PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام می شه در مورد استفاده از پلاگین hollywood fx در پریمایر و پیناکل کمی توضیح بدید

@gh@m@hdi
28-02-2007, 17:12
سلام می شه در مورد استفاده از این پلاگین در پریمایر و پیناکل کمی توضیح بدید؟

ghaffar
28-02-2007, 18:28
اگه ممکنه یکی بگه از کجا میشه آخرین نسخه ی کرک شده ی این پلاگین رو دانلود کرد؟

animeditor
28-02-2007, 18:40
سلام جمیعاً

هالیوود ورژن های مختلفی داره که بعضی هاشون مخصوص یه برنامه هستن. پس یه هالیوودی نصب کن که با پریمیر بخونه.
اگه هالیوود شما هم مثل این ورژن HFX 4.5.8 Additional Host Pugins هست، فقط یه پلاگینه که باهاس روی هالیوود نصب بشه و به تنهایی کار نمی کنه.
پلاگین های هالیوود، در حقیقت یه مجموعه از ترانزیشن های اضافیه که روی هالیوود نصب می شه.
شما اول باهاس خود برنامه هالیوود رو نصب کنی، بعدش پلاگین رو.
اگه هالیوود نصب باشه، خود پلاگین مسیرش رو پیدا می کنه و نصب می شه و وقتی که بخوای از هالیوود استفاده کنی، اون تروکاژ - ترانزیشن - های جدید هم توی لیست اضافه می شه.
فکر کنم که موقع نصب، آدرس هم نخواد و فقط Unzip بشه.

گفتم که هالیوود توی ورژن های مختلف و واسه برنامه های مختلف ساخته شده.
مثلاً خودم یه هالیوود 5.5 دارم که مخصوص Liquid هست.

مطمئنی که این ورژن از هالیوود که داری، واسه پریمیره؟
یا این که با این ورژن پریمیر می خونه؟
مثلاً هالیوودی که واسه Liquid هست، روی سیستم نصب می شه و کار هم می کنه، ولی به هیچ عنوان روی پریمیر نصب نمی شه. این هیچی!!!
هالیوودی هم که واسه پریمیر 6.5 ساخته شده، روی Premiere Pro هم نصب نمی شه.
اینو هم گفتم که سراغ یه هالیوودی برو که مطمئنی روی پریمیرت نصب می شه.

التماس دعا
یا علی

@gh@m@hdi
01-03-2007, 00:06
مرسی از توجهت
من از هالییود مخصوص هر ورژن استفاده کردم.
توی لیکوید تونستم ترنزیشن ها رو روی عکس بگذارم اما نتونستم روی فیلم ها استفاده کنم:sad:
شاید ایراد از نرم افزار باشه که کرک شده هست.
امکانش هست که نسخه ای رو که خودتون دارید برامپست کنید و هزینش رو از من دریافت کنید؟چون من هر چی گشتم هالییود برای پریمایر 6.5پیدا نکردم
مرسی

animeditor
01-03-2007, 03:10
سلام حمیعاً

روی پریمیر 6.5 بهتره که Hollywood FX Gold نصب کنی؛ سازگارتر از بقیه هست.

توی لیکوید تونستم ترنزیشن ها رو روی عکس بگذارم اما نتونستم روی فیلم ها استفاده کنم
اگه روی عکس کار می کنه، روی فیلم هم باهاس کار کنه. البته هالیوودها یه کم بدقلق هستن.

شاید ایراد از نرم افزار باشه که کرک شده هست.
بعید نیست. البته کمتر کسی توی ایران پیدا می شه که از نرم افزارهای نسخه اصلی استفاده کنه.
ما هم از بازار تهیه کردیم.
ولی 7 و Liquid 6 رو از روی نسخه اصلیشون رایت کردم و دارم. با هالیوود مخصوص خودشون، بدون کرک و سالم هستن.
اگه کرج یا تهران هستی، می تونم رفاقتی بهت برسونم.

التماس دعا
یا علی

kamal114
09-03-2007, 17:18
هالیوود های جدید دیگر از سایر نرم افزار های میکس پشتیبانی نمیکند.

sadra11020
27-07-2010, 21:27
سلام من تازه به اینجا اومدم و دوستم منو معرفی کرده حلا اگه کسی پلاگین رویش گل در پریمیر رو داره اگه به ماهم بده ممنون میشیم

Mr.World.Wide
31-07-2010, 20:13
سلام من تازه به اینجا اومدم و دوستم منو معرفی کرده حلا اگه کسی پلاگین رویش گل در پریمیر رو داره اگه به ماهم بده ممنون میشیم

سلام
رشد گل رو توی افتر افکت در میارن پلاگین مخصوصی هم نداره فقط باید اول گل رو تو فتوشاپ لایه لایه کنی بعد بیاری تو افتر افکت و به هر لایه یه افکتی بدی بعدش اگه خواستی یه دوربین هم به کارت اضافه میکنی تا حرفه ای تر بشه

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

هالیوود های جدید دیگر از سایر نرم افزار های میکس پشتیبانی نمیکند.

سلام
2 پلاگین مخصوص رو میبری توی پلاگین های cs4 نصب میکنی بعد هالیوود های جدید هم تو پریمیر اجرا میشن