم ورونیکا کد رو بازی کنم لطف کنید بگید آیا این بازی نسخه pc داره واگه نداره

برای چه کنسولی آمده و هر کی سی دیش رو داره و امولاتورشو من میخرم چون اصلا نمیشه تو مغازه ها

پیداش کرد و اگر تو این سایتم مثل سایتهای دیگه خریدو فروش مجاز نیست آدرس مغازه ای که این بازی

رو داره لطف کنید بگید .

خیلی تشکر .

tosmachogh
29-07-2008, 12:34
تو رو خدا زود تر جواب بدبن

Maggy_P
29-07-2008, 12:39
سلام

خدا رو شکر که هنوز رزیدنت اویل طرفدارای زیادی داره.

دوستان خیلی دوست دارم ورونیکا کد رو بازی کنم لطف کنید بگید آیا این بازی نسخه pc داره واگه نداره

برای چه کنسولی آمده و هر کی سی دیش رو داره و امولاتورشو من میخرم چون اصلا نمیشه تو مغازه ها

پیداش کرد و اگر تو این سایتم مثل سایتهای دیگه خریدو فروش مجاز نیست آدرس مغازه ای که این بازی

رو داره لطف کنید بگید .

خیلی تشکر .

نه نسخه ي PC موجود نيست . اين بازي رو بايد با امولاتور بازي كنيد.
در ضمن خريد و فروش توي اين فروم ممنوعه

بايد بتونيد راحت سيديشو گير بياريد منم خودم با امولاتور رفتم و راحت سيديشو گير آوردم

موفق باشيد:46:

tosmachogh
29-07-2008, 12:44
نه نسخه ي PC موجود نيست . اين بازي رو بايد با امولاتور بازي كنيد.
در ضمن خريد و فروش توي اين فروم ممنوعه

بايد بتونيد راحت سيديشو گير بياريد منم خودم با امولاتور رفتم و راحت سيديشو گير آوردم

سلام

خیلی ممنون که به این سرعت جوابمو دادی .

فقط قربونت این لینک دانلود امولاتور رو برام بزاری خیلی با عشقی.

لینک دانلود بازی رو هم اگه داری برام بزار.

دوست دارم دوست داشتنی.

Maggy_P
29-07-2008, 13:20
سلام

خیلی ممنون که به این سرعت جوابمو دادی .

فقط قربونت این لینک دانلود امولاتور رو برام بزاری خیلی با عشقی.

لینک دانلود بازی رو هم اگه داری برام بزار.

دوست دارم دوست داشتنی.

آقاي محترم لطفا جلوي خودتونو نگه داريد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود امولاتور رو توي اين بخش :

دانلود بازي هم توي بخش دانلود بازي دنبالش بگرديد
ممنون

Mist
29-07-2008, 23:20
به به بسی خندیدم چه خبره اینجا:دی

میگم که مگی جان من امولاتور رو دارم میخواستم قبل خرید بازیش بدونم (هوس کردم دوباره برم) با امولاتور روون میاره ؟

پیشاپیش ممنان :دی

Maggy_P
30-07-2008, 08:06
به به بسی خندیدم چه خبره اینجا:دی

میگم که مگی جان من امولاتور رو دارم میخواستم قبل خرید بازیش بدونم (هوس کردم دوباره برم) با امولاتور روون میاره ؟

پیشاپیش ممنان :دی
اي بدك نمياره مال من كه وقتي غولاش ميومدن اسلو موشن ميشد!:19:
براي همين اين غول آخريه خيلي سخت شد

خواهش:46:

Mist
30-07-2008, 09:00
میشه آمار سیستمو بدی مگی جان شرمنده ها چون میخوام مقایسه کنم لطف میکنی

یاحق

Maggy_P
30-07-2008, 09:08
میشه آمار سیستمو بدی مگی جان شرمنده ها چون میخوام مقایسه کنم لطف میکنی

یاحق
pentium 4 CPU 2.80 GHz
2.81GHz, 512 MB of Ram

256MB NVIDIA GeForce7200 TurboCacher TM

فقط نميدونم چرا 2 تا عدد CPU داشت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mist
30-07-2008, 14:34
مرسی دست گلت درد نکنه رفتم بگیرم بازی رو ...

