PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Thinstal بهترين برنامه جهت پك كردن برنامه ها

mahramasrar2
27-02-2007, 08:11
درابتدا معذرت مي خواهم كه يك تاپيك هم در قسمت درخواست نرم افزار زدم چون گفتم شايد زودتر به نتيجه برسد

من يك هفته است به دنبال نرم افزار Thinstall studio مي گردم ولي لينك دانلودي پيدا نمي كنم همه جا لينك خود سايت است كه زيپ كرده اند خود سايت هم نرم افزار را به رايگان نمي دهد يعني لينك داونلود دارد ولي پس از كليك بايد فرم پر كنيد وپس از فرم پر كردن مي گويد پول پرداخت كنيد ويا اينكه اين نرم افزار به شما داده نمي شود و....
قابل توجه است كه اين نرم افزار يكي از بهترين نرم افزار هاي فعلي در بازار است كه مي تواند تا حدود زيادي مشكل كپي رايت ايران را حل كند با اين برنامه شما مي توانيد تمامي فايلها را در يك فايل EXE اجرائي اصلي قرار دهيد واين فايل بدون كم كردن از سرعت سيستم شما اجرا مي شود بدون استخراج شدن در هارد يا تمپ سيستم جالب است بدانيد اين نرم افزار مستقيما امكان اينستال يا نصب را از داخل اين پك فشرده به شما مي دهد وبرتري بي چون وچراي آن نسبت به MULEBOX در همين است چون برنامه موله هم همين كار را مي كند بدون قابليت استخراج ونصب بروي هارد كه اين ضعف آن است

اين نرم افزار غير قابل كرك شدن است وشما مي توانيد مثلا يك بازي يا نرم افزار كامل را آنچنان فشرده كنيد كه حجم آن به حداقل برسد ودر عين حال اين برنامه بدون كم كردن از سرعت سيستم وبدون استخراج فايلها بروي هارد آن برنامه را اجرا كند اين نرم افزار يكي از طلائي ترين برنامه هاي موجود در بازار است دوستان عزيز خواهش مي كنم به من در يافتن آن كمك كنيد

اكنون اگر دوستان لطف كنند لينكي برايس من وديگر دوستان مشتاق نسبت به اين برنامه بدهند واقعا عالي مي شود ضمن اينكه من حاضرم براي فول ورژن ان مقداري هم به شما وجه نقدي پرداخت كنم باز هم سپاسگزارم

mahramasrar2
04-03-2007, 03:51
خواهشمندم اگر دوستان اطلاعاتي از اين برنامه دارند دريغ نفرمايند
متآسفانه سايت اصلي آن اين نرم افزار را به ايميل آدرس شخص مي فرستد ولينك مستقيم دانلود ندارد وتازه ايميل هاي پابليك وعمومي مثل ياهو را هم قبول نمي كند دوستان اگر امكان داونلود دارند خواهشمندم كمك كنند حجم آن فقط نزديك به يك مگ است
باتشكر ضمنا كرك فراموش نشود البته در صورت موجود بودن

S A M
04-03-2007, 14:09
در 3 سايت گشتم ولي نبود