PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Rapid و ADSL

AHT
01-03-2007, 09:49
سلام دوستان
میخواستم بدونم چرا وقتی با ADSL کانتکت میشم هر چی میخوام از رپید دانلود کنم بعد از وارد کردن کد مینویسه لینک شما expired شده ولی با دیال آپ مشکلی ندارم و دانلود میکنم؟؟

MaFia
01-03-2007, 10:31
اکسپایر شدن لینک و یا حذف شدن لینک اصلا ربطی به این موضوع نداره

sa3er
01-03-2007, 10:40
عکس قرار بدید.

AHT
01-03-2007, 10:45
چندین بار امتحان کردم با دیال آپ مشکلی ندارم ولی با Adsl هر چی هم میزنم مینویسه اکسپایر شده
بعد از ظاهر شدن کد سریع اون رو وارد میکنم ولی نمیدونم چش شده

AHT
01-03-2007, 10:50
این هم تصویرش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MaFia
01-03-2007, 10:52
آی پی ثابت نداری؟
این لینک پاک نشده !

AHT
01-03-2007, 11:34
نمیدونم مگه آی پی متغیر هم داریم؟؟
اگه لینک پاک شده بود که می نوشت پاک شده درحالی که من اگه دوباره هم روش کلیک کنم و دوباره هم کد بزنم مینویسه لینک اکسپایر شده

sa3er
01-03-2007, 13:55
یه مشکلی تو تنظیمات دسترسی cookie ها هست.

کلیه فایروالها و آنتی ویروسهاتون رو غیر فعال کنید. و باز امتحان کنید.

AHT
01-03-2007, 14:36
غیر فعاله
تو تنظیمات کوکی ها هم نیست چون با دیال آپ دانلود میشه

این هم 2000مین پست من

L O V A B
01-03-2007, 15:19
آره یه مشکلاتی این دو با هم دارن که 100% بر میگرده به Ip
حالا شما خوبه صفحه ی وارد کردن کد میاد.
واسه من تا وارد سایت می شم اوجوری می شه.

zonealarm
01-03-2007, 15:24
منم که نزدیک 2-3 هفته است اصلا رپید برام باز نمی شه!

Šepehr
01-03-2007, 15:40
از grabber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کن
شاید مشکلت رو حل کنه

sa3er
01-03-2007, 16:45
این هم 2000مین پست من
ببینید ما همه اینجا سعی داریم که شما رو کمک کنیم و از ما که طلب کار نیستید؟ پس لطف کنید کمی حوصله به خرج بدید تا به نتیجه برسیم.

من به قسمت FAQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت rapidshare رفتم و اون تیکه مرتبط با مشکل شما رو پیدا کردم:

Your system complaints about that I am already downloading files or that I have already downloaded too much. But I did not download anything! Whats wrong there?

Our system checks your IP-address in order to count the downloads. If you are getting this message and you really did not download anything, then you are using a proxy-server, which is used by other people as well. Even if you have no proxy-server set up in your configuration, there are many providers who force a transparent proxy-servers between you and the net. If you do not believe us, go to other pages telling you your IP-address (for example [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) But what can you do? You have to disable this proxy-server. If you are not able to disable the proxy-server, the only solution IS a Premium-account. Premium-users are recognized by cookies, not by IP-address. Unfortunately we cannot disable our IP-check, else people would download so much that we would have to close down this service completely. I hope you understand our situation in this matter

طبق صحبتهای شما و کارهایی که انجام دادی و نتیجه نگرفتید (استفاده از مرورگری دیگر - غیرفعال کردن نرم افزارهای امنیتی - و .... ) و بنابر این:
there are many providers who force a transparent proxy-servers between you and the net
میشه این نتیجه رو گرفت که گرفتن سرویس از ISP های نا معتبر با تعرفه های ارزان قیمت این مسائل رو بهمراه خواهد شد و جای گله ای نمیمونه.

