PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی عجیب که با گوشیم پیدا کردم (نه زنگ میخوره ونه میزنه)

mehdi_vsgh
03-03-2007, 07:30
ماجرا از این قراره که از دیروز بعدازظهر متوجه شدم که نمیتونم با گوشیم به جایی زنگ بزنم!!
حتی هیچکس نمیتونه به من زنگ بزنه و همش اشغال میزنه!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟
درحالی که از لحاظ آنتن دهی مشکلی ندارم!! بعدش اینکه مشکل از شبکه هم نیست! چون گوشی داداشم راحت زنگ میخوره!!

راستی گوشی من 6600 هستش

به نظرتان آیا تنظیماتی چیزی داره که بهم خورده و اینطوری شده و تمام تماسها قطع شده؟؟؟

Kolang
03-03-2007, 12:10
موقع زنگ زدن پیغام network busy میده؟
و موقعی که میخوان بهت زنگ بزنن اشغال؟
درسته؟
گوشی رو خواموش و روشن که، اگه درست نشد، ریستش کن و اگه نشد مشکل سخت افزاری پیدا کرده
(معمولا اگه مشکلش جدی نباشه، با ریست یه مدتی به حال عادی برمیگرده)
البته اگه مشکلت همونی که من فکر میکنم باشه

mehdi_vsgh
03-03-2007, 19:53
موقع زنگ زدن پیغام network busy میده؟
و موقعی که میخوان بهت زنگ بزنن اشغال؟
درسته؟

اقا کمال دقیقا زدین تو خال!!!
همینه که شما گفتین
راستش یه چیز عجیب دیگه اینکه من تو تهران زندگی میکنم و محل تحصیلم کرج هستش

قضیه اینه که وقتی میرم کرج راحت بهم زنگ میخوره و حتی زنگ میتونم بزنم!!‌(امروز تست کردم)
اما به محض اینکه میام خونه یهو این مشکل به وجود میاد!!
ولی گوشی داداشم راحت زنگ میخوره

Kolang
03-03-2007, 21:17
ببین مهدی جان
دقیقا میدونم چی میگی
مثلا همون جایی که نمیتونی زنگ برنی، اگه امتحان کنی میبینی که sms میزنه;)
کارایی که گفتم رو امتحان کن
اونجاهایی که خط نمیده، گوشی رو خاموش و روشن کن و شروع کن به تماس گرفتم، بعضی وقت ها حل میشه
راستی، اگه ورژن firmware گوشیت قدیمیه، با فلش هم حل میشه
و اگه راه های بالا جواب نداد، باید ببریش تعمیرگاه
مشکل اینجاست که ممکنه اونجا(تعمیرگا) مشکلی نداشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
03-03-2007, 22:22
ممنون کمال جان که وقت گذاشتی....

گوشیم رو چندبار خاموش و روشن کردم یه بارهم ریست کردم....
الان بعضی وقتا زنگ میزنه بعضی وقتا نه..... (راستی میتونه مشکل از کامپیوتر باشه چون بیشتر وقتا گوشیم کنار کامپیوتر هستش.... و یه صداهایی از اسپیکر میاد و صفحه تصویر مانیتور گهگاهی میپره!)

راستی یه چیز دیگه یکی دوبارهم زنگ زد ( الان تقریبا میتونم همیشه زنگ بزنم ولی وقتی تو خونه باشم کمتر کسی میتونه بهم زنگ بزنه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چند دقیقه پیش دوباره امتحان کردم اینبار میگفت مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد...)

راستی، اگه ورژن firmware گوشیت قدیمیه، با فلش هم حل میشه

این یه تیکه اش را متوجه نشدم... از کجا میشه ورژن این چیزی که گفتین را فهمید؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ببخشید دیگه من تازه کارم و با این چیزا اشنایی ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

mehdi_vsgh
05-03-2007, 16:15
چی شد توضیح دیگه ای ندارین؟؟؟

amirfarrokh
11-06-2007, 18:00
آقا منم این مشکل رو پیدا کردم..چه گلی تو سرم بگیرم؟؟؟؟
آقا مهدی...نتیجه کار شما چی شد؟؟؟چی کار کردی؟؟؟؟
مشکل من دقیقا اینیه که شما گفتی...
گوشیم رو هم جدید نگرفتم که بخواد مشکل پیدا بشه...3 ساله دارمش...7610 هم هست...رو هر گوشیه دیگه ای امنتحان کردم بدون مشکل کار کرد...
چی کار کنم؟؟؟؟