PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بحث رو مسدود مي كني. اول جواب بده؟!

dokhtaroneh
02-03-2007, 16:07
من امروز از يكي از دوستام شنيدم كه اگه كسي وارد قسمت تنظيمات گوشيش بشه( بسه به نوع گوشي ها __گوشي من كه اين جوريه settings>securitysettings>Phone and SIM>Closed User group ) خلاصه به اين جمله برسه Closed User group بعد اين گزينه رو روي ON بزاره و در پنجره اي كه باز مي شه چهار رقم آخر شماره موبايلش رو وارد كنه اون موقع اين شماره توي صفحه اصلي گوشي نشون داده مي شه و از امكاناتي مثل sms مجاني يا 59 ثانيه مكالمه رايگان در روز و... برخوردار مي شه. مي گه اين امكان رو خود نوكيا به ايران داده!!!

حالا سوال من اينه، كسي اين حرف رو تاييد ميكنه و اين درسته يا نه؟

من اين بحث رو توي همين كلوپ مطرح كردم ولي گفتن تكراريه و مسدود شد. حالا مي خوام بگم جناب آقاي مثلا عاقل كه اين بحث رو مسدود كردي من از كجا بدونم اولا اين بحث تكراري بوده چون عضو جديد هستم ثانيا به جاي اينكه مسدود كني لينك بحث قبلي رو مي دادي تا من به اونجا مراجعه مي كردم و به جواب مي رسيدم آقاي مثلا عاقل.:grrr: :grrr: :grrr:

stariq
02-03-2007, 21:30
من يه نكته حاشيه اي بگم: اين دوستمون حق داره خيلي مواقع پيش مياد يه سوالي رو ميپرسي فقط ميگناين بحث تكراريه بعد كه سرچ ميكني چيزي پيدا نميشه ياچند تا لينك خراب گيرت مياد. از مديران سايت تقاضا دارم يه فكري براي اين حالت بكنند

Hpower_sl3
02-03-2007, 21:51
سلام راستش این قضیه ای که شما گفتید(دخترونه)

اصلآ در این مورد نیست اصلش اینه:

من یه شرکت تیونینگ ماشین دارم.میخوام برای اعضایی که کار میکنن که 32 نفر هستن خط و گوشی بگیرم

خب میخوام از این امکاناتی که من در اختیار اونا قرار میدم فقط به نحو کاری استفاده بشه نه اینکه فلانی زنگ بزنه به دوست دخترش!!!

سر همین ما با این امکان گوشی ها رو شبکه میکنیم تا کسی نتونه استفاده بیجا بکنه

من همین کار رو کردم.داستان نگفتم (هم شرکت رو و هم این کار رو)

و ربطی به پول مول نداره

در مورد مسدود کردن هم بی خیال

موفق باشید

Kolang
02-03-2007, 22:53
جواب شما در همان اپیک هم داده شد دوست عزیز
به طور کامل
تاپیک قفل میشه برای اینکه نیازی به ادامه بحث نیست
برای جلوگیری از افزایش پست های بیهوده
تاپیک زیر رو بخونید اگه هنوز قانع نشدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اینکه هیچ نیازی به توضیح در مورد کارم نداشتم اما...

قفل و انتقال به ترش(به زودی)

Hpower_sl3
04-03-2007, 00:19
ای بابا بیخیال