تنها راه حل بدون نقص مشکل شما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای.

L O V A B
01-03-2007, 16:59
ببینید ما همه اینجا سعی داریم که شما رو کمک کنیم و از ما که طلب کار نیستید؟ پس لطف کنید کمی حوصله به خرج بدید تا به نتیجه برسیم.

من به قسمت FAQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت rapidshare رفتم و اون تیکه مرتبط با مشکل شما رو پیدا کردم:

طبق صحبتهای شما و کارهایی که انجام دادی و نتیجه نگرفتید (استفاده از مرورگری دیگر - غیرفعال کردن نرم افزارهای امنیتی - و .... ) و بنابر این:
there are many providers who force a transparent proxy-servers between you and the net
میشه این نتیجه رو گرفت که گرفتن سرویس از ISP های نا معتبر با تعرفه های ارزان قیمت این مسائل رو بهمراه خواهد شد و جای گله ای نمیمونه.

تنها راه حل بدون نقص مشکل شما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای.
ممنون پس باید isp مون رو عوض کنیم.

AHT
01-03-2007, 17:25
ساسر خان آخه من قبلا با Adsl دانلود میکردم بعید میدونم به خاطر ارزون بودنشه
آخه برای من کد میاد و کد رو وارد میکنم اگه کد نمی اومد حرف شما درست بود

AHT
01-03-2007, 17:31
از grabber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کن
شاید مشکلت رو حل کنه

از Grabber هم استفاده کردم نشد اون هم مینویسه اکسپایر شده

mostafaeshghi
02-03-2007, 13:41

بای.

من یه موضوع خیلی جالبی پیدا کردم که قابل توجه دونستم که بگم و یه کم از ناخوشیها کم کنم.

سابر جان منظوره ایشون از 2000 مین پست این نبود که من دارم اینجا 2000 بار میگم و شما جواب نمیدید و...

بلکه منظورش این بود که مجموع پستهای ایشون در پی سی ورلد به عدد 2000 رسید. :laughing: :) :laughing: :) :biggrin:

Parsian-Soft.IR
02-03-2007, 17:21
دوست گرامی،

من ديدم مشکل شما رو ميدونم شايد ربط نداشته باشه. اما شما با يک browser ديگه امتحان کن.

اگر مشکل حل نشد ديگه راه حلی ديگه اي ندارم ! چون همه رو دوستان گفتن به شما.

FireFox رو دانلود کن، مجانی هم هست ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

راستی، از vpn يا برنامه های انتی ----- که استفاده نميکنی ؟؟؟

AHT
02-03-2007, 21:04
نه دوست عزیز با فایر هم امتحان کردم درست نبود
مشکلش شبیه جک میمونه
میرم با یه ویندوز دیگه امتحان میکنم اگه درست نشد احتمالا به خاطر سرویس دهنده باشه

اگه کسی اکانت رایگانی که کار میکنه داره برای من هم Pm کنه

farid ejay
03-03-2007, 01:23
مال من وقتی free رو کلیک میکنی این پیغام رو میده
ERROR: Please enable JavaScript
مرور گر من fire fox هست از تو option هم java رو enable کردم باز جواب نداد:sad:

AHT
03-03-2007, 23:27
چند ثانیه صبر کن بعدش یه تایمر ظاهر میشه

farid ejay
04-03-2007, 10:57
چند ثانیه صبر کن بعدش یه تایمر ظاهر میشه

تا صبح هم وای سی هیچ اتفاقی نمی افته:blush:

rose_rl
04-03-2007, 13:17
مال من هم همينطور است اما وقتی از نرم افزار hide ip استفاده می کنم و ip من را عوض مي كنه مشكلم حل مي شه
كسي مي دونه چطور می شه اکانت RAPIDSHARE را خريد

AHT
10-03-2007, 14:37
مشکل من بالاخره رفع شد
از وقتی قیافه سریال هاش عوض شد مشکلش حل شد