PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره در مورد خرید دستگاه ذخیره فیلم از تلویزیون

marmolak
28-02-2007, 15:00
دوستان عزیز سلام
یه دستگاه میخوام که از تلویزیون ورودی بگیره و ضبطش کنه یکی از دوستان z-cuder zingstudio رو معرفی کردن ولی من میخوام کیفیتش بهتر از اون باشه، از کارت TV هم نمیتونم استفاده کنم چون میخوام همیشه همراهم باشه و بتونم هر جا که خواستم ازش استفاده کنم ، در ضمن میخوام رمش هم قابل ارتقا باشه و بتونم بهش اضافه کنم اگه چیزی سراغ دارید ممنون میشم با ذکر مشخصات ،قیمت فروش و سایت شرکت سازندش اونو بهم معرفی کنید.

marmolak
01-03-2007, 09:45
دوستان یعنی کسی اطلاعاتی نداره در این مورد؟

ARASH66
01-03-2007, 11:18
عالي ميشه اگر باشه !
منم اطلاعات ميخوام !

hiwa_it
01-03-2007, 12:40
سری جدید media center های acer این کار رو کاملا انجام میدن البته با اضافه کردن یه کابل ناقابل به شرطی که تی وی شما دارای خروجی یا dvi یا vga باشه

یا

دی وی دی رکوردر ها هم البته (نه همه) میتونند این کار رو انجام بدن

talot
01-03-2007, 13:23
دوستان یعنی کسی اطلاعاتی نداره در این مورد؟
سلام سلام
تو واقعا میخوای ازدواج کنی
چرا اینجوری بابا
به هر حال کمکت میکنم با این میل تماس بگیر
polotoniom12@gmail.com
یادت باشه اینجور ازدواج ها به درد نمی خوره
اما من یه هم صحبت خوب دختر دارم که البته نمیدونم از نظر سنی به تو میخوره یا نه
مراقب باش از اون بچه پر بار علمیه
به هر حال خراب رفیقیم چیکا ر کنیم
talot:cool:

ARASH66
02-03-2007, 12:37
سری جدید media center های acer این کار رو کاملا انجام میدن البته با اضافه کردن یه کابل ناقابل به شرطی که تی وی شما دارای خروجی یا dvi یا vga باشه
یا
دی وی دی رکوردر ها هم البته (نه همه) میتونند این کار رو انجام بدن
ببينم قيمتشون چنده ...؟
tv مون داره اين خورجي هارو ...
ميگم اين ترفندها خوراكه lg تو اين lcd هاش گذاشته هارد ....

marmolak
02-03-2007, 13:07
من اخرش یک دونه z-cuber zing studio گرفتم رمش 1 گیگه و 130 تومان خریدمش یه سال هم گارانتی داره ، از تلویزیون و انواع دستگاهای پخش با استفاده از کابل خودش ورودی میگیره و ضبط میکنه ، خروجی داره برای تلویزیون و در کل کیفیت ضبطش هم بد نیست تقریبا کیفیت فیلمبرداری گوشی نوکیا n70 رو به یادم میاره .به هر صورت کار منو راه انداخت .

ARASH66
02-03-2007, 18:55
من اخرش یک دونه z-cuber zing studio گرفتم رمش 1 گیگه و 130 تومان خریدمش یه سال هم گارانتی داره ، از تلویزیون و انواع دستگاهای پخش با استفاده از کابل خودش ورودی میگیره و ضبط میکنه ، خروجی داره برای تلویزیون و در کل کیفیت ضبطش هم بد نیست تقریبا کیفیت فیلمبرداری گوشی نوکیا n70 رو به یادم میاره .به هر صورت کار منو راه انداخت .
والا به نظرم 130 خيلي گرونه اونم براي يه دستگاه كه رمش فقط يك گيگه و همچنين كيفيتش ظبطش در حد ان 70 باشه !

ebru_gundes_206
05-05-2007, 14:44
lمن MP4 پلیر مارشال رو معرفی میکنم مدلش رو یادم نیست ولی خدایی کپچر می کردااااا
کیفیتش هم در حد کپچر کارت 200 هزار تومنی پینیکل بود

ramshad
13-05-2007, 07:08
مارمولک جان میشه اطلاعات بیشتری در مورد این که خریدی بدی؟ چند ساعت می کشه شارژ شه و چند ساعت پخش داره؟ چند ساعت باهاش می تونی کپچر کنی؟ وقتی برق هست مستقیم به برق 220 وصل میشه؟ میشه یک فیلم یک دقیقه ای که خودت کپچر کردی آپبود کنی من کیفیتش را ببینم؟ خیلی لطف می کنی.
ابرو گوندس عزیز شما هم در مورد دستگاه مارشال و قیمتش و... اطلاعات بیشتر نداری؟