PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سی پی یو ؟؟؟

Milad-King
02-03-2007, 22:55
سلام - من میخوام یه سی پی سو توپ بخرم - سی پی یو خودم Intel Celeron 2.4 478 Pin هستش - با توجه به این مدل یه مدل توپ به من معرفی کنید . ممنون

Actros
03-03-2007, 01:06
Celron D هست یا 478 مشخصات کامل سی پی یو و مادربردتو بده.
تا ببینیم Lgaهست یا478

zonealarm
03-03-2007, 11:58
مدل مادربرد؟

البته 478 فقط دست دوم پیدا می شه.

Milad-King
03-03-2007, 12:37
مدل مادربرد؟

البته 478 فقط دست دوم پیدا می شه.

مدل مادر بورد : MSI 845PE Neo

Actros
03-03-2007, 21:40
دوست من با ایم مادربد قدیمی خرید سی پی یو منطقی نیست
بهتره یه مادربرد lga بگیری

saviss
03-03-2007, 22:05
از دوستان خصوصاMilad-Kingجان عذر میخوام
همچنین مدیران وهمکاران انجمن .........
اما با با این همه تاپیک درمورد خرید cpu زده میشه وهمش هم موضوعش یک چیزه......میخوام cpu بخرم!!!
خب بهتر نیست بجای تاپیک های جدا جدا زدن این مطالب توی یک تاپیک ویژه جمع بشن؟
اینجوری هم میشه یه مقایسه ای کرد وهم این انجمن اینقدر شلوغ نمیشه......دوستان همین جا توی همین انجمن ببینن چندتا تاپیک زده شده راجع به یک موضوع واحد
بازهم ببخشد

مدل مادر بورد : MSI 845PE Neo
ضمنا برای خالی نبودن عریضه.........من هم درست همین مین بورد رو داشتم اومدم cpuرو بالا ببرم........جیبمو خالی کرد(به تاپیک های متعدد!!!!درهمین مورد میتونید مراجعه کنید)چون بالاترین چیزی که این مدل مین برد ساپورت میکنهcpu3.2هستش با512kکش که الان مفتش هم گرونه.......میتونی بری توی سایتMSIچک کنی
ضمناپستactrosجان
دوست من با ایم مادربد قدیمی خرید سی پی یو منطقی نیست
بهتره یه مادربرد lga بگیری تایید میشه خفن........منم دیدم نمیصرفه رفتم 775 گرفتم!!!!

Milad-King
04-03-2007, 08:40
ممنون از همه که آب پاکی رو ریختن و دستم - ولی اگه میشه بگید که چقدر خرج داره ؟ - مادر برد Msi و سی پی یو خوب ؟ - بهتره کامپیوتر رو بفروشم برم اینارو بخرم !!!

pmg_acmilan
05-03-2007, 16:22
ممنون از همه که آب پاکی رو ریختن و دستم - ولی اگه میشه بگید که چقدر خرج داره ؟ - مادر برد Msi و سی پی یو خوب ؟ - بهتره کامپیوتر رو بفروشم برم اینارو بخرم !!!

اگه دوست داشتی یه راه حل بهتری هم هست ؟

saviss
05-03-2007, 20:34
از دوستان خصوصاMilad-Kingجان عذر میخوام
همچنین مدیران وهمکاران انجمن .........
اما با با این همه تاپیک درمورد خرید cpu زده میشه وهمش هم موضوعش یک چیزه......میخوام cpu بخرم!!!
خب بهتر نیست بجای تاپیک های جدا جدا زدن این مطالب توی یک تاپیک ویژه جمع بشن؟
اینجوری هم میشه یه مقایسه ای کرد وهم این انجمن اینقدر شلوغ نمیشه......دوستان همین جا توی همین انجمن ببینن چندتا تاپیک زده شده راجع به یک موضوع واحد
بازهم ببخشد

ضمنا برای خالی نبودن عریضه.........من هم درست همین مین بورد رو داشتم اومدم cpuرو بالا ببرم........جیبمو خالی کرد(به تاپیک های متعدد!!!!درهمین مورد میتونید مراجعه کنید)چون بالاترین چیزی که این مدل مین برد ساپورت میکنهcpu3.2هستش با512kکش که الان مفتش هم گرونه.......میتونی بری توی سایتMSIچک کنی
ضمناپستactrosجان تایید میشه خفن........منم دیدم نمیصرفه رفتم 775 گرفتم!!!!

اگه دوست داشتی یه راه حل بهتری هم هست ؟
اینجا
اینجا
اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
06-03-2007, 01:14
motherboard asus p5ld2se 90 toman
cpu intel doal core 2.66 90 toman

Milad-King
06-03-2007, 06:59
motherboard asus p5ld2se 90 toman
cpu intel doal core 2.66 90 toman

سلام - ممنون از Actors جان که اینقدر به ما لطف دارن - فقط دو تا سوال داشتم - 1 . می خواستم ببینم که این سی پی یو قدرت داره 2.66 ( آخه من که خیلی وارد نیستم ولی به نظر کم توان میاد ) در ضمن از قیمت اون هم میشه یه چیزایی فهمید - 2 . مادر برد ی که نام بردید دقیقا دارای چه امکاناتی (!) ، منظورم مثلا تعداد شکافها ، نوع و چیز های دیگه - باز هم خیلی ممنون که اینقدر به فکر ما هستی .

Actros
06-03-2007, 22:46
سلام - ممنون از Actors جان که اینقدر به ما لطف دارن - فقط دو تا سوال داشتم - 1 . می خواستم ببینم که این سی پی یو قدرت داره 2.66 ( آخه من که خیلی وارد نیستم ولی به نظر کم توان میاد ) در ضمن از قیمت اون هم میشه یه چیزایی فهمید - 2 . مادر برد ی که نام بردید دقیقا دارای چه امکاناتی (!) ، منظورم مثلا تعداد شکافها ، نوع و چیز های دیگه - باز هم خیلی ممنون که اینقدر به فکر ما هستی .

دوست عزیز من یه سی پی یو تقریبا ارزان معرفی کردم.
ضمنا این سی پی یو دو هستهای هست وخیلی از تک هسته ای ها بهتره. اگه بیستر میتونی بدی. بگو تا چهقد میتونی واسه مین وسی پی یو پول بدی؟
مادربرد ASUS P5LD2SE دارای چیبست 945پی اینتل که قدیمی شده ولی CORE 2 روهم ساپرت میکنه .میتونی به سایت ایسوس بری. ومشخصات رو بگیری.
اینم لینک.مادربرد شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad-King
16-03-2007, 09:13
سلام - میگم خوب اگه بخوام این دو قطعه خودمو بفروشم چقدر دست خودمو میگیره ؟