PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای بسیار قوی جهت در امان ماندن از هکرها وجلوگیری از به سرقت رفتن ای پی شما بامخفی شدن در اینترنت

borzou_one
10-07-2005, 22:04
Hide IP 1.7.1.0

سلام دوستان
این هم اخرین ورزن این برنامه معروف
توضیح اینکه این برنامه شما را در شبکه اینترنت مخفی میکنه تا دست هکرها وخرابکا رها به شما نرسه ومانع از به سرقت رفتن ای پی شما میشه شما با این برنامه میتونید تا حدود زیادی با فراغ بال با IE به گشت وگذار اینترنتی بپردازید
همینطور یه قسمت برای سرچ ------ های فعال داره
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SERIAL:
Name: wareforum.com
Serial: BA01166FE1C95286

arkadas
10-07-2005, 22:52
ممنون borzou_one جان.من ورژن 1.1 را استفاده می کردم که این اومد.

این برنامه یه ------ به ما تعلق می ده که می تونیم تغییرش بدیم.فقط یه سوال :من وقتی این برنامه اکتیو بود و به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم و همون جا ------ را تغییر دادم ولی باز تو سریال های جدید همون ای پی رو به من اختصاص داد .
نرم افزار خوبیه و برای مخفی بودن کارایی خوبی داره.ولی خاب فقط به همین نمی شه اکتفا کرد و باید فایروال نیز روی سیستم نصب باشه.

Ali_k
11-07-2005, 03:41
برزو جان از شما بعیده !! تو 3 تا تاپیک این برنامه را معرفی کردی؟؟

borzou_one
11-07-2005, 17:08
برزو جان از شما بعیده !! تو 3 تا تاپیک این برنامه را معرفی کردی؟؟

علی جان اشتباها سه بار ارسال شد ببخشید من جک نکردم والا اون دوتا دیگه را حذف میکردم اشتباه لپی بود

borzou_one
11-07-2005, 17:21
ممنون borzou_one جان.من ورژن 1.1 را استفاده می کردم که این اومد.

این برنامه یه ------ به ما تعلق می ده که می تونیم تغییرش بدیم.فقط یه سوال :من وقتی این برنامه اکتیو بود و به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم و همون جا ------ را تغییر دادم ولی باز تو سریال های جدید همون ای پی رو به من اختصاص داد .
نرم افزار خوبیه و برای مخفی بودن کارایی خوبی داره.ولی خاب فقط به همین نمی شه اکتفا کرد و باید فایروال نیز روی سیستم نصب باشه.

درسته میل کوچولو
فقط یه نکته این نسخه PLATINUM نیست و فقط با IE کار میکنه
نکته دیگه اینکه این برنامه فقط ------ های فعال را پیدا میکنه وبه وسیله اونها IP شما را مخفی میکنه وخودش IP را تغییر نمیده
تاکید میکنم (مخفی میکنه)