PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از 2-3 مدل فوق کدام؟ دوربین دیجیتال

Omid_Palang
02-03-2007, 05:12
با سلام:
ازینکه به کمک بنده اومدین بسیار از همگیتون ممنونم.
بنده مدتیست دنبال یه دوربین خوب با کیفیت خوب برای مصارف نسبتآ شخصی و تاحدی نیمه حرفه ای هستم
پس از کلی تحقیق و پرس و جو اینترنت و دوستان و... کتابها و سایت های عکاسی و پس انداز قسمت سختش به این 4 مدل رسیدم که آی پس اندازش سخت بود:
Cannon 400D Cannon 350D Nikon D40 Sony A100
ازونجایی که خیلی تلاش کردم هم مالی هم غیر مالی واقعآ ضدحاله اگه اونچیزی که میخواستم نباشه لذا مزاحم شما شدم .
اولآ کدوم ترجیحآ بهتره؟ چرا؟
با مبلغی در حدود 800 حالا 100 بالا پایین مدل دیگه ای پیشنهاد میدید؟
از کجا بگیرم؟ جمهوری یا پایتخت؟که هم مطمئن باشه هم گرونتر از بقیه جاها نباشه؟ الان هم که دم عیده ممکنه اینا هم مثل مدل های مصارف خانوادگی گرون بشند؟
اگه اشتباه نکنم هیچکدوم فیلم برداری ندارند حتی 30 ثانیه ای مدلی هست مثل اینا که فیلمم بگیره یا بیخیال فیلم شم؟
همشمون با لنز 18-55 هست اگه با یه لنز 17085 عوضش کنم بهتره یا همون فابریکش؟
بازم از لطف همهء دوستان متشکرم :blush:
همیشه شاد باشید

Omid_Palang
11-03-2007, 02:26
با سلام:

دم همگی گرم چه حالی به ما دادند......

:biggrin: ببین امید جان غصه نخور با تحقیقاتی که ما متخصصین اهل فن به عمل آوردیم به نظر میرسد که کنون 400 دی از سایر مدل ها بهتره حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.. یا علی

همیشه شاد باشید

SUN*BLACK666
13-03-2007, 01:23
خیلی ببخشیداز این که دیر اومدم اما درمورد دوربین ها
به شدت تکرارمیکونم(پافشاری) بصورت *
1- این Sony که گفتی بهت پیشنهاد نمی کنم که بگیری چون نسبت بهقیمت کهداره اصلا نمی ارزه******
2-با این چیزهایی که فرمودید شما یکم از حرفه ی ام زدی بالا تر این ها همه درکلاسه حرفه یی هاست ***
3-2 تا کانون خیلی خوب هستند *****
4-خارج از بحث (پیکسل پایان کیفیت نیست بله چیزی که 70% از افراد به ان توجه ای ندارند
بعد از پیکسل استاندارد های دیگری هم هست مانند سنسور لنز تکنولوژی به کارفته و... خیلی چیزهایدیگر که ما اصلا فکر شون هم نمی کنیم **********
5-اگر من بجای شما باشم A710 Canon میگرفتم 350 تومنه که خیلی خوبه نمی خواهم گیجت کنم که آخر سر شاکی بشی از دستم اما اگر برای کارهای (((((نیمه حرفه ی و شخصی)))))می خوای خیلی عالی
و به جای خرید یک دوربین بری لوازم جانبی ماننده رم 2تا 1گیگ 3پایه قابل قبول 2جفت باتری خوب که 60.000 تومن درمیاد به خری

6-ناگفته نماند نگی آمد یه چیز دیگه بهم گفت و رفت
اول D400
دومی40d
سوم D350
وچهارم که اصلا پیشنهاد نمیکونم A100 Sony است

SUN*BLACK666
13-03-2007, 01:34
خیلی ببخشیداز این که دیر اومدم اما درمورد دوربین ها
به شدت تکرارمیکونم(پافشاری) بصورت *
1- این Sony که گفتی بهت پیشنهاد نمی کنم که بگیری چون نسبت بهقیمت کهداره اصلا نمی ارزه******
2-با این چیزهایی که فرمودید شما یکم از حرفه ی ام زدی بالا تر این ها همه درکلاسه حرفه یی هاست ***
3-2 تا کانون خیلی خوب هستند *****
4-خارج از بحث (پیکسل پایان کیفیت نیست بله چیزی که 70% از افراد به ان توجه ای ندارند
بعد از پیکسل استاندارد های دیگری هم هست مانند سنسور لنز تکنولوژی به کارفته و... خیلی چیزهایدیگر که ما اصلا فکر شون هم نمی کنیم **********
5-اگر من بجای شما باشم A710 Canon میگرفتم 350 تومنه که خیلی خوبه نمی خواهم گیجت کنم که آخر سر شاکی بشی از دستم اما اگر برای کارهای (((((نیمه حرفه ی و شخصی)))))می خوای خیلی عالی
و به جای خرید یک دوربین بری لوازم جانبی ماننده رم 2تا 1گیگ 3پایه قابل قبول 2جفت باتری خوب که 60.000 تومن درمیاد به خری

6-ناگفته نماند نگی آمد یه چیز دیگه بهم گفت و رفت
اول D400
دومی40d
سوم D350
وچهارم که اصلا پیشنهاد نمیکونم A100 Sony است

Omid_Palang
17-03-2007, 03:15
با سلام:

بسیار بسیار از لطف شما ممنونم اما یه سوال تقریبآ با مطالعات و... دارم سعی در گرفتن و یادگیری عکس های حرفه ای میکنم میخواستم ببینم برای عکاسی پورتره چه لنزی با یه قیمت مناسب بهتره؟
با تشکر از شما