PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال حرفهایی در مورد asp.net (لطفآ کمکم کنید)

nima_sh04
10-07-2005, 19:25
من میخوام یک سرور برای ایمیل طراحی کنم. ولی نمیدونم که چطوري ميشه با ASP.NET یک ادیتور (مثل ادیتور همین سایت) طراحی کرد؟
نام این کلاسها یا آبجکتها( مثلآ شکلکها یا تغیر فونت و دیگر امکانات موجود در یک ادیتور ) تو asp.net چیه؟
از راهنمائی شما متشکرم.[/b][/quote]

Nesta
11-07-2005, 00:18
سلام دوست من .
ادیتور امیل یعنی‌ چی‌ ؟ یعنی‌ شبیه سازی ایمیل می‌خواهید .قبلان گفت شده .برای فارسی‌ البته ایمیل های فارسی‌ .
اگه می‌خواهید سرور ایمیل داشته باشی‌ خوب براتون مفصل میگم .

فقط کمی‌ بیشتر و یا واضح تر بگین متشکر.

nima_sh04
11-07-2005, 06:41
Nesta,
سلام دوست عزيز
من ميخوام يك وب سايت با زبان asp.net طراحي كنم كه خدمات ايميل رو به كاربران اراپه ميده . اما يه مقدار asp.net

nima_sh04
11-07-2005, 06:57
Nesta,
سلام دوست عزيز
خيلي ممنون كه به سوالم جواب ميدي.
من ميخوام يك وب سايت با زبان asp.net طراحي كنم كه خدمات ايميل رو در اختيار كاربران قرار ميده . اما يه مقدار asp.net كم كار كردم . و الان ميخوام يك صفحه براي نوشتن و اديت كردن ميل طراحي كنم اما با كلاسهايي كه اين اشيا رو (مثل تغير فونت - تغير اندازه فونت- شكلكها - راست چين كردن- bold كردن - بالا نويس - رنگ زمينه - رنگ قلم - و خود فضايي كه توش تايپ ميشه ) تو asp.net در اختيار قرار ميدن اشنا نيستم.
ممنون ميشم كه راهنماييم كنين.

Nesta
11-07-2005, 07:33
سلام دوست من من ترجیح میدم که امیر جان در این زمینه توضیح بدهند که اطلاعاتی‌ خوبی‌ دارند .

مهمان
11-07-2005, 07:38
سلام
بايد بگم که اگر شما با اي اس پي کار کرده باشيد زياد تفاوت نميکنه.
درسته طرز نوشتن تگها متفاوت شده ولي شما دقيقا توضيح بدهيد که چه کاري مي خواهيد انجام دهيد.
شما مي خواهيد اديتور ايجاد کنيد و يا اينکه مي خواهيد از طريق دات نت ميل بزنيد؟؟؟

مهمان
11-07-2005, 07:42
اگر مي خواهيد به طور مقدماتي و سريع ياد بگيري بهتره به لينک زير مراجعه کنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maryam_2mp
21-07-2007, 15:45
سلام
من با asp.net 2005 کار می کنم .وقتی کنترل login را روی صفحه قرار میدم و administer website را کلیک میکنم و میخوام وارد security بشم error میده .
لطفا مرا راهنمایی کنید
متشکرم

hamedvahedi
02-10-2007, 20:29
اين بنده خدا اديتور مي خواد؛ مي تونيد از CuteEditor و RichTextEditor استفاده کنيد