یادو هسته ای هستی یا اینکه آمار سیستمتو با یه برنامه ای دیدی که اورکلاک سی پی یوتو هم نشون میده یا من نمیدونم :دی

Maggy_P
30-07-2008, 14:49
مرسی دست گلت درد نکنه رفتم بگیرم بازی رو ...

یادو هسته ای هستی یا اینکه آمار سیستمتو با یه برنامه ای دیدی که اورکلاک سی پی یوتو هم نشون میده یا من نمیدونم :دی
من آمار سيستممو از توي properties ماي كامپيوترم ديدم:46: اما 2 تا عدد CPU داشت

شما قبلا اين بازي رو رفتيد؟ يا اولين بارتونه ؟:13:

بیخار
30-07-2008, 19:45
من گردنبند الكسيا وپدر شو كزاشتم ولي انگشتر الفرد را از كجا بر دارم

Mist
30-07-2008, 21:37
من آمار سيستممو از توي properties ماي كامپيوترم ديدم:46: اما 2 تا عدد CPU داشت

شما قبلا اين بازي رو رفتيد؟ يا اولين بارتونه ؟:13:

مگی جان قبلا تو پلی 2 یه بار یکمی شو رفتم خوشم امده بود دیدم تایپیکش هست و شما هم گفتی برا کامپیوتر

اومده گفتیم یه حال اساسی بکنیم تا شماره 5 اویل رو برا PC بزنن اینو بازی کنیم دیگه بد میگم

سی پی یوتونم احتمال قوی دوهسته ایه من برا خودمو دیدم

واز اونجایی که برا من دوهسته ایه حتما مال شما هم هست دیجه :دی

Maggy_P
31-07-2008, 10:46
من گردنبند الكسيا وپدر شو كزاشتم ولي انگشتر الفرد را از كجا بر دارم
همون جا كه اون ببره هست كه چشمهاش جواهره پشت سرت توي راهرو يك آسانسوره با اون برو بالا به يك 2 راهي ميرسي كه وسطش يك برج پر از حشرست 2 در توي هر طرف رو بايد بري تا جسد آلفرد رو پيدا كني و انگشترشو برداري:10:

بیخار
31-07-2008, 18:49
ولي براي من كه چيزي روي زمين نيست از اون مكعبي كه گرفتم چطوري استفاده كنم

بیخار
31-07-2008, 20:12
دراون اتاقي كه الكسيا ازداخل محفظه بيرون مياد بايد رمزي وارد كنم كه 6 تا شكله چطوري بايد ترتيب اون شكلهارا وارد كنم در ضمن من جسد الفرد را پيدا نكردم من با شبيه ساز ps 2 بازي ميكنم در ضمن يك مكعب دارم كه عكس 6 تا شكل روش است

Maggy_P
01-08-2008, 09:58
ولي براي من كه چيزي روي زمين نيست از اون مكعبي كه گرفتم چطوري استفاده كنم

دراون اتاقي كه الكسيا ازداخل محفظه بيرون مياد بايد رمزي وارد كنم كه 6 تا شكله چطوري بايد ترتيب اون شكلهارا وارد كنم در ضمن من جسد الفرد را پيدا نكردم من با شبيه ساز ps 2 بازي ميكنم در ضمن يك مكعب دارم كه عكس 6 تا شكل روش است
درسته اگر اون رمز رو وارد كني جسد آلفرد از اون محفظه ميفته بيرون
رمزش رو هم بايد از روي اون مكعب تشخيص بدي ( اول رمز اسم آلكسيا رو بهت ميده تو بايد رمز آلفرد رو بزني):46:

