PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من که آخر متوجه نشدم چطور برگ رو به درخت وصل کنم

Mostafa_Amol
27-02-2007, 20:13
سلام بچه ها من چند بار این سوال رو پرسیدم ولی هر کاری کردم (با توجه به جوابهایی که بچه ها می دادند) نتونستم برگ رو به درخت وصل کنم
منظورم اینه که درخت رو پُر از برگی که درست کردیم بکنیم بطوری که شاخه ی برگ به درخت وصل بشه نه این که بعضی ها شاخه وصل بشه و بعضی ها نوک برگ ...

اگه به من بگید چه کار کنم خیلی ممنون می شدم

Mehdi_44
28-02-2007, 14:18
با سلام دوست عزيز mostafa_amol
در مورد سوالي كه داشتيد / اگر ممكن هست توضيح بيشتري بدهيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

spacing tool براي تكثير يك شي در يك مسير / ما بين دو نقطه
Array ثكثير شي با سه حالت چرخش /جابجايي/ تغيير مقياس

اگر خواستيد فايل را آپلود كنيد بنده اين كا را انجام دهم / ولي براي تجربه بيشتر بهتر خود شما روي دو شي ساده تمرين كنيد

موفق باشيد

Mostafa_Amol
28-02-2007, 16:05
من می خواهم یک برگ بسازم و آن را روی درختی که از قبل ساخته ام بگذارم به طوری که همه ی(با هر روش تکثیر) برگ ها شاخه ی شان به درخت وصل بشود نه نوک یا .....
و می خواهم طبیعی باشد یعنی برگ ها به صورت تصادفی بر روی تنه ی درخت قرار بگیرند ( چون یک درخت عادی برگ ها اش با یک نظم بر رویش قرار ندارند)
حالا اگر هم به صورت تصادفی هم نبود زیاد بد نیست ، فقط این مهمه که درست بر روی درخت قرار بگیرند

یک از بچه ها به من گفته بود که از scatter استفاده کن ولی من هر کاری کردم نتوانستم کاری کنم که برگ ها همه ی شان از جهت شاخه ی شان به درخت وصل بشه.

این کاری را که شما می گویید را هم قبلا انجام دادم ولی ....
مگه با روش array میشه کاری کرد که همه ی اجسام به دور یک چیز قرار گیرند؟

Mehdi_44
28-02-2007, 19:42
مگه با روش array میشه کاری کرد که همه ی اجسام به دور یک چیز قرار گیرند؟ بله
/ بايد محور چرخش برگ را در مركز شاخه قرار داد / كه هنگام تكثير در اين محور تكثير شود

حالا ميتوانيد مركز محور مختصات را به وسيله ابزار موو حركت دهيد يا از ابزار الاين با دقت بيشتري محل جديد را انتخاب كنيد

Mostafa_Amol
05-03-2007, 12:17
ممنونم
انجام می دهم ببینم جواب می ده