PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتاقک های خلاء

babataher
27-02-2007, 16:22
درود
با عرض معذرت من خیلی وارد نبودم به اینکه سوال را کجا مطرح کنم به همین دلیل مبحث جدید زدم .
من می خواستم در مورد اتاقک های خلاء که قبل از فرستادن فضانوردان به فضا در اون مورد آزمایش قرار می گیرند بدونم ... چگونه ساخته می شود ؟ آیا کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟ مقاله ای ... هر چیزی که در این مورد باشه .
از لطف شما سپاس گذارم و از مدیرت تقاضا دارم اجازه بدهند تا وقتی جواب سوالم را نگرفته ام این مبحث پابرجا باشد و وقتی دوستان لطف کردند و کمک کردند هر تصمیمی که می خواهند بگیرند .
سپاس از شما .

Renjer Babi
27-02-2007, 18:54
سلام جناب babataher به انجمن های p30 خوش آمدید امیدوارم لحظاتی خوبی را در این سایت داشته باشید.

با عرض معذرت من خیلی وارد نبودم به اینکه سوال را کجا مطرح کنم به همین دلیل مبحث جدید زدم .
کار درستی انجام دادید.

تقاضا دارم اجازه بدهند تا وقتی جواب سوالم را نگرفته ام این مبحث پابرجا باشد و وقتی دوستان لطف کردند و کمک کردند هر تصمیمی که می خواهند بگیرند .
این بحث جایی نمی رود و هر سوال و مشکلی که دوست دارید مطرح کنید.

ممنون

من می خواستم در مورد اتاقک های خلاء که قبل از فرستادن فضانوردان به فضا در اون مورد آزمایش قرار می گیرند بدونم ... چگونه ساخته می شود ؟ آیا کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟ مقاله ای ... هر چیزی که در این مورد باشه .

شما فقط می خواین بدونید که اینها چگونه ساخته می شوند؟ یا می خواهید درباره عمل کردن اونها و اثرات و ..........که دارن اطلاعات کسب کنید؟

در ضمن برای آشنایی با چگونگی ایجاد تاپیک و دادن پست به قوانین این انجمن هم سری بزنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babataher
28-02-2007, 00:19
درود
سپاس از شما دوست گرامی . لطف دارید .

من بیشتر در مورد چگونگی ساخت این اتاق ها می خوام بدونم ... ولی در کل هر موضوعی در این رابطه باشه خوبه . تاکیدم بیشتر در مورد چگونگی ساختش است .
منتظر لطف شما هستم از محبت شما ممنونم دوست گرامی !
موفق باشید .

Renjer Babi
28-02-2007, 19:57
خوب چگونگی ساخت این اتقک ها که دیگه خیلی تخصصی هستش منم اطلاعات زیادی ندارم ولی حتما می گردم و یه جواب خوب برای شما پیدا می کنم.

بیشتر برای آموزش فضانوردان اونا رو به زیر آب میبرن،و حرکت های سختی به اونها یاد میدن.بعد برای آماده سازی بدنی اونها فضانوردان را درون دستگاهی قرار می دن که با سرعت زیادی به دور خودش می چرخد و ......

و اگه درست منظورتون رو از اتاقک های خلاء متوجه شده باشم،درون هواپیما های جت محفضه ی شیشه ای مخصوصی درست می کنن.این جت ها به ارتفاعات بسیار زیادی (تقریبا نزدیکی های جو)پرواز می کنن.بعد با یه مانور مخصوص و سریع و پرسرعت رو به پایین برای چند دقیقه اون محفضه دارای جاذبه صفر میشود و درست مانند حال و هوای فضا در اون لحظات رخ می دهد.

babataher
01-03-2007, 22:09
درود
دوست عزیز بینهایت از محبت شما سپاسگزارم .
عرضم به خدمتتون که تا اونجایی که می دونم اتاق هایی درست کردن که درست مثل فضا آدم در اون معلق است . این اتاق ها رو در زمین درست کردند . گاهی اوقات هم تی وی نشون میده . من در مورد اون می خوام بدونم که چگونه ساخته میشه . اینکه شما میگید در هواپیمای جت من نمی دونستم !
به هر حال من منتظر محبت شما هستم تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به من بدید .
از توجهتون بسیار سپاسگزارم .

babataher
09-03-2007, 18:15
درود
دوستان کسی نمی تونه کمکی بکنه ؟ من خیلی نیاز دارم به دونستن این قضیه .
موفق باشید .