بیخار
06-08-2008, 06:36
انجايكه با كريس در اول بازي اون كرمه اون مرده را مي خوره يك اسلحه است چطوري بردارم وانجاي كه با طري را برمي دارم يك اتق است كه داخلش يك ميز با چهارتا كشو با رنگهاي متفاوت است كشو چهارمي را چطور باز كنم.
رمز الفرد را كه از محفظه بيرون مياره را مي خواستم ممنون مي شوم

Maggy_P
06-08-2008, 08:41
انجايكه با كريس در اول بازي اون كرمه اون مرده را مي خوره يك اسلحه است چطوري بردارم وانجاي كه با طري را برمي دارم يك اتق است كه داخلش يك ميز با چهارتا كشو با رنگهاي متفاوت است كشو چهارمي را چطور باز كنم.

راستش اون اسلحه رو خودمم بر نداشتم ، ولي فكر كنم كرمه رو كه بكشيد باز بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد به ترتيب سه كشوي بالايي رو باز كني فكر كنم اول وسطي بود بعدش آخري بعدشم اولي:10:
توش هم همون اسلحه طلاييه هست ولي نميتونيد باهاش شليك كنيد

AA تاج قلب پيك

موفق باشي:46:

بیخار
14-08-2008, 19:33
من يك يك دفتر چه از كلر گرفته ام بايد كجا استفاده كنم وانجاي كه سنجاقك را كزاشتم يك دستگاه است كه از من كارت مي خواهد از كجا بدست بياورم

Maggy_P
15-08-2008, 16:45
من يك يك دفتر چه از كلر گرفته ام بايد كجا استفاده كنم وانجاي كه سنجاقك را كزاشتم يك دستگاه است كه از من كارت مي خواهد از كجا بدست بياورم
اگر وسط اون دفترچه رو چك كني از لاش يك كارت بيرون مياد اسم رمز هم ورونيكا هست . شما بايد اون كارت رو بزاري و رمز رو وارد كني :46:

موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redfild
16-08-2008, 19:20

خب مگی عزیز توضیحات کامل رو دادن ، ولی در مورد اون اسلحه .
شما موقع بازی با کلر رو یادت میاد ؟ تو بازی با کلر شما یه قوطی قرص پیذدا می کنی که اگه اونرو واسه رودریگو ( کسی که در زندان رو در اولین سکانس برای کلر باز کرد ) ببری ، اون به کلر ابزار باز کردن قفل در رو میده ( Lock Pick ) و کلر هم به اون فندک کرس رو میده .

حالا در صورتی که اینکارا رو کرده باشی رودریگو قبل از مرگش به کرس اون فندک رو بر میگردونه ( در صورتی که شما کرم رو بکشید که کار آسونی هم هست ) و شما میتونی بله اتاق قبل برگردی و با روشن کردن شمع در دست مجسمه کنار دیوار ، یک جفت Sub machine gun برداری .

در مورد کشوها هم خیلی مهمه که اونها رو باز کنی و اون اسلحه تزئینی رو برداری چون در غیر اینصورت بعد از اتمام بازی استیو در Battle Mode آزاد نمیشه .
قرمز - سبز - آبی رمز کشوهاست . موفق باشی

بیخار
29-08-2008, 06:21
من چطوري دختره را بكشم هرچه با تير ميزنم چيزي نمي شه اون اسلحه كه دو نفري باز مي كنن چطوري بگيرم

Maggy_P
29-08-2008, 08:35
من چطوري دختره را بكشم هرچه با تير ميزنم چيزي نمي شه اون اسلحه كه دو نفري باز مي كنن چطوري بگيرم
منم اول همين مشكلو داشتم ، اون غول آخر فقط با اون تفنگ شارژيه ميميره ، شما بايد فقط تير بزنيد و جاخالي بديد تا وقت بگذره و اسلحه شارژ بشه بعد اسلحه رو بر دارين و با اون تير بزنيد تا بالاخره بميره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redfild
29-08-2008, 20:39

همونطور که مگی عزیز گفتن باید بهش تیر بزنید و جاخالی بدید . البته من خودم کلا تو 10 ثانیه مرحله اول کشتن آلکسیا رو تموم کردم . کافیه شما اون تیر و کمان ( B.O.W Gun ) رو با اون پئدرهایی که از کیف های دستی بدست میاد ( پودر قرمز) مخلوط کنی و 10-15 تا به آلکسیا بزنی . البته من به علت حوصله کم این تیرها رو با دستکاری در مموری بینهایت کردم ، ولی همین 10-15 تا واسه اولین مرحله کافیه . اگر نداشتید ، با لانچر (بازوکا) شلیک کنید و موفق باشید

bahraminter
11-09-2008, 21:56
با عرض سلام. لطفا اگر ميدانيد روش حل معماي ان 6 تابلو را در اسم رمز ورنيكا به من بگوييد.

تابلوها عبارتنداز مورچه - كشتي - هوابيما - دو سلاح كمري - دو سلاح مگنوم - سه عدد چاقو.

Ar@m
11-09-2008, 22:25
معماي مسخره ايه!
تابلوهاي C و E رو بزن يعني همون سلاح كمري و مگنوم!

setare soheil
14-09-2008, 11:38
معمای مشخص کردن تابلوهای خانوادگی آلفرد چطوری حل میشه؟:11::10::5:

Maggy_P
14-09-2008, 11:49
به ترتيب : تابلوی خانوم... تابلوی مرد با دو تا بچه... تابلوی مرد با فنجون قهوه... تابلوی مرد با بشقاب... تابلوی مرد با کتاب... تابلوی مرد با جا شمعی ...تابلو بزرگه

setare soheil
14-09-2008, 12:51
باید یه تیکه غیر فلزی بگیری که از دستگاه رد میشه.بعد بزاری تو دستگاه اسکن تا یه کپی از مدال اصلی واست درست کنه.
جاش دقیقا" نمیدونم کجاست ولی فکر کنم تو یکی از کیف ها باشه.:5:

setare soheil
18-09-2008, 10:22
سلام.
من یه کوزه سفالی از پشت تابلو گرفتم.هر چی میگردم جاشو پیدا نمیکنم.
لطفا" کمکم کنین.
ممنون.:41:

Maggy_P
18-09-2008, 10:52
سلام.
من یه کوزه سفالی از پشت تابلو گرفتم.هر چی میگردم جاشو پیدا نمیکنم.
لطفا" کمکم کنین.
ممنون.:41:
بايد اون كوزه رو چك كني و بچرخونيش تا داخلشو نشون بده اونوقت كليك كن تا يك الماس آبي از توش دربياد :46:

setare soheil
24-09-2008, 11:53
سلام.
من یه سنجاقک گرفتم روش چک کردم تبدیل به یه لوله شد.
همه جا رو گشتم.
نمیدونم کجا استفاده میشه.
لطفا" کمک کنید.

Maggy_P
24-09-2008, 12:12
سلام.
من یه سنجاقک گرفتم روش چک کردم تبدیل به یه لوله شد.
همه جا رو گشتم.
نمیدونم کجا استفاده میشه.
لطفا" کمک کنید.
توي همون اتاق روي ديوار يك محفظه هست كه اون كليد توش ميچرخه
بگرديد پيداش ميكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gearamir
24-04-2009, 15:42
سلام . من اولین پستیه که ارسال میکنم و دوست دارم در مورد این بازی باشه . من این بازیو چند بار تموم کردم . اگه کمک خواستید کوتاهی نمیکنم .

R.P.G
24-04-2009, 18:50
سلام . من اولین پستیه که ارسال میکنم و دوست دارم در مورد این بازی باشه . من این بازیو چند بار تموم کردم . اگه کمک خواستید کوتاهی نمیکنم .
خوش آمدید.
امیدواریم که فعالیتتون هر روز بیشتر از پیش بشه.:10:

AidinSniper
01-08-2010, 15:49
از كجا ميشه اينو دانلود كرد؟

hassanmirabi
02-08-2010, 14:34
دوستان شما اينو با امولاتور روي پي سي بازي ميكنيد يا روي ps2؟
ps2 من كه عمرش به دنيا نبود و چند ماه پيش قبل از اين كه اين بازي رو تموم كنم دارفاني رو وداع گفت.الان ميتونم روي ps3 بازي كنم ولي بايد بازي رو ارجينال بخرم كه اونم اصلا تو ايران گير نمياد.
اگه كسي با امولاتور بازي كرده خواهشا بگه با كدوم امولاتور تا منم بتونم تمومش كنم.
البته يادمه توي ps2 گير افتاده بودموقتي بازي با كلر تموم ميشه و با كريس بازي رو شروع ميكنيم توي اون خونهه توي همون جزيره راكفود گير كرده بودم دقيقا يادم نيست

B3HZ@D
02-08-2010, 16:56
برای PS2 که منتشر نشده...PS3 و XBOX 360 و PC جزو پلتفورمهای این بازی هستن

hassanmirabi
03-08-2010, 00:10
كد ورونيكا يه بازي قديميه برادر براي دريم كست گيم كيوب و پلي استيشن دو منتشر شده فقط

Squall Leonhart
09-09-2010, 23:47
امروز این بازی رو تموم کردم! بدون استفاده از چیت یا راهنما! :31:

با امولاتور PCSX2 0.9.7 به راحتی روی کامپیوتر اجرا میشه.

ولی عجب بازی خفنی بود واقعا حال کردم.

ولی یه چند جا عجیب گیر کردم.

اولیش پیدا کردن جای تابلوی اسکلت روی دیوار بود!

دومیش 7 لیتر پر کردن مخزن روغن واسه پل بود!

سومیش که پدرم رو در آورد پیدا کردن موش بود!

چهارمیش حل کد تاس بود! چند تا امتحان کردم دیدم نشد گفتم با اصل شمارش حلش کنم. یه حساب کردم دیدم اگه تکرار نباشه باید 360 تا کد امتحان کنم ( 360 = 3 * 4 * 5 * 6 ) که مجبور شدم با یه روش دیگه حلش کنم!

پنجمیش در آوردن چشم های ببر بود که باید برق رو قطع میکنم!

ولی آخر سر چند تا چیز موند! که فکرم رو مشغول کرده باید یه دور دیگه با دقت برم ببینم :

یکیش یه اجاق هست که بعد از اینکه فندک رو به اون مرد زخمی دادم پیداش کردم. جلوتر یه لامپ نفتی هم بود. یه جایی هم یه در که روش چاشنی حرارتی میزاره هم موند که مینیویسه باید گرما بهش بدم!

وقتی با کریس وارد جزیره میشم روی دیوار یه جفت SMG هست که نتونستم برشون دارم!

چهار تا کشو رو با راهنمایی تابلوی اتاق حل کردم ( آتشفشان جنگل رو میسوزونه و خاکسترش زمین رو تشکیل میشده!) قرمز سبز خاکستری بعد کشوی آخری باز میشه و یه کلت طلایی بهم میده که تا آخر با خودم این ور و اون ور کشوندمش ولی هیچ جایی به دردم نخورد!

روی آسانسور بزرگ دو طرفه روی جعبه بالایی یه کیف تیرکمان آتشین بود ولی دستم بهش نرسید!

توی زیر زمین بهداری یه اتاق بود که پرده هاش به صورت در بود و تصویر رو هم زوم میکرد که به نظرم رسید که باید یه جوری باز بشه ولی نشد!

در کل معماهاش خیلی های هستن و اصلا قابل مقایسه با ورژن های قبلی نیست و وقتی باهاشون روبرو میشدم واقعا ناامید میشدم ولی وقتی بعد از تلاش حلشون میکردم احساس خوبی بهم دست میداد :31:

بعد از این کدوم اویل اومده؟ کسی میدونه؟

Layken
10-09-2010, 12:05
بعد از این کدوم اویل اومده؟ کسی میدونه؟
واقعيتش اگه بخواي حساب كني چند تا قسمت (OUT Break يا File 1 و 2 داره كه من هيچ وقت تجربشون نكردم)

Squall Leonhart
10-09-2010, 15:15
واقعيتش اگه بخواي حساب كني چند تا قسمت (OUT Break يا File 1 و 2 داره كه من هيچ وقت تجربشون نكردم)

از قرار معلوم واسه PS2 این عناوین به ترتیب اومدن :

Resident Evil: Code Veronica X 2001
Resident Evil Survivor 2: CODE Veronica 2002
Resident Evil: Dead Aim 2003
Resident Evil: Outbreak 2004
Resident Evil: Outbreak File #2 2005
Resident Evil 4 2005

CAPITAN MAC
10-09-2010, 16:21
سلام
می خواسنم بدونم چه عناویی از سری Resident Evi برای PC منتشر شده؟

Squall Leonhart
10-09-2010, 19:09
سلام
می خواسنم بدونم چه عناویی از سری Resident Evi برای PC منتشر شده؟

از شماره یک تا پنج همشون واسه پی سی هست.

mosolim
03-12-2011, 00:39
سلام

کجا میتونم نسخه ریمک شده ی بازی رو پیدا کنم. اینجا یعنی کرج جایی ندیدم که داشته باشه . دوستان ادرس جایی که نسخه HD بازی رو داشته باشه داره بم بده

ممنون میشم با تشکر...

Squall Leonhart
03-12-2011, 18:54
سلام

کجا میتونم نسخه ریمک شده ی بازی رو پیدا کنم. اینجا یعنی کرج جایی ندیدم که داشته باشه . دوستان ادرس جایی که نسخه HD بازی رو داشته باشه داره بم بده

ممنون میشم با تشکر...

این بازی در سال 2001 واسه PS2 و در سال 2004 برای GC اومده. حالا کدوم یکی رو میخوایی؟ اون زمون مگه HD هم داشتیم؟‌ :worried:

smallfrank
03-12-2011, 21:06
این بازی در سال 2001 واسه PS2 و در سال 2004 برای GC اومده. حالا کدوم یکی رو میخوایی؟ اون زمون مگه HD هم داشتیم؟‌ :worried:

مثل اینکه تو باغ نیستی حاجی.......!!!:20::31:

بازی RE4 و RE Code Veronica همین امسال ریمیک شدن برای Xbox360 .
RE4 روی دیسک اومده ولی من ورونیکا رو ندیدم.....

Abolfazl3007
03-12-2011, 23:43
ورونیکا فکر کنم فعلا فقط رجیون NTSC-J هستش ...

Squall Leonhart
03-12-2011, 23:44
..Holy sh

پ آخه این رو الان میگن؟! بعد از دو ماه! آههههههههههه :19:

فعلا یه تورنت ازش پیدا کردم :

حجمش نزدیک سه گیگ هست! سیدش خیلی کم هست!

ویرایش : از اونجایی که بازی پنج تا زبان اصلی اروپایی رو ساپورت میکنه به نظر میاد که ورژن PAL هست! هووووووووورا :26:

ویرایش : خبرای جدید : :33:

RESIDENT EVIL CODE : Veronica X (HD Version) [PAL]i

Release date : 27/09/2011
Developer : CAPCOM CO,. LTD
Publisher : CAPCOM CO,. LTD
Genre : Action & Adventure

The Games on Demand version supports English, French, Italian, German, Spanish. It has been 3 months since the destruction of Raccoon City. Claire Redfield travels to Europe in search of her brother. Claire infiltrates the Paris laboratory of Umbrella Corporation, but is captured after a heated gun fight. The captured Claire is then sent to Rockfort Island, but shortly after her arrival the island is attacked! Amidst the chaos, a horde of zombies are released! Can Claire escape the horrors of the island?

منبع و تصاویر بیشتر :

behexen
04-12-2011, 21:53
..Holy sh

پ آخه این رو الان میگن؟! بعد از دو ماه! آههههههههههه :19:

فعلا یه تورنت ازش پیدا کردم :

حجمش نزدیک سه گیگ هست! سیدش خیلی کم هست!

ویرایش : از اونجایی که بازی پنج تا زبان اصلی اروپایی رو ساپورت میکنه به نظر میاد که ورژن PAL هست! هووووووووورا :26:

ویرایش : خبرای جدید : :33:

RESIDENT EVIL CODE : Veronica X (HD Version) [PAL]i

Release date : 27/09/2011
Developer : CAPCOM CO,. LTD
Publisher : CAPCOM CO,. LTD
Genre : Action & Adventure

The Games on Demand version supports English, French, Italian, German, Spanish. It has been 3 months since the destruction of Raccoon City. Claire Redfield travels to Europe in search of her brother. Claire infiltrates the Paris laboratory of Umbrella Corporation, but is captured after a heated gun fight. The captured Claire is then sent to Rockfort Island, but shortly after her arrival the island is attacked! Amidst the chaos, a horde of zombies are released! Can Claire escape the horrors of the island?

منبع و تصاویر بیشتر :

شما خودت دانلود کردی ؟
کار می کنه؟ رو کنسول های پال؟

Layken
05-12-2011, 00:03
بله پال هستش
+
فرید من احساس میکنم که تو زیاد به این Claire توجه میکنی :13:
اون عکس چیه موقع تیراندازی شیرجه زدی گذاشتی اونو من انداختم کی دست تو افتاده با ناموس مردم چی کار داری تو :31:

Squall Leonhart
12-03-2012, 00:24
آقا من این رو دانلود کردم. فقط روی کنسول های جی تگ شده کار میکنه. کنسول من جی تگ شده هست خیلی راحت اجراش کرد ...

sattarforum
09-11-2012, 12:23
ببخشید برای playstation2 کسی لینک دانلود با سرعت بالا سراغ نداره

Squall Leonhart
10-11-2012, 19:41
این بازی واسه سونی دو زیاد نایاب نیست. یه سر به پاساژهای گیم بزنی میتونی پیداش بکنی. نیازی به دانلود نیست.

ahmad32
11-03-2013, 08:47
من توقسمت ماسك گاز وخاموش كردن اتش گير كردم لطفا يكي كمك كنه كپسول اتشنشاني كار نميكنه

Squall Leonhart
11-03-2013, 17:49
من توقسمت ماسك گاز وخاموش كردن اتش گير كردم لطفا يكي كمك كنه كپسول اتشنشاني كار نميكنه

با کلیر هستی یا لیون؟ احتمالا باید کپسول رو پر بکنی.

ahmad32
12-03-2013, 07:15
با کلیر هستی یا لیون؟ احتمالا باید کپسول رو پر بکنی.

ممنون كه جواب دادي با كلير هستم نميدونم كجا كپسول رو پركنم
اين نسخه از بازي كه من دارم به زبان ژاپني است

smilodon
12-09-2015, 16:55
سلام دوستان.این بازی نسخه ی pc داره یا حتما باید با شبیه ساز بازی کنم.با چه شبیه سازی؟شبیه ساز ps2 یا دریمکست؟
فرق اینا تو چیه و به نظرتون بهتره کدوم رو بازی کنم و از کجا میتونم دانلودش کنم.Resident Evil Code: Veronica

و Resident Evil Code: Veronica X

وResident Evil Code: Veronica X HD

Squall Leonhart
12-09-2015, 17:24
باید با شبیه ساز بازی بکنی :

Download PCSX2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download Resident Evil Code - Veronica X (USA) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](USA).rar)

آموزش تنظیم کردن شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85%D9%84+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%DA%A9%D8%B1%D8% AF%D9%86+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C+PS2+%D8%AF%D8%B1+PC+%D8%A8%D8%A7+%D8%B4%D8%A8%DB %8C%D9%87+%D8%B3%D8%A7%D8%B2+PCSX2+9.8+%D8%A8%D9%8 7+%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87+%D8%AA%D9%85%D8%A 7%D9%85%DB%8C+%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86 %D9%87%D8%A